TVkampen.com TVkampen.com

OL-logo-lys

  • 24 lør
  • 25 idag
  • 26 man
  • 27 tir
  • 28 ons
  • 29 tor
  • 30 fre
  • 31 lør
  • 1 søn
  • 2 man
  • 3 tir
  • 4 ons
  • 5 tor

Sommer-OL 2020 på TV og Live Stream

Sommer-OL 2021, også kjent som de moderne olympiske sommerleker, starter i Japan med åpningsseremoni den 23. juli 2021. Det blir et hektisk program for sommer OL frem til mesterskapet avsluttes den 8. august. Se program OL 2021 på tv og live stream. Gå til side med sportsfilter her.

24 jul

i går, lørdag

06:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Boksing - Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Skyting - Kvalifisering i 10m luftpistol for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:50

Vektløfting - 49kg kvinner | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

3x3 Basketball - Session 2

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Gruppespill for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:15

Sverige – Bahrain

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
07:15

Bueskyting - Mixed team | Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:15

Bordtennis - Runde 1 singles for menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:30

USA – Mexico

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
07:30

Turn - Dag 1 for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
08:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020 (Session 2)

  • discovery+
08:30

Skyting - Finale i 10m luftpistol for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Tyskland – Spania

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 1)

  • discovery+
09:25

Bueskyting - Mixed team | Bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Chile – Canada

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe E - Kamp 2)

  • discovery+
10:00

Kina – Zambia

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe F - Kamp 2)

  • discovery+
10:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

Boksing - Innledende runder 14-27

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Hest - Dressur | Lag og individuell kvalifisering dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Judo - Kvinner -48kg & Menn -60kg | Session 2 med finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:30

Sverige – Australia

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe G - Kamp 2)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:30

3x3 Basketball - Session 3

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
11:00

Badminton - Session 2 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 1 | Del 2 - Menn & Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Svømming - Innledende heat | Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Taekwondo - Kvinner -49kg & Menn -58kg | Repechage, bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Japan – Storbritannia

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe E - Kamp 2)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Portugal – Egypt

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
12:30

Bordtennis - Runde 1 singles for menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Nederland – Brasil

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe F - Kamp 2)

  • discovery+
13:00

Turn - Kvalifisering for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Japan – Italia

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
13:30

New Zealand – USA

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe G - Kamp 2)

  • discovery+
14:00

3x3 Basketball - Session 4

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
14:30

Danmark – Japan

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

Sandvolleyball | Norge - Australia

Sommer-OL 2020 (Anders Mol og Christian Sørum)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
01:30

Skateboard - Street prelims for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:00

Nederland – Japan

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Roing - Tredje dag | Menn & kvinner single sculls semifinale, lettvekt dobble sculls og quadruple sculls repechage

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Fekting - Foil for kvinner og Épée for menn | Individuell - Finaler fra 12:50

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering i 10m luftpistol for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering i skeet for kvinner og menn | Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Surfing - Dag 1 | Menn og kvinner

Sommer-OL 2020 (Runde 1 - Heat 1-5 & Runde 2 - Heat 1-2)

  • discovery+
02:00

Bordtennis - Kvart- og semifinale doubles & Runde 2 singles for menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Bueskyting - Kvinner lag | 8.-delsfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 2 | Del 1 - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Iran – Tsjekkia (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
03:00

Badminton - Session 3 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Australia – USA

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
03:00

Taekwondo - Kvinner -57kg & Menn -68kg | Åttendedels-, kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Vannpolo - Gruppespill for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 03:00, 04:30, 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
03:15

3x3 Basketball - Session 5

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
03:36

Svømming - Finaler menn 400m medley, 400m freestyle & kvinner 400m medley og 100m stafett

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Russland – Brasil

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
04:00

Boksing - Innledende runder 28-42

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Judo - Kvinner -52kg & Menn -66kg | Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Skyting - Finale i 10m luftpistol for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:50

Vektløfting - 61kg og 67kg menn | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
25 jul

I dag, søndag

Tidligere kamper i dag
05:05

Seiling - Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
05:25

Skateboard - Street finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Landeveisritt - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Padling slalåm - Heat

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Skyting - Kvalifisering i 10m luftgevær for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:40

Tyskland – Italia (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
06:45

Bueskyting - Kvinner lag | Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

3x3 Basketball - Session 6

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
07:15

Montenegro – Angola

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 1)

