TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 5 søn
  • 6 idag
  • 7 tir
  • 8 ons
  • 9 tor
  • 10 fre
  • 11 lør
  • 12 søn
  • 13 man
  • 14 tir
  • 15 ons
  • 16 tor
  • 17 fre

Fotball på TV og Live Stream

5 jul

i går, søndag

13:00

Swansea – Sheffield Wednesday

Championship

13:00

Burnley – Sheffield United

Premier League

13:00

Hvidovre IF – HB Køge

Dansk 1. divisjon

14:00

FC Nordsjælland – FC Midtjylland

Superliga

14:00

Athletic Bilbao – Real Madrid

La Liga

15:00

Skive IK – FC Fredericia

Dansk 1. divisjon (29. runde)

15:00

Pogon Szczecin – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

15:00

Klepp – Kolbotn

Toppserien

15:15

Newcastle – West Ham

Premier League

16:00

Hobro IK – Randers

Superliga

17:00

Espanyol – Leganes

La Liga

17:15

Inter – Bologna

Serie A

17:30

Liverpool – Aston Villa

Premier League

18:00

Odd – Haugesund

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Brann

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Molde – Mjøndalen

Eliteserien

19:30

Osasuna – Getafe

La Liga

19:30

Cagliari – Atalanta

Serie A

19:30

Parma – Fiorentina

Serie A

19:30

Sampdoria – SPAL

Serie A

19:30

Udinese – Genoa

Serie A

19:30

Brescia Calcio – Verona

Serie A

20:00

Southampton – Manchester City

Premier League

20:00

Aarhus Gf – FC København

Superliga

20:00

Galatasaray – Trabzonspor

Tyrkisk Süper Lig

20:30

Stabæk – Rosenborg

Eliteserien

21:45

Napoli – Roma

Serie A

22:00

Villarreal – Barcelona

La Liga

6 jul

I dag, mandag

18:00

Oxford United – Portsmouth

League One

18:00

Jerv – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Vejle BK – FC Roskilde

Dansk 1. divisjon (29. runde)

18:00

Ranheim – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Sogndal – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:30

Viborg FF – Nykøbing FC

Dansk 1. divisjon (29. runde)

19:30

Levante – Real Sociedad

La Liga

20:30

Wycombe – Fleetwood Town

League One

20:30

1. FC Heidenheim – Werder Bremen

Bundesliga (Playoff | Kamp 2)

