TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 29 tir
  • 30 idag
  • 1 tor
  • 2 fre
  • 3 lør
  • 4 søn
  • 5 man
  • 6 tir
  • 7 ons
  • 8 tor
  • 9 fre
  • 10 lør
  • 11 søn

Fotball på TV og Live Stream

Vil du vite hva som vises av fotball på TV i dag, i morgen eller neste uke? Se vår oversikt over fotballkamper på norsk TV og live stream her.
29 sep

i går, tirsdag

18:00

Hobro IK – Skive IK

2-1

Dansk 1. divisjon

19:00

Real Sociedad – Valencia

0-1

La Liga

19:00

Ullensaker/Kisa – Tromsø

0-7

OBOS-ligaen

19:00

Fremad Amager – Esbjerg

2-3

Dansk 1. divisjon

20:45

Tottenham – Chelsea

1-1

League Cup (4. runde | Studio)

21:00

Omonia Nicosia – Olympiakos

0-0

Champions League

21:00

Dynamo Kiev – Gent

3-0

Champions League

21:00

Ferencvarosi Tc – Molde

0-0

Champions League

21:30

Getafe – Real Betis

3-0

La Liga

30 sep

I dag, onsdag

Tidligere kamper i dag
13:00

Fløya – Medkila

NM Kvinner

15:00

Levanger – Sotra

2-1

PostNord-ligaen

15:30

Åsane – Hønefoss

NM Kvinner

18:00

Viborg FF – Vendsyssel FF

3-1

Dansk 1. divisjon

18:00

Benevento – Inter

2-5

Serie A

18:00

Udinese – Spezia Calcio

0-2

Serie A

18:00

Øvrevoll Hosle – Amazon Grimstad

NM Kvinner

18:30

Newport County – Newcastle

1-1

League Cup (4. runde)

19:00

FC Helsingør – HB Køge

Live 81' 0-2

Dansk 1. divisjon

19:00

Kolding IF – Silkeborg IF

Live 80' 0-4

Dansk 1. divisjon

19:00

SD Huesca – Atlético Madrid

Live 83' 0-0

La Liga · Unibet 7.40 | 3.85 | 1.55 Unibet

19:00

Villarreal – Alaves

Live 79' 3-1

La Liga · Unibet 1.53 | 4.10 | 7.00 Unibet

20:00

Burnley – Manchester City

Live 38' 0-1

League Cup

20:00

Grei Kvinner Elite – KIL/Hemne

NM Kvinner

20:30

Bayern München – Borussia Dortmund

Live 8' 0-0

Tysk Supercup · Unibet 1.52 | 4.90 | 5.30 Unibet

20:45

Brighton – Manchester United

League Cup (4. runde) · Unibet 3.90 | 3.70 | 1.95 Unibet

20:45

Everton – West Ham

League Cup (4. runde)

21:00

Red Bull Salzburg – Maccabi Tel Aviv

Champions League · Unibet 1.20 | 7.30 | 14.50 Unibet

21:00
21:00
21:30

Real Madrid – Real Valladolid

La Liga (+TV 2 Sport 1 & TV 2 Sport Premium) · Unibet 1.24 | 6.85 | 12.00 Unibet

1 okt

i morgen, torsdag

18:00

Champions League | Trekning

Champions League (Grupper)

19:00

Rosenborg – PSV Eindhoven

Europa League

19:00
20:45

Rangers – Galatasaray

Europa League

20:45

Liverpool – Arsenal

League Cup

21:00

Tottenham – Maccabi Haifa

Europa League

21:00

Rio Ave FC – Milan

Europa League

2 okt

fredag

19:15

Hoffenheim – Werder Bremen

Bundesliga kvinner (4. runde)

20:30

Slask Wroclaw – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

20:30
21:00
3 okt

lørdag

13:00

HB Køge – Fremad Amager

Dansk 1. divisjon

13:00
13:30

Silkeborg IF – Hobro IK

Dansk 1. divisjon

14:00

Arna-Bjørnar – LSK Kvinner

Toppserien

14:00

Skive IK – Kolding IF

Dansk 1. divisjon

15:00

Nardo – Flekkerøy

PostNord-ligaen

15:00

Vard Haugesund – Levanger

PostNord-ligaen

15:00

Brattvåg – Fredrikstad

PostNord-ligaen

15:00

Hødd – Florø

PostNord-ligaen

15:00

Tromsdalen – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

15:00

Alta – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

15:00

Arendal – Bærum

PostNord-ligaen

15:00

Egersund – Odd 2

PostNord-ligaen

15:00

Fram Larvik – Notodden FK

PostNord-ligaen

15:00

Klepp – Sandviken

Toppserien

15:00

Bryne – Rosenborg 2

PostNord-ligaen

15:00

Avaldsnes – Kolbotn

Toppserien

15:00

Podbeskidzie Bielsko Biala – Stal Mielec

Ekstraklasa

15:00

Esbjerg – Viborg FF

Dansk 1. divisjon

15:00

Toulouse – Troyes AC

Ligue 2

15:00

Sotra – Asker

PostNord-ligaen

15:30
15:30

Eintracht Frankfurt – Hoffenheim

Bundesliga · Unibet 2.43 | 3.45 | 2.85 Unibet

15:30

Köln – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · Unibet 3.95 | 3.90 | 1.84 Unibet

