TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 27 tir
  • 28 idag
  • 29 tor
  • 30 fre
  • 31 lør
  • 1 søn
  • 2 man
  • 3 tir
  • 4 ons
  • 5 tor
  • 6 fre
  • 7 lør
  • 8 søn

Fotball på TV og Live Stream

Vil du vite hva som vises av fotball på TV i dag, i morgen eller neste uke? Se vår oversikt over fotballkamper på norsk TV og live stream her.
27 okt

i går, tirsdag

17:30

Wales – Norge

0-1

EM-kvalifisering, kvinner

  • NRK 1
  • NRK TV
18:30

Sverige – Island

2-0

EM-kvalifisering, kvinner

  • SVT 2
18:55

Lokomotiv Moskva – Bayern München

1-2

Champions League

18:55

Shakhtar Donetsk – Inter

0-0

Champions League

19:00

Viking – Haugesund

0-1

Eliteserien

20:45

Wycombe – Watford

1-1

Championship

21:00

Porto – Olympiakos

2-0

Champions League

21:00

Liverpool – FC Midtjylland

2-0

Champions League

21:00

Atalanta – Ajax

2-2

Champions League

21:00

Atlético Madrid – Red Bull Salzburg

3-2

Champions League

21:00

Olympique Marseille – Manchester City

0-3

Champions League

21:00

Borussia Mönchengladbach – Real Madrid

2-2

Champions League

00:00

Montreal Impact – Nashville SC

Major League Soccer

03:00

Vancouver Whitecaps FC – Seattle Sounders

0-2

Major League Soccer

28 okt

I dag, onsdag

Tidligere kamper i dag
14:00

KFUM Oslo – Ullensaker/Kisa

3-0

OBOS-ligaen

14:00

Grorud – Åsane Fotball

1-4

OBOS-ligaen

18:00

Wisla Krakow – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

18:00

Sogndal – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Lillestrøm

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Strømmen

OBOS-ligaen

18:55

İstanbul Başakşehir – Paris Saint-Germain

Champions League · Unibet 15.00 | 7.25 | 1.25 Unibet

20:00

Ranheim – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

20:45
21:00
00:00

New York Red Bulls – New England Revolution

Major League Soccer · Unibet 2.28 | 3.60 | 2.90 Unibet

00:30

FC Cincinnati – Sporting Kansas City

Major League Soccer

00:30
00:30

Philadelphia Union – Chicago Fire

Major League Soccer

01:00

D.C. United – Columbus Crew

Major League Soccer

01:00
01:30

Dallas – Inter Miami CF

Major League Soccer

03:00

Portland Timbers – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer · Unibet 1.75 | 4.00 | 4.10 Unibet

03:30
03:30

San Jose Earthquakes – Real Salt Lake

Major League Soccer · Unibet 2.23 | 3.60 | 2.95 Unibet

29 okt

i morgen, torsdag

18:55

Sivasspor – Maccabi Tel Aviv

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Zorya Luhansk – Sporting Braga

Europa League · Unibet 4.50 | 4.00 | 1.73 Unibet

  • TV 2 Sumo
18:55
18:55

LASK Linz – Ludogorets

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55
18:55

Røde Stjerne – FC Slovan Liberec

Europa League · Unibet 1.72 | 3.85 | 4.80 Unibet

  • TV 2 Sumo
21:00

Rangers – Lech Poznan

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Roma – PFC CSKA-Sofia

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

SK Slavia Praha – Bayer Leverkusen

Europa League · Unibet 3.50 | 3.80 | 2.00 Unibet

  • TV 2 Sumo
21:00

CFR Cluj – Young Boys

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00
21:00
30 okt

fredag

18:00

Blackburn U18 – Manchester City U18

FA Youth Cup

18:00

Pogon Szczecin – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

18:30
19:00

Kolding IF – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon

19:00

Kjelsås – Bærum

Treningskamp

20:45

Chelsea U18 – Manchester United U18

FA Youth Cup (Semifinale)

21:00
21:00
31 okt

lørdag

13:00

Klepp – Arna-Bjørnar

Toppserien

13:00

Røa – Lyn

Toppserien

13:00

Esbjerg – FC Fredericia

Dansk 1. divisjon (10. runde) · Unibet 2.23 | 3.45 | 2.95 Unibet

13:00

Kvik Halden FK – Fredrikstad

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 4)

13:30

Sheffield United – Manchester City

Premier League · Unibet 9.50 | 5.80 | 1.33 Unibet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
13:30

Brattvåg – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 4)

