TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 29 tir
  • 30 idag
  • 1 tor
  • 2 fre
  • 3 lør
  • 4 søn
  • 5 man
  • 6 tir
  • 7 ons
  • 8 tor
  • 9 fre
  • 10 lør
  • 11 søn

Basket på TV og Live Stream

Vil du vite hva som vises av basket på TV i dag, i morgen eller neste uke? Se vår oversikt over basketball på norsk TV og live stream her.
30 sep

I dag, onsdag

03:00

Los Angeles Lakers – Miami Heat

NBA

1 okt

i morgen, torsdag

21:00

Barcelona Lassa – CSKA Moskva

Euroleague (1. runde)

2 okt

fredag

19:00

BC Khimki – Panathinaikos

Euroleague (1. runde)

19:45

Fenerbahce – Crvena Zvezda Beograd

Euroleague

3 okt

lørdag

16:00

Asker Aliens – Nidaros Jets

BLNO Menn

18:00

Bærum Basket – Fyllingen

BLNO Menn

4 okt

søndag

16:00

Tromsø Storm – Centrum Tigers

BLNO Menn

17:00

Ammerud – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Kongsberg Miners – Fyllingen

BLNO Menn

18:00

Gimle – Frøya

BLNO Menn

10 okt

lørdag

16:00

Centrum Tigers – Asker Aliens

BLNO Menn

16:00

Gimle – Ammerud

BLNO Menn

11 okt

søndag

16:00

Frøya – Ammerud

BLNO Menn

16:00

Kongsberg Miners – Tromsø Storm

BLNO Menn

16:00

Ullern – Asker BC

BLNO Kvinner

18:00

Bærum Basket – Høybråten

BLNO Kvinner

13 okt

tirsdag

19:00

Bærum Basket – Centrum Tigers

BLNO Menn

17 okt

lørdag

17:00

Kongsberg Miners – Gimle

BLNO Menn

18 okt

søndag

13:30

Tromsø Storm – Ullern

BLNO Kvinner

16:00

Tromsø Storm – Nidaros Jets

BLNO Menn

16:00

Høybråten – Bergen Elite

BLNO Kvinner

16:00

Ulriken – Bærum Basket

BLNO Kvinner

17:00

Bærum Basket – Gimle

BLNO Menn

18:00

Fyllingen – Frøya

BLNO Menn

22 okt

torsdag

18:00

Asker BC – Høybråten

BLNO Kvinner

20:15

Asker Aliens – Ammerud

BLNO Menn

24 okt

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Kongsberg Miners

BLNO Menn

16:00

Gimle – Centrum Tigers

BLNO Menn

25 okt

søndag

13:30

Tromsø Storm – Ulriken

BLNO Kvinner

15:00

Bergen Elite – Ullern

BLNO Kvinner

16:00

Frøya – Centrum Tigers

BLNO Menn

16:00

Tromsø Storm – Asker Aliens

BLNO Menn

17:00

Ammerud – Bærum Basket

BLNO Menn

28 okt

onsdag

19:00

Fyllingen – Gimle

BLNO Menn

31 okt

lørdag

13:30

Ulriken – Høybråten

BLNO Kvinner

14:00

Nidaros Jets – Fyllingen

BLNO Menn

14:30

Asker BC – Bergen Elite

BLNO Kvinner

16:00

Frøya – Tromsø Storm

BLNO Menn

17:00

Asker Aliens – Kongsberg Miners

BLNO Menn

1 nov

søndag

14:30

Bærum Basket – Bergen Elite

BLNO Kvinner

17:00

Ammerud – Fyllingen

BLNO Menn

17:00

Bærum Basket – Tromsø Storm

BLNO Menn

4 nov

onsdag

19:00

Centrum Tigers – Ammerud

BLNO Menn

7 nov

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Bærum Basket

BLNO Menn

15:00

Bergen Elite – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

16:00

Gimle – Asker Aliens

BLNO Menn

16:00

Høybråten – Ullern

BLNO Kvinner

17:00

Kongsberg Miners – Frøya

BLNO Menn

8 nov

søndag

14:30

Bærum Basket – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

15:00

Fyllingen – Asker Aliens

BLNO Menn

17:00

