TVkampen.com TVkampen.com
  • 4 ons
  • 5 idag
  • 6 fre
  • 7 lør
  • 8 søn
  • 9 man
  • 10 tir
  • 11 ons
  • 12 tor
  • 13 fre
  • 14 lør
  • 15 søn
  • 16 man

Direktesport på TV og Live Stream

Direktesport er lokalavisenes portal for direktesendt sport. Se program direktesport med kamper og sendinger i fotball med Toppserien, PostNord-ligaen og Norsk Tipping-ligaen. Gå aldri glipp av live sport på direktesport i dag med denne oversikten.

4 aug

i går, onsdag

14:00

Brattvåg – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Tromsdalen – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Sotra – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Nardo – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Levanger – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Bærum – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Kongsvinger – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Hallingdal – Hønefoss

NM Kvinner

18:00

Raufoss – Kongsvinger

NM Kvinner

18:00

Bryne – Staal Jørpeland

NM Kvinner

18:00

Stathelle – Snøgg

NM Kvinner

18:00

Viking – Haugar

NM Kvinner

19:00

Eidsvold – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Fløya – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Øygarden FK – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Sarpsborg 08 – Ull/Kisa

NM Kvinner

19:00

Molde – Herd

NM Kvinner

19:00

Mjølner – Medkila

NM Kvinner

19:00

Tromsdalen – Fløya

NM Kvinner

19:00

Porsanger – Bossekop

NM Kvinner

5 aug

I dag, torsdag

Tidligere kamper i dag
15:00

Trekning - 3. runde

NM i fotball

20:00

FC Prishtina – Bodø/Glimt

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 1) · Betsson 7.50 | 5.00 | 1.36 Betsson

6 aug

i morgen, fredag

19:00

FK Fyllingsdalen – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

19:00

Stoppen – Konnerud

4. divisjon (Buskerud)

20:00

Skjervøy – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

7 aug

lørdag

09:00

Talentracet

2021 Talentracet (Grenland motorsportsenter)

13:00

Grorud 2 – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

13:00

Stord – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

13:00

Melbo – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

13:30

NTNUI – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

14:00

Flint – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

Strømsgodset 2 – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

FK Tønsberg – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

Åssiden – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

Hinna FK – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

14:00

Donn – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

14:00

Frigg – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

14:00

Os Turn Fotball – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

14:00

Kolstad – Tynset

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

15:00

Arna-Bjørnar – LSK Kvinner

Toppserien (Runde 10) · Betsson 6.10 | 4.75 | 1.40 Betsson

15:00

Vålerenga – Kolbotn

Toppserien (Runde 10) · Betsson 1.17 | 6.55 | 12.50 Betsson

15:00
15:00
15:00

Hønefoss – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

15:00

Madla – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

15:00

Mandalskameratene – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

15:00

Førde – Jølster

4. divisjon

15:00

Rana FK – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

16:00
16:00

Stovner – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Nybergsund – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Lillestrøm 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Oppsal – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

16:00

Sola – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

16:00

Djerv 1919 – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

16:00

Sogndal 2 – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

16:00

Brann 2 – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

16:00

Ranheim 2 – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

16:00

Træff – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

16:00

Aalesund 2 – Tiller IL

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

16:00

Volda – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

17:00

Bodø/Glimt 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

8 aug

søndag

09:00

Talentracet

2021 Talentracet (Grenland motorsportsenter)

12:00

Åsane – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

14:00

Skeid 2 – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

14:30

Øvrevoll Hosle – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

15:00

Grei Kvinner Elite – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

15:00

Mjølner – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

16:00

Lyn – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

16:30

Røa – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

16:30

Egersund – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Raufoss 2 – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

9 aug

mandag

18:00

Sarpsborg 08 2 – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

18:30

Molde 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

19:00

Fredrikstad 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

19:00

Viking 2 – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

19:00

Nordstrand – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

20:00

Ull/Kisa 2 – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

10 aug

tirsdag

20:00

Nk Domzale – Rosenborg

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 2)

12 aug

torsdag

19:00

Staal Jørpeland – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

13 aug

fredag

16:00

Vard Haugesund – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Bærum – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Konnerud – Solberg

4. divisjon

19:00

Vidar – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

14 aug

lørdag

12:00

Arendal – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

12:30

Fløya – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

12:30

Tromsø 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

13:00

Lyn – Arna-Bjørnar

Toppserien (Runde 11)

13:00

Junkeren – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

13:00

Express – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

14:00

KIL/Hemne – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

14:00

Fart – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

14:00

Kjelsås – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Skeid Fotball – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Ørn Horten – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

14:00

Orkla – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

14:00

Lokomotiv Oslo FK – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

14:00

Brodd – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

15:00

Avaldsnes – Vålerenga

Toppserien (Runde 11)

15:00

LSK Kvinner – Klepp

Toppserien (Runde 11)

15:00

Fram Larvik – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Nardo – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Høyang – Førde

4. divisjon

15:00

Lørenskog – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

15:00

Fana – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

15:00

Strindheim – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

15:30

Lysekloster – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:00

Moss FK – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Sandviken – Rosenborg

Toppserien (Runde 11)

16:00

Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Gjelleråsen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Brumunddal – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Toten – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Ready – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:00

Bjarg – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:00

Kråkerøy – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

16:00

Spjelkavik – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

16:00

Byåsen – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

16:00

Melhus – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

16:00

Skånland – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

16:00

Vindbjart – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

16:00

Åkra – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

18:00

Hønefoss – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

19:30

Hødd – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15 aug

søndag

13:00

Medkila – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

14:00

Alta – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

FK Senja – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Stabæk – Kolbotn

Toppserien

14:15

Amazon Grimstad – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

15:00

Kongsvinger 2 – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

15:00

Gjøvik-Lyn – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Årdal – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

17:00

Asker – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Stabæk 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

17:00

Ullern – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

19:00

Sandviken – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16 aug

mandag

15:30

Rosenborg 2 – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Vålerenga 2 – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Fjøra – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

18:00

Follo – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

20:00

Mjøndalen 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

17 aug

tirsdag

19:00

Start 2 – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

18 aug

onsdag

14:00

Brattvåg – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kvik Halden FK – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Levanger – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Øygarden FK – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:30

Sotra – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Florø – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Fløya – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Kongsvinger – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Kjelsås – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Odd 2 – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19 aug

torsdag

16:00

Eidsvold – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Tromsdalen – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Flekkerøy – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Vard Haugesund – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Madla – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

21 aug

lørdag

13:00

Donn – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

14:00

Hønefoss – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

14:00

Røa – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

14:00

Grorud 2 – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

14:00

FK Fyllingsdalen – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

14:00

Nordstrand – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

14:00

Hinna FK – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

15:00

Fram Larvik – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Lyn – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

15:00

Oppsal – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

15:00

Djerv 1919 – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

16:00

Moss FK – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

16:00

Nybergsund – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

16:00

Stovner – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

16:00

Frigg – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

16:00

Os Turn Fotball – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

16:00

Stord – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

16:00

Brann 2 – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

16:00

Træff – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

16:00

Aalesund 2 – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

16:00

Kolstad – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

16:00

Mjølner – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

16:00

Sola – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

16:00

Viking 2 – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

19:00

Skeid 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

22 aug

søndag

13:00

Hødd – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Volda – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

14:00

Alta – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

FK Senja – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Egersund – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Nardo – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Strømsgodset 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

14:00

Melbo – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

14:30

Åsane – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

15:00

Øvrevoll Hosle – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

15:00

Notodden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Skeid Fotball – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Asker – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Bærum – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Sarpsborg 08 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

16:30

Grei Kvinner Elite – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 10)

17:00

Sogndal 2 – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 3)

18:00

Vålerenga – Viking

Eliteserien (Runde 16)

20:00

Bodø/Glimt 2 – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

23 aug

mandag

16:00

Rosenborg 2 – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Vålerenga 2 – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Arendal – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Flint – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

19:00

Mandalskameratene – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

19:30

Raufoss 2 – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

20:00

Ull/Kisa 2 – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

20:00

Skjervøy – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 3)

24 aug

tirsdag

18:00

Lillestrøm 2 – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 3)

19:00

Fredrikstad 2 – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 3)

19:00

Ranheim 2 – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 3)

27 aug

fredag

18:00

Levanger – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Konnerud – Modum FK

4. divisjon

28 aug

lørdag

13:00

Tromsdalen – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Fløya – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

13:00

Vard Haugesund – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Fjøra – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

