TVkampen.com TVkampen.com

Sport

  • 24 lør
  • 25 idag
  • 26 man
  • 27 tir
  • 28 ons
  • 29 tor
  • 30 fre
  • 1 lør
  • 2 søn
  • 3 man
  • 4 tir
  • 5 ons
  • 6 tor
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • ti 27
  • on 28
  • to 29
  • fr 30
  • lø 1
  • sø 2
  • ma 3
  • ti 4
  • on 5
  • to 6
24 sep

i går, lørdag

05:30

Japan GP - Moto3

MotoGP (Kvalifisering)

06:30

Japan GP

MotoGP (Trening 3)

07:15

Japan GP

MotoGP (Kvalifisering)

08:00

Japan GP - Moto2

MotoGP (Kvalifisering)

09:00

NM i Crosskart

Crosskart

10:00

Madrid Master

World Padel Tour (Semifinaler)

10:00

DTM Red Bull Ring

DTM (Kvalifisering dag 1)

11:00

ETCR: VM

ETC Cup

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
12:30

Sassuolo – Juventus

Serie A (kvinner)

13:00

Rana FK – Orkla

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Kirkenes – Honningsvåg

4. divisjon

13:00

Danmark G17 – Norge G17

Treningslandskamp

13:00

Oppsal – Frøya

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Egersund – Ørn Horten

PostNord-ligaen

13:00

KoldingQ – Fortuna Hjørring

2-0

Kvindeligaen

13:00

Vard Haugesund – Flekkerøy

PostNord-ligaen

13:00

Volda – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Molde 2 – Førde

Norsk Tipping-ligaen

13:15

DTM Red Bull Ring

DTM (Race 1)

13:30

VM i roing

Roing

  • NRK 1
  • NRK TV
  • DR 1
13:30

Forest Green Rovers – Exeter City

League One

13:30

Cazoo Open de France

European Tour

14:00

Melhus – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Laver Cup

Laver Cup (Dag 2)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Djerv 1919 – Fana

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Stord – Sandnes Ulf 2

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Grei – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen

14:00

FK Fyllingsdalen – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Urædd – Fram Larvik

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Tromsdalen – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

14:00

Levanger – Frigg

PostNord-ligaen

14:00

Hødd – Kjelsås

PostNord-ligaen

14:00

Sotra – Arendal

PostNord-ligaen

14:00

Superbike: VM

Superbike VM (Løp 1 | Catalonia)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Brumunddal – Toten

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Medkila – Sortland

4. divisjon

14:30

Arsenal – Tottenham

Women's Super League

14:30

Roma – Fiorentina

Serie A (kvinner)

14:30

Staal Jørpeland – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

15:00

Hønefoss – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Fyllingen – Oppsal Basket

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
15:00

Asker Aliens – Gimle

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
15:00

Trygg/Lade – Rosenborg 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Junkeren – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00
15:00

Nidaros – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

15:00

Lyn – Avaldsnes

Toppserien

15:00

Arna-Bjørnar – Voss

4. divisjon

15:00

Nybergsund – Engerdal

4. divisjon

15:00

FK Eik Tønsberg – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Follo – Express

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Halsen – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Start 2 – Sprint/Jeløy

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Mandalskameratene – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Armenia – Ukraina

UEFA Nations League B

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
15:00

DTM Red Bull Ring

DTM (Trophy Race 1)

15:00

Strømmen – Moss FK

PostNord-ligaen

15:00

Florø – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

15:03

Superbike: VM

Superbike VM (Løp 1 supersport | Catalonia)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
16:00

Peterborough – Port Vale FC

League One

16:00

Laver Cup

Laver Cup (Dag 2)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
16:00

Kolstad – Steinkjer

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lysekloster – Bremnes

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lokomotiv Oslo FK – Ready

Norsk Tipping-ligaen

16:00
16:00

Hasle/Løren – Gjøvik

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Narvik – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Skjetten – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Vålerenga – Ringerike

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Stjernen Hockey – Stavanger Oilers

