TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 14 fre
  • 15 idag
  • 16 søn
  • 17 man
  • 18 tir
  • 19 ons
  • 20 tor
  • 21 fre
  • 22 lør
  • 23 søn
  • 24 man
  • 25 tir
  • 26 ons

Norsk Tipping-ligaen på TV og Live Stream

15 aug

I dag, lørdag

Tidligere kamper i dag
14:00

UTSATT: Orkla – Volda

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

UTSATT: Ørn Horten – Flint

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

UTSATT: Junkeren – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

UTSATT: Lokomotiv Oslo FK – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Skånland – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Spjelkavik – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Stabæk 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Tromsø 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Byåsen – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Gjelleråsen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Brumunddal – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Toten – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Lørenskog – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Follo – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Kråkerøy – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Melhus – Træff

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Mjøndalen 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16 aug

i morgen, søndag

16:00

UTSATT: Ullern – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Hønefoss – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
22 aug

lørdag

15:00

Nordstrand – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ranheim 2 – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skeid 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Træff – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Volda – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kolstad – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Funnefoss/Vormsund – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Sarpsborg 08 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nybergsund – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lillestrøm 2 – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Rommen – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Oppsal – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Flint – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melbo – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen

23 aug

søndag

16:00

Mjølner – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

24 aug

mandag

19:00

Fredrikstad 2 – Halsen

Norsk Tipping-ligaen

25 aug

tirsdag

19:15

Skjervøy – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen

29 aug

lørdag

14:00

Halsen – Flint

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Orkla – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skånland – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Spjelkavik – Volda

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Strindheim – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Tromsø 2 – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ørn Horten – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Hønefoss – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melhus – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kongsvinger 2 – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lørenskog – Rommen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Gjøvik-Lyn – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Elverum – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Toten – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Byåsen – Træff

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Mjøndalen 2 – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

30 aug

søndag

14:00

Pors Grenland – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

15:30

Finnsnes – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Junkeren – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

31 aug

mandag

19:00

Stabæk 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

5 sep

lørdag

16:00
16:00

Pors Grenland – Follo

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skånland – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Toten – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ullern – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Volda – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kråkerøy – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Molde 2 – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Grorud 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lørenskog – Elverum

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Funnefoss/Vormsund – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Mjølner – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Aalesund 2 – Træff

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Flint – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Halsen – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

6 sep

søndag

13:00

Skjervøy – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Spjelkavik – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Nybergsund – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Tromsø 2 – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Skeid 2 – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen

7 sep

mandag

19:00

Strømsgodset 2 – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

12 sep

lørdag

15:00

Melbo – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nordstrand – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Orkla – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ranheim 2 – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Stabæk 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Træff – Volda

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ørn Horten – Halsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Elverum – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Brumunddal – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Hønefoss – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ull/Kisa 2 – Rommen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kolstad – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Raufoss 2 – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lillestrøm 2 – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Gjelleråsen – Toten

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Gjøvik-Lyn – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Byåsen – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Follo – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Junkeren – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melhus – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Mjøndalen 2 – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

13 sep

søndag

14:00

Fredrikstad 2 – Flint

Norsk Tipping-ligaen

14:30

Finnsnes – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Lokomotiv Oslo FK – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

19 sep

lørdag

14:00

Kråkerøy – Flint

Norsk Tipping-ligaen

16:00

NTNUI – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skånland – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Spjelkavik – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Stabæk 2 – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Strindheim – Træff

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Tromsø 2 – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Halsen – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Brumunddal – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Toten – Elverum

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Grorud 2 – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Gjøvik-Lyn – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kongsvinger 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Byåsen – Orkla

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Skeid 2 – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

20 sep

søndag

14:00

Pors Grenland – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

16:30

Lokomotiv Oslo FK – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen

21 sep

mandag

19:00

Strømsgodset 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

26 sep

lørdag

14:00

Ørn Horten – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Molde 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nordstrand – Skånland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Oppsal – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Orkla – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ranheim 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

16:00
16:00

Hønefoss – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Elverum – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melhus – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Funnefoss/Vormsund – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Rommen – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lillestrøm 2 – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Gjelleråsen – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Raufoss 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Junkeren – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melbo – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Mjølner – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

27 sep

søndag

12:00

Skjervøy – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

28 sep

mandag

19:00

Fredrikstad 2 – Follo

Norsk Tipping-ligaen

3 okt

lørdag

14:00
16:00

NTNUI – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ranheim 2 – Træff

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skeid 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Brumunddal – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Stabæk 2 – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Tromsø 2 – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nybergsund – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lørenskog – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Spjelkavik – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Elverum – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Toten – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Halsen – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Gjøvik-Lyn – Rommen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ull/Kisa 2 – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Hønefoss – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kråkerøy – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Sarpsborg 08 2 – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Byåsen – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Finnsnes – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melhus – Orkla

Norsk Tipping-ligaen

4 okt

søndag

16:00

Lokomotiv Oslo FK – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

16:30

Skånland – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

10 okt

lørdag

14:00

Pors Grenland – Halsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Bodø/Glimt 2 – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kolstad – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Molde 2 – Orkla

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nordstrand – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

16:00

NTNUI – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skjervøy – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Stabæk 2 – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Strindheim – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Follo – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kråkerøy – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Oppsal – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Strømsgodset 2 – Flint

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Brumunddal – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Aalesund 2 – Volda

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kongsvinger 2 – Toten

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lillestrøm 2 – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nybergsund – Elverum

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lørenskog – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Rommen – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Grorud 2 – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

11 okt

søndag

17:00

Skeid 2 – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen

13 okt

tirsdag

17:00

Ullern – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

17 okt

lørdag

14:00

Volda – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Gjelleråsen – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Flint – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

14:30

Junkeren – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Funnefoss/Vormsund – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Toten – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Finnsnes – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Halsen – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melbo – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Orkla – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ranheim 2 – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Spjelkavik – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Tromsø 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Træff – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Hønefoss – Follo

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Mjøndalen 2 – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ørn Horten – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ull/Kisa 2 – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Elverum – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

18 okt

søndag

15:00

Lokomotiv Oslo FK – Skånland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Mjølner – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

24 okt

lørdag

13:00

Skjervøy – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Follo – Halsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kråkerøy – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Oppsal – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Strømsgodset 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lørenskog – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Rommen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nybergsund – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Aalesund 2 – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kolstad – Træff

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Molde 2 – Volda

Norsk Tipping-ligaen

16:00

NTNUI – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Strindheim – Ranheim 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Bodø/Glimt 2 – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skånland – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skeid 2 – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

25 okt

søndag

16:00

Ullern – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

26 okt

mandag

16:00

Stabæk 2 – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Pors Grenland – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

31 okt

lørdag

12:00

Finnsnes – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Flint – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Halsen – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Junkeren – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Lokomotiv Oslo FK – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Melbo – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Mjølner – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Mjøndalen 2 – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Sarpsborg 08 2 – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Tromsø 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Ørn Horten – Follo

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Gjelleråsen – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Elverum – Rommen

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Ull/Kisa 2 – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

12:00

Toten – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Byåsen – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melhus – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Ranheim 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Træff – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Volda – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce