TVkampen.com TVkampen.com
  • 25 man
  • 26 idag
  • 27 ons
  • 28 tor
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør

Viaplay på TV og Live Stream

Viaplay er en strømmetjeneste som eies av Nordic Entertainment Group. Med Viaplay Sport kan du se noen av det beste ligaene fra fotball, ishockey og mange andre sporter. Her ser du full tv-guide for sport på Viaplay med kamper fra blant annet Champions League, Bundesliga, Ligue 1, Formel 1, UFC, ishockey-VM og mye, mye mer på Viaplay.

25 okt

i går, mandag

19:00

Aalborg BK – Viborg FF

Superligaen

01:00

Ottawa Senators – Washington Capitals

NHL (Seriespill)

01:00

Florida Panthers – Arizona Coyotes

NHL (Seriespill)

01:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL (Seriespill)

01:00

Carolina Hurricanes – Toronto Maple Leafs

NHL (Seriespill)

01:00

Buffalo Sabres – Tampa Bay Lightning

NHL (Seriespill)

01:00

New York Rangers – Calgary Flames

NHL

02:00

St. Louis Blues – Los Angeles Kings

NHL (Seriespill)

02:15

Seattle Seahawks – New Orleans Saints

NFL (Uke 7)

02:15

Seattle Seahawks – New Orleans Saints

NFL

26 okt

I dag, tirsdag

18:00

AC Horsens – Vejle BK

DBU Pokal (Åttendedelsfinale) · Betsson 2.50 | 3.30 | 2.70 Betsson

18:45

GOG – Riihimäen Cocks

EHF Cup (Gruppe B | 2.runde)

18:45

Nasice Nexe – IK Sävehof

EHF Cup (Gruppe C | 2.runde) · Betsson 1.45 | 11.00 | 3.60 Betsson

18:45

USAM Nimes – AEK Athen

EHF Cup (Gruppe D | 2.runde) · Betsson 1.09 | 18.00 | 11.00 Betsson

18:45

Kadetten Handball – HC Eurofarm Rabotnik

EHF Cup (Gruppe D | 2.runde) · Betsson 1.45 | 7.35 | 3.50 Betsson

18:45

Grundfos Tatabanya – Sporting CP

EHF Cup (Gruppe D | 2.runde) · Betsson 5.60 | 12.00 | 1.25 Betsson

18:45

Magdeburg – PAUC Handball

EHF Cup (Gruppe C | 2.runde) · Betsson 1.13 | 15.00 | 9.00 Betsson

18:45

Orlen Wisla Plock – Toulouse Handball

EHF Cup (Gruppe A | 2.runde) · Betsson 1.25 | 12.00 | 5.60 Betsson

20:00

Borussia Dortmund – Ingolstadt

DFB-Pokal (2) · Betsson 1.07 | 10.00 | 29.00 Betsson

20:45
20:45

Chelsea – Southampton

League Cup (Åttendedelsfinale) · Betsson 1.47 | 4.75 | 6.00 Betsson

20:45

Queens Park Rangers – Sunderland

League Cup (Åttendedelsfinale) · Betsson 1.90 | 3.75 | 3.75 Betsson

20:45

Naturhouse La Rioja – Gorenje Velenje

EHF Cup (Gruppe C | 2.runde) · Betsson 1.60 | 10.00 | 3.00 Betsson

20:45

SL Benfica – Chekhovskie Medvedi

EHF Cup (Gruppe B | 2.runde) · Betsson 1.14 | 15.00 | 8.50 Betsson

20:45

HBC Nantes – Tbv Lemgo

EHF Cup (Gruppe B | 2.runde) · Betsson 1.25 | 12.00 | 5.60 Betsson

20:45

Füchse Berlin – TATRAN Presov

EHF Cup (Gruppe A | 2.runde) · Betsson 1.08 | 18.00 | 12.00 Betsson

01:00

Pittsburgh Penguins – Tampa Bay Lightning

NHL (Seriespill) · Betsson 2.90 | 4.35 | 2.13 Betsson

01:00

New Jersey Devils – Calgary Flames

NHL (Seriespill) · Betsson 2.35 | 4.25 | 2.60 Betsson

02:00

Colorado Avalanche – Vegas Golden Knights

NHL (Seriespill) · Betsson 1.87 | 4.65 | 3.35 Betsson

02:30

Nashville Predators – San Jose Sharks

NHL (Seriespill) · Betsson 2.17 | 4.35 | 2.80 Betsson

04:00

Vancouver Canucks – Minnesota Wild

NHL · Betsson 2.65 | 4.30 | 2.27 Betsson

04:00

Anaheim Ducks – Winnipeg Jets

NHL (Seriespill) · Betsson 2.90 | 4.25 | 2.13 Betsson

04:00

Seattle Kraken – Montreal Canadiens

NHL (Seriespill) · Betsson 2.30 | 4.20 | 2.65 Betsson

27 okt

i morgen, onsdag

18:00

FC Nordsjælland – Odense BK

DBU Pokal (Åttendedelsfinale) · Betsson 2.75 | 3.60 | 2.36 Betsson

18:45

PGE Vive Kielce – Paris Handball

EHF Champions League (Gruppe B | 6.runde) · Betsson 2.10 | 9.00 | 2.10 Betsson

19:45

Aarhus Gf – SønderjyskE

DBU Pokal (Åttendedelsfinale) · Betsson 1.65 | 4.00 | 4.75 Betsson

20:45
20:45

Borussia Mönchengladbach – Bayern München

DFB-Pokal · Betsson 7.00 | 5.00 | 1.38 Betsson

20:45

HC Vardar – THW Kiel

EHF Champions League (Gruppe A | 6.runde) · Betsson 4.80 | 11.00 | 1.32 Betsson

20:45

HC PPD Zagreb – Montpellier HB

EHF Champions League (Gruppe A | 6.runde) · Betsson 3.80 | 10.00 | 1.45 Betsson

01:00

Florida Panthers – Boston Bruins

NHL · Betsson 2.36 | 4.25 | 2.60 Betsson

01:00

Washington Capitals – Detroit Red Wings

NHL · Betsson 1.75 | 4.50 | 4.00 Betsson

01:30

Chicago Blackhawks – Toronto Maple Leafs

NHL

02:30

Dallas Stars – Vegas Golden Knights

NHL · Betsson 2.40 | 4.25 | 2.55 Betsson

04:00

Edmonton Oilers – Philadelphia Flyers

NHL · Betsson 1.91 | 4.50 | 3.35 Betsson

28 okt

torsdag

18:45

Dinamo Bucuresti – Telekom Veszprém HC

EHF Champions League (Gruppe B | 6.runde) · Betsson 6.30 | 15.00 | 1.20 Betsson

19:00

European eTour

European eTour

19:05

Rhein Neckar Löwen – Balingen-Weilstetten

Bundesliga (9. runde) · Betsson 1.06 | 22.00 | 15.00 Betsson

19:45
20:45

SG Flensburg-Handewitt – HC Motor Zaporozhye

EHF Champions League · Betsson 1.25 | 12.00 | 5.60 Betsson

20:45

Porto – Barcelona

EHF Champions League (Gruppe A | 6.runde) · Betsson 7.60 | 15.00 | 1.16 Betsson

01:00

Tampa Bay Lightning – Arizona Coyotes

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Calgary Flames

NHL (Seriespill)

01:00

Carolina Hurricanes – Boston Bruins

NHL (Seriespill)

02:00

St. Louis Blues – Colorado Avalanche

NHL

02:20

Arizona Cardinals – Green Bay Packers

NFL

04:00

Seattle Kraken – Minnesota Wild

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Philadelphia Flyers

NHL (Seriespill)

04:00

Anaheim Ducks – Buffalo Sabres

NHL (Seriespill)

04:30

San Jose Sharks – Montreal Canadiens

NHL (Seriespill)

