Advertisement
16
  • 16 JUNI

    Idag, søndag

    1. Ji Sung Nam - Mikael Torpegaard

      Se kampen her

      ATP Challenger Columbus
    2. Albacete - Mallorca

      Se kampen her

      Segunda Division - Promotion Playoffs
    3. FC Milsami Orhei - FC Dinamo-Auto C

      Se kampen her

      Divizia Nationala
    4. Dinamo Brest - FC Gomel

      Se kampen her

      Belarus Premier League
    5. Rosenborg BK - Vålerenga

      Se kampen her

      Norway - Eliteserien
    6. Banco di Sardegna Sassari - Umana Reyer Venezia

      Se kampen her

      Italy - Serie A
    7. Paraguay - Qatar

      Se kampen her

      Copa América
    8. Connecticut Sun - Seattle Storm

      Se kampen her

      WNBA
    9. Náutico - Botafogo-PB

      Se kampen her

      Brazilian Série C
    10. Carabobo FC - Estudiantes de Mérida

      Se kampen her

      Venezuela Primera Division
    11. Uruguay - Ecuador

      Se kampen her

      Copa América
    12. Haiti - Bermuda

      Se kampen her

      Gold Cup
    13. Minnesota Lynx - Las Vegas Aces

      Se kampen her

      WNBA
    14. Mineros de Guayana - Zulia FC

      Se kampen her

      Venezuela Primera Division
    15. Costa Rica - Nicaragua

      Se kampen her

      Gold Cup
  • 17 JUNI

    Imorgon, mandag

    1. Seoul E-Land FC - Jeonnam Dragons

      Se kampen her

      South Korea K-League Challenge
    2. FC Anyang - Busan Ipark

      Se kampen her

      South Korea K-League Challenge
    3. VPS - KuPS

      Se kampen her

      Finnish Veikkausliiga
    4. Stabæk - Tromsø

      Se kampen her

      Norway - Eliteserien
    5. Örgryte IS - GAIS

      Se kampen her

      Swedish Superettan
    6. ASVEL Basket - Monaco

      Se kampen her

      France Pro A
    7. Real Madrid - FC Barcelona Lassa

      Se kampen her

      Spain ACB
    8. Japan - Chile

      Se kampen her

      Copa América
    9. Curaçao - El Salvador

      Se kampen her

      Gold Cup
    10. Jamaica - Honduras

      Se kampen her

      Gold Cup
  • 18 JUNI

    tirsdag

    1. Tartu JK Tammeka - Tallinn Kalev

      Se kampen her

      Estonia - Meistriliiga
    2. Viljandi JK Tulevik - FC Maardu

      Se kampen her

      Estonia - Meistriliiga
    3. Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC

      Se kampen her

      Estonia - Meistriliiga
    4. Bolivia - Peru

      Se kampen her

      Copa América
    5. Panama - Trinidad-Tobago

      Se kampen her

      Gold Cup
    6. Brazil - Venezuela

      Se kampen her

      Copa América
    7. USA - Guyana

      Se kampen her

      Gold Cup