TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 29 tir
  • 30 idag
  • 1 tor
  • 2 fre
  • 3 lør
  • 4 søn
  • 5 man
  • 6 tir
  • 7 ons
  • 8 tor
  • 9 fre
  • 10 lør
  • 11 søn

Håndball på TV og Live Stream

Full oversikt over alle håndball kamper på tv og live stream i Norge. Oversikt inneholder blant annet EM og VM i håndball for herrer og kvinner, Champions League i håndball, REMA 1000-ligaen, tysk Bundesliga i håndball og den danske håndballigaen. Gå aldri glipp av håndballkamp med TVkampen.
29 sep

i går, tirsdag

20:00

Lemvig Håndbold – Mors-Thy

Herre Håndboldligaen Danmark

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
30 sep

I dag, onsdag

Tidligere kamper i dag
10:00

CSKA Moskva – Bjerringbro-Silkeborg

EHF Cup (Kvalifisering | 2. runde)

18:00

Nøtterøy – St. Hallvard

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Kolstad – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:00

HK Herulf Moss – Sandnes

1. divisjon menn (Håndball)

18:45

HC Meshkov Brest – Paris Handball

EHF Champions League

18:45

HC Motor Zaporozhye – Telekom Veszprém HC

EHF Champions League

19:00

Follo – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

20:45

SG Flensburg-Handewitt – Porto

EHF Champions League

20:45

HC PPD Zagreb – Aalborg

EHF Champions League

1 okt

i morgen, torsdag

3 okt

lørdag

13:45

Norge – Frankrike

Golden League, kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
16:00

Danmark – Montenegro

Golden League, kvinner

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
4 okt

søndag

15:00

Montenegro – Norge

Golden League, kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
16:00

Nordstrand – Charlottenlund SK

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

HK Herulf Moss – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Rhein Neckar Löwen – TVB 1898 Stuttgart

Bundesliga (1. runde)

17:00

Arendal – Drammen

REMA 1000-ligaen

17:15

Danmark – Frankrike

Golden League, kvinner

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
18:00

Elverum – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Fjellhammer – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:00

Viking Håndball – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Runar – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

6 okt

tirsdag

19:00

Füchse Berlin – Magdeburg

Bundesliga (2. runde)

19:00

THW Kiel – TSV Hannover Burgdorf

Bundesliga

7 okt

onsdag

17:30
18:00

Fredrikstad – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:30
18:30

Larvik HK – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Rælingen – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

19:00

SG Flensburg-Handewitt – Nordhorn

Bundesliga

8 okt

torsdag

19:00

Magdeburg – FRISCH AUF Göppingen

Bundesliga

10 okt

lørdag

16:00

Metz – RK Krim Mercator

EHF Champions League, kvinner

17:00

Fyllingen Håndball – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

17:00

Arendal – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:00

Györi Audi ETO KC – Odense HC

EHF Champions League, kvinner

18:00

Vipers – CSM Bucuresti

EHF Champions League, kvinner

11 okt

søndag

16:00

Drammen – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Bækkelaget – Kolstad

REMA 1000-ligaen

18:00

Haslum – Elverum

REMA 1000-ligaen

18:00

Sandefjord – Halden

REMA 1000-ligaen

19:00
14 okt

onsdag

18:00

Halden – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:00

Kolstad – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:00

Viking Håndball – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:30

Fjellhammer – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:30

Runar – Arendal

REMA 1000-ligaen

15 okt

torsdag

20:45

Paris Handball – Elverum

EHF Champions League

17 okt

lørdag

17:00
18:00
18 okt

søndag

14:00

Team Esbjerg – Vipers

EHF Champions League, kvinner

17:00

Arendal – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:00

Bækkelaget – Halden

REMA 1000-ligaen

18:00

Drammen – Runar

REMA 1000-ligaen

18:00

Flint – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Nærbø – Elverum

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Fyllingen Håndball – Kolstad

REMA 1000-ligaen

21 okt

onsdag

18:00
18:00
18:00

Haslum – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Storhamar Håndball – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:30

Vipers – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

25 okt

søndag

16:00

Rælingen – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00
17:00

Larvik HK – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Nøtterøy – Kristiansand

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Viking Håndball – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Fjellhammer – Runar

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Sandefjord – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Elverum – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

