TVkampen.com TVkampen.com
  • 4 ons
  • 5 idag
  • 6 fre
  • 7 lør
  • 8 søn
  • 9 man
  • 10 tir
  • 11 ons
  • 12 tor
  • 13 fre
  • 14 lør
  • 15 søn
  • 16 man

discovery+ på TV og Live Stream

discovery+, tidligere kjent som Dplay i Norge, er en global strømmetjenste som ble tilgjengelig fra 5. januar 2021. Se oversikt over sport på discovery+ her.

4 aug

i går, onsdag

05:00

Runde 2 - Repechage

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:30

Skateboard - Park finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
05:40

Basketball - Kvartfinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Golf - Første dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:15

Norge – Ungarn

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale 2 - Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:50

Vektløfting - +109kg menn | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Boksing - Semifinaler + Finale lett tungvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Kvartfinaler for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
08:30

Vannpolo - Kvartfinale for menn | Hellas - Montenegro

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Sverige – Sør-Korea

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale 3 - Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Klatring - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Speed & Buldring kvalifisering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Serbia – Italia

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale for kvinner)

  • discovery+
10:20

Japan – Belgia

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale for kvinner)

  • discovery+
11:15

Bryting - Dag 4 | Del 2 - Finale gresk-romersk 67/87kg menn & freestyle 62kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Friidrett - Finaler på 200 og 800 meter for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Korea – Japan

Sommer-OL 2020 (Semifinale)

  • discovery+
12:00

Hest: Finale i sprangridning individuell

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:00

Landhockey - Dag 12 | Semifinale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Synkronsvømming - Duett fri | Finale

Sommer-OL 2020 (Medaljeøvelse)

  • discovery+
12:50

Vektløfting - +109kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:45

Frankrike – Nederland

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale 4 - Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Tyskland - ROC

Sommer-OL 2020 (Kvartfinaler for menn)

  • discovery+
14:00

Spania – Frankrike

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale for kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:10

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Leed kvalifisering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:30

Brasil – ROC

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale for kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

Qatar - Italia

Sommer-OL 2020 (Kvartfinaler for menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

ATP 500 Washington - Dag 3

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
23:30

Maratonsvømming - 10km for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
00:30

Golf - Andre dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Skateboard - Park prelims for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Sveits - USA

Sommer-OL 2020 (Semifinale for kvinner)

  • discovery+
02:00

Friidrett - Finaler og sermonier

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:30

Padling sprint - Semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
03:00

Stup – Semifinale i 10 meter plattform for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Karate - Kata for kvinner og Kumite for menn -67kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Australia - Latvia

Sommer-OL 2020 (Semifinale for kvinner)

  • discovery+
03:30

Landhockey - Dag 13 | Bronsefinale menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Bryting - Dag 5 | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:27

Padling sprint - Finaler | 200m single M & K, 500m single K, 1000m dobbel M

Sommer-OL 2020

  • discovery+
5 aug

I dag, torsdag

Tidligere kamper i dag
05:30

Skateboard - Park finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:00

Golf - Andre dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Moderne femkamp - Individuell fekting for kvinner | Ranking Round

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Brasil – ROC

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
06:15

USA – Australia

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
07:00

Boksing - Semifinaler + Finale fjærvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Vannpolo - Plasseringskamper og semifinaler for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
08:30

Stup - Finale 10 meter stup for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:30

Banesykling - Finaler i Keirin kvinner og Omnium menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Friidrett - 20km kappgang

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Moderne femkamp - Individuell fekting for menn | Ranking Round

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Frankrike – Egypt

Sommer-OL 2020 (Semifinale - Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Karate - Kumite for kvinner -55kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Sportsklatring - Kombinert menn | Speed & Buldring finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Australia – USA

Sommer-OL 2020 (Kvinner - Bronsefinale)

  • discovery+
10:30

Klatring - Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:15

Bryting - Dag 5 | Del 2 - Finale freestyle 57/86kg menn & freestyle 57kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Friidrett - 400 og 1500 meter for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Landhockey: Australia - Belgia | Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Korea – USA

Sommer-OL 2020 (Semifinale)

  • discovery+
12:30

Karate - Finale i kata for kvinner + semi- og finale i Kumite for menn -67kg og kvinner -55kg

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Frankrike – Slovenia

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Spania – Danmark

Sommer-OL 2020 (Semifinale - Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Norge | Mol/Sørum - Latvia | Plavins/Tocs

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
14:00

Frankrike – Argentina

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
14:10

Sportsklatring - Kombinert menn | Leed finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
15:00

Sandvolleyball - Semifinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
15:00

Bordtennis finale i lag for kvinner | Kina - Japan

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

ATP 500 Washington - Dag 4

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:30

Friidrett - 50km kappgang for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
00:30

Golf - Tredje dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:30

Padling sprint - Heat

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Latvia | Graudina/Kravcenoka - Sveits | Verge-Depre/Heidrich

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale for kvinner)

  • discovery+
03:00

Karate - Kata for menn og Kumite for kvinner -61kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:20

Rytmisk Gymnastikk - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
03:30

Landhockey: Storbritannia - India | Bronsefinale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Bryting - Dag 6 | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Sør-Korea - Japan

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale i lag for menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:07

Padling sprint - Kvartfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:30

Australia | Artacho Del Solar/Clancy - USA | April/Alix

Sommer-OL 2020 (Finale for kvinner)

  • discovery+
6 aug

i morgen, fredag

06:00

Golf - Tredje dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Volleyball - Semifinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:40

USA – Serbia

Sommer-OL 2020 (Semifinale for kvinner) · Betsson 1.06 | 35.00 | 15.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
07:00

Boksing - Semifinaler + Finale tungvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Vannpolo - Plasseringskamper og semifinaler for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:30

Moderne femkamp - Individuell svømming for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup – Innledende i 10 meter plattform for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:15

Rytmisk Gymnastikk: All Around preliminary for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:30

Banesykling - Finaler i Madison kvinner og tempo menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Friidrett - 20km kappgang for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Frankrike – Sverige

OL-håndball kvinner (Semifinale for kvinner) · Betsson 1.68 | 9.50 | 2.80 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Karate - Kumite for menn -75kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Speed & Buldring finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:15

Moderne femkamp - Individuell sprangridning for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:00

Mexico – Japan

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale - Menn) · Betsson 2.50 | 3.40 | 2.65 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:15

Bryting - Dag 6 | Del 2 - Finale freestyle 74/125kg menn & freestyle 53kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Hest: Kvalifisering i sprangridning lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Landhockey: Nederland - Argentina | Finale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Synkronsvømming - Lag | Teknisk rutine

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Karate - Bronse- og finale Kata for menn + Finale Kumite for kvinner -61kg og menn -75kg

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Moderne femkamp - Individuell Laser Round for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Kina - Tyskland

Sommer-OL 2020 (Finale i lag for menn)

  • discovery+
13:00

Friidrett - Finaler spydkast (K), 5000m (M), 400m (K), stafett (M+K)

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Basketball - Semifinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
14:00

Norge – Russland

OL-håndball kvinner (Semifinale for kvinner) · Betsson 1.48 | 10.00 | 3.60 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
14:00

Canada – Sverige

Sommer-OL 2020 (Kvinner - Finale)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Volleyball - Semifinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:10

Klarting - Finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:10

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Leed finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
20:00

ATP 500 Washington - Kvartfinale

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
00:00

Friidrett - Maraton for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
00:30

Golf - Fjerde dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:30

Padling sprint - Semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:30

Vannpolo - Plasseringskamper og bronsefinale for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:30, 04:00 og 06:40)

  • discovery+
03:00

Stup – Semifinale i 10 meter plattform for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Qatar | Cherif/Ahmed - Latvia | Plavins/Tocs

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale for menn)

  • discovery+
04:22

Padling sprint - Finaler | 500m dobbel K, 1000m single M, 500m kajakk K & M

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:30

Frankrike – USA

Sommer-OL 2020 (Finale for menn) · Betsson 6.00 | 20.00 | 1.19 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:30

Norge | Mol/Sørum - ROC | Krasilnikov/Stoyanovskiy

Sommer-OL 2020 (Finale for menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
7 aug

lørdag

05:00

TBC – Den dominikanske republikk

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale)

  • discovery+
06:00

Golf - Fjerde dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:30

Volleyball - Bronsefinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Boksing - Finaler fluevekt menn & kvinner, mellomvekt menn og weltervekt kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Karate - Kumite for kvinner +61kg og menn +75kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:30

