TVkampen.com TVkampen.com
  • 17 man
  • 18 idag
  • 19 ons
  • 20 tor
  • 21 fre
  • 22 lør
  • 23 søn
  • 24 man
  • 25 tir
  • 26 ons
  • 27 tor
  • 28 fre
  • 29 lør

Vintersport på TV og Live Stream

Vil du vite hva som vises av vintersport på TV i dag, i morgen eller neste uke? Se vår oversikt over vintersport på norsk TV og live stream nedenfor. Her finner du alt av alpint, skiskyting, hopp og skøyter.
Gå til vår oversikt over langrenn på tv.
18 jan

I dag, tirsdag

09:00

VM i snøsport for parautøvere: Langrenn

VM i snøsport for parautøvere

  • NRK 1
  • NRK TV
18:45

NM hopp stor bakke

NM Hopp

  • NRK 2
  • NRK TV
19 jan

i morgen, onsdag

09:30

VM i snøsport for parautøvere: Storslalåm 1. omgang menn

VM i snøsport for parautøvere

  • NRK 1
  • NRK TV
13:10

VM i snøsport for parautøvere: Storslalåm 2. omgang menn

VM i snøsport for parautøvere

  • NRK 1
  • NRK TV
20 jan

torsdag

10:00

VM i snøsport for parautøvere: Skiskyting og storslalåm kvinner

VM i snøsport for parautøvere

  • NRK 1
  • NRK TV
14:05

VM i snøsport for parautøvere: Storslalåm 2. omgang kvinner

VM i snøsport for parautøvere

  • NRK 2
  • NRK TV
14:15

Skiskyting Verdenscup, Anterselva | Individuelt for menn

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
21 jan

fredag

10:00

VM i snøsport for parautøvere: Slalåm 1. omgang menn

VM i snøsport for parautøvere

  • NRK 1
  • NRK TV
11:30

Alpint Verdenscup, Kitzbühel | Utfor for menn

Alpint Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:00

VM i snøsport for parautøvere: Snøbrettcross og slalåm 2. omgang menn

VM i snøsport for parautøvere

  • NRK 2
  • NRK TV
14:15

Skiskyting Verdenscup, Anterselva | Individuelt for kvinner

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:45

Hopp Verdenscup | Titisee-Neustadt | Kvalifisering, menn

Skihopp Verdenscup

22 jan

lørdag

09:00

Ski Classics: La Diagonela

Ski Classics

  • NRK 1
  • NRK TV
09:30

Alpint (K) Utfor

Alpint Verdenscup (Cortina d’Ampezzo)

10:00

Alpint Verdenscup, Cortina d'Ampezzo | Utfor, kvinner

Alpint Verdenscup

11:15

Freestyle Verdenscup, Idre Fjäll | Skicross

Skicross Verdenscup

11:30

Alpint Verdenscup, Kitzbühel | Utfor for menn

Alpint Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
12:50

Skiskyting Verdenscup, Anterselva | Fellestart, menn

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

Skiskyting Verdenscup, Anterselva | Stafett, kvinner

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:10

Hopp Verdenscup, Titisee Neustadt | HS 142, menn

Skihopp Verdenscup

23 jan

søndag

10:00

VM i snøsport for parautøvere: Langrenn: blandet stafett

VM i snøsport for parautøvere

  • NRK 2
  • NRK TV
10:30

Alpint Verdenscup, Kitzbühel | Slalåm 1. omgang, menn

Alpint Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
11:45

Alpint Verdenscup, Cortina d'Ampezzo | Super-G, kvinner

Alpint Verdenscup

12:00

VM i snøsport for parautøvere: Langrenn: åpen stafett og alpint

VM i snøsport for parautøvere

  • NRK 2
  • NRK TV
12:15

Skiskyting Verdenscup, Anterselva | Stafett, menn

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:00

Freestyle Verdescup, Idre Fjäll | Skicross

Skicross Verdenscup

13:30

Alpint Verdenscup, Kitzbühel | Slalåm 2. omgang, menn

Alpint Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
15:15

Skiskyting Verdenscup, Anterselva | Fellestart, kvinner

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

Hopp Verdenscup, Titisee-Neustadt | HS 142, menn

Skihopp Verdenscup

25 jan

tirsdag

10:30

Alpint Verdenscup, Kronplatz | Storslalåm 1. omgang, kvinner

Alpint Verdenscup

13:30

Alpint Verdenscup, Kronplatz | Storslalåm 2. omgang, kvinner

Alpint Verdenscup

17:45

Alpint Verdenscup, Schladming | Slalåm, herr, første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:45