  • discovery+
07:30

Canada – Japan

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
08:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
08:00

Stup – Finale i 3 meter synkronstup springbrett for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Skyting - Finale i 10m luftgevær for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:50

Vektløfting - 61kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Norge – Sør-Korea

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
09:15

Bueskyting - Kvinner lag | Bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Egypt – Argentina

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe C - Kamp 2)

  • discovery+
10:00

New Zealand – Honduras

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
10:00

Frankrike – Sør-Afrika

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2)

  • discovery+
10:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

Boksing - Innledende runder 43-57

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Hest - Dressur | Lag og individuell kvalifisering dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Judo - Kvinner -52kg & Menn -66kg | Session 2 med finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Australia – Nigeria (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
10:30

Brasil – Elfenbenskysten

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe D - Kamp 2)

  • discovery+
10:30

3x3 Basketball - Session 7

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
11:00

Badminton - Session 4 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 2 | Del 2 - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Svømming - Innledende heat | Dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Taekwondo - Kvinner -57kg & Menn -68kg | Repechage, bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Australia – Spania

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe C - Kamp 2)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Spania – Sverige

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
12:50

Vektløfting - 67kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Japan – Mexico

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2)

  • discovery+
13:00

Romania – Sør-Korea

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
13:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Italia – Mexico

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
13:30

Saudi-Arabia – Tyskland

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe D - Kamp 2)

  • discovery+
14:00

Frankrike – USA (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
14:00

3x3 Basketball - Session 8

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
14:30

Ungarn – Frankrike

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
23:30

Friidrett - Triatlon for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
01:30

Skateboard - Street prelims for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Brasil – Frankrike

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2) · Betsson 11.00 | 20.00 | 1.09 Betsson

  • discovery+
02:00

Fekting - Sabre for kvinner og Foil for menn | Individuell - Finaler fra 12:50

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Rugby Sevens - Gruppespillkamper for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering i skeet for kvinner og menn | Dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Surfing - Dag 2 | Menn og kvinner

Sommer-OL 2020 (Runde 3 - Heat 1-8)

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:30

Bueskyting - Menn lag | 8.-delsfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 3 | Del 1 - Menn & Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Sør-Korea – Spania (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
03:00

Badminton - Session 5 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Japan – USA

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
03:00

Taekwondo - Kvinner -67kg & Menn -80kg | Åttendedels-, kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020 (06:15 - Richard Andre Ordemann)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
03:15

3x3 Basketball - Session 9

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
03:30

Svømming - Finaler kvinner 100m butterfly og 400m freestyle & menn 100m bryst og 100m stafett

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Argentina – Tyskland

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2) · Betsson 11.00 | 18.00 | 1.09 Betsson

  • discovery+
04:00

Andre runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Boksing - Dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:00

Judo - Kvinner -57kg & Menn -73kg | Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
26 jul

i morgen, mandag

05:05

Seiling - Dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:30

Skateboard - Street finale for kvinnene

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
06:00

Andre runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Boksing - Dag 3

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Bronsefinale

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
06:45

Bueskyting - Menn lag | Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:50

Vektløfting - 55kg kvinner | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

3x3 Basketball - Session 10

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
07:00

Padling slalåm - Semi- og finale | Menn kano

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Gruppespill for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:15

Egypt – Danmark

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
07:30

Canada – Italia

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
07:30

Rugby Sevens - Gruppespillkamper for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Skyting - Finale i skeet for kvinner og menn

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
08:00

Terrengsykkel - Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup – Finale i 10 meter synkronstup plattform for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Spania – Norge

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2) · Betsson 2.25 | 9.00 | 1.98 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
09:15

Bueskyting - Menn lag | Bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Andre runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

Boksing - Innledende runder 72-86

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Judo - Kvinner -57kg & Menn -73kg | Session 2 med finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Serbia – Canada (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1) · Betsson 1.80 | 12.00 | 2.35 Betsson

  • discovery+
10:30

3x3 Basketball - Session 11

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
11:00

Badminton - Session 6 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 3 | Del 2 - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Svømming - Innledende heat | Dag 3

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Turn - Finale i lag

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Taekwondo - Kvinner -67kg & Menn -80kg | Repechage, bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Bahrain – Portugal

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
12:50

Vektløfting - 55kg kvinner | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Mexico – Australia

