TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 26 man
  • 27 idag
  • 28 ons
  • 29 tor
  • 30 fre
  • 31 lør
  • 1 søn
  • 2 man
  • 3 tir
  • 4 ons
  • 5 tor
  • 6 fre
  • 7 lør
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • to 29
  • fr 30
  • lø 31
  • sø 1
  • ma 2
  • ti 3
  • on 4
  • to 5
  • fr 6
  • lø 7
26 okt

i går, mandag

13:30

2020 Championship League Snooker

Snooker (Fase 2)

14:00

Vienna Open - Dag 1

ATP (ATP 500)

15:00

Autotrader EchoPark Automotive 500 - Cup Series

Nascar (Texas Motor Speedway)

17:30

SKA St Petersburg – Avangard Omsk

KHL

18:00

Warta Poznan – Gornik Zabrze

0-1

Ekstraklasa

18:30

Brighton – West Bromwich

1-1

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Odd 2 – Mjøndalen 2

PostNord-Cup 2020

19:00

Vålerenga 2 – Kjelsås

PostNord-Cup 2020

19:00

Aalborg BK – Vejle BK

1-3

Superliga

20:10

Trekning - 1. runde

FA-cupen

20:30

Bayer Leverkusen – Augsburg

3-1

Bundesliga

20:30

Bifrost – Apeks

Telialigaen

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
20:45

FC Sochaux – Amiens

0-2

Ligue 2

20:45

Milan – Roma

3-3

Serie A (+TV 2 Sport 1)

21:00

Burnley – Tottenham

0-1

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:00

Levante – Celta Vigo

1-1

La Liga

01:15

Los Angeles Rams – Chicago Bears

NFL

27 okt

I dag, tirsdag

Tidligere kamper i dag
13:30

2020 Championship League Snooker

Snooker (Fase 2)

14:00

Vienna Open - Dag 2

ATP (ATP 500)

14:45

Vuelta a España - 7. etappe

Vuelta a Espana (Vitoria-Gasteiz > Villanueva de Valdegovia)

17:00

Autotrader EchoPark Automotive 500 - Cup Series

Nascar (Texas Motor Speedway)