21:00

Tottenham – Everton

Premier League

22:00

Sevilla – Eibar

La Liga

7 jul

i morgen, tirsdag

18:00

Nottingham Forest – Fulham

Championship

19:00

Crystal Palace – Chelsea

Premier League

19:00

Watford – Norwich

Premier League

19:00

Lillestrøm – HamKam

OBOS-ligaen

19:30

Valencia – Real Valladolid

La Liga

19:30

Lecce – Lazio

Serie A

19:30

Lecce – Lazio

Serie A

21:15

Arsenal – Leicester

Premier League

21:45

Milan – Juventus

Serie A

21:45

Milan – Juventus

Serie A

22:00

Celta Vigo – Atlético Madrid

La Liga

8 jul

onsdag

17:30

Trabzonspor – Antalyaspor As

Tyrkisk Süper Lig

18:00

West Bromwich – Derby

Championship

18:00

Randers – Esbjerg

Superliga

18:00

AC Horsens – Hobro IK

Superliga

19:00

Manchester City – Newcastle

Premier League

19:00

Sheffield United – Wolverhampton

Premier League

19:30

Real Betis – Osasuna

La Liga

19:30

Fiorentina – Cagliari

Serie A

19:30

Genoa – Napoli

Serie A

19:30

Fiorentina – Cagliari

Serie A

19:30

Genoa – Napoli

Serie A

19:30

Getafe – Villarreal

La Liga

20:00

Lyngby – SønderjyskE

Superliga

21:15

Brighton – Liverpool

Premier League

21:45

Atalanta – Sampdoria

Serie A

21:45

Bologna – Sassuolo

Serie A

21:45

Torino – Brescia Calcio

Serie A

21:45

Roma – Parma

Serie A

21:45

Atalanta – Sampdoria

Serie A

21:45

Bologna – Sassuolo

Serie A

21:45

Roma – Parma

Serie A

21:45

Torino – Brescia Calcio

Serie A

22:00

Barcelona – Espanyol

La Liga

9 jul

torsdag

18:00

Leeds – Stoke

Championship

18:00

Aalborg BK – Aarhus Gf

Superliga

19:00

Bournemouth – Tottenham

Premier League

19:00

Everton – Southampton

Premier League

19:30

Eibar – Leganes

La Liga

19:30

SPAL – Udinese

Serie A

19:30

SPAL – Udinese

Serie A

19:30

Mallorca – Levante

La Liga

20:00

FC Midtjylland – FC København

Superliga

21:15

Aston Villa – Manchester United

Premier League

21:45

Verona – Inter

Serie A

21:45

Verona – Inter

Serie A

22:00

Athletic Bilbao – Sevilla

La Liga

10 jul

fredag

12:00

Trekning: Champions League

Champions League

13:00

Trekning: Europa League

Europa League

19:00

Kolbotn – Avaldsnes

Toppserien

19:30

Alta – Tromsdalen

PostNord-ligaen

19:30

Real Sociedad – Granada

La Liga (+TV 2 Sport 1 & TV 2 Sport Premium )

19:45

Vålerenga – Røa

Toppserien

22:00

Real Madrid – Alaves

La Liga (+TV 2 Sport Premium)

02:00

Toronto FC – D.C. United

Major League Soccer

11 jul

lørdag

13:30

Norwich – West Ham

Premier League

14:00

Lyn – Rosenborg

Toppserien

14:00

Arna-Bjørnar – Klepp

Toppserien

16:00

Eidsvold – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

16:00

Hødd – Moss FK

PostNord-ligaen

16:00

Liverpool – Burnley

Premier League

16:00

Vålerenga 2 – Fløya

PostNord-ligaen

16:00

Fram Larvik – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Notodden FK – Bærum

PostNord-ligaen

17:15

Lazio – Sassuolo

Serie A

18:00

Haugesund – Molde

Eliteserien

18:30

Sheffield United – Chelsea

Premier League

19:30

Brescia Calcio – Roma

Serie A

19:30

Real Valladolid – Barcelona

La Liga

20:30

Rosenborg – Strømsgodset

Eliteserien

21:00

Brighton – Manchester City

Premier League

21:45

Juventus – Atalanta

Serie A

22:00

Atlético Madrid – Real Betis

La Liga

12 jul

søndag

13:00

Wolverhampton – Everton

Premier League

13:00

FK Senja – Kjelsås

PostNord-ligaen

13:00

Skeid Fotball – Brattvåg

PostNord-ligaen

13:30

Nardo – Arendal

PostNord-ligaen

14:00

Espanyol – Eibar

La Liga

15:00

Vard Haugesund – Egersund

PostNord-ligaen

15:00

Levanger – Rosenborg 2

PostNord-ligaen

15:00

Florø – Fredrikstad

PostNord-ligaen

15:15

Aston Villa – Crystal Palace

Premier League

15:30

LSK Kvinner – Sandviken

Toppserien

16:30

Asker – Bryne

PostNord-ligaen

17:00

Levante – Athletic Bilbao

La Liga

17:15

Genoa – SPAL

Serie A

17:30

Tottenham – Arsenal

Premier League

18:00

Sarpsborg 08 – Start

Eliteserien

18:00

Aalesund – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Viking – Odd

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Stabæk

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Vålerenga

Eliteserien

19:30

Leganes – Valencia

La Liga

19:30

Cagliari – Lecce

Serie A

19:30

Fiorentina – Verona

Serie A

19:30

Parma – Bologna

Serie A

19:30

Udinese – Sampdoria

Serie A

20:00

Bournemouth – Leicester

Premier League

20:00

Denizlispor – Trabzonspor

Tyrkisk Süper Lig

20:30

Brann – Sandefjord

Eliteserien

21:00

EM-finale utsatt til 2021

Fotball-EM

21:45

Napoli – Milan

Serie A

13 jul

mandag

17:30

Flekkerøy – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Grorud – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

