7
Tilpasser…

Favoritter

Endring Legg til en favoritt ved å gå inn på en kamp og markere hjertet ved ønsket lag/serie
Sport
7 Velg dato
  • Vis alle
  • Am. fotball
  • Basket
  • Bilsport
  • Fotball
  • Golf
  • Håndball
  • Ishockey
  • Rugby
  • Ski/Skøyter
  • Sykling
  • Tennis
  • 6 i går
  • 7 I dag
  • 8 tor
  • 9 fre
  • 10 lør
  • 11 søn
  • 12 man
  • 13 tir
  • 14 ons
  • 15 tor
  • 16 fre
  • 17 lør
  • 18 søn
7 Velg dato
  • 6 DES

    i går, tirsdag

    1. U19: Manchester City – Celtic



    2. U19: Barcelona – Mönchengladbach



    3. U19: Benfica – Napoli



    4. Spania – Serbia



    5. Polen – Nederland



    6. Rögle BK – Leksands IF



    7. Sparta Sarpsborg – Storhamar



    8. Västerviks IK – BIK Karlskoga



    9. Kamp ikke klar



    10. Dag 1


      Six-day Track Championship
    11. PSV Eindhoven – Rostov


      (Xtra 3)
    12. Bayern München – Atlético Madrid

      Viasat Ultra HD


    13. Manchester City – Celtic



    14. Barcelona – Borussia Mönchengladbach


      (Xtra 5)
    15. Benfica – Napoli



    16. Dynamo Kiev – Besiktas


      (Xtra 2)
    17. Basel – Arsenal



    18. Paris Saint-Germain – Ludogorets



    19. Slovenia – Sverige



    20. Tyskland – Frankrike



    21. Washington Wizards – Orlando Magic

      Betsson


    22. New York Islanders – New York Rangers



    23. Buffalo Sabres – Edmonton Oilers


      (Xtra NHL 1)
    24. New Jersey Devils – Vancouver Canucks


      (Xtra NHL 2)
    25. Philadelphia Flyers – Florida Panthers


      (Xtra NHL 3)
    26. Miami Heat – New York Knicks

      Betsson


    27. Detroit Pistons – Chicago Bulls

      Betsson


    28. Memphis Grizzlies – Philadelphia 76ers

      Betsson


    29. Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs

      Betsson


    30. St. Louis Blues – Montreal Canadiens



    31. Nashville Predators – Colorado Avalanche


      (Xtra NHL 4)
    32. Winnipeg Jets – Detroit Red Wings


      (Xtra NHL 5)
    33. Chicago Blackhawks – Arizona Coyotes


      (Xtra NHL 6)
    34. Dallas Stars – Calgary Flames


      (Xtra NHL 7)
    35. Utah Jazz – Phoenix Suns

      Betsson


    36. Annons
  • 7 DES

    I dag, onsdag

    1. U19: Leverkusen – Monaco



    2. U19: Real Madrid – Dortmund



    3. Kamp ikke klar

      Dplay


    4. Romania – Russland



    5. Tsjekkia – Montenegro



    6. Dag 2


      Six-day Track Championship
    7. Juventus – Dinamo Zagreb


      (Xtra 7)
    8. Lyon – Sevilla


      (Xtra PL 1)
    9. Porto – Leicester



    10. Club Brugge – FC København



    11. Legia Warszawa – Sporting CP


      (Xtra 2)
    12. Real Madrid – Borussia Dortmund



    13. Tottenham – CSKA Moskva

      Viasat Ultra HD


    14. Bayer Leverkusen – Monaco


      (Xtra 3)
    15. Kroatia – Norge



    16. Danmark – Ungarn



    17. Charlotte Hornets – Detroit Pistons

      Betsson


    18. Orlando Magic – Boston Celtics

      Betsson


    19. Atlanta Hawks – Miami Heat

      Betsson


    20. Brooklyn Nets – Denver Nuggets

      Betsson


    21. Toronto Maple Leafs – Minnesota Wild



    22. Houston Rockets – Los Angeles Lakers

      Betsson


    23. Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers

      Betsson


    24. New York Knicks – Cleveland Cavaliers

      Betsson


    25. Washington Capitals – Boston Bruins



    26. Dallas Mavericks – Sacramento Kings

      Betsson


    27. Phoenix Suns – Indiana Pacers

      Betsson


    28. Hong Kong Open



    29. Los Angeles Clippers – Golden State Warriors

      Betsson


    30. San Jose Sharks – Ottawa Senators



    31. Anaheim Ducks – Carolina Hurricanes



    32. San Jose Sharks – Ottawa Senators


      (Xtra NHL 1)
  • 8 DES

    i morgen, torsdag

    1. UBS Hong Kong Open



    2. Villarreal – Steaua Bucuresti

      Dplay


    3. Osmanlispor – Fc Zürich

      Dplay


    4. Konyaspor – Gent

      Dplay


    5. Paok Thessaloniki – Fc Slovan Liberec

      Dplay


    6. Qarabag – Fiorentina

      Dplay


    7. Sporting Braga – Shakhtar Donetsk

      Dplay


    8. SKA St Petersburg – Dynamo Moskva



    9. Stavanger Oilers – Kongsvinger



    10. Spania – Spania



    11. Lillehammer IK – Lørenskog



    12. Stjernen Hockey – Vålerenga



    13. Manglerud Star – Frisk/Asker



    14. Tyskland – Polen



    15. Växjö Lakers – Djurgården



    16. Malmö Redhawks – HV 71



    17. Leksands IF – Frölunda



    18. Karlskrona – Linköpings HC



    19. Skellefteå AIK – Luleå HF



    20. Zorya Lugansk – Manchester United

      Dplay


    21. Anderlecht – Saint Etienne

      Dplay


    22. Az Alkmaar – Zenit

      Dplay


    23. Feyenoord – Fenerbahce

      Dplay


    24. APOEL – Olympiakos

      Dplay


    25. Astra Giurgiu – Roma

      Dplay


    26. Maccabi Tel Aviv – Fc Dundalk

      Dplay


    27. Mainz – Qabala

      Dplay


    28. Sk Rapid Wien – Athletic Bilbao

      Dplay


    29. Sassuolo – Krc Genk

      Dplay


    30. Fc Viktoria Plzen – Fk Austria Wien

      Dplay


    31. Young Boys – FC Astana

      Dplay


    32. Dag 3


      Six-day Track Championship
    33. Sverige – Serbia



    34. Nederland – Frankrike



    35. Southampton – Hapoel Beer Sheva

      Dplay


    36. Standard Liege – Ajax

      Dplay


    37. Red Bull Salzburg – Schalke 04

      Dplay


    38. Inter – Sparta Praha

      Dplay


    39. Nice – FC Krasnodar

      Dplay


    40. Panathinaikos – Celta Vigo

      Dplay


    41. Toronto Raptors – Minnesota Timberwolves

      Betsson


    42. Washington Wizards – Denver Nuggets

      Betsson


    43. Boston Bruins – Colorado Avalanche


      (Xtra NHL 1)
    44. Philadelphia Flyers – Edmonton Oilers


      (Xtra NHL 3)
    45. New York Islanders – St. Louis Blues


      (Xtra NHL 2)
    46. Tampa Bay Lightning – Vancouver Canucks



    47. Montreal Canadiens – New Jersey Devils


      (Xtra NHL 4)
    48. Florida Panthers – Pittsburgh Penguins


      (Xtra NHL 5)
    49. Memphis Grizzlies – Portland Trail Blazers

      Betsson


    50. New Orleans Pelicans – Philadelphia 76ers

      Betsson


    51. Winnipeg Jets – New York Rangers


      (Xtra NHL 6)
    52. Kansas City Chiefs – Oakland Raiders



    53. Dallas Stars – Nashville Predators


      (Xtra NHL 7)
    54. Hong Kong Open



    55. Utah Jazz – Golden State Warriors

      Betsson


    56. Arizona Coyotes – Calgary Flames


