TVkampen.com TVkampen.com
  • 12 fre
  • 13 idag
  • 14 søn
  • 15 man
  • 16 tir
  • 17 ons
  • 18 tor
  • 19 fre
  • 20 lør
  • 21 søn
  • 22 man
  • 23 tir
  • 24 ons

Fotball på TV og Live Stream

Fotball på tv er noe man ikke kommer foruten, og som verdens meste populære sport er det estimert at omtrent 3,5 milliarder mennesker følger sporten. Skal du se fotballkamper på TV i dag, i morgen eller neste uke er det lett å finne program med fotball kamper på norsk TV og live stream. Få full oversikt over populære ligaer som Premier League, Champions League, Europa League, Conference League og Eliteserien med TVkampen!

12 aug

i går, fredag

18:30

Nürnberg – 1. FC Heidenheim

Bundesliga 2

18:30

Kaiserslautern – Paderborn

Bundesliga 2

18:30

Hobro IK – SønderjyskE

Dansk 1. divisjon

18:30

Fremad Amager – Næstved BK

Dansk 1. divisjon

18:30

FC Fredericia – Vejle BK

Dansk 1. divisjon

18:30

Frøyland – Varhaug

4. divisjon

19:00

Sandefjord – Rosenborg

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
19:00

Sarpsborg 08 – Bodø/Glimt

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
  • TV 2 Play
19:00

AC Horsens – FC Midtjylland

Superligaen

19:00

Hønefoss-Kolbotn

NM i fotball (Finale | J19)

19:00

Svelvik - Sande

4. divisjon

19:00

Hana - Eiger

4. divisjon

20:30

Freiburg – Borussia Dortmund

Bundesliga

20:45

Dundee FC – Arbroath FC

Scottish Championship

21:00

Osasuna – Sevilla

La Liga

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
21:00

Nantes – Lille

Ligue 1

21:00

Watford – Burnley

Championship

21:00

Levante – SD Huesca

Segunda Division

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
13 aug

I dag, lørdag

13:00

Florø – Toten

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Junkeren – Innstranda

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Rana FK – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Arminia Bielefeld – Hamburger SV

Bundesliga 2 · LeoVegas 3.45 | 3.85 | 1.88 LeoVegas

13:00
13:00

Holstein Kiel – Eintracht Braunschweig

Bundesliga 2 · LeoVegas 1.96 | 3.65 | 3.35 LeoVegas

13:00
14:00

Mjølner – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Molde 2 – Elverum

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Førde – Lillehammer

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Bremnes – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen

14:00
15:00
15:00

Halsen – FK Eik Tønsberg

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Mandalskameratene – Sprint/Jeløy

Norsk Tipping-ligaen

15:30

Bayer Leverkusen – Augsburg

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt

Bundesliga · LeoVegas 3.00 | 3.45 | 2.28 LeoVegas

15:30

Hoffenheim – Bochum

Bundesliga

15:30

Leipzig – Köln

Bundesliga

15:30
16:00

Gjelleråsen – Bossekop

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Harstad – Fløya

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Volda – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Orkla – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

16:00
16:00

Melhus – Trygg/Lade

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Sunderland – Queens Park Rangers

Championship · LeoVegas 2.04 | 3.35 | 3.50 LeoVegas

17:00
17:00
18:30
18:30

Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

18:45

Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven

Eredivisie · LeoVegas 8.00 | 5.10 | 1.34 LeoVegas

19:00

Real Valladolid – Villarreal

La Liga · LeoVegas 3.95 | 3.50 | 1.89 LeoVegas

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
21:00
21:00

Paris Saint-Germain – Montpellier

Ligue 1 · LeoVegas 1.08 | 10.00 | 20.00 LeoVegas

14 aug

i morgen, søndag

13:00

Lorient – Lyon

Ligue 1

13:30

Medkila – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball)