Moderne femkamp - Individuell svømming for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup - Finale i 10 meter plattform for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
08:30

Banesykling - Kvinnenes sprint heats og mennenes madison-finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
09:00

Rytmisk Gymnastikk - Individuell All-Around finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:00

Basketball - Bronsefinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Vannpolo - Finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Bronsefinale

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:15

Moderne femkamp - Individuell sprangridning for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:45

Bryting - Dag 7 | Finale freestyle 65/97kg menn & freestyle 50kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00
12:00

Hest: Finale i sprangridning lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:20

Karate - Finale i kumite for kvinner +61kg og menn +75kg

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Synkronsvømming - Lag fri

Sommer-OL 2020 (Medaljeøvelse)

  • discovery+
12:30

Moderne femkamp - Individuell Laser Round for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Slovenia – Australia

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale for menn) · Betsson 1.85 | 14.00 | 2.25 Betsson

  • discovery+
13:30

Spania – Brasil

Sommer-OL 2020 (Finale - Menn) · Betsson 2.70 | 2.90 | 3.10 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Finale

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:15

Volleyball - Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
22:00

ATP 500 Washington - Semifinale

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
00:00

Friidrett - Maraton for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:30

Vannpolo - Plasseringskamper og bronsefinale for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:30, 04:00 og 06:40)

  • discovery+
02:30

Volleyball - Bronsefinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
03:00

Banesykling - Finaler i omnium, tempo og keirin

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:00

Bronsefinale

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Rytmisk Gymnastikk - Finale for lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:30

Basketball - Finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
8 aug

søndag

06:30

Volleyball - Finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
07:00

Boksing - Finaler lettvekt menn & kvinner, mellomvekt kvinner & Supertungvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:00

Finale

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
09:30

Vannpolo - Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

OL 2020 - Avslutningssermoni

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
17:30
18:00

Mjøndalen – Tromsø

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.50 | 3.25 | 3.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00
18:00

Sandefjord – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.75 | 3.50 | 2.55 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
18:00

Viking – Kristiansund

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.05 | 4.00 | 3.40 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
20:00

Stabæk – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.60 | 3.40 | 2.80 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
23:00

ATP 500 Washington - Finale

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
9 aug

mandag

12 aug

torsdag

19:00

Vuelta a España - Lagpresentasjon

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:03

Wyndham Championship - Dag 1

PGA

  • discovery+
13 aug

fredag

21:03

Wyndham Championship - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14 aug

lørdag

10:00

Rally-VM: Dag 2 fra Belgia

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:03

Berlin ePrix - Race 1

Formel E

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Rally-VM: Dag 2 fra Belgia

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Kristiansund – Stabæk

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 1.72 | 4.00 | 4.75 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Vuelta a España - 1. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Lillestrøm – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 2.65 | 3.50 | 2.65 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
21:03

Wyndham Championship - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15 aug

søndag

09:00

Rally-VM: Dag 3 fra Belgia

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Rally-VM: Dag 3 fra Belgia

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Vuelta a España - 2. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:33

Berlin ePrix - Race 2

Formel E

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
16:03

Terrengsykkel EM - Finale for menn

Terrengsykkel

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30
18:00

Brann – Sandefjord

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 2.55 | 3.40 | 2.85 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Mjøndalen – Rosenborg

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 3.25 | 3.50 | 2.25 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00
18:00

Tromsø – Vålerenga

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 3.00 | 3.60 | 2.35 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00
20:00

Sarpsborg 08 – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 2.60 | 3.40 | 2.75 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:03

Wyndham Championship - Siste dag

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16 aug

mandag

06:00

Rally Estonia: Dag 1 - Etappe 1

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:03

British Open - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Vuelta a España - 3. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

2021 Western & Southern Open - Dag 1

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:03

British Open - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

2021 Western & Southern Open - Dag 1

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

2021 Western & Southern Open - Dag 1

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17 aug

tirsdag

14:03

British Open - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Vuelta a España - 4. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

2021 Western & Southern Open - Dag 2

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:03

British Open - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

2021 Western & Southern Open - Dag 2

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

2021 Western & Southern Open - Dag 2

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18 aug

onsdag

14:00

24-timersløpet på Le Mans - Trening 1

FIA WEC

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Vuelta a España - 5. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

