TVkampen.com TVkampen.com
  • 21 tir
  • 22 idag
  • 23 tor
  • 24 fre
  • 25 lør
  • 26 søn
  • 27 man
  • 28 tir
  • 29 ons
  • 30 tor
  • 1 fre
  • 2 lør
  • 3 søn

Skihopp Verdenscup på TV og Live Stream

Skihopp verdenscup startet i Wisla, Polen, den 20. november. Norske Halvor Granerud er den store stjernen i år og vant verdenscupen fem ganger på rad tidligere i sesongen. Se vår oversikt over verdenscup skihopp på tv og live stream her.

Det er ingen aktuelle sendinger for Skihopp Verdenscup. Gå til startsiden

Resultater skihopp verdenscup 2020/21

Her er en oversikt over alle resultater for skihopp verdenscup 20/21.

Nizhny Tagil: 5. - 6. desember

Menn - HS134 | 5.12
1. Halvor Egner Granerud (NOR)
2. Daniel Huber (AUT)
3. Robert Johansson (NOR)

Menn - HS134 | 6.12
1. Halvor Egner Granerud (NOR)
2. Robert Johansson (NOR)
3. Marius Lindvik (NOR)

Planica: 12. - 13. desember

Menn - HS240 | 12.12
1. Karl Geiger (GER)
2. Halvor Egner Granerud (NOR)
3. Markus Eisenbichler (GER)
Neste norske: Robert Johansson (5)

Menn Lag - HS240 | 13.12
1. Norge (Tande, Forfang, Johansson & Granerud)
2. Tyskland (Schmid, Paschke, Eisenbichler & Geiger)
3. Polen (Zyla, Stekala, Stoch & Kubacki)

Ramsau: 18. desember

Kvinner - HS98 | 18.12
1. Marita Kramer (AUT)
2. Nika Kriznar (SLO)
3. Sara Takanashi (JPN)
Beste norske: Maren Lundby (7)

Engelberg: 19. - 20. desember

Menn - HS140 | 19.12
1. Halvor Egner Granerud (NOR)
2. Kamil Stoch (POL)
3. Anze Lanisek (SLO)
Neste norske: Marius Lindvik (10)

Menn - HS140 | 20.12
1. Halvor Egner Granerud (NOR)
2. Markus Eisenbichler (GER)
3. Piotr Zyla (POL)
Neste norske: Robert Johansson (11)

Resultater hoppuka - four hills tournament

Det var en veldig spennende hoppuke, og vi hadde en norsk favoritt som kunne blitt tidenes beste norske hopper.

Oberstdorf: 29. desember - Hoppuka 1/4

Menn - HS137 | 29.12
1. Karl Geiger (GER)
2. Kamil Stoch (POL)
3. Marius Lindvik (NOR)
4. Halvor Egner Granerud (NOR)

Garmisch Partenkirchen: 1. januar - Hoppuka 2/4

Menn - HS142 | 01.01
1. Dawid Kubacki (POL)
2. Halvor Egner Granerud (NOR)
3. Piotr Zyla (POL)
Neste norske: Johann Andre Forfang (9)

Innsbruck: 3. januar - Hoppuka 3/4

Menn - HS128 | 3.01
1. Kamil Stoch (POL)
2. Anze Lanisek (SLO)
3. Dawid Kubacki (POL)
Beste norske: Robert Johansson (12)

Bischofshofen: 6. januar - Hoppuka 4/4

Menn - HS142 | 6.01
1. Kamil Stoch (POL)
2. Marius Lindvik (NOR)
3. Karl Geiger (GER)

Titisee-Neustadt: 9. - 10. januar

Menn - HS142 | 9. januar
1. Kamil Stoch (POL)
2. Halvor Egner Granerud (NOR)
3. Piotr Zyla (POL)

Menn - HS142 | 10. januar - Finaleomgang
1. Halvor Egner Granerud (NOR)
2. Daniel Andre Tande (NOR)
3. Stefan Kraft (AUT)

Zakopane: 16. - 17. januar

Menn - HS140 | 16. januar - Laghopp
1. Østerrike (Hayböck, Hörl, Aschenwald, Huber)
2. Polen (Zyla, Stoch, Stekala, Kubacki)
3. Norge (Tande, Granerud, Lindvik, Johansson)

Menn - HS140 | 17. januar
1. Marius Lindvik (NOR)
2. Anze Lanisek (SLO)
3. Robert Johansson (NOR)

Lahti: 23. - 24. januar

Menn - HS130 | 23. januar - Laghopp
1. Norge (Lindvik, Tande, Johansson, Granerud)
2. Polen (Zyla, Stekala, Stoch, Kubacki)
3. Tyskland (Paschke, Hamann, Eisenbichler, Geiger)

Menn - HS132 | 17. januar
1. Robert Johansson (NOR)
2. Markus Eisenbichler (GER)
3. Karl Geiger (GER)

Ljubno: 23. - 24. januar

Kvinner - HS94 | 23. januar - Laghopp
1. Slovenia (Klinec, Rogelj, Bogataj, Kriznar)
2. Norge (Kvandal, Bjørseth, Opseth, Lundby)
3. Østerrike (Iraschko-Stolz, Eder, Hölz, Kramer)

Kvinner - HS94 | 24. januar
1. Eirin Maria Kvandal (NOR)
2. Ema Klinec (SLO)
3. Marita Kramer (AUT)

Titisee-Neustadt: 30. - 31. januar

Kvinner - HS142 | 30. januar - 1. omgang
1. Marita Kramer (AUT)
2. Silje Opseth (NOR)
3. Ema Klinec (SLO)

Kvinner - HS142 | 31. januar - Finaleomgang
1. Marita Kramer (AUT)
2. Sara Takanashi (JAP)
3. Silje Opseth (NOR)

Willingen: 30. - 31. januar

Menn - HS147 | 30. januar - 1. omgang
1. Halvor Egner Granerud (NOR)
2. Daniel Andre Tande (NOR)
3. Kamil Stoch (POL)

Menn - HS147 | 31. januar - Finaleomgang
1. Halvor Egner Granedud (NOR)
2. Piotr Zyla (POL)
3. Markus Eisenbichler (GER)

Hinzenbach: 6. - 7. februar

Kvinner - HS90 | 6. februar - 1. omgang
1. Sara Takanashi (JAP)
2. Nika Kriznar (SLO)
3. Silje Opseth (NOR)

Kvinner - HS90 | 7. februar - Finaleomgang
1. Sara Takanashi (JAP)
2. Nika Kriznar (SLO)
3. Silje Opseth (NOR)

Klingenthal: 6. - 7. februar

Menn - HS140 | 6. februar - 1. omgang
1. Halvor Egner Granerud (NOR)
2. Kamil Stoch (POL)
3. Bor Pavlovcic (SLO)

Menn - HS140 | 7. februar - Finaleomgang
1. Halvor Egner Granerud (NOR)
2. Bor Pavlovcic (SLO)
3. Markus Eisenbichler (GER)

Zakopane: 13. - 14. februar

Menn - HS140 | 13. februar - 1. omgang
1. Ryoyu Kobayashi (JAP)
2. Andrzej Stekala (POL)
3. Marius Lindvik (NOR)

Menn - HS140 | 14. februar - Finaleomgang
1. Halvor Egner Granerud (NOR)
2. Anze Lanisek (SLO)
3. Robert Johansson (NOR)

Lillehammer: 13. - 14. februar avlyst

Kvinner - HS98 | 13. februar
Kvinner - HS140 | 14. februar

Rasnov: 19. - 20. februar

Kvinner - HS97 | 19. februar
1.
2.
3.

Menn - HS97 | 19. februar
1.
2.
3.

Mixed lag - HS97 | 20. februar
1.
2.
3.

Oslo - Raw Air: 13. - 14. mars avlyst

Menn - HS134 | 13. mars - Laghopp
Menn - HS134 | 14. mars
Kvinner - HS134 | 14. mars

Lillehammer - Raw Air: 16. mars avlyst

Menn - HS140 | 16. mars
Kvinner - HS140 | 16. mars

Trondheim - Raw Air: 18. mars avlyst

Menn - HS138 | 18. mars
Kvinner - HS138 | 18. mars

Vikersund - Raw Air: 20. - 21. mars avlyst

Menn - HS240 | 20. mars - Laghopp
Menn - HS240 | 21. mars

Nizhny Tagil: 20. - 21. mars

Kvinner - HS97 | 20. mars - 1. omgang
1.
2.
3.

Kvinner - HS97 | 21. mars - Finaleomgang
1.
2.
3.

Planica: 26. - 28. mars

Menn - HS240 | 26. mars
1.
2.
3.

Menn - HS240 | 27. mars - Laghopp
1.
2.
3.

Menn - HS240 | 28. mars
1.
2.
3.

Chaikovsky: 27. - 28. mars

Kvinner - HS102 | 27. mars
1.
2.
3.

Kvinner - HS140 | 28. mars
1.
2.
3.