28 okt

onsdag

18:00

Kolstad – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:30

Halden – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:30

HK Herulf Moss – Nøtterøy

1. divisjon menn (Håndball)

30 okt

fredag

18:00

Nøtterøy – Stavanger Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

31 okt

lørdag

17:00

Bækkelaget – Nærbø

REMA 1000-ligaen

1 nov

søndag

16:00

Fredrikstad – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00

Arendal – Kolstad

REMA 1000-ligaen

17:30

Runar – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

17:30
18:00

Byåsen – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Flint – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Fyllingen Håndball – Halden

REMA 1000-ligaen

18:00

Haslum – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Tertnes – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

HK Herulf Moss – Kristiansand

1. divisjon menn (Håndball)

20:30

Drammen – Elverum

REMA 1000-ligaen

4 nov

onsdag

18:00

Storhamar Håndball – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30
18:30

Rælingen – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

8 nov

søndag

17:00

Fana – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Molde HK – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00
11 nov

onsdag

18:30

HK Herulf Moss – Follo

1. divisjon menn (Håndball)

14 nov

lørdag

15:30

Viking Håndball – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

15 nov

søndag

16:00

Fredrikstad – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00

Oppsal – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Halden – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Kolstad – Runar

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:00

Sandefjord – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:30
18 nov

onsdag

18:00

Nordstrand – TGS Arendal

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00

Byåsen – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Kolstad – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:30

Sandefjord – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:30
18:30

Vipers – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

19 nov

torsdag

18:00

Bækkelaget – Haslum

REMA 1000-ligaen

21 nov

lørdag

18:00
22 nov

søndag

16:00

Rælingen – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00

Halden – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:00

Nøtterøy – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Elverum – Runar

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Nærbø – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

25 nov

onsdag

18:00

Drammen – Nærbø

REMA 1000-ligaen

29 nov

søndag

17:00

Arendal – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

17:00

Fyllingen Håndball – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Fjellhammer – Elverum

REMA 1000-ligaen

18:00

Runar – Halden

REMA 1000-ligaen

18:00

Viking Håndball – Kolstad

REMA 1000-ligaen

4 des

fredag

20:00

Sandefjord – Runar

REMA 1000-ligaen

5 des

lørdag

17:00

Nøtterøy – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

6 des

søndag

18:00

Bækkelaget – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Elverum – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Halden – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:00

Haslum – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Arendal

REMA 1000-ligaen

9 des

onsdag

18:00

Nøtterøy – Sandnes

1. divisjon menn (Håndball)

18:30

HK Herulf Moss – Vikhammer HK

1. divisjon menn (Håndball)

13 des

søndag

17:00

Arendal – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Drammen – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:00

Fjellhammer – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Kolstad – Elverum

REMA 1000-ligaen

18:00

Runar – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:00

Viking Håndball – Halden

REMA 1000-ligaen

16 des

onsdag

18:30

Elverum – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

19 des

lørdag

15:00

Fyllingen Håndball – Drammen

REMA 1000-ligaen

15:30

Nærbø – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

16:00

Sandefjord – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

16:00

Haslum – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:00

Halden – Kolstad

REMA 1000-ligaen

22 des

tirsdag

18:30

Bækkelaget – Runar

REMA 1000-ligaen

18:30

Elverum – Arendal

REMA 1000-ligaen

3 jan

søndag

18:00
18:00

Molde HK – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Storhamar Håndball – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

6 jan

onsdag

18:00

Byåsen – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:30

Larvik HK – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30
18:30

Vipers – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

7 jan

torsdag

18:00

Fredrikstad – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

10 jan

søndag

16:00

Fredrikstad – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00

Larvik HK – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00
18:00
18:00
13 jan

onsdag

18:30
17 jan

søndag

18:00
18:00

Flint – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00
20 jan

onsdag

18:00

Storhamar Håndball – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30
24 jan

søndag

16:00

Fredrikstad – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00

Larvik HK – Flint

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00
18:00

Sola – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

27 jan

onsdag

18:30
30 jan

lørdag

16:00

Storhamar Håndball – Fana

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Byåsen – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00
31 jan

søndag

18:00
18:00

Tertnes – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

3 feb

onsdag

18:00

Fredrikstad – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Kolstad – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00
18:30
18:30

Larvik HK – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Runar – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:30

Rælingen – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Arendal – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:30

HK Herulf Moss – St. Hallvard

1. divisjon menn (Håndball)

4 feb

torsdag

17:00

Fjellhammer – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:30

Aker – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Elverum – Halden

REMA 1000-ligaen

18:30

Viking Håndball – Nærbø

REMA 1000-ligaen

7 feb

søndag

16:00
18:00

Bækkelaget – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Drammen – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Fyllingen Håndball – Runar

REMA 1000-ligaen

18:00

Haslum – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Kolstad

REMA 1000-ligaen

18:00

Oppsal – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Sandefjord – Elverum

REMA 1000-ligaen

10 feb

onsdag

18:00

Kolstad – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Storhamar Håndball – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30
18:30

Vipers – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

13 feb

lørdag

15:00

Elverum – Nærbø

REMA 1000-ligaen

14 feb

søndag

17:00

Fjellhammer – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Nøtterøy – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

18:00
18:00
18:00

Halden – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Molde HK – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Runar – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Rælingen – Flint

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00

Viking Håndball – Haslum

REMA 1000-ligaen

17 feb

onsdag

18:00

Haslum – Kolstad

REMA 1000-ligaen

18:30

Drammen – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:30

Larvik HK – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

19 feb

fredag

18:00

Arendal – Runar

REMA 1000-ligaen

21 feb

søndag

16:00
18:00

HK Herulf Moss – Falk

1. divisjon menn (Håndball)

18:00
18:00

Bækkelaget – Elverum

REMA 1000-ligaen

18:00

Fredrikstad – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Fyllingen Håndball – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Halden

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00
24 feb

onsdag

18:00

Kolstad – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Tertnes – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

27 feb

lørdag

18:00
28 feb

søndag

16:00

Molde HK – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00

Fjellhammer – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:00

Elverum – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Halden – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Rælingen – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Sandefjord – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:00

Sola – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Storhamar Håndball – Flint

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Viking Håndball – Drammen

REMA 1000-ligaen

3 mar

onsdag

18:00

Drammen – Kolstad

REMA 1000-ligaen

7 mar

søndag

16:00

Fredrikstad – Fana

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00

Tertnes – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00
17:00

Arendal – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Byåsen – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Bækkelaget – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Fyllingen Håndball – Elverum

REMA 1000-ligaen

18:00

Haslum – Halden

REMA 1000-ligaen

18:00

Oppsal – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Runar – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:00
10 mar

onsdag

18:00

Storhamar Håndball – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

13 mar

lørdag

16:00

HK Herulf Moss – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Aker – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

14 mar

søndag

16:00

Molde HK – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00
18:00
18:00

Rælingen – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

17 mar

onsdag

18:00
18:00

Kolstad – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:30

HK Herulf Moss – Stavanger Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18 mar

torsdag

18:00

Viking Håndball – Runar

REMA 1000-ligaen

21 mar

søndag

18:00

Elverum – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Halden – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Sandefjord – Haslum

REMA 1000-ligaen

24 mar

onsdag

18:00

Nøtterøy – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

HK Herulf Moss – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Fredrikstad – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:30
18:30

Drammen – Halden

REMA 1000-ligaen

18:30

Fjellhammer – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

18:30

Fyllingen Håndball – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:30

Haslum – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:30
18:30

Oppsal – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Runar – Kolstad

REMA 1000-ligaen

18:30

Vipers – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Arendal – Elverum

REMA 1000-ligaen

28 mar

søndag

18:00
18:00
18:00

Molde HK – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Rælingen – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Storhamar Håndball – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Tertnes – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce

Håndball

EHF Champions League for herrer 2020/21 startet med gruppespill den 16. september 2020, og Elverum Håndball er eneste norske lag med. I tillegg spiller Sander Sagosen på THW Kiel. Gruppespillet varer frem til 3. mars 2021, før de går inn i playoff fra 31. mars. Finalen spilles den 13. juni 2021.

EHF Champions League for kvinner 2020/21 startet med gruppespill den 12. september 2020, og Vipers er eneste norske lag med. Gruppespillet varer frem til 13. februar 2021, før de går inn i playoff fra 6. mars. Finalen spilles den 30. mai 2021.

Rema 1000-ligaen for herrer startet den 26. august og varer frem til 24. mars 2021.

Rema 1000-ligaen for kvinner startet den 28. august og varer frem til 28. mars 2021.