2021 Western & Southern Open - Dag 3

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00
18:00
18:00
18:00
21:00

2021 Western & Southern Open - Dag 3

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:00

24-timersløpet på Le Mans - Trening 2

FIA WEC

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

2021 Western & Southern Open - Dag 3

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19 aug

torsdag

14:00

24-timersløpet på Le Mans - Trening 3

FIA WEC

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Vuelta a España - 6. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

2021 Western & Southern Open - Dag 4

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

The Nothern Trust - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

2021 Western & Southern Open - Dag 4

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

2021 Western & Southern Open - Dag 4

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20 aug

fredag

13:30

Vuelta a España - 7. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:03

British Open - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

2021 Western & Southern Open - Kvartfinale 1

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

The Nothern Trust - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

2021 Western & Southern Open - Kvartfinale 2

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

2021 Western & Southern Open - Kvartfinale 3

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
03:00

2021 Western & Southern Open - Kvartfinale 4

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21 aug

lørdag

09:15

24-timersløpet på Le Mans - Oppvarming

FIA WEC

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:48

Tour de lAvenir U23 - Etappe 9

UCI U23 Nations Cup

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Malmö – Degerfors

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Vuelta a España - 8. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:45

24-timersløpet på Le Mans - Race

FIA WEC

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Bodø/Glimt – Kristiansund

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

2021 Western & Southern Open - Semifinale 1

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Strømsgodset – Brann

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

The Nothern Trust - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:00

2021 Western & Southern Open - Semifinale 2

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
03:00

24-timersløpet på Le Mans - Race forts.

FIA WEC

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22 aug

søndag

11:03

Motocross: VM - Løp 1 i MX2 fra Finland

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:03

WTCR: VM - Løp 1 fra Hungaroring

FIA WTCR

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Raufoss – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Elfsborg – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Halmstad – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • discovery+
16:30

Vuelta a España - 9. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

AIK – Häcken

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Örebro – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Haugesund – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandefjord – Tromsø

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Stabæk – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Vålerenga – Viking

Eliteserien (Runde 16)

18:00

2021 Western & Southern Open - Finale i doubles

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Rosenborg – Odd

Eliteserien (Runde 16)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

The Nothern Trust - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:30

2021 Western & Southern Open - Finale

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
23 aug

mandag

18:00

Bryne – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Fredrikstad – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

KFUM Oslo – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømmen – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
19:00

Djurgården – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Östersund – Kalmar

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

IFK Göteborg – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
20:00

Ranheim – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
28 aug

lørdag

15:00

Aalesund – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Jerv – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Åsane Fotball – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Degerfors – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

AIK – Örebro

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Varberg – Halmstad

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Tromsø – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Brann – Haugesund

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
29 aug

søndag

15:00

HamKam – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

IFK Norrköping – Östersund

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Häcken – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Sirius – Djurgården

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Hammarby – Malmö

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Kalmar – Elfsborg

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Kristiansund – Molde

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Mjøndalen – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Odd – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sarpsborg 08 – Sandefjord

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Viking – Rosenborg

Eliteserien (Runde 17)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

Vålerenga – Stabæk

Eliteserien (Runde 17)

8 sep

onsdag

14:00

Brattvåg – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

  • discovery+
11 sep

lørdag

15:00

Bryne – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Grorud – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Raufoss – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Strømmen – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Åsane Fotball – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sirius – Östersund

Allsvenskan

  • discovery+
12 sep

søndag

15:00

Fredrikstad – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Kalmar – Degerfors

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Djurgården – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Malmö – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

IFK Göteborg – Halmstad

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Bodø/Glimt – Odd

Eliteserien (Runde 18)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Haugesund – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 18)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Lillestrøm – Brann

Eliteserien (Runde 18)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Molde – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 18)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Rosenborg – Tromsø

Eliteserien (Runde 18)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandefjord – Vålerenga

Eliteserien (Runde 18)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stabæk – Viking

Eliteserien (Runde 18)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømsgodset – Kristiansund

Eliteserien (Runde 18)

  • discovery+
  • Eurosport Player
13 sep

mandag

19:00

Örebro – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Mjällby – AIK

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Elfsborg – Häcken

Allsvenskan

  • discovery+
15 sep

onsdag

18:00

Aalesund – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

HamKam – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

KFUM Oslo – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandnes Ulf – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stjørdals/Blink – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Ullensaker/Kisa – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18 sep

lørdag

15:00

Degerfors – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Häcken – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
19 sep

søndag

15:00

Fredrikstad – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Strømmen – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Kristiansund – Haugesund

Eliteserien (Runde 19)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Mjøndalen – Sandefjord

Eliteserien (Runde 19)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Odd – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 19)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sarpsborg 08 – Rosenborg

Eliteserien (Runde 19)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Tromsø – Brann

Eliteserien (Runde 19)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Viking – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 19)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Vålerenga – Molde

Eliteserien (Runde 19)

  • discovery+
  • Eurosport Player
20 sep

mandag

18:00

Grorud – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Raufoss – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Åsane Fotball – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Bryne – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
24 sep

fredag

18:00

HamKam – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
25 sep

lørdag

15:00

Aalesund – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

KFUM Oslo – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
26 sep

søndag

15:00

Start – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Bodø/Glimt – Vålerenga

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Brann – Kristiansund

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Haugesund – Odd

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Lillestrøm – Tromsø

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Molde – Viking

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Rosenborg – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandefjord – Stabæk

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømsgodset – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
29 sep

onsdag

18:00

Bryne – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Raufoss – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stjørdals/Blink – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Åsane Fotball – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømmen – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
19:00

Stabæk – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 19)

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

HamKam – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
2 okt

lørdag

15:00

Fredrikstad – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

KFUM Oslo – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
3 okt

søndag

15:00

Aalesund – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Kristiansund – Rosenborg

Eliteserien (Runde 21)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Mjøndalen – Brann

Eliteserien (Runde 21)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Odd – Molde

Eliteserien (Runde 21)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sarpsborg 08 – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 21)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stabæk – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 21)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Viking – Sandefjord

Eliteserien (Runde 21)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Vålerenga – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 21)

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Tromsø – Haugesund

Eliteserien (Runde 21)

  • discovery+
  • Eurosport Player
16 okt

lørdag

15:00

Bryne – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Grorud – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

HamKam – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Jerv – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Strømmen – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Åsane Fotball – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
17 okt

søndag

15:00

Aalesund – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Bodø/Glimt – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 22)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Brann – Stabæk

Eliteserien (Runde 22)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Haugesund – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 22)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Lillestrøm – Kristiansund

Eliteserien (Runde 22)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Sandefjord – Odd

Eliteserien (Runde 22)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Strømsgodset – Viking

Eliteserien (Runde 22)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Molde – Tromsø

Eliteserien (Runde 22)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Rosenborg – Vålerenga

Eliteserien (Runde 22)

  • discovery+
  • Eurosport Player
20 okt

onsdag

18:00

Fredrikstad – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

KFUM Oslo – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Raufoss – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandnes Ulf – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Start – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Ullensaker/Kisa – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Ranheim – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
23 okt

lørdag

13:30

Jerv – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
24 okt

søndag

15:00

Åsane Fotball – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Kristiansund – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 23)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Odd – Brann

Eliteserien (Runde 23)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Rosenborg – Sandefjord

Eliteserien (Runde 23)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Strømsgodset – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 23)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Stabæk – Molde

Eliteserien (Runde 23)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Viking – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 23)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Vålerenga – Haugesund

Eliteserien (Runde 23)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Tromsø – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 23)

  • discovery+
  • Eurosport Player
25 okt

mandag

18:00

Aalesund – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Bryne – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stjørdals/Blink – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømmen – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

HamKam – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
27 okt

onsdag

17:00

Brann – Viking

Eliteserien (Runde 24)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Haugesund – Rosenborg

Eliteserien (Runde 24)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Lillestrøm – Stabæk

Eliteserien (Runde 24)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Mjøndalen – Kristiansund

Eliteserien (Runde 24)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Sarpsborg 08 – Vålerenga

Eliteserien (Runde 24)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Molde – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 24)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Tromsø – Odd

Eliteserien (Runde 24)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Sandefjord – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 24)

  • discovery+
  • Eurosport Player
29 okt

fredag

18:00

Fredrikstad – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Raufoss – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandnes Ulf – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Start – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Stjørdals/Blink – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Ullensaker/Kisa – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