14:00

Sandviken – Kolbotn

Toppserien

14:00
14:00

Sotra – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 4)

15:00

Paris FC – Caen

Ligue 2

15:30

Arminia Bielefeld – Borussia Dortmund

Bundesliga · Unibet 7.50 | 4.75 | 1.41 Unibet

15:30

Eintracht Frankfurt – Werder Bremen

Bundesliga · Unibet 1.76 | 4.00 | 4.20 Unibet

16:00

FC Nordsjælland – FC Midtjylland

Superliga · Unibet 3.45 | 3.70 | 2.04 Unibet

16:00
16:00

Alta – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 4)

17:00

Rennes – Stade Brest

Ligue 1

18:00

Heart of Midlothian – Hibernian FC

Skotsk FA-cup

18:00

Odd – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Inter – Parma

Serie A

18:00

Arendal – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 4)

18:30

Borussia Mönchengladbach – Leipzig

Bundesliga · Unibet 3.10 | 3.60 | 2.20 Unibet

18:30
20:00

Ajax – Fortuna Sittard

Eredivisie

20:30

Dallas – Houston Dynamo

Major League Soccer

20:30

Haugesund – Aalesund

Eliteserien

21:00
01:30

Nashville SC – Chicago Fire

Major League Soccer

1 nov

søndag

12:45

Paris Saint-Germain – Fleury

Fransk Division 1, kvinner (7. runde)

13:00
13:00

Kilmarnock FC – Rangers

Scottish Premier League

13:00

Rosenborg – Avaldsnes

Toppserien

13:00
13:30

HB Køge – Skive IK

Dansk 1. divisjon

14:00

Strømmen – Sogndal

OBOS-ligaen

14:00

Egersund – Asker

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 4)

15:00
15:00

Stjørdals/blink – Grorud

OBOS-ligaen

15:00

HamKam – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:00

Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – Tromsø

OBOS-ligaen

15:00

Jerv – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:00

Øygarden FK – Ranheim

OBOS-ligaen

15:00

Kongsvinger – Raufoss

OBOS-ligaen

15:00

Mjøndalen – Molde

Eliteserien

15:00

Olympique Nimes – Metz

Ligue 1

15:00

Stade Reims – Racing Strasbourg

Ligue 1 · Unibet 2.30 | 3.25 | 3.25 Unibet

15:00
15:30
15:30

Everton – Manchester City

FA-cupen kvinner

16:00
16:00

Vålerenga – LSK Kvinner

Toppserien

16:00
17:30
18:00
18:00

Kristiansund – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Rosenborg – Start

Eliteserien

18:00

Stabæk – Viking

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Brann

Eliteserien

20:30

Strømsgodset – Vålerenga

Eliteserien

21:30

Columbus Crew – Philadelphia Union

Major League Soccer

01:00

Atlanta United – FC Cincinnati

Major League Soccer

01:00

New York City FC – New York Red Bulls

Major League Soccer

01:30

Sporting Kansas City – Minnesota United

Major League Soccer

01:30

Toronto FC – Inter Miami CF

Major League Soccer

01:30

New England Revolution – D.C. United

Major League Soccer

01:30

Montreal Impact – Orlando City SC

Major League Soccer

03:00

Colorado Rapids – Seattle Sounders

Major League Soccer

04:00

Portland Timbers – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Galaxy – Real Salt Lake

Major League Soccer

04:30

San Jose Earthquakes – Los Angeles FC

Major League Soccer

2 nov

mandag

18:00

Warta Poznan – Legia Warszawa

Ekstraklasa

19:00

Moss FK – Vålerenga 2

PostNord-Cup 2020

19:00

Odd 2 – Notodden FK

PostNord-Cup 2020

20:30

Hoffenheim – 1. FC Union Berlin

Bundesliga · Unibet 1.82 | 3.80 | 4.10 Unibet

21:00

Palmeiras Sp – Atletico Mg

Serie A

21:00
4 nov

onsdag

13:00

Åsane Fotball – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

13:00

Grorud – Strømmen

OBOS-ligaen

13:00

KFUM Oslo – HamKam

OBOS-ligaen

16:45

Bk Avarta – FC København

DBU Pokal

17:00

Genoa – Torino

Serie A

18:00

Tromsø – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:55

İstanbul Başakşehir – Manchester United

Champions League

19:00

Odd – Viking

Eliteserien

20:00

Sogndal – Lillestrøm

OBOS-ligaen

21:00

Club Brugge – Borussia Dortmund

Champions League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
01:30
02:00
02:30

