TVkampen.com TVkampen.com
  • 20 man
  • 21 idag
  • 22 ons
  • 23 tor
  • 24 fre
  • 25 lør
  • 26 søn
  • 27 man
  • 28 tir
  • 29 ons
  • 30 tor
  • 1 fre
  • 2 lør

Ubestemt kanal på TV og Live Stream

20 sep

i går, mandag

18:00

Bjarg – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 7)

  • Ubestemt kanal
26 sep

søndag

17:00

Flint – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
13 okt

onsdag

18:00

Nærbø – Drammen

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
23 okt

lørdag

13:00

Oppsal – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Kråkerøy – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Strømsgodset 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Follo – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Donn – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Hinna FK – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Express – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Åkra – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Mandalskameratene – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Frigg – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Bjarg – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Fjøra – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Stord – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Os Turn Fotball – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

FK Fyllingsdalen – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Ready – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Molde 2 – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Strindheim – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Kolstad – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

NTNUI – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Aalesund 2 – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Skjervøy – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Skeid 2 – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Ullern – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Bodø/Glimt 2 – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Skånland – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Stabæk 2 – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
27 okt

onsdag

18:00

St. Hallvard – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:30

HK Herulf Moss – Follo

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:30

Haslum – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
30 okt

lørdag

13:00

Sarpsborg 08 2 – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Mjøndalen 2 – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Halsen – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Ørn Horten – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal