TVkampen.com TVkampen.com
  • 4 ons
  • 5 idag
  • 6 fre
  • 7 lør
  • 8 søn
  • 9 man
  • 10 tir
  • 11 ons
  • 12 tor
  • 13 fre
  • 14 lør
  • 15 søn
  • 16 man

Fotball på TV og Live Stream

Fotball på tv er noe man ikke kommer foruten, og som verdens meste populære sport er det estimert at omtrent 3,5 milliarder mennesker følger sporten. Skal du se fotballkamper på TV i dag, i morgen eller neste uke er det lett å finne program med fotball kamper på norsk TV og live stream. Husk også fotball i sommer-OL.

4 aug

i går, onsdag

14:00

Brattvåg – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Tromsdalen – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Sotra – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Nardo – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Levanger – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Bærum – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Kongsvinger – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

AB Tårnby – Tårnby FF

DBU Pokal (1. runde)

18:00

Hallingdal – Hønefoss

NM Kvinner

18:00

Raufoss – Kongsvinger

NM Kvinner

18:00

Bryne – Staal Jørpeland

NM Kvinner

18:00

Stathelle – Snøgg

NM Kvinner

18:00

Viking – Haugar

NM Kvinner

19:00

Eidsvold – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Fløya – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Øygarden FK – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Sarpsborg 08 – Ull/Kisa

NM Kvinner

19:00

Molde – Herd

NM Kvinner

19:00

Mjølner – Medkila

NM Kvinner

19:00

Tromsdalen – Fløya

NM Kvinner

19:00

Porsanger – Bossekop

NM Kvinner

5 aug

I dag, torsdag

Tidligere kamper i dag
10:00

Australia – USA

Sommer-OL 2020 (Kvinner - Bronsefinale)

  • discovery+
15:00

Trekning - 3. runde

NM i fotball

19:00

Rosenborg – Nk Domzale

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 1)

20:00

FC Prishtina – Bodø/Glimt

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 1) · Betsson 7.50 | 5.00 | 1.36 Betsson

6 aug

i morgen, fredag

11:00

Mexico – Japan

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale - Menn) · Betsson 2.50 | 3.40 | 2.65 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Canada – Sverige

Sommer-OL 2020 (Kvinner - Finale)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Trekning - 2. runde

DBU Pokal

18:30
18:30

Hvidovre IF – Fremad Amager

Dansk 1. divisjon (3. runde) · Betsson 1.94 | 3.70 | 3.55 Betsson

18:30
19:00

FK Fyllingsdalen – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

19:00

AC Horsens – FC Helsingør

Dansk 1. divisjon (3. runde) · Betsson 2.34 | 3.35 | 2.90 Betsson

19:00

Stoppen – Konnerud

4. divisjon (Buskerud)

20:00

Skjervøy – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

20:30

Lech Poznan – Cracovia Krakow

Ekstraklasa · Betsson 1.75 | 3.60 | 4.50 Betsson

  • Ekstraklasa TV
20:30

FC Midtjylland – Vejle BK

Superliga (4. runde) · Betsson 1.65 | 4.10 | 4.90 Betsson

20:45

Bournemouth – West Bromwich

Championship (1. runde) · Betsson 2.35 | 3.40 | 3.10 Betsson

20:45

Werder Bremen – Bayern München

DFB-Pokal (1. runde)

20:45
7 aug

lørdag

12:30

VSK Aarhus – Fortuna Hjørring

Kvindeligaen (1. runde) · Betsson 9.00 | 5.00 | 1.25 Betsson

13:00

Grorud 2 – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

13:00

Stord – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

13:00

Melbo – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

13:30

Spania – Brasil

Sommer-OL 2020 (Finale - Menn) · Betsson 2.70 | 2.90 | 3.10 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:30

NTNUI – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

13:30
13:45

Manchester United – Everton

Treningskamp

  • TV 2 Play
  • MUTV
14:00

Flint – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

Strømsgodset 2 – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

FK Tønsberg – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

Åssiden – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

Hinna FK – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

14:00

Donn – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

14:00

Frigg – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

14:00

Os Turn Fotball – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

14:00

Kolstad – Tynset

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

14:00

Jammerbugt – FC Fredericia

Dansk 1. divisjon (3. runde) · Betsson 3.95 | 3.70 | 1.84 Betsson

14:30

HB Køge – Thisted FC

Kvindeligaen (1. runde) · Betsson 1.22 | 5.20 | 10.00 Betsson

15:00

Arna-Bjørnar – LSK Kvinner

Toppserien (Runde 10) · Betsson 6.10 | 4.75 | 1.40 Betsson

15:00

Vålerenga – Kolbotn

Toppserien (Runde 10) · Betsson 1.17 | 6.55 | 12.50 Betsson

15:00
15:00
15:00

Hønefoss – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

15:00

Madla – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

15:00

Mandalskameratene – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

15:00

Førde – Jølster

4. divisjon

15:00

Rana FK – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

15:30

SV Sandhausen – Leipzig

DFB-Pokal (1. runde) · Betsson 11.00 | 6.50 | 1.22 Betsson

16:00
16:00

West Ham – Atalanta

Treningskamp

16:00

Stovner – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Nybergsund – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Lillestrøm 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Oppsal – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

16:00

Sola – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

16:00

Djerv 1919 – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

16:00

Sogndal 2 – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

16:00

Brann 2 – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

16:00

Ranheim 2 – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

16:00

Træff – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

16:00

Aalesund 2 – Tiller IL

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

16:00

Volda – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

17:00

Bodø/Glimt 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

17:30
18:30

Brentford – Valencia

Treningskamp

18:30

Charlton Athletic – Sheffield Wednesday

League One (1. runde) · Betsson 2.50 | 3.20 | 2.85 Betsson

20:00

Legia Warszawa – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45
21:00

Troyes AC – Paris Saint-Germain

Ligue 1 · Betsson 12.50 | 5.90 | 1.24 Betsson

21:00

Sheffield United – Birmingham

Championship (1. runde) · Betsson 1.85 | 3.50 | 4.75 Betsson

22:00

Real Betis – Roma

Treningskamp

8 aug

søndag

12:00

Åsane – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

13:30
14:00

Skeid 2 – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

14:00

FC Nordsjælland – Aalborg BK

Kvindeligaen (1. runde)

14:30

Øvrevoll Hosle – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

15:00

Grei Kvinner Elite – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

15:00

Pogon Szczecin – Piast Gliwice

Ekstraklasa · Betsson 2.20 | 3.10 | 3.40 Betsson

  • Ekstraklasa TV
15:00
15:00
15:00
15:00

Mjølner – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

15:00

Vendsyssel FF – Nykøbing FC

Dansk 1. divisjon (3. runde) · Betsson 2.04 | 3.55 | 3.35 Betsson

16:00
16:00

Lyn – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

16:30

Røa – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

16:30

Egersund – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:30
17:30

Wisla Krakow – Raków Częstochowa

Ekstraklasa · Betsson 2.85 | 3.20 | 2.45 Betsson

  • Ekstraklasa TV
17:30
18:00

Mjøndalen – Tromsø

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.50 | 3.25 | 3.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00
18:00

Sandefjord – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.75 | 3.50 | 2.55 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
18:00

Viking – Kristiansund

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.05 | 4.00 | 3.40 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Raufoss 2 – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

18:30

Real Madrid – Milan

Treningskamp

20:00

Stabæk – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.60 | 3.40 | 2.80 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Slask Wroclaw – Lechia Gdansk

Ekstraklasa · Betsson 2.15 | 3.30 | 3.30 Betsson

  • Ekstraklasa TV
20:45

Montpellier – Olympique Marseille

Ligue 1 · Betsson 3.00 | 3.40 | 2.31 Betsson

9 aug

mandag

18:00

Sarpsborg 08 2 – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

18:30

Molde 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

19:00
19:00
19:00

Fredrikstad 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

19:00

Viking 2 – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

19:00

Nordstrand – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

20:00

Ull/Kisa 2 – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

10 aug

tirsdag

20:00

Nk Domzale – Rosenborg

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 2)

20:45

Derby – Salford City

League Cup (1. runde)

21:00

Bolton – Barnsley FC

League Cup (1. runde) · Betsson 3.30 | 3.50 | 2.10 Betsson

11 aug

onsdag

18:00

HB Køge – Brøndby

Kvindeligaen (3. runde)

20:45

Leyton Orient – Queens Park Rangers

League Cup (1. runde) · Betsson 3.40 | 3.60 | 2.00 Betsson

12 aug

torsdag

18:00

Bodø/Glimt – FC Prishtina

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 2)

  • Ubestemt kanal
19:00

Staal Jørpeland – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

13 aug

fredag

16:00

Vard Haugesund – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Bærum – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:30

SønderjyskE – FC Midtjylland

Superliga

19:00

Konnerud – Solberg

4. divisjon

19:00

Vidar – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

19:15

Viborg FF – Randers

Superliga

20:30

Borussia Mönchengladbach – Bayern München

Bundesliga · Betsson 5.50 | 4.75 | 1.55 Betsson

20:30

Stal Mielec – Wisla Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
21:00

Lorient – Monaco

Ligue 1

14 aug

lørdag

12:00

Arendal – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

12:30

Fløya – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

12:30

Tromsø 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

13:00

Lyn – Arna-Bjørnar

Toppserien (Runde 11)

13:00

Junkeren – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

13:00

Express – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

13:30
14:00

KIL/Hemne – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

14:00

Fart – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

14:00

Kjelsås – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Skeid Fotball – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Ørn Horten – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

14:00

Orkla – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

14:00

Lokomotiv Oslo FK – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

14:00

Brodd – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

15:00

Avaldsnes – Vålerenga

Toppserien (Runde 11)

15:00

LSK Kvinner – Klepp

Toppserien (Runde 11)

15:00

Fram Larvik – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Nardo – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Piast Gliwice – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Høyang – Førde

4. divisjon

15:00

Lørenskog – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

15:00

Fana – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

15:00

Strindheim – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

15:30
15:30
15:30

1. FC Union Berlin – Bayer Leverkusen

Bundesliga · Betsson 2.95 | 3.30 | 2.50 Betsson

15:30

Lysekloster – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:00

Moss FK – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Sandviken – Rosenborg

Toppserien (Runde 11)

16:00

Inter – Dynamo Kiev

Treningskamp

16:00
16:00

Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Gjelleråsen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Brumunddal – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Toten – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Ready – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:00

Bjarg – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:00

Kråkerøy – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

16:00

Spjelkavik – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

16:00

Byåsen – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

16:00

Melhus – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

16:00

Skånland – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

16:00

Vindbjart – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

16:00

Åkra – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

17:00

Lille – Nice

Ligue 1

17:30

Lechia Gdansk – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Kristiansund – Stabæk

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 1.72 | 4.00 | 4.75 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Hønefoss – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

18:30

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt

Bundesliga · Betsson 1.47 | 5.00 | 6.50 Betsson

19:30

Hødd – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

20:00

Lillestrøm – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 2.65 | 3.50 | 2.65 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

Warta Poznan – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:15

Milan – Panathinaikos

Treningskamp

21:00

Paris Saint-Germain – Racing Strasbourg

Ligue 1

15 aug

søndag

13:00

Medkila – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

14:00

Alta – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

FK Senja – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Stabæk – Kolbotn

Toppserien

14:15

Amazon Grimstad – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

15:00

Stade Brest – Rennes

Ligue 1

15:00

Clermont Foot – Troyes AC

Ligue 1

15:00

Nantes – Metz

Ligue 1

15:00

Stade Reims – Montpellier

Ligue 1

15:00

Kongsvinger 2 – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

15:00

Gjøvik-Lyn – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Årdal – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

17:00

Asker – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Stabæk 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

17:00

Ullern – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

17:30
17:30

Celta Vigo – Atlético Madrid

La Liga · Betsson 4.50 | 3.60 | 1.85 Betsson

17:30
18:00

Brann – Sandefjord

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 2.55 | 3.40 | 2.85 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Mjøndalen – Rosenborg

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 3.25 | 3.50 | 2.25 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00
18:00

Tromsø – Vålerenga

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 3.00 | 3.60 | 2.35 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00
18:00

Aarhus Gf – FC København

Superliga

19:00

Sandviken – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

20:00

Sarpsborg 08 – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 2.60 | 3.40 | 2.80 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Zaglebie Lubin – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:00