04:30

Los Angeles Kings – Winnipeg Jets

NHL

29 okt

fredag

18:30

Darmstadt – Nürnberg

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.40 | 3.20 | 2.95 Betsson

18:30

1. FC Heidenheim – Schalke 04

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.80 | 3.40 | 2.40 Betsson

20:30
20:45

Queens Park Rangers – Nottingham Forest

Championship · Betsson 2.10 | 3.50 | 3.60 Betsson

01:00

New York Rangers – Columbus Blue Jackets

NHL

01:00

Washington Capitals – Arizona Coyotes

NHL (Seriespill)

01:00

Carolina Hurricanes – Chicago Blackhawks

NHL (Seriespill)

01:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL (Seriespill)

02:00

Vegas Golden Knights – Anaheim Ducks

NHL

02:00

Atlanta Braves – Houston Astros

Major League Baseball

02:30

Dallas Stars – Ottawa Senators

NHL (Seriespill)

30 okt

lørdag

13:30

Dynamo Dresden – SV Sandhausen

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 1.80 | 3.60 | 4.20 Betsson

13:30

Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 1.75 | 3.60 | 4.50 Betsson

13:30

Werder Bremen – FC St Pauli

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.40 | 3.50 | 2.75 Betsson

15:30
15:30

1. FC Union Berlin – Bayern München

Bundesliga · Betsson 8.50 | 5.50 | 1.35 Betsson

15:30
15:30
15:30
18:00

RK Krim Mercator – Vipers

EHF Champions League, kvinner

18:30
19:30

Nashville Predators – New York Islanders

NHL

20:30
22:00

Los Angeles Kings – Montreal Canadiens

NHL

01:00

San Jose Sharks – Winnipeg Jets

NHL (Seriespill)

01:00

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL (Seriespill)

01:00

Boston Bruins – Florida Panthers

NHL (Seriespill)

01:00

Toronto Maple Leafs – Detroit Red Wings

NHL

02:00

Colorado Avalanche – Minnesota Wild

NHL

02:00

St. Louis Blues – Chicago Blackhawks

NHL (Seriespill)

02:00

Atlanta Braves – Houston Astros

Major League Baseball

03:00

Calgary Flames – Philadelphia Flyers

NHL (Seriespill)

03:00

Vancouver Canucks – Edmonton Oilers

NHL

31 okt

søndag

12:15
13:30

Karlsruher SC – Paderborn

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.55 | 3.50 | 2.55 Betsson

13:30

Ingolstadt – SSV Jahn Regensburg

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.95 | 3.25 | 2.35 Betsson

13:30

Hansa Rostock – Fortuna Düsseldorf

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.85 | 3.50 | 2.30 Betsson

14:00

SG Flensburg-Handewitt – FRISCH AUF Göppingen

Bundesliga (9. runde) · Betsson 2.80 | 8.00 | 1.75 Betsson

14:00

FRISCH AUF Göppingen – SG Flensburg-Handewitt

Bundesliga · Betsson 2.80 | 8.00 | 1.75 Betsson

16:00

Tbv Lemgo – Füchse Berlin

Bundesliga (9. runde) · Betsson 3.40 | 8.50 | 1.55 Betsson

16:00
17:30

Borussia Mönchengladbach – Bochum

Bundesliga · Betsson 1.38 | 5.00 | 8.50 Betsson

18:00

Chicago Bears – San Francisco 49ers

NFL (Uke 8)

18:00

Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers

NFL

18:00

Carolina Hurricanes – Arizona Coyotes

NHL

20:00
21:00

Anaheim Ducks – Montreal Canadiens

NHL

21:00

Los Angeles Kings – Buffalo Sabres

NHL (Seriespill)

21:05

Los Angeles Chargers – New England Patriots

NFL (Uke 8)

21:25

New Orleans Saints – Tampa Bay Buccaneers

NFL

22:00

New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets

NHL (Seriespill)

