• 11 APR

    Idag, søndag

    1. King, Kevin - Ward, James

      Se kampen her

      Orlando
    2. Mallorca - Lugo

      Se kampen her

      La Liga 2
    3. Mirandés - UD Logroñés

      Se kampen her

      La Liga 2
    4. Sabadell FC - FC Cartagena

      Se kampen her

      La Liga 2
    5. Anderlecht - Club Brugge

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    6. Quang Duong - Aguilera Guerrero, Emiliano

      Se kampen her

      Mexico
    7. Kodat, Toby Alex - Sakamoto, Pedro

      Se kampen her

      Orlando
    8. Aragone, JC - Bellucci, Thomaz

      Se kampen her

      Orlando
    9. Valladolid - Granada CF

      Se kampen her

      La Liga
    10. S.C. Braga - Belenenses

      Se kampen her

      Primeira Liga
    11. Slavia Praha - Sparta Praha

      Se kampen her

      First League
    12. FC Barcelona - Real Madrid

      Se kampen her

      Liga ACB
    13. Liu, Claire - Perez, Ellen

      Se kampen her

      Charleston
    14. Venezia - Cosenza

      Se kampen her

      Serie B
    15. Patronato de Paraná - Gimnasia La Plata

      Se kampen her

      Primera Division
    16. Shakhtyor Soligorsk - Smorgon

      Se kampen her

      Premier League
    17. Amiens - Rodez

      Se kampen her

      Ligue 2
    18. Kudermetova, Veronika - Kovinic, D

      Se kampen her

      Charleston
    19. All Boys - Tristán Suárez

      Se kampen her

      Primera B Nacional
    20. Lokomotiva Zagreb - Dinamo Zagreb

      Se kampen her

      1. HNL-ligaen
    21. Charlotte Hornets - Atlanta Hawks

      Se kampen her

      NBA
    22. Acqua S.Bernardo Cantù - Dolomiti Energia Trento

      Se kampen her

      Lega A
    23. Casademont Zaragoza - Valencia Basket Club

      Se kampen her

      Liga ACB
    24. Quiroz, Roberto - Smith, Roy

      Se kampen her

      Orlando
    25. Segafredo Virtus Bologna - Allianz Trieste

      Se kampen her

      Lega A
    26. Fiorentina - Atalanta

      Se kampen her

      Serie A
    27. Beerschot - KV Oostende

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    28. Happy Casa Brindisi - A|X Armani Exchange Milano

      Se kampen her

      Lega A
    29. Real Betis - Atlético Madrid

      Se kampen her

      La Liga
    30. Espanyol - Leganés

      Se kampen her

      La Liga 2
    31. JS Kabylie - Renaissance Sportive De Berkane

      Se kampen her

      CAF Confederations Cup
    32. Pyramids FC - Raja Casablanca

      Se kampen her

      CAF Confederations Cup
    33. Lyon - Angers

      Se kampen her

      Ligue 1
    34. Sporting Lisboa - Famalicão

      Se kampen her

      Primeira Liga
    35. Guabirá Montero - Real Tomayapo

      Se kampen her

      Liga Profesional
    36. La Serena - Universidad de Chile

      Se kampen her

      Primera
    37. Divina Seguros Joventut - Herbalife Gran Canaria

      Se kampen her

      Liga ACB
    38. Deportivo Morón - Instituto AC Córdoba

      Se kampen her

      Primera B Nacional
    39. Denver Nuggets - Boston Celtics

      Se kampen her

      NBA
    40. Rosario Central - Banfield

      Se kampen her

      Primera Division
    41. Jorge Wilstermann - The Strongest

      Se kampen her

      Liga Profesional
    42. Unión de Santa Fe - Boca Juniors

      Se kampen her

      Primera Division
    43. Santiago Wanderers - Union La Calera

      Se kampen her

      Primera
    44. Sao Paulo FC - Flamengo

      Se kampen her

      FIBA Americas League
    45. Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans

      Se kampen her

      NBA
    46. Orlando Magic - Milwaukee Bucks

      Se kampen her

      NBA
    47. Tottenham (Member) Esports - Liverpool FC (Alback) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    48. Chelsea (Indenfor) Esports - Liverpool FC (Alback) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    49. Real Potosí - San José Oruro

      Se kampen her

      Liga Profesional
    50. Chelsea (Indenfor) Esports - Tottenham (Member) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    51. River Plate - CA Colon de Santa Fe