Angers – Lyon

Ligue 1

20:00

Lens – Saint Etienne

Ligue 1

20:00

Olympique Marseille – Bordeaux

Ligue 1

20:00
22:15
16 aug

mandag

15:30

Rosenborg 2 – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Vålerenga 2 – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Jagiellonia Bialystok – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Fjøra – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

18:00

Follo – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

19:00

Vejle BK – Aalborg BK

Superliga

20:00

Mjøndalen 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

22:00
17 aug

tirsdag

19:00

Start 2 – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

21:00

Red Bull Salzburg – Brøndby IF

Champions League (Første playoff-kamp)

  • TV 2 Play
18 aug

onsdag

14:00

Brattvåg – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kvik Halden FK – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Levanger – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Øygarden FK – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:30

Sotra – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Florø – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00
18:00
18:00
18:00
19:00

Fløya – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Kongsvinger – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Kjelsås – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Odd 2 – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19 aug

torsdag

16:00

Eidsvold – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Tromsdalen – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Flekkerøy – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Vard Haugesund – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Madla – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

20 aug

fredag

18:00

Wisla Plock – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Leipzig – Stuttgart

Bundesliga

21:00

Stade Brest – Paris Saint-Germain

Ligue 1

21:00

Real Betis – CF Cadiz

La Liga

21 aug

lørdag

13:00

Donn – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

14:00

Hønefoss – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

14:00

Røa – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

14:00

Grorud 2 – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

14:00

FK Fyllingsdalen – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

14:00

Nordstrand – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

14:00

Hinna FK – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

15:00

Fram Larvik – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Malmö – Degerfors

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Pogon Szczecin – Stal Mielec

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Lyn – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

15:00

Oppsal – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

15:00

Djerv 1919 – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

15:30

Greuther Fürth – Arminia Bielefeld

Bundesliga

15:30

Bochum – Mainz

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Wolfsburg

Bundesliga

15:30

Freiburg – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Augsburg

Bundesliga

16:00

Moss FK – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

16:00

Nybergsund – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

16:00

Stovner – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

16:00

Frigg – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

16:00

Os Turn Fotball – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

16:00

Stord – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

16:00

Brann 2 – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

16:00

Træff – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

16:00

Aalesund 2 – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

16:00

Kolstad – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

16:00

Mjølner – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

16:00

Sola – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

16:00

Viking 2 – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

17:00

Monaco – Lens

Ligue 1

17:00

Alaves – Mallorca

La Liga

17:30

Cracovia Krakow – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Bodø/Glimt – Kristiansund

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Odense BK – Brøndby IF

Superliga

18:30

Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

19:00

Skeid 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

19:30

Granada – Valencia

La Liga

19:30

Espanyol – Villarreal

La Liga

20:00

Strømsgodset – Brann

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
21:00

Saint Etienne – Lille

Ligue 1

22:00

Athletic Bilbao – Barcelona

La Liga

22 aug

søndag

13:00

Hødd – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Volda – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

14:00

Alta – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

FK Senja – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Egersund – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Nardo – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Strømsgodset 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

14:00

Melbo – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

14:00

Randers – Aalborg BK

Superliga

14:30

Åsane – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

15:00

Raufoss – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Øvrevoll Hosle – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

15:00

Notodden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Skeid Fotball – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Piast Gliwice – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Elfsborg – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Halmstad – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • discovery+
15:30

Hoffenheim – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

16:00

Asker – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Bærum – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Sarpsborg 08 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

16:30

Grei Kvinner Elite – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

17:00

Real Sociedad – Rayo Vallecano

La Liga

17:00

Sogndal 2 – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

17:30

Raków Częstochowa – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30

AIK – Häcken

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Örebro – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Bayern München – Köln

Bundesliga

18:00

Haugesund – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandefjord – Tromsø

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Stabæk – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Vålerenga – Viking

Eliteserien (Runde 16)

18:00

Viborg FF – Aarhus Gf

Superliga

19:30

Atlético Madrid – Elche

La Liga

20:00

Rosenborg – Odd

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Lech Poznan – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:00