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
13:00

Finale

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
13:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:00

Japan – Spania (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
14:00

3x3 Basketball - Session 12

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
14:30

Japan – Sverige

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

Sandvolleyball | Norge - Spania

Sommer-OL 2020 (Anders Mol og Christian Sørum)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
16:40

Argentina – Slovenia (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
23:30

Friidrett - Triatlon for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Japan – Montenegro

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 2)

  • discovery+
02:00

Roing - Menn og kvinner single sculls semifinaler & quadruple sculls finaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Rugby Sevens - Gruppespillkamper for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering og finale i 10m luftpistol mixed lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Surfing - Dag 3 | Menn og kvinner - Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Bueskyting - Kvinner & Menn Individuell | Elimineringsrunder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 4 | Del 1 - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Japan – Frankrike (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1) · Betsson 4.80 | 15.00 | 1.28 Betsson

  • discovery+
03:00

Badminton - Session 7 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Taekwondo - Kvinner +67kg & Menn +80kg | Åttendedels-, kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Vannpolo - Gruppespill for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 03:00, 04:30, 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
03:32

Svømming - Finaler menn 200m freestyle og 100m rygg & kvinner 100m rygg og 100m bryst

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Brasil – Ungarn

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
04:00

Andre runde & kvartfinale - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Boksing - Innledende runder 87-101

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Judo - Kvinner -63kg & Menn -81kg | Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:25

Fekting - Épée kvinner kvart-, semi og finale | Lag - Finaler fra 11:30

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:50

Vektløfting - 59kg og 64kg kvinner | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
27 jul

tirsdag

05:05

Seiling - Dag 3

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Andre runde, tredje runde & kvartfinale - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:15

Skyting - Kvalifisering i 10m luftgevær mixed lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:30

3x3 Basketball - Session 13

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
06:40

Nigeria – USA (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Padling slalåm - Semi- og finale | kvinner kajakk

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:15

Sverige – Russland

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
07:30

Rugby Sevens - Plasseringskamper og kvartfinaler for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Terrengsykling - Finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:00

Stup – Finale i 10 meter synkronstup plattform for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:15

Skyting - Finale i 10m luftgevær mixed lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
08:50

Vektløfting - 59kg kvinner | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:00

Bueskyting - Kvinner & Menn Individuell | Elimineringsrunder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Sør-Korea – Nederland

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 2)

  • discovery+
10:00

USA – Australia

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe G - Kamp 3) · Betsson 1.25 | 6.00 | 9.50 Betsson

  • discovery+
10:00

New Zealand – Sverige

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe G - Kamp 3) · Betsson 23.00 | 9.00 | 1.09 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Andre runde, tredje runde & kvartfinale - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

Boksing - Innledende runder 102-115

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Hest - Dressur | Lag Grand Prix Special

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Judo - Kvinner -63kg & Menn -81kg | Session 2 med finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Australia – Belgia (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1) · Betsson 1.30 | 15.00 | 4.40 Betsson

  • discovery+
11:00

Badminton - Session 8 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 4 | Del 2 - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Svømming - Innledende heat | Dag 4

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Taekwondo - Kvinner +67kg & Menn +80kg | Repechage, bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Angola – Norge

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 2)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:50

Vektløfting - 64kg kvinner | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Chile – Japan

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe E - Kamp 3) · Betsson 15.00 | 6.00 | 1.20 Betsson

  • discovery+
13:00

Canada – Storbritannia

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe E - Kamp 3) · Betsson 3.75 | 3.40 | 1.95 Betsson

  • discovery+
13:00

Turn - Finale i lag for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:30

Brasil – Zambia

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe F - Kamp 3) · Betsson 1.02 | 17.00 | 36.00 Betsson

  • discovery+
13:30

Nederland – Kina

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe F - Kamp 3) · Betsson 1.15 | 8.50 | 12.00 Betsson

  • discovery+
14:00

Puerto Rico – Kina (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
14:30

Frankrike – Spania

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
01:00

Surfing - Dag 4 | Menn og kvinner - Bronsefinaler og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
01:30

Roing - Kvinner og menn double sculls finaler og single sculls semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Danmark – Bahrain