Bærum Basket – Frøya

BLNO Menn

17:00

Ulriken – Asker BC

BLNO Kvinner

11 nov

onsdag

19:00

Centrum Tigers – Kongsberg Miners

BLNO Menn

14 nov

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Gimle

BLNO Menn

16:00

Frøya – Asker Aliens

BLNO Menn

15 nov

søndag

13:30

Tromsø Storm – Asker BC

BLNO Kvinner

15:00

Fyllingen – Centrum Tigers

BLNO Menn

16:00

Tromsø Storm – Ammerud

BLNO Menn

16:00

Ullern – Bærum Basket

BLNO Kvinner

17:00

Bergen Elite – Ulriken

BLNO Kvinner

17:00

Kongsberg Miners – Bærum Basket

BLNO Menn

19 nov

torsdag

19:00

Ammerud – Kongsberg Miners

BLNO Menn

21 nov

lørdag

14:30

Asker BC – Bærum Basket

BLNO Kvinner

15:00

Centrum Tigers – Nidaros Jets

BLNO Menn

15:00

Fyllingen – Tromsø Storm

BLNO Menn

17:00

Asker Aliens – Bærum Basket

BLNO Menn

22 nov

søndag

15:00

Gimle – Tromsø Storm

BLNO Menn

16:00

Høybråten – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

16:00

Ullern – Ulriken

BLNO Kvinner

17:00

Frøya – Nidaros Jets

BLNO Menn

24 nov

tirsdag

19:00

Bærum Basket – Ammerud

BLNO Menn

25 nov

onsdag

19:00

Centrum Tigers – Kongsberg Miners

BLNO Menn

26 nov

torsdag

19:00

Ullern – Asker BC

BLNO Kvinner

28 nov

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Tromsø Storm

BLNO Menn

15:00

Ulriken – Høybråten

BLNO Kvinner

16:00

Centrum Tigers – Asker Aliens

BLNO Menn

17:00

Frøya – Fyllingen

BLNO Menn

29 nov

søndag

13:30

Tromsø Storm – Ullern

BLNO Kvinner

15:30

Bergen Elite – Høybråten

BLNO Kvinner

16:00

Tromsø Storm – Kongsberg Miners

BLNO Menn

17:00

Gimle – Bærum Basket

BLNO Menn

2 des

onsdag

18:00

Gimle – Centrum Tigers

BLNO Menn

5 des

lørdag

15:00

Fyllingen – Nidaros Jets

BLNO Menn

15:00

Asker BC – Høybråten

BLNO Kvinner

17:30

Asker Aliens – Tromsø Storm

BLNO Menn

6 des

søndag

14:30

Bærum Basket – Ullern

BLNO Kvinner

16:00

Frøya – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Ammerud – Tromsø Storm

BLNO Menn

17:00

Bærum Basket – Fyllingen

BLNO Menn

18:15

Ulriken – Bergen Elite

BLNO Kvinner

10 des

torsdag

19:30

Asker Aliens – Ammerud

BLNO Menn

12 des

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Ammerud

BLNO Menn

16:00

Centrum Tigers – Frøya

BLNO Menn

17:00

Asker BC – Ulriken

BLNO Kvinner

13 des

søndag

13:30

Tromsø Storm – Bergen Elite

BLNO Kvinner

16:00

Bærum Basket – Ulriken

BLNO Kvinner

16:00

Høybråten – Ullern

BLNO Kvinner

16:00

Tromsø Storm – Bærum Basket

BLNO Menn

17:00

Kongsberg Miners – Frøya

BLNO Menn

15 des

tirsdag

19:00

Ammerud – Centrum Tigers

BLNO Menn

16 des

onsdag

18:30

Gimle – Fyllingen

BLNO Menn

17 des

torsdag

19:00

Kongsberg Miners – Bærum Basket

BLNO Menn

2 jan

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Centrum Tigers

BLNO Menn

16:00

Frøya – Ammerud

BLNO Menn

17:00

Asker Aliens – Gimle

BLNO Menn

3 jan

søndag

15:00

Fyllingen – Ammerud

BLNO Menn

16:00

Tromsø Storm – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Bærum Basket – Gimle