15:30
15:30

Werder Bremen – Arminia Bielefeld

Bundesliga · Unibet 2.10 | 3.45 | 3.45 Unibet

15:30

Stjørdals/blink – Lillestrøm

OBOS-ligaen

15:30

Jerv – Strømmen

OBOS-ligaen

15:30

Øygarden FK – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15:30

Ranheim – Sogndal

OBOS-ligaen

15:30

Raufoss – HamKam

OBOS-ligaen

15:30

Sandnes Ulf – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Tromsø – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

16:00

Atlético Madrid – Villarreal

La Liga · Unibet 1.54 | 4.05 | 6.50 Unibet

17:30

Pogon Szczecin – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

18:00

Genoa – Torino

Serie A

18:00

Raków Częstochowa – Wisla Plock

Ekstraklasa

18:00

Sarpsborg 08 – Stabæk

Eliteserien

20:00

Zaglebie Lubin – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

20:30

Vålerenga – Mjøndalen

Eliteserien

22:00
01:00

D.C. United – Atlanta United

Major League Soccer

01:30
01:30

New England Revolution – Nashville SC

Major League Soccer

02:00

Houston Dynamo – Sporting Kansas City

Major League Soccer · Unibet 2.38 | 3.90 | 2.55 Unibet

02:00

Inter Miami CF – New York City FC

Major League Soccer

04:00

Seattle Sounders – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer · Unibet 1.25 | 5.80 | 11.00 Unibet

04:30

San Jose Earthquakes – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer · Unibet 2.60 | 3.75 | 2.43 Unibet

4 okt

søndag

05:00
12:15

Groningen – Ajax

Eredivisie

12:30

Wisla Krakow – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

13:00
13:00

St. Johnstone – Celtic

Scottish Premier League

13:00

Montpellier – Olympique Nimes

Ligue 1

13:30

Hamburger SV – FC Erzgebirge Aue

Bundesliga 2 · Unibet 1.58 | 3.90 | 5.75 Unibet

13:30

Manchester City – Tottenham

Women's Super League

14:00

SGS Essen – Bayern München

Bundesliga kvinner

14:00

FC Fredericia – FC Helsingør

Dansk 1. divisjon

14:00
15:00
15:00

Parma – Verona

Serie A

15:00

Kongsvinger – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:00

Warta Poznan – Legia Warszawa

Ekstraklasa

15:00

Dijon – Paris Saint-Germain

Fransk Division 1, kvinner (4. runde)

15:00

Vendsyssel FF – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon

15:30

Birmingham – Chelsea

Women's Super League

16:00

Rosenborg – Lyn

Toppserien

16:00

Levante – Real Madrid

La Liga

17:30
17:30

Piast Gliwice – Lech Poznan

Ekstraklasa

18:00

Brann – Molde

Eliteserien

18:00

Aalesund – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Sandefjord

Eliteserien

18:00
18:00

Start – Haugesund

Eliteserien

18:00

Viking – Strømsgodset

Eliteserien

18:30

CF Cadiz – Granada

La Liga

20:00

FC København – FC Nordsjælland

Superliga · Unibet 1.79 | 3.95 | 4.20 Unibet

20:30

Rosenborg – Odd

Eliteserien

21:00
21:00

Barcelona – Sevilla

La Liga (+ TV 2 Sport 1)

22:30

Inter Miami CF – Columbus Crew

Major League Soccer

22:30

Los Angeles Galaxy – Dallas

Major League Soccer

22:30
22:30

Montreal Impact – FC Cincinnati

Major League Soccer

22:30

Orlando City SC – New England Revolution

Major League Soccer

22:30

Seattle Sounders – Nashville SC

Major League Soccer

22:30

Sporting Kansas City – New York City FC

Major League Soccer

22:30

Vancouver Whitecaps FC – Portland Timbers

Major League Soccer · Unibet 6.00 | 4.80 | 1.45 Unibet

03:30
6 okt

tirsdag

16:00

FC Sydvest 05 – Randers

DBU Pokal (2. runde)

16:00

Viby IF – Skive IK

DBU Pokal

20:45

Heart of Midlothian – Inverness

Scottish Communities League Cup

01:00

New York City FC – D.C. United

Major League Soccer

02:30

Nashville SC – Minnesota United

Major League Soccer

7 okt

onsdag

12:00

Armenia – Albania

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
12:00

Luxembourg – Liechtenstein

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
12:00

Malta – Gibraltar

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
12:00

Slovenia – San Marino

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
12:00

Estland – Litauen

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
18:00

HamKam – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Danmark – Færøyene

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
18:00

Montenegro – Latvia

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
18:00

Bayern München – MSV Duisburg

Bundesliga kvinner

18:00

Kypros – Tsjekkia

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
19:45

LSK Kvinner – Lyn

NM Kvinner (1. runde)

  • NRK 2
  • NRK TV
20:30

Østerrike – Hellas

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
20:35

Andorra – Kapp Verde

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
20:35

Portugal – Spania

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
20:45

Italia – Moldova

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
20:45

Nederland – Mexico

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
20:45

Polen – Finland

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
20:45

Sveits – Kroatia

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
20:45

Tyskland – Tyrkia

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
21:10

Frankrike – Ukraina

Treningslandskamp

  • TV 2 Sumo
01:00

New York Red Bulls – Inter Miami CF

Major League Soccer

01:00

Atlanta United – Orlando City SC

Major League Soccer

01:30

Columbus Crew – Montreal Impact

Major League Soccer

01:30

New England Revolution – Toronto FC

Major League Soccer

01:30

Philadelphia Union – FC Cincinnati

Major League Soccer

02:00

Houston Dynamo – Dallas

Major League Soccer

02:30

Sporting Kansas City – Chicago Fire

Major League Soccer

03:00

Colorado Rapids – Los Angeles FC

Major League Soccer

04:00

Seattle Sounders – Real Salt Lake

Major League Soccer

04:30

San Jose Earthquakes – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Galaxy – Portland Timbers

Major League Soccer

8 okt

torsdag

9 okt

fredag

20:30

Portugal U21 – Norge U21

U21-EM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:45

Fleetwood Town – Hull

League One

10 okt

lørdag

13:30

Tottenham – Manchester United

Women's Super League

16:00

Sunderland – Blackpool

League One

18:00

MSV Duisburg – 1. FFC Turbine Potsdam

Bundesliga kvinner

23:00

Inter Miami CF – Houston Dynamo

Major League Soccer

00:00

Atlanta United – New York Red Bulls

Major League Soccer

01:00

Colorado Rapids – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

04:00

Vancouver Whitecaps FC – Real Salt Lake

Major League Soccer

11 okt

søndag

13:30

Brighton – Arsenal

Women's Super League

15:30

Åsane Fotball – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

15:30

HamKam – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:30

Jerv – Raufoss

OBOS-ligaen

15:30

KFUM Oslo – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Lillestrøm – Øygarden FK

OBOS-ligaen

15:30

Chelsea – Manchester City

Women's Super League

15:30

Sogndal – Tromsø

OBOS-ligaen

15:30

Strømmen – Kongsvinger

OBOS-ligaen

15:30

Ullensaker/Kisa – Ranheim

OBOS-ligaen

18:00

Norge – Romania

UEFA Nations League B (Kampdag 3)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
01:00

Los Angeles FC – Seattle Sounders

Major League Soccer

01:00

New York City FC – New England Revolution

Major League Soccer

01:30

Sporting Kansas City – Nashville SC

Major League Soccer

01:30

FC Cincinnati – Toronto FC

Major League Soccer

01:30

Chicago Fire – D.C. United

Major League Soccer

01:30

Philadelphia Union – Montreal Impact

Major League Soccer

01:30

Orlando City SC – Columbus Crew

Major League Soccer

02:30

Dallas – Minnesota United

Major League Soccer

04:00

Portland Timbers – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

13 okt

tirsdag

19:00

Norge U21 – Hviterussland U21

U21-EM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14 okt

onsdag

18:00

Jerv – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

20:45

Norge – Nord-Irland

UEFA Nations League B (Kampdag 4)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
01:30

FC Cincinnati – Columbus Crew

Major League Soccer

01:30

Montreal Impact – New England Revolution

Major League Soccer

01:30

Orlando City SC – New York City FC

Major League Soccer

01:30

Toronto FC – New York Red Bulls

Major League Soccer

02:00

D.C. United – Philadelphia Union

Major League Soccer

02:00

Houston Dynamo – Nashville SC

Major League Soccer

02:00

Inter Miami CF – Atlanta United

Major League Soccer

02:00

Minnesota United – Chicago Fire

Major League Soccer

02:30

Dallas – Sporting Kansas City

Major League Soccer

03:30

Real Salt Lake – Portland Timbers

Major League Soccer

04:00

Seattle Sounders – Colorado Rapids

Major League Soccer

04:00

Vancouver Whitecaps FC – Los Angeles FC

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Galaxy – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