      Se kampen her

      Primera Division
    52. Colo Colo - O'Higgins

      Se kampen her

      Primera
    53. Dallas Mavericks - San Antonio Spurs

      Se kampen her

      NBA
    54. Memphis Grizzlies - Indiana Pacers

      Se kampen her

      NBA
    55. Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls

      Se kampen her

      NBA
    56. New York Knicks - Toronto Raptors

      Se kampen her

      NBA
    57. Liverpool FC (Alback) Esports - Tottenham (Member) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    58. Liverpool FC (Alback) Esports - Chelsea (Indenfor) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    59. Inter Milan (Vito) Esports - SSC Napoli (Indenfor) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    60. SS Lazio (Skripp) Esports - Atalanta BC (Alback) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    61. AC Milan (Member) Esports - SSC Napoli (Indenfor) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    62. Inter Milan (Vito) Esports - Atalanta BC (Alback) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    63. AC Milan (Member) Esports - Inter Milan (Vito) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    64. SSC Napoli (Indenfor) Esports - SS Lazio (Skripp) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    65. AC Milan (Member) Esports - Atalanta BC (Alback) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    66. SS Lazio (Skripp) Esports - Inter Milan (Vito) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    67. SS Lazio (Skripp) Esports - AC Milan (Member) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    68. SSC Napoli (Indenfor) Esports - Atalanta BC (Alback) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    69. Club Tijuana - Mazatlán FC

      Se kampen her

      Liga MX
    70. Atalanta BC (Alback) Esports - SS Lazio (Skripp) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    71. SSC Napoli (Indenfor) Esports - Inter Milan (Vito) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    72. Los Angeles Clippers - Detroit Pistons

      Se kampen her

      NBA
    73. Portland Trail Blazers - Miami Heat

      Se kampen her

      NBA
    74. Atalanta BC (Alback) Esports - Inter Milan (Vito) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    75. SSC Napoli (Indenfor) Esports - AC Milan (Member) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    76. Inter Milan (Vito) Esports - AC Milan (Member) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    77. SS Lazio (Skripp) Esports - SSC Napoli (Indenfor) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    78. Atalanta BC (Alback) Esports - AC Milan (Member) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    79. Inter Milan (Vito) Esports - SS Lazio (Skripp) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    80. AC Milan (Member) Esports - SS Lazio (Skripp) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    81. Atalanta BC (Alback) Esports - SSC Napoli (Indenfor) Esports

      Se kampen her

      Cyber Stars League (2x5mins)
    82. Beijing Shougang Ducks - Fujian SBS Sturgeons

      Se kampen her

      CBA
  • 12 APR

    Imorgon, mandag

    1. Zhejiang Guangsha Lions - Shanxi Loongs

      Se kampen her

      CBA
    2. Melbourne United - Brisbane Bullets

      Se kampen her

      NBL
    3. Goyang Orions - Incheon ET-Land Elephants

      Se kampen her

      KBL
    4. Jiangsu Dragons Kentier - Jilin GBT Northeast Tigers

      Se kampen her

      CBA
    5. Sichuan Blue Whales - Shenzhen Aviators

      Se kampen her

      CBA
    6. Kasımpaşa - Yeni Malatyaspor

      Se kampen her

      Süper Lig
    7. Alanyaspor - Denizlispor

      Se kampen her

      Süper Lig
    8. Fenerbahçe - Gaziantep B.B.