Nashville SC – Dallas

Major League Soccer

5 nov

torsdag

05:00

Los Angeles Galaxy – Seattle Sounders

Major League Soccer

18:00

FC Helsingør – Hobro IK

OBOS-ligaen

18:55

Ludogorets – Tottenham

Europa League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
18:55

Real Sociedad – AZ Alkmaar

Europa League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Leicester – Sporting Braga

Europa League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Milan – Lille

Europa League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Arsenal – Molde

Europa League

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
6 nov

fredag

18:00

Podbeskidzie Bielsko Biala – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

19:00

Cardiff – Bristol City

Championship

19:00

Randers – Aalborg BK

Superliga

20:30

Raków Częstochowa – Wisla Krakow

Ekstraklasa

20:45

Sassuolo – Udinese

Serie A

21:00

Racing Strasbourg – Olympique Marseille

Ligue 1 · Unibet 2.80 | 3.30 | 2.55 Unibet

7 nov

lørdag

13:00

Avaldsnes – Klepp

Toppserien

13:00

Arna-Bjørnar – Røa

Toppserien

13:00

Rosenborg – Sandviken

Toppserien

13:00

Kolbotn – LSK Kvinner

Toppserien

13:00

Lyn – Vålerenga

Toppserien

13:00

Strømmen – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

13:00

Flekkerøy – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 5)

13:00

Bryne – Sotra

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 5)

13:30

Reading – Stoke

Championship

15:00

Stal Mielec – Warta Poznan

Ekstraklasa

15:00

Cagliari – Sampdoria

Serie A

15:30

Sogndal – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:30

1. FC Union Berlin – Arminia Bielefeld

Bundesliga · Unibet 1.95 | 3.45 | 3.95 Unibet

15:30

Stuttgart – Eintracht Frankfurt

Bundesliga · Unibet 2.60 | 3.40 | 2.70 Unibet

15:30

HamKam – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15:30

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Øygarden FK – Tromsø

OBOS-ligaen

15:30

Raufoss – Ranheim

OBOS-ligaen

16:00

Nottingham Forest – Wycombe

Championship

16:00

Fredrikstad – Alta

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 5)

16:00

Hødd – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 5)

17:00
17:30

Cracovia Krakow – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

18:00

Legia Warszawa – Lech Poznan

Ekstraklasa

18:00

Benevento – Spezia Calcio

Serie A

18:00

Mjøndalen – Strømsgodset

Eliteserien

18:30

Borussia Dortmund – Bayern München

Bundesliga · Unibet 4.30 | 4.30 | 1.70 Unibet

20:00

Lechia Gdansk – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

20:30

Brann – Haugesund

Eliteserien

20:45

Parma – Fiorentina

Serie A

21:00
21:00

Paris Saint-Germain – Rennes

Ligue 1 · Unibet 1.20 | 6.50 | 15.00 Unibet

8 nov

søndag

12:30

Wisla Plock – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

12:30

Lazio – Juventus

Serie A

13:00

Motherwell – Celtic

Scottish Premier League

13:00

Stade Brest – Lille

Ligue 1

14:00

Lyngby – Aarhus Gf

Superliga

15:00

Kongsvinger – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:00

Torino – Crotone

Serie A

15:00

Atalanta – Inter

Serie A

15:00

Genoa – Roma

Serie A

15:00

Olympique Nimes – Angers

Ligue 1

16:00

Skeid Fotball – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 5)

16:15
17:00

Asker – Arendal

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 5)

17:30

Gornik Zabrze – Piast Gliwice

Ekstraklasa

18:00

FC Midtjylland – FC København

Superliga

18:00

Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · Unibet 2.25 | 3.35 | 3.20 Unibet

18:00

Start – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Viking – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Aalesund

Eliteserien

18:00

Bologna – Napoli

Serie A

18:00

Molde – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Stabæk

Eliteserien

18:30

Real Valladolid – Athletic Bilbao

La Liga · Unibet 3.10 | 2.85 | 2.60 Unibet

20:00

AC Horsens – SønderjyskE

Superliga

20:30

Vålerenga – Odd

Eliteserien

20:45

Milan – Verona

Serie A

21:30

Chicago Fire – New York City FC

Major League Soccer

21:30

Columbus Crew – Atlanta United

Major League Soccer

21:30

D.C. United – Montreal Impact

Major League Soccer

21:30

Inter Miami CF – FC Cincinnati

Major League Soccer

21:30

Orlando City SC – Nashville SC

Major League Soccer

21:30

Philadelphia Union – New England Revolution

Major League Soccer

21:30

New York Red Bulls – Toronto FC

Major League Soccer

00:30

Houston Dynamo – Colorado Rapids

Major League Soccer

00:30

Los Angeles FC – Portland Timbers

Major League Soccer

00:30

Minnesota United – Dallas

Major League Soccer

00:30

Real Salt Lake – Sporting Kansas City

Major League Soccer

00:30

Seattle Sounders – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

00:30

Vancouver Whitecaps FC – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

10 nov

tirsdag

13:15

Avaldsnes – Arna-Bjørnar

NM Kvinner (Kvartfinale)

  • NRK 1
  • NRK TV
20:00

LSK Kvinner – Rosenborg

NM Kvinner (Kvartfinale)

  • NRK 2
  • NRK TV
11 nov

onsdag

13:15

Sandviken – Røa

NM Kvinner (Kvartfinale)

  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

Norge – Israel

Treningslandskamp

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
20:00

Stabæk – Vålerenga

NM Kvinner (Kvartfinale)

  • NRK 2
  • NRK TV
12 nov

torsdag

20:45

Serbia – Skottland

UEFA Nations League C (Finale)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
14 nov

lørdag

14:00

Levanger – Rosenborg 2

Treningskamp

16:00

Alta – Hødd

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 6)

16:00

Skeid Fotball – Fredrikstad

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 6)

16:00

Arendal – Bryne

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 6)

16:00

Egersund – Sotra

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 6)

15 nov

søndag

13:00

Åsane Fotball – Kongsvinger

OBOS-ligaen

13:00

Grorud – Raufoss

OBOS-ligaen

13:00

KFUM Oslo – Ranheim

OBOS-ligaen

13:00

Røa – Kolbotn

Toppserien

13:00

Klepp – Rosenborg

Toppserien

13:00

Sandviken – Avaldsnes

Toppserien

13:00

Klepp – Rosenborg

Toppserien

13:00

LSK Kvinner – Lyn

Toppserien

13:00

Vålerenga – Arna-Bjørnar

Toppserien

13:00

Kvik Halden FK – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 6)

14:00

Flekkerøy – Asker

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 6)

15:30

HamKam – Strømmen

OBOS-ligaen

15:30

Sandnes Ulf – Sogndal

OBOS-ligaen

15:30

Tromsø – Jerv

OBOS-ligaen

15:30

Stjørdals/Blink – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Lillestrøm

OBOS-ligaen

20:45

Romania – Norge

UEFA Nations League B (Kampdag 5)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
18 nov

onsdag

18:00

Lillestrøm – Jerv

OBOS-ligaen

20:45

Østerrike – Norge

UEFA Nations League B (Kampdag 6)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
20 nov

fredag

19:00

Lyngby – AC Horsens

Superliga

19:00

Rennes – Bordeaux

Ligue 1

21:00

Monaco – Paris Saint-Germain

Ligue 1

21 nov

lørdag

13:00

Strømmen – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

13:00

Brattvåg – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 7)

13:00

Hødd – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 7)

13:00

Tromsdalen – Alta

PostNord-ligaen (Avd 1 - Runde 7)

13:00

Bryne – Egersund

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 7)

13:00

Vard Haugesund – Arendal

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 7)

13:00

Sotra – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avd 2 - Runde 7)

15:00

Crotone – Lazio

Serie A

15:00

Pogon Szczecin – Podbeskidzie Bielsko Biala

Ekstraklasa

15:30

Arminia Bielefeld – Bayer Leverkusen

Bundesliga

15:30

Bayern München – Werder Bremen

Bundesliga

15:30

Borussia Mönchengladbach – Augsburg

Bundesliga

15:30

Hoffenheim – Stuttgart

Bundesliga

15:30

Jerv – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:30

Øygarden FK – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:30

Ranheim – HamKam

OBOS-ligaen

15:30

Schalke 04 – Wolfsburg

Bundesliga

15:30

Sogndal – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Kongsvinger – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