Fjordkraft-ligaen

16:00

Northampton Saints - Leicester Tigers

Premiership Rugby

16:00

DHK Banik Most – RK Krim Mercator

EHF Champions League, kvinner

16:00

FTC Rail Cargo hungaria – Brest Bretagne Handball

EHF Champions League, kvinner

16:00

Spjelkavik – Lillehammer

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Pors Grenland – Randesund

Norsk Tipping-ligaen

16:30
16:30

Tromsø Storm – Centrum Tigers

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
16:30

Rhein Neckar Löwen – SG Flensburg-Handewitt

Bundesliga

16:45

FC Nordsjælland – HB Køge

0-1

Kvindeligaen

17:00

Nidaros Jets – Kongsberg Miners

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
17:00

Byåsen – Nardo

Norsk Tipping-ligaen

17:45

Julius Baer Generation Cup

Champions Chess Tour (Sjakk) (Dag 7)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
18:00

Wallmart NW Arkansas Championship

LPGA (2. runde)

18:00

Nord-Irland – Kosovo

2-1

UEFA Nations League C

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
18:00

Presidents Cup

PGA (Dag 3)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00
18:00

Zrk Lokomotiva Zagreb – Buducnost

EHF Champions League, kvinner

18:00

Györi Audi ETO KC – Metz

EHF Champions League, kvinner

18:00

Växjö Lakers – Timrå IK

SHL

18:00
18:00

Slovenia – Norge

UEFA Nations League B

  • TV 2
  • TV 2 Play
19:00

Innstranda – Tiller IL

0-0

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Joyce vs Parker

Boksing

19:05

New York Yankees – Boston Red Sox

Major League Baseball

20:00

Sveits U21 – Norge U21

2-3

Treningslandskamp

20:00

Laver Cup

Laver Cup (Dag 2)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:45

Serbia – Sverige

4-1

UEFA Nations League B

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
20:45

Israel – Albania

2-1

UEFA Nations League B

  • TV 2 Play
20:45

Spania – Sveits

1-2

UEFA Nations League A

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
20:45

Tsjekkia – Portugal

0-4

UEFA Nations League A

  • TV 2 Play
20:45

Kypros – Hellas

1-0

UEFA Nations League C

  • TV 2 Play
20:45

Skottland – Irland

2-1

UEFA Nations League B

  • TV 2 Play
21:00

Xfinity Series - Andys Frozen Custard 300

Nascar

22:00

Laver Cup

Laver Cup (Dag 2)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
00:10

Tampa Bay Rays – Toronto Blue Jays

Major League Baseball

01:05

Philadelphia Flyers – Boston Bruins

NHL (Preseason)

02:00

Sykkel-VM 2022 - Landevei menn

Sykkel-VM

  • TV 2
  • TV 2 Play
03:10

Los Angeles Dodgers – St. Louis Cardinals

Major League Baseball

03:30

Japan GP

MotoGP (Warm-up)

04:45

Japan GP - Moto3

MotoGP (Race)

25 sep

I dag, søndag

Tidligere kamper i dag
06:05

Japan GP - Moto2

MotoGP (Race)

07:30

Japan GP

MotoGP (Race)

09:00

Klarälvsloppet

Rulleski

09:00

Berlin Marathon 2022

Maraton

10:00

Madrid Master

World Padel Tour (Finaler)

10:00

DTM Red Bull Ring

DTM (Kvalifisering dag 2)

12:23

Superbike: VM

Superbike VM (Løp 2 supersport | Catalonia)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

Laver Cup

Laver Cup (Dag 3)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00
13:15

VM i roing

Roing

  • NRK 1
  • NRK TV
  • DR 1
13:15

DTM Red Bull Ring

DTM (Race 2)

13:30

TIL 2020 – Åsane

Toppserien

13:30

Cazoo Open de France

European Tour

13:53

Superbike: VM

Superbike VM (Løp 2 | Catalonia)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Fortuna Aalesund – Grand Bodø

1. divisjon kvinner (Fotball)

14:00

Amazon Grimstad – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball)

14:00

Narvik – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

14:00
14:00

TSV Hannover Burgdorf – THW Kiel

Bundesliga

15:00

Fjellhammer – Junkeren

1. divisjon kvinner (Håndball)

15:00

Clan Wars Belfast

MMA

15:00

Nidaros Jets – Kongsberg Miners

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
15:00

Laver Cup

Laver Cup (Dag 3)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Hønefoss – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball)

15:00

Bossekop – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

DTM Red Bull Ring

DTM (Trophy Race 2)

15:30

ATP 250 Metz | Finale

ATP

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:30

Aker – Volda Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • TV 2 Play
16:00

Levanger – Larvik Turn

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Charlottenlund SK – Nordstrand

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Nidaros – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Exeter Chiefs - Harlequins

Premiership Rugby

16:00

CSM Bucuresti – SG BBM Bietigheim

EHF Champions League, kvinner

16:00

Team Esbjerg – Storhamar Håndball

EHF Champions League, kvinner

16:05

Tbv Lemgo – Leipzig

Bundesliga

17:00
17:00

Frøya – Oppsal Basket

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
17:00

Laver Cup

Laver Cup (Dag 3)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00
17:00

Lillehammer IK – Manglerud Star

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
17:00

Storhamar – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
17:00

Frisk Asker – Grüner

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
17:00

Arendal – Haslum

REMA 1000-ligaen

  • TV 2 Play
17:00

Byåsen – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • TV 2 Play
17:30

Julius Baer Generation Cup

Champions Chess Tour (Sjakk) (Dag 8)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
18:00

Oppsal – Storhamar Håndball 2

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00
18:00

Slovakia – Belarus

UEFA Nations League C

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
18:00

Wallmart NW Arkansas Championship

LPGA (Siste runde)

18:00

Tertnes – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • TV 2 Play
18:03

Presidents Cup

PGA (Dag 4)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
19:00

Indianapolis Colts – Kansas City Chiefs

NFL

19:00

Laver Cup

Laver Cup (Dag 3)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Washington Capitals – Buffalo Sabres

NHL (Pre-season)

20:10

Minnesota Twins – Los Angeles Angels

Major League Baseball

21:00

Cup Series - Auto Trader Echo Park Automobile 500

Nascar

22:25

Tampa Bay Buccaneers – Green Bay Packers

NFL

00:05

Edmonton Oilers – Winnipeg Jets

NHL (Preseason)

01:08

New York Yankees – Boston Red Sox

Major League Baseball

03:05

Colorado Avalanche – Vegas Golden Knights

NHL (Preseason)

26 sep

i morgen, mandag

14:03

British Open

Snooker

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:18

Sportsklatring: Verdenscup

Klatring (Finale i lead for kvinner og menn)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:03

British Open

Snooker

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:45

Nord-Makedonia – Bulgaria

UEFA Nations League C

  • TV 2 Play
20:45

San Marino – Estland

UEFA Nations League D

  • TV 2 Play
01:00

New York Rangers – New York Islanders

NHL (Preseason)

01:07

Toronto Blue Jays – New York Yankees

Major League Baseball

27 sep

tirsdag

14:03

British Open

Snooker

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:03

CRO Race

UCI Europe Tour (1. etappe)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stavanger Oilers – Ringerike

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Oslo-Studentenes IK – Falk

1. divisjon menn (Håndball)

20:03

British Open

Snooker

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:45

Irland – Armenia

UEFA Nations League B

  • TV 2 Play
20:45

Albania – Island

UEFA Nations League B

  • TV 2 Play
20:45

Hellas – Nord-Irland

UEFA Nations League C

  • TV 2 Play
20:45

Kosovo – Kypros

UEFA Nations League C

  • TV 2 Play
00:10

Cleveland Guardians – Tampa Bay Rays

Major League Baseball

02:30

Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning

NHL (Pre-season)

03:40

San Diego Padres – Los Angeles Dodgers

Major League Baseball

28 sep

onsdag

08:30

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Kvalifisering)

14:00

Mjøndalen 2 – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

14:03

British Open

Snooker

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:03

CRO Race

UCI Europe Tour (2. etappe)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Follo – Bergen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Oppsal Basket – Bærum Basket

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
18:00

Charlottenlund SK – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Tromsdalen – Bryne

NM i fotball

18:00

Nordstrand Håndball – Fyllingen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

FC Rosengård – SK Brann Kvinner

Womens Champions League (Playoff)

18:00

Ryger – Melhus Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:30

HK Herulf Moss – Sandefjord

1. divisjon menn (Håndball)

18:35

Pittsburgh Pirates – Cincinnati Reds

Major League Baseball

18:45

HC PPD Zagreb – Porto

EHF Champions League

18:45

Telekom Veszprém HC – Dinamo Bucuresti

EHF Champions League

19:00
19:00

Gjøvik – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

19:30

FK Eik Tønsberg – Follo

Norsk Tipping-ligaen

20:00

Real Madrid Femenino – Rosenborg

Womens Champions League

  • Adressa
20:03

British Open

Snooker

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:45

Magdeburg – Paris Handball

EHF Champions League

20:45

Aalborg – THW Kiel

EHF Champions League

01:00

Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens

NHL (Pre-season)

