25

Favoritter

Endring Legg til en favoritt ved å gå inn på en kamp og markere hjertet ved ønsket lag/serie
Sport
25 Velg dato
  • Vis alle
  • Am. fotball
  • Basket
  • Bilsport
  • Fighting
  • Fotball
  • Golf
  • Håndball
  • Ishockey
  • Rugby
  • Ski/Skøyter
  • Sykling
  • Tennis
  • 24 i går
  • 25 I dag
  • 26 søn
  • 27 man
  • 28 tir
  • 1 ons
  • 2 tor
  • 3 fre
  • 4 lør
  • 5 søn
  • 6 man
  • 7 tir
  • 8 ons
25 Velg dato
  • Annons
    • 24 FEB

      i går, fredag

      1. Honda LPGA Thailand



      2. Kombinert: HS 100

        NRK TV


      3. Joburg Open



      4. Superkombinasjon, super-G, kvinner



      5. Utfor, menn

        NRK TV


      6. Tour of Abu Dhabi



      7. Kombinert: 10 km

        NRK TV


      8. Trekning

        Dplay


      9. Hopp kvalifisering, menn

        NRK TV


      10. Jerv – Kongsvinger



      11. Superkombinasjon, slalåm, kvinner



      12. China Fortune – Vålerenga



      13. Hopp, kvinner

        NRK TV


      14. The Nordic Rumble


        (Oslo)
      15. Strømmen – Levanger



      16. Real Madrid – Darussafaka



      17. HV 71 – Skellefteå AIK

        Betsson


      18. Frölunda – Leksands IF



      19. Skottland – Wales



      20. Brose Bamberg – Zalgiris Kaunas



      21. Randers – FC Midtjylland



      22. Wolverhampton – Birmingham

        DplayBetsson


      23. Nice – Montpellier

        Betsson


      24. Las Palmas – Real Sociedad

        Betsson


      25. Wolverhampton – Birmingham

        Dplay


      26. Inverness – Rangers



      27. The Honda Classic



      28. Cecilia Brækhus vs Klara Svensson


        (Pay-per-view. The Nordic Rumble)
      29. Indiana Pacers – Memphis Grizzlies

        Betsson


      30. Philadelphia 76ers – Washington Wizards

        Betsson


      31. Washington Capitals – Edmonton Oilers



      32. Florida Panthers – Calgary Flames


        (Xtra NHL 1)
      33. Carolina Hurricanes – Ottawa Senators


        (Xtra NHL 2)
      34. Atlanta Hawks – Miami Heat

        Betsson


      35. Chicago Bulls – Phoenix Suns

        Betsson


      36. Milwaukee Bucks – Utah Jazz

        Betsson


      37. Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks

        Betsson


      38. Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers

        Betsson


      39. Toronto Raptors – Boston Celtics

        Betsson


      40. Dallas Stars – Arizona Coyotes



      41. Denver Nuggets – Brooklyn Nets

        Betsson


      42. Bute v Alvarez



      43. Los Angeles Clippers – San Antonio Spurs

        Betsson


    • 25 FEB

      I dag, lørdag

      1. Honda LPGA Thailand



      2. Tjejvasan


        Vasaloppet
      3. Skicross

        NRK TV

        (NRK2 kl. 10:00)
      4. Super G, kvinner



      5. Skiathlon kvinner

        NRK TV


      6. Joburg Open



      7. Utfor menn

        NRK TV


      8. Alaves – Valencia

        Betsson


      9. Skiathlon menn

        NRK TV


      10. Leeds – Sheffield Wednesday



      11. England – Italien



      12. Skottland – Wales



      13. Omloop Het Nieuwsblad



      14. Aston Villa – Derby

        Dplay


      15. Chelsea – Swansea



      16. Ac Horsens – Odense BK



      17. Malmö Redhawks – Rögle BK

        Betsson


      18. Färjestad BK – Linköpings HC

        Betsson


      19. Sparta Sarpsborg – Storhamar



      20. Stavanger Oilers – Kongsvinger



      21. Real Betis – Sevilla

        Betsson


      22. Hopp normal bakke, menn

        NRK TV


      23. Veszprém – Wisla Plock



      24. Larvik Hk – CSM Bucuresti



      25. HC Vardar – RK Celje



      26. Irland – Frankrike



      27. Napoli – Atalanta



      28. Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt

        Dplay


      29. Leganes – Deportivo La Coruna

        Betsson


      30. Leksands IF – Frölunda

        Betsson


      31. Watford – West Ham



      32. Växjö Lakers – Brynäs

        Betsson


      33. RK Krim – Györi



      34. The Honda Classic



      35. Palmeiras – Ferroviaria



      36. Juventus – Empoli