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:00

Badminton - Session 9 | Gruppespill & Mixed dobbel kvartfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Rugby Sevens - Plasseringskamper og semifinaler for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering i trap for menn og kvinner | Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Bueskyting - Kvinner & Menn Individuell | Elimineringsrunder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 5 | Del 1 - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Nigeria – Tyskland (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
03:00

Fekting - Sabre menn kvart-, semi og finale | Lag - Finaler fra 11:30

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:30

Svømming - Finaler kvinner 200m freestyle, 200m medley, 1500m freestyle & menn 200m butterfly og 200m freestyle stafett

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Sverige – Portugal

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 3)

  • discovery+
04:00

Tredje runde, kvartfinale & semifinale - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Boksing - Innledende runder 116-129

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Judo - Kvinner -70kg & Menn -90kg | Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:30

Temporitt - kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
28 jul

onsdag

05:00

Den dominikanske republikk – Japan

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:00

Seiling - Dag 4

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:50

Padling slalåm - Heat

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Tredje runde, kvartfinale & semifinale - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:40

USA – Iran (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
06:50

Vektløfting - 73kg menn | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Temporitt - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Vannpolo - Gruppespill for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:15

Japan – Egypt

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 3)

  • discovery+
07:30

Rugby Sevens - Plasseringskamper, bronsefinale og finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup – Finale i 3 meter synkronstup springbrett for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:00

Bueskyting - Kvinner & Menn Individuell | Elimineringsrunder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Norge – Argentina

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Tyskland – Elfenbenskysten

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe D - Kamp 3) · Betsson 2.00 | 3.50 | 3.60 Betsson

  • discovery+
10:00

Saudi-Arabia – Brasil

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe D - Kamp 3) · Betsson 13.00 | 6.00 | 1.22 Betsson

  • discovery+
10:00

Tredje runde, kvartfinale & semifinale - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

3x3 Basketball - Session 14

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
10:00

Boksing - Innledende runder 130-143

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Judo - Kvinner -70kg & Menn -90kg | Session 2 med finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Italia – Australia (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
10:30

Romania – New Zealand

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 3) · Betsson 2.15 | 3.30 | 3.40 Betsson

  • discovery+
10:30

Sør-Korea – Honduras

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 3) · Betsson 1.66 | 4.00 | 5.00 Betsson

  • discovery+
10:30

Hest - Dressur | Individuell Grand Prix Freestyle

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Badminton - Session 10 | Gruppespill menn singles

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 5 | Del 2 - Menn & Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Svømming - Innledende heat | Dag 5

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:15

Turn - All Around for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Brasil – Spania

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 3)

  • discovery+
12:50

Vektløfting - 73kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Australia – Egypt

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe C - Kamp 3) · Betsson 2.40 | 3.25 | 3.00 Betsson

  • discovery+
13:00

Spania – Argentina

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe C - Kamp 3) · Betsson 1.95 | 3.50 | 3.75 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:30

Frankrike – Japan

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 3) · Betsson 2.80 | 3.60 | 2.35 Betsson

  • discovery+
13:30

Sør-Afrika – Mexico

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 3) · Betsson 7.00 | 4.00 | 1.50 Betsson

  • discovery+
13:30

3x3 Basketball - Kvartfinaler

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
14:00

Tsjekkia – Frankrike (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
14:30

Frankrike – Tyskland

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 3)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

Sandvolleyball | Norge - ROC

Sommer-OL 2020 (Anders Mol og Christian Sørum)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
00:30

Golf - Første dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV Norge
01:30

Roing - Menn og kvinner finaler for par og lettvekt double sculls

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Nederland – Angola

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 3)

  • discovery+
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:00

Badminton - Session 11 | 8.-dels-, kvart- & semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Rugby Sevens - Gruppespillkamper for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering i trap for menn og kvinner | Dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Bueskyting - Kvinner & Menn Individuell | Elimineringsrunder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 6 | Del 1 - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Canada – Sør-Korea (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
03:00

BMX Racing - Kvartfinaler | Menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Vannpolo - Gruppespill for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 03:00, 04:30, 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
03:30

Svømming - Finaler menn 800m freestyle, 200m bryst, 100m freestyle & kvinner 200m butterfly og 200m freestyle stafett

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
03:50

Fekting - Foil kvinner kvart-, semi og finale | Lag - Finaler fra 11:30

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Spania – Brasil

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 3)

  • discovery+
04:00

Kvartfinale & semifinale - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Boksing - Innledende runder 144-155