16:00

Stabæk – Molde

Eliteserien

17:00

Stade Brest – Saint Etienne

Ligue 1

17:30

Zaglebie Lubin – Stal Mielec

Ekstraklasa

18:00

Spezia Calcio – Atalanta

Serie A

18:00

Aalesund – Vålerenga

Eliteserien

18:30

Eintracht Frankfurt – Leipzig

Bundesliga

20:00

Slask Wroclaw – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

20:30

Hertha Berlin – Borussia Dortmund

Bundesliga

20:45

Juventus – Cagliari

Serie A

21:00

Olympique Marseille – Nice

Ligue 1

22 nov

søndag

12:30

Fiorentina – Benevento

Serie A

12:30

Lech Poznan – Raków Częstochowa

Ekstraklasa

13:00

Nantes – Metz

Ligue 1

15:00

Verona – Sassuolo

Serie A

15:00

Inter – Torino

Serie A

15:00

Sampdoria – Bologna

Serie A

15:00

Jagiellonia Bialystok – Wisla Plock

Ekstraklasa

15:00

Raufoss – Tromsø

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:00

Dijon FCO – Lens

Ligue 1

15:00

Montpellier – Racing Strasbourg

Ligue 1

15:00

Stade Reims – Olympique Nimes

Ligue 1

15:00

Roma – Parma

Serie A

15:30

Freiburg – Mainz

Bundesliga

17:00

Athletic Bilbao – Real Betis

La Liga

17:00

Atlético Madrid – Barcelona

La Liga

17:00

CF Cadiz – Real Sociedad

La Liga

17:00

Alaves – Valencia

La Liga

17:00

Eibar – Getafe

La Liga

17:00

Granada – Real Valladolid

La Liga

17:00

Levante – Elche

La Liga

17:00

Osasuna – SD Huesca

La Liga

17:00

Sevilla – Celta Vigo

La Liga

17:00

Villarreal – Real Madrid

La Liga

17:00

Angers – Lyon

Ligue 1

17:30

Hammarby – Malmö

Allsvenskan

17:30

Östersund – Varberg

Allsvenskan

17:30

Cracovia Krakow – Legia Warszawa

Ekstraklasa

18:00

Köln – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

18:00

Udinese – Genoa

Serie A

18:00

Haugesund – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Sarpsborg 08 – Viking

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Odd – Start

Eliteserien

20:00

Rosenborg – Brann

Eliteserien

20:45

Napoli – Milan

Serie A

21:00

Lille – Lorient

Ligue 1

23 nov

mandag

18:00

Warta Poznan – Wisla Krakow

Ekstraklasa

20:30

Piast Gliwice – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

26 nov

torsdag

18:55

AEK Athen – Zorya Luhansk

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Sporting Braga – Leicester

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

CSKA Moskva – Feyenoord

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Gent – Røde Stjerne

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

LASK Linz – Royal Antwerp FC

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Lille – Milan

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Maccabi Tel Aviv – Villarreal

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Molde – Arsenal

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

PFC CSKA-Sofia – Young Boys

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Qarabağ – Sivasspor

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

FC Slovan Liberec – Hoffenheim

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Sparta Praha – Celtic

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Wolfsberger AC – Dinamo Zagreb

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

AZ Alkmaar – Real Sociedad

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Bayer Leverkusen – Hapoel Beer Sheva

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

CFR Cluj – Roma

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

FC Dundalk – Rapid Wien

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Granada – Omonia Nicosia

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Nice – SK Slavia Praha

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

PSV Eindhoven – PAOK Thessaloniki

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Rangers – Benfica

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Napoli – HNK Rijeka

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Standard Liege – Lech Poznan

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Tottenham – Ludogorets

Europa League

  • TV 2 Sumo
27 nov

fredag

19:00

Randers – Odense BK

Superliga

20:30

Wolfsburg – Werder Bremen

Bundesliga

28 nov

lørdag

15:00

Sassuolo – Inter

Serie A

15:00

Sandnes Ulf – Jerv

OBOS-ligaen

15:00

Grorud – Kongsvinger

OBOS-ligaen

15:00

KFUM Oslo – Øygarden FK

OBOS-ligaen

15:00

Ullensaker/Kisa – Sogndal

OBOS-ligaen

15:00

Stjørdals/Blink – Raufoss

OBOS-ligaen

15:00

Tromsø – Ranheim

OBOS-ligaen

15:00

Åsane Fotball – Strømmen

OBOS-ligaen

15:00

HamKam – Lillestrøm

OBOS-ligaen

15:30

Augsburg – Freiburg

Bundesliga

15:30

Borussia Dortmund – Köln

Bundesliga

15:30

Leipzig – Arminia Bielefeld

Bundesliga

15:30

1. FC Union Berlin – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

15:30

Stuttgart – Bayern München

Bundesliga

16:00

Viking – Start

Eliteserien

18:00

Benevento – Juventus

Serie A

18:00

Gornik Zabrze – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

18:00

Legia Warszawa – Piast Gliwice

Ekstraklasa

18:00

Podbeskidzie Bielsko Biala – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

18:00

Raków Częstochowa – Warta Poznan

Ekstraklasa

18:00

Stal Mielec – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

18:00

Wisla Krakow – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

18:00

Wisla Plock – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

18:00

Brann – Aalesund

Eliteserien

18:30

Borussia Mönchengladbach – Schalke 04

Bundesliga

20:45

Atalanta – Verona

Serie A

29 nov

søndag

12:30

Lazio – Udinese

Serie A

15:00

Milan – Fiorentina

Serie A

15:00

Bologna – Crotone

Serie A

15:00

Kvalifisering til OBOS-ligaen

OBOS-ligaen (Nr. 2 PostNord avd. 1 - Nr. 2 PostNord avd. 2)

15:30

Bayer Leverkusen – Hertha Berlin

Bundesliga

17:00

Barcelona – Osasuna

La Liga

17:00

Celta Vigo – Granada

La Liga

17:00

Elche – CF Cadiz

La Liga

17:00

Getafe – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Real Betis – Eibar

La Liga

17:00

Real Madrid – Alaves

La Liga

17:00

Real Sociedad – Villarreal

La Liga

17:00

Real Valladolid – Levante

La Liga

17:00

SD Huesca – Sevilla

La Liga

17:00

Valencia – Atlético Madrid

La Liga

18:00

Cagliari – Spezia Calcio

Serie A

18:00

Mainz – Hoffenheim

Bundesliga

18:00

Bodø/Glimt – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Stabæk

Eliteserien

18:00

Molde – Haugesund

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Odd

Eliteserien

20:00

Lens – Angers

Ligue 1

20:00

Lorient – Montpellier

Ligue 1

20:00

Lyon – Stade Reims

Ligue 1

20:00

Olympique Marseille – Nantes

Ligue 1

20:00

Metz – Stade Brest

Ligue 1

20:00

Monaco – Olympique Nimes

Ligue 1

20:00

Nice – Dijon FCO

Ligue 1

20:00

Paris Saint-Germain – Bordeaux

Ligue 1

20:00

Racing Strasbourg – Rennes

Ligue 1

20:00

Saint Etienne – Lille

Ligue 1

20:00

Vålerenga – Sarpsborg 08

Eliteserien

20:45

Napoli – Roma

Serie A

30 nov

mandag

18:00

Lechia Gdansk – Lech Poznan

Ekstraklasa

18:30

Torino – Sampdoria

Serie A

20:45

Genoa – Parma

Serie A

3 des

torsdag

18:55

Milan – Celtic

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

AEK Athen – Sporting Braga

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

CSKA Moskva – Wolfsberger AC

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Feyenoord – Dinamo Zagreb

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Røde Stjerne – Hoffenheim

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Gent – FC Slovan Liberec

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

LASK Linz – Tottenham

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Lille – Sparta Praha

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Qarabağ – Maccabi Tel Aviv

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Royal Antwerp FC – Ludogorets

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Sivasspor – Villarreal

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Zorya Luhansk – Leicester

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Arsenal – Rapid Wien

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

AZ Alkmaar – Napoli

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Benfica – Lech Poznan

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

CFR Cluj – PFC CSKA-Sofia

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Granada – PSV Eindhoven

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Molde – FC Dundalk

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Nice – Bayer Leverkusen

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Omonia Nicosia – PAOK Thessaloniki

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Rangers – Standard Liege

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Real Sociedad – HNK Rijeka

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Roma – Young Boys

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

SK Slavia Praha – Hapoel Beer Sheva

Europa League

  • TV 2 Sumo
4 des

fredag

20:30

Hertha Berlin – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

5 des

lørdag

15:00

Spezia Calcio – Lazio

Serie A

15:00

Kongsvinger – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – Grorud

OBOS-ligaen

15:00

Ranheim – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:00

Jerv – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

15:00

Sogndal – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:00

Strømmen – Tromsø

OBOS-ligaen

15:00

Øygarden FK – HamKam

OBOS-ligaen

15:00

Raufoss – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:30

Arminia Bielefeld – Mainz

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Köln – Wolfsburg

Bundesliga

15:30

Freiburg – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

16:00

Sarpsborg 08 – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Cracovia Krakow – Wisla Krakow

