28
Tilpasser…

Favoritter

Endring Legg til en favoritt ved å gå inn på en kamp og markere hjertet ved ønsket lag/serie
Sport
28 Velg dato
  • Vis alle
  • Am. fotball
  • Basket
  • Bilsport
  • Fotball
  • Golf
  • Håndball
  • Ishockey
  • Rugby
  • Ski/Skøyter
  • Sykling
  • Tennis
  • 27 i går
  • 28 I dag
  • 29 tor
  • 30 fre
  • 1 lør
  • 2 søn
  • 3 man
  • 4 tir
  • 5 ons
  • 6 tor
  • 7 fre
  • 8 lør
  • 9 søn
28 Velg dato
  • 27 SEP

    i går, tirsdag

    1. CSKA Moskva – HC Red Star Kunlun

      Betsson


    2. U19 Sevilla – Lyon



    3. Tre Valli Varesine



    4. U19 Dortmund – Real Madrid



    5. Sandefjord – Fredrikstad



    6. Växjö Lakers – Leksands IF

      Betsson


    7. Storhamar – Stavanger Oilers



    8. Borussia Dortmund – Real Madrid



    9. CSKA Moskva – Tottenham


      (Xtra 3)
    10. Dinamo Zagreb – Juventus


      (Xtra PL 1)
    11. FC København – Club Brugge


      ( Xtra 7)
    12. Leicester – Porto

      Viasat Ultra HD

      (Xtra 4)
    13. Monaco – Bayer Leverkusen


      (Xtra 5)
    14. Sevilla – Lyon


      (Xtra 6)
    15. Sporting CP – Legia Warszawa


      ( Xtra 2)
    16. Team Europe – Canada


      (Finale 1:3)
    17. Annons
  • 28 SEP

    I dag, onsdag

    1. Milan – Turin, Italia



    2. U19 Napoli – Benfica



    3. U19 Celtic – Manchester City



    4. Ak Bars Kazan – Jokerit Helsinki

      Betsson


    5. Djurgården – Karlskrona

      Betsson


    6. Västerås HK – Mora IK



    7. Viborg – Midtjylland


      Primo Tours Ligaen
    8. Borussia Mönchengladbach – Barcelona



    9. Arsenal – Basel


      (Xtra PL1)
    10. Atlético Madrid – Bayern München



    11. Besiktas – Dynamo Kiev


      (Xtra 2)
    12. Celtic – Manchester City


      (Xtra 4)
    13. Rostov – PSV Eindhoven


      (Xtra 7)
    14. Ludogorets – Paris Saint-Germain


      (Xtra 5)
    15. Napoli – Benfica


      (Xtra 6)
  • 29 SEP

    i morgen, torsdag

    1. WTA Wuhan Tennis Open



    2. Kongsvinger – Stjernen Hockey



    3. Vålerenga – Lillehammer IK



    4. Lørenskog – Manglerud Star



    5. Frisk/Asker – Sparta Sarpsborg



    6. SKA St Petersburg – Kunlun Red Star



    7. Hapoel Beer Sheva – Southampton



    8. AIK – Modo Hockey



    9. Färjestad BK – Malmö Redhawks



    10. Örebro Hockey – Brynäs



    11. Skellefteå AIK – Växjö Lakers



    12. Luleå HF – Leksands IF



    13. Saint Etienne – Anderlecht



    14. Manchester United – Zorya Lugansk



    15. Canada – Team Europe


      (Finale 2:3)
    16. Cincinnati Bengals – Miami Dolphins



    17. Malaysia GP – Practice 1



  • 30 SEP

    fredag

    1. Reignwood LPGA Classic



    2. Malaysia GP – Practice 2



    3. WTA Wuhan Tennis Open



    4. U17 Venezuela – Tyskland



    5. Ryder Cup 2016



    6. U17 Jordan – Spania



    7. Helsingborg – Hammarby



    8. Bodø/Glimt – Strømsgodset



    9. Vita Hästen – Björklöven



    10. Rennes – Guingamp



    11. Real Sociedad – Real Betis

      Betsson


    12. Leipzig – Augsburg

      Betsson


    13. Everton – Crystal Palace



    14. Motherwell FC – Heart Of Midlothian