17:30

Wales – Norge

Live 41' 0-0

EM-kvalifisering, kvinner

  • NRK 1
  • NRK TV
18:45

GOG – HC Pelister Bitola

EHF Cup

18:45

AVLYST: CSKA Moskva – Alingsås HK

EHF Cup

  • Ubestemt kanal
18:45

AVLYST: USAM Nimes – Füchse Berlin

EHF Cup

  • Ubestemt kanal
18:45

Abanca Ademar Leon – Toulouse Handball

EHF Cup

18:45

AVLYST: Nasice Nexe – Besiktas Mogaz

EHF Cup

  • Ubestemt kanal
18:55
19:00
19:00

Malmö Redhawks – Skellefteå AIK

SHL · Unibet 3.50 | 4.35 | 1.82 Unibet

19:00

IK Oskarshamn – Frölunda

SHL · Unibet 3.85 | 4.60 | 1.70 Unibet

19:00

Färjestad BK – Rögle BK

SHL · Unibet 2.30 | 4.35 | 2.50 Unibet

19:00
19:00

Stjernen Hockey – Stavanger Oilers

Eliteserien

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
20:45

HC Fivers Margareten – Chekhovskie Medvedi

EHF Cup

20:45

AVLYST: HC Metalurg – Orlen Wisla Plock

EHF Cup

  • Ubestemt kanal
20:45

IFK Kristianstad – Dinamo Bucuresti

EHF Cup (Gruppe B | 2. runde) · Unibet 2.10 | 8.50 | 2.02 Unibet

20:45

AVLYST: Trimo Trebnje – Kadetten Sh Gcz

EHF Cup

  • Ubestemt kanal
20:45

AVLYST: Magdeburg – Montpellier HB

EHF Cup

  • Ubestemt kanal
20:45

AVLYST: Sporting CP – TATRAN Presov

EHF Cup

  • Ubestemt kanal
21:00

Atlético Madrid – Red Bull Salzburg

Champions League · Unibet 1.74 | 3.80 | 5.30 Unibet

21:00

Olympique Marseille – Manchester City

Champions League · Unibet 9.50 | 5.50 | 1.35 Unibet

21:00

Borussia Mönchengladbach – Real Madrid

Champions League · Unibet 3.85 | 4.00 | 1.94 Unibet

00:00

Montreal Impact – Nashville SC

Major League Soccer

01:08

Los Angeles Dodgers – Tampa Bay Rays

Major League Baseball

03:00

Vancouver Whitecaps FC – Seattle Sounders

Major League Soccer · Unibet 5.40 | 4.60 | 1.52 Unibet

28 okt

i morgen, onsdag

13:30

2020 Championship League Snooker

Snooker (Fase 2)

14:00

KFUM Oslo – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

14:00

Grorud – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

14:00

Vienna Open - Dag 3

ATP (ATP 500)

14:45

Vuelta a España - 8. etappe

Vuelta a Espana (Logroño > Alto de Moncalvillo)

16:45

Charlottenlund SK – St. Hallvard

1. divisjon menn (Håndball)

17:30

Vienna Open - Dag 3

ATP (ATP 500 - Forts.)

18:00

Wisla Krakow – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

18:00

Kolstad – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Sogndal – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Lillestrøm

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Strømmen

OBOS-ligaen

18:30

Halden – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:30

HK Herulf Moss – Nøtterøy

1. divisjon menn (Håndball)

18:45

RK Celje Pivovarna Lasko – HC Motor Zaporozhye

EHF Champions League

18:45
18:45

AVLYST: Elverum – HC Meshkov Brest

EHF Champions League

  • Ubestemt kanal
18:55

İstanbul Başakşehir – Paris Saint-Germain

Champions League · Unibet 18.00 | 7.25 | 1.21 Unibet

19:00

Fyllingen – Gimle

BLNO Menn

19:00
20:00

Ranheim – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

20:30

Sola – Storhamar Håndball

Håndball-NM kvinner (Kvartfinalen)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
20:45
21:00
00:00

New York Red Bulls – New England Revolution

Major League Soccer · Unibet 2.18 | 3.60 | 3.05 Unibet

00:30

FC Cincinnati – Sporting Kansas City

Major League Soccer

00:30
00:30

Philadelphia Union – Chicago Fire

Major League Soccer

01:00

D.C. United – Columbus Crew

Major League Soccer

01:00
01:30

Dallas – Inter Miami CF

Major League Soccer

03:00

Portland Timbers – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer · Unibet 1.84 | 3.90 | 3.75 Unibet

03:30
03:30

San Jose Earthquakes – Real Salt Lake

Major League Soccer · Unibet 2.23 | 3.60 | 2.95 Unibet

29 okt

torsdag

10:30

Cyprus Open - 1. runde

European Tour

13:30

2020 Championship League Snooker

Snooker (Fase 2)

14:00

Vienna Open - Dag 4

ATP (ATP 500)

14:45

Vuelta a España - 9. etappe

Vuelta a Espana (Castrillo del Val > Aguilar de Campoo)

16:00

European Darts Championship - Dag 1

European Darts Championship

18:30

Frisk Asker – Lillehammer IK

Eliteserien

  • TV 2 Sumo
18:30

Grüner – Vålerenga

Eliteserien

  • TV 2 Sumo
18:45

MOL-Pick Szeged – SG Flensburg-Handewitt

EHF Champions League · Unibet 2.60 | 8.50 | 1.72 Unibet

18:55

Sivasspor – Maccabi Tel Aviv

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Zorya Luhansk – Sporting Braga

