24
  • Vis alle
  • Am. fotball
  • Basket
  • Bilsport
  • Fighting
  • Fotball
  • Golf
  • Håndball
  • Ishockey
  • Rugby
  • Ski/Skøyter
  • Sykling
  • Tennis
  • 23 i går
  • 24 I dag
  • 25 lør
  • 26 søn
  • 27 man
  • 28 tir
  • 29 ons
  • 30 tor
  • 1 fre
  • 2 lør
  • 3 søn
  • 4 man
  • 5 tir
24 Velg dato

Europa League på TV


Her finner du komplett terminliste og TV-tider for Europa League 2016/17. Finalen spilles Friends Arena i Stockholm 24. mai 2017. Vinneren av Europa League får en plass i neste sesongs Champions League. Regjerende mester er Sevilla.
  • 23 NOV

    i går, torsdag

    1. FC Astana – Villarreal


      Europa League
    2. Köln – Arsenal


      Europa League
    3. Fc Lugano – Hapoel Beer Sheva


      Europa League
    4. Fc Viktoria Plzen – FCSB


      Europa League
    5. Rosenborg – Real Sociedad


      Europa League
    6. Östersund – Zorya Lugansk


      Europa League
    7. Athletic Bilbao – Hertha Berlin


      Europa League
    8. Bate Borisov – Fk Crvena Zvezda


      Europa League
    9. Konyaspor – Olympique Marseille


      Europa League
    10. Red Bull Salzburg – Vitoria Guimaraes


      Europa League
    11. Nice – Sv Zulte Waregem


      Europa League
    12. Lazio – Vitesse Arnheim


      Europa League
    13. Zenit – Vardar Skopje


      Europa League
    14. Lokomotiv Moskva – FC København


      Europa League
    15. Everton – Atalanta


      Europa League
    16. Partizan Beograd – Young Boys


      Europa League
    17. Maccabi Tel Aviv – Sk Slavia Praha


      Europa League
    18. Skënderbeu Korçë – Dynamo Kiev


      Europa League
    19. Milan – FK Austria Wien


      Europa League
    20. AEK Athen – Hnk Rijeka


      Europa League
    21. Lyon – Apollon Limassol


      Europa League
    22. Sporting Braga – Hoffenheim


      Europa League
    23. Ludogorets – İstanbul Başakşehir


      Europa League
    24. Sheriff – Zlín


      Europa League
  • 7 DES

    torsdag

    1. FC København – Sheriff


      Europa League
    2. Atalanta – Lyon


      Europa League
    3. Villarreal – Maccabi Tel Aviv


      Europa League
    4. Sk Slavia Praha – FC Astana


      Europa League
    5. Dynamo Kiev – Partizan Beograd


      Europa League
    6. Young Boys – Skënderbeu Korçë


      Europa League
    7. FK Austria Wien – AEK Athen


      Europa League
    8. Hnk Rijeka – Milan


      Europa League
    9. Apollon Limassol – Everton


      Europa League
    10. Hoffenheim – Ludogorets


      Europa League
    11. İstanbul Başakşehir – Sporting Braga


      Europa League
    12. Zlín – Lokomotiv Moskva


      Europa League
    13. Arsenal – Bate Borisov


      Europa League
    14. Vardar Skopje – Rosenborg


      Europa League
    15. Hapoel Beer Sheva – Fc Viktoria Plzen


      Europa League
    16. FCSB – Fc Lugano


      Europa League
    17. Zorya Lugansk – Athletic Bilbao


      Europa League
    18. Hertha Berlin – Östersund


      Europa League
    19. Fk Crvena Zvezda – Köln


      Europa League
    20. Olympique Marseille – Red Bull Salzburg


      Europa League
    21. Vitoria Guimaraes – Konyaspor


      Europa League
    22. Sv Zulte Waregem – Lazio


      Europa League
    23. Vitesse Arnheim – Nice


      Europa League
    24. Real Sociedad – Zenit


      Europa League
Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
  • Annons