13:00

Ready – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

13:00

Hønefoss – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

13:00

Vidar – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

13:30

Vindbjart – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

14:00

Fana – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

14:00

Åkra – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

14:00

Åkra – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

14:00

Brodd – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

15:00

Kongsvinger – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kolbotn – Avaldsnes

Toppserien (Runde 12)

15:00

Vålerenga – Sandviken

Toppserien (Runde 12)

15:00

Klepp – Lyn

Toppserien (Runde 12)

15:00

Medkila – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

15:00

Flekkerøy – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Øygarden FK – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Lørenskog – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

15:30

Skånland – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

16:00

Eidsvold – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kvik Halden FK – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Brattvåg – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kjelsås – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Brumunddal – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

16:00

Bjarg – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

16:00

Årdal – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

16:00

Halsen – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

16:00

Byåsen – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

16:00

Melhus – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

16:00

Spjelkavik – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

16:00

Start 2 – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

16:00

Start 2 – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

18:00

Pors Grenland – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

19:30

Florø – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

29 aug

søndag

13:00

KIL/Hemne – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

13:00

Gjelleråsen – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

13:00

Tromsø 2 – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

14:00

Express – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

14:30

Finnsnes – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

15:00

Arna-Bjørnar – Stabæk

Toppserien (Runde 12)

15:00

Fart – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

15:00

Amazon Grimstad – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 11)

15:00

Sotra – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kongsvinger 2 – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

16:00

Gjøvik-Lyn – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

16:00

Lysekloster – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

16:00

Sandviken – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 4)

16:00

Strindheim – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

16:00

Junkeren – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

17:00

Ullern – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

18:00

Toten – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

20:00

Vålerenga – Stabæk

Eliteserien (Runde 17)

30 aug

mandag

17:30

Fløya – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Ørn Horten – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

18:00

Stabæk 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 4)

19:00

Odd 2 – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Elverum – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 4)

19:00

Mjøndalen 2 – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 4)

19:00

Orkla – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 4)

19:00

Staal Jørpeland – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 4)

1 sep

onsdag

13:15

FK Senja – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Arendal – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Nardo – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Fram Larvik – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Moss FK – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Vålerenga 2 – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Hødd – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Skeid Fotball – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Egersund – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Alta – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Bærum – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

2 sep

torsdag

15:30

Rosenborg 2 – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:30

Asker – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Grorud 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

19:00

Notodden FK – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

3 sep

fredag

18:00

Staal Jørpeland – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

4 sep

lørdag

13:00

Stord – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

13:00

Spjelkavik – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

13:00

Ullern – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

14:00

Åsane – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

14:00

Kråkerøy – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

14:00

Aalesund 2 – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

14:00

Åkra – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

14:00

Hinna FK – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

15:00

LSK Kvinner – Kolbotn

Toppserien (Runde 13)

15:00

Rosenborg – Vålerenga

Toppserien (Runde 13)

15:00

Lyn – Avaldsnes

Toppserien (Runde 13)

15:00

Sandviken – Arna-Bjørnar

Toppserien (Runde 13)

15:00

Stabæk – Klepp

Toppserien (Runde 13)

15:00

Røa – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

15:00

Vard Haugesund – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Lørenskog – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

15:00

Fana – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

15:00

Mjølner – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

15:00

Mandalskameratene – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

16:00

Brattvåg – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Tromsdalen – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Toten – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

16:00

Nybergsund – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

16:00

Stovner – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

16:00

Fjøra – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

16:00

Ready – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

16:00

Frigg – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

16:00

Flint – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

16:00

Pors Grenland – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

16:00

Halsen – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

16:00

NTNUI – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

16:00

Volda – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

16:00

Molde 2 – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 5)

16:00

Skeid 2 – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

16:00

Express – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

16:00

Viking 2 – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

16:30

Tromsø 2 – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

19:30

Florø – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

5 sep

søndag

12:30

Amazon Grimstad – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

12:30

Lyn – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

12:30

Skjervøy – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

14:00

Skånland – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 5)

15:00

Eidsvold – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kongsvinger – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kvik Halden FK – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Grei Kvinner Elite – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

15:00

Levanger – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kjelsås – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:30
16:00

Øygarden FK – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Hønefoss – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 12)

16:00

Flekkerøy – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Fløya – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Sotra – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Sola – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 5)

