TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 13 tir
  • 14 idag
  • 15 tor
  • 16 fre
  • 17 lør
  • 18 søn
  • 19 man
  • 20 tir
  • 21 ons
  • 22 tor
  • 23 fre
  • 24 lør
  • 25 søn

discovery+ på TV og Live Stream

discovery+, tidligere kjent som Dplay i Norge, er en global strømmetjenste som ble tilgjengelig fra 5. januar 2021. Se oversikt over sport på discovery+ her.

13 apr

i går, tirsdag

11:00

Rolex Monte-Carlo Masters - 1. runde

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Rolex Monte-Carlo Masters - 2. runde

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14 apr

I dag, onsdag

11:00

Rolex Monte-Carlo Masters - 2. runde

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Rolex Monte-Carlo Masters - 3. runde

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15 apr

i morgen, torsdag

11:00

Rolex Monte-Carlo Masters - 3. runde

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Rolex Monte-Carlo Masters - 3. runde

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

RBC Heritage - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16 apr

fredag

11:00

Rolex Monte-Carlo Masters - Kvartfinale

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Rolex Monte-Carlo Masters - Kvartfinale

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

RBC Heritage - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17 apr

lørdag

13:30

Rolex Monte-Carlo Masters - Semifinale

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Rolex Monte-Carlo Masters - Semifinale

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

RBC Heritage - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18 apr

søndag

12:00

Rolex Monte-Carlo Masters - Dobbel finale

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:30

Rolex Monte-Carlo Masters - Finale

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30
21:00

RBC Heritage - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19 apr

mandag

11:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:43

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20 apr

tirsdag

11:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:43

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21 apr

onsdag

17:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22 apr

torsdag

11:00

Barcelona Open - Runde 3

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Barcelona Open - Runde 3

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Barcelona Open - Runde 3

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Barcelona Open - Runde 3

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:30

Classic of New Orleans - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
23 apr

fredag

12:30

Barcelona Open - Kvartfinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:45

Barcelona Open - Kvartfinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30

Barcelona Open - Kvartfinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:30

Barcelona Open - Kvartfinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:30

Classic of New Orleans - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
24 apr

lørdag

13:30

Barcelona Open - Semifinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Barcelona Open - Semifinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Classic of New Orleans - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
25 apr

søndag

11:20

Liège–Bastogne–Liège

UCI Women's World Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:30

Liège–Bastogne–Liège

UCI World Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00
16:00

Barcelona Open - Finale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Classic of New Orleans - Siste dag

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
26 apr

mandag

29 apr

torsdag

20:00

Valspar Championship - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
30 apr

fredag

20:00

Valspar Championship - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
1 mai

lørdag

15:00

Sirius – Kalmar

Allsvenskan

  • discovery+
21:00

Valspar Championship - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
2 mai

søndag

15:00

Örebro – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Halmstad – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Östersund – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
17:00

Millennium Estoril Open - Finale

ATP (ATP World Tour 250)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30

Hammarby – Häcken

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

AIK – Elfsborg

Allsvenskan

  • discovery+
3 mai

mandag

19:00

Djurgården – Malmö

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Mjällby – Degerfors

Allsvenskan

  • discovery+
8 mai

lørdag

15:00

Hammarby – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

IFK Göteborg – Häcken

Allsvenskan

  • discovery+
16:00

Strømsgodset – Odd

Eliteserien (Runde 1)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30

Elfsborg – Kalmar

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Örebro – Halmstad

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Bodø/Glimt – Tromsø

Eliteserien (Runde 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
9 mai

søndag

15:00

Mjällby – Östersund

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Degerfors – Djurgården

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Malmö – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Molde – Kristiansund

Eliteserien (Runde 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandefjord – Haugesund

Eliteserien (Runde 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sarpsborg 08 – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Viking – Brann

Eliteserien (Runde 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Stabæk – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
20:00

Vålerenga – Rosenborg

Eliteserien (Runde 1)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10 mai

mandag

19:00

IFK Norrköping – AIK

Allsvenskan

  • discovery+
12 mai

onsdag

18:00

Haugesund – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 2)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Mjøndalen – Stabæk

Eliteserien (Runde 2)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Odd – Sandefjord

Eliteserien (Runde 2)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Rosenborg – Viking

Eliteserien (Runde 2)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Lillestrøm – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 2)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
19:00

Sirius – Elfsborg

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Kalmar – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Häcken – Örebro

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Varberg – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Djurgården – Östersund

Allsvenskan

  • discovery+
20:00

Brann – Vålerenga

Eliteserien (Runde 2)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13 mai

torsdag

17:00

Halmstad – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Tromsø – Molde

Eliteserien (Runde 2)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
19:00

IFK Norrköping – Degerfors

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

AIK – Malmö

Allsvenskan

  • discovery+
20:00

Kristiansund – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 2)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15 mai

lørdag

15:30

Start – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Fredrikstad – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