01:20

Minnesota Vikings – Dallas Cowboys

NFL

02:00

World Series - Game 5

Major League Baseball

1 nov

mandag

4 nov

torsdag

16:30

FC Flora Tallinn – Anorthosis Famagusta

UEFA Conference League · Betsson 2.40 | 3.60 | 2.75 Betsson

18:45

Olympiakos – Eintracht Frankfurt

Europa League · Betsson 2.45 | 3.75 | 2.75 Betsson

18:45
18:45

Real Sociedad – Sk Sturm Graz

Europa League

18:45

Lincoln Red Imps FC – Sk Slovan Bratislava

UEFA Conference League · Betsson 6.00 | 4.33 | 1.50 Betsson

21:00
21:00
21:00

Olympique Marseille – Lazio

Europa League

21:00
21:00
21:00
21:00

Dinamo Zagreb – Rapid Wien

Europa League

21:00
5 nov

fredag

19:00

Viborg FF – FC Nordsjælland

Superligaen

20:30

Mainz – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · Betsson 2.50 | 3.40 | 2.90 Betsson

6 nov

lørdag

7 nov

søndag

14:00

Aalborg BK – Randers

Superligaen

15:30

Hertha Berlin – Bayer Leverkusen

Bundesliga · Betsson 3.75 | 3.75 | 1.95 Betsson

17:30
18:00

Brøndby – Odense BK

Superligaen

19:30

Greuther Fürth – Eintracht Frankfurt

Bundesliga · Betsson 3.50 | 3.75 | 2.05 Betsson

20:00

Silkeborg IF – FC København

Superligaen

19 nov

fredag

20:30

Augsburg – Bayern München

Bundesliga

20 nov

lørdag

15:30

Arminia Bielefeld – Wolfsburg

Bundesliga

15:30

Hoffenheim – Leipzig

Bundesliga

15:30

Borussia Mönchengladbach – Greuther Fürth

Bundesliga

15:30

Bayer Leverkusen – Bochum

Bundesliga

15:30

Borussia Dortmund – Stuttgart

Bundesliga

18:30

1. FC Union Berlin – Hertha Berlin

Bundesliga

21 nov

søndag

15:30

Freiburg – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

17:30

Mainz – Köln

Bundesliga

24 nov

onsdag

16:30

Spartak Moskva – Napoli

Europa League

25 nov

torsdag

16:30

Kairat Almaty – Basel

UEFA Conference League

18:45

Lokomotiv Moskva – Lazio

Europa League

18:45

Galatasaray – Olympique Marseille

Europa League

18:45

Røde Stjerne – Ludogorets

Europa League

18:45

FC Midtjylland – Sporting Braga

Europa League

18:45

Bayer Leverkusen – Celtic

Europa League

18:45

Rapid Wien – West Ham

Europa League

18:45

Dinamo Zagreb – KRC Genk

Europa League

18:45

HJK Helsinki – Alashkert FC

UEFA Conference League

18:45

SK Slavia Praha – Feyenoord

UEFA Conference League

18:45

Maccabi Haifa – 1. FC Union Berlin

UEFA Conference League

18:45

Lincoln Red Imps FC – FC København

UEFA Conference League

18:45

Sk Slovan Bratislava – PAOK Thessaloniki

UEFA Conference League

18:45

Mura – Tottenham

UEFA Conference League

18:45

Rennes – Vitesse Arnhem

UEFA Conference League

18:45

Qarabağ – Omonia Nicosia

UEFA Conference League

21:00

Bodø/Glimt – Zorya Luhansk

UEFA Conference League

21:00

Brøndby IF – Lyon

Europa League

21:00

Rangers – Sparta Praha

Europa League

21:00

PSV Eindhoven – Sk Sturm Graz

Europa League

21:00

Monaco – Real Sociedad

Europa League

21:00

Leicester – Legia Warszawa

Europa League