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55
18:55

LASK Linz – Ludogorets

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55
18:55

Røde Stjerne – FC Slovan Liberec

Europa League · Unibet 1.90 | 3.45 | 4.10 Unibet

  • TV 2 Sumo
19:00

Brynäs – Leksands IF

SHL

19:00

HV 71 – Växjö Lakers

SHL

19:00

Linköpings HC – Malmö Redhawks

SHL

19:00
19:00

Rögle BK – Luleå HF

SHL

19:00

Skellefteå AIK – IK Oskarshamn

SHL

19:00

Frölunda – Örebro Hockey

SHL

19:00

TVB 1898 Stuttgart – Leipzig

Bundesliga (6. runde) · Unibet 2.18 | 8.00 | 1.98 Unibet

19:00

Manglerud Star – Storhamar

Eliteserien

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
20:45

Porto – PGE Vive Kielce

EHF Champions League

20:45
21:00

Rangers – Lech Poznan

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00
21:00

Roma – PFC CSKA-Sofia

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

SK Slavia Praha – Bayer Leverkusen

Europa League · Unibet 3.45 | 3.85 | 1.95 Unibet

  • TV 2 Sumo
21:00

CFR Cluj – Young Boys

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Granada – PAOK Thessaloniki

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00
01:20

Carolina Panthers – Atlanta Falcons

NFL · Unibet 1.66 | 0.00 | 2.25 Unibet

30 okt

fredag

10:30

Cyprus Open - 2. runde

European Tour

13:00

European Darts Championship - Dag 2

European Darts Championship

13:30

2020 Championship League Snooker

Snooker (Fase 2)

14:00

Vienna Open - Kvartfinaler

ATP (ATP 500)

14:45

Vuelta a España - 10. etappe

Vuelta a Espana (Castro Urdiales > Suances)

15:00

Skøyte-NM - Enkeltdistanser

NM Skøyter

18:00

Nøtterøy – Stavanger Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

BC Khimki – Crvena Zvezda Beograd

Euroleague · Unibet 1.38 | 16.00 | 3.45 Unibet

18:00

Blackburn U18 – Manchester City U18

FA Youth Cup

18:00

Pogon Szczecin – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

18:30
19:00

Kolding IF – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon

19:00

Kjelsås – Bærum

Treningskamp

20:00

European Darts Championship - Dag 2

European Darts Championship

20:45

Chelsea U18 – Manchester United U18

FA Youth Cup (Semifinale)

21:00
21:00
00:30

Hall of Fame 200 - Gander RV & Outdoors Truck

Nascar (Martinsville Speedway)

31 okt

lørdag

10:00

Emilia Romagna GP - Trening 1

Formel 1

11:00

Cyprus Open - 3. runde

European Tour

12:00

Skøyte-NM - Enkeltdistanser

NM Skøyter

12:15

Vuelta a España - 11. etappe

Vuelta a Espana (Villaviciosa > Alto de La Farrapona)

12:30

Ulriken – Høybråten

BLNO Kvinner

13:00

Klepp – Arna-Bjørnar

Toppserien

13:00

Røa – Lyn

Toppserien

13:00

Esbjerg – FC Fredericia

Dansk 1. divisjon (10. runde) · Unibet 2.23 | 3.45 | 2.95 Unibet

13:00

Kvik Halden FK – Fredrikstad

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 4)

13:15

Touring Car: Verdenscup

FIA WTCR (Kvalifisering)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Sheffield United – Manchester City

Premier League · Unibet 9.25 | 5.75 | 1.32 Unibet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
13:30

Brattvåg – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 4)

14:00

Nidaros Jets – Fyllingen

BLNO Menn

14:00

Sandviken – Kolbotn

Toppserien

14:00

Emilia Romagnas GP - Kvalifisering

Formel 1

14:00
14:00

Sotra – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 4)

14:15

Vienna Open - Semifinaler

ATP (ATP 500)

14:30

Asker BC – Bergen Elite

BLNO Kvinner

15:00

Paris FC – Caen

Ligue 2

15:15

Malmö Redhawks – Färjestad BK

SHL

15:15

Wales – Skottland

Six Nations (5. runde)

15:30

Arminia Bielefeld – Borussia Dortmund

Bundesliga · Unibet 7.50 | 4.75 | 1.41 Unibet

15:30

Eintracht Frankfurt – Werder Bremen

Bundesliga · Unibet 1.76 | 4.00 | 4.20 Unibet

16:00

FC Nordsjælland – FC Midtjylland

Superliga · Unibet 3.45 | 3.70 | 2.04 Unibet

16:00

Grüner – Lillehammer IK

Eliteserien

  • TV 2 Sumo
16:00

Stavanger Oilers – Frisk Asker

Eliteserien

  • TV 2 Sumo
16:00

Vålerenga – Narvik

Eliteserien

  • TV 2 Sumo
16:00
16:00

Alta – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 4)