HamKam – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

KFUM Oslo – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Ranheim

OBOS-ligaen

19:30

Alaves – Getafe

La Liga

21:00

Manchester United – Southampton

Premier League

21:45

Inter – Torino

Serie A

22:00

Granada – Real Madrid

La Liga

14 jul

tirsdag

19:00

Sandnes Ulf – Lillestrøm

OBOS-ligaen

21:45

Atalanta – Brescia Calcio

Serie A

15 jul

onsdag

17:00

Athletic Bilbao – Leganes

La Liga

17:00

Barcelona – Osasuna

La Liga

17:00

Real Betis – Alaves

La Liga

17:00

Celta Vigo – Levante

La Liga

17:00

Eibar – Real Valladolid

La Liga

17:00

Getafe – Atlético Madrid

La Liga

17:00

Mallorca – Granada

La Liga

17:00

Real Madrid – Villarreal

La Liga

17:00

Real Sociedad – Sevilla

La Liga

17:00

Valencia – Espanyol

La Liga

18:00

Vålerenga – Haugesund

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Kristiansund

Eliteserien

19:30

Bologna – Napoli

Serie A

19:30

Milan – Parma

Serie A

19:30

Sampdoria – Cagliari

Serie A

20:30

Odd – Brann

Eliteserien

21:45

Lecce – Fiorentina

Serie A

21:45

Roma – Verona

Serie A

21:45

Sassuolo – Juventus

Serie A

21:45

Udinese – Lazio

Serie A

16 jul

torsdag

18:00

Stabæk – Sarpsborg 08

Eliteserien

19:30

Torino – Genoa

Serie A

20:30

Start – Rosenborg

Eliteserien

21:45

SPAL – Inter

Serie A

17 jul

fredag

19:45

Røa – LSK Kvinner

Toppserien

18 jul

lørdag

13:00

Kvik Halden FK – Florø

PostNord-ligaen

14:00

Klepp – Vålerenga

Toppserien

14:00

Sandviken – Lyn

Toppserien

14:00

Tromsdalen – FK Senja

PostNord-ligaen

14:00

Bærum – Levanger

PostNord-ligaen

15:00

Avaldsnes – Arna-Bjørnar

Toppserien

16:00

Fredrikstad – Hødd

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås – Alta

PostNord-ligaen

16:00

Moss FK – Eidsvold

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Fram Larvik

PostNord-ligaen

16:00

Egersund – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

Bryne – Flekkerøy

PostNord-ligaen

17:15

Verona – Atalanta

Serie A

18:00

Strømsgodset – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Aalesund

Eliteserien

18:00

Molde – Viking

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Vålerenga – Haugesund

Eliteserien

18:00

Sotra – Nardo

PostNord-ligaen

19:30

Cagliari – Sassuolo

Serie A

20:00

Trabzonspor – Konyaspor

Tyrkisk Süper Lig

20:45

Arsenal – Manchester City

FA-cupen

21:45

Milan – Bologna

Serie A

19 jul

søndag

16:00

Rosenborg – Kolbotn

Toppserien

16:30

Fløya – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

17:00

Alaves – Barcelona

La Liga

17:00

Atlético Madrid – Real Sociedad

La Liga

17:00

Espanyol – Celta Vigo

La Liga

17:00

Granada – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Leganes – Real Madrid