      (Xtra NHL 8)
    57. Chicago Bulls – San Antonio Spurs

      Betsson


    58. Los Angeles Kings – Carolina Hurricanes



  • 9 DES

    fredag

    1. UBS Hong Kong Open



    2. Sprint, menn

      NRK TV


    3. V-cup fristil Skicross

      NRK TV


    4. Sprint, kvinner

      NRK TV


    5. Qualifying HS 138 Men

      NRK TV


    6. 500 m kvinner og 500 m menn

      NRK TV


    7. Ac Horsens – Aalborg BK



    8. Efes Pilsen IStanbul – Regal Barcelona



    9. Romania – Kroatia



    10. Montenegro – Ungarn



    11. Rögle BK – Örebro Hockey



    12. Färjestad BK – Brynäs



    13. Lagtempo menn

      NRK TV


    14. Dijon FCO – Olympique Marseille



    15. Málaga – Granada

      Betsson


    16. Dag 4


      Six-day Track Championship
    17. Danmark – Tsjekkia



    18. Norge – Russland



    19. Brighton – Leeds

      Dplay


    20. Partick Thistle – Celtic



    21. Charlotte Hornets – Orlando Magic

      Betsson


    22. Buffalo Sabres – Washington Capitals



    23. Boston Celtics – Toronto Raptors

      Betsson


    24. Cleveland Cavaliers – Miami Heat

      Betsson


    25. Detroit Red Wings – Columbus Blue Jackets


      (Xtra NHL 1)
    26. New Jersey Devils – St. Louis Blues


      (Xtra NHL 2)
    27. Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks

      Betsson


    28. Minnesota Timberwolves – Detroit Pistons

      Betsson


    29. Oklahoma City Thunder – Houston Rockets

      Betsson


    30. Minnesota Wild – Edmonton Oilers


      (Xtra NHL 3)
    31. Dallas Mavericks – Indiana Pacers

      Betsson


    32. Chicago Blackhawks – New York Rangers



    33. Anaheim Ducks – San Jose Sharks



  • 10 DES

    lørdag

    1. UBS Hong Kong Open



    2. Storslalåm, 1. omgang, menn

      NRK TV


    3. Storslalåm, 1. omgang, kvinner

      NRK TV


    4. 15 km. fristil, kvinner



    5. Jaktstart, menn

      NRK TV


    6. Storslalåm, 2. omgang, menn

      NRK TV


    7. Osasuna – Barcelona

      Betsson


    8. Watford – Everton



    9. Storslalåm, 2. omgang, kvinner

      NRK TV


    10. 30 km. fristil, menn



    11. 1500 m kvinner og menn

      NRK TV


    12. Jaktstart, kvinner

      NRK TV


    13. Bayern München – Wolfsburg

      DplayBetsson


    14. Djurgården – Leksands IF



    15. Arsenal – Stoke



    16. Kamp ikke klar



    17. Lyngby – Silkeborg IF



    18. HV 71 – Linköpings HC



    19. Storhamar – Kongsvinger



    20. Sparta Sarpsborg – Manglerud Star



    21. Lørenskog – Stjernen Hockey



    22. Vålerenga – Stavanger Oilers



    23. Frölunda – Växjö Lakers



    24. Djurgården – Leksands IF



    25. Karlskrona – Luleå HF



    26. Real Sociedad – Valencia

      Betsson


    27. Monaco – Bordeaux



    28. Örebro Hockey – Rögle BK



    29. Leganes Cd – Villarreal

      Betsson


    30. Leicester – Manchester City



    31. Hertha Berlin – Werder Bremen

      DplayBetsson


    32. Brynäs – Färjestad BK



    33. Philadelphia Flyers – Dallas Stars



    34. Real Madrid – Deportivo La Coruna

      Betsson


    35. Sampdoria – Lazio



    36. Franklin Tempelton Shootout

      Dplay


    37. Dag 5


      Six-day Track Championship
