Lurer du på hvordan kampene i 3.divisjon spilles? Her er hele kampprogrammet for Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 i 2020.
Trykk på lenkene nedenfor for å se terminliste for 2. og 3.divisjon i 2020-sesongen.
PostNord-ligaen avd. 1 – Kamper
PostNord-ligaen avd. 2 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 1 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 2 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 3 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 4 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 5 – Kamper
Norsk Tipping-ligaen avd. 6 – Kamper
Runde | Hjemmelag | Bortelag | Dato | Dag | Tid | |
1 | Hinna Fotball | – | Åkra | 08.08.2020 | lørdag | 14.00 |
1 | Madla | – | Vindbjart | 08.08.2020 | lørdag | 15.00 |
1 | Mandalska.. | – | Express | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | Viking 2 | – | Vidar | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | Sola | – | Staal Jørpeland | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | Djerv 1919 | – | Start 2 | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
1 | Donn | – | Brodd | 08.08.2020 | lørdag | 16.00 |
2 | Brodd | – | Mandalska.. | 15.08.2020 | lørdag | 13.00