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Judo - Kvinner -78kg & Menn -100kg | Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
29 jul

torsdag

05:00

Seiling - Dag 5

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Golf - Første dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:40

Slovenia – Japan (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
07:00

Padling slalåm - Semi- og finale | Kvinner kano

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:15

Japan – Sør-Korea

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 3)

  • discovery+
07:30

Rugby Sevens - Gruppespillkamper for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:30

Skyting - Finaler i trap for menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
08:00

Kvartfinaler og semifinaler - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
09:00

Bueskyting - Kvinner & Menn Individuell | Elimineringsrunder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Montenegro – Norge

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

3x3 Basketball - Semifinaler

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
10:00

Badminton - Session 12 | 8.delsfinaler menn og kvartfinaler kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Judo - Kvinner -78kg & Menn -100kg | Session 2 med finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Spania – Serbia (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
11:00

Boksing - Dag 6

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:30

Landhockey - Dag 6 | Del 2 - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Svømming - Innledende heat | Dag 6

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Israel – Korea

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Ungarn – Russland

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 3)

  • discovery+
13:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Turn - Finale i All-Around for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:45

3x3 Basketball - Finaler og bronsefinaler

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
14:00

Spania – Argentina (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
14:30

Sverige – Frankrike

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
00:30

Golf - Andre dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:30

Hest: Feltritt lag og individuell | Dag 1 - Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
01:45

Roing - Menn og kvinner finale single sculls og åtter

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Argentina – Brasil

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 4)

  • discovery+
02:00

Friidrett - Diskos, Høydehopp og 400meter hekk for menn

Sommer-OL 2020 (Kvalifisering og innledende)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Badminton - Session 13 | Kvartfinale kvinner & Mixed dobbel bronsefinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Rugby Sevens - Gruppespillkamper for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering i 25m luftpistol for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Bueskyting - Kvinner Individuell | 8.-delsfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 7 | Del 1 - Kvinner & menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Belgia – Puerto Rico (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
03:00

BMX Racing - Semi- og finaler | Menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Fekting - Épée menn kvart-, semi og finale | Lag - Finaler fra 11:30

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:45

Svømming - Finaler kvinner 200m bryst og 100m freestyle & menn 200m rygg og 200m medley

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:00

Bahrain – Japan

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 4)

  • discovery+
04:00

Boksing - Innledende runder 168-179 | Kvartfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Judo - Mixed lag - 8.-dels-, kvart- repachage og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
30 jul

fredag

05:00

Mexico – Den dominikanske republikk

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:00

Semifinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
05:00

Seiling - Dag 6

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Semifinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Golf - Andre dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Trampolinegymnastikk - Kvinner | Kvalifisering og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:40

USA – Japan (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
07:00

Padling slalåm - Semi- og finale | Menn kajakk

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Skyting - Finale i 25m luftpistol for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Gruppespill for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:15

Frankrike – Spania

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
07:30

Rugby Sevens - Plasseringskamper og kvartfinaler for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:45

Bueskyting - Kvinner Individuell | Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup – Innledende i 3 meter springbrett for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:30

Badminton - Session 14 | Mixed double finale, semifinale single kvinner & semifinale dobbel menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:30

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
09:00

Finale i doubles for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:15

Sverige – Egypt

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
09:30

Bueskyting - Kvinner Individuell | Bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Kvartfinale 1 | 2E - 2F

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
10:00

Boksing - Innledende runder 180-181 | Kvartfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Judo - Mixed lag - Bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Frankrike – Nigeria (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
10:30

Hest: Feltritt lag og individuell | Dag 1 - Session 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:00

Kvartfinale 2 | 1E - 3FG

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 7 | Del 2 - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Kvartfinale 3 | 1G - 3EF

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
12:00

Friidrett - 5000 meter for kvinner og 10 000 meter for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

USA – Israel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Portugal – Danmark

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 4)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

Svømming - Innledende heat | Dag 7

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Kvartfinale 4 | 1F - 2G

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
13:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:00

Kina – Australia (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 2)

  • discovery+
14:30

Tyskland – Norge

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:30

Golf - Tredje dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
00:30

Friidrett - Triatlon | Mixed stafett

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:30

Hest: Feltritt lag og individuell | Dag 2 - Session 3

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Angola – Japan

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 4)