BLNO Menn

6 jan

onsdag

19:00

Fyllingen – Frøya

BLNO Menn

7 jan

torsdag

19:00

Kongsberg Miners – Centrum Tigers

BLNO Menn

9 jan

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Asker Aliens

BLNO Menn

15:00

Centrum Tigers – Fyllingen

BLNO Menn

16:00

Frøya – Kongsberg Miners

BLNO Menn

16:00

Asker BC – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

10 jan

søndag

14:30

Bærum Basket – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

17:00

Gimle – Kongsberg Miners

BLNO Menn

17:00

Ullern – Høybråten

BLNO Kvinner

17:00

Bærum Basket – Tromsø Storm

BLNO Menn

14 jan

torsdag

19:00

Ammerud – Asker Aliens

BLNO Menn

16 jan

lørdag

14:30

Asker BC – Bærum Basket

BLNO Kvinner

16:00

Gimle – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Asker Aliens – Fyllingen

BLNO Menn

17:00

Ullern – Ulriken

BLNO Kvinner

17 jan

søndag

16:00

Tromsø Storm – Centrum Tigers

BLNO Menn

16:00

Høybråten – Ulriken

BLNO Kvinner

17:00

Ammerud – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Kongsberg Miners – Fyllingen

BLNO Menn

19 jan

tirsdag

19:00

Bærum Basket – Centrum Tigers

BLNO Menn

20 jan

onsdag

18:30

Gimle – Frøya

BLNO Menn

21 jan

torsdag

19:00

Kongsberg Miners – Asker Aliens

BLNO Menn

23 jan

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Gimle

BLNO Menn

15:00

Fyllingen – Bærum Basket

BLNO Menn

16:00

Høybråten – Bergen Elite

BLNO Kvinner

24 jan

søndag

13:30

Tromsø Storm – Asker BC

BLNO Kvinner

16:00

Tromsø Storm – Asker Aliens

BLNO Menn

16:00

Bærum Basket – Bergen Elite

BLNO Kvinner

16:00

Frøya – Bærum Basket

BLNO Menn

17:00

Ammerud – Gimle

BLNO Menn

28 jan

torsdag

19:00

Ammerud – Kongsberg Miners

BLNO Menn

19:30

Asker Aliens – Centrum Tigers

BLNO Menn

3 feb

onsdag

18:00

Fyllingen – Asker Aliens

BLNO Menn

19:00

Centrum Tigers – Bærum Basket

BLNO Menn

6 feb

lørdag

15:00

Fyllingen – Kongsberg Miners

BLNO Menn

16:00

Centrum Tigers – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Asker Aliens – Frøya

BLNO Menn

17:00

Ulriken – Ullern

BLNO Kvinner

7 feb

søndag

13:30

Tromsø Storm – Høybråten

BLNO Kvinner

14:30

Bærum Basket – Asker BC

BLNO Kvinner

15:00

Bergen Elite – Ullern

BLNO Kvinner

16:00

Tromsø Storm – Gimle

BLNO Menn

17:00

Kongsberg Miners – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Bærum Basket – Frøya

BLNO Menn

10 feb

onsdag

19:00

Frøya – Gimle

BLNO Menn

11 feb

torsdag

19:00

Ammerud – Bærum Basket

BLNO Menn

19:30

Asker Aliens – Kongsberg Miners

BLNO Menn

13 feb

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Bærum Basket

BLNO Menn

15:00

Bergen Elite – Asker BC

BLNO Kvinner

16:00

Centrum Tigers – Gimle

BLNO Menn

17:00

Fyllingen – Tromsø Storm

BLNO Menn

14 feb

søndag

13:30

Tromsø Storm – Bærum Basket

BLNO Kvinner

15:00

Ulriken – Asker BC

BLNO Kvinner

16:00

Tromsø Storm – Frøya

BLNO Menn

17:00

Kongsberg Miners – Gimle

BLNO Menn

16 feb

tirsdag

19:00

Bærum Basket – Asker Aliens

BLNO Menn

17 feb

onsdag

18:00

Gimle – Ammerud

BLNO Menn

    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce