TVkampen.com TVkampen.com
  • 22 søn
  • 23 idag
  • 24 tir
  • 25 ons
  • 26 tor
  • 27 fre
  • 28 lør
  • 29 søn
  • 30 man
  • 31 tir
  • 1 ons
  • 2 tor
  • 3 fre

PostNord-ligaen på TV og Live Stream

PostNord-ligaen, også kjent som 2. divisjon, er nivået under OBOS-ligaen i det norske seriesystemet. Se oversikt over alle 2. div kamper på norsk TV og live stream.

  1. Avdeling 1

  2. Avdeling 2

 Trykk på gruppene for å sortere oversikten
22 mai

i går, søndag

13:00

Alta – Levanger

PostNord-ligaen

14:00

Bærum – Hødd

PostNord-ligaen

14:30

Egersund – Ullern

PostNord-ligaen

15:00

Arendal – Øygarden FK

PostNord-ligaen

15:00

Flekkerøy – Moss FK

PostNord-ligaen

15:00

Staal Jørpeland – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

15:00

Brattvåg – Kjelsås

PostNord-ligaen

16:00

Gjøvik-Lyn – Asker

PostNord-ligaen

17:00

Strømmen – Notodden FK

PostNord-ligaen

17:00

Træff – Frigg

PostNord-ligaen

18:15

Træff – Frigg

PostNord-ligaen

23 mai

I dag, mandag

Tidligere kamper i dag
15:00

Odd 2 – Sotra

PostNord-ligaen

17:00

Vålerenga 2 – Ullensaker/Kisa

PostNord-ligaen

26 mai

torsdag

17:00

Vålerenga 2 – Tromsdalen

PostNord-ligaen

28 mai

lørdag

13:00

Sotra – Egersund

PostNord-ligaen

13:00

Øygarden FK – Ørn Horten

PostNord-ligaen

13:00

Hødd – Alta

PostNord-ligaen

14:00

Kvik Halden FK – Staal Jørpeland

PostNord-ligaen

15:00

Eidsvold – Levanger

PostNord-ligaen

15:00

Ullern – Arendal

PostNord-ligaen

16:00

Moss FK – Strømmen

PostNord-ligaen

16:00

Ullern – Arendal

PostNord-ligaen

16:00

Notodden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

16:00

Ullensaker/Kisa – Bærum

PostNord-ligaen

29 mai

søndag

13:00

Frigg – Brattvåg

PostNord-ligaen

14:00

Asker – Træff

PostNord-ligaen

30 mai

mandag

16:00

Vard Haugesund – Odd 2

PostNord-ligaen

2 jun

torsdag

19:00

Ullensaker/Kisa – Asker

PostNord-ligaen

4 jun

lørdag

14:00

Arendal – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

14:00

Staal Jørpeland – Ullern

PostNord-ligaen

6 jun

mandag

13:00

Brattvåg – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

13:00

Levanger – Hødd

PostNord-ligaen

13:00

Træff – Ullensaker/Kisa

PostNord-ligaen

13:00

Alta – Frigg

PostNord-ligaen

14:00

Egersund – Notodden FK

PostNord-ligaen

15:00

Kvik Halden FK – Sotra

PostNord-ligaen

15:00

Eidsvold – Asker

PostNord-ligaen

16:00

Flekkerøy – Øygarden FK

PostNord-ligaen

16:00

Odd 2 – Moss FK

PostNord-ligaen

16:00

Ørn Horten – Strømmen

PostNord-ligaen

16:00

Bærum – Kjelsås

PostNord-ligaen

16:00

Gjøvik-Lyn – Tromsdalen

PostNord-ligaen

11 jun

lørdag

13:30

Øygarden FK – Egersund

PostNord-ligaen

14:00

Hødd – Eidsvold

PostNord-ligaen

15:00

Strømmen – Flekkerøy

PostNord-ligaen

15:00

Vard Haugesund – Sotra

PostNord-ligaen

15:00

Frigg – Levanger

PostNord-ligaen

15:00

Tromsdalen – Bærum

PostNord-ligaen

16:00

Ullern – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

16:00

Ørn Horten – Odd 2

PostNord-ligaen

16:00

Vålerenga 2 – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

17:00

Asker – Alta

PostNord-ligaen

12 jun

søndag

14:00

Notodden FK – Staal Jørpeland

PostNord-ligaen

14:00

Kjelsås – Træff

PostNord-ligaen

16:00

Moss FK – Arendal

PostNord-ligaen

17:00

Kjelsås – Træff

PostNord-ligaen

18:00

Moss FK – Arendal

PostNord-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Brattvåg

PostNord-ligaen

18 jun

lørdag

13:00

Kvik Halden FK – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

14:00

Flekkerøy – Ørn Horten

PostNord-ligaen

14:00

Staal Jørpeland – Øygarden FK

PostNord-ligaen

14:00

Brattvåg – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

15:00

Arendal – Strømmen

PostNord-ligaen

15:00

Eidsvold – Ullensaker/Kisa

PostNord-ligaen

16:00

Notodden FK – Ullern

PostNord-ligaen

18:00

Hødd – Frigg

PostNord-ligaen

19 jun

søndag

13:00

Træff – Alta

PostNord-ligaen

15:00

Sotra – Moss FK

PostNord-ligaen

16:00

Levanger – Asker

PostNord-ligaen

17:30

Kjelsås – Tromsdalen

PostNord-ligaen

20 jun

mandag

17:00

Egersund – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Bærum – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

25 jun

lørdag

13:00

Strømmen – Staal Jørpeland

PostNord-ligaen

13:00

Øygarden FK – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

14:00

Moss FK – Egersund

PostNord-ligaen

14:00

Ullensaker/Kisa – Levanger

PostNord-ligaen

15:00

Ullern – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Ørn Horten – Arendal

PostNord-ligaen

16:00

Frigg – Eidsvold

PostNord-ligaen

16:00

Gjøvik-Lyn – Bærum

PostNord-ligaen

26 jun

søndag

13:00

Tromsdalen – Brattvåg

PostNord-ligaen

14:00

Vard Haugesund – Notodden FK

PostNord-ligaen

17:00

Alta – Kjelsås

PostNord-ligaen

18:30

Asker – Hødd

PostNord-ligaen

27 jun

mandag

13:00

Vålerenga 2 – Træff

PostNord-ligaen

17:00

Vålerenga 2 – Træff

PostNord-ligaen

19:00

Odd 2 – Flekkerøy

PostNord-ligaen

2 jul

lørdag

13:00

Sotra – Ørn Horten

PostNord-ligaen

14:00

Flekkerøy – Arendal

PostNord-ligaen

3 jul

søndag

14:00

Vard Haugesund – Ullern

PostNord-ligaen

15:00

Notodden FK – Øygarden FK

PostNord-ligaen

16:00

Egersund – Strømmen

PostNord-ligaen

16:00

Kvik Halden FK – Odd 2

PostNord-ligaen

17:00

Staal Jørpeland – Moss FK

PostNord-ligaen

9 jul

lørdag

15:00

Strømmen – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

15:00

Ørn Horten – Flekkerøy

PostNord-ligaen

15:00

Øygarden FK – Staal Jørpeland

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Notodden FK

PostNord-ligaen

10 jul

søndag

13:00

Odd 2 – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

15:00

Ullern – Egersund

PostNord-ligaen

17:00

Moss FK – Sotra

PostNord-ligaen

17:30

Moss FK – Sotra

PostNord-ligaen

15 jul

fredag

20:00

Vard Haugesund – Strømmen

PostNord-ligaen

16 jul

lørdag

13:30

Egersund – Øygarden FK

PostNord-ligaen

15:00

Flekkerøy – Ullern

PostNord-ligaen

15:00

Staal Jørpeland – Arendal

PostNord-ligaen

16:00

Notodden FK – Ørn Horten

PostNord-ligaen

18:00

Kvik Halden FK – Moss FK

PostNord-ligaen

18 jul

mandag

16:00

Sotra – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Vålerenga 2 – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

23 jul

lørdag

14:00

Levanger – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

15:00

Brattvåg – Bærum

PostNord-ligaen

17:00

Eidsvold – Alta

PostNord-ligaen

24 jul

søndag

13:00

Træff – Tromsdalen

PostNord-ligaen

13:00

Hødd – Ullensaker/Kisa

PostNord-ligaen

13:00

Kjelsås – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

16:00

Asker – Frigg

PostNord-ligaen

30 jul

lørdag

14:00

Frigg – Kjelsås

PostNord-ligaen

16:00

Gjøvik-Lyn – Eidsvold

PostNord-ligaen

31 jul

søndag

13:00

Alta – Hødd

PostNord-ligaen

13:30

Tromsdalen – Levanger

PostNord-ligaen

14:00

Ullensaker/Kisa – Træff

PostNord-ligaen

15:00

Bærum – Asker

PostNord-ligaen

1 aug

mandag

17:00

Vålerenga 2 – Brattvåg

PostNord-ligaen

6 aug

lørdag

14:00

Træff – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

14:00

Hødd – Bærum

PostNord-ligaen

15:00

Brattvåg – Frigg

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås – Ullensaker/Kisa

PostNord-ligaen

16:00

Levanger – Alta

PostNord-ligaen

7 aug

søndag

17:30

Eidsvold – Tromsdalen

PostNord-ligaen

8 aug

mandag

19:00

Asker – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

13 aug

lørdag

13:00

Levanger – Træff

PostNord-ligaen

13:00

Gjøvik-Lyn – Brattvåg

PostNord-ligaen

15:00

Sotra – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

15:00

Ullern – Staal Jørpeland

PostNord-ligaen

16:00

Bærum – Ullensaker/Kisa

PostNord-ligaen

16:00

Moss FK – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Ørn Horten

PostNord-ligaen

17:00

Alta – Asker

PostNord-ligaen

14 aug

søndag

14:00

Frigg – Hødd

PostNord-ligaen

14:00

Øygarden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen

15:00

Strømmen – Egersund

PostNord-ligaen

16:00

Tromsdalen – Kjelsås

PostNord-ligaen

15 aug

mandag

18:00

Odd 2 – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

19:00

Vålerenga 2 – Eidsvold

PostNord-ligaen

20 aug

lørdag

13:00

Hødd – Levanger

PostNord-ligaen

14:00

Egersund – Sotra

PostNord-ligaen

14:00

Notodden FK – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

15:00

Eidsvold – Frigg

PostNord-ligaen

15:00

Kvik Halden FK – Øygarden FK

PostNord-ligaen

15:00

Brattvåg – Alta

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Ullern

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås – Bærum

PostNord-ligaen

16:00

Ørn Horten – Moss FK

PostNord-ligaen

16:00

Flekkerøy – Strømmen

PostNord-ligaen

21 aug

søndag

17:30

Asker – Tromsdalen

PostNord-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

22 aug

mandag

17:00

Træff – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

17:00

Staal Jørpeland – Odd 2

PostNord-ligaen

Avdelinger PostNord-ligaen 2021?

Hvordan var sluttspill i 2. divisjon 2020?

I sluttspillet av PostNord-ligaen var det syv runder med kamper, der de to vinnerne fra hver avdeling fikk direkte opprykk. 2.-plassene i hver av avdelingene møttes, og vinneren spilte deretter mot 14.-plassen i OBOS-ligaen for å avgjøre den siste opp-/nedrykksplassen.