TVkampen.com TVkampen.com

Sport

  • 27 lør
  • 28 idag
  • 29 man
  • 30 tir
  • 1 ons
  • 2 tor
  • 3 fre
  • 4 lør
  • 5 søn
  • 6 man
  • 7 tir
  • 8 ons
  • 9 tor
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • ti 30
  • on 1
  • to 2
  • fr 3
  • lø 4
  • sø 5
  • ma 6
  • ti 7
  • on 8
  • to 9
27 nov

i går, lørdag

05:00

Indonesia Open 2021

Badminton (Semifinale)

06:00

Skicross

Skicross Verdenscup (Secret Garden)

06:00

Blue Canyon Phuket Championship

Asian Tour (Dag 3)

09:00

Norge - Italia

Curling-EM (Bronsefinale)

09:10
10:15

15km klassisk | Ruka - Menn

Langrenn Verdenscup

11:00

Joburg Open

European Tour (Dag 3)

11:30

Grand Prix of Figure Skating

Figure Skating (Sotsji | Menn | Friløp)

11:30

Norge - Latvia

Curling-EM (Finale)

11:45

Skiskyting: 15 km

Skiskyting Verdenscup (Kvinner)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:00

Skihopp Verdenscup: Nizhny Tagil

Skihopp Verdenscup (Kvinner)

12:15

Hvidovre IF – FC Fredericia

5-1

Dansk 1. divisjon (17. runde)

12:30

Gornik Leczna – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
12:30

Skottland - Sverige

Curling-EM (Kvinner)

13:15

VM sjakk: Parti 2

Sjakk

  • NRK 2
  • NRK TV
13:30

Arsenal – Newcastle

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
13:30

Preston – Fulham

Championship

13:30

FC Erzgebirge Aue – Darmstadt

1-2

Bundesliga 2 (15. runde)

13:30

Karlsruher SC – Hannover 96

4-0

Bundesliga 2 (15. runde)

13:30

Schalke 04 – SV Sandhausen

5-2

Bundesliga 2 (15. runde)

13:30

Randaberg Allianse IL – TIF Viking

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
13:30

10km klassisk | Ruka - Kvinner

Langrenn Verdenscup

13:45

Players Championship Finals

Players Championship (Dag 2)

14:00

Davis Cup

Davis Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Alaves – Celta Vigo

La Liga

14:30
14:45

Russland (NFFR) – Norge

Verdensmesterskapet i innebandy (Kvinner)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
15:00

Empoli – Fiorentina

Serie A

  • Oddsen
15:00

Sampdoria – Verona

Serie A

  • Oddsen
15:00

Slask Wroclaw – Stal Mielec

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Bryne – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Fredrikstad – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Grorud – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Raufoss – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:00

KFUM Oslo – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
15:00

Ullensaker/Kisa – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Skiskyting: 20 km

Skiskyting Verdenscup (Menn)

  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

IL Koll – Ballklubb Tromsø

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
15:00

Arendal – Hødd

OBOS-ligaen

15:00

Vendsyssel FF – Fremad Amager

2-0

Dansk 1. divisjon (17. runde)

15:15

Luleå HF – Malmö Redhawks

SHL

15:15

Djurgården – Örebro Hockey

SHL

15:15

Rögle BK – Leksands IF

SHL

15:15

Färjestad BK – Växjö Lakers

SHL

15:15

Färjestad BK – Växjö Lakers

SHL

15:20

Kombinert 10 km

Kombinert Verdenscup (Ruka)

15:30

Grand Prix of Figure Skating

Figure Skating (Sotsji | Kvinner & Parløp | Friløp)

15:30

Greuther Fürth – Hoffenheim

Bundesliga

15:30

Bochum – Freiburg

Bundesliga

15:30

Köln – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Augsburg

Bundesliga

15:30

Wolfsburg – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Frisk Asker – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Hasle/Løren – Nidaros

1. divisjon menn (Ishockey)

  • TV 2 Play
16:00

Huddersfield – Middlesbrough

1-2

Championship

16:00

Crystal Palace – Aston Villa

Premier League

  • TV 2 Play
16:00

Liverpool – Southampton

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
16:00

Norwich – Wolverhampton

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
16:00

Alpint: Storslalåm omgang 1

Alpint Verdenscup (Kvinner)

16:00

Davis Cup

Davis Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Harlequins - London Irish

Premiership Rugby (9. runde)

16:00

Sparta Sarpsborg – Ringerike

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Utleira - Sjarmtrollan

Futsal

16:00

Narvik – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

  • TV 2 Play
16:00

Furuset – Haugesund

1. divisjon menn (Ishockey)