Ekstraklasa

18:00

Jagiellonia Bialystok – Warta Poznan

Ekstraklasa

18:00

Juventus – Torino

Serie A

18:00

Legia Warszawa – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

18:00

Piast Gliwice – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

18:00

Pogon Szczecin – Stal Mielec

Ekstraklasa

18:00

Slask Wroclaw – Raków Częstochowa

Ekstraklasa

18:00

Wisla Plock – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

18:00

Viking – Brann

Eliteserien

18:30

Bayern München – Leipzig

Bundesliga

20:45

Inter – Bologna

Serie A

6 des

søndag

12:30

Verona – Cagliari

Serie A

15:00

Parma – Benevento

Serie A

15:00

Roma – Sassuolo

Serie A

15:00

Udinese – Atalanta

Serie A

15:00

Kvalifisering til OBOS-ligaen

OBOS-ligaen (Nr. 2 PostNord avd. 1 - Nr. 2 PostNord avd. 2)

15:30

Werder Bremen – Stuttgart

Bundesliga

17:00

Osasuna – Real Betis

La Liga

17:00

Sevilla – Real Madrid

La Liga

17:00

Villarreal – Elche

La Liga

17:00

Athletic Bilbao – Celta Vigo

La Liga

17:00

Atlético Madrid – Real Valladolid

La Liga

17:00

CF Cadiz – Barcelona

La Liga

17:00

Alaves – Real Sociedad

La Liga

17:00

Eibar – Valencia

La Liga

17:00

Granada – SD Huesca

La Liga

17:00

Levante – Getafe

La Liga

18:00

Schalke 04 – Bayer Leverkusen

Bundesliga

18:00

Crotone – Napoli

Serie A

18:00

Start – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Rosenborg – Molde

Eliteserien

18:00

Odd – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Haugesund – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Aalesund – Sandefjord

Eliteserien

20:00

Olympique Nimes – Olympique Marseille

Ligue 1

20:00

Stade Reims – Nice

Ligue 1

20:00

Rennes – Lens

Ligue 1

20:00

Angers – Lorient

Ligue 1

20:00

Bordeaux – Stade Brest

Ligue 1

20:00

Dijon FCO – Saint Etienne

Ligue 1

20:00

Lille – Monaco

Ligue 1

20:00

Metz – Lyon

Ligue 1

20:00

Montpellier – Paris Saint-Germain

Ligue 1

20:00

Nantes – Racing Strasbourg

Ligue 1

20:00

Stabæk – Vålerenga

Eliteserien

20:45

Sampdoria – Milan

Serie A

7 des

mandag

18:00

Lech Poznan – Podbeskidzie Bielsko Biala

Ekstraklasa

20:30

Hoffenheim – Augsburg

Bundesliga

20:45

Fiorentina – Genoa

Serie A

9 des

onsdag

15:00

Kvalifisering til OBOS-ligaen

OBOS-ligaen (2. plass PostNord - 14. plass OBOS)

10 des

torsdag

18:55

Bayer Leverkusen – SK Slavia Praha

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

FC Dundalk – Arsenal

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Hapoel Beer Sheva – Nice

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Lech Poznan – Rangers

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

PAOK Thessaloniki – Granada

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

PFC CSKA-Sofia – Roma

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

PSV Eindhoven – Omonia Nicosia

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

HNK Rijeka – AZ Alkmaar

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Napoli – Real Sociedad

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Standard Liege – Benfica

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Young Boys – CFR Cluj

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Rapid Wien – Molde

Europa League

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
21:00

Sporting Braga – Zorya Luhansk

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Celtic – Lille

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Dinamo Zagreb – CSKA Moskva

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Hoffenheim – Gent

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Leicester – AEK Athen

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Ludogorets – LASK Linz

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Maccabi Tel Aviv – Sivasspor

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

FC Slovan Liberec – Røde Stjerne

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Sparta Praha – Milan

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Tottenham – Royal Antwerp FC

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Villarreal – Qarabağ

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Wolfsberger AC – Feyenoord

Europa League

  • TV 2 Sumo
11 des

fredag

20:30

Wolfsburg – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

20:45

Sassuolo – Benevento

Serie A

12 des

lørdag

15:00

Kvalifisering til OBOS-ligaen

OBOS-ligaen ( 2. plass PostNord - 14. plass OBOS)

16:00

Strømsgodset – Haugesund

Eliteserien

18:00

Brann – Sarpsborg 08

Eliteserien

13 des

søndag

18:00

Vålerenga – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Start

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Viking

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Odd

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Stabæk

Eliteserien

20:00

Molde – Aalesund

Eliteserien

16 des

onsdag

18:00

Rosenborg – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Viking – Vålerenga

Eliteserien

18:00

Odd – Molde

Eliteserien

18:00

Start – Brann

Eliteserien

18:00

Sarpsborg 08 – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Aalesund – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Stabæk – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Haugesund – Bodø/Glimt