16 okt

fredag

19:00

LSK Kvinner – Avaldsnes

Toppserien

17 okt

lørdag

13:30

Sandviken – Røa

Toppserien

15:00

Lyn – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Napoli – Atalanta

Serie A

15:00

Cracovia Krakow – Piast Gliwice

Ekstraklasa

15:30

Augsburg – Leipzig

Bundesliga

15:30

Freiburg – Werder Bremen

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Stuttgart

Bundesliga

15:30

Hoffenheim – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Mainz – Bayer Leverkusen

Bundesliga

15:30

Raufoss – Sogndal

OBOS-ligaen

15:30

Øygarden FK – Strømmen

OBOS-ligaen

15:30

Stjørdals/blink – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15:30

Kongsvinger – Jerv

OBOS-ligaen

15:30

Sandnes Ulf – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:30

Grorud – HamKam

OBOS-ligaen

15:30

Tromsø – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

16:00

FC Midtjylland – Odense BK

Superliga

17:30

Gornik Zabrze – Raków Częstochowa

Ekstraklasa

18:00

Inter – Milan

Serie A

18:00

Sampdoria – Lazio

Serie A

18:00

Mjøndalen – Brann

Eliteserien

18:30

Arminia Bielefeld – Bayern München

Bundesliga

20:00

Jagiellonia Bialystok – Lech Poznan

Ekstraklasa

20:30

Borussia Mönchengladbach – Wolfsburg

Bundesliga

20:30

Molde – Bodø/Glimt

Eliteserien

20:45

Crotone – Juventus

Serie A

21:30

Chicago Fire – Sporting Kansas City

Major League Soccer

01:00

Montreal Impact – Inter Miami CF

Major League Soccer

18 okt

søndag

12:30

Bologna – Sassuolo

Serie A

12:30

Wisla Plock – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

13:00

Kolbotn – Klepp

Toppserien

14:00

Aarhus Gf – AC Horsens

Superliga

15:00

Spezia Calcio – Fiorentina

Serie A

15:00

Torino – Cagliari

Serie A

15:00

Stal Mielec – Wisla Krakow

Ekstraklasa

15:00

Ranheim – Lillestrøm

OBOS-ligaen

15:30

Köln – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

16:00

Vålerenga – Rosenborg

Toppserien

16:00

Vålerenga – Rosenborg

Toppserien

17:00

Villarreal – Valencia

La Liga

17:00

Athletic Bilbao – Levante

La Liga

17:00

Celta Vigo – Atlético Madrid

La Liga

17:00

Alaves – Elche

La Liga

17:00

Eibar – Osasuna

La Liga

17:00

Getafe – Barcelona

La Liga

17:00

Granada – Sevilla

La Liga

17:00

Real Betis – Real Sociedad

La Liga

17:00

Real Madrid – CF Cadiz

La Liga

17:00

SD Huesca – Real Valladolid

La Liga

17:30

Legia Warszawa – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

18:00

Schalke 04 – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

18:00

Udinese – Parma

Serie A

18:00

FC København – Aalborg BK

Superliga

18:00

Haugesund – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Stabæk – Aalesund

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Start

Eliteserien

20:00

Olympique Marseille – Bordeaux

Ligue 1 · Unibet 1.75 | 3.60 | 4.90 Unibet

20:00

Nantes – Stade Brest

Ligue 1

20:00
20:00

Olympique Nimes – Paris Saint-Germain

Ligue 1

20:30

Sandefjord – Vålerenga

Eliteserien

20:45

Roma – Benevento

Serie A

01:00

New York Red Bulls – Orlando City SC

Major League Soccer

01:30

Toronto FC – Atlanta United

Major League Soccer

01:30

Columbus Crew – New York City FC

Major League Soccer

01:30

FC Cincinnati – D.C. United

Major League Soccer

01:30

New England Revolution – Philadelphia Union

Major League Soccer

02:00

Minnesota United – Houston Dynamo

Major League Soccer

03:00

Colorado Rapids – Real Salt Lake

Major League Soccer

04:00

Portland Timbers – Los Angeles FC

Major League Soccer

04:30

Inter Miami CF – Orlando City SC

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Galaxy – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