  • TV 2 Play
16:15

Valencia – Rayo Vallecano

1-1

La Liga

16:30
16:45

Norge – Sør-Korea

Golden League, kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Play
17:00

Lille – Nantes

Ligue 1

17:00

Skottland - Sverige

Curling-EM (Finale, Menn)

17:30

VM sjakk: Parti 2

Sjakk

  • NRK 2
  • NRK TV
17:30

Pogon Szczecin – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

KFUM Volda Volleyball – Skjetten

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
18:00

Banesykling: Champions League

Champions League i Banesykling

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Odd – Vålerenga

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Lillestrøm – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
18:00

Juventus – Atalanta

0-1

Serie A

  • Oddsen
18:00

Brynäs – Frölunda

SHL

18:00

IK Oskarshamn – Skellefteå AIK

SHL

18:00

Linköpings HC – Timrå IK

SHL

18:00

Davis Cup

Davis Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Vålerenga – Lillehammer IK

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Mallorca – Getafe

La Liga

18:30

Bayern München – Arminia Bielefeld

Bundesliga

18:30

Brighton – Leeds

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
19:00

Storslalåm 2

Alpint Verdenscup (Kvinner)

20:00

Players Championship

Players Championship

20:00

Raków Częstochowa – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:00

Buenos Aires Master

World Padel Tour (Semifinale | Menn)

20:15

Alpint: Utfor

Alpint Verdenscup (Menn)

20:30

Holstein Kiel – Werder Bremen

2-1

Bundesliga 2

20:45

AC Venezia – Inter

0-2

Serie A

  • Oddsen
21:00

Palmeiras Sp – Flamengo

2-1

Copa Libertadores (Final)

  • Oddsen
21:00

Villarreal – Barcelona

La Liga

21:00

Nice – Metz

Ligue 1

21:33

Snooker: UK Championship

UK Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
00:00

Florida Panthers – Seattle Kraken

NHL

01:00

Vegas Golden Knights – Edmonton Oilers

NHL

01:00

Los Angeles Kings – Ottawa Senators

NHL (Seriespill)

01:00

Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens

NHL (Seriespill)

01:00

Detroit Red Wings – Buffalo Sabres

NHL (Seriespill)

02:00

St. Louis Blues – Columbus Blue Jackets

NHL (Seriespill)

02:00

Arizona Coyotes – Dallas Stars

NHL (Seriespill)

03:00

Colorado Avalanche – Nashville Predators

NHL

04:00

Calgary Flames – Winnipeg Jets

NHL

28 nov

I dag, søndag

Tidligere kamper i dag
06:00

Indonesia Open 2021

Badminton (Finale)

06:00

Blue Canyon Phuket Championship

Asian Tour (Dag 4)

07:20

Snowboardcross

Snowboardcross

09:10
10:00
10:03

WTCR: VM

FIA WTCR

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:20

10km fristil jaktstart | Ruka - Kvinner

Langrenn Verdenscup

11:00

Tv Nellingen – TIF Viking

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
11:00

V-cup skiskyting: Sprint

Skiskyting Verdenscup (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

Joburg Open

European Tour (Dag 4)

12:03

WTCR: VM

FIA WTCR

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Wisla Plock – Cracovia Krakow

Ekstraklasa · Betsson 2.40 | 3.10 | 3.00 Betsson

  • Ekstraklasa TV
12:30

Estland – Norge

Verdensmesterskapet i innebandy (Kvinner)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
12:30

15km fristil jaktstart | Ruka - Menn

Langrenn Verdenscup

13:00

Oslo Volley – Ballklubb Tromsø

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
13:00

NTNUI Volleyball – Førde Volleyballklubb

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
13:00
13:00

Golf: Ladies European Tour

European Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Saint Etienne – Paris Saint-Germain

Ligue 1 · Betsson 8.35 | 5.40 | 1.34 Betsson

13:00

Grand Prix of Figure Skating

Figure Skating (Sotsji | Oppvisningsgalla)

13:00

Freidig - Sjarmtrollan

Futsal

13:15

VM sjakk: Parti 3

Sjakk

  • NRK 2
  • NRK TV
13:30

Nürnberg – FC St Pauli

Bundesliga 2 (15. runde) · Betsson 2.80 | 3.30 | 2.45 Betsson

13:30

Paderborn – Hansa Rostock

Bundesliga 2 (15. runde) · Betsson 1.87 | 3.75 | 3.75 Betsson

13:30

Hamburger SV – Ingolstadt

Bundesliga 2 (15. runde) · Betsson 1.45 | 4.75 | 6.00 Betsson

13:30

Skiskyting: Sprint

Skiskyting Verdenscup (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • NRK 1
  • NRK TV
13:30

Besancon

UCI Cyclo-cross (Kvinner, elite)

  • TV 2 Play
13:45

Players Championship

Players Championship

14:00
14:00
14:30

Sør-Korea – Nederland

Golden League, kvinner

  • TV 2 Play
15:00

Milan – Sassuolo

Serie A

  • Oddsen
15:00

Spezia Calcio – Bologna

Serie A

  • Oddsen
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00

Besancon

UCI Cyclo-cross (Menn, elite)

  • TV 2 Play
15:05

Kombinert 10km menn

Kombinert Verdenscup (Ruka)

15:05

Snooker: UK Championship

UK Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Stjernen Hockey – Stavanger Oilers

Fjordkraft-ligaen · Betsson 2.65 | 3.95 | 2.22 Betsson

  • TV 2 Play
15:30

Eintracht Frankfurt – 1. FC Union Berlin

Bundesliga · Betsson 2.50 | 3.30 | 3.00 Betsson

15:45

Alpint: Slalåm omgang 1

Alpint Verdenscup (Kvinner)

16:00

VM sjakk: Parti 3

Sjakk

  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

St. Hallvard – Stavanger Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

16:15
16:15
16:45

Norge – Russland

Golden League, kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Play
17:00
17:00

Rosenborg – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 28) · Betsson 3.00 | 3.75 | 2.25 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
17:00

Mjøndalen – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 28) · Betsson 2.50 | 3.50 | 2.85 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
17:00

Kristiansund – Viking

Eliteserien (Runde 28) · Betsson 2.65 | 4.00 | 2.45 Betsson

17:00

Haugesund – Sandefjord

Eliteserien (Runde 28) · Betsson 1.85 | 3.75 | 4.33 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
17:30

Legia Warszawa – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa · Betsson 1.85 | 3.40 | 4.20 Betsson

  • Ekstraklasa TV
17:30
17:30
18:00

Roma – Torino

Serie A

  • Oddsen
18:00
18:00
18:30
18:30

Gameday

NFL

18:45

Alpint: slalåm omgang 2

Alpint Verdenscup (Kvinner)

19:00
19:00

New England Patriots – Tennessee Titans

NFL (Uke 12)

19:00

Miami Dolphins – Carolina Panthers

NFL (Uke 12)

19:00

VM sjakk: Parti 3

Sjakk

  • NRK 2
  • NRK TV
19:00

Carolina Hurricanes – Washington Capitals

NHL · Betsson 2.05 | 4.30 | 3.05 Betsson

19:30

Viking Håndball – Sandnes

1. divisjon menn (Håndball)

19:45

Snooker: UK Championship

Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Players Championship

Players Championship

20:00

Minnesota Wild – Tampa Bay Lightning

NHL · Betsson 2.40 | 4.20 | 2.55 Betsson

20:15

Alpint: Super-G

Alpint Verdenscup (Menn)

20:30

Buenos Aires Master

World Padel Tour (Finale | Menn)

20:45

Olympique Marseille – Troyes AC

Ligue 1 · Betsson 1.54 | 4.25 | 5.85 Betsson

21:48

Snooker: UK Championship

UK Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:20

Green Bay Packers – Los Angeles Rams

NFL (Uke 12)

22:20

San Francisco 49ers – Minnesota Vikings

NFL (Uke 12)

00:00

New York Rangers – New York Islanders

NHL

00:00

New York Rangers – New York Islanders

NHL

01:00

Boston Bruins – Vancouver Canucks

NHL · Betsson 1.67 | 4.65 | 4.35 Betsson

01:05

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL (Seriespill) · Betsson 2.19 | 4.30 | 2.80 Betsson

01:05

Chicago Blackhawks – San Jose Sharks

NHL (Seriespill) · Betsson 2.25 | 4.35 | 2.70 Betsson

02:05

Anaheim Ducks – Toronto Maple Leafs

NHL (Seriespill) · Betsson 3.30 | 4.35 | 1.94 Betsson

02:20

Baltimore Ravens – Cleveland Browns

NFL

29 nov

i morgen, mandag

13:48

Snooker: UK Championship

UK Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Spania U23 – Norge U23

Treningslandskamp

19:00
19:48

Snooker: UK Championship

UK Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:45
01:00

Buffalo Sabres – Seattle Kraken

NHL · Betsson 2.55 | 4.45 | 2.30 Betsson

01:30

Montreal Canadiens – Vancouver Canucks

NHL · Betsson 2.15 | 4.30 | 2.90 Betsson

01:35

Winnipeg Jets – Arizona Coyotes

NHL (Seriespill) · Betsson 1.60 | 4.75 | 4.75 Betsson

02:10

Washington Football Team – Seattle Seahawks

NFL (Uke 12)

