TVkampen.com TVkampen.com
  • 25 man
  • 26 idag
  • 27 ons
  • 28 tor
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør

PostNord-ligaen på TV og Live Stream

PostNord-ligaen, også kjent som 2. divisjon, er nivået under OBOS-ligaen i det norske seriesystemet. Se oversikt over alle 2. div kamper på norsk TV og live stream.

  1. Avdeling 1

  2. Avdeling 2

 Trykk på gruppene for å sortere oversikten
25 okt

i går, mandag

16:30

Flekkerøy – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Odd 2 – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:30

Hødd – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

27 okt

i morgen, onsdag

16:30
30 okt

lørdag

13:00

Kvik Halden FK – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Arendal – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Sotra – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Fram Larvik – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Kjelsås – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kongsvinger – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

31 okt

søndag

13:00

Florø – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

FK Senja – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Notodden FK – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:30

Rosenborg 2 – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Eidsvold – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Asker – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

1 nov

mandag

14:00

Vålerenga 2 – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:30

Nardo – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

6 nov

lørdag

13:00

Asker – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Brattvåg – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Bærum – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Eidsvold – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Fløya – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Moss FK – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Tromsdalen – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Skeid Fotball – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Egersund – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Øygarden FK – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Odd 2 – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Flekkerøy – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Levanger – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Vard Haugesund – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14 nov

søndag

13:00

Alta – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Florø – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Hødd – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Kongsvinger – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Kvik Halden FK – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

FK Senja – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Nardo – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Fram Larvik – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Vålerenga 2 – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Sotra – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Notodden FK – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Arendal – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Rosenborg 2 – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Kjelsås – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

Avdelinger PostNord-ligaen 2021?

Hvordan var sluttspill i 2. divisjon 2020?

I sluttspillet av PostNord-ligaen var det syv runder med kamper, der de to vinnerne fra hver avdeling fikk direkte opprykk. 2.-plassene i hver av avdelingene møttes, og vinneren spilte deretter mot 14.-plassen i OBOS-ligaen for å avgjøre den siste opp-/nedrykksplassen.