17:00

Asker Aliens – Kongsberg Miners

BLNO Menn

17:00

Bækkelaget – Nærbø

REMA 1000-ligaen

17:00

Rennes – Stade Brest

Ligue 1

17:45

Italia – England

Six Nations

18:00

Leksands IF – Frölunda

SHL

18:00

Luleå HF – Rögle BK

SHL

18:00

Örebro Hockey – Skellefteå AIK

SHL

18:00

Växjö Lakers – HV 71

SHL

18:00

Brynäs – Djurgården

SHL

18:00

Heart of Midlothian – Hibernian FC

Skotsk FA-cup

18:00

Frøya – Tromsø Storm

BLNO Menn

18:00

Sparta Sarpsborg – Storhamar

Eliteserien

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
18:00

Odd – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Inter – Parma

Serie A

18:00

Arendal – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 4)

18:30

Borussia Mönchengladbach – Leipzig

Bundesliga · Unibet 3.10 | 3.60 | 2.20 Unibet

18:30
20:00

Ajax – Fortuna Sittard

Eredivisie

20:00

Draft Top 250 - Xfinity Series

Nascar (Martinsville Speedway)

20:00

European Darts Championship - Kvartfinaler

European Darts Championship

20:30

Dallas – Houston Dynamo

Major League Soccer

20:30

Haugesund – Aalesund

Eliteserien

21:00
21:10

Frankrike – Irland

Six Nations

00:00

Hall vs Silva

UFC (Fight Night)

01:30

Nashville SC – Chicago Fire

Major League Soccer

1 nov

søndag

09:00

Touring Car: Verdenscup

FIA WTCR (Løp 1)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:30

Cyprus Open - Siste runde

European Tour

11:00

Motocross: VM

Motocross-VM (Løp 1 i MX2)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Skøyte-NM - Enkeltdistanser

NM Skøyter

12:00

Touring Car: Verdenscup

FIA WTCR (Løp 2)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:45

Paris Saint-Germain – Fleury

Fransk Division 1, kvinner (7. runde)

13:00
13:00

Kilmarnock FC – Rangers

Scottish Premier League

13:00

Rosenborg – Avaldsnes

Toppserien

13:00
13:10

Emilia Romagnas GP - Race

Formel 1

13:30

Rhein Neckar Löwen – Balingen-Weilstetten

Bundesliga · Unibet 1.02 | 26.00 | 20.00 Unibet

13:30

HB Køge – Skive IK

Dansk 1. divisjon

13:45

Vuelta a España - 12. etappe

Vuelta a Espana (Pola de Laviana > Alto de l'Angliru)

14:00

Strømmen – Sogndal

OBOS-ligaen

14:00

Egersund – Asker

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 4)

14:30

Bærum Basket – Bergen Elite

BLNO Kvinner

14:30

Frankrike – Irland

Six Nations, kvinner (5. runde)

15:00
15:00

Stjørdals/blink – Grorud

OBOS-ligaen

15:00

HamKam – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:00

Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – Tromsø

OBOS-ligaen

15:00

Jerv – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:00

Øygarden FK – Ranheim

OBOS-ligaen

15:00

Kongsvinger – Raufoss

OBOS-ligaen

15:00

Mjøndalen – Molde

Eliteserien

15:00

Olympique Nimes – Metz

Ligue 1

15:00

Stade Reims – Racing Strasbourg

Ligue 1 · Unibet 2.20 | 3.35 | 3.35 Unibet

15:00
15:30
15:30

Everton – Manchester City

FA-cupen kvinner

16:00

Fredrikstad – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00
16:00

Vålerenga – LSK Kvinner

Toppserien

16:00

Runar – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

16:00
17:00

Ammerud – Fyllingen

BLNO Menn

17:00

Arendal – Kolstad

REMA 1000-ligaen

17:00

Manglerud Star – Stjernen Hockey

Eliteserien

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
17:00

Fyllingen Håndball – Halden

REMA 1000-ligaen

17:00

Tertnes – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00

Bærum Basket – Tromsø Storm

BLNO Menn

17:30
17:30
18:00

Byåsen – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Flint – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Haslum – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00
18:00

HK Herulf Moss – Kristiansand

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Kristiansund – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Rosenborg – Start

Eliteserien

18:00

Stabæk – Viking

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Brann

Eliteserien

19:00

Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers

NFL · Unibet 1.50 | 0.00 | 2.63 Unibet

19:00

Buffalo Bills – New England Patriots

NFL · Unibet 1.50 | 0.00 | 2.65 Unibet

19:30

Xfinity 500 - Cup Series

Nascar (Martinsville Speedway)

20:00

European Darts Championship - Siste dag

European Darts Championship

20:30

Strømsgodset – Vålerenga

Eliteserien

20:30

Drammen – Elverum

REMA 1000-ligaen

21:30

Columbus Crew – Philadelphia Union

Major League Soccer

22:25

Seattle Seahawks – San Francisco 49ers

NFL · Unibet 1.58 | 0.00 | 2.40 Unibet

01:00

Atlanta United – FC Cincinnati

Major League Soccer

01:00

New York City FC – New York Red Bulls

Major League Soccer

01:30

Sporting Kansas City – Minnesota United

Major League Soccer

01:30

Toronto FC – Inter Miami CF

Major League Soccer

01:30

New England Revolution – D.C. United

Major League Soccer

01:30

Montreal Impact – Orlando City SC

Major League Soccer

02:20

Philadelphia Eagles – Dallas Cowboys

NFL · Unibet 1.29 | 0.00 | 3.75 Unibet

03:00

Colorado Rapids – Seattle Sounders

Major League Soccer

04:00

Portland Timbers – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Galaxy – Real Salt Lake

Major League Soccer

04:30

San Jose Earthquakes – Los Angeles FC

Major League Soccer

2 nov

mandag

11:00

ATP Paris Masters - Dag 1

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Vienna Open - Finale

ATP (ATP 500)

17:00

ATP Paris Masters - Dag 1

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Warta Poznan – Legia Warszawa

Ekstraklasa

19:00

Moss FK – Vålerenga 2

PostNord-Cup 2020

19:00

Odd 2 – Notodden FK

PostNord-Cup 2020

20:30

Hoffenheim – 1. FC Union Berlin

Bundesliga · Unibet 1.82 | 3.80 | 4.10 Unibet

20:30

Judo: Grand Slam

Judo

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Palmeiras Sp – Atletico Mg

Serie A

21:00
3 nov

tirsdag

11:00

ATP Paris Masters - Dag 2

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:45

Vuelta a España - 13. etappe

Vuelta a Espana (Muros > Mirador de Ézaro)

17:00

ATP Paris Masters - Dag 2

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Atalanta – Liverpool

Champions League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Real Madrid – Inter

Champions League

4 nov

onsdag

11:00

ATP Paris Masters - Dag 3

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Motocross: VM- 1. runde av MX2

Motocross-VM (Pietramurata)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM (Pietramurata)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Åsane Fotball – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

13:00

Grorud – Strømmen

OBOS-ligaen

13:00

KFUM Oslo – HamKam

OBOS-ligaen

14:45

Vuelta a España - 14. etappe

Vuelta a Espana (Lugo > Ourense)

16:45

Bk Avarta – FC København

DBU Pokal

17:00

Genoa – Torino

Serie A

17:30

ATP Paris Masters - Dag 3

ATP

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Tromsø – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

18:00

Storhamar Håndball – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Ranheim – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:30
18:30

Rælingen – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:55

İstanbul Başakşehir – Manchester United

Champions League

19:00

Centrum Tigers – Ammerud

BLNO Menn

19:00

Odd – Viking

Eliteserien

19:25

Norge – Latvia

Håndball-EM

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
20:00

Sogndal – Lillestrøm

OBOS-ligaen

21:00

Club Brugge – Borussia Dortmund

Champions League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
01:30
02:00
02:30

