TVkampen.com TVkampen.com
  • 4 ons
  • 5 idag
  • 6 fre
  • 7 lør
  • 8 søn
  • 9 man
  • 10 tir
  • 11 ons
  • 12 tor
  • 13 fre
  • 14 lør
  • 15 søn
  • 16 man

OBOS-ligaen på TV og Live Stream

OBOS-ligaen er den nest øverste divisjonen i norsk fotball, bak Eliteserien. OBOS-ligaen 2021 ble utsatt og planlagt seriestart er 15. mai. Se OBOS-ligaen terminliste og kamper på TV og live stream på norske kanaler.

22 aug

søndag

15:00

Raufoss – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
23 aug

mandag

18:00

Bryne – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Fredrikstad – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

KFUM Oslo – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømmen – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Ranheim – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
28 aug

lørdag

15:00

Aalesund – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Jerv – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Åsane Fotball – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
29 aug

søndag

15:00

HamKam – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
11 sep

lørdag

15:00

Bryne – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Grorud – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Raufoss – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Strømmen – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Åsane Fotball – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
12 sep

søndag

15:00

Fredrikstad – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15 sep

onsdag

18:00

Aalesund – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

HamKam – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

KFUM Oslo – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandnes Ulf – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stjørdals/Blink – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Ullensaker/Kisa – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
19 sep

søndag

15:00

Fredrikstad – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Strømmen – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20 sep

mandag

18:00

Grorud – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Raufoss – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Åsane Fotball – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Bryne – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
24 sep

fredag

18:00

HamKam – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
25 sep

lørdag

15:00

Aalesund – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

KFUM Oslo – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
26 sep

søndag

15:00

Start – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
29 sep

onsdag

18:00

Bryne – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Raufoss – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stjørdals/Blink – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Åsane Fotball – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømmen – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

HamKam – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
2 okt

lørdag

15:00

Fredrikstad – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

KFUM Oslo – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
3 okt

søndag

15:00

Aalesund – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
16 okt

lørdag

15:00

Bryne – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Grorud – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

HamKam – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Jerv – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Strømmen – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Åsane Fotball – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
17 okt

søndag

15:00

Aalesund – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20 okt

onsdag

18:00

Fredrikstad – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

KFUM Oslo – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Raufoss – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandnes Ulf – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Start – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Ullensaker/Kisa – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Ranheim – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
23 okt

lørdag

13:30

Jerv – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
24 okt

søndag

15:00

Åsane Fotball – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
25 okt

mandag

18:00

Aalesund – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Bryne – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stjørdals/Blink – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømmen – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

HamKam – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
29 okt

fredag

18:00

Fredrikstad – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Raufoss – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandnes Ulf – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Start – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stjørdals/Blink – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Ullensaker/Kisa – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

KFUM Oslo – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
1 nov

mandag

18:00

HamKam – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Ranheim – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandnes Ulf – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømmen – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Åsane Fotball – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Aalesund – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
6 nov

lørdag

15:00

Bryne – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Fredrikstad – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Grorud – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

KFUM Oslo – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Raufoss – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
7 nov

søndag

15:00

Start – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20 nov

lørdag

15:00

Aalesund – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

HamKam – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Jerv – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Strømmen – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Åsane Fotball – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
27 nov

lørdag

15:00

Bryne – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Fredrikstad – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Grorud – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

KFUM Oslo – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Raufoss – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player

OBOS-ligaen, også kjent som 1. divisjon, spilles vanligvis mellom mars og november, og består av totalt 16 lag som skal kjempe om plass i Eliteserien neste år.

Gå aldri glipp av en OBOS-liga kamp med TVkampen.

Lag i OBOS-ligaen 2021

  • Aalesund | Hjemmebane Color Line Stadion, Ålesund
  • Bryne | Hjemmebane Bryne Stadion, Bryne
  • Fredrikstad | Hjemmebane Fredrikstad stadion, Fredrikstad
  • Grorud | Hjemmebane Grorud Matchbane, Oslo
  • Hamarkameratene | Hjemmebane Briskeby Gressbane, Hamar
  • Jerv | Hjemmebane J.J. Ugland Stadion – Levermyr, Grimstad
  • KFUM Oslo | Hjemmebane KFUM Arena, Oslo
  • Ranheim | Hjemmebane Extra Arena, Trondheim
  • Raufoss | Hjemmebane Nammo Arena, Vestre Toten
  • Sandnes Ulf | Hjemmebane Øster Hus Arena, Sandnes
  • Sogndal | Hjemmebane Fosshaugane Campus, Sogndal
  • Start | Hjemmebane Sør Arena, Kristiansand
  • Stjørdals-Blink | Hjemmebane M.U.S Stadion Sandskogan, Stjørdal
  • Strømmen | Hjemmebane Strømmen stadion, Lillestrøm
  • Ullensaker/Kisa | Hjemmebane Jessheim stadion, Ullensaker
  • Åsane | Hjemmebane Myrdal stadion, Bergen