TVkampen.com TVkampen.com
  • 29 tor
  • 30 idag
  • 1 lør
  • 2 søn
  • 3 man
  • 4 tir
  • 5 ons
  • 6 tor
  • 7 fre
  • 8 lør
  • 9 søn
  • 10 man
  • 11 tir

Ishockey på TV og Live Stream

29 sep

i går, torsdag

18:30

Manglerud Star – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Ringerike – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Sparta Sarpsborg – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

19:00

Grüner – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00

Rögle BK – Malmö Redhawks

SHL

01:00

New York Rangers – New Jersey Devils

NHL (Pre-season)

30 sep

I dag, fredag

01:00

New Jersey Devils – New York Rangers

NHL (Preseason)

1 okt

i morgen, lørdag

14:00

Vålerenga – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
15:15

HV 71 – IK Oskarshamn

SHL

16:00

Furuset – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Lørenskog – Narvik

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Hasle/Løren – Nidaros

1. divisjon menn (Ishockey)

18:00

Stavanger Oilers – Manglerud Star

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Frisk Asker – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

19:00

Boston Bruins – Philadelphia Flyers

NHL (Preseason)

2 okt

søndag

12:30

Bergen – Storhamar

Bambusa-ligaen

  • TV 2 Play
13:00

Furuset – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

14:00

Lørenskog – Narvik

1. divisjon menn (Ishockey)

15:00

Hasle/Løren – Nidaros

1. divisjon menn (Ishockey)

17:00

Lillehammer IK – Grüner

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
17:00
03:05

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks

NHL (Preseason)

3 okt

mandag

18:30

Stjernen Hockey – Ringerike

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
20:00

Sc Bern – Nashville Predators

NHL (NHL Global Challenge)

4 okt

tirsdag

19:30

Eisbären Berlin – San Jose Sharks

NHL (NHL Global Challenge)

20:00

Belfast Giants – Skellefteå AIK

Champions Hockey League

5 okt

onsdag

19:00
01:00

New York Rangers – Boston Bruins

NHL (Pre-season)

6 okt

torsdag

19:00

Brynäs – Leksands IF

SHL

19:00

Sparta Sarpsborg – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

01:00

New York Islanders – New Jersey Devils

NHL (Pre-season)

7 okt

fredag

20:00

Nashville Predators – San Jose Sharks

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Buffalo Sabres

NHL (Pre-season)

8 okt

lørdag

14:00
15:00
15:30

Vålerenga – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

16:00

Narvik – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Bergen IK – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

18:00

HV 71 – Linköpings HC

SHL

20:00

San Jose Sharks – Nashville Predators

NHL

00:00

Minnesota Wild – Dallas Stars

NHL (Pre-season)

9 okt

søndag

12:30

Bergen IK – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

14:00

Narvik – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00
11 okt

tirsdag

01:30

New York Rangers – Tampa Bay Lightning

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Vegas Golden Knights

NHL

12 okt

onsdag

18:30

Stavanger Oilers – Ilves Tampere

Champions Hockey League

19:00
01:00

Washington Capitals – Boston Bruins

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Toronto Maple Leafs

NHL

04:00

Anaheim Ducks – Seattle Kraken

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Vancouver Canucks

NHL

13 okt

torsdag

18:30

Lillehammer IK – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

19:00

Luleå HF – Färjestad BK

SHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Arizona Coyotes

NHL

02:00

Minnesota Wild – New York Rangers

NHL

04:00

Vegas Golden Knights – Chicago Blackhawks

NHL

14 okt

fredag

01:00

Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning

NHL

02:00

Winnipeg Jets – New York Rangers

NHL

04:30

San Jose Sharks – Carolina Hurricanes

NHL

15 okt

lørdag

15:00
16:00

Hasle/Løren – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Furuset – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Storhamar – Stavanger Oilers

Fjordkraft-ligaen

18:00
19:00

Buffalo Sabres – Florida Panthers

NHL

22:00

Philadelphia Flyers – Vancouver Canucks

NHL

01:00

Washington Capitals – Montreal Canadiens

NHL

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL

04:00

San Jose Sharks – Chicago Blackhawks

NHL

16 okt

søndag

14:00
14:30
15:00

Hasle/Løren – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

17 okt

mandag

02:00

Minnesota Wild – Colorado Avalanche

NHL

19 okt

onsdag

19:00

Lørenskog – Furuset

1. divisjon menn (Ishockey)

20 okt

torsdag

19:00

Stavanger Oilers – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

22 okt

lørdag

15:00
16:00

Hasle/Løren – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00
16:00
18:30

Sparta Sarpsborg – Manglerud Star

Fjordkraft-ligaen

23 okt

søndag

12:30
14:00
16:00
26 okt

onsdag

19:00

Lørenskog – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

27 okt

torsdag

18:30

Lillehammer IK – Stavanger Oilers

Fjordkraft-ligaen

29 okt

lørdag

15:00
16:00

Furuset – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00
18:30

Ringerike – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

30 okt

søndag

14:00

Gjøvik – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Lørenskog – Comet

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00
2 nov

onsdag

19:00

Comet – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

19:00

Hasle/Løren – Furuset

1. divisjon menn (Ishockey)

5 nov

lørdag

16:00
16:00

Lørenskog – Gjøvik

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Bergen IK – Nidaros

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Hasle/Løren – Comet

1. divisjon menn (Ishockey)

9 nov

onsdag

18:00

Hasle/Løren – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

16 nov

onsdag

19:00

Gjøvik – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

19:00

Narvik – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

19:00
19:00

Lørenskog – Nidaros

1. divisjon menn (Ishockey)

18 nov

fredag

19:30

Nidaros – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

19 nov

lørdag

13:00
15:00

Nidaros – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Lørenskog – Narvik

1. divisjon menn (Ishockey)

20 nov

søndag

16:00

Nidaros – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

23 nov

onsdag

19:00
19:00
25 nov

fredag

19:00

Lørenskog – Furuset

1. divisjon menn (Ishockey)

26 nov

lørdag

15:00
16:00
27 nov

søndag

14:00

Hasle/Løren – Narvik

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00
30 nov

onsdag

19:00
19:00

Hasle/Løren – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

3 des

lørdag

15:00
15:00

Gjøvik – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Furuset – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)