Alpint Verdenscup, Schladming | Slalåm, herr, andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
28 jan

fredag

13:30

Kombinert Verdenscup, Seefeld | Hopp i normalbakke

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Kombinert Verdenscup, Seefeld | 7,5 km langrenn

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Hopp Verdenscup, Willingen | mixed lag

Skihopp Verdenscup

18:30

Hopp Verdenscup, Willingen | Kvalifisering, menn

Skihopp Verdenscup

29 jan

lørdag

11:30

Alpint Verdenscup, Garmisch-Partenkirchen | Utfor, kvinner

Alpint Verdenscup

13:00

Hopp Verdenscup, Willinger | HS 147, kvinner

Skihopp Verdenscup

13:00

Kombinert Verdenscup, Seefeld | Hopp i normalbakke

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Kombinert Verdenscup, Seefeld | 10 km langrenn

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Skihopp Verdenscup, Willingen | HS 147

Skihopp Verdenscup

30 jan

søndag

10:00

Hopp Verdenscup, Willingen | HS 147, kvinner

Skihopp Verdenscup

11:30

Alpint Verdenscup, Garmisch-Partenkirchen | Super-G, kvinner

Alpint Verdenscup

12:45

Kombinert Verdenscup, Seefeld | Hopp i normalbakke

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:30

Kombinert Verdenscup, Seefeld | 12,5 km langrenn

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:15

Hopp Verdenscup, Willingen | HS 147, menn

Skihopp Verdenscup

2 feb

onsdag

13:05

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
01:35

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
3 feb

torsdag

11:00

Freestyle kulekjøring (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
12:45

Freestyle kulekjøring (menn)

OL Freestyle (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
01:35

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:55

Kunstløp

OL skøyter (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
4 feb

fredag

13:00

Åpningsseremoni

nasjonalstadion

  • discovery+
  • TV Norge
02:00

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
03:45

Snowboard, slopestyle (kvinner)

OL Snowboard (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
5 feb

lørdag

07:20

Hopp, normalbakke (menn)

OL Hopp (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
09:30

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (3000 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
11:45

Hopp (kvinner)

OL Hopp (normalbakke)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kortbaneløp (blandet lag)

OL skøyter (stafett)

  • discovery+
  • TV Norge
12:10

Aking (menn)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
12:30

Freestyle kulekjøring (menn)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
02:00

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Kunstløp

OL skøyter (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
02:45

Snowboard, slopestyle (kvinner)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Alpint, utfor (menn)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
6 feb

søndag

05:00

Snowboard, slopestyle (menn)

OL Snowboard (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
09:30

Skøyter (menn)

OL skøyter (5000 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Hopp (menn)

OL Hopp (normal bakke)

  • discovery+
  • TV Norge
12:30

Aking (menn)

OL Aking

  • discovery+
12:30

Freestyle kulekjøring (kvinner)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
02:00

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:15

Kunstløp

OL skøyter (lagkonkurranse)

  • discovery+
02:30

Freestyle Big Air (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
03:15

Alpint, storslalåm (kvinner)

OL Alpint (1. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
7 feb

mandag

05:00

Snowboard, slopestyle (menn)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
06:45

Alpint, storslalåm (kvinner)

OL Alpint (2. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
09:30

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (1500 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (kvinner)

OL Skiskyting (15 kilometer)

  • discovery+
  • TV Norge
12:30

Kortbaneløp

OL skøyter (diverse øvelser)