21:00

Olympiakos – Fenerbahce

Europa League

21:00

Eintracht Frankfurt – Royal Antwerp FC

Europa League

21:00

Real Betis – Ferencvarosi TC

Europa League

21:00

Maccabi Tel Aviv – LASK Linz

UEFA Conference League

21:00

Anorthosis Famagusta – Gent

UEFA Conference League

21:00

FC Flora Tallinn – Partizan Beograd

UEFA Conference League

21:00

Roma – Zorya Luhansk

UEFA Conference League

21:00

Randers – CFR Cluj

UEFA Conference League

21:00

Jablonec – AZ Alkmaar

UEFA Conference League

26 nov

fredag

20:30

Stuttgart – Mainz

Bundesliga

27 nov

lørdag

15:30

Greuther Fürth – Hoffenheim

Bundesliga

15:30

Bochum – Freiburg

Bundesliga

15:30

Köln – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Augsburg

Bundesliga

15:30

Wolfsburg – Borussia Dortmund

Bundesliga

18:30

Bayern München – Arminia Bielefeld

Bundesliga

28 nov

søndag

15:30

Eintracht Frankfurt – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

17:30

Leipzig – Bayer Leverkusen

Bundesliga

1 des

onsdag

20:30

Spania – SCA 2

Håndball-VM (Innledende H - Kamp 1)

2 des

torsdag

18:00

Tyskland – Tsjekkia

Håndball-VM (Innledende E - Kamp 1)

18:00

Asia 1 – Republikken Kongo

Håndball-VM (Innledende F - Kamp 1)

18:00

Kroatia – SCA 1

Håndball-VM (Innledende G - Kamp 1)

18:00

Østerrike – Asia 6

Håndball-VM (Innledende H - Kamp 1)

20:30

Ungarn – Slovakia

Håndball-VM (Innledende E - Kamp 1)

20:30

Danmark – Tunisia

Håndball-VM (Innledende F - Kamp 1)

20:30

Asia 2 – SCA 3

Håndball-VM (Innledende G - Kamp 1)

3 des

fredag

18:00

Frankrike – Angola

Håndball-VM (Innledende A - Kamp 1)

18:00

Russland – Kamerun

Håndball-VM (Innledende B - Kamp 1)

18:00

Romania – Asia 4

Håndball-VM (Innledende C - Kamp 1)

18:00

Nederland – Puerto Rico

Håndball-VM (Innledende D - Kamp 1)

20:30

Montenegro – Slovenia

Håndball-VM (Innledende A - Kamp 1)

20:30

Serbia – Polen

Håndball-VM (Innledende B - Kamp 1)

20:30

Norge – Asia 3

Håndball-VM (Innledende C - Kamp 1)

20:30

Sverige – Asia 5

Håndball-VM (Innledende D - Kamp 1)

4 des

lørdag

18:00

Slovakia – Tyskland

Håndball-VM (Innledende E - Kamp 2)

18:00

Asia 1 – Tunisia

Håndball-VM (Innledende F - Kamp 2)

18:00

SCA 3 – Kroatia

Håndball-VM (Innledende G - Kamp 2)

18:00

Østerrike – SCA 2

Håndball-VM (Innledende H - Kamp 2)

20:30

Ungarn – Tsjekkia

Håndball-VM (Innledende E - Kamp 2)

20:30

Republikken Kongo – Danmark

Håndball-VM (Innledende F - Kamp 2)

20:30

Asia 2 – SCA 1

Håndball-VM (Innledende G - Kamp 2)

20:30

Asia 6 – Spania

Håndball-VM (Innledende H - Kamp 2)

5 des

søndag

15:30

Sverige – Puerto Rico

Håndball-VM (Innledende D - Kamp 2)

18:00

Slovenia – Frankrike

Håndball-VM (Innledende A - Kamp 2)

18:00

Polen – Russland

Håndball-VM (Innledende B - Kamp 2)

18:00

Romania – Asia 3

Håndball-VM (Innledende C - Kamp 2)

20:30

Montenegro – Angola

Håndball-VM (Innledende A - Kamp 2)