      37. Eibar – Málaga

        Betsson


      38. Heerenveen – Roda Jc



      39. Sprint: 500 m

        NRK TV


      40. McDonnell vs Vargas



      41. Los Angeles Kings – Anaheim Ducks



      42. Sacramento Kings – Charlotte Hornets

        Betsson


      43. New Jersey Devils – New York Rangers



      44. Nashville Predators – Washington Capitals


        (Xtra NHL 1)
      45. Columbus Blue Jackets – New York Islanders


        (Xtra NHL 2)
      46. Sprint: 1000 m

        NRK TV


      47. Mirassol – Corinthians



      48. Orlando Magic – Atlanta Hawks

        Betsson


      49. Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens



      50. New York Knicks – Philadelphia 76ers

        Betsson


      51. Miami Heat – Indiana Pacers

        Betsson


      52. Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers



      53. Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls

        Betsson


      54. Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans

        Betsson


      55. Houston Rockets – Minnesota Timberwolves

        Betsson


      56. Wilder vs Washington



      57. Vancouver Canucks – San Jose Sharks



      58. Colorado Avalanche – Buffalo Sabres


        (Xtra NHL 3)
      59. Golden State Warriors – Brooklyn Nets

        Betsson


    • 26 FEB

      i morgen, søndag

      1. Honda LPGA Thailand



      2. Kvalifisering: Lagsprint

        NRK TV


      3. Superkombinasjon, Super-G, kvinner



      4. Kombinert: HS 100 – Lag

        NRK TV


      5. Joburg Open



      6. Super-G, menn

        NRK TV

        (NRK2 kl. 12:10)
      7. Espanyol – Osasuna

        Betsson


      8. Klassisk lagsprint, finaler

        NRK TV


      9. Palermo – Sampdoria



      10. Salavat Ulaev Ufa – Ak Bars Kazan



      11. Norwich – Ipswich

        Dplay


      12. Superkombinasjon, slalåm



      13. Irland – Frankrike



      14. Kombinert: 4 x 5 km

        NRK TV


      15. Tottenham – Stoke



      16. Sassuolo – Milan



      17. Kuurne – Brüssel – Kuurne



      18. Chievo – Pescara



      19. Crotone – Cagliari



      20. Genoa – Bologna



      21. Lazio – Udinese



      22. England – Italia



      23. Atlético Madrid – Barcelona

        Viasat Ultra HDBetsson


      24. Hopp: Mixed lag

        NRK TV


      25. Lyon – Metz

        Betsson


      26. Lillehammer IK – Lørenskog



      27. Manglerud Star – Frisk/Asker



      28. Stjernen Hockey – Vålerenga



      29. Manchester United – Southampton

        DplayBetsson

        (Finale)
      30. KS Vive Tauron – MOL Pick



      31. SønderjyskE – Brøndby IF



      32. Kielce – Pick Szeged



      33. Athletic Bilbao – Granada

        Betsson


      34. Dallas Stars – Boston Bruins



      35. Sporting Gijon – Celta Vigo

        Betsson


      36. Daytona 500



      37. FC Barcelona – SG Flensburg



      38. The Honda Classic



      39. Sprint: 500 m kvinner

        NRK TV


      40. Villarreal – Real Madrid

        Betsson


      41. Olympique Marseille – Paris Saint-Germain

        Betsson


      42. Inter – Roma



      43. Carolina Hurricanes – Calgary Flames


        (Xtra NHL 1)
      44. Sprint: 500 m menn

        NRK TV


      45. Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs

        Betsson


      46. Milwaukee Bucks – Phoenix Suns

        Betsson


      47. Sprint: 1000 m kvinner

        NRK TV


      48. Denver Nuggets – Memphis Grizzlies

        Betsson


      49. Washington Wizards – Utah Jazz

        Betsson


      50. New York Rangers – Columbus Blue Jackets



      51. Nashville Predators – Edmonton Oilers


        (Xtra NHL 1)
      52. New York Rangers – Columbus Blue Jackets



      53. Sprint: 1000 m menn

        NRK TV


      54. Chicago Blackhawks – St. Louis Blues



      55. Ottawa Senators – Florida Panthers


        (Xtra NHL 3)
      56. Arizona Coyotes – Buffalo Sabres


        (Xtra NHL 2)
    • 27 FEB

      mandag

      1. Lyngby – Esbjerg



      2. Jokerit Helsinki – CSKA Moskva



      3. Start – Levanger

        Dplay


      4. Viborg FF – Aarhus Gf



      5. Västerås HK – Vita Hästen



      6. FC St Pauli – Karlsruher Sc



      7. Fiorentina – Torino



      8. Leicester – Liverpool



      9. New Jersey Devils – Montreal Canadiens


        (Xtra NHL 1)
      10. Tampa Bay Lightning – Ottawa Senators



      11. Minnesota Wild – Los Angeles Kings



    • 28 FEB

      tirsdag

      1. 10 km, klassisk stil, kvinner

        NRK TV


      2. Fredrikstad – Jerv

        Dplay


      3. Bodø/Glimt – Sandnes Ulf

        Dplay


      4. Eintracht Frankfurt – Arminia Bielefeld


        (Kvartfinale)
      5. Strømmen – Mjøndalen

        Dplay


      6. HV 71 – Brynäs



      7. Frölunda – Linköpings HC

        Betsson


      8. Storhamar – Kongsvinger

        Betsson


      9. Sparta Sarpsborg – Manglerud Star



      10. Frisk/Asker – Lillehammer IK



      11. Lørenskog – Stjernen Hockey



      12. Stavanger Oilers – Vålerenga



      13. Skellefteå AIK – Färjestad BK



      14. Real Sociedad – Eibar

        Betsson


      15. Sportfreunde Lotte – Borussia Dortmund


        (Kvartfinale)
      16. Hamilton Academical – Aberdeen



      17. Brighton – Newcastle



      18. Valencia – Leganes

        Betsson


      19. Trekning sluttspill



      20. Boston Bruins – Arizona Coyotes


        (Xtra NHL 1)
      21. Buffalo Sabres – Nashville Predators


        (Xtra NHL 2)
      22. Philadelphia Flyers – Colorado Avalanche


        (Xtra NHL 3)
      23. New York Rangers – Washington Capitals



      24. Florida Panthers – Carolina Hurricanes


        (Xtra NHL 4)
      25. Montreal Canadiens – Columbus Blue Jackets



      26. St. Louis Blues – Edmonton Oilers


        (Xtra NHL 5)
      27. Winnipeg Jets – Minnesota Wild


        (Xtra NHL 6)
      28. Dallas Stars – Pittsburgh Penguins


        (Xtra NHL 7)
      29. Calgary Flames – Los Angeles Kings


        (Xtra NHL 8)
      30. Vancouver Canucks – Detroit Red Wings



      31. San Jose Sharks – Toronto Maple Leafs



    • 1 MARS

      onsdag

      1. Kombinert: HS 130

        NRK TV


      2. 15 km, klassisk stil, menn

        NRK TV


      3. Kombinert: 15 km

        NRK TV


      4. Le Samyn


        Grand Prix fra Belgia
      5. Kvalifisering HS 130 Menn

        NRK TV

        (NRK2 kl. 17:30)
      6. Hamburger SV – Borussia Mönchengladbach


        (Kvartfinale)
      7. Djurgården – Växjö Lakers



      8. Örebro Hockey – Malmö Redhawks

        Betsson


      9. Djurgården – Växjö Lakers

        Betsson


      10. Sverige – Australia


        (Algarve Cup)
      11. Barcelona – Sporting Gijon

        Betsson


      12. Island – Norge


        (Algarve Cup)
      13. Haslum Hk – Bodø

        Dplay


      14. Bayern München – Schalke 04


        (Kvartfinale)
      15. Inverness – Celtic



      16. Manchester City – Huddersfield


        (Omkamp 5. runde)
      17. Real Madrid – Las Palmas

        Viasat Ultra HDBetsson


      18. Tampa Bay Lightning – Carolina Hurricanes



      19. Chicago Blackhawks – Pittsburgh Penguins



      20. HSBC Womens Champions



    • 2 MARS

      torsdag

      1. HSBC Womens Champions



      2. Tshwane Open



      3. Sprint, kvinner

        NRK TV


      4. Tshwane Open



      5. 4×5 km stafett, kvinner

        NRK TV


      6. HS 130

        NRK TV


      7. RK Celje Pivovarna Lasko – Rhein Neckar Löwen



      8. WGC – Mexico Championship



      9. Deportivo La Coruna – Atlético Madrid

        Betsson


      10. Sevilla – Athletic Bilbao

        Betsson


      11. Buffalo Sabres – Arizona Coyotes


        (Xtra NHL 1)
      12. Philadelphia Flyers – Florida Panthers


        (Xtra NHL 2)
      13. Washington Capitals – New Jersey Devils


        (Xtra NHL 3)
      14. Columbus Blue Jackets – Minnesota Wild


        (Xtra NHL 4)
      15. Boston Bruins – New York Rangers



      16. Ottawa Senators – Colorado Avalanche


        (Xtra NHL 5)
      17. Montreal Canadiens – Nashville Predators



      18. Dallas Stars – New York Islanders


        (Xtra NHL 6)
      19. HSBC Womens Champions



      20. San Jose Sharks – Vancouver Canucks



      21. Los Angeles Kings – Toronto Maple Leafs



    • 3 MARS

      fredag

      1. Clipsal 500 Adelaide – Race 1



      2. HSBC Womens Champions



      3. Tshwane Open



      4. Sprint, menn

        NRK TV


      5. 4×10 km stafett, menn

        NRK TV


      6. Kombinert: HS 130 lag

        NRK TV


      7. Kombinert: lagsprint, langrenn

        NRK TV


      8. U19: Norge – USA


        (kvinner)
      9. Kamp ikke klar


        (Kvartfinale)
      10. Esbjerg – Viborg FF



      11. Sverige – Kina


        (Algarve Cup)
      12. Spania – Norge


        (Algarve Cup)
      13. WGC – Mexico Championship



      14. Heerenveen – Go Ahead Eagles



      15. Real Betis – Real Sociedad

        Betsson


      16. Birmingham – Leeds

        Dplay


      17. Pittsburgh Penguins – Tampa Bay Lightning



      18. Carolina Hurricanes – Arizona Coyotes


        (Xtra NHL 1)
      19. Winnipeg Jets – St. Louis Blues


        (Xtra NHL 2)
      20. Chicago Blackhawks – New York Islanders



      21. Utfor, kvinner



      22. Calgary Flames – Detroit Red Wings


        (Xtra NHL 3)
      23. Anaheim Ducks – Toronto Maple Leafs



      24. HSBC Womens Champions



    • 4 MARS

      lørdag

      1. Clipsal 500 Adelaide – Race 2



      2. HSBC Womens Champions



      3. Storslalåm, 1. omgang, menn

        NRK TV


      4. Jaktstart, kvinner

        NRK TV


      5. Tshwane Open



      6. U23: Norge – Japan



      7. Jaktstart, menn

        NRK TV


      8. Storslalåm, 2. omgang, menn

        NRK TV


      9. Leganes – Granada

        Betsson


      10. 30 km, fristil, kvinner

        NRK TV


      11. Manchester United – Bournemouth



      12. 500 m kvinner

        NRK TV


      13. 500 m menn

        NRK TV


      14. Strade Bianche



      15. 3000 m kvinner

        NRK TV


      16. Roma – Napoli



      17. Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen



      18. Aarhus Gf – SønderjyskE



      19. Leicester – Hull



      20. 5000 m menn

        NRK TV


      21. HS 130 lag

        NRK TV


      22. Eibar – Real Madrid

        Betsson


      23. 5000 m menn

        NRK TV


      24. WGC – Mexico Championship



      25. Sampdoria – Pescara



      26. Lag ikke bestemt


        (Kvartfinale)
      27. FC Midtjylland – Larvik Hk



      28. Villarreal – Espanyol

        Betsson


      29. Blackburn – Wigan



      30. Liverpool – Arsenal



      31. Milan – Chievo



      32. Barcelona – Celta Vigo

        Viasat Ultra HDBetsson


      33. Boston Bruins – New Jersey Devils


        (Xtra NHL 1)
      34. Buffalo Sabres – Tampa Bay Lightning


        (Xtra NHL 2)
      35. Florida Panthers – Dallas Stars


        (Xtra NHL 3)
      36. Winnipeg Jets – Colorado Avalanche


        (Xtra NHL 4)
      37. New York Rangers – Montreal Canadiens



      38. Ottawa Senators – Columbus Blue Jackets



      39. Washington Capitals – Philadelphia Flyers


        (Xtra NHL 5)
      40. Nashville Predators – Chicago Blackhawks


        (Xtra NHL 6)
      41. Super-G, kvinner



      42. Edmonton Oilers – Detroit Red Wings



      43. Los Angeles Kings – Vancouver Canucks



      44. HSBC Womens Champions



    • 5 MARS

      søndag

      1. HSBC Womens Champions



      2. Vasaloppet

        NRK TV


      3. Stafett, kvinner

        NRK TV


      4. Slalåm 1. omgang, menn



      5. Tshwane Open



      6. Stafett, menn

        NRK TV


      7. Sporting Gijon – Deportivo La Coruna

        Betsson


      8. Atalanta – Fiorentina



      9. Slalåm 2. omgang, menn

        NRK TV


      10. 50 km fri teknikk fellesstart, menn

        NRK TV


      11. 1500 m kvinner

        NRK TV


      12. Tottenham – Everton



      13. 1500 m menn

        NRK TV


      14. Udinese – Juventus



      15. Paris – Nice, 1. etappe


        (Bois-dArcy - Bois-dArcy. 148.5 km. Eurosport 15:30)
      16. Eintracht Frankfurt – Freiburg