KFUM Oslo – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sogndal – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandnes Ulf – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
20:00

Raufoss – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16 mai

søndag

15:00

Vålerenga – Kristiansund

Eliteserien (Runde 3)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Sarpsborg 08 – Haugesund

Eliteserien (Runde 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
15:00

Hammarby – Djurgården

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Degerfors – Örebro

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Elfsborg – Halmstad

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Sandefjord – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Stabæk – Odd

Eliteserien (Runde 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømsgodset – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Viking – Tromsø

Eliteserien (Runde 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Bodø/Glimt – Rosenborg

Eliteserien (Runde 3)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

Molde – Brann

Eliteserien (Runde 3)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17 mai

mandag

19:00

Varberg – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Mjällby – Häcken

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

IFK Göteborg – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Östersund – AIK

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Malmö – Kalmar

Allsvenskan

  • discovery+
20 mai

torsdag

19:00

Malmö – Elfsborg

Allsvenskan

  • discovery+
22 mai

lørdag

15:00

AIK – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Östersund – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
23 mai

søndag

15:00

Halmstad – Degerfors

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Kalmar – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Häcken – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Djurgården – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • discovery+
24 mai

mandag

15:00

Stabæk – Strømsgodset

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Odd – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Haugesund – Vålerenga

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Molde – Viking

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandefjord – Brann

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sarpsborg 08 – Bodø/Glimt

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Haugesund – Stabæk

Eliteserien (Runde 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Kristiansund – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Lillestrøm – Viking

Eliteserien (Runde 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Tromsø – Sandefjord

Eliteserien (Runde 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Brann – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Mjøndalen – Vålerenga

Eliteserien (Runde 4)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
19:00

Elfsborg – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Örebro – Malmö

Allsvenskan

  • discovery+
20:00

Rosenborg – Molde

Eliteserien (Runde 4)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
25 mai

tirsdag

18:00

Bryne – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

HamKam – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
18:00

Aalesund – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Grorud – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Jerv – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

KFUM Oslo – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømmen – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
20:00

Ranheim – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
27 mai

torsdag

18:00

Bodø/Glimt – Haugesund

Eliteserien (Runde 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Lillestrøm – Odd

Eliteserien (Runde 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandefjord – Rosenborg

Eliteserien (Runde 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Stabæk – Brann

Eliteserien (Runde 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømsgodset – Tromsø

Eliteserien (Runde 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Viking – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sarpsborg 08 – Kristiansund

Eliteserien (Runde 5)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
20:00

Molde – Vålerenga

Eliteserien (Runde 5)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
30 mai

søndag

15:00

Mjøndalen – Molde

Eliteserien (Runde 6)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
15:00

Start – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
18:00

Brann – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 6)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Kristiansund – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 6)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Odd – Bodø/Glimt

Eliteserien (2021-05-30)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Tromsø – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 6)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Vålerenga – Sandefjord

Eliteserien (Runde 6)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Rosenborg – Stabæk

Eliteserien (Runde 6)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

Haugesund – Viking

Eliteserien (Runde 6)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
31 mai

mandag

18:00

Fredrikstad – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Raufoss – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sogndal – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Åsane Fotball – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
20:00

Sandnes Ulf – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
12 jun

lørdag

15:00

Sandefjord – Molde

Eliteserien (Runde 7)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Stabæk – Tromsø

Eliteserien (Runde 7)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
13 jun

søndag

15:00

Bryne – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Grorud – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

HamKam – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Jerv – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

KFUM Oslo – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Ranheim – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Raufoss – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Strømmen – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Bodø/Glimt – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 7)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Kristiansund – Odd

Eliteserien (Runde 7)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Lillestrøm – Haugesund

Eliteserien (Runde 7)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømsgodset – Rosenborg

Eliteserien (Runde 7)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sarpsborg 08 – Brann

Eliteserien (Runde 7)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

Viking – Vålerenga

Eliteserien (Runde 7)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19 jun

lørdag

15:00

Sandefjord – Viking

Eliteserien (Runde 8)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20 jun

søndag

15:00

Mjøndalen – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 8)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Brann – Odd

Eliteserien (Runde 8)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Haugesund – Kristiansund

Eliteserien (Runde 8)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Molde – Stabæk

Eliteserien (Runde 8)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Rosenborg – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 8)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Tromsø – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 8)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
20:00

Vålerenga – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 8)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22 jun

tirsdag

18:00

Aalesund – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Fredrikstad – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sogndal – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandnes Ulf – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Start – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Åsane Fotball – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
24 jun

torsdag

18:00

Bodø/Glimt – Molde

Eliteserien (Runde 9)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Kristiansund – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 9)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Odd – Tromsø

Eliteserien (Runde 9)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømsgodset – Sandefjord

Eliteserien (Runde 9)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Haugesund – Brann

