TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 28 søn
  • 1 idag
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn
  • 8 man
  • 9 tir
  • 10 ons
  • 11 tor
  • 12 fre

Vintersport på TV og Live Stream

Vil du vite hva som vises av vintersport på TV i dag, i morgen eller neste uke? Se vår oversikt over vintersport på norsk TV og live stream nedenfor. Her finner du alt av alpint, skiskyting, hopp og skøyter.
Gå til vår oversikt over langrenn på tv.
28 feb

i går, søndag

10:00

Storslalåm: Menn - Bankso | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 1
10:00

Laghopp: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

Super-G: Kvinner - Val di Fassa

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 2
11:30

NM Junior sprint, støyter, søndag

NM Skøyter

13:00

Storslalåm: Menn - Bankso | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 2
15:00

4x5km lagstafett: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

Laghopp blandet: Finalerunde - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
1 mar

I dag, mandag

Tidligere kamper i dag
10:00

Parallellstorslalåm: Kvalifisering - Rogla

Snowboard Verdenscup

14:00

Parallellstorslalåm: Finaler - Rogla

Snowboard Verdenscup

2 mar

i morgen, tirsdag

10:30

Parallellslalåm: Kvalifisering - Rogla

Snowboard Verdenscup

11:00

7,5km sprint: Kvinner - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

7,5km sprint: Kvinner - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:15

10km sprint: Menn - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • NRK 2
  • NRK TV
14:15

10km sprint: Menn - Obertilliach

Skiskyting Verdenscup (Junior-VM)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:45

Parallellslalåm: Finaler - Rogla

Snowboard Verdenscup

18:00

Kvalifisering: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
3 mar

onsdag

11:00

10km jaktstart: Kvinner - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

10km jaktstart: Kvinner - Obertilliach

Skiskyting Verdenscup (Junior-VM)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

12,5km jaktstart: Menn - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • NRK 2
  • NRK TV
15:00

12,5km jaktstart: Menn - Obertilliach

Skiskyting Verdenscup (Junior-VM)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:15

Stor bakke: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
4 mar

torsdag

08:00

Snowboard cross: Menn og kvinner - Bakuriani

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Stor bakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:15

10km: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:05

4x6km stafett: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Kvalifisering stor bakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
5 mar

fredag

08:00

Snowboard cross: Menn og kvinner - Bakuriani

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:20

Utfor: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
15:20

4x7,5km stafett: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Stor bakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
6 mar

lørdag

09:30

Storslalåm: Kvinner - Jasna | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
10:00

Laghopp: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

Utfor: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
  • TV 2 Sumo
11:00

7,5km sprint: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Storslalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 2
15:00

2x7,5km stafett: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

Laghopp: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
7 mar

søndag

09:30

Slalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:30

Super-G: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
12:00

10km jaktstart: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Slalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
11 mar

torsdag

17:30

10km sprint: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12 mar

fredag

13:30

Slalåm: Kvinner - Åre | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
16:30

Slalåm: Kvinner - Åre | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
17:30

Snowboard: Slopestyle - Aspen

Snowboard Verdenscup (World Championships)

17:30

7,5km sprint: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Freeski: Halfpipe - Aspen

Freeski Verdenscup (World Championships)

13 mar

lørdag

08:00

Aerials: Menn og kvinner - Almaty

Freeski Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Storslalåm: Menn - Kransjka Gora | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
10:30

Slalåm: Kvinner - Åre | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
12:30

Storslalåm: Menn - Kransjka Gora | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
13:45

Slalåm: Kvinner - Åre | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
14:45

12,5km jaktstart: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Freeski: Slopestyle - Aspen

Freeski Verdenscup (World Championships)

17:30

10km jaktstart: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Snowboard: Halfpipe - Aspen

Snowboard Verdenscup (World Championships)

14 mar

søndag

08:00

Kulekjøring: Menn og kvinner - Almaty

Freeski Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Slalåm: Menn - Kransjka Gora | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
10:25

4x6km Mix-stafett - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

Slalåm: Menn - Kransjka Gora | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
13:45

Single mixed stafett - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16 mar

tirsdag

17:00

Freeski: Big Air - Aspen

Freeski Verdenscup (World Championships)

20:30

Snowboard: Big Air - Aspen

Snowboard Verdenscup (World Championships)

17 mar

onsdag

09:30

Utfor: Menn - Lenzerheide

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
11:00

Utfor: Kvinner - Lenzerheide

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
18 mar

torsdag

09:30

Super-G: Kvinner - Lenzerheide

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
11:00

Super-G: Menn - Lenzerheide

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
20 mar

lørdag

09:00

Storslalåm: Menn - Lenzerheide | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
10:30

Slalåm: Kvinner - Lenzerheide | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
11:00

Normalbakke: Menn - Schonach

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Storslalåm: Menn - Lenzerheide | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 2
13:30

Slalåm: Kvinner - Lenzerheide | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
14:45

10km: Menn - Schonach

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Snowboard: Slopestyle - Aspen

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21 mar

søndag

09:00

Storslalåm: Kvinner - Lenzerheide | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
10:30

Slalåm: Menn - Lenzerheide | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
12:00

Storslalåm: Kvinner - Lenzerheide | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
13:45

Slalåm: Menn - Lenzerheide | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 1