13:30

Hannover 96 – SSV Jahn Regensburg

Bundesliga 2 · LeoVegas 2.04 | 3.50 | 3.30 LeoVegas

13:30

Fortuna Düsseldorf – Greuther Fürth

Bundesliga 2 · LeoVegas 2.04 | 3.45 | 3.35 LeoVegas

13:30
14:00

Avaldsnes – Vålerenga

Toppserien

14:00
14:00

Aalesund 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

14:00

KIL/Hemne – Grand Bodø

1. divisjon kvinner (Fotball)

15:00

Kolbotn – Rosenborg

Toppserien

15:00

Lyn – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Røa – LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Åsane – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball)

15:00

Sandviken – Ready

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Os Turn Fotball – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

15:00
15:00

Sarpsborg 08 2 – Randesund

Norsk Tipping-ligaen

15:00
15:00
15:30
16:00

Hønefoss – AaFK Fortuna

1. divisjon kvinner (Fotball)

16:00

Lørenskog – FK Senja

Norsk Tipping-ligaen

16:30

Lillestrøm 2 – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Bodø/Glimt 2 – Steinkjer

Norsk Tipping-ligaen

17:05
17:30

Bayern München – Wolfsburg

Bundesliga

17:30
17:30
18:00

Skeid Fotball – Åsane Fotball

OBOS-ligaen · LeoVegas 2.04 | 3.80 | 2.90 LeoVegas

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 5
  • TV 2 Play
18:00
20:45

Stade Brest – Olympique Marseille

Ligue 1 · LeoVegas 3.80 | 3.75 | 1.76 LeoVegas

22:00
15 aug

mandag

17:00

Funnefoss/Vormsund – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Frøya – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen

17:30
18:30

Brodd – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Vålerenga 2 – Eidsvold

PostNord-ligaen

19:00

Lysekloster – Haugesund 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Kjelsås 2 – Lyn

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Strømsgodset 2 – Skjetten

Norsk Tipping-ligaen

19:10
19:30
20:00

Lokomotiv Oslo FK – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

16 aug

tirsdag

18:00

Pors Grenland – Start 2

Norsk Tipping-ligaen

18:30

Hvidovre IF – Fremad Amager

Dansk 1. divisjon

18:30

SønderjyskE – FC Helsingør

Dansk 1. divisjon

19:00

Nordstrand – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

HB Køge – Nykøbing FC

Dansk 1. divisjon

19:00

Vendsyssel FF – Hobro IK

Dansk 1. divisjon

20:00

Raufoss 2 – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

21:00
21:00
21:00
17 aug

onsdag

18:00

Hillerød – FC Fredericia

Dansk 1. divisjon

18:45
19:00

Vejle BK – Næstved BK

Dansk 1. divisjon

21:00
21:00
18 aug

torsdag

19:00

FK Senja – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

20:45
19 aug

fredag

18:30

Hamburger SV – Darmstadt

Bundesliga 2

20:00
20:30

Borussia Mönchengladbach – Hertha Berlin

Bundesliga · LeoVegas 1.60 | 4.10 | 4.75 LeoVegas

21:00

Norwich – Millwall FC

Championship

22:00
22:00

Alaves – Mirandes

Segunda Division

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
20 aug

lørdag

13:00

Hødd – Levanger

PostNord-ligaen

13:00

Elverum – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Raufoss 2 – Førde

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Grorud 2 – Frøya

Norsk Tipping-ligaen

13:30

Hibernian FC – Rangers

Scottish Premier League

14:00

Egersund – Sotra

PostNord-ligaen

14:00

Notodden FK – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

14:00

Stord – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Haugesund 2 – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Brumunddal – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Ready – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Nordstrand – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Bremnes – Brodd

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Express – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Sprint/Jeløy – Follo

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Urædd – FK Eik Tønsberg

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Steinkjer – Orkla

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Eidsvold – Frigg

PostNord-ligaen

15:00

Brattvåg – Alta

PostNord-ligaen

15:00

Djerv 1919 – Sola

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Sandnes Ulf 2 – Fana

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Start 2 – Halsen

Norsk Tipping-ligaen

15:30
15:30

Borussia Dortmund – Werder Bremen

Bundesliga · LeoVegas 1.41 | 4.75 | 6.10 LeoVegas

16:00

Arendal – Ullern

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås – Bærum

PostNord-ligaen

16:00

Ørn Horten – Moss FK

PostNord-ligaen

16:00

Flekkerøy – Strømmen

PostNord-ligaen

16:00

Oppsal – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

16:00
16:00

Kolstad – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Trygg/Lade – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Sogndal – Brann

