TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 7 tir
  • 8 idag
  • 9 tor
  • 10 fre
  • 11 lør
  • 12 søn
  • 13 man
  • 14 tir
  • 15 ons
  • 16 tor
  • 17 fre
  • 18 lør
  • 19 søn

Toppserien på TV og Live Stream

10 jul

fredag

19:00

Kolbotn – Avaldsnes

Toppserien

19:45

Vålerenga – Røa

Toppserien

11 jul

lørdag

14:00

Lyn – Rosenborg

Toppserien

14:00

Arna-Bjørnar – Klepp

Toppserien

12 jul

søndag

15:30

LSK Kvinner – Sandviken

Toppserien

17 jul

fredag

19:45

Røa – LSK Kvinner

Toppserien

18 jul

lørdag

14:00

Klepp – Vålerenga

Toppserien

14:00

Sandviken – Lyn

Toppserien

15:00

Avaldsnes – Arna-Bjørnar

Toppserien

19 jul

søndag

16:00

Rosenborg – Kolbotn

Toppserien

24 jul

fredag

19:45

Vålerenga – Avaldsnes

Toppserien

25 jul

lørdag

11:30

Røa – Sandviken

Toppserien

14:00

Lyn – Kolbotn

Toppserien

15:00

LSK Kvinner – Klepp

Toppserien

15:00

Arna-Bjørnar – Rosenborg

Toppserien

1 aug

lørdag

14:00

Arna-Bjørnar – Vålerenga

Toppserien

14:00

Lyn – LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Kolbotn – Røa

Toppserien

15:00

Rosenborg – Klepp

Toppserien

2 aug

søndag

16:00

Avaldsnes – Sandviken

Toppserien

7 aug

fredag

18:00

Røa – Avaldsnes

Toppserien

18:00

Røa – Avaldsnes

Toppserien

8 aug

lørdag

14:00

Klepp – Lyn

Toppserien

15:00

Sandviken – Rosenborg

Toppserien

18:00

Vålerenga – Kolbotn

Toppserien

9 aug

søndag

16:00

LSK Kvinner – Arna-Bjørnar

Toppserien

16:00

LSK Kvinner – Arna-Bjørnar

Toppserien

12 aug

onsdag

18:00

Røa – Vålerenga

Toppserien

15 aug

lørdag

13:00

Arna-Bjørnar – Lyn

Toppserien

13:00

Arna-Bjørnar – Lyn

Toppserien

15:00

Klepp – Røa

Toppserien

16:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien

17:00

Avaldsnes – LSK Kvinner

Toppserien

17:00

Avaldsnes – LSK Kvinner

Toppserien

16 aug

søndag

17:00

Rosenborg – Vålerenga

Toppserien

22 aug

lørdag

14:00

Lyn – Røa

Toppserien

15:00

Avaldsnes – Rosenborg

Toppserien

15:00

Kolbotn – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Sandviken – Klepp

Toppserien

15:00

LSK Kvinner – Vålerenga

Toppserien

26 aug

onsdag

18:00

Røa – Rosenborg

Toppserien

19:00

Vålerenga – Lyn

Toppserien

19:00

LSK Kvinner – Kolbotn

Toppserien

19:00

Arna-Bjørnar – Sandviken

Toppserien

20:00

Klepp – Avaldsnes

Toppserien

29 aug

lørdag

15:00

Avaldsnes – Røa

Toppserien

15:00

Sandviken – LSK Kvinner

Toppserien

30 aug

søndag

13:30

Rosenborg – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Kolbotn – Vålerenga

Toppserien

15:00

Lyn – Klepp

Toppserien

5 sep

lørdag

15:00

Arna-Bjørnar – Avaldsnes

Toppserien

15:00

Kolbotn – Lyn

Toppserien

15:00

LSK Kvinner – Rosenborg

Toppserien

15:00

Røa – Klepp

Toppserien

16:00

Vålerenga – Sandviken

Toppserien

12 sep

lørdag

14:00

Arna-Bjørnar – Kolbotn

Toppserien

15:00

Avaldsnes – Vålerenga

Toppserien

15:00

Klepp – LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Rosenborg – Røa

Toppserien

16:00

Lyn – Sandviken

Toppserien

26 sep

lørdag

14:00

Lyn – Avaldsnes

Toppserien

15:00

Kolbotn – Rosenborg

Toppserien

15:00

LSK Kvinner – Røa

Toppserien

15:00

Sandviken – Arna-Bjørnar

Toppserien

27 sep

søndag

15:00

Vålerenga – Klepp

Toppserien

3 okt

lørdag

14:00

Rosenborg – Lyn

Toppserien

15:00

– LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Avaldsnes – Kolbotn

Toppserien

15:00

Klepp – Sandviken

Toppserien

    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce