TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 23 lør
  • 24 idag
  • 25 man
  • 26 tir
  • 27 ons
  • 28 tor
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor

Basket på TV og Live Stream

Vil du vite hva som vises av basket på TV i dag, i morgen eller neste uke? Se vår oversikt over basketball på norsk TV og live stream her.
23 jan

i går, lørdag

14:00

UTSATT: Nidaros Jets – Gimle

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
15:00

UTSATT: Fyllingen – Bærum Basket

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Høybråten – Bergen Elite

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
24 jan

I dag, søndag

Tidligere kamper i dag
13:30

UTSATT: Tromsø Storm – Asker BC

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
14:00

UTSATT: Ulriken – Høybråten

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
15:00

Bourges Basket – Basket Landes

Euroleague, kvinner (Gruppe D | 5.runde)

15:30

UTSATT: Nidaros Jets – Centrum Tigers

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Bærum Basket – Bergen Elite

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Frøya – Bærum Basket

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
16:30

UTSATT: Tromsø Storm – Asker Aliens

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Ammerud – Gimle

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
25 jan

i morgen, mandag

19:30

Perfumerias Avenida – Izmit

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 1.runde)

26 jan

tirsdag

21:00

Barcelona Lassa – BC Zenit

Euroleague

27 jan

onsdag

21:00

Real Madrid – Panathinaikos

Euroleague

28 jan

torsdag

19:00

UTSATT: Ammerud – Kongsberg Miners

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
20:00

Olympiakos Pireus – Barcelona Lassa

Euroleague

30 jan

lørdag

18:00

UTSATT: Bærum Basket – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Asker Aliens – Centrum Tigers

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
31 jan

søndag

18:00

UTSATT: Gimle – Frøya

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
3 feb

onsdag

18:00

Fyllingen – Asker Aliens

BLNO Menn

19:00

Centrum Tigers – Bærum Basket

BLNO Menn

6 feb

lørdag

13:30

Fyllingen – Kongsberg Miners

BLNO Menn

15:00

Asker Aliens – Frøya

BLNO Menn

16:00

Centrum Tigers – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Ulriken – Ullern

BLNO Kvinner

7 feb

søndag

13:30

Tromsø Storm – Høybråten

BLNO Kvinner

14:30

Bærum Basket – Asker BC

BLNO Kvinner

15:00

Bergen Elite – Ullern

BLNO Kvinner

16:00

Tromsø Storm – Gimle

BLNO Menn

17:00

Kongsberg Miners – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Bærum Basket – Frøya

BLNO Menn

10 feb

onsdag

19:00

Frøya – Gimle

BLNO Menn

11 feb

torsdag

19:00

Ammerud – Bærum Basket

BLNO Menn

19:30

Asker Aliens – Kongsberg Miners

BLNO Menn

13 feb

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Bærum Basket

BLNO Menn

15:00

Bergen Elite – Asker BC

BLNO Kvinner

16:00

Centrum Tigers – Gimle

BLNO Menn

17:00

Fyllingen – Tromsø Storm

BLNO Menn

14 feb

søndag

13:30

Tromsø Storm – Bærum Basket

BLNO Kvinner

14:00

Nidaros Jets – Ammerud

BLNO Menn

15:00

Ulriken – Asker BC

BLNO Kvinner

16:00

Tromsø Storm – Frøya

BLNO Menn

17:00

Kongsberg Miners – Gimle

BLNO Menn

16 feb

tirsdag

19:00

Bærum Basket – Asker Aliens

BLNO Menn

17 feb

onsdag

18:00

Gimle – Ammerud

BLNO Menn

19 feb

fredag

19:30

Bergen Elite – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

20 feb

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Fyllingen

BLNO Menn

16:00

Centrum Tigers – Tromsø Storm

BLNO Menn

16:00

Gimle – Asker Aliens

BLNO Menn

16:00

Ulriken – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

17:00

Høybråten – Asker BC

BLNO Kvinner

21 feb

søndag

16:00

Frøya – Asker Aliens

BLNO Menn

16:00

Ullern – Bærum Basket

BLNO Kvinner

17:00

Ammerud – Fyllingen

BLNO Menn

17:00

Kongsberg Miners – Tromsø Storm

BLNO Menn

27 feb

lørdag

14:00

Nidaros Jets – Frøya

BLNO Menn

16:00

Tromsø Storm – Ammerud

BLNO Menn

28 feb

søndag

14:00

Tromsø Storm – Fyllingen

BLNO Menn

15:00

Ammerud – Frøya

BLNO Menn

18:00

Bærum Basket – Kongsberg Miners

BLNO Menn

3 mar

onsdag

18:00

Nidaros Jets – Kongsberg Miners

BLNO Menn

19:00

Centrum Tigers – Ammerud

BLNO Menn

19:00

Fyllingen – Gimle

BLNO Menn

4 mar

torsdag

19:30

Asker Aliens – Bærum Basket

BLNO Menn

5 mar

fredag

19:00

Frøya – Centrum Tigers

BLNO Menn

6 mar

lørdag

14:30

Asker BC – Ullern

BLNO Kvinner

15:00

Fyllingen – Centrum Tigers

BLNO Menn

17:00

Asker Aliens – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Gimle – Tromsø Storm

BLNO Menn

7 mar

søndag

14:30

Bærum Basket – Høybråten

BLNO Kvinner

16:00

Frøya – Tromsø Storm

BLNO Menn

17:00

Kongsberg Miners – Ammerud

BLNO Menn

17:00

Bærum Basket – Nidaros Jets

BLNO Menn

10 mar

onsdag

19:00

Bergen Elite – Ulriken

BLNO Kvinner

13 mar

lørdag

15:00

Bergen Elite – Bærum Basket

BLNO Kvinner

16:00

Høybråten – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

14 mar

søndag

16:00

Ullern – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

16:00

Ulriken – Bærum Basket

BLNO Kvinner

20 mar

lørdag

16:00

Høybråten – Bærum Basket

BLNO Kvinner

16:00

Asker BC – Bergen Elite

BLNO Kvinner

21 mar

søndag

14:00

Tromsø Storm – Ulriken

BLNO Kvinner

16:00

Ullern – Bergen Elite

BLNO Kvinner

    Annonse
    Annonce