TVkampen.com TVkampen.com
  • 22 ons
  • 23 idag
  • 24 fre
  • 25 lør
  • 26 søn
  • 27 man
  • 28 tir
  • 29 ons
  • 30 tor
  • 1 fre
  • 2 lør
  • 3 søn
  • 4 man

Norsk Tipping-ligaen på TV og Live Stream

Norsk Tipping-ligaen (3. divisjon) er det fjerde høyeste nivået av fotball i Norge, etterfulgt av Eliteserien, OBOS-ligaen og PostNord-ligaen. Norsk Tipping-ligaen består av seks avdelinger med 14 lag i hver avdeling. Få med deg alle kamper i norsk 3. divisjon med seriestart 7. august på tv og live stream.
  1. Avdeling 1

  2. Avdeling 2

  3. Avdeling 3

  4. Avdeling 4

  5. Avdeling 5

  6. Avdeling 6

 Trykk på gruppene for å sortere oversikten
25 sep

lørdag

13:00

Frigg – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

13:00

Vindbjart – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

14:00

Lyn – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

14:00

Lysekloster – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

14:00

Ørn Horten – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

14:00

Djerv 1919 – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

15:00

Fredrikstad 2 – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

16:00

Elverum – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00

Årdal – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

16:00

FK Fyllingsdalen – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

16:00

Oppsal – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

16:00

Volda – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

Orkla – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

Melhus – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

Finnsnes – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Donn – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Madla – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

17:00

Nordstrand – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

26 sep

søndag

12:00

Skjervøy – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

13:00

Ull/Kisa 2 – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

13:00

Mjølner – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

13:00

Ranheim 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

14:00

Molde 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

14:00

Sola – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

15:00

Sogndal 2 – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

15:30

Melbo – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Raufoss 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00

Junkeren – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

17:00

Stovner – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

18:00

Gjelleråsen – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

27 sep

mandag

17:30

Vidar – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

18:00

Lillestrøm 2 – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

18:00

Brann 2 – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

18:30

Viking 2 – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

19:00

Hønefoss – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

19:00

Sarpsborg 08 2 – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

2 okt

lørdag

13:00

Express – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 9)

14:00

Elverum – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

14:00

Follo – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 9)

14:00

Djerv 1919 – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 9)

14:00

Hinna FK – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 9)

14:00

Os Turn Fotball – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 9)

14:00

Bjarg – Lyn 1896 FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 9)

14:30

Sandviken – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 9)

15:00

Vidar – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 9)

15:00

Skånland – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 9)

15:00

Tromsø 2 – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 9)

16:00

Brumunddal – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

16:00

Gjøvik-Lyn – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

16:00

Halsen – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 9)

16:00

Kråkerøy – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 9)

16:00

Staal Jørpeland – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 9)

16:00

Årdal – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 9)

16:00

Byåsen – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 9)

16:00

Spjelkavik – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 9)

16:00

Melhus – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 9)

17:00

Fana – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 9)

18:00

Fjøra – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 9)

18:00

Stabæk 2 – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 9)

3 okt

søndag

13:00

Ull/Kisa 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

13:00

Finnsnes – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 9)

14:00

Nybergsund – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

14:00

Start 2 – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 9)

15:00

Toten – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

15:00

Lørenskog – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 9)

16:00

Hønefoss – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 9)

16:00

Ranheim 2 – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 9)

16:00

Lokomotiv Oslo FK – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 9)

17:00

Skeid 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 9)

4 okt

mandag

18:00

Brann 2 – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 9)

18:00

Sarpsborg 08 2 – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 9)

18:00

NTNUI – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 9)

18:30

Brodd – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 9)

7 okt

torsdag

18:00

Lillestrøm 2 – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

19:00

Aalesund 2 – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 10)

8 okt

fredag

19:00

Kråkerøy – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 10)

9 okt

lørdag

13:00

Donn – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 10)

13:00

Strindheim – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 10)

13:00

Bodø/Glimt 2 – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 10)

13:30

Stord – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 10)

14:00

Strømsgodset 2 – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 10)

14:00

Hinna FK – Vidar

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Lørenskog – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

15:00

Nybergsund – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

15:00

Ready – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 10)

15:00

Follo – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 10)

15:00

Mandalskameratene – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 10)

15:00

Sola – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 10)

15:00

Brodd – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 10)

15:00

Molde 2 – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 10)

16:00

Stovner – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

16:00

Brumunddal – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

16:00

Oppsal – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 10)

16:00

Åkra – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 10)

16:00

Express – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 10)

16:00

Bjarg – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 10)

16:00

Fjøra – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 10)

16:00

Os Turn Fotball – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 10)

16:00

Frigg – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 10)

16:00

Kolstad – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 10)

16:00

Stabæk 2 – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 10)

16:15

Skeid 2 – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 10)

10 okt

søndag

12:00

Skjervøy – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 10)

15:00

Grorud 2 – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

15:00

Ullern – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 10)

15:00

Nordstrand – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 10)

17:00

Kongsvinger 2 – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 10)

17:00

FK Fyllingsdalen – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 10)

11 okt

mandag

18:00

Pors Grenland – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 10)

14 okt

torsdag

18:00

Viking 2 – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 11)

18:00

NTNUI – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 11)

19:00

Start 2 – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 11)

19:00

Vindbjart – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 11)

15 okt

fredag

18:00

Gjelleråsen – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

16 okt

lørdag

13:00

Sogndal 2 – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 11)

14:00

Flint – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 11)

14:00

Djerv 1919 – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 11)

14:00

Staal Jørpeland – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 11)

14:00

Vidar – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 11)

14:00

Lyn – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 11)

14:00

Årdal – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 11)

14:00

Volda – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 11)

15:00

Hønefoss – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 11)

15:00

Lysekloster – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 11)

15:00

Fana – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 11)

15:30

Lokomotiv Oslo FK – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 11)

16:00

Gjøvik-Lyn – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

16:00

Elverum – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

16:00

Halsen – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 11)

16:00

Ørn Horten – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 11)

16:00

Madla – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 11)

16:00

Sandviken – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 11)

16:00

Orkla – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 11)

17 okt

søndag

13:00

Ull/Kisa 2 – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

13:30

Junkeren – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 11)

14:30

Melbo – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 11)

15:00

Toten – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

15:00

Funnefoss/Vormsund – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

15:00

Mjølner – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 11)

15:00

Tromsø 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 11)

16:00

Raufoss 2 – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 11)

16:00

Donn – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 3)

16:00

Ranheim 2 – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 11)

18 okt

mandag

16:00

Spjelkavik – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 11)

18:00

Brann 2 – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 11)

19:00

Mjøndalen 2 – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 11)

19:30

Træff – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 11)

19:30

Finnsnes – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 11)

23 okt

lørdag

13:00

Stovner – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Brumunddal – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Grorud 2 – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Kongsvinger 2 – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Lillestrøm 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Nybergsund – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Lørenskog – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 12)

13:00

Oppsal – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Kråkerøy – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Strømsgodset 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Follo – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Donn – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Hinna FK – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Express – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Åkra – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Mandalskameratene – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Frigg – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Bjarg – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Fjøra – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Stord – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Os Turn Fotball – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

FK Fyllingsdalen – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Ready – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Molde 2 – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Strindheim – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Kolstad – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

NTNUI – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Aalesund 2 – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Skjervøy – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Skeid 2 – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Ullern – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Bodø/Glimt 2 – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Skånland – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Stabæk 2 – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 12)

  • Ubestemt kanal
13:00

Sola – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

13:00

Pors Grenland – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 12)

13:00

Brodd – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 12)

30 okt

lørdag

13:00

Raufoss 2 – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Funnefoss/Vormsund – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Ull/Kisa 2 – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Toten – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Elverum – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Gjøvik-Lyn – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Gjelleråsen – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Sarpsborg 08 2 – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Mjøndalen 2 – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Halsen – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Ørn Horten – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Vidar – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Vindbjart – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Djerv 1919 – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Staal Jørpeland – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Start 2 – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Madla – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Viking 2 – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Sandviken – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Sogndal 2 – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Fana – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Lysekloster – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Lyn – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Brann 2 – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Årdal – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Ranheim 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Byåsen – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Volda – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Melhus – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Træff – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Tromsø 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Mjølner – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Lokomotiv Oslo FK – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Finnsnes – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Melbo – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Junkeren – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Flint – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)