  • 1 OKT

    lørdag

    1. Reignwood LPGA Classic



    2. GP2 Series Malaysia – Race 1



    3. Malaysia GP – Practice 3



    4. WTA Wuhan Tennis Open



    5. Malaysia GP – Qualification



    6. F3 European Championship Imola Race 1



    7. HS 94 menn


      Summer Grand Prix
    8. Granada – Leganes Cd

      Betsson


    9. Dundee FC – Celtic



    10. Swansea – Liverpool



    11. GIF Sundsvall – Jönköpings Södra



    12. Ryder Cup 2016


      Ryder Cup
    13. Stabæk – Lillestrøm



    14. Bayern München – Köln



    15. Giro di Lombardia, Italia



    16. Häcken – Malmö



    17. Östersund – Falkenberg



    18. Hull – Chelsea



    19. Sparta Sarpsborg – Storhamar



    20. Lørenskog – Lillehammer IK



    21. Stavanger Oilers – Kongsvinger



    22. Stjernen Hockey – Vålerenga



    23. Karlskrona – Färjestad BK



    24. Brynäs – Linköpings HC



    25. HV 71 – Skellefteå AIK



    26. Nykøbing – Team Esbjerg



    27. Sevilla – Cd Alaves

      Betsson


    28. Paris Saint-Germain – Bordeaux

      Betsson


    29. Sogndal – Brann



    30. Osasuna – Las Palmas

      Betsson


    31. Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund



    32. Leksands IF – Örebro Hockey



    33. Udinese – Lazio



    34. Deportivo La Coruna – Sporting Gijon

      Betsson


    35. Cruzeiro – Germio



    36. New York Red Bulls – Philadelphia Union



    37. Team Europe – Canada


      (Finale 3:3)
    38. Reignwood LPGA Classic



  • 2 OKT

    søndag

    1. GP2 Series Malaysia – Race 2



    2. Malaysia GP



    3. Chengdu Open ATP 250


      (finale)
    4. F3 European Championship Imola Race 3



    5. Valencia – Atlético Madrid

      Betsson


    6. WRC: Rally Korsika



    7. Empoli – Juventus



    8. ETC Cup, 1. heat


      ETC Cup
    9. Manchester United – Stoke



    10. VM rallycross



    11. VM rallycross

      NRK TV


    12. Superstock



    13. Atalanta – Napoli



    14. Levanger – KFUM Oslo



    15. Raufoss – Kongsvinger



    16. Jerv – Bryne



    17. Åsane Fotball – Strømmen



    18. Kalmar – IFK Göteborg



    19. Gefle – Elfsborg



    20. Tottenham – Manchester City



    21. Haugesund – Sarpsborg 08



    22. Mjøndalen – Sandnes Ulf



    23. Wolfsburg – Mainz



    24. Eurometropole, Belgia



    25. Frölunda – Djurgården



    26. F3 European Championship Imola Race 3



    27. Real Madrid – Eibar

      Betsson


    28. Stabæk – Kolbotn

      NRK TV


    29. Bjerringbro-Silkeborg – SG Flensburg-Handewitt



    30. Manglerud Star – Frisk/Asker



    31. Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach



    32. Djurgården – Örebro



    33. Burnley – Arsenal



    34. AIK – IFK Norrköping



    35. Rosenborg – Vålerenga



    36. Tromsø – Molde



    37. Fredrikstad – Ranheim



    38. Sandefjord – Hødd



    39. Milan – Sassuolo



    40. Aalesund – Odd



    41. Kamp ikke klar



    42. Ryder Cup 2016



    43. Espanyol – Villarreal

      Betsson


    44. Citizen Soldier 400



    45. Viking – Start



    46. Roma – Inter