04:30

San Jose Earthquakes – Seattle Sounders

Major League Soccer

19 okt

mandag

18:00

Podbeskidzie Bielsko Biala – Warta Poznan

Ekstraklasa

20:30

Lechia Gdansk – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

20:45

Verona – Genoa

Serie A

20 okt

tirsdag

02:30

Nashville SC – Dallas

Major League Soccer

23 okt

fredag

20:30

Stuttgart – Köln

Bundesliga

24 okt

lørdag

14:00

Strømmen – Raufoss

OBOS-ligaen

14:00

Åsane Fotball – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:30

Bayern München – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

15:30

Kongsvinger – Ranheim

OBOS-ligaen

15:30

Mainz – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

15:30

Leipzig – Hertha Berlin

Bundesliga

15:30

1. FC Union Berlin – Freiburg

Bundesliga

15:30

Ullensaker/Kisa – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Jerv – Øygarden FK

OBOS-ligaen

15:30

Stjørdals/blink – Tromsø

OBOS-ligaen

15:30

HamKam – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

Lech Poznan – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

18:00

Molde – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Piast Gliwice – Wisla Plock

Ekstraklasa

18:00

Pogon Szczecin – Legia Warszawa

Ekstraklasa

18:00

Raków Częstochowa – Stal Mielec

Ekstraklasa

18:00

Slask Wroclaw – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

18:00

Warta Poznan – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

18:00

Zaglebie Lubin – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

18:00

Wisla Krakow – Podbeskidzie Bielsko Biala

Ekstraklasa

18:30

Borussia Dortmund – Schalke 04

Bundesliga

20:30

Brann – Stabæk

Eliteserien

21:30

Inter Miami CF – Orlando City SC

Major League Soccer

21:30

Seattle Sounders – Portland Timbers

Major League Soccer

22:00

Atlanta United – D.C. United

Major League Soccer

01:30

Chicago Fire – New York Red Bulls

Major League Soccer

01:30

FC Cincinnati – Minnesota United

Major League Soccer

01:30

New York City FC – Montreal Impact

Major League Soccer

01:30

Philadelphia Union – Toronto FC

Major League Soccer

02:00

Houston Dynamo – Columbus Crew

Major League Soccer

02:30

Sporting Kansas City – Colorado Rapids

Major League Soccer

02:30

Nashville SC – New England Revolution

Major League Soccer

02:30

Real Salt Lake – Dallas

Major League Soccer

03:00

Vancouver Whitecaps FC – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

25 okt

søndag

15:00

Lillestrøm – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:30

Wolfsburg – Arminia Bielefeld

Bundesliga

17:00

Atlético Madrid – Real Betis

La Liga

17:00

Barcelona – Real Madrid

La Liga

17:00

CF Cadiz – Villarreal

La Liga

17:00

Elche – Valencia

La Liga

17:00

Getafe – Granada

La Liga

17:00

Levante – Celta Vigo

La Liga

17:00

Osasuna – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Real Sociedad – SD Huesca

La Liga

17:00

Real Valladolid – Alaves

La Liga

17:00

Sevilla – Eibar

La Liga

18:00

Werder Bremen – Hoffenheim

Bundesliga

18:00

Sarpsborg 08 – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Vålerenga – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Start – Sandefjord

Eliteserien

19:30

Atalanta – Sampdoria

Serie A

19:30

Benevento – Napoli

Serie A

19:30

Cagliari – Crotone

Serie A

19:30

Fiorentina – Udinese

Serie A

19:30

Genoa – Inter

Serie A

19:30

Juventus – Verona

Serie A

19:30

Lazio – Bologna

Serie A

19:30

Parma – Spezia Calcio

Serie A

19:30

Sassuolo – Torino

Serie A

20:00

Bordeaux – Olympique Nimes

Ligue 1

20:00

Stade Brest – Racing Strasbourg

Ligue 1

20:00

Lens – Nantes

Ligue 1

20:00

Lorient – Olympique Marseille

Ligue 1

20:00

Lyon – Monaco

Ligue 1

20:00

Metz – Saint Etienne

Ligue 1

20:00

Montpellier – Stade Reims

Ligue 1

20:00

Nice – Lille

Ligue 1

20:00

Paris Saint-Germain – Dijon FCO

Ligue 1

20:00

Rennes – Angers

Ligue 1

20:30

Viking – Haugesund

Eliteserien

20:45

Milan – Roma

Serie A

21:30

Los Angeles FC – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

26 okt

mandag

20:30

Bayer Leverkusen – Augsburg

Bundesliga

27 okt

tirsdag

00:00

Montreal Impact – Nashville SC

Major League Soccer

03:00

Vancouver Whitecaps FC – Seattle Sounders

Major League Soccer

28 okt

onsdag

14:00

KFUM Oslo – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

14:00

Grorud – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Sogndal – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Lillestrøm