  • discovery+
02:00

Friidrett - 100 og 400 meter hekk for kvinner og stavsprang for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Badminton - Session 15 | Single semifinale menn & dobbel semifinale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Rugby Sevens - Plasseringskamper og semifinaler for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering i trap mixed lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Bueskyting - Menn Individuell | 8.-delsfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 8 | Del 1 - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Iran – Frankrike (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
03:00

Vannpolo - Gruppespill for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 03:00, 04:30, 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
03:10

BMX Freestyle - Menn og kvinner | Seeding

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:30

Svømming - Finaler menn 100m butterfly & kvinner 200m rygg og 800m freestyle & 100m mixed stafett

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:00

Montenegro – Sør-Korea

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 4)

  • discovery+
04:00

Boksing - Innledende runder 192-202 | Kvart- og semifinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Fekting - Sabre kvinner kvart-, semi og finale | Lag - Finaler fra 11:30

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:50

Vektløfting - 81kg og 96kg menn | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
31 jul

lørdag

05:00

Japan – Mexico

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:00

Seiling - Dag 7

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:00

Skyting - Kvalifisering i 50m luftgevær for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Golf - Tredje dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Skyting - Finale i trap mixed lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Trampolinegymnastikk - Menn | Kvalifisering og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:40

Italia – Nigeria (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
07:15

Russland – Frankrike

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
07:30

Rugby Sevens - Plasseringskamper, bronsefinale og finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:45

Bueskyting - Menn Individuell | Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Bronsefinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:00

Stup – Semifinale i 3 meter springbrett for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:30

Finale og bronsefinale singel for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
08:50

Vektløfting - 81kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:00

Skyting - Finale i 50m luftgevær for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
09:15

Brasil – Sverige

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 4)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Bueskyting - Menn Individuell | Bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Kvartfinale | 1C - 2D

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
10:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Boksing - Innledende runder 203-213 | Kvart- og semifinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Australia – Tyskland (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
11:00

Kvartfinale | 1A - 2B

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
11:00

Badminton - Session 16 | Finale kvinner singles, bronsefinale menn dobbel & finale menn dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 8 | Del 2 - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Kvartfinale | 1D - 2C

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
12:00

Friidrett - Diskosfinale herrer og semifinale på 800 meter for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Korea – USA

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Ungarn – Spania

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 4)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:50

Vektløfting - 96kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Kvartfinale | 1B - 2A

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
13:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Sandvolleyball - Lucky Loser

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

USA – Tsjekkia (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
14:30

Norge – Nederland

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
00:30

Golf - Fjerde dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
00:45

Hest: Feltritt lag og individuell | Cross Country

Sommer-OL 2020

  • discovery+
01:30

Skyting - Kvalifisering i 25m Rapid Fire Pistol for menn | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Portugal – Japan

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 5)

  • discovery+
02:00

Sandvolleyball - Åttendedelsfinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Friidrett - Finaler i diskos for menn og 100 meter for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Fekting - Foil menn kvart-, semi og finale | Lag - Finaler fra 11:30

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 9 | Kvartfinale menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Canada – Spania (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
03:10

BMX Freestyle - Finale i park | Menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Egypt – Bahrain

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 5)

  • discovery+
04:00

Svømming - Finaler menn & kvinner 50m freestyle og 100m stafett & 1500m freestyle menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:00

Boksing - Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Bryting - Dag 1 | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:50

Vektløfting - 76kg kvinner | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
1 aug

søndag

05:00
05:30

Golf - Fjerde dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:00

Finale i singel for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Golf - Fjerde dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:00

Golf - Fjerde dag | Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Badminton - Session 17 | Semifinale menn singel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Gruppespill for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:15

Spania – Argentina

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 5)

  • discovery+
07:33

Seiling - Finaler i en-person dinghy menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup – Finale i 3 meter springbrett for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:30

Finale i dobbel kvinner og mixed double

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
08:50

Vektløfting - 76kg kvinner | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Norge – Frankrike

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Boksing - Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Spania – Slovenia (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
11:00

Sandvolleyball - Åttendedelsfinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:15

Bryting - Dag 1 | Del 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 9 | Kvartfinale menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Friidrett - Semifinaler hekk 400 meter for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00
12:30

Tyskland – Brasil

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 5)