  • discovery+
  • TV Norge
12:45

Hopp (blandet)

OL Hopp (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
12:50

Aking (kvinner)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
02:15

Kunstløp (menn)

OL skøyter (kortprogram)

  • discovery+
  • TV Norge
03:00

Freestyle Big Air (kvinner)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Alpint, super-G (menn)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
8 feb

tirsdag

07:00

Curling (blandet lag)

OL Curling (bronsekamp)

  • discovery+
07:30

Snowboard, parallellstorslalåm (kvinner)

OL Snowboard

  • discovery+
07:50

Snowboard, parallellstorslalåm (menn)

OL Snowboard (parallellstorslalåm)

  • discovery+
09:30

Skiskyting (menn)

OL Skiskyting (20 kilometer)

  • discovery+
  • TV Norge
11:30

Skøyter (menn)

OL skøyter (1500 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
12:50

Aking (kvinner)

OL Aking (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
14:05

Curling (blandet lag)

OL Curling (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Snowboard, halfpipe (kvinner)

OL Snowboard (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
03:15

Alpint, slalåm (kvinner)

OL Alpint (1. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Freestyle, Big Air (menn)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Snowboard, snowboardcross (kvinner)

OL Alpint (kvalifisering)

  • discovery+
9 feb

onsdag

06:45

Alpint, slalåm (kvinner)

OL Alpint (2. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
07:30

Snowboard, snowboardcross (kvinner)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
09:00

Kombinert (menn)

OL Hopp (hopp, normalbakke)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kombinert (menn)

OL Hopp (langrenn, 4x5 km)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kortbaneløp

OL skøyter (diverse øvelser)

  • discovery+
  • TV Norge
13:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
13:20

Aking (menn)

OL Aking (dobbel)

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Kunstløp (menn)

OL skøyter (friløp)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Snowboard, halfpipe (kvinner)

OL Snowboard

  • discovery+
02:30

Skeleton (menn)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
03:30

Alpint, kombinasjon utfor (menn)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
04:15

Snowboard, snowboardcross (menn)

OL Snowboard (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
10 feb

torsdag

07:00

Snowboard, snowboardcross (menn)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
07:15

Alpint, kombinasjon slalåm (menn)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Freestyle (blandet lag)

OL Freestyle (hopp)

  • discovery+
  • TV Norge
13:00

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (5000 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
14:10

Aking

OL Aking (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Snowboard, halfpipe (menn)

OL Snowboard

  • discovery+
02:30

Skeleton (kvinner)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Alpint, super-G (kvinner)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
11 feb

fredag

09:00

Skøyter (menn)

OL skøyter (10.000 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (kvinner)

OL Skiskyting (sprint)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Hopp, stor bakke (menn)

OL Hopp (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kortbaneløp

OL skøyter (diverse øvelser)

  • discovery+
  • TV Norge
13:20

Skeleton (menn)

OL skøyter

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
03:00

Snowboard, snowboardcross (blandet lag)

OL Snowboard

  • discovery+
  • TV Norge
12 feb

lørdag

09:00

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (lagtempo | kvartfinale)

  • discovery+
  • TV Norge
09:50

Skøyter (menn)

OL skøyter (500 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (menn)

OL Skiskyting (sprint)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Hopp, stor bakke (menn)

OL Hopp

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kunstløp

OL skøyter (isdans)

  • discovery+
13:20

Skeleton (kvinner)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
03:00

Freestyle slopestyle (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
03:15

Alpint, storslalåm (menn)

OL Alpint (1. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
13 feb

søndag

06:45

Alpint, storslalåm (menn)

OL Alpint (2. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (kvinner)

OL Skiskyting (jaktstart)

  • discovery+
  • TV Norge
11:45

Skiskyting (menn)

OL Skiskyting (jaktstart)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Freestyle hopp (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kortbaneløp

OL skøyter (diverse øvelser)

  • discovery+
  • TV Norge
14:00

Skøyter (menn)

OL skøyter (lagtempo | kvartfinale)

  • discovery+
  • TV Norge