      17. 5000 m kvinner

        NRK TV


      18. WGC – Mexico Championship



      19. Linköpings HC – Brynäs

        Betsson


      20. 10 000 m menn

        NRK TV


      21. Atlético Madrid – Valencia

        Betsson


      22. Toulouse – Lille

        Betsson


      23. Sunderland – Manchester City



      24. Hamburger SV – Hertha Berlin



      25. Brøndby IF – FC Nordsjælland



      26. Las Palmas – Osasuna

        Betsson


      27. Folds of Honor Quik Trip 500



      28. Bologna – Lazio



      29. Athletic Bilbao – Málaga

        Betsson


      30. Calgary Flames – New York Islanders



      31. New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets


        (Xtra NHL 1)
      32. Pittsburgh Penguins – Buffalo Sabres



      33. Minnesota Wild – San Jose Sharks


        (Xtra NHL 2)
      34. Anaheim Ducks – Vancouver Canucks


        (Xtra NHL 3)
      35. Colorado Avalanche – St. Louis Blues



      36. Anaheim Ducks – Vancouver Canucks



    • 6 MARS

      mandag

      1. Paris – Nice, 2. etappe


        (Rochefort-en-Yvelines / Amilly. 192.5 km. Eurosport 15:30)
      2. Japan – Norge


        (Algarve Cup)
      3. Sverige – Nederland


        (Algarve Cup)
      4. Odense BK – Aalborg BK



      5. Eintracht Braunschweig – Stuttgart



      6. Alaves – Sevilla

        Betsson


      7. West Ham – Chelsea



      8. Ottawa Senators – Boston Bruins


        (Xtra NHL 1)
      9. Tampa Bay Lightning – New York Rangers



      10. Washington Capitals – Dallas Stars



      11. Winnipeg Jets – San Jose Sharks


        (Xtra NHL 2)
    • 7 MARS

      tirsdag

      1. Paris-Nice


        (3. etappe. Chablis / Chalon-sur-Saône. 190 km. Eurosport 1530)
      2. Half Pipe


        Verdenscup freestyle
      3. Arsenal – Bayern München

        Viasat Ultra HD

        (2. kamp)
      4. Napoli – Real Madrid


        (2. kamp)
      5. Columbus Blue Jackets – New Jersey Devils


        (Xtra NHL 1)
      6. Toronto Maple Leafs – Detroit Red Wings



      7. Florida Panthers – New York Rangers



      8. Buffalo Sabres – Philadelphia Flyers


        (Xtra NHL 2)
      9. Minnesota Wild – St. Louis Blues


        (Xtra NHL 3)
      10. Colorado Avalanche – Carolina Hurricanes


        (Xtra NHL 4)
      11. Edmonton Oilers – New York Islanders


        (Xtra NHL 5)
      12. Vancouver Canucks – Montreal Canadiens


        (Xtra NHL 6)
      13. Anaheim Ducks – Nashville Predators


        (Xtra NHL 7)
      14. Vancouver Canucks – Montreal Canadiens



    • 8 MARS

      onsdag

      1. Kulekjøring, finaler

        NRK TV

        VM Freestyle & snowboard
      2. Tirreno-Adriatico, 1. etappe



      3. Paris-Nice


        (4. etappe. Beaujeu / Mont Brouilly. 14.5 km. Tempo. Eurosport 1530)
      4. Klassisk sprint, kvinner og menn

        NRK TV


      5. SG Flensburg-Handewitt – Kadetten Sh Gcz



      6. Team Tvis Holstebro – Bjerringbro-Silkeborg



      7. Lag ikke bestemt


        (Kvartfinale)
      8. Larvik Hk – Tertnes Il



      9. Borussia Dortmund – Benfica


        (2. kamp)
      10. Barcelona – Paris Saint-Germain


        (2. kamp)
      11. Boston Bruins – Detroit Red Wings



      12. Dallas Stars – Ottawa Senators



      13. Winnipeg Jets – Pittsburgh Penguins


        (Xtra NHL 1)
    Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.