TVkampen.com TVkampen.com
  • 28 fre
  • 29 idag
  • 30 søn
  • 31 man
  • 1 tir
  • 2 ons
  • 3 tor
  • 4 fre
  • 5 lør
  • 6 søn
  • 7 man
  • 8 tir
  • 9 ons

Direktesport på TV og Live Stream

Direktesport er lokalavisenes portal for direktesendt sport. Se program direktesport med kamper og sendinger i fotball med Toppserien, PostNord-ligaen og Norsk Tipping-ligaen. Gå aldri glipp av live sport på direktesport i dag med denne oversikten.

28 jan

i går, fredag

12:00

Lillestrøm – Ullensaker/Kisa

Treningskamp

16:00

Haugesund – Åsane Fotball

Treningskamp

29 jan

I dag, lørdag

Tidligere kamper i dag
11:45

NM Snowcross 2021

Snowboard Verdenscup

14:00

Vålerenga – Røa

Treningskamp

15:00

Bryne – Vard Haugesund

Treningskamp

15:00

Brann – Arna-bjørnar

Treningskamp

15:00

Sogndal – Hødd

Treningskamp

15:15

Malmö Redhawks – Rögle BK

SHL

16:00

Molde HK – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00

Färjestad BK – IK Oskarshamn

SHL · Betsson 1.99 | 4.60 | 3.20 Betsson

30 jan

i morgen, søndag

11:45

NM Snowcross 2021

Snowboard Verdenscup

16:00

Vålerenga – FC Krasnodar

Treningskamp

1 feb

tirsdag

18:00

Fredrikstad – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

2 feb

onsdag

18:00
18:00

Oppsal – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00
18:00

Nordstrand – Ålgård

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00

Flint – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Follo – Romerike Ravens

REMA 1000-ligaen, kvinner

3 feb

torsdag

18:00

Drammen – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:30
4 feb

fredag

18:00

Arendal – Nøtterøy

REMA 1000-ligaen

21:00
5 feb

lørdag

16:00

Elverum – Kolstad

REMA 1000-ligaen

16:00

Falk – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

17:00
6 feb

søndag

15:00
16:00
16:45

Larvik HK – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Runar – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:00

Aker – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Viking Håndball – Stavanger Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Volda Håndball – Randesund

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00

Haslum – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Kristiansand – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Romerike Ravens – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Halden – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

20:45
9 feb

onsdag

18:00
18:00
18:00

Fyllingen Håndball – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:00

Kolstad – Kristiansand

REMA 1000-ligaen

18:00

Nøtterøy – Elverum

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Halden

REMA 1000-ligaen

18:30

Storhamar Håndball – Follo

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Bækkelaget – Runar

REMA 1000-ligaen

18:30

Fjellhammer – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:30

Sandefjord – Drammen

REMA 1000-ligaen

19:00

Follo – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

12 feb

lørdag

15:00

Elverum – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

13 feb

søndag

13:00

Ålgård – Volda Håndball

1. divisjon kvinner (Håndball)

14:00

TGS Arendal – Charlottenlund SK

1. divisjon kvinner (Håndball)

15:30
16:00

Stavanger Håndball – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Fredrikstad – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00

Fana – Romerike Ravens

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00

Fjellhammer – Nordstrand

1. divisjon kvinner (Håndball)

17:00

Arendal – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

17:00

HK Herulf Moss – Viking Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

St. Hallvard – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

Byåsen – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00

Sandefjord – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Kristiansand – Nøtterøy

REMA 1000-ligaen

18:00

Drammen – Halden

REMA 1000-ligaen

20:00

Angers – Racing Strasbourg

Ligue 1

20:00

Stade Brest – Troyes AC

Ligue 1

20:00

Clermont Foot – Saint Etienne

Ligue 1

20:00

Lens – Bordeaux

Ligue 1

20:00

Lyon – Nice

Ligue 1

20:00

Metz – Olympique Marseille

Ligue 1

20:00

Monaco – Lorient

Ligue 1

20:00

Montpellier – Lille

Ligue 1

20:00

Nantes – Stade Reims

Ligue 1

20:00

Paris Saint-Germain – Rennes

Ligue 1

16 feb

onsdag

18:00
18:00

Molde HK – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:30

Runar – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:30

Haslum – Kolstad

REMA 1000-ligaen

20 feb

søndag

13:00

Haslum – Volda Håndball

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00
16:00

Ålgård – Fjellhammer

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Sandnes – Stavanger Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Kolstad – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

16:00

Follo – Vikhammer HK

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Falk – St. Hallvard

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

Larvik HK – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00

Elverum – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

17:30

Tertnes – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Gjerpen – TGS Arendal

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00
18:00

Romerike Ravens – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Viking Håndball – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Fyllingen Håndball – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Fjellhammer – Kristiansand

REMA 1000-ligaen

18:00

Nøtterøy – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:00

Halden – Runar

REMA 1000-ligaen

20:00

Bordeaux – Monaco

Ligue 1

20:00

Lens – Lyon

Ligue 1

20:00

Lille – Metz

Ligue 1

20:00

Lorient – Montpellier

Ligue 1

20:00

Olympique Marseille – Clermont Foot

Ligue 1

20:00

Nantes –

Ligue 1

20:00

Nice – Angers

Ligue 1

20:00

Stade Reims – Stade Brest

Ligue 1

20:00

Rennes – Troyes AC

Ligue 1

20:00

Saint Etienne – Racing Strasbourg

Ligue 1

23 feb

onsdag

17:45
18:00

Drammen – Runar

REMA 1000-ligaen

18:30

Storhamar Håndball – Fana

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30
18:30

Nærbø – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:30

Haslum – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

26 feb

lørdag

13:00

Volda Håndball – Nordstrand

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

TGS Arendal – Randesund

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00
18:00

Kristiansand – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Sandefjord – Nøtterøy

REMA 1000-ligaen

27 feb

søndag

16:00

Byåsen – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00
16:00

HK Herulf Moss – Sandnes

1. divisjon menn (Håndball)

17:00
17:00

Elverum – Nærbø

REMA 1000-ligaen

17:00

St. Hallvard – Viking Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

Arendal – Halden

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Follo – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00

Romerike Ravens – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Stavanger Håndball – Follo

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Fyllingen Håndball – Kolstad

REMA 1000-ligaen

20:00

Angers – Lens

Ligue 1

20:00

Metz – Nantes

Ligue 1

20:00

Lyon – Lille

Ligue 1

20:00

Monaco – Stade Reims

Ligue 1

20:00

Paris Saint-Germain – Saint Etienne

Ligue 1

20:00

Racing Strasbourg – Nice

Ligue 1

20:00

Montpellier – Rennes

Ligue 1

20:00

Troyes AC – Olympique Marseille

Ligue 1

20:00

Stade Brest – Lorient

Ligue 1

20:00

Clermont Foot – Bordeaux

Ligue 1

2 mar

onsdag

17:30

Sandnes – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Viking Håndball – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Kolstad – Drammen

REMA 1000-ligaen

19:00

Follo – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

5 mar

lørdag

18:00

Halden – Elverum

REMA 1000-ligaen

6 mar

søndag

17:00

Nøtterøy – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Fjellhammer – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Runar – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:00

Bækkelaget – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Kristiansand

REMA 1000-ligaen

9 mar

onsdag

17:30
17:45
18:00

Fredrikstad – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Kolstad – Nøtterøy

REMA 1000-ligaen

20:00

Haslum – Nærbø

REMA 1000-ligaen

10 mar

torsdag

18:00

Larvik HK – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00
18:00

Sola – Romerike Ravens

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Nordstrand – Levanger

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:30
18:30

Storhamar Håndball – Flint

REMA 1000-ligaen, kvinner

19:00

Fjellhammer – Reistad

1. divisjon kvinner (Håndball)

12 mar

lørdag

16:00

Kristiansand – Halden

REMA 1000-ligaen

13 mar

søndag

15:00

Gjerpen – Volda Håndball

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

HK Herulf Moss – Vikhammer HK

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

St. Hallvard – Sandnes

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Falk – Viking Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

17:00
17:00
17:00

Elverum – Runar

REMA 1000-ligaen

17:00

Drammen – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Follo – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Vipers – Romerike Ravens

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Flint – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Sandefjord – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Fyllingen Håndball – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

16 mar

onsdag

18:00

Larvik HK – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Fredrikstad – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00
18:30
18:30

Romerike Ravens – Flint

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Volda Håndball – Fjellhammer

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:30

Storhamar Håndball – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

19:00
20 mar

søndag

15:00
16:00

TGS Arendal – Nordstrand

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Molde HK – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
22 mar

tirsdag

18:00

Sandnes – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

23 mar

onsdag

18:00

Fana – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Nordstrand – Charlottenlund SK

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00

Ålgård – TGS Arendal

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00
18:00
18:00

Fjellhammer – Levanger

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:30
18:30

Vipers – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Molde HK – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Romerike Ravens – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Storhamar Håndball – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

19:00

Follo – St. Hallvard

1. divisjon menn (Håndball)

24 mar

torsdag

18:00

Stavanger Håndball – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

26 mar

lørdag

16:00

St. Hallvard – Vikhammer HK

1. divisjon menn (Håndball)

16:00
27 mar

søndag

14:00

TGS Arendal – Volda Håndball

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Viking Håndball – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

Arendal – Elverum

REMA 1000-ligaen

18:00

Bækkelaget – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Fjellhammer – Kolstad

REMA 1000-ligaen

18:00

Runar – Kristiansand

REMA 1000-ligaen

18:00

Nøtterøy – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Halden – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:30

Nærbø – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

30 mar

onsdag

17:45

Larvik HK – Romerike Ravens

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00
18:00
18:00
18:00

Fredrikstad – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Aker – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

3 apr

søndag

16:00

Nærbø – Kolstad

REMA 1000-ligaen

17:00

Arendal – Haslum

REMA 1000-ligaen

17:00

Elverum – Kristiansand

REMA 1000-ligaen

18:00

Runar – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Bækkelaget – Nøtterøy

REMA 1000-ligaen

18:00

Halden – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

6 apr

onsdag

17:00

Stavanger Håndball – St. Hallvard

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Sandnes – Viking Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Drammen – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:30

HK Herulf Moss – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

9 apr

lørdag

15:00

Viking Håndball – Follo

1. divisjon menn (Håndball)

15:00

St. Hallvard – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

15:00

Falk – Vikhammer HK

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Fyllingen Håndball – Nærbø

REMA 1000-ligaen

18:00

Kolstad – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00

Elverum – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Haslum – Runar

REMA 1000-ligaen

18:00

Kristiansand – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:00

Nøtterøy – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:00

Sandefjord – Halden

REMA 1000-ligaen