    47. Celta Vigo – Barcelona

      Betsson


    48. San Diego Chargers – New Orleans Saints


      (Xtra 2)
    49. San Francisco 49ers – Dallas Cowboys



    50. Pittsburgh Steelers – Kansas City Chiefs



    51. Rakuten Japan Open 500



    52. Reignwood LPGA Classic



  • 3 OKT

    mandag

    1. China Open 500



    2. U17 Spania – New Zealand


      (kvinner)
    3. Tsv Hannover Burgdorf – Füchse Berlin



    4. U17 Tyskland – Canada


      (kvinner)
    5. Ullensaker/Kisa – Kristiansund



    6. Stuttgart – Spvgg Greuther Fürth

      Betsson


    7. Minnesota Vikings – New York Giants



    8. Rakuten Japan Open 500



  • 4 OKT

    tirsdag

    1. China Open 500



    2. China Open 500



    3. U17: Nigeria – England


      (Kvinner)
    4. Binche Chimay Binche, Belgia



    5. U17 Brasil – Nord-Korea


      (kvinner)
    6. Malmö Redhawks – Leksands IF



    7. Vålerenga – Stavanger Oilers



    8. Rakuten Japan Open 500



  • 5 OKT

    onsdag

    1. China Open 500



    2. Avaldsnes – Lyon



    3. SG Flensburg-Handewitt – Barcelona



    4. Rakuten Japan Open 500



  • 6 OKT

    torsdag

    1. Indonesian Masters



    2. China Open 500



    3. Alfred Dunhill Links Championship



    4. Chennaiyin – Delhi Dynamos



    5. Sparta Sarpsborg – Manglerud Star



    6. Lørenskog – Stjernen Hockey



    7. Storhamar – Kongsvinger



    8. Frisk/Asker – Lillehammer IK



    9. Frölunda – Växjö Lakers



    10. Island – Finland



    11. Italia – Spania



    12. Ecuador – Chile



    13. San Francisco 49ers – Arizona Cardinals



    14. Brasil – Bolivia



    15. Japan GP – Practice 1



    16. Rakuten Japan Open 500



    17. Peru – Argentina



  • 7 OKT

    fredag

    1. China Open 500



    2. Japan GP – Practice 2



    3. Indonesian Masters



    4. China Open 500



    5. Alfred Dunhill Links Championship



    6. Spania – Mexico



    7. U21 Tyskland – U21 Russland


      (U21)
    8. Karlskrona – Rögle BK



    9. Nederland – Hviterussland



    10. Frankrike – Bulgaria



  • 8 OKT

    lørdag

    1. Aserbajdsjan – Norge



    2. England – Malta



    3. Polen – Danmark



    4. Tyskland – Tsjekkia



  • 9 OKT

    søndag

    1. Finland – Kroatia



    2. Cleveland Browns – New England Patriots



    3. Albania – Spania



    4. Island – Tyrkia



    5. Dallas Cowboys – Cincinnati Bengals



    6. New York Giants – Green Bay Packers



  • 10 OKT

    mandag

    1. Shanghai Rolex Masters 1000



  • 11 OKT

    tirsdag

    1. Shanghai Rolex Masters 1000



  • 12 OKT

    onsdag

    1. Shanghai Rolex Masters 1000



  • 13 OKT

    torsdag

    1. Shanghai Rolex Masters 1000



  • 14 OKT

    fredag

    1. Shanghai Rolex Masters 1000



  • 15 OKT

    lørdag

    1. Aalesund – Bodø/Glimt



    2. Sarpsborg 08 – Rosenborg



  • 22 OKT

    lørdag

    1. Stabæk – Sarpsborg 08



    2. Brann – Molde



  • 23 OKT

    søndag

    1. Tromsø – Vålerenga



    2. Rosenborg – Odd



    3. Haugesund – Bodø/Glimt



    4. Lillestrøm – Start



Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.