20:30

Serbia – Kamerun

Håndball-VM (Innledende B - Kamp 2)

20:30

Asia 4 – Norge

Håndball-VM (Innledende C - Kamp 2)

20:30

Asia 5 – Nederland

Håndball-VM (Innledende D - Kamp 2)

6 des

mandag

18:00

Tsjekkia – Slovakia

Håndball-VM (Innledende E - Kamp 3)

18:00

Tunisia – Republikken Kongo

Håndball-VM (Innledende F - Kamp 3)

18:00

SCA 1 – Asia 3

Håndball-VM (Innledende G - Kamp 3)

18:00

SCA 2 – Asia 6

Håndball-VM (Innledende H - Kamp 3)

20:30

Tyskland – Ungarn

Håndball-VM (Innledende E - Kamp 3)

20:30

Danmark – Asia 1

Håndball-VM (Innledende F - Kamp 3)

20:30

Kroatia – Asia 2

Håndball-VM (Innledende G - Kamp 3)

20:30

Spania – Østerrike

Håndball-VM (Innledende H - Kamp 3)

7 des

tirsdag

18:00

Angola – Slovenia

Håndball-VM (Innledende A - Kamp 3)

18:00

Kamerun – Polen

Håndball-VM (Innledende B - Kamp 3)

18:00

Asia 3 – Asia 4

Håndball-VM (Innledende C - Kamp 3)

18:00

NAC 1 – Asia 5

Håndball-VM (Innledende D - Kamp 3)

20:30

Frankrike – Montenegro

Håndball-VM (Innledende A - Kamp 3)

20:30

Russland – Serbia

Håndball-VM (Innledende B - Kamp 3)

20:30

Norge – Romania

Håndball-VM (Innledende C - Kamp 3)

20:30

Nederland – Sverige

Håndball-VM (Innledende D - Kamp 3)

9 des

torsdag

18:45

Zorya Luhansk – Bodø/Glimt

UEFA Conference League

18:45

Sparta Praha – Brøndby IF

Europa League

18:45

Lyon – Rangers

Europa League

18:45

Sk Sturm Graz – Monaco

Europa League

18:45

Real Sociedad – PSV Eindhoven

Europa League

18:45

Legia Warszawa – Spartak Moskva

Europa League

18:45

Royal Antwerp FC – Olympiakos

Europa League

18:45

Napoli – Leicester

Europa League

18:45

Fenerbahce – Eintracht Frankfurt

Europa League

18:45

LASK Linz – HJK Helsinki

UEFA Conference League

18:45

Alashkert FC – Maccabi Tel Aviv

UEFA Conference League

18:45

Gent – FC Flora Tallinn

UEFA Conference League

18:45

Partizan Beograd – Anorthosis Famagusta

UEFA Conference League

18:45

CSKA Sofia – Roma

UEFA Conference League

18:45

AZ Alkmaar – Randers

UEFA Conference League

18:45

CFR Cluj – Jablonec

UEFA Conference League

21:00

Olympique Marseille – Lokomotiv Moskva

Europa League

21:00

Lazio – Galatasaray

Europa League

21:00

Sporting Braga – Røde Stjerne

Europa League

21:00

Ludogorets – FC Midtjylland

Europa League

21:00

Ferencvarosi TC – Bayer Leverkusen

Europa League

21:00

Celtic – Real Betis

Europa League

21:00

West Ham – Dinamo Zagreb

Europa League

21:00

KRC Genk – Rapid Wien

Europa League

21:00

1. FC Union Berlin – SK Slavia Praha

UEFA Conference League

21:00

Feyenoord – Maccabi Haifa

UEFA Conference League

21:00

FC København – Sk Slovan Bratislava

UEFA Conference League

21:00

Vitesse Arnhem – Mura

UEFA Conference League

21:00

PAOK Thessaloniki – Lincoln Red Imps FC

UEFA Conference League

21:00

Tottenham – Rennes

UEFA Conference League

21:00

Omonia Nicosia – Kairat Almaty

UEFA Conference League

21:00

Basel – Qarabağ

UEFA Conference League

13 jan

torsdag

18:00

Slovenia – Nord-Makedonia

Håndball-EM (Innledende A - Kamp 1)