Nashville SC – Dallas

Major League Soccer

5 nov

torsdag

05:00

Los Angeles Galaxy – Seattle Sounders

Major League Soccer

10:30

Cyprus Showdown - 1. runde

European Tour

11:00

ATP Paris Masters - Åttendelsfinale

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:45

Vuelta a España - 15. etappe

Vuelta a Espana (Mos > Puebla de Sanabria)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

ATP Paris Masters - Åttendelsfinale

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30

Omega Dubai Moonlight Classic - Dag 2

European Tour (Ladies)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

FC Helsingør – Hobro IK

OBOS-ligaen

18:55

Ludogorets – Tottenham

Europa League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
18:55

Real Sociedad – AZ Alkmaar

Europa League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
20:00

Vivint Houston Open

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Leicester – Sporting Braga

Europa League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Milan – Lille

Europa League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Arsenal – Molde

Europa League

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
6 nov

fredag

10:30

Cyprus Showdown - 2. runde

European Tour

14:00

ATP Paris Masters - Kvartfinale

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:45

Vuelta a España - 16. etappe

Vuelta a Espana (Salamanca > Ciudad Rodrigo)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Omega Dubai Moonlight Classic - Siste dag

European Tour (Ladies)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Podbeskidzie Bielsko Biala – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

18:30

ATP Paris Masters - Kvartfinale

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Randers – Aalborg BK

Superliga

20:00

Vivint Houston Open

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Raków Częstochowa – Wisla Krakow

Ekstraklasa

20:45

Sassuolo – Udinese

Serie A

21:00

Racing Strasbourg – Olympique Marseille

Ligue 1 · Unibet 2.80 | 3.30 | 2.55 Unibet

7 nov

lørdag

11:00

Cyprus Showdown - 3. runde

European Tour

12:00

Vuelta a España - 17. etappe

Vuelta a Espana (Sequeros > Alto de La Covatilla)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:00

Padling: Verdenscupen

Padling

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Avaldsnes – Klepp

Toppserien

13:00

Arna-Bjørnar – Røa

Toppserien

13:00

Rosenborg – Sandviken

Toppserien

13:00

Kolbotn – LSK Kvinner

Toppserien

13:00

Lyn – Vålerenga

Toppserien

13:00

Rosenborg – Sandviken

Toppserien

13:00

Strømmen – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

13:00

Flekkerøy – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 5)

13:00

Bryne – Sotra

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 5)

14:00

Nidaros Jets – Bærum Basket

BLNO Menn

14:00

ATP Paris Masters - Semifinale

ATP

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Bergen Elite – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

15:00

Stal Mielec – Warta Poznan

Ekstraklasa

15:00

Cagliari – Sampdoria

Serie A

15:30

Sogndal – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:30

1. FC Union Berlin – Arminia Bielefeld

Bundesliga · Unibet 1.95 | 3.45 | 3.95 Unibet

15:30

Stuttgart – Eintracht Frankfurt

Bundesliga · Unibet 2.60 | 3.40 | 2.70 Unibet

15:30

HamKam – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15:30

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Øygarden FK – Tromsø

OBOS-ligaen

15:30

Raufoss – Ranheim

OBOS-ligaen

16:00

Gimle – Asker Aliens

BLNO Menn

16:00

Høybråten – Ullern

BLNO Kvinner

16:00

Fredrikstad – Alta

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 5)

16:00

Hødd – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 5)

16:30

ATP Paris Masters - Semifinale

ATP

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Kongsberg Miners – Frøya

BLNO Menn

17:00
17:30

Cracovia Krakow – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

18:00

Legia Warszawa – Lech Poznan

Ekstraklasa

18:00

Benevento – Spezia Calcio

Serie A

18:00

Mjøndalen – Strømsgodset

Eliteserien

18:30

Borussia Dortmund – Bayern München

Bundesliga · Unibet 4.30 | 4.30 | 1.70 Unibet

19:00

Vivint Houston Open

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Lechia Gdansk – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

20:30

Brann – Haugesund

Eliteserien

20:45

Parma – Fiorentina

Serie A

21:00

Paris Saint-Germain – Rennes

Ligue 1 · Unibet 1.20 | 6.50 | 15.00 Unibet

00:00

Rally: ERC

ERC Rally

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce