TVkampen.com TVkampen.com

  • 13 søn
  • 14 idag
  • 15 tir
  • 16 ons
  • 17 tor
  • 18 fre
  • 19 lør
  • 20 søn
  • 21 man
  • 22 tir
  • 23 ons
  • 24 tor
  • 25 fre

Bærum på TV og Live Stream

21 jun

mandag

18:00

Vålerenga 2 – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

26 jun

lørdag

16:00

Bærum – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

30 jun

onsdag

17:00

Alta – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

3 jul

lørdag

15:00

Bærum – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

7 jul

onsdag

17:00

Bærum – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

10 jul

lørdag

16:00

Moss FK – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17 jul

lørdag

12:00

FK Senja – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

21 jul

onsdag

17:00

Bærum – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

28 jul

onsdag

19:00

Kvik Halden FK – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

4 aug

onsdag

18:00

Bærum – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13 aug

fredag

18:00

Bærum – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18 aug

onsdag

17:00

Florø – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

22 aug

søndag

16:00

Bærum – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

28 aug

lørdag

16:00

Eidsvold – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

1 sep

onsdag

19:00

Bærum – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

4 sep

lørdag

16:00

Tromsdalen – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

11 sep

lørdag

15:00

Bærum – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18 sep

lørdag

15:30

Brattvåg – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

25 sep

lørdag

15:00

Bærum – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

2 okt

lørdag

16:00

Asker – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

9 okt

lørdag

16:00

Bærum – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16 okt

lørdag

16:00

Fløya – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

24 okt

søndag

16:00

Bærum – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

30 okt

lørdag

15:00

Kongsvinger – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

6 nov

lørdag

13:00

Bærum – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14 nov

søndag

13:00

Hødd – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)