Bordeaux – Angers

Ligue 1

20:00

Lyon – Clermont Foot

Ligue 1

20:00

Metz – Stade Reims

Ligue 1

20:00

Nice – Olympique Marseille

Ligue 1

20:00

Racing Strasbourg – Troyes AC

Ligue 1

20:00

Montpellier – Lorient

Ligue 1

20:00

Rennes – Nantes

Ligue 1

20:00

Bodø/Glimt 2 – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

22:00

Levante – Real Madrid

La Liga

23 aug

mandag

16:00

Rosenborg 2 – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Bryne – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Fredrikstad – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

KFUM Oslo – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømmen – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Vålerenga 2 – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Arendal – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Djurgården – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Östersund – Kalmar

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

IFK Göteborg – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Flint – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

19:00

Mandalskameratene – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

19:30

Raufoss 2 – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

20:00

Ranheim – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Getafe – Sevilla

La Liga

20:00

Ull/Kisa 2 – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

20:00

Skjervøy – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

22:00

Osasuna – Celta Vigo

La Liga

24 aug

tirsdag

18:00

Lillestrøm 2 – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

19:00

Fredrikstad 2 – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

19:00

Ranheim 2 – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

27 aug

fredag

18:00

Levanger – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Konnerud – Modum FK

4. divisjon

20:00

Mallorca – Espanyol

La Liga

20:30

Borussia Dortmund – Hoffenheim

Bundesliga

21:00

Nantes – Lyon

Ligue 1

22:15

Valencia – Alaves

La Liga

28 aug

lørdag

13:00

Tromsdalen – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Fløya – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

13:00

Vard Haugesund – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Fjøra – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

13:00

Ready – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

13:00

Hønefoss – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

13:00

Vidar – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

13:30

Vindbjart – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

14:00

Fana – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

14:00

Åkra – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

14:00

Åkra – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

14:00

Brodd – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

15:00

Aalesund – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Jerv – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Åsane Fotball – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Kongsvinger – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kolbotn – Avaldsnes

Toppserien (Runde 12)

15:00

Vålerenga – Sandviken

Toppserien (Runde 12)

15:00

Klepp – Lyn

Toppserien (Runde 12)

15:00

Medkila – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

15:00

Flekkerøy – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Øygarden FK – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Degerfors – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

AIK – Örebro

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Lørenskog – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

15:30

Köln – Bochum

Bundesliga

15:30

Arminia Bielefeld – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

15:30

Augsburg – Bayer Leverkusen

Bundesliga

15:30

Mainz – Greuther Fürth

Bundesliga

15:30

Stuttgart – Freiburg

Bundesliga

15:30

Skånland – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

16:00

Eidsvold – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kvik Halden FK – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Brattvåg – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kjelsås – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Brumunddal – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

16:00

Bjarg – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

16:00

Årdal – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

16:00

Halsen – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

16:00

Byåsen – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

16:00

Melhus – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

16:00

Spjelkavik – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

16:00

Start 2 – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

16:00

Start 2 – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

17:00

Celta Vigo – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Nice – Bordeaux

Ligue 1

17:30

Varberg – Halmstad

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Tromsø – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Warta Poznan – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Gornik Zabrze – Piast Gliwice

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Zaglebie Lubin – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Lech Poznan – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Wisla Krakow – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Wisla Plock – Raków Częstochowa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Pors Grenland – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

18:30

Bayern München – Hertha Berlin

Bundesliga

19:30

Florø – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:30

Real Sociedad – Levante

La Liga

19:30

Elche – Sevilla

La Liga

20:00

Brann – Haugesund

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
21:00

Olympique Marseille – Saint Etienne

Ligue 1

22:00

Real Betis – Real Madrid

La Liga

29 aug

søndag

13:00

KIL/Hemne – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

13:00

Gjelleråsen – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

13:00

Tromsø 2 – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

14:00

Express – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

14:30

Finnsnes – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

15:00

HamKam – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Arna-Bjørnar – Stabæk

Toppserien (Runde 12)

15:00

Fart – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

15:00

Amazon Grimstad – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

15:00

Sotra – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

IFK Norrköping – Östersund

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Häcken – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Sirius – Djurgården

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Kongsvinger 2 – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