KFUM Oslo – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
31 okt

søndag

17:00

Bodø/Glimt – Sandefjord

Eliteserien (Runde 25)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Kristiansund – Tromsø

Eliteserien (Runde 25)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Odd – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 25)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Rosenborg – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 25)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Strømsgodset – Molde

Eliteserien (Runde 25)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Viking – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 25)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Vålerenga – Brann

Eliteserien (Runde 25)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Stabæk – Haugesund

Eliteserien (Runde 25)

  • discovery+
  • Eurosport Player
1 nov

mandag

18:00

HamKam – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Ranheim – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandnes Ulf – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Strømmen – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Åsane Fotball – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
20:00

Aalesund – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
6 nov

lørdag

15:00

Bryne – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Fredrikstad – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Grorud – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

KFUM Oslo – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Raufoss – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
7 nov

søndag

15:00

Start – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Brann – Rosenborg

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Haugesund – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Lillestrøm – Vålerenga

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Mjøndalen – Viking

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Tromsø – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Odd – Kristiansund

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Sarpsborg 08 – Stabæk

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Molde – Sandefjord

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Player
20 nov

lørdag

15:00

Aalesund – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

HamKam – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Jerv – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Strømmen – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Åsane Fotball – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
21 nov

søndag

17:00

Bodø/Glimt – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 27)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Molde – Rosenborg

Eliteserien (Runde 27)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Sandefjord – Brann

Eliteserien (Runde 27)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Sarpsborg 08 – Odd

Eliteserien (Runde 27)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Stabæk – Kristiansund

Eliteserien (Runde 27)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Strømsgodset – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 27)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Vålerenga – Tromsø

Eliteserien (Runde 27)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Viking – Haugesund

Eliteserien (Runde 27)

  • discovery+
  • Eurosport Player
27 nov

lørdag

15:00

Bryne – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Fredrikstad – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Grorud – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

KFUM Oslo – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Raufoss – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Start – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
28 nov

søndag

17:00

Brann – Molde

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Haugesund – Sandefjord

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Kristiansund – Viking

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Odd – Vålerenga

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Mjøndalen – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Tromsø – Stabæk

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Rosenborg – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Lillestrøm – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 28)

  • discovery+
  • Eurosport Player
5 des

søndag

17:00

Bodø/Glimt – Brann

Eliteserien (Runde 29)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Molde – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 29)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Sandefjord – Kristiansund

Eliteserien (Runde 29)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Strømsgodset – Haugesund

Eliteserien (Runde 29)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Vålerenga – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 29)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Sarpsborg 08 – Tromsø

Eliteserien (Runde 29)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Viking – Odd

Eliteserien (Runde 29)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Stabæk – Rosenborg

Eliteserien (Runde 29)

  • discovery+
  • Eurosport Player
12 des

søndag

17:00

Brann – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 30)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Haugesund – Molde

Eliteserien (Runde 30)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Kristiansund – Vålerenga

Eliteserien (Runde 30)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Mjøndalen – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 30)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Rosenborg – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 30)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Odd – Stabæk

Eliteserien (Runde 30)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Lillestrøm – Sandefjord

Eliteserien (Runde 30)

  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Tromsø – Viking

Eliteserien (Runde 30)

  • discovery+
  • Eurosport Player

Når kom discovery+ til Norge?

discovery+ ble sluppet i Norge den 5. januar 2021 ved at Dplay byttet navn.

Innhold discovery+

Med discovery+ får du tilgang til det samme innholdet som er på Dplay. Det betyr kamper fra Eliteserien, OBOS-ligaen og Snooker, i tillegg til innhold fra International Swimming League, golf og tennis. Utover dette forventer vi at Discovery kjøper flere rettigheter til sport.

Pris discovery+

Om du lurer på hva discovery+ koster, så er det samme pris for de som allerede har Dplay. Pris nye kunder discovery+ er 159kr per måned for sportspakken, og da inkluderes 8 kanaler. Dersom Discovery Networks kjøpes flere rettigheter kan det tenkes at prisen øker.

Dplay til discovery+ app

For at applikasjonen til Dplay skal gjelde for discovery+ vil det komme en oppdatering som du må laste ned. Utover det skal det ikke være noe ytterligere som trengs.