03:00

Vera vs Bannon

MMA (Invicta FC 49)

29 sep

torsdag

07:00

WRC: Rally New Zealand

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
09:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Runde 1 og 2)

13:00

Alfred Dunhill Links Championship

European Tour

14:03

British Open

Snooker

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:03

CRO Race

UCI Europe Tour (3. etappe)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball

18:00

Norge – Sveits

Golden League, kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Play
18:30

Coppa Agostoni

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
18:30

Manglerud Star – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Volunteers of America Classic

LPGA (1. runde)

18:30

Ringerike – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Sparta Sarpsborg – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

18:45

Orlen Wisla Plock – GOG

EHF Champions League

18:45

THW Kiel – MOL-Pick Szeged

EHF Champions League

19:00

Centrum Tigers – Ammerud

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
19:00

Grüner – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00

Rögle BK – Malmö Redhawks

SHL

19:05

Bergischer HC – Rhein Neckar Löwen

Bundesliga

19:10

Minnesota Twins – Chicago White Sox

Major League Baseball

20:03

British Open

Snooker

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:30

Danmark – Nederland

Golden League, kvinner

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
  • TV2 Danmark
20:45

HBC Nantes – Elverum

EHF Champions League

20:45

Barcelona – RK Celje Pivovarna Lasko

EHF Champions League

21:33

Sanderson Farms Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
00:10

Cleveland Guardians – Tampa Bay Rays

Major League Baseball

01:00

New York Rangers – New Jersey Devils

NHL (Pre-season)

03:40

San Diego Padres – Los Angeles Dodgers

Major League Baseball

30 sep

fredag

05:45

Thailand GP

MotoGP (Trening 1)

07:30

Thailand GP

MotoGP (Trening 2)

09:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Runde 3)

12:00

Formel 1 Singapore GP

Formel 1 (Trening 1)

13:00

Alfred Dunhill Links Championship

European Tour

14:03

British Open

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Formel 1 Singapore GP

Formel 1 (Trening 2)

15:03

CRO Race

UCI Europe Tour (4. etappe)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Runde 4)

18:00

IL Koll – TIF Viking

Mizunoligaen menn

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
18:30
18:30

Volunteers of America Classic

LPGA

19:00

Jevnaker – Eiker/Kvikk

4. divisjon

20:03

British Open

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:20

Chicago Cubs – Cincinnati Reds

Major League Baseball

20:30

Bayern München – Bayer Leverkusen

Bundesliga · LeoVegas 1.32 | 6.00 | 6.50 LeoVegas

20:30

Koll – Ballklubb Tromsø

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
21:00
21:00
21:00

WRC: Rally New Zealand

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
21:33

Sanderson Farms Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
01:00

Detroit Red Wings – Washington Capitals

NHL (Pre-season)

1 okt

lørdag

05:45

Thailand GP

MotoGP (Trening 3)

07:30

Thailand GP - Moto3

MotoGP (Kvalifisering)

08:30

Thailand GP

MotoGP (Trening 4)

09:15

Thailand GP

MotoGP (Kvalifisering)

10:00

Thailand GP - Moto2

MotoGP (Kvalifisering)

11:50

Orientering Davos | Stafett

Orientering

  • NRK 1
  • NRK TV
12:00

Formel 1 Singapore GP

Formel 1 (Trening 3)

13:00

Ullern – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

13:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Kvartfinaler)

13:00

Ready – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Alfred Dunhill Links Championship

European Tour

13:30

Os Turn Fotball – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

13:30

Nederland – Norge

Golden League, kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Play
13:30

Førde – NTNUI

Mizunoligaen menn

  • TV 2 Play
13:33

CRO Race

UCI Europe Tour (5. etappe)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Notodden FK – Egersund

PostNord-ligaen

14:00

Randesund – Halsen

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Ørn Horten – Sotra

PostNord-ligaen

14:00

Vindbjart – Urædd

Norsk Tipping-ligaen

14:00
14:00

Kjelsås – Levanger

PostNord-ligaen

14:00

Steinkjer – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Tiller IL – Trygg/Lade

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Nardo – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

14:00
14:00
14:00

Nordstrand – Grei

Norsk Tipping-ligaen

14:00