TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 26 tor
  • 27 idag
  • 28 lør
  • 29 søn
  • 30 man
  • 1 tir
  • 2 ons
  • 3 tor
  • 4 fre
  • 5 lør
  • 6 søn
  • 7 man
  • 8 tir

Ubestemt kanal på TV og Live Stream

26 nov

i går, torsdag

18:25

AVLYST: Norge – Tyskland

Golden League, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:45

UTSATT: HC Motor Zaporozhye – HC PPD Zagreb

EHF Champions League

  • Ubestemt kanal
19:00

UTSATT: Djurgården – Rögle BK

SHL

  • Ubestemt kanal
19:00

UTSATT: Örebro Hockey – Leksands IF

SHL

  • Ubestemt kanal
28 nov

i morgen, lørdag

14:00

UTSATT: Asker – Skeid Fotball

OBOS-ligaen (Kvalifisering til OBOS-ligaen 1:2)

  • Ubestemt kanal
16:00

Hopp: Menn - Ruka | Andre omgang

Kombinert Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
  • Ubestemt kanal
17:00

AVLYST: Frankrike – Tyskland

Golden League, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Linköpings HC – Örebro Hockey

SHL

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Rögle BK – Växjö Lakers

SHL

  • Ubestemt kanal
19:15

AVLYST: Norge – Danmark

Golden League, kvinner

  • Ubestemt kanal
29 nov

søndag

14:30

AVLYST: Tyskland – Danmark

Golden League, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:45

AVLYST: Norge – Frankrike

Golden League, kvinner

  • Ubestemt kanal
1 des

tirsdag

19:00

UTSATT: Brynäs – Örebro Hockey

SHL

  • Ubestemt kanal
2 des

onsdag

20:45

UTSATT: HC PPD Zagreb – HBC Nantes

EHF Champions League

  • Ubestemt kanal
3 des

torsdag

19:00

UTSATT: Örebro Hockey – Frölunda

SHL

  • Ubestemt kanal
4 des

fredag

09:40

UTSATT: Klassisk sprint: Prolog - Lillehammer

Langrenn Verdenscup

  • Ubestemt kanal
12:15

UTSATT: Klassisk sprint: Finaler - Lillehammer

Langrenn Verdenscup

  • Ubestemt kanal
5 des

lørdag

10:20

UTSATT: Skiathlon: Kvinner - Lillehammer

Langrenn Verdenscup (7,5km/7,5km)

  • Ubestemt kanal
11:45

UTSATT: Skiathlon: Menn - Lillehammer

Langrenn Verdenscup (15km/15km)

  • Ubestemt kanal
13:00

UTSATT: Skeid Fotball – Asker

OBOS-ligaen (Kvalifisering til OBOS-ligaen 2:2)

  • Ubestemt kanal
15:00

UTSATT: Hopp: Menn - Lillehammer

Skihopp Verdenscup (HS98)

  • Ubestemt kanal
6 des

søndag

10:30

UTSATT: Stafett: Menn - Lillehammer

Langrenn Verdenscup (4x7,5km)

  • Ubestemt kanal
14:05

UTSATT: Stafett: Kvinner - Lillehammer

Langrenn Verdenscup (4x5km)

  • Ubestemt kanal
15:00

UTSATT: Hopp: Menn - Lillehammer

Skihopp Verdenscup (HS140)

  • Ubestemt kanal
9 des

onsdag

17:00

Vålerenga – Brøndby

Womens Champions League (16.-delsfinale | Kamp 1)

  • Ubestemt kanal
17:00

FC Minsk – LSK Kvinner

Womens Champions League (16.-delsfinale | Kamp 1)

  • Ubestemt kanal
12 des

lørdag

11:45

4x6km stafett: Kvinner - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Ubestemt kanal
14:45

12,5km jaktstart: Menn - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Ubestemt kanal
13 des

søndag

11:45

10km jaktstart: Kvinner - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Ubestemt kanal
15 des

tirsdag

17:00

Brøndby – Vålerenga

Womens Champions League (16.-delsfinale | Kamp 2)

  • Ubestemt kanal
17:00

LSK Kvinner – FC Minsk

Womens Champions League (16.-delsfinale | Kamp 2)

  • Ubestemt kanal
17 des

torsdag

14:15

10km sprint: Menn - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Ubestemt kanal
18 des

fredag

14:15

7,5km sprint: Kvinner - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Ubestemt kanal
18:00

Hopp: Menn - Engelberg | Kvalifisering

Skihopp Verdenscup (HS140)

  • Ubestemt kanal
19 des

lørdag

10:45

Hopp/10km: Menn - Ramsau | Første omgang

Kombinert Verdenscup

  • Ubestemt kanal
13:00

12,5km jaktstart: Menn - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Ubestemt kanal
14:15

Hopp/10km: Menn - Ramsau | Andre omgang

Kombinert Verdenscup

  • Ubestemt kanal
15:00

10km jakstart: Kvinner - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Ubestemt kanal
16:00

Hopp: Menn - Engelberg

Skihopp Verdenscup (HS140)

  • Ubestemt kanal
20 des

søndag

11:00

Hopp/10km: Menn - Ramsau | Første omgang

Kombinert Verdenscup

  • Ubestemt kanal
12:00

15km fellesstart: Menn - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Ubestemt kanal
14:25

12,5km fellesstart: Kvinner - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Ubestemt kanal
15:15

Hopp/10km: Menn - Ramsau | Andre omgang

Kombinert Verdenscup

  • Ubestemt kanal
16:00

Hopp: Menn - Engelberg

Skihopp Verdenscup (HS140)

  • Ubestemt kanal
22 des

tirsdag

20:45

Slalåm: Menn - Madonna di Campiglio | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Ubestemt kanal
28 des

mandag

16:30

Hopp: Menn - Oberstdorf | Kvalifisering

Skihopp Verdenscup (HS137)

  • Ubestemt kanal
29 des

tirsdag

16:30

Hopp: Menn - Oberstdorf

Skihopp Verdenscup (HS137)

  • Ubestemt kanal
31 des

torsdag

14:00

Nyttårshopprennet: Garmisch Partenkirchen | Kvalifisering

Skihopp Verdenscup (HS142)

  • Ubestemt kanal
1 jan

fredag

14:00

Nyttårshopprennet: Garmisch Partenkirchen

Skihopp Verdenscup (HS142)

  • Ubestemt kanal
    Annonse
    Annonse
    Annonce