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
  • TV 2 Play
16:00

Preston – Watford

Championship

17:00

Vålerenga – Lyn

Toppserien

17:00

Viking 2 – Åkra

Norsk Tipping-ligaen

18:00
18:30

1. FC Union Berlin – Leipzig

Bundesliga

18:30

Udinese – Salernitana Calcio 1919

Serie A · LeoVegas 1.72 | 3.65 | 4.40 LeoVegas

  • Ubestemt kanal
19:30
20:30

Eintracht Braunschweig – Fortuna Düsseldorf

Bundesliga 2

21:00
22:00
21 aug

søndag

13:00

Fortuna Aalesund – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball)

13:00

Skjervøy – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Kongsvinger 2 – Florø

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Bristol City – Cardiff

Championship

13:00

Racing Strasbourg – Stade Reims

Ligue 1 · LeoVegas 1.66 | 3.60 | 4.75 LeoVegas

13:30

Hansa Rostock – FC St Pauli

Bundesliga 2

14:00

Fløya – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen

14:00
15:00

LSK Kvinner – Avaldsnes

Toppserien

15:00

Røa – Kolbotn

Toppserien

15:00

Amazon Grimstad – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball)

15:00

Skjetten – Bossekop

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Sarpsborg 08 2 – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Innstranda – Rana FK

Norsk Tipping-ligaen

15:00

TIL 2020 – Grand Bodø

1. divisjon kvinner (Fotball)

15:00

Sandnes Ulf – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 2
  • TV 2 Play
15:00

Stabæk – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
15:30
16:00

Øvrevoll Hosle – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball)

16:00

Tromsø 2 – Harstad

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Brann 2 – Vidar

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skeid 2 – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Fram Larvik – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nardo – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

16:30

Strindheim – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen

17:00
17:30

Asker – Tromsdalen

PostNord-ligaen

17:30
17:30
18:00

Staal Jørpeland – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

18:00
18:00

Randesund – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00
18:00

Vålerenga – Tromsø

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:30

Napoli – Monza

Serie A

  • Ubestemt kanal
19:30

Atlético Madrid – Villarreal

La Liga · LeoVegas 1.86 | 3.25 | 4.00 LeoVegas

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
20:45
22:00
22 aug

mandag

18:00

Lillehammer – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Toten – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Grorud – Skeid Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 4
  • TV 2 Play
18:00

KFUM Oslo – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Ranheim – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
18:00

Raufoss – Kongsvinger

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 2
  • TV 2 Play
18:00

Åsane Fotball – Mjøndalen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 3
  • TV 2 Play
18:30

Funnefoss/Vormsund – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Træff – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

19:00

Stabæk 2 – Kjelsås 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Tiller IL – Rosenborg 2

Norsk Tipping-ligaen

21:00
23 aug

tirsdag

19:00

Mjøndalen 2 – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen

21:00

FC Viktoria Plzen – Qarabağ

Champions League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
21:00

Røde Stjerne – Maccabi Haifa

Champions League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
21:00

Benfica – Dynamo Kyiv

Champions League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
24 aug

onsdag

18:00

SK Brann Kvinner – LSK Kvinner

NM Kvinner

  • NRK 2
  • NRK TV
19:00

TIL 2020 – Fortuna Aalesund

1. divisjon kvinner (Fotball)

21:00

Dinamo Zagreb – Bodø/Glimt

Champions League

  • TV 2
  • TV 2 Play
21:00

PSV Eindhoven – Rangers

Champions League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
21:00

Trabzonspor – FC København

Champions League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
26 aug

fredag

18:30

Monza – Udinese

Serie A

  • Ubestemt kanal
19:00

Brodd – Sandnes Ulf 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00
19:00

