TVkampen.com TVkampen.com

OL-logo-lys

  • 23 fre
  • 24 idag
  • 25 søn
  • 26 man
  • 27 tir
  • 28 ons
  • 29 tor
  • 30 fre
  • 31 lør
  • 1 søn
  • 2 man
  • 3 tir
  • 4 ons

PostNord-ligaen på TV og Live Stream

PostNord-ligaen, også kjent som 2. divisjon, er nivået under OBOS-ligaen i det norske seriesystemet. Se oversikt over alle 2. div kamper på norsk TV og live stream.

  1. Avdeling 1

  2. Avdeling 2

 Trykk på gruppene for å sortere oversikten
28 jul

onsdag

13:00

FK Senja – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Rosenborg 2 – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:30

Alta – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Vålerenga 2 – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Kjelsås – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:30

Skeid Fotball – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Asker – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Hødd – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Fram Larvik – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Kvik Halden FK – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Moss FK – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Arendal – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

29 jul

torsdag

13:00

Odd 2 – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Vard Haugesund – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

1 aug

søndag

15:00

Øygarden FK – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Flekkerøy – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Notodden FK – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

3 aug

tirsdag

18:00

Florø – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

4 aug

onsdag

14:00

Brattvåg – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Tromsdalen – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Sotra – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Nardo – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Levanger – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Bærum – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Kongsvinger – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Eidsvold – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Fløya – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

8 aug

søndag

16:30

Egersund – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13 aug

fredag

16:00

Vard Haugesund – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Bærum – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14 aug

lørdag

12:00

Arendal – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Kjelsås – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Skeid Fotball – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Fram Larvik – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Nardo – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Moss FK – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:30

Hødd – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15 aug

søndag

14:00

Alta – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

FK Senja – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Asker – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16 aug

mandag

13:30

Rosenborg 2 – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Vålerenga 2 – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18 aug

onsdag

14:00

Brattvåg – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kvik Halden FK – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Levanger – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Øygarden FK – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:30

Sotra – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Florø – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Fløya – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Kongsvinger – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Kjelsås – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Odd 2 – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19 aug

torsdag

16:00

Eidsvold – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Tromsdalen – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Flekkerøy – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Vard Haugesund – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

21 aug

lørdag

15:00

Fram Larvik – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Moss FK – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

22 aug

søndag

13:00

Hødd – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Alta – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

FK Senja – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Egersund – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Nardo – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Notodden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Skeid Fotball – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Asker – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Bærum – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

23 aug

mandag

16:00

Rosenborg 2 – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Vålerenga 2 – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Arendal – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

27 aug

fredag

18:00

Levanger – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

28 aug

lørdag

13:00

Tromsdalen – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Vard Haugesund – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kongsvinger – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Flekkerøy – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Øygarden FK – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Eidsvold – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kvik Halden FK – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Brattvåg – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kjelsås – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:30

Florø – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

29 aug

søndag

15:00

Sotra – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

30 aug

mandag

17:30

Fløya – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Odd 2 – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

1 sep

onsdag

13:15

FK Senja – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Arendal – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Nardo – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Fram Larvik – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Moss FK – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Vålerenga 2 – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Hødd – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Skeid Fotball – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Egersund – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Alta – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Bærum – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

2 sep

torsdag

15:30

Rosenborg 2 – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:30

Asker – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Notodden FK – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

4 sep

lørdag

15:00

Vard Haugesund – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Brattvåg – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Tromsdalen – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:30

Florø – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

5 sep

søndag

15:00

Eidsvold – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kongsvinger – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kvik Halden FK – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Levanger – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kjelsås – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Øygarden FK – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Flekkerøy – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Fløya – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Sotra – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

6 sep

mandag

13:00

Odd 2 – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

11 sep

lørdag

13:00

Notodden FK – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Skeid Fotball – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Bærum – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Egersund – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

FK Senja – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Arendal – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

12 sep

søndag

13:00

Alta – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Hødd – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Fram Larvik – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Moss FK – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Asker – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13 sep

mandag

16:00

Rosenborg 2 – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Odd 2 – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Vålerenga 2 – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18 sep

lørdag

15:00

Vard Haugesund – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:30

Brattvåg – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Eidsvold – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Fram Larvik – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Skeid Fotball – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Florø – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19 sep

søndag

13:00

Fløya – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:30

Levanger – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Kongsvinger – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Nardo – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:30

Tromsdalen – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

20 sep

mandag

16:00

Kjelsås – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Kvik Halden FK – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Flekkerøy – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

25 sep

lørdag

14:00

Alta – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Hødd – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Bærum – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kongsvinger – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Arendal – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

26 sep

søndag

14:00

Brattvåg – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Sotra – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Øygarden FK – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Egersund – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Notodden FK – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Kvik Halden FK – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

27 sep

mandag

16:00

Rosenborg 2 – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Odd 2 – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Vålerenga 2 – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

2 okt

lørdag

15:00

Florø – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Fram Larvik – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Moss FK – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Asker – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

3 okt

søndag

13:00

Fløya – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Tromsdalen – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Kjelsås – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:30

Nardo – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

FK Senja – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Flekkerøy – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:30

Levanger – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

4 okt

mandag

16:00

Notodden FK – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Eidsvold – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Skeid Fotball – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

6 okt

onsdag

19:00

Tromsdalen – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

9 okt

lørdag

13:00

Sotra – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:30

Hødd – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Kvik Halden FK – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Vard Haugesund – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Brattvåg – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Bærum – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Vålerenga 2 – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Øygarden FK – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Arendal – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

10 okt

søndag

13:00

Odd 2 – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Rosenborg 2 – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Egersund – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Moss FK – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16 okt

lørdag

14:00

Florø – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:30

Sotra – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kjelsås – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kongsvinger – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Notodden FK – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:30

Nardo – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Fløya – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Eidsvold – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17 okt

søndag

14:00

Alta – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Levanger – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Asker – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18 okt

mandag

13:00

FK Senja – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Fram Larvik – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Arendal – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

23 okt

lørdag

14:00

Skeid Fotball – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Egersund – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Øygarden FK – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:30

Brattvåg – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Moss FK – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Tromsdalen – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Fløya – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

24 okt

søndag

13:00

Vard Haugesund – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Alta – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Levanger – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Bærum – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

25 okt

mandag

16:00

Flekkerøy – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Odd 2 – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:30

Hødd – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

30 okt

lørdag

13:00

Kvik Halden FK – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Arendal – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Sotra – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Fram Larvik – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Kjelsås – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kongsvinger – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

31 okt

søndag

13:00

Florø – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

FK Senja – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Notodden FK – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Eidsvold – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Asker – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

1 nov

mandag

15:30

Nardo – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Vålerenga 2 – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Rosenborg 2 – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

6 nov

lørdag

13:00

Asker – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Brattvåg – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Bærum – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Eidsvold – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Fløya – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Moss FK – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Tromsdalen – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Skeid Fotball – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Egersund – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Øygarden FK – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Odd 2 – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Flekkerøy – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Levanger – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Vard Haugesund – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14 nov

søndag

13:00

Vålerenga 2 – Moss FK

PostNord-ligaen

13:00

Alta – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Florø – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Hødd – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Kongsvinger – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Kvik Halden FK – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

FK Senja – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Nardo – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Fram Larvik – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Vålerenga 2 – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Sotra – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Notodden FK – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Arendal – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Rosenborg 2 – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Kjelsås – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

Avdelinger PostNord-ligaen 2021?

Hvordan var sluttspill i 2. divisjon 2020?

I sluttspillet av PostNord-ligaen var det syv runder med kamper, der de to vinnerne fra hver avdeling fikk direkte opprykk. 2.-plassene i hver av avdelingene møttes, og vinneren spilte deretter mot 14.-plassen i OBOS-ligaen for å avgjøre den siste opp-/nedrykksplassen.