      Se kampen her

      Süper Lig
    9. Piast Gliwice - Górnik Zabrze

      Se kampen her

      Ekstraklasa
    10. CSKA Moskva - Rotor Volgograd

      Se kampen her

      Premier League
    11. Ñublense - Cobresal

      Se kampen her

      Primera
    12. Anadolu Efes - Tofaş

      Se kampen her

      Super League
    13. Chievo Verona - Pisa

      Se kampen her

      Serie B
    14. Lyngby - AaB Aalborg

      Se kampen her

      Superligaen
    15. AIK - Degerfors IF

      Se kampen her

      Allsvenskan
    16. Kalmar FF - Östersunds FK

      Se kampen her

      Allsvenskan
    17. Västerås SK FK - AFC Eskilstuna

      Se kampen her

      Superettan
    18. Leksands IF - Örebro HK

      Se kampen her

      SHL
    19. Skellefteå AIK - Luleå HF

      Se kampen her

      SHL
    20. BC Zenit Saint Petersburg - Panathinaikos

      Se kampen her

      Euroleague
    21. BC Khimki Moscow - Enisey Krasnoyarsk

      Se kampen her

      VTB United League
    22. TSG Hoffenheim - Bayer Leverkusen

      Se kampen her

      Bundesliga
    23. Benevento - Sassuolo

      Se kampen her

      Serie A
    24. Royal Excel Mouscron - Royal Antwerp FC

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    25. Guingamp - Toulouse

      Se kampen her

      Ligue 2
    26. Celta Vigo - Sevilla

      Se kampen her

      La Liga
    27. Alcorcón - CD Castellon

      Se kampen her

      La Liga 2
    28. Club Bolívar - Club Independiente Petrolero

      Se kampen her

      Liga Profesional
    29. Palestino - Everton de Viña del Mar

      Se kampen her

      Primera
    30. FBC Melgar - Ayacucho FC

      Se kampen her

      Primera Division
    31. Curicó Unido - Antofagasta

      Se kampen her

      Primera
    32. Atlético Huracán - Sarmiento

      Se kampen her

      Primera Division
    33. Lanús - Newell's Old Boys

      Se kampen her

      Primera Division
    34. Dallas Mavericks - Philadelphia 76ers

      Se kampen her

      NBA
    35. New York Knicks - Los Angeles Lakers

      Se kampen her

      NBA
    36. Minnesota Timberwolves - Brooklyn Nets

      Se kampen her

      NBA
    37. Orlando Magic - San Antonio Spurs

      Se kampen her

      NBA
    38. Almirante Brown - Nueva Chicago

      Se kampen her

      Primera B Nacional
    39. Atlético Tucumán - Velez Sarsfield

      Se kampen her

      Primera Division
    40. Memphis Grizzlies - Chicago Bulls

      Se kampen her

      NBA
    41. New Orleans Pelicans - Sacramento Kings

      Se kampen her

      NBA
    42. Utah Jazz - Washington Wizards

      Se kampen her

      NBA
    43. CF Pachuca - Puebla FC

      Se kampen her

      Liga MX
    44. Golden State Warriors - Denver Nuggets

      Se kampen her

      NBA
    45. Phoenix Suns - Houston Rockets

      Se kampen her

      NBA
    46. Tianjin Pioneers - Liaoning Panpan Dinosaurs

      Se kampen her

      CBA
  • 13 APR

    tirsdag

    1. Shandong Heroes - Nanjing Monkey Kings

      Se kampen her

      CBA
    2. Shanghai Dongfang Sharks - Zhejiang Golden Bulls

      Se kampen her

      CBA
    3. Xinjiang Flying Tigers - Guangdong Foshan Dralions

      Se kampen her

      CBA
    4. Newcastle Jets FC - Perth Glory

      Se kampen her

      A-League
    5. New Zealand Breakers - Perth Wildcats

      Se kampen her

      NBL
    6. Anyang KGC - Busan KT Sonicboom

      Se kampen her

      KBL
    7. Qingdao Double Star Eagles - Beijing Royal Fighters

      Se kampen her

      CBA
    8. FK Pardubice - Slovácko

      Se kampen her

      First League
    9. Astra Giurgiu - Dinamo Bucuresti

      Se kampen her

      Cupa Romaniei
    10. Telekom Baskets Bonn - FC Bayern München

      Se kampen her

      BBL
    11. Dunfermline Athletic - Dundee FC

      Se kampen her

      Mesterskapet
    12. GIF Sundsvall - Helsingborgs IF

      Se kampen her

      Superettan
    13. Frölunda Indians - Rögle BK

      Se kampen her

      SHL
    14. Queen of the South - Raith Rovers

      Se kampen her

      Mesterskapet
    15. Cusco FC - Sport Boys

      Se kampen her

      Primera Division
    16. Basketball Löwen Braunschweig - Neckar Riesen Ludwigsburg

      Se kampen her

      BBL
    17. LTi Giessen46ers - Alba Berlin

      Se kampen her

      BBL
    18. Itabom Bauru - Cerrado Basquete

      Se kampen her

      NBB
    19. Atlanta United FC - LD Alajuelense

      Se kampen her

      CONCACAF Champions League
    20. San Martín de Tucumán - Chacarita Juniors

      Se kampen her

      Primera B Nacional
    21. Sporting Cristal - Deportivo Municipal

      Se kampen her

      Primera Division
    22. Indiana Pacers - Los Angeles Clippers

      Se kampen her

      NBA
    23. Toronto Raptors - Atlanta Hawks

      Se kampen her

      NBA
    24. Portland Timbers - CD Marathón

      Se kampen her

      CONCACAF Champions League
    25. Charlotte Hornets - Los Angeles Lakers

      Se kampen her

      NBA