TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 13 tir
  • 14 idag
  • 15 tor
  • 16 fre
  • 17 lør
  • 18 søn
  • 19 man
  • 20 tir
  • 21 ons
  • 22 tor
  • 23 fre
  • 24 lør
  • 25 søn

Toppserien på TV og Live Stream

Toppserien er den øverste divisjonen av fotball for kvinner i Norge. Serien skulle startet 20. mars ble utsatt til 5. april, deretter 1. mai, men ble til slutt utsatt på nytt. Seriestart Toppserien blir helgen 22./23. mai. Se oversikt over terminliste og alle Toppserien kamper på TV og live stream i Norge.
21 mai

fredag

18:30

Kolbotn – LSK Kvinner

Toppserien

22 mai

lørdag

12:30

Stabæk – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Avaldsnes – Klepp

Toppserien

15:00

Lyn – Rosenborg

Toppserien

17:00

Sandviken – Vålerenga

Toppserien

29 mai

lørdag

13:00

Arna-Bjørnar – Lyn

Toppserien

15:00

Avaldsnes – Stabæk

Toppserien

15:00

Kolbotn – Klepp

Toppserien

15:00

LSK Kvinner – Vålerenga

Toppserien

30 mai

søndag

16:00

Rosenborg – Sandviken

Toppserien

2 jun

onsdag

18:00

Lyn – Sandviken

Toppserien

18:00

Arna-Bjørnar – LSK Kvinner

Toppserien

19:00

Klepp – Avaldsnes

Toppserien

19:00

Stabæk – Rosenborg

Toppserien

19:00

Vålerenga – Kolbotn

Toppserien

5 jun

lørdag

15:00

LSK Kvinner – Klepp

Toppserien

15:00

Sandviken – Rosenborg

Toppserien

6 jun

søndag

13:00

Lyn – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Stabæk – Kolbotn

Toppserien

15:00

Avaldsnes – Vålerenga

Toppserien

19 jun

lørdag

15:00

Arna-Bjørnar – Stabæk

Toppserien

15:00

Klepp – Lyn

Toppserien

15:00

Kolbotn – Avaldsnes

Toppserien

15:00

Rosenborg – LSK Kvinner

Toppserien

20 jun

søndag

16:00

Vålerenga – Sandviken

Toppserien

26 jun

lørdag

15:00

LSK Kvinner – Kolbotn

Toppserien

15:00

Lyn – Avaldsnes

Toppserien

15:00

Sandviken – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Stabæk – Klepp

Toppserien

15:00

Rosenborg – Vålerenga

Toppserien

30 jun

onsdag

13:00

Arna-Bjørnar – Klepp

Toppserien

16:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien

19:00

Stabæk – Lyn

Toppserien

19:00

Avaldsnes – Rosenborg

Toppserien

19:00

Vålerenga – LSK Kvinner

Toppserien

3 jul

lørdag

15:00

LSK Kvinner – Avaldsnes

Toppserien

15:00

Klepp – Kolbotn

Toppserien

15:00

Lyn – Vålerenga

Toppserien

4 jul

søndag

13:00

Rosenborg –

Toppserien

15:00

Sandviken – Stabæk

Toppserien

10 jul

lørdag

15:00

Kolbotn – Lyn

Toppserien

15:00

Klepp – Rosenborg

Toppserien

11 jul

søndag

15:00

Stabæk – LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Arna-Bjørnar – Vålerenga

Toppserien

18:00

Avaldsnes – Sandviken

Toppserien

2 aug

mandag

13:00

Avaldsnes – Lyn

Toppserien

14:00

Sandviken – Lyn

Toppserien

15:00

Arna-Bjørnar – Rosenborg

Toppserien

15:00

Avaldsnes – LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Kolbotn – Vålerenga

Toppserien

15:00

Lyn – Klepp

Toppserien

15:00

Vålerenga – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Klepp – LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Kolbotn – Stabæk

Toppserien

15:00

Avaldsnes – Kolbotn

Toppserien

15:00

LSK Kvinner – Rosenborg

Toppserien

15:00

Lyn – Stabæk

Toppserien

15:00

Vålerenga – Klepp

Toppserien

15:00

Kolbotn – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Sandviken – LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Stabæk – Vålerenga

Toppserien

15:00

Arna-Bjørnar – Avaldsnes

Toppserien

15:00

Klepp – Sandviken

Toppserien

15:00

LSK Kvinner – Stabæk

Toppserien

16:00

Stabæk – Sandviken

Toppserien

16:00

Rosenborg – Avaldsnes

Toppserien

16:00

Arna-Bjørnar – Sandviken

Toppserien

16:00

Rosenborg – Klepp

Toppserien

16:00

Lyn – Kolbotn

Toppserien

17:00

Vålerenga – Rosenborg

Toppserien

7 aug

lørdag

15:00

Lyn – LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Sandviken – Klepp

Toppserien

15:00

Avaldsnes – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Kolbotn – Rosenborg

Toppserien

14 aug

lørdag

15:00

LSK Kvinner – Sandviken

Toppserien

15:00

Stabæk – Avaldsnes

Toppserien

15:00

Arna-Bjørnar – Kolbotn

Toppserien

15:00

Klepp – Vålerenga

Toppserien

15:00

Rosenborg – Lyn

Toppserien