15
  • 12 fre
  • 13 lør
  • 14 søn
  • 15 man
  • 16 tir
  • 17 ons
  • 18 tor
  • 19 fre
  • 20 lør
  • 21 søn
  • 22 man
  • 23 tir
  • 24 ons
15 Velg dato

Fotball-EM på TV og Live Stream

TVkampen holder deg oppdatert til fotball-EM 2020.
EM-kvalifisering 2020 startet den 21. mars 2019 og ble avsluttet i November 2019 , og her finner du alle kampene med TV-kanaler og tidspunkt.
Få med deg fotball-EM kamper på TV og live stream i dag!
  1. Gruppe A

  2. Gruppe B

  3. Gruppe C

  4. Gruppe D

  5. Gruppe E

  6. Gruppe F

 Trykk på gruppene for å sortere oversikten
Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.

Om Fotball-EM 2020

Fotball-EM 2020 foregår fra den 12. juni til 12. juli 2020, hvor 24 nasjoner fordelt på 6 grupper skal kjempe om EM-tittelen 2020. Fotball-EM spilles denne gangen i 12 forskjellige byer i 12 forskjellige land i Europa og de har blitt fordelt på følgende måte:

Gruppe A kamper
Italia (Stadio Olimpico, Roma), Aserbajdsjan (Olympic Stadium, Baku)
Gruppe B kamper
Russland (St. Petersburg stadion), Danmark (Parken stadion, København)
Gruppe C kamper
Nederland (Johan Cruijff Arena, Amsterdam), Romania (National Arena, Bucureşti)
Gruppe D kamper
England (Wembley Stadium, London), Skottland (Hampden Park, Glasgow)
Gruppe E kamper
Spania (Estadio de San Mamés, Bilbao), Irland (Dublin Arena)
Gruppe F kamper
Tyskland (Fußball Arena München, München), Ungarn (Puskás Aréna, Budapest)

Fotball EM-kvalik

EM-kvalifiseringen ble spilt mellom mars 2019 og november 2019, hvor 50 europeiske lag var fordelt på 10 grupper med 5 lag i hver gruppe. Kvalifiseringen er ferdigspilt og de to beste lagene fra hver gruppe (totalt 20 lag) er videre til EM-gruppespillet (trekningen til gruppespillet forgår den 30. november 2019).
De fire resterende lagene som går videre til EM-gruppespillet, vil bli avgjort i Nations League play-off i mars 2020.

EM-kalender 2020

Gruppespillet

Fredag 12.juni
Gruppe A kamp (Roma), kl.21:00

Lørdag 13.juni
Gruppe A kamp (Baku)
Gruppe B kamp (København)
Gruppe B kamp (St. Petersburg)

Søndag 14.juni
Gruppe C kamp (Amsterdam)
Gruppe C kamp (Bucuresti)
Gruppe D kamp (London)

Mandag 15.juni
Gruppe D kamp (Glasgow)
Gruppe E kamp (Bilbao)
Gruppe E kamp (Dublin)

Tirsdag 16.juni
Gruppe F kamp (Budapest)
Gruppe F kamp (München)

Onsdag 17.juni
Gruppe A kamp (Rome)
Gruppe A kamp (Baku)
Gruppe B kamp (St. Petersburg)

Torsdag 18.juni
Gruppe B kamp (Copenhagen)
Gruppe C kamp (Amsterdam)
Gruppe C kamp (Bucuresti)

Fredag 19.juni
Gruppe D kamp (London)
Gruppe D kamp (Glasgow)
Gruppe E kamp (Dublin)

Lørdag 20.juni
Gruppe E kamp (Bilbao)
Gruppe F kamp (Budapest)
Gruppe F kamp (München)

Søndag 21.juni
Gruppe A kamp (Roma)
Gruppe A kamp (Baku)

Mandag 22.juni
Gruppe B kamp (København)
Gruppe B kamp (St. Petersburg)
Gruppe C kamp (Amsterdam)
Gruppe C kamp (Bucuresti)

Tirsdag 23.juni
Gruppe D kamp (London)
Gruppe D kamp (Glasgow)

Onsdag 24.juni
Gruppe E kamp (Bilbao)
Gruppe E kamp (Dublin)
Gruppe F kamp (Budapest)
Gruppe F kamp (München)

  • Annonse
  • Annonse
  • Annonse
  • Annonce