    38. Los Angeles Kings – Ottawa Senators



    39. Tampa Bay Lightning – Pittsburgh Penguins



    40. Boston Bruins – Toronto Maple Leafs



    41. Montreal Canadiens – Colorado Avalanche


      (Xtra NHL 1)
    42. Florida Panthers – Vancouver Canucks


      (Xtra NHL 2)
    43. Columbus Blue Jackets – New York Islanders


      (Xtra NHL 3)
    44. Toronto FC – Seattle Sounders


      (Finale)
    45. Arizona Coyotes – Nashville Predators


      (Xtra NHL 4)
    46. Calgary Flames – Winnipeg Jets



    47. San Jose Sharks – Carolina Hurricanes



  • 11 DES

    søndag

    1. UBS Hong Kong Open



    2. Slalåm, 1. omgang, menn

      NRK TV


    3. Slalåm, 1. omgang, kvinner

      NRK TV


    4. Stafett, menn

      NRK TV


    5. Eibar – Cd Alaves

      Betsson


    6. Cagliari – Napoli



    7. Slalåm, 2. omgang, menn

      NRK TV


    8. Derby – Nottingham Forest

      Dplay


    9. Chelsea – West Bromwich



    10. Slalåm, 2. omgang, kvinner

      NRK TV


    11. Klassisk, sprint menn og kvinner



    12. Stafett, kvinner

      NRK TV


    13. Torino – Juventus



    14. Manchester United – Tottenham



    15. Borussia Mönchengladbach – Mainz

      DplayBetsson


    16. Kamp ikke klar



    17. AIK – IK Oskarshamn



    18. Malmö Redhawks – Skellefteå AIK



    19. Celta Vigo – Sevilla



    20. 1000 m kvinner, 1000 m menn

      NRK TV


    21. Saint Etienne – Guingamp



    22. Frisk/Asker – Lillehammer IK



    23. Liverpool – West Ham



    24. Schalke 04 – Bayer Leverkusen

      DplayBetsson


    25. Dag 6


      Six-day (Track Championship)
    26. Brøndby IF – FC Midtjylland



    27. Espanyol – Sporting Gijon

      Betsson


    28. Miami Dolphins – Arizona Cardinals



    29. Atletico Pr – Flamengo Rj



    30. Paris Saint-Germain – Nice



    31. Real Betis – Athletic Bilbao

      Viasat Ultra HDBetsson


    32. Anaheim Ducks – Ottawa Senators



    33. Tampa Bay Buccaneers – New Orleans Saints



    34. Green Bay Packers – Seattle Seahawks



    35. Detroit Red Wings – Philadelphia Flyers


      (Xtra NHL 1)
    36. Washington Capitals – Vancouver Canucks


      (Xtra NHL 2)
    37. Minnesota Wild – St. Louis Blues


      (Xtra NHL 3)
    38. New York Rangers – New Jersey Devils



    39. Toronto Maple Leafs – Colorado Avalanche


      (Xtra NHL 4)
    40. Chicago Blackhawks – Dallas Stars


      (Xtra NHL 5)
    41. New York Giants – Dallas Cowboys



    42. Edmonton Oilers – Winnipeg Jets


      (Xtra NHL 6)
  • 12 DES

    mandag

    1. Trekning



    2. Kamp ikke klar



    3. Fiorentina – Sassuolo



    4. Viborg FF – Odense BK



    5. Stuttgart – Hannover 96

      Dplay


    6. Villarreal – Atlético Madrid



    7. Roma – Milan



    8. Pittsburgh Penguins – Arizona Coyotes


      (Xtra NHL 1)
    9. Montreal Canadiens – Boston Bruins



    10. New England Patriots – Baltimore Ravens



  • 13 DES

    tirsdag

    1. Kamp ikke klar



    2. Neftekhimik Niznekamsk – Ak Bars Kazan



    3. Skicross, Arosa



    4. Everton – Arsenal



    5. Norwich – Aston Villa

      Dplay


    6. New York Rangers – Chicago Blackhawks



    7. New York Islanders – Washington Capitals



    8. Buffalo Sabres – Los Angeles Kings


      (Xtra NHL 1)
    9. Carolina Hurricanes – Vancouver Canucks


      (Xtra NHL 2)
    10. Toronto Maple Leafs – San Jose Sharks


      (Xtra NHL 3)
    11. Detroit Red Wings – Arizona Coyotes


      (Xtra NHL 4)
    12. Nashville Predators – St. Louis Blues


      (Xtra NHL 5)
    13. Minnesota Wild – Florida Panthers


      (Xtra NHL 6)
    14. Dallas Stars – Anaheim Ducks


      (Xtra NHL 7)
    15. Edmonton Oilers – Columbus Blue Jackets


      (Xtra NHL 8)
  • 14 DES

    onsdag

    1. Kamp ikke klar



    2. Kamp ikke klar



    3. Wigan – Newcastle

      Dplay


    4. Crystal Palace – Manchester United



    5. Ottawa Senators – San Jose Sharks



    6. Pittsburgh Penguins – Boston Bruins



    7. Calgary Flames – Tampa Bay Lightning


      (Xtra NHL 1)
    8. Calgary Flames – Tampa Bay Lightning



    9. Colorado Avalanche – Philadelphia Flyers


      (Xtra 2)
  • 15 DES

    torsdag

    1. Sprint, menn

      NRK TV

      (NRK kl18)
    2. Coventry City – Sheffield United

      Dplay


    3. New York Islanders – Chicago Blackhawks



    4. Boston Bruins – Anaheim Ducks


      (Xtra NHL 1)
    5. Toronto Maple Leafs – Arizona Coyotes


      (Xtra NHL 2)
    6. Detroit Red Wings – Los Angeles Kings


      (Xtra NHL 3)
    7. St. Louis Blues – New Jersey Devils


      (Xtra NHL 4)
    8. Nashville Predators – Minnesota Wild


      (Xtra NHL 5)
    9. Winnipeg Jets – Florida Panthers


      (Xtra NHL 6)
    10. Seattle Seahawks – Los Angeles Rams



    11. Dallas Stars – New York Rangers


      (Xtra NHL 7)
  • 16 DES

    fredag

    1. Kombinasjon, utfor, kvinner

      NRK TV


    2. Super-G, menn

      NRK TV


    3. Kombinasjon, slalåm, kvinner

      NRK TV


    4. Kamp ikke klar


      (Placeringsmatch 5/6 plats)
    5. Sprint, kvinner

      NRK TV


    6. Kamp ikke klar



    7. Cd Alaves – Real Betis



    8. Sco Angers – Nantes



    9. Hoffenheim – Borussia Dortmund

      Dplay


    10. Hamilton Academical – Rangers



    11. Hamilton Academical – Rangers



    12. Pittsburgh Penguins – Los Angeles Kings



    13. Buffalo Sabres – New York Islanders


      (Xtra NHL 1)
    14. Montreal Canadiens – San Jose Sharks



    15. Carolina Hurricanes – Washington Capitals


      (Xtra NHL 2)
    16. Colorado Avalanche – Florida Panthers


      (Xtra NHL 3)
    17. Calgary Flames – Columbus Blue Jackets


      (Xtra NHL 5)
    18. Vancouver Canucks – Tampa Bay Lightning



  • 17 DES

    lørdag

    1. Utfor, kvinner

      NRK TV


    2. Skiatlon for kvinner

      NRK TVDplay


    3. Utfor, menn

      NRK TV


    4. Sporting Gijon – Villarreal



    5. Langrenn: Skiatlon for herrer, direkte

      NRK TV


    6. Crystal Palace – Chelsea



    7. Empoli – Cagliari



    8. Jaktstart, menn

      NRK TV


    9. Hajduk Split – Dinamo Zagreb


      First Football League
    10. Hopp fra Engelberg



    11. Leeds – Brentford FC

      Dplay


    12. Stoke – Leicester



    13. Atlético Madrid – Las Palmas



    14. HC Midtjylland – Kolding



    15. Jaktstart, kvinner

      NRK TV


    16. Milan – Atalanta



    17. Granada – Real Sociedad



    18. West Bromwich – Manchester United



    19. Dallas Stars – Philadelphia Flyers



    20. Minnesota Wild – Arizona Coyotes


      (Xtra NHL 1)
    21. Sevilla – Málaga



    22. Juventus – Roma



    23. Toronto Maple Leafs – Pittsburgh Penguins



    24. Ottawa Senators – New Jersey Devils


      (Xtra NHL 1)
    25. Detroit Red Wings – Anaheim Ducks


      (Xtra NHL 2)
    26. Washington Capitals – Montreal Canadiens


      (Xtra NHL 3)
    27. Carolina Hurricanes – Buffalo Sabres


      (Xtra NHL 4)
    28. Franklin Templeton Shootout

      Dplay


    29. Nashville Predators – New York Rangers


      (Xtra NHL 5)
    30. New York Jets – Miami Dolphins



    31. Edmonton Oilers – Tampa Bay Lightning



  • 18 DES

    søndag

    1. Storslalåm, 1. omgang, menn

      NRK TV


    2. Super-G, kvinner

      NRK TV


    3. Kombinert i liten bakke

      NRK TVDplay


    4. Fellesstart, menn

      NRK TV


    5. Storslalåm, 2. omgang, menn

      NRK TV


    6. Sassuolo – Inter



    7. Stafett for herrer

      NRK TV

      (NRK1 kl. 13:30)
    8. Queens Park Rangers – Aston Villa

      Dplay


    9. Hopp fra Engelberg



    10. Masstart, kvinner

      NRK TV


    11. Bournemouth – Southampton



    12. Napoli – Torino



    13. Stafett, kvinner

      NRK TV


    14. Bronsefinale


      (Bronsefinale)
    15. Darmstadt – Bayern München

      Dplay


    16. 10 km langrenn

      NRK TV


    17. Leganes Cd – Eibar



    18. Ajax – PSV Eindhoven



    19. Manchester City – Arsenal



    20. Bayer Leverkusen – Fc Ingolstadt 04

      Dplay


    21. Deportivo La Coruna – Osasuna



    22. Boston Bruins – Los Angeles Kings


      (Xtra NHL 1)
    23. Lazio – Fiorentina



    24. Barcelona – Espanyol



    25. Winnipeg Jets – Colorado Avalanche



    26. Vancouver Canucks – Columbus Blue Jackets


      (Xtra NHL 2)
    27. Denver Broncos – New England Patriots



    28. New York Islanders – Ottawa Senators


      (Xtra NHL 2)
    29. Chicago Blackhawks – San Jose Sharks


      (Xtra NHL 3)
    30. New York Rangers – New Jersey Devils



    31. Dallas Cowboys – Tampa Bay Buccaneers



  • 19 DES

    mandag

    1. Parallel GS



    2. Athletic Bilbao – Celta Vigo

      Betsson


    3. Nürnberg – Kaiserslautern

      Dplay


    4. Everton – Liverpool



    5. Carolina Hurricanes – Detroit Red Wings


      (Xtra NHL 1)
    6. Philadelphia Flyers – Nashville Predators



    7. Toronto Maple Leafs – Anaheim Ducks


      (Xtra NHL 2)
    8. St. Louis Blues – Edmonton Oilers


      (Xtra NHL 3)
    9. Washington Redskins – Carolina Panthers



    10. Arizona Coyotes – Calgary Flames


      (Xtra NHL 4)
  • 20 DES

    tirsdag

    1. Storslalåm, 1. omgang, kvinner



    2. Storslalåm, 2. omgang, kvinner



    3. Dynamo Moskva – Spartak Moskva



    4. Färjestad BK – Örebro Hockey



    5. Villarreal – Cd Toledo Sad



    6. Brynäs – Karlskrona



    7. Frölunda – HV 71



    8. Linköpings HC – Växjö Lakers



    9. Borussia Dortmund – Augsburg

      Dplay


    10. Atalanta – Empoli



    11. Atlético Madrid – Cd Guijuelo



    12. Columbus Blue Jackets – Los Angeles Kings


      (Xtra NHL 3)
    13. New Jersey Devils – Nashville Predators


      (Xtra NHL 2)
    14. Boston Bruins – New York Islanders


      (Xtra NHL 1)
    15. Pittsburgh Penguins – New York Rangers



    16. Florida Panthers – Buffalo Sabres


      (Xtra NHL 5)
    17. Montreal Canadiens – Anaheim Ducks


      (Xtra NHL 4)
    18. Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings



    19. Minnesota Wild – Colorado Avalanche


      (Xtra NHL 6)
    20. Dallas Stars – St. Louis Blues


      (Xtra NHL 8)
    21. Chicago Blackhawks – Ottawa Senators


      (Xtra NHL 7)
    22. Vancouver Canucks – Winnipeg Jets



    23. San Jose Sharks – Calgary Flames



  • 21 DES

    onsdag

    1. THW Kiel – Rhein Neckar Löwen



    2. Skellefteå AIK – Malmö Redhawks



    3. Medvescak – Metallurg Magnitogorsk



    4. Sevilla – Formentera



    5. Inter – Lazio



    6. Bayern München – Leipzig

      Dplay


    7. Barcelona – Hercules Cf



    8. Philadelphia Flyers – Washington Capitals



    9. Arizona Coyotes – Edmonton Oilers



  • 22 DES

    torsdag

    1. Slalåm, 1. omgang, menn



    2. Røde Stjerne – Real Madrid



    3. Slalåm, 2. omgang, menn



    4. Fiorentina – Napoli



    5. Athletic Bilbao – Racing De Santander



    6. Columbus Blue Jackets – Pittsburgh Penguins


      (Xtra NHL 3)
    7. New Jersey Devils – Philadelphia Flyers


      (Xtra NHL 2)
    8. Buffalo Sabres – Carolina Hurricanes


      (Xtra NHL 1)
    9. Florida Panthers – Boston Bruins


      (Xtra NHL 6)
    10. Ottawa Senators – Anaheim Ducks


      (Xtra NHL 5)
    11. Montreal Canadiens – Minnesota Wild


      (Xtra NHL 4)
    12. Tampa Bay Lightning – St. Louis Blues



    13. Nashville Predators – Los Angeles Kings


      (Xtra NHL 7)
    14. Philadelphia Eagles – New York Giants



    15. Colorado Avalanche – Toronto Maple Leafs


      (Xtra NHL 8)
    16. Vancouver Canucks – Winnipeg Jets


      (Xtra 1)
    17. Vancouver Canucks – Winnipeg Jets



  • 23 DES

    fredag

    1. Motherwell FC – Aberdeen



    2. Columbus Blue Jackets – Montreal Canadiens


      (Xtra NHL 3)
    3. Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils


      (Xtra NHL 2)
    4. New York Islanders – Buffalo Sabres


      (Xtra NHL 1)
    5. Washington Capitals – Tampa Bay Lightning



    6. New York Rangers – Minnesota Wild



    7. Carolina Hurricanes – Boston Bruins


      (Xtra NHL 5)
    8. Florida Panthers – Detroit Red Wings


      (Xtra NHL 4)
    9. Chicago Blackhawks – Colorado Avalanche


      (Xtra NHL 6)
    10. Dallas Stars – Los Angeles Kings


      (Xtra NHL 7)
    11. Arizona Coyotes – Toronto Maple Leafs


      (Xtra 1)
    12. Calgary Flames – Vancouver Canucks


      (Xtra NHL 8)
    13. San Jose Sharks – Edmonton Oilers



  • 24 DES

    lørdag

    1. Hamilton Academical – Celtic



    2. Seattle Seahawks – Arizona Cardinals



    3. Houston Texans – Cincinnati Bengals



  • 25 DES

    søndag

    1. Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens



    2. Kansas City Chiefs – Denver Broncos



  • 26 DES

    mandag

    1. Frölunda – Karlskrona



    2. Leksands IF – Luleå HF



    3. Djurgården – Växjö Lakers



    4. Färjestad BK – Rögle BK



    5. Malmö Redhawks – Linköpings HC



    6. Brynäs – HV 71



    7. Örebro Hockey – Skellefteå AIK



    8. Dallas Cowboys – Detroit Lions



  • 27 DES

    tirsdag

    1. Danmark – Finland



    2. Columbus Blue Jackets – Boston Bruins


      (Xtra NHL 2)
    3. New Jersey Devils – Pittsburgh Penguins


      (Xtra NHL 1)
    4. New York Rangers – Ottawa Senators



    5. New York Islanders – Washington Capitals



    6. Detroit Red Wings – Buffalo Sabres


      (Xtra NHL 3)
    7. Nashville Predators – Minnesota Wild


      (Xtra NHL 4)
    8. Chicago Blackhawks – Winnipeg Jets


      (Xtra NHL 5)
    9. Arizona Coyotes – Dallas Stars


      (Xtra NHL 7)
    10. Colorado Avalanche – Calgary Flames


      (Xtra NHL 6)
    11. Anaheim Ducks – San Jose Sharks



  • 28 DES

    onsdag

    1. CSKA Moskva – Dynamo Moskva



    2. Lillehammer IK – Storhamar



    3. HV 71 – Malmö Redhawks



    4. Rögle BK – Brynäs



    5. Frölunda – Luleå HF



    6. Karlskrona – Djurgården



    7. Örebro Hockey – Växjö Lakers



    8. St. Johnstone – Rangers



    9. Pittsburgh Penguins – Carolina Hurricanes


      (Xtra NHL 1)
    10. Florida Panthers – Toronto Maple Leafs



    11. St. Louis Blues – Philadelphia Flyers


      (Xtra NHL 2)
    12. Vancouver Canucks – Los Angeles Kings



  • 29 DES

    torsdag

    1. Washington Capitals – New Jersey Devils


      (Xtra NHL 2)
    2. Buffalo Sabres – Boston Bruins


      (Xtra NHL 1)
    3. Florida Panthers – Montreal Canadiens


      (Xtra NHL 4)
    4. Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs


      (Xtra NHL 3)
    5. Winnipeg Jets – Columbus Blue Jackets


      (Xtra NHL 7)
    6. Minnesota Wild – New York Islanders


      (Xtra NHL 6)
    7. Nashville Predators – Chicago Blackhawks


      (Xtra NHL 5)
    8. Ottawa Senators – Detroit Red Wings



    9. Dallas Stars – Colorado Avalanche


      (Xtra NHL 8)
    10. Dallas Stars – Colorado Avalanche



    11. Arizona Coyotes – New York Rangers


      (Xtra 3)
    12. Edmonton Oilers – Los Angeles Kings


      (Xtra 2)
    13. Calgary Flames – Anaheim Ducks


      (Xtra 1)
  • 30 DES

    fredag

    1. Sparta Sarpsborg – Stavanger Oilers



    2. Luleå HF – Brynäs



    3. Malmö Redhawks – Örebro Hockey



    4. Djurgården – Frölunda



    5. Leksands IF – Färjestad BK



    6. Växjö Lakers – Skellefteå AIK



    7. Heart Of Midlothian – Aberdeen



    8. Carolina Hurricanes – Chicago Blackhawks



    9. St. Louis Blues – Nashville Predators



    10. Vancouver Canucks – Anaheim Ducks


      (Xtra NHL 1)
    11. San Jose Sharks – Philadelphia Flyers


      (Xtra NHL 2)
    12. Vancouver Canucks – Anaheim Ducks



  • 31 DES

    lørdag

    1. Tampa Bay Lightning – Carolina Hurricanes


      (Xtra NHL 1)
    2. Winnipeg Jets – New York Islanders


      (Xtra NHL 2)
    3. Dallas Stars – Florida Panthers


      (Xtra NHL 3)
    4. Colorado Avalanche – New York Rangers


      (Xtra NHL 4)
    5. Calgary Flames – Arizona Coyotes


      (Xtra NHL 5)
  • 1 JAN

    søndag

    1. Anaheim Ducks – Philadelphia Flyers


      (Xtra NHL 1)
  • 3 JAN

    tirsdag

    1. Linköpings HC – Skellefteå AIK



Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.