  • discovery+
13:30

Badminton - Session 18 | Bronsefinale kvinner singel & Finale kvinner singel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:00

Sør-Korea – Serbia (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
14:30

Danmark – Sverige

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
16:40

Argentina – Japan (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
23:30

Sandvolleyball - Åttendedelsfinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Sandvolleyball - Åttendedelsfinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:30

Skyting - Kvalifisering i 25m Rapid Fire Pistol for menn | Del 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Sør-Korea – Angola

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 5)

  • discovery+
02:00

Sandvolleyball - Åttendedelsfinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:00

Friidrett - Kvalifisering sleggekast

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Volleyball - Innledende runder for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Padling sprint - Heat

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:30

Landhockey - Dag 10 | Kvartfinale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Nigeria – Japan (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
03:00

Vannpolo - Gruppespill for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 03:00, 04:30, 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
04:00

Frankrike – Brasil

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 5)

  • discovery+
04:00

Bryting - Dag 2 | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:30

Skyting - Kvalifisering i 50m luftgevær for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:50

Vektløfting - 87kg og +87kg kvinner | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
2 aug

mandag

05:00

Seiling - 470 for menn og kvinner og finaler i 49er

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
05:00

Padling sprint - Kvartfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
05:00
06:00

Badminton - Session 19 | Bronsefinale & Finale kvinner dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:40

Frankrike – USA (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
07:15

Spania – Russland

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 5)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:30

Skyting - Finale i 25m Rapid Fire Pistol for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup – Innledende i 3 meter springbrett for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:30

Banesykling - Temporitt kvinner | Kvalik, heats, semi og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:50

Vektløfting - 87kg kvinner | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Ungarn – Sverige

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 5)

  • discovery+
09:50

Skyting - Finale i 50m luftgevær for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Semifinale | QF4 - QF1

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

Turn - Apparatfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:20

Kina – Belgia (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
11:00

Sandvolleyball - Åttendedelsfinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:15

Bryting - Dag 2 | Del 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 10 | Kvartfinale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Friidrett - Dag 4

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00
12:00

Hest: Finale i feltritt lag og individuell kvalifisering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Nederland – Montenegro

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:30

Synkronsvømming - Duett fri | Innledende rutine

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:50

Vektløfting - +87kg kvinner | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Semifinale | QF2 - QF3

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Badminton - Session 20 | Finale og bronsefinale menn singel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:45

Hest: Finale i feltritt individuell hopp

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:00

Australia – Puerto Rico (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 3)

  • discovery+
14:30

Norge – Japan

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

Sandvolleyball - Åttendedelsfinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:45

Sandvolleyball - Åttendedelsfinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:30

Friidrett - Finale på 400 meter hekk for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Volleyball - Kvartfinaler for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 06:00, 10:00 & 14:30)

  • discovery+
02:30

Kvartfinale 1 | 1A - 4B

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:30

Padling sprint - Semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
03:00

Basketball - Kvartfinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Stup – Semifinale i 3 meter springbrett for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:30

Landhockey - Dag 11 | Semifinale menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Boksing - Kvart- og semifinaler + Finale fjærvekt kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:00

Bryting - Dag 3 | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:37

Padling sprint - Finaler | 200m single K, 1000m dobbel M, 1000m singel M, 500m dobbel K

Sommer-OL 2020

  • discovery+
3 aug

tirsdag

05:40

Basketball - Kvartfinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Boksing - Dag 10

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:15

Kvartfinale 2 | 1B - 4A

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:50

Vektløfting - 109kg menn | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Kvartfinaler for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:30

Seiling - Finaler i Finn menn og Foiling Nacra 17 mixed

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
08:00

Stup - Finale i 3 meter springbrett for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:30

Banesykling - Temporitt menn og kvinner | Heats og finaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Semifinale | 1B/2A - 1D/2C

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

Kvartfinale 3 | 3B - 2A

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Turn - Dag 9

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Boksing - Kvart- og semifinaler + Finale weltervekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Sportsklatring - Kombinert menn | Speed & Buldring kvalifisering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Basketball - Kvartfinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:15

Bryting - Dag 3 | Del 2 - Finale gresk-romersk 77/97kg menn & freestyle 68kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Friidrett - Sleggekast for kvinner og stavsprang for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Runde 1 - Repechage

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Hest: Kvalifisering i sprangridning individuell