Eliteserien

19 des

lørdag

18:00

Kristiansund – Haugesund

Eliteserien

18:00

Molde – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Viking

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Stabæk

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Aalesund

Eliteserien

18:00

Vålerenga – Start

Eliteserien

18:00

Brann – Odd

Eliteserien

    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce

Fotball

Eliteserien

Eliteserien er den viktigste fotballigaen i Norge, og i 2018 var det i gjennomsnitt nesten 100 000 seere i snitt per kamp. Ligaen består av 16 lag som spiller mot hverandre to ganger, og vinneren får spille kvalifisering til Champions League. Andre og tredjeplass etter hver sesong skal spille kvalifisering om Europa League, mens de to nederste går til direkte nedrykk. Tredje sist havner i nedrykkskvalifisering og må kanskje tilbringe neste sesong i OBOS-ligaen.

For Eliteserien 2020 spilles kampene på onsdag, torsdag, fredag og lørdag, med kampstart klokken 18:00 eller 20:30. I år sendes alle kamper på Dplay, og på lineær-TV blir de sendt på TV Norge, Eurosport Norge og Eurosport Pluss-kanalene.

Champions League

UEFA Champions League er en konkurranse som inneholder de beste klubblagene i Europa. Årlig trekker arrangementet millioner av seere, og for fotballelskere er ofte det beste som finnes å se Champions League på tv.

Med totalt 80 lag, inkludert de som spiller i kvalifiseringen, så hjelper vi deg med Champions League program, slik at du kan bruke vår side for å se hvordan du kan følge CL på tv.

Lagene som kommer til gruppespillet møter de andre lagene i gruppen 2 ganger, før de 2 beste fra hver gruppe går til sluttspillet. Tredjeplassene går til Europa League. I løpet av åttendelsfinalene møtes to og to lag til hjemme- og bortekamp, før det sammenlagt over de to kampene avgjør hvem som går videre til kvartfinalen. Slik fortsetter det helt til Champions League-finalen.

Regjerende mestere er Liverpool, og laget som har vunnet flest ganger er Real Madrid. Overraskelser er ikke uvanlige, og derfor er det alltid spennende å se de beste europeiske lagene på tv.

Europa League

Europa League anses som den nest beste cupturneringen i Europa. I likhet med Champions League trekker også Europa League millioner av seere til TV-skjermen hver runde.

Chelsea er regjerende Europa League-mestere, mens det er Sevilla med sine fem trofeer som har vunnet flest ganger.

48 europeiske lag deltar i den avsluttende fasen av turneringen, og vinneren får i tillegg til å løfte trofeet, en inngangsbillett til neste års Champions League.

Fotball-NM

NM i fotball er en cup der vinnerne får tittelen som Norgesmestere i fotball. Det er en av de viktigste sportsbegivenheter i Norge, og blir vist på gratis-TV slik at veldig mange ser fotball-NM på TV.

Det er Rosenborg og Odd som har vunnet NM flest ganger, med 12 hver. Regjerende norgesmestere er Viking som vant i 2019, etter å ha slått Haugesund i finalen den 8. desember.

OBOS-ligaen

OBOS-ligaen er det nest øverste nivået av herrefotball i Norge, og alle kampene for 2020-sesongen vises på Dplay, med en kamp fra hver runde på Eurosport Norge.

La Liga

La Liga presenterer spansk fotball, som blir sett på som kanskje den mest tekniske ligaen på verdensbasis. Den spanske serien inneholder 20 lag, og hver runde er det millioner av mennesker som får med seg La Liga på TV.

Real Madrid står med flest seire, og har totalt 33 titler. Barcelona er regjerende seriemester, og har fått mye konkurranse av Real Madrid i årets sesong.

Premier League

Premier League er en av de mest populære ligaene i verden, og representerer det absolutt beste av engelsk fotball. Den årlige serien har 20 lag som kjemper om pokalen, og det er millioner av seere som får med seg Premier League på TV hver runde.

I ligaen finner vi velkjente lag som Manchester United, Liverpool, Manchester City, Arsenal og Chelsea, men det er også mange andre gode lag som kjemper om tittelen. Rettighetene til Premier League er svært ettertraktet, som betyr at prisen på et månedsabonnement kan være ganske høy. Det anslås at rundt 4 milliarder seere ser Premier League kamper på tv hvert år.

Om du elsker fotball på tv er dette siden du bør forholde deg til. Her finner du alle fotballkamper på tv og live stream som vises i Norge.