La Liga

17:00

Levante – Getafe

La Liga

17:00

Osasuna – Mallorca

La Liga

17:00

Villarreal – Eibar

La Liga

17:00

Real Valladolid – Real Betis

La Liga

17:00

Sevilla – Valencia

La Liga

17:15

Parma – Sampdoria

Serie A

18:00

Sarpsborg 08 – Odd

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Molde

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Vålerenga

Eliteserien

19:30

Brescia Calcio – SPAL

Serie A

19:30

Fiorentina – Torino

Serie A

19:30

Genoa – Lecce

Serie A

19:30

Napoli – Udinese

Serie A

20:30

Brann – Start

Eliteserien

21:45

Roma – Inter

Serie A

20 jul

mandag

13:00

Rosenborg 2 – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

18:00

Jerv – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Lillestrøm – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Brattvåg – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

18:00

Sogndal – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Odd 2 – Asker

PostNord-ligaen

21:45

Juventus – Lazio

Serie A

04:30

Seattle Sounders – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

21 jul

tirsdag

19:00

Ranheim – Tromsø

OBOS-ligaen

19:30

Atalanta – Bologna

Serie A

21:45

Sassuolo – Milan

Serie A

22 jul

onsdag

19:30

Parma – Napoli

Serie A

21:45

Inter – Fiorentina

Serie A

21:45

Lecce – Brescia Calcio

Serie A

21:45

Sampdoria – Genoa

Serie A

21:45

SPAL – Roma

Serie A

21:45

Torino – Verona

Serie A

23 jul

torsdag

19:30

Udinese – Juventus

Serie A

21:45

Lazio – Cagliari

Serie A

24 jul

fredag

19:45

Vålerenga – Avaldsnes

Toppserien

25 jul

lørdag

11:30

Røa – Sandviken

Toppserien

14:00

Lyn – Kolbotn

Toppserien

14:00

Skeid Fotball – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

15:00

LSK Kvinner – Klepp

Toppserien

15:00

Arna-Bjørnar – Rosenborg

Toppserien

15:00

Vard Haugesund – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Alta – Brattvåg

PostNord-ligaen

16:00

FK Senja – Moss FK

PostNord-ligaen

16:00

Eidsvold – Fløya

PostNord-ligaen

16:00

Asker – Bærum

PostNord-ligaen

16:00

Fram Larvik – Egersund

PostNord-ligaen

18:00

Aalesund – Stabæk

Eliteserien

18:00

Rosenborg – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Haugesund – Viking

Eliteserien

18:00

Bologna – Lecce

Serie A

18:00

Brescia Calcio – Parma

Serie A

18:00

Cagliari – Udinese

Serie A

18:00

Genoa – Inter

Serie A

18:00

Juventus – Sampdoria

Serie A

18:00

Milan – Atalanta

Serie A

18:00

Napoli – Sassuolo

Serie A

18:00

Roma – Fiorentina

Serie A

18:00

SPAL – Torino

Serie A

18:00

Verona – Lazio

Serie A

18:00

Mjøndalen – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Nardo – Bryne

PostNord-ligaen

20:30

Brann – Kristiansund

Eliteserien

26 jul

søndag

13:00

Hødd – Kjelsås

PostNord-ligaen

13:00

Levanger – Arendal

PostNord-ligaen

15:00

Florø – Tromsdalen

PostNord-ligaen

15:00

Notodden FK – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Viking – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Vålerenga – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Start – Stabæk

Eliteserien

18:00

Kayserispor – Trabzonspor

Tyrkisk Süper Lig

18:00

Bodø/Glimt – Molde

Eliteserien

20:30

Haugesund – Rosenborg

Eliteserien

27 jul

mandag

18:00

Grorud – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

KFUM Oslo – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Lillestrøm

OBOS-ligaen

19:00

Vålerenga 2 – Fredrikstad

PostNord-ligaen

20:00

Flekkerøy – Rosenborg 2

PostNord-ligaen

28 jul

tirsdag

18:00

Cagliari – Juventus

Serie A

18:00

Fiorentina – Bologna

Serie A

18:00

Lazio – Brescia Calcio

Serie A

18:00

Parma – Atalanta

Serie A

18:00

Sampdoria – Milan

Serie A

18:00

Sassuolo – Genoa

Serie A

18:00

Torino – Roma

Serie A

18:00

Udinese – Lecce

Serie A

18:00

Verona – SPAL

Serie A

19:00

HamKam – Ranheim

OBOS-ligaen

20:45

Inter – Napoli

Serie A

29 jul

onsdag

18:00

Sarpsborg 08 – Haugesund

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Aalesund – Start

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Odd

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Brann

Eliteserien

20:30

Molde – Vålerenga

Eliteserien

30 jul

torsdag

18:00

Stabæk – Bodø/Glimt

Eliteserien

20:30

Rosenborg – Viking

Eliteserien

31 jul

fredag

17:00

Fløya – Florø

PostNord-ligaen

18:00

KFUM Oslo – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Sogndal – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Grorud

OBOS-ligaen

20:30

Jerv – Lillestrøm

OBOS-ligaen

1 aug

lørdag

14:00

Arna-Bjørnar – Vålerenga

Toppserien

14:00

Lyn – LSK Kvinner

Toppserien

14:00

Sotra – Notodden FK

PostNord-ligaen

15:00

Arendal – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

15:00

Kolbotn – Røa

Toppserien

15:00

Rosenborg – Klepp

Toppserien

16:00

Fredrikstad – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås – Eidsvold

PostNord-ligaen

16:00

Moss FK – Alta

PostNord-ligaen

16:00

Bryne – Fram Larvik

PostNord-ligaen

16:00

Egersund – Baerum

PostNord-ligaen

16:00

Odd 2 – Levanger

PostNord-ligaen

16:00

Bærum – Flekkerøy

PostNord-ligaen

18:00

Tromsdalen – Hødd

PostNord-ligaen

18:00

Sandefjord – Molde

Eliteserien

20:30

Brann – Vålerenga

Eliteserien

21:00

Atlanta United – New York City FC

Major League Soccer

01:00

Montreal Impact – Sporting Kansas City

Major League Soccer

01:30

FC Cincinnati – Orlando City SC

Major League Soccer

01:30

New York Red Bulls – Dallas

Major League Soccer

01:30

Philadelphia Union – Inter Miami CF

Major League Soccer

02:00

D.C. United – Columbus Crew

Major League Soccer

02:00

Nashville SC – Minnesota United

Major League Soccer

02:00

Chicago Fire – Toronto FC

Major League Soccer

02:30

Houston Dynamo – Real Salt Lake

Major League Soccer

04:00

San Jose Earthquakes – New England Revolution

Major League Soccer

04:00

Colorado Rapids – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

2 aug

søndag

13:00

Egersund – Nardo

PostNord-ligaen

13:00

Brattvåg – FK Senja

PostNord-ligaen

16:00

Avaldsnes – Sandviken

Toppserien

18:00

Sarpsborg 08 – Aalesund

Eliteserien

18:00

Viking – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Haugesund – Stabæk

Eliteserien

18:00

Start – Mjøndalen

Eliteserien

20:30

Odd – Rosenborg

Eliteserien

21:30

Los Angeles FC – Seattle Sounders

Major League Soccer

04:00

Los Angeles Galaxy – Portland Timbers

Major League Soccer

3 aug

mandag

15:30

Rosenborg 2 – Asker

PostNord-ligaen

18:00

Grorud – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

18:00

HamKam – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Nest-Sotra

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Ranheim

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Tromsø

OBOS-ligaen

19:00

Kvik Halden FK – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

4 aug

tirsdag

19:00

Lillestrøm – Sogndal

OBOS-ligaen

5 aug

onsdag

20:30

Molde – Start

Eliteserien

21:00

Manchester United – LASK Linz

Europa League

21:00

Shakhtar Donetsk – Wolfsburg

Europa League

21:00

Bayer Leverkusen – Rangers

Europa League

21:00

Wolverhampton – Olympiakos

Europa League

21:00

FC København – İstanbul Başakşehir

Europa League

21:00

Sevilla – Roma

Europa League

21:00

Inter – Getafe

Europa League

21:00

Basel – Eintracht Frankfurt

Europa League

02:00

Chicago Fire – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

02:00

Nashville SC – Houston Dynamo

Major League Soccer

7 aug

fredag

18:00

Røa – Avaldsnes

Toppserien

18:00

Røa – Avaldsnes

Toppserien

04:30

Los Angeles FC – New England Revolution

Major League Soccer

8 aug

lørdag

14:00

Klepp – Lyn

Toppserien

14:00

Fløya – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

14:00

Skeid Fotball – Eidsvold

PostNord-ligaen

14:00

Flint – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Fram Larvik – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

15:00

Sandviken – Rosenborg

Toppserien

15:00

Florø – Alta

PostNord-ligaen

16:00

Molde 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Flekkerøy – Arendal

PostNord-ligaen

16:00

Nordstrand – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

NTNUI – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ranheim 2 – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Sarpsborg 08 2 – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Rosenborg 2 – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Skjervøy – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00
16:00
16:00

Fredrikstad – Kjelsås

PostNord-ligaen

16:00

Lillestrøm 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

16:00

FK Senja – Hødd

PostNord-ligaen

16:00

Nybergsund – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00
16:00

Ull/Kisa 2 – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Bryne – Egersund

PostNord-ligaen

16:00

Mjølner – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen

16:00
16:00

Levanger – Nardo

PostNord-ligaen

16:00

Bodø/Glimt 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Vålerenga – Kolbotn

Toppserien

18:00

Vålerenga – Bodø/Glimt

Eliteserien

21:30

Seattle Sounders – Sporting Kansas City

Major League Soccer

01:00

Montreal Impact – New York Red Bulls

Major League Soccer

01:00

New York City FC – Philadelphia Union

Major League Soccer

01:30

Toronto FC – Columbus Crew

Major League Soccer

02:00

Inter Miami CF – D.C. United

Major League Soccer

02:30

Dallas – Real Salt Lake

Major League Soccer

04:00

Vancouver Whitecaps FC – Orlando City SC

Major League Soccer

04:30

Portland Timbers – FC Cincinnati

Major League Soccer

9 aug

søndag

13:00

Brattvåg – Moss FK

PostNord-ligaen

15:00

Fredrikstad 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Melbo – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skeid 2 – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Asker – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

LSK Kvinner – Arna-Bjørnar

Toppserien

16:00

LSK Kvinner – Arna-Bjørnar

Toppserien

16:30

Vålerenga 2 – Tromsdalen

PostNord-ligaen

18:00

Stabæk – Odd

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Start

Eliteserien

18:00

Aalesund – Viking

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Haugesund

Eliteserien

20:30

Rosenborg – Sarpsborg 08

Eliteserien

21:00

Minnesota United – Atlanta United

Major League Soccer

00:30

Chicago Fire – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

03:00

Colorado Rapids – Nashville SC

Major League Soccer

03:00

San Jose Earthquakes – Houston Dynamo

Major League Soccer

10 aug

mandag

18:00

Jerv – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Sogndal – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Odd 2 – Bærum

PostNord-ligaen

19:00

Strømsgodset 2 – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen

20:30

Molde – Brann

Eliteserien

11 aug

tirsdag

19:00

KFUM Oslo – Lillestrøm

OBOS-ligaen

12 aug

onsdag

18:00

Røa – Vålerenga

Toppserien

01:00

New York City FC – Columbus Crew

Major League Soccer

01:30

Atlanta United – New England Revolution

Major League Soccer

01:30

FC Cincinnati – Los Angeles FC

Major League Soccer

14 aug

fredag

18:00

Grorud – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – HamKam

OBOS-ligaen

20:30

Lillestrøm – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15 aug

lørdag

13:00

Arna-Bjørnar – Lyn

Toppserien

13:00

Arna-Bjørnar – Lyn

Toppserien

13:00

Moss FK – Florø

PostNord-ligaen

14:00
14:00

Ørn Horten – Flint

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Lokomotiv Oslo FK – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Alta – FK Senja