18:00

Serbia – Ukraina

Håndball-EM (Innledende C - Kamp 1)

18:00

Spania – Tsjekkia

Håndball-EM (Innledende E - Kamp 1)

18:00

Russland – Litauen

Håndball-EM (Innledende F - Kamp 1)

20:30

Danmark – Montenegro

Håndball-EM (Innledende A - Kamp 1)

20:30

Ungarn – Nederland

Håndball-EM (Innledende B - Kamp 1)

20:30

Kroatia – Frankrike

Håndball-EM (Innledende C - Kamp 1)

20:30

Sverige – Bosnia

Håndball-EM (Innledende E - Kamp 1)

20:30

Norge – Slovakia

Håndball-EM (Innledende F - Kamp 1)

14 jan

fredag

18:00

Tyskland – Hviterussland

Håndball-EM (Innledende D - Kamp 1)

20:30

Portugal – Island

Håndball-EM (Innledende B - Kamp 1)

20:30

Østerrike – Polen

Håndball-EM (Innledende D - Kamp 1)

15 jan

lørdag

18:00

Nord-Makedonia – Montenegro

Håndball-EM (Innledende A - Kamp 2)

18:00

Frankrike – Ukraina

Håndball-EM (Innledende C - Kamp 2)

18:00

Tsjekkia – Bosnia

Håndball-EM (Innledende E - Kamp 2)

18:00

Slovakia – Litauen

Håndball-EM (Innledende F - Kamp 2)

20:30

Slovenia – Danmark

Håndball-EM (Innledende A - Kamp 2)

20:30

Kroatia – Serbia

Håndball-EM (Innledende C - Kamp 2)

20:30

Spania – Sverige

Håndball-EM (Innledende E - Kamp 2)

20:30

Norge – Russland

Håndball-EM (Innledende F - Kamp 2)

16 jan

søndag

18:00

Portugal – Ungarn

Håndball-EM (Innledende B - Kamp 2)

18:00

Tyskland – Østerrike

Håndball-EM (Innledende D - Kamp 2)

20:30

Island – Nederland

Håndball-EM (Innledende B - Kamp 2)

20:30

Hviterussland – Polen

Håndball-EM (Innledende D - Kamp 2)

17 jan

mandag

18:00

Montenegro – Slovenia

Håndball-EM (Innledende A - Kamp 3)

18:00

Ukraina – Kroatia

Håndball-EM (Innledende C - Kamp 3)

18:00

Bosnia – Spania

Håndball-EM (Innledende E - Kamp 3)

18:00

Slovakia – Russland

Håndball-EM (Innledende F - Kamp 3)

20:30

Nord-Makedonia – Danmark

Håndball-EM (Innledende A - Kamp 3)

20:30

Frankrike – Serbia

Håndball-EM (Innledende C - Kamp 3)

20:30

Tsjekkia – Sverige

Håndball-EM (Innledende E - Kamp 3)

20:30

Litauen – Norge

Håndball-EM (Innledende F - Kamp 3)

18 jan

tirsdag

18:00

Island – Ungarn

Håndball-EM (Innledende B - Kamp 3)

18:00

Polen – Tyskland

Håndball-EM (Innledende D - Kamp 3)

20:30

Nederland – Portugal

Håndball-EM (Innledende B - Kamp 3)

20:30

Hviterussland – Østerrike

Håndball-EM (Innledende D - Kamp 3)

Selv med mye konkurranse er Viaplay en av de største aktørene når det kommer til å se sport på live stream i Norge.

Det er mye sport å se på Viaplay. Om du ønsker å prøve Viaplay live med direktesendt sport, eller om det er opptak av legendariske fotballkamper er det alltid noe som passer.