AC Horsens – Aarhus Gf

Superligaen

19:30

Konnerud – Hallingdal

4. divisjon

20:00

Girona Cf – Celta Vigo

La Liga

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
20:00

Albacete – SD Huesca

Segunda Division

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
20:30

Freiburg – Bochum

Bundesliga

20:45

Lazio – Inter

Serie A

  • Ubestemt kanal
21:00

Ajaccio – Lille

Ligue 1

21:00

Luton Town – Sheffield United

Championship

22:00

Real Betis – Osasuna

La Liga

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
27 aug

lørdag

12:00

Vidar – Bremnes

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Frøya – Ready

Norsk Tipping-ligaen

13:30

Southampton – Manchester United

Premier League

13:30

Sunderland – Norwich

Championship

14:00

Bjarg – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Volda – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Florø – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Os Turn Fotball – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Sandviken – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

14:30

Sotra – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

15:00

Moss FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen

15:00

Strømmen – Ørn Horten

PostNord-ligaen

15:00

Vard Haugesund – Staal Jørpeland

PostNord-ligaen

15:00

Bossekop – Fløya

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Lysekloster – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Førde – Elverum

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Follo – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Express – Sprint/Jeløy

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Halsen – Urædd

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Byåsen – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Rana FK – Nardo

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Häcken – IFK Värnamo

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Fredrikstad – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
15:00

Kongsvinger – Stabæk

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
15:00

Stjørdals/Blink – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 2
  • TV 2 Play
15:30

Hertha Berlin – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Hoffenheim – Augsburg

Bundesliga

15:30

Mainz – Bayer Leverkusen

Bundesliga

15:30

Leipzig – Wolfsburg

Bundesliga

15:30

Schalke 04 – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

16:00

Ullern – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

Gjøvik-Lyn – Kjelsås

PostNord-ligaen

16:00

Harstad – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Hønefoss – Toten

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Molde 2 – Lillehammer

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Brentford – Everton

Premier League

16:00

Brighton – Leeds

Premier League

16:00

Chelsea – Leicester

Premier League

16:00

Liverpool – Bournemouth

Premier League

16:00

Manchester City – Crystal Palace

Premier League

16:00

Kolstad – Trygg/Lade

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Huddersfield – West Bromwich

Championship

17:00

Auxerre – Racing Strasbourg

Ligue 1

17:30

Elche – Real Sociedad

La Liga

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
17:30

Degerfors – GIF Sundsvall

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Jerv – Bodø/Glimt

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Sandefjord – Strømsgodset

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
  • TV 2 Play
18:30

Bayern München – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

18:30

Arsenal – Fulham

Premier League

18:30

Cremonese – Torino

Serie A

  • Ubestemt kanal
18:30

Juventus – Roma

Serie A

  • Ubestemt kanal
19:00

Junkeren – Tiller IL

Norsk Tipping-ligaen

19:30

Rayo Vallecano – Mallorca

La Liga

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
20:30

Nürnberg – Hamburger SV

Bundesliga 2

20:45

Milan – Bologna

Serie A

  • Ubestemt kanal
20:45

Spezia Calcio – Sassuolo

Serie A

  • Ubestemt kanal
21:00

Lens – Rennes

Ligue 1

22:00

Almería – Sevilla

La Liga

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
28 aug

søndag

13:00

Tromsdalen – Træff

PostNord-ligaen

13:00

Nantes – Toulouse

Ligue 1

13:00

Dundee United – Celtic

Scottish Premier League

14:00

Alta – Ullensaker/Kisa

PostNord-ligaen

14:00

Levanger – Eidsvold

PostNord-ligaen

14:00

Mjølner – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Viborg FF – Lyngby

Superligaen

15:00

Avaldsnes – Røa

Toppserien

15:00

Kolbotn – Vålerenga

Toppserien

15:00

Lyn – Rosenborg

Toppserien

15:00

SK Brann Kvinner – LSK Kvinner

Toppserien

15:00

Stabæk – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Aston Villa – West Ham

Premier League

15:00

Wolverhampton – Newcastle

Premier League

15:00
15:00

KIL/Hemne – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball)

15:00

Åsane – Fortuna Aalesund

1. divisjon kvinner (Fotball)

15:00
15:00

Grand Bodø – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball)

