Lurer du på hvordan kampene i 3.divisjon spilles? Her er hele kampprogrammet for Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 i 2020.
Trykk på lenkene nedenfor for å se terminliste for 2. og 3.divisjon i 2020-sesongen.
PostNord-ligaen avd. 1 – Kamper
PostNord-ligaen avd. 2 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 1 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 2 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 3 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 4 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 5 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 6 – Kamper
Runde | Hjemmelag | Bortelag | Dato | Dag | Tid | |
1 | Volda | – | Melhus | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | Træff | – | Orkla | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | Ranheim TF 2 | – | Byåsen TF | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | Aalesund 2 | – | Tiller | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | NTNUI | – | Strindheim TF | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | Molde 2 | – | Spjelkavik | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | Kolstad | – | Tynset | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
2 | Orkla | – | Volda | 15.08.2020 | lørdag | 14.00 |
2 | Byåsen TF | – | Kolstad | 15.08.2020 | lørdag | 16.00 |
2 | Spjelkavik | – | NTNUI | 15.08.2020 | lørdag | 16.00 |
2 | Tiller | – | Ranheim TF 2 | 15.08.2020 | lørdag | 16.00 |
2 | Strindheim TF | – | Molde 2 | 15.08.2020 | lørdag | 16.00 |
2 | Melhus | – | Træff | 15.08.2020 | lørdag | 16.00 |
2 | Tynset | – | Aalesund 2 | 17.08.2020 | mandag | 17.30 |
3 | NTNUI | – | Tiller | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Kolstad | – | Strindheim TF | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Ranheim TF 2 | – | Melhus | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Volda | – | Byåsen TF | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Aalesund 2 | – | Orkla | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Træff | – | Spjelkavik | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Molde 2 | – | Tynset | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Melhus | – | Kolstad | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Tynset | – | NTNUI | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Tiller | – | Molde 2 | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Byåsen TF | – | Træff | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Strindheim TF | – | Aalesund 2 | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Orkla | – | Ranheim TF 2 | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Spjelkavik | – | Volda | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Tiller | – | Melhus | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | NTNUI | – | Orkla | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Strindheim TF | – | Tynset | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Volda | – | Ranheim TF 2 | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Aalesund 2 | – | Træff | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Molde 2 | – | Kolstad | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Spjelkavik | – | Byåsen TF | 06.09.2020 | søndag | 15.00 |
6 | Byåsen TF | – | Aalesund 2 | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
6 | Ranheim TF 2 | – | Molde 2 | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
6 | Melhus | – | Strindheim TF | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
6 | Orkla | – | Spjelkavik | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
6 | Tynset | – | Tiller | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
6 | Træff | – | Volda | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
6 | Kolstad | – | NTNUI | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | Tiller | – | Volda | 19.09.2020 | lørdag | 14.00 |
7 | Aalesund 2 | – | Kolstad | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | Spjelkavik | – | Melhus | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | Byåsen TF | – | Orkla | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | Tynset | – | Ranheim TF 2 | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | NTNUI | – | Molde 2 | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | Strindheim TF | – | Træff | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Molde 2 | – | Aalesund 2 | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Orkla | – | Strindheim TF | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Melhus | – | Byåsen TF | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Træff | – | Tynset | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Ranheim TF 2 | – | Spjelkavik | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Kolstad | – | Tiller | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Volda | – | NTNUI | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
9 | Tynset | – | Volda | 03.10.2020 | lørdag | 14.00 |
9 | Ranheim TF 2 | – | Træff | 03.10.2020 | lørdag | 16.00 |
9 | NTNUI | – | Aalesund 2 | 03.10.2020 | lørdag | 16.00 |
9 | Spjelkavik | – | Kolstad | 03.10.2020 | lørdag | 16.00 |
9 | Melhus | – | Orkla | 03.10.2020 | lørdag | 16.00 |
9 | Tiller | – | Strindheim TF | 03.10.2020 | lørdag | 16.00 |
9 | Byåsen TF | – | Molde 2 | 03.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Tiller | – | Træff | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Aalesund 2 | – | Volda | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Kolstad | – | Ranheim TF 2 | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Tynset | – | Byåsen TF | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | NTNUI | – | Melhus | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Strindheim TF | – | Spjelkavik | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Molde 2 | – | Orkla | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Volda | – | Strindheim TF | 17.10.2020 | lørdag | 14.00 |
11 | Spjelkavik | – | Aalesund 2 | 17.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Orkla | – | Kolstad | 17.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Byåsen TF | – | Tiller | 17.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Melhus | – | Tynset | 17.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Træff | – | Molde 2 | 17.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Ranheim TF 2 | – | NTNUI | 17.10.2020 | lørdag | 16.00 |
12 | Tynset | – | Spjelkavik | 24.10.2020 | lørdag | 16.00 |
12 | Aalesund 2 | – | Melhus | 24.10.2020 | lørdag | 16.00 |
12 | Strindheim TF | – | Ranheim TF 2 | 24.10.2020 | lørdag | 16.00 |
12 | Molde 2 | – | Volda | 24.10.2020 | lørdag | 16.00 |
12 | NTNUI | – | Byåsen TF | 24.10.2020 | lørdag | 16.00 |
12 | Kolstad | – | Træff | 24.10.2020 | lørdag | 16.00 |
12 | Tiller | – | Orkla | 24.10.2020 | lørdag | 16.00 |
13 | Byåsen TF | – | Strindheim TF | 31.10.2020 | lørdag | 16.00 |
13 | Melhus | – | Molde 2 | 31.10.2020 | lørdag | 16.00 |
13 | Spjelkavik | – | Tiller | 31.10.2020 | lørdag | 16.00 |
13 | Ranheim TF 2 | – | Aalesund 2 | 31.10.2020 | lørdag | 16.00 |
13 | Volda | – | Kolstad | 31.10.2020 | lørdag | 16.00 |
13 | Orkla | – | Tynset | 31.10.2020 | lørdag | 16.00 |
13 | Træff | – | NTNUI | 31.10.2020 | lørdag | 16.00 |