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Strømmen

OBOS-ligaen

20:00

Ranheim – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

00:00

New York Red Bulls – New England Revolution

Major League Soccer

00:30

Toronto FC – New York City FC

Major League Soccer

00:30

FC Cincinnati – Sporting Kansas City

Major League Soccer

00:30

Orlando City SC – Atlanta United

Major League Soccer

00:30

Philadelphia Union – Chicago Fire

Major League Soccer

01:00

D.C. United – Columbus Crew

Major League Soccer

01:00

Minnesota United – Colorado Rapids

Major League Soccer

01:30

Dallas – Inter Miami CF

Major League Soccer

03:00

Portland Timbers – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

03:30

Los Angeles FC – Houston Dynamo

Major League Soccer

03:30

San Jose Earthquakes – Real Salt Lake

Major League Soccer

30 okt

fredag

20:30

Schalke 04 – Stuttgart

Bundesliga

31 okt

lørdag

13:00

Klepp – Arna-Bjørnar

Toppserien

13:00

Røa – Lyn

Toppserien

14:00

Sandviken – Kolbotn

Toppserien

15:30

Arminia Bielefeld – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Augsburg – Mainz

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Werder Bremen

Bundesliga

15:30

Köln – Bayern München

Bundesliga

18:00

Mjøndalen – Molde

Eliteserien

18:30

Borussia Mönchengladbach – Leipzig

Bundesliga

20:30

Dallas – Houston Dynamo

Major League Soccer

20:30

Haugesund – Aalesund

Eliteserien

01:30

Nashville SC – Chicago Fire

Major League Soccer

1 nov

søndag

13:00

Rosenborg – Avaldsnes

Toppserien

14:00

Strømmen – Sogndal

OBOS-ligaen

15:00

Stjørdals/blink – Grorud

OBOS-ligaen

15:00

HamKam – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:00

Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – Tromsø

OBOS-ligaen

15:00

Jerv – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:00

Øygarden FK – Ranheim

OBOS-ligaen

15:00

Kongsvinger – Raufoss

OBOS-ligaen

15:30

Freiburg – Bayer Leverkusen

Bundesliga

16:00

Vålerenga – LSK Kvinner

Toppserien

16:00

Vålerenga – LSK Kvinner

Toppserien

17:00

Athletic Bilbao – Sevilla

La Liga

17:00

Celta Vigo – Real Sociedad

La Liga

17:00

Alaves – Barcelona

La Liga

17:00

Eibar – CF Cadiz

La Liga

17:00

Granada – Levante

La Liga

17:00

Osasuna – Atlético Madrid

La Liga

17:00

Real Betis – Elche

La Liga

17:00

Real Madrid – SD Huesca

La Liga

17:00

Valencia – Getafe

La Liga

17:00

Villarreal – Real Valladolid

La Liga

18:00

Hertha Berlin – Wolfsburg

Bundesliga

18:00

Kristiansund – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Rosenborg – Start

Eliteserien

18:00

Stabæk – Viking

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Brann

Eliteserien

19:30

Bologna – Cagliari

Serie A

19:30

Crotone – Atalanta

Serie A

19:30

Verona – Benevento

Serie A

19:30

Inter – Parma

Serie A

19:30

Roma – Fiorentina

Serie A

19:30

Sampdoria – Genoa

Serie A

19:30

Spezia Calcio – Juventus

Serie A

19:30

Napoli – Sassuolo

Serie A

19:30

Torino – Lazio

Serie A

19:30

Udinese – Milan

Serie A

20:00

Angers – Nice

Ligue 1

20:00

Dijon FCO – Lorient

Ligue 1

20:00

Lille – Lyon

Ligue 1

20:00

Olympique Marseille – Lens

Ligue 1

20:00

Monaco – Bordeaux

Ligue 1

20:00

Olympique Nimes – Metz

Ligue 1

20:00

Stade Reims – Racing Strasbourg

Ligue 1

20:00

Rennes – Stade Brest

Ligue 1

20:00

Saint Etienne – Montpellier

Ligue 1

20:00

Nantes – Paris Saint-Germain

Ligue 1

20:30

Strømsgodset – Vålerenga

Eliteserien

21:30

Columbus Crew – Philadelphia Union

Major League Soccer

01:00

Atlanta United – FC Cincinnati

Major League Soccer

01:30

Sporting Kansas City – Minnesota United

Major League Soccer

01:30

Toronto FC – Inter Miami CF

Major League Soccer

01:30

New England Revolution – D.C. United

Major League Soccer

01:30

Montreal Impact – Orlando City SC

Major League Soccer

04:00

Portland Timbers – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Galaxy – Real Salt Lake