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Landhockey - Dag 11 | Semifinale menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Synkronsvømming - Duett | Teknisk rutine

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:45

Sandvolleyball - Åttendedelsfinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:50

Vektløfting - 109kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Semifinale | 1A/2B - 1C/2D

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

Kvartfinale 4 | 3A - 2B

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Basketball - Kvartfinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:10

Sportsklatring - Kombinert menn | Leed kvalifisering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
15:00

Sandvolleyball - Kvartfinaler

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
23:30

Maratonsvømming - 10km for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
00:00

Golf - Første dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
00:30

Golf - Første dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Skateboard - Park prelims for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Friidrett - Kvartfinaler, semifinaler og finaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Volleyball - Kvartfinaler for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 06:00, 10:00 & 14:30)

  • discovery+
02:30

Kvartfinale 1 | 1A - 4B

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:30

Padling sprint - Heat

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Basketball - Kvartfinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Stup – Innledende i 10 meter plattform for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:30

Landhockey - Dag 12 | Semifinale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Bryting - Dag 4 | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:32

Padling sprint - Kvartfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
4 aug

onsdag

05:00

Runde 2 - Repechage

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:30

Skateboard - Park finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
05:40

Basketball - Kvartfinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Golf - Første dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:15

Kvartfinale 2 | 1B - 4A

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:50

Vektløfting - +109kg menn | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Boksing - Semifinaler + Finale lett tungvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Kvartfinaler for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:33

Seiling - Finaler i dobbel dinghy menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:30

Banesykling - Keirin for kvinner, sprint for menn og finale i lagforfølgelse for menn

Sommer-OL 2020

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

Kvartfinale 3 | 3B - 2A

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Klatring - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Speed & Buldring kvalifisering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:20

Basketball - Kvartfinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:15

Bryting - Dag 4 | Del 2 - Finale gresk-romersk 67/87kg menn & freestyle 62kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Friidrett - Finaler på 200 og 800 meter for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Semifinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Hest: Finale i sprangridning individuell

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Landhockey - Dag 12 | Semifinale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Synkronsvømming - Duett fri | Finale

Sommer-OL 2020 (Medaljeøvelse)

  • discovery+
12:50

Vektløfting - +109kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:45

Kvartfinale 4 | 3A - 2B

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Sandvolleyball - Kvartfinaler

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Basketball - Kvartfinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:10

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Leed kvalifisering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
15:00

Sandvolleyball - Kvartfinaler

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
23:30

Maratonsvømming - 10km for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
00:30

Golf - Andre dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Skateboard - Park prelims for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Sandvolleyball - Semifinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Friidrett - Finaler og sermonier

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Volleyball - Semifinaler for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 06:00 & 14:00)

  • discovery+
02:30

Padling sprint - Semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Stup – Semifinale i 10 meter plattform for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Karate - Kata for kvinner og Kumite for menn -67kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:30

Landhockey - Dag 13 | Bronsefinale menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Bryting - Dag 5 | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:27

Padling sprint - Finaler | 200m single M & K, 500m single K, 1000m dobbel M

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
5 aug

torsdag

05:30

Skateboard - Park finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Golf - Andre dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Moderne femkamp - Individuell fekting for kvinner | Ranking Round

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:15

Basketball - Semifinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Boksing - Semifinaler + Finale fjærvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Vannpolo - Plasseringskamper og semifinaler for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
08:30

Stup - Finale 10 meter stup for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
08:30

Banesykling - Finaler i Keirin kvinner og Omnium menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Friidrett - 20km kappgang

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Moderne femkamp - Individuell fekting for menn | Ranking Round

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Semifinale | QF1 - QF3

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Karate - Kumite for kvinner -55kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Sportsklatring - Kombinert menn | Speed & Buldring finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:30

Klatring - Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:15

Bryting - Dag 5 | Del 2 - Finale freestyle 57/86kg menn & freestyle 57kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Friidrett - 400 og 1500 meter for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Landhockey - Dag 13 | Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Semifinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Karate - Finale i kata for kvinner + semi- og finale i Kumite for menn -67kg og kvinner -55kg

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Basketball - Semifinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Semifinale | QF2 - QF4

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:10

Sportsklatring - Kombinert menn | Leed finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
15:00

Sandvolleyball - Semifinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Sandvolleyball - Semifinale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player