6 sep

mandag

13:00

Odd 2 – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Os Turn Fotball – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 5)

20:00

Kongsvinger 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 5)

7 sep

tirsdag

18:00

Strømsgodset 2 – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 5)

9 sep

torsdag

20:00

Åskollen – Solberg

4. divisjon

11 sep

lørdag

13:00

Notodden FK – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Orkla – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 6)

13:00

Djerv 1919 – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

14:00

Skeid Fotball – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Sandviken – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 6)

14:00

Melbo – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 6)

14:00

Donn – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

14:00

Vidar – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

15:00

Bærum – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Egersund – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Lysekloster – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 6)

15:00

Brodd – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

15:30

Medkila – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 3)

15:30

Stabæk 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 6)

16:00

FK Senja – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Arendal – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Brumunddal – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 6)

16:00

Lillestrøm 2 – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 6)

16:00

Gjelleråsen – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 6)

16:00

FK Fyllingsdalen – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 6)

16:00

Bjarg – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 6)

16:00

Brann 2 – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 6)

16:00

Årdal – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 6)

16:00

Ørn Horten – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 6)

16:00

Follo – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 6)

16:00

Hønefoss – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 6)

16:00

Kolstad – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 6)

16:00

Melhus – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 6)

16:00

Træff – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 6)

16:00

Vindbjart – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

16:00

Madla – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

16:00

Vindbjart – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

17:00

Sogndal 2 – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 6)

17:00

Fredrikstad 2 – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 6)

18:30

Madla – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

12 sep

søndag

09:00

ISTAF Berlin 2021

ISTAF Berlin 2021

12:30

Start 2 – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

12:30

Start 2 – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 6)

13:00

Alta – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Ull/Kisa 2 – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 6)

14:00

Finnsnes – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 6)

14:00

Nordstrand – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 6)

15:00

Hødd – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Fram Larvik – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Gjøvik-Lyn – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 6)

15:00

Byåsen – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 6)

16:00

Raufoss 2 – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 6)

16:00

Ranheim 2 – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 6)

17:00

Moss FK – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Lokomotiv Oslo FK – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 6)

18:00

Asker – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13 sep

mandag

16:00

Rosenborg 2 – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Odd 2 – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Junkeren – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 6)

18:00

Vålerenga 2 – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:30

Mjøndalen 2 – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 6)

19:00

Elverum – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 6)

15 sep

onsdag

18:00

Flekkerøy – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16 sep

torsdag

19:00

Pors Grenland – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 7)

19:00

Start 2 – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

19:00

Start 2 – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

18 sep

lørdag

13:00

Spjelkavik – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 7)

13:00

Express – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

14:00

Sandviken – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 7)

14:00

Halsen – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 7)

14:00

Strømsgodset 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 7)

14:00

Kråkerøy – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 7)

14:00

Staal Jørpeland – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

15:00

Vard Haugesund – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Lørenskog – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 7)

15:00

Fana – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 7)

15:00

Tromsø 2 – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 7)

15:00

Bodø/Glimt 2 – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 7)

15:00

Brodd – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

15:00

Mandalskameratene – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

15:00

Mandalskameratene – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

15:30

Brattvåg – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Eidsvold – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Fram Larvik – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Skeid Fotball – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Toten – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 7)

16:00

Nybergsund – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 7)

16:00

Gjøvik-Lyn – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 7)

16:00

Os Turn Fotball – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 7)

16:00

Stord – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 7)

16:00

Byåsen – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 7)

16:00

NTNUI – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 7)

16:00

Aalesund 2 – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 7)

16:00

Strindheim – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 7)

16:00

Åkra – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

16:00

Express – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

16:00

Hinna FK – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

16:00

Åkra – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

17:00

Florø – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Fjøra – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 7)

19 sep

søndag

13:00

Fløya – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:30

Levanger – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Skånland – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 7)

15:00

Stabæk 2 – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 7)

16:00

Kongsvinger – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Nardo – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Skeid 2 – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 7)

16:30

Lokomotiv Oslo FK – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 7)

17:30

Tromsdalen – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

20 sep

mandag

16:00

Kjelsås – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Kvik Halden FK – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Follo – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 7)

18:00

Flekkerøy – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Bjarg – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 7)

19:00

Mjøndalen 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 7)

20:00

Brumunddal – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 7)

21 sep

tirsdag

18:00

Grorud 2 – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 7)

19:00

Ready – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 7)

20:00

Kongsvinger 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 7)

23 sep

torsdag

18:00

Molde 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

18:00

Molde 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

24 sep

fredag

19:00

Vestfossen – Stoppen

4. divisjon

25 sep

lørdag

13:00

Frigg – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

13:00

Vindbjart – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

13:00

Vindbjart – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

14:00

Alta – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Hødd – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Arna-Bjørnar – Klepp

Toppserien (Runde 14)

14:00

Lyn – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

14:00

Lysekloster – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

14:00

Ørn Horten – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

14:00

Djerv 1919 – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

15:00

Bærum – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien (Runde 14)

15:00

Avaldsnes – Rosenborg

Toppserien (Runde 14)

15:00

Stabæk – Lyn

Toppserien (Runde 14)

15:00

Kongsvinger – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Fredrikstad 2 – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

15:30

Nordstrand – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Øvrevoll Hosle – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

16:00

Arendal – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Elverum – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00

Årdal – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

16:00

FK Fyllingsdalen – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

16:00

Oppsal – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

16:00

Volda – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

Orkla – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

Melhus – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

Finnsnes – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Donn – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Viking 2 – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Madla – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Donn – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Madla – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

26 sep

søndag

12:00

Skjervøy – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

12:30

KIL/Hemne – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

13:00

Medkila – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

13:00

Ull/Kisa 2 – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

13:00

Mjølner – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

13:00

Ranheim 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

14:00

Fart – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

14:00

Fløya – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

14:00

Brattvåg – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Sotra – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Sola – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

14:00

Sogndal 2 – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

15:00

Øygarden FK – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Egersund – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Notodden FK – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Melbo – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Kvik Halden FK – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Vålerenga – LSK Kvinner

Toppserien (Runde 14)

16:00

Raufoss 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

17:00

Stovner – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

18:00

Gjelleråsen – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

27 sep

mandag

16:00

Rosenborg 2 – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Odd 2 – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Vålerenga 2 – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Lillestrøm 2 – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

18:30

Viking 2 – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

29 sep

onsdag

16:00

Rosenborg – LSK Kvinner

Toppserien (Runde 12)

18:00

Notodden FK – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

1 okt

fredag

19:00

Solberg – Vestfossen

4. divisjon

2 okt

lørdag

13:00

Amazon Grimstad – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 14)

13:00

Åsane – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 14)

14:00

Toten – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

14:00

Elverum – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

15:00

Hønefoss – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 14)

15:00

Florø – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Fram Larvik – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Moss FK – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Asker – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Nybergsund – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

16:00

Brumunddal – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

16:00

Gjøvik-Lyn – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

3 okt

søndag

13:00

Fløya – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Tromsdalen – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

KIL/Hemne – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 14)

13:00

Ull/Kisa 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

14:00

Kjelsås – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:30

Nardo – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

FK Senja – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Flekkerøy – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Lørenskog – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

15:30

Levanger – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Fart – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 14)

4 okt

mandag

16:00

Notodden FK – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Eidsvold – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Skeid Fotball – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

6 okt

onsdag

19:00

Tromsdalen – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

7 okt

torsdag

18:00

Lillestrøm 2 – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

9 okt

lørdag

13:00

Sotra – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:30

Hødd – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Kvik Halden FK – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Rosenborg – Arna-Bjørnar

Toppserien (Runde 15)

14:00

Øvrevoll Hosle – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 15)

14:00

Vard Haugesund – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

LSK Kvinner – Avaldsnes

Toppserien (Runde 15)

15:00

Klepp – Kolbotn

Toppserien (Runde 15)

15:00

Lyn – Vålerenga

Toppserien (Runde 15)

15:00

Sandviken – Stabæk

Toppserien (Runde 15)

15:00

Grei Kvinner Elite – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 15)

15:00

Røa – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 15)

15:00

Brattvåg – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Lørenskog – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

15:00

Nybergsund – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

16:00

Bærum – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Vålerenga 2 – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Øygarden FK – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Arendal – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Stovner – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

16:00

Brumunddal – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

10 okt

søndag

13:00

Odd 2 – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:30

Fløya – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 15)

13:30

Medkila – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 15)

15:00

Rosenborg 2 – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Egersund – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Grorud 2 – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

16:00

Moss FK – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kongsvinger 2 – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

15 okt

fredag

18:00

Gjelleråsen – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

19:00

Solberg – Stoppen

4. divisjon

16 okt

lørdag

13:00

KIL/Hemne – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 16)

14:00

Florø – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Grei Kvinner Elite – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 16)

14:30

Sotra – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Avaldsnes – Sandviken

Toppserien (Runde 16)

15:00

Stabæk – LSK Kvinner

Toppserien (Runde 16)

15:00

Kolbotn – Lyn

Toppserien (Runde 16)

15:00

Klepp – Rosenborg

Toppserien (Runde 16)

15:00

Kjelsås – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kongsvinger – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Notodden FK – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:30

Nardo – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Fløya – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Medkila – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 16)

16:00

Eidsvold – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Gjøvik-Lyn – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

16:00

Elverum – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

17 okt

søndag

13:00

Amazon Grimstad – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 16)

13:00

Ull/Kisa 2 – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

14:00

Alta – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Levanger – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:30

Åsane – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 16)

15:00

Arna-Bjørnar – Vålerenga

Toppserien (Runde 16)

15:00

Toten – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

15:00

Funnefoss/Vormsund – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

16:00

Raufoss 2 – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

18:00

Asker – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18 okt

mandag

13:00

FK Senja – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Fram Larvik – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Arendal – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

23 okt

lørdag

13:00

Stovner – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Brumunddal – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Grorud 2 – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Kongsvinger 2 – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Lillestrøm 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Nybergsund – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Lørenskog – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

14:00

Skeid Fotball – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Egersund – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Øygarden FK – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:30

Brattvåg – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Moss FK – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Tromsdalen – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Fløya – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

24 okt

søndag

13:00

Vard Haugesund – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Alta – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Levanger – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Bærum – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

25 okt

mandag

16:00

Flekkerøy – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Odd 2 – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:30

Hødd – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

30 okt

lørdag

13:00

Kvik Halden FK – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Raufoss 2 – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Funnefoss/Vormsund – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Ull/Kisa 2 – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Toten – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Elverum – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Gjøvik-Lyn – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Gjelleråsen – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

14:00

Arendal – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Sotra – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Fram Larvik – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Kjelsås – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kongsvinger – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

31 okt

søndag

13:00

Florø – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

FK Senja – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Notodden FK – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Eidsvold – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Asker – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

1 nov

mandag

15:30

Nardo – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Vålerenga 2 – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Rosenborg 2 – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

6 nov

lørdag

13:00

Asker – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Brattvåg – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Bærum – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Eidsvold – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Fløya – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Moss FK – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Tromsdalen – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Skeid Fotball – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Egersund – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Øygarden FK – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Odd 2 – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Flekkerøy – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Levanger – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Vard Haugesund – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

7 nov

søndag

12:00

Øvrevoll Hosle – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 17)

12:00

Fløya – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 17)

12:00

Røa – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 17)

12:00

Hønefoss – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 17)

12:00

Fart – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 17)

13:00

Avaldsnes – Arna-Bjørnar

Toppserien (Runde 17)

13:00

Kolbotn – Rosenborg

Toppserien (Runde 17)

13:00

Lyn – LSK Kvinner

Toppserien (Runde 17)

13:00

Vålerenga – Stabæk

Toppserien (Runde 17)

13:00

Sandviken – Klepp

Toppserien (Runde 17)

13 nov

lørdag

13:00

Arna-Bjørnar – Kolbotn

Toppserien (Runde 18)

13:00

LSK Kvinner – Sandviken

Toppserien (Runde 18)

13:00

Klepp – Vålerenga

Toppserien (Runde 18)

13:00

Stabæk – Avaldsnes

Toppserien (Runde 18)

13:00

Rosenborg – Lyn

Toppserien (Runde 18)

14 nov

søndag

12:00

Medkila – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 18)

12:00

Åsane – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 18)

12:00

Grei Kvinner Elite – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 18)

12:00

KIL/Hemne – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 18)

12:00

Amazon Grimstad – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 18)

13:00

Vålerenga 2 – Moss FK

PostNord-ligaen

13:00

Alta – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Florø – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Hødd – Bærum