15:00

AIK – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

IFK Göteborg – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Varberg – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Stade Brest – Montpellier

Ligue 1

15:00

Troyes AC – Angers

Ligue 1

15:00

Nice – Olympique Marseille

Ligue 1

15:00

Lorient – Clermont Foot

Ligue 1

15:30

Köln – Stuttgart

Bundesliga

15:30

Melhus – Innstranda

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Frigg – Asker

PostNord-ligaen

16:00

Strømsgodset 2 – FK Senja

Norsk Tipping-ligaen

16:00

FK Fyllingsdalen – Lyn

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kjelsås 2 – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Bodø/Glimt 2 – Orkla

Norsk Tipping-ligaen

17:05

Stade Reims – Lyon

Ligue 1

17:30

Werder Bremen – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

17:30

Nottingham Forest – Tottenham

Premier League

17:30

Getafe – Villarreal

La Liga

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
17:30

Helsingborg – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Malmö – Kalmar

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Bærum – Brattvåg

PostNord-ligaen

18:00

HamKam – Haugesund

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
  • TV 2 Play
18:00

Lillestrøm – Kristiansund

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 3
  • TV 2 Play
18:00

Molde – Sarpsborg 08

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 2
  • TV 2 Play
18:00

Viking – Vålerenga

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
18:00

Aalesund – Odd

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 4
  • TV 2 Play
18:00

Silkeborg IF – Odense BK

Superligaen

18:30

Verona – Atalanta

Serie A

  • Ubestemt kanal
18:30

Salernitana Calcio 1919 – Sampdoria

Serie A

  • Ubestemt kanal
19:30

Barcelona – Real Valladolid

La Liga

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
20:00

Tromsø – Rosenborg

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
  • TV 2 Play
20:45

Fiorentina – Napoli

Serie A

  • Ubestemt kanal
20:45

Lecce – Empoli

Serie A

  • Ubestemt kanal
20:45

Paris Saint-Germain – Monaco

Ligue 1

22:00

Espanyol – Real Madrid

La Liga

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
22:00

Atlanta United – D.C. United

Major League Soccer

29 aug

mandag

13:00

Odd 2 – Egersund

PostNord-ligaen

16:00

Aalesund 2 – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Vålerenga 2 – Hødd

PostNord-ligaen

17:00

Fredrikstad 2 – Fram Larvik

Norsk Tipping-ligaen

17:30

Lørenskog – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Fana – Haugesund 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Pors Grenland – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Vindbjart – Randesund

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Brann – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Bryne – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 4
  • TV 2 Play
18:00

Mjøndalen – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
18:00

Skeid Fotball – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 2
  • TV 2 Play
18:00

Start – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 3
  • TV 2 Play
18:30

Spjelkavik – Hødd 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Rosenborg 2 – Steinkjer

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Lillestrøm 2 – Skjetten

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Brøndby IF – FC Midtjylland

Superligaen

19:10

Djurgården – Elfsborg

Allsvenskan

  • discovery+
20:00

Lokomotiv Oslo FK – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen

20:00

CF Cadiz – Athletic Bilbao

La Liga

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
22:00

Valencia – Atlético Madrid

La Liga

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
30 aug

tirsdag

17:00

Sola – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Grei – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Gjelleråsen – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