Major League Soccer

04:30

San Jose Earthquakes – Los Angeles FC

Major League Soccer

2 nov

mandag

22:00

New York City FC – New York Red Bulls

Major League Soccer

4 nov

onsdag

13:00

Åsane Fotball – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

13:00

Grorud – Strømmen

OBOS-ligaen

13:00

KFUM Oslo – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Øygarden FK

OBOS-ligaen

20:00

Sogndal – Lillestrøm

OBOS-ligaen

6 nov

fredag

20:30

Werder Bremen – Köln

Bundesliga

7 nov

lørdag

13:00

Avaldsnes – Klepp

Toppserien

13:00

Arna-Bjørnar – Røa

Toppserien

13:00

Rosenborg – Sandviken

Toppserien

13:00

Kolbotn – LSK Kvinner

Toppserien

13:00

Lyn – Vålerenga

Toppserien

13:00

Rosenborg – Sandviken

Toppserien

15:30

Sogndal – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:30

1. FC Union Berlin – Arminia Bielefeld

Bundesliga

15:30

Stuttgart – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

15:30

Augsburg – Hertha Berlin

Bundesliga

15:30

HamKam – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15:30

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Mainz – Schalke 04

Bundesliga

15:30

Øygarden FK – Tromsø

OBOS-ligaen

15:30

Leipzig – Freiburg

Bundesliga

15:30

Raufoss – Ranheim

OBOS-ligaen

18:00

Stal Mielec – Warta Poznan

Ekstraklasa

18:00

Wisla Plock – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

18:00

Cracovia Krakow – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

18:00

Gornik Zabrze – Piast Gliwice

Ekstraklasa

18:00

Molde – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Lechia Gdansk – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

18:00

Legia Warszawa – Lech Poznan

Ekstraklasa

18:00

Podbeskidzie Bielsko Biala – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

18:00

Raków Częstochowa – Wisla Krakow

Ekstraklasa

18:30

Borussia Dortmund – Bayern München

Bundesliga

20:30

Brann – Haugesund

Eliteserien

20:45

Lazio – Juventus

Serie A

8 nov

søndag

15:00

Kongsvinger – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:30

Wolfsburg – Hoffenheim

Bundesliga

17:00

Sevilla – Osasuna

La Liga

17:00

Valencia – Real Madrid

La Liga

17:00

Atlético Madrid – CF Cadiz

La Liga

17:00

Barcelona – Real Betis

La Liga

17:00

Elche – Celta Vigo

La Liga

17:00

Getafe – Villarreal

La Liga

17:00

Levante – Alaves

La Liga

17:00

Real Sociedad – Granada

La Liga

17:00

Real Valladolid – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

SD Huesca – Eibar

La Liga

18:00

Start – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Viking – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

18:00

Bodø/Glimt – Aalesund

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Stabæk

Eliteserien

19:30

Torino – Crotone

Serie A

19:30

Milan – Verona

Serie A

19:30

Atalanta – Inter

Serie A

19:30

Benevento – Spezia Calcio

Serie A

19:30

Bologna – Napoli

Serie A

19:30

Cagliari – Sampdoria

Serie A

19:30

Genoa – Roma

Serie A

19:30

Parma – Fiorentina

Serie A

19:30

Sassuolo – Udinese

Serie A

20:00

Racing Strasbourg – Olympique Marseille

Ligue 1

20:00

Bordeaux – Montpellier

Ligue 1

20:00

Stade Brest – Lille

Ligue 1

20:00

Lens – Stade Reims

Ligue 1

20:00

Lorient – Nantes

Ligue 1

20:00

Metz – Dijon FCO

Ligue 1

20:00

Nice – Monaco

Ligue 1

20:00

Olympique Nimes – Angers

Ligue 1

20:00

Paris Saint-Germain – Rennes

Ligue 1

21:00

Lyon – Saint Etienne

Ligue 1

21:30

Chicago Fire – New York City FC

Major League Soccer

21:30

Columbus Crew – Atlanta United

Major League Soccer

21:30

D.C. United – Montreal Impact

Major League Soccer

21:30

Inter Miami CF – FC Cincinnati

Major League Soccer

21:30

Orlando City SC – Nashville SC

Major League Soccer

21:30

Philadelphia Union – New England Revolution

Major League Soccer

21:30

New York Red Bulls – Toronto FC

Major League Soccer

00:30

Houston Dynamo – Colorado Rapids

Major League Soccer

00:30

Los Angeles FC – Portland Timbers

Major League Soccer

00:30

Minnesota United – Dallas

Major League Soccer

00:30

Real Salt Lake – Sporting Kansas City

Major League Soccer

00:30

Seattle Sounders – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

00:30

Vancouver Whitecaps FC – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

12 nov

torsdag

20:45

Norge/Serbia – Skottland/Israel

UEFA Nations League C (Finale)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
15 nov

søndag

13:00

Røa – Kolbotn

Toppserien

13:00

Sandviken – Avaldsnes

Toppserien

13:00

Klepp – Rosenborg

Toppserien

13:00

LSK Kvinner – Lyn

Toppserien

13:00

Vålerenga – Arna-Bjørnar

Toppserien

20:45

Romania – Norge

UEFA Nations League B (Kampdag 5)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
18 nov

onsdag

20:45

Østerrike – Norge

UEFA Nations League B (Kampdag 6)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce

Fotball

Eliteserien

Eliteserien er den viktigste fotballigaen i Norge, og i 2018 var det i gjennomsnitt nesten 100 000 seere i snitt per kamp. Ligaen består av 16 lag som spiller mot hverandre to ganger, og vinneren får spille kvalifisering til Champions League. Andre og tredjeplass etter hver sesong skal spille kvalifisering om Europa League, mens de to nederste går til direkte nedrykk. Tredje sist havner i nedrykkskvalifisering og må kanskje tilbringe neste sesong i OBOS-ligaen.

For Eliteserien 2020 spilles kampene på onsdag, torsdag, fredag og lørdag, med kampstart klokken 18:00 eller 20:30. I år sendes alle kamper på Dplay, og på lineær-TV blir de sendt på TV Norge, Eurosport Norge og Eurosport Pluss-kanalene.

Champions League

UEFA Champions League er en konkurranse som inneholder de beste klubblagene i Europa. Årlig trekker arrangementet millioner av seere, og for fotballelskere er ofte det beste som finnes å se Champions League på tv.

Med totalt 80 lag, inkludert de som spiller i kvalifiseringen, så hjelper vi deg med Champions League program, slik at du kan bruke vår side for å se hvordan du kan følge CL på tv.

Lagene som kommer til gruppespillet møter de andre lagene i gruppen 2 ganger, før de 2 beste fra hver gruppe går til sluttspillet. Tredjeplassene går til Europa League. I løpet av åttendelsfinalene møtes to og to lag til hjemme- og bortekamp, før det sammenlagt over de to kampene avgjør hvem som går videre til kvartfinalen. Slik fortsetter det helt til Champions League-finalen.

Regjerende mestere er Liverpool, og laget som har vunnet flest ganger er Real Madrid. Overraskelser er ikke uvanlige, og derfor er det alltid spennende å se de beste europeiske lagene på tv.

Europa League

Europa League anses som den nest beste cupturneringen i Europa. I likhet med Champions League trekker også Europa League millioner av seere til TV-skjermen hver runde.

Chelsea er regjerende Europa League-mestere, mens det er Sevilla med sine fem trofeer som har vunnet flest ganger.

48 europeiske lag deltar i den avsluttende fasen av turneringen, og vinneren får i tillegg til å løfte trofeet, en inngangsbillett til neste års Champions League.

Fotball-NM

NM i fotball er en cup der vinnerne får tittelen som Norgesmestere i fotball. Det er en av de viktigste sportsbegivenheter i Norge, og blir vist på gratis-TV slik at veldig mange ser fotball-NM på TV.

Det er Rosenborg og Odd som har vunnet NM flest ganger, med 12 hver. Regjerende norgesmestere er Viking som vant i 2019, etter å ha slått Haugesund i finalen den 8. desember.

OBOS-ligaen

OBOS-ligaen er det nest øverste nivået av herrefotball i Norge, og alle kampene for 2020-sesongen vises på Dplay, med en kamp fra hver runde på Eurosport Norge.

La Liga

La Liga presenterer spansk fotball, som blir sett på som kanskje den mest tekniske ligaen på verdensbasis. Den spanske serien inneholder 20 lag, og hver runde er det millioner av mennesker som får med seg La Liga på TV.

Real Madrid står med flest seire, og har totalt 33 titler. Barcelona er regjerende seriemester, og har fått mye konkurranse av Real Madrid i årets sesong.

Premier League

Premier League er en av de mest populære ligaene i verden, og representerer det absolutt beste av engelsk fotball. Den årlige serien har 20 lag som kjemper om pokalen, og det er millioner av seere som får med seg Premier League på TV hver runde.

I ligaen finner vi velkjente lag som Manchester United, Liverpool, Manchester City, Arsenal og Chelsea, men det er også mange andre gode lag som kjemper om tittelen. Rettighetene til Premier League er svært ettertraktet, som betyr at prisen på et månedsabonnement kan være ganske høy. Det anslås at rundt 4 milliarder seere ser Premier League kamper på tv hvert år.

Om du elsker fotball på tv er dette siden du bør forholde deg til. Her finner du alle fotballkamper på tv og live stream som vises i Norge.