PostNord-ligaen

14:00

Junkeren – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Nardo – Fram Larvik

PostNord-ligaen

15:00

Klepp – Røa

Toppserien

16:00

Notodden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen

16:00

Skånland – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Spjelkavik – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Stabæk 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Tromsø 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Byåsen – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kvik Halden FK – Fredrikstad

PostNord-ligaen

16:00

Gjelleråsen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Brumunddal – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Toten – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Arendal – Bryne

PostNord-ligaen

16:00

Follo – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kråkerøy – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melhus – Træff

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Bærum – Rosenborg 2

PostNord-ligaen

16:00

Mjøndalen 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien

16:00

Lørenskog – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen

16:30

Vard Haugesund – Asker

PostNord-ligaen

17:00

Avaldsnes – LSK Kvinner

Toppserien

17:00

Avaldsnes – LSK Kvinner

Toppserien

00:00

Toronto FC – Philadelphia Union

Major League Soccer

01:30

Columbus Crew – New England Revolution

Major League Soccer

01:30

New York Red Bulls – Chicago Fire

Major League Soccer

01:30

Orlando City SC – D.C. United

Major League Soccer

02:00

Nashville SC – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

02:30

Dallas – Colorado Rapids

Major League Soccer

02:30

Houston Dynamo – New York City FC

Major League Soccer

02:30

Sporting Kansas City – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

04:00

Real Salt Lake – Montreal Impact

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Galaxy – FC Cincinnati

Major League Soccer

16 aug

søndag

13:00

Tromsdalen – Brattvåg

PostNord-ligaen

14:00

Egersund – Levanger

PostNord-ligaen

15:00

Kjelsås – Fløya

PostNord-ligaen

16:00

Ullern – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Hødd – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

17:00

Rosenborg – Vålerenga

Toppserien

18:00

Hønefoss – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Viking – Stabæk

Eliteserien

18:00

Viking – Stabæk

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Brann – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Haugesund – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Odd – Kristiansund

Eliteserien

20:30

Rosenborg – Aalesund

Eliteserien

21:00

Atlanta United – Los Angeles FC

Major League Soccer

17 aug

mandag

18:00

HamKam – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Jerv – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Lillestrøm – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Sotra – Odd 2

PostNord-ligaen

20:30

Start – Vålerenga

Eliteserien

18 aug

tirsdag

19:00

KFUM Oslo – Kongsvinger

OBOS-ligaen

22 aug

lørdag

14:00

Lyn – Røa

Toppserien

14:00

Florø – Eidsvold

PostNord-ligaen

14:00

Levanger – Notodden FK

PostNord-ligaen

15:00

Nordstrand – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Bærum – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

15:00

Avaldsnes – Rosenborg

Toppserien

15:00

Kolbotn – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Sandviken – Klepp

Toppserien

15:00

Molde – Odd

Eliteserien

15:00

LSK Kvinner – Vålerenga

Toppserien

16:00

Ranheim 2 – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Rosenborg 2 – Fram Larvik

PostNord-ligaen

16:00

Skeid 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Træff – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Volda – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Fløya – Alta

PostNord-ligaen

16:00

Fredrikstad – FK Senja

PostNord-ligaen

16:00

Kolstad – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Funnefoss/Vormsund – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kvik Halden FK – Hødd

PostNord-ligaen

16:00

Sarpsborg 08 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nybergsund – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lillestrøm 2 – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Rommen – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Vålerenga 2 – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

16:00

Bryne – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Egersund – Arendal

PostNord-ligaen

16:00

Oppsal – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Flint – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melbo – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Vålerenga – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Viking

Eliteserien

18:00

Aalesund – Haugesund

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Start

Eliteserien

20:30

Mjøndalen – Rosenborg

Eliteserien