03:05

Calgary Flames – Pittsburgh Penguins

NHL (Seriespill) · Betsson 2.10 | 4.10 | 3.10 Betsson

30 nov

tirsdag

13:48

Snooker: UK Championship

UK Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:30
18:30
18:45

Ik Sävehof – PAUC Handball

EHF Cup

  • Oddsen
18:45

Tbv Lemgo – Chekhovskie Medvedi

EHF Cup · Betsson 1.11 | 18.00 | 10.00 Betsson

18:45

Tbv Lemgo – Chekhovskie Medvedi

EHF Cup · Betsson 1.11 | 18.00 | 10.00 Betsson

  • Oddsen
18:45

Kadetten Handball – AEK Athen

EHF Cup · Betsson 1.35 | 11.00 | 4.40 Betsson

18:45

Orlen Wisla Plock – Bidasoa Irun

EHF Cup

18:45

Ik Sävehof – PAUC Handball

EHF Cup (Gruppe C | 5.runde)

19:00

Skellefteå AIK – Linköpings HC

SHL · Betsson 1.73 | 4.70 | 4.20 Betsson

19:00

Djurgården – Malmö Redhawks

SHL · Betsson 2.80 | 4.45 | 2.23 Betsson

19:00
19:00

Leksands IF – Färjestad BK

SHL · Betsson 2.25 | 4.45 | 2.75 Betsson

19:00

Växjö Lakers – Luleå HF

SHL · Betsson 2.45 | 4.35 | 2.50 Betsson

19:00

Slovakia – Sverige

Fotball-VM

  • SVT 2
19:00
19:00
19:00

Ringerike – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00
19:48

Snooker: UK Championship

UK Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:45

Salernitana Calcio 1919 – Juventus

Serie A · Betsson 7.85 | 4.90 | 1.38 Betsson

  • Oddsen
20:45

Füchse Berlin – Pfadi Winterthur

EHF Cup · Betsson 1.07 | 20.00 | 14.00 Betsson

20:45

Nasice Nexe – Gorenje Velenje

EHF Cup

20:45

Magdeburg – Naturhouse La Rioja

EHF Cup

20:45

Toulouse Handball – TATRAN Presov

EHF Cup · Betsson 1.22 | 12.00 | 6.00 Betsson

20:45

SL Benfica – Riihimäen Cocks

EHF Cup

20:45

Sporting CP – HC Eurofarm Rabotnik

EHF Cup · Betsson 1.30 | 11.00 | 5.00 Betsson

20:45

Nasice Nexe – Gorenje Velenje

EHF Cup

  • Oddsen
20:45

Magdeburg – Naturhouse La Rioja

EHF Cup

  • Oddsen
20:45

Toulouse Handball – TATRAN Presov

EHF Cup · Betsson 1.22 | 12.00 | 6.00 Betsson

  • Oddsen
20:45

Motherwell – Dundee United

Scottish Premier League (16. runde)

01:00

Florida Panthers – Washington Capitals

NHL

01:05

New Jersey Devils – San Jose Sharks

NHL (Seriespill)

01:05

Boston Bruins – Detroit Red Wings

NHL (Seriespill)

01:05

Philadelphia Flyers – New York Islanders

NHL (Seriespill)

02:05

Nashville Predators – Columbus Blue Jackets

NHL (Seriespill)

02:05

Minnesota Wild – Arizona Coyotes

NHL (Seriespill)

02:05

St. Louis Blues – Tampa Bay Lightning

NHL (Seriespill)

02:35

Dallas Stars – Carolina Hurricanes

NHL (Seriespill)

04:30

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks

NHL

1 des

onsdag

13:48

Snooker: UK Championship

UK Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Drammen – Kolstad

REMA 1000-ligaen

18:30

Bologna – Roma

Serie A

  • Oddsen
18:30
18:30

Haslum – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:30

Kristiansand – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:45

HC Motor Zaporozhye – SG Flensburg-Handewitt

EHF Champions League

18:45

Aalborg – MOL-Pick Szeged

EHF Champions League

18:45

Elverum – HC Meshkov Brest

EHF Champions League

18:45

HC Motor Zaporozhye – SG Flensburg-Handewitt

EHF Champions League

  • Oddsen
18:45

Aalborg – MOL-Pick Szeged

EHF Champions League

  • Oddsen
18:45

Elverum – HC Meshkov Brest

EHF Champions League

  • Oddsen
18:45

HC Motor Zaporozhye – SG Flensburg-Handewitt

EHF Champions League

  • Oddsen
19:00
19:00
19:48

Snooker: UK Championship

UK Championship

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Spania – Argentina

Håndball-VM (Innledende H - Kamp 1) · Betsson 1.03 | 15.00 | 15.00 Betsson

20:45
20:45

Montpellier HB – HC PPD Zagreb

EHF Champions League

21:00

Real Madrid – Athletic Bilbao

La Liga