15:30

1. FC Union Berlin – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

16:00

Gjøvik-Lyn – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

16:00

Lysekloster – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

16:00

Sandviken – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

16:00

Strindheim – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

16:00

Junkeren – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

17:00

Barcelona – Getafe

La Liga

17:00

Ullern – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

17:30

Hammarby – Malmö

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Kalmar – Elfsborg

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Wolfsburg – Leipzig

Bundesliga

18:00

Kristiansund – Molde

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Mjøndalen – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Odd – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sarpsborg 08 – Sandefjord

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Viking – Rosenborg

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Toten – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

19:30

CF Cadiz – Osasuna

La Liga

19:30

Rayo Vallecano – Granada

La Liga

20:00

Vålerenga – Stabæk

Eliteserien (Runde 17)

20:00

Angers – Rennes

Ligue 1

20:00

Clermont Foot – Metz

Ligue 1

20:00

Lens – Lorient

Ligue 1

20:00

Lille – Montpellier

Ligue 1

20:00

Stade Reims – Paris Saint-Germain

Ligue 1

20:00

Racing Strasbourg – Stade Brest

Ligue 1

20:00

Troyes AC – Monaco

Ligue 1

22:00

Atlético Madrid – Villarreal

La Liga

30 aug

mandag

17:30

Fløya – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Ørn Horten – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

18:00

Stabæk 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

19:00

Odd 2 – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Elverum – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

19:00

Mjøndalen 2 – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

19:00

Orkla – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

19:00

Staal Jørpeland – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

1 sep

onsdag

13:15

FK Senja – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Arendal – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Nardo – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Fram Larvik – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Moss FK – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Vålerenga 2 – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Hødd – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Skeid Fotball – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Egersund – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Alta – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Bærum – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

20:45

Norge – Nederland

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Play
2 sep

torsdag

15:30

Rosenborg 2 – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:30

Asker – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Grorud 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

19:00

Notodden FK – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

3 sep

fredag

15:00

Norge U21 – Østerrike U21

Fotball-EM U21

18:00

Staal Jørpeland – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

4 sep

lørdag

13:00

Stord – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

13:00

Spjelkavik – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

13:00

Ullern – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

14:00

Åsane – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

14:00

Kråkerøy – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

14:00

Aalesund 2 – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

14:00

Åkra – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

14:00

Hinna FK – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

15:00

LSK Kvinner – Kolbotn

Toppserien (Runde 13)

15:00

Rosenborg – Vålerenga

Toppserien (Runde 13)

15:00

Lyn – Avaldsnes

Toppserien (Runde 13)

15:00

Sandviken – Arna-Bjørnar

Toppserien (Runde 13)

15:00

Stabæk – Klepp

Toppserien (Runde 13)

15:00

Røa – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

15:00

Vard Haugesund – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Lørenskog – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

15:00

Fana – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

15:00

Mjølner – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

15:00

Mandalskameratene – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

16:00

Brattvåg – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Tromsdalen – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Toten – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

16:00

Nybergsund – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

16:00

Stovner – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

16:00

Fjøra – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

16:00

Ready – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

16:00

Frigg – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

16:00

Flint – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

16:00

Pors Grenland – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

16:00

Halsen – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

16:00

NTNUI – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

16:00

Volda – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

16:00

Molde 2 – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

16:00

Skeid 2 – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

16:00

Express – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

16:00

Viking 2 – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

16:30

Tromsø 2 – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

18:00

Latvia – Norge

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Play
19:30

Florø – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

5 sep

søndag

12:30

Amazon Grimstad – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

12:30

Lyn – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

12:30

Skjervøy – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

14:00

Skånland – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

15:00

Eidsvold – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kongsvinger – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kvik Halden FK – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Grei Kvinner Elite – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

15:00

Levanger – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kjelsås – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Øygarden FK – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Hønefoss – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

16:00

Flekkerøy – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Fløya – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Sotra – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Sola – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

6 sep

mandag

13:00

Odd 2 – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Os Turn Fotball – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

20:00

Kongsvinger 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

7 sep

tirsdag

18:00

Strømsgodset 2 – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

20:45

Norge – Gibraltar

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Play
8 sep

onsdag

14:00

Brattvåg – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

  • discovery+
9 sep

torsdag

20:00

Åskollen – Solberg

4. divisjon

11 sep

lørdag

13:00

Notodden FK – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Orkla – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 6)

13:00

Djerv 1919 – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)