Eliteserien (Runde 9)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

Lillestrøm – Rosenborg

Eliteserien (Runde 9)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
25 jun

fredag

18:00

Sarpsborg 08 – Viking

Eliteserien (Runde 9)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

Stabæk – Vålerenga

Eliteserien (Runde 9)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
27 jun

søndag

15:00

Bryne – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

HamKam – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

KFUM Oslo – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Ranheim – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Raufoss – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Start – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Strømmen – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
15:00

Grorud – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
30 jun

onsdag

18:00

Mjøndalen – Odd

Eliteserien (Runde 10)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Molde – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 10)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandefjord – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 10)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Tromsø – Kristiansund

Eliteserien (Runde 10)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Rosenborg – Haugesund

Eliteserien (Runde 10)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

Brann – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 10)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
1 jul

torsdag

18:00

Fredrikstad – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Jerv – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandnes Ulf – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sogndal – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Åsane Fotball – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Viking – Stabæk

Eliteserien (Runde 10)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Aalesund – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
20:00

Vålerenga – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 10)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
5 jul

mandag

18:00

Bryne – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Fredrikstad – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Grorud – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

KFUM Oslo – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ranheim – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Raufoss – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Start – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømmen – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
11 jul

søndag

18:00

Aalesund – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Jerv – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

HamKam – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandnes Ulf – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sogndal – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Åsane Fotball – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
19 jul

mandag

18:00

Bryne – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Fredrikstad – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Grorud – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ranheim – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Start – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Raufoss – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømmen – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Åsane Fotball – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
25 jul

søndag

17:00

Aalesund – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

HamKam – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Jerv – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

KFUM Oslo – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Sandnes Ulf – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Sogndal – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Stjørdals/Blink – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Ullensaker/Kisa – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
16 aug

mandag

18:00

Bryne – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Fredrikstad – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Grorud – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Jerv – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ranheim – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Raufoss – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømmen – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Åsane Fotball – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
19 aug

torsdag

18:00

Aalesund – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

HamKam – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

KFUM Oslo – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ranheim – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandnes Ulf – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sogndal – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Start – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
23 aug

mandag

18:00

Bryne – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Grorud – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

HamKam – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Jerv – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Raufoss – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømmen – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Åsane Fotball – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
29 aug

søndag

18:00

Aalesund – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Fredrikstad – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

KFUM Oslo – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ranheim – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandnes Ulf – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sogndal – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Start – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
13 sep

mandag

18:00

Aalesund – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Bryne – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Grorud – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

HamKam – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Jerv – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømmen – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Åsane Fotball – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
20 sep

mandag

18:00

Fredrikstad – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

KFUM Oslo – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ranheim – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Raufoss – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandnes Ulf – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sogndal – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Start – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
27 sep

mandag

18:00

Aalesund – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Bryne – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Grorud – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

HamKam – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Jerv – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømmen – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Åsane Fotball – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
4 okt

mandag

18:00

Fredrikstad – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

KFUM Oslo – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Grorud – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Raufoss – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandnes Ulf – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Start – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17 okt

søndag

17:00

Aalesund – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

HamKam – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Ranheim – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Sandnes Ulf – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Sogndal – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Strømmen – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
17:00

Åsane Fotball – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
25 okt

mandag

18:00

Bryne – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Fredrikstad – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Grorud – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

KFUM Oslo – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Raufoss – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Start – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Stjørdals/Blink – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
18:00

Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
31 okt

søndag

14:00

Aalesund – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

HamKam – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Jerv – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Ranheim – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Sandnes Ulf – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Sogndal – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Strømmen – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Åsane Fotball – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
6 nov

lørdag

14:00

Bryne – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Fredrikstad – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Grorud – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

KFUM Oslo – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Raufoss – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Start – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Stjørdals/Blink – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss
14:00

Ullensaker/Kisa – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss

Når kom discovery+ til Norge?

discovery+ ble sluppet i Norge den 5. januar 2021 ved at Dplay byttet navn.

Innhold discovery+

Med discovery+ får du tilgang til det samme innholdet som er på Dplay. Det betyr kamper fra Eliteserien, OBOS-ligaen og Snooker, i tillegg til innhold fra International Swimming League, golf og tennis. Utover dette forventer vi at Discovery kjøper flere rettigheter til sport.

Pris discovery+

Om du lurer på hva discovery+ koster, så er det samme pris for de som allerede har Dplay. Pris nye kunder discovery+ er 159kr per måned for sportspakken, og da inkluderes 8 kanaler. Dersom Discovery Networks kjøpes flere rettigheter kan det tenkes at prisen øker.

Dplay til discovery+ app

For at applikasjonen til Dplay skal gjelde for discovery+ vil det komme en oppdatering som du må laste ned. Utover det skal det ikke være noe ytterligere som trengs.