FK Eik Tønsberg – Start 2

Norsk Tipping-ligaen

20:30

Fulham – Brighton

Premier League

20:30

Crystal Palace – Brentford

Premier League

20:45

Southampton – Chelsea

Premier League

21:00

Leeds – Everton

Premier League

21:00

Watford – Middlesbrough

Championship

31 aug

onsdag

19:00

Tromsø – Strømsgodset

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 3
  • TV 2 Play
19:00

Angers – Stade Reims

Ligue 1

19:00

Monaco – Troyes AC

Ligue 1

19:00

Racing Strasbourg – Nantes

Ligue 1

19:00

Lyon – Auxerre

Ligue 1

19:00

Montpellier – Ajaccio

Ligue 1

20:30

Arsenal – Aston Villa

Premier League

20:30

Bournemouth – Wolverhampton

Premier League

20:30

Manchester City – Nottingham Forest

Premier League

20:45

West Ham – Tottenham

Premier League

21:00

Liverpool – Newcastle

Premier League

21:00

Lens – Lorient

Ligue 1

21:00

Lille – Nice

Ligue 1

21:00

Rennes – Stade Brest

Ligue 1

21:00

Olympique Marseille – Clermont Foot

Ligue 1

21:00

Toulouse – Paris Saint-Germain

Ligue 1

21:00

Blackpool – Blackburn

Championship

1 sep

torsdag

18:30
21:00

Leicester – Manchester United

Premier League

2 sep

fredag

17:30

Førde – Florø

Norsk Tipping-ligaen

20:30

Borussia Dortmund – Hoffenheim

Bundesliga

3 sep

lørdag

13:00
13:00

Brumunddal – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Frøya – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Træff – Hødd

PostNord-ligaen

14:00

Nordstrand – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Vindbjart – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Sprint/Jeløy – Urædd

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Randesund – Express

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Strindheim – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

14:30

Staal Jørpeland – Strømmen

PostNord-ligaen

15:00

Ullensaker/Kisa – Frigg

PostNord-ligaen

15:00

Asker – Levanger

PostNord-ligaen

15:00

Eidsvold – Bærum

PostNord-ligaen

15:00

Arendal – Moss FK

PostNord-ligaen

15:00

Egersund – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

15:00

FK Senja – Harstad

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Viking 2 – Stord

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Sandnes Ulf 2 – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Raufoss 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Stabæk 2 – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Bremnes – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Mandalskameratene – Halsen

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Start 2 – Follo

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Steinkjer – Rana FK

Norsk Tipping-ligaen

15:30

Bayer Leverkusen – Freiburg

Bundesliga

15:30

Bochum – Werder Bremen

Bundesliga

15:30

Stuttgart – Schalke 04

Bundesliga

15:30

1. FC Union Berlin – Bayern München

Bundesliga

15:30

Wolfsburg – Köln

Bundesliga

16:00

Kvik Halden FK – Ullern

PostNord-ligaen

16:00

Elverum – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Sandviken – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Orkla – Tiller IL

Norsk Tipping-ligaen

16:30

Fløya – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Kjelsås – Alta

PostNord-ligaen

17:00

Bodø/Glimt 2 – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

18:30

Eintracht Frankfurt – Leipzig

Bundesliga

19:00
4 sep

søndag

12:00

Skjervøy – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Brattvåg – Tromsdalen

PostNord-ligaen

14:00
15:00

Lillehammer – Hødd 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Mjølner – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Gjøvik-Lyn – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

15:00

Häcken – Degerfors

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Sirius – Djurgården

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Sandnes Ulf – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
15:00

KFUM Oslo – Mjøndalen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 2
  • TV 2 Play
15:00

Åsane Fotball – Brann

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
  • TV 2 Play
15:30

Augsburg – Hertha Berlin

Bundesliga

16:00

Innstranda – Trygg/Lade

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Flekkerøy – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Fram Larvik – FK Eik Tønsberg

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Nardo – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen

17:30

Borussia Mönchengladbach – Mainz

Bundesliga

17:30

AIK – GIF Sundsvall

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Elfsborg – Malmö

Allsvenskan

  • discovery+
18:00

Tromsø 2 – Bossekop

Norsk Tipping-ligaen

5 sep

mandag

18:00

Funnefoss/Vormsund – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Notodden FK – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Grorud – Ranheim

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 4
  • TV 2 Play
18:00

Raufoss – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Sogndal – Skeid Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 2
  • TV 2 Play
18:00

Stabæk – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
18:00

Stjørdals/Blink – Kongsvinger

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 3
  • TV 2 Play
19:00

Rosenborg 2 – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Brann 2 – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Haugesund 2 – Åkra

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Kalmar – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Mjällby – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

IFK Värnamo – Helsingborg

Allsvenskan

  • discovery+
19:10

IFK Norrköping – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
6 sep

tirsdag

14:00

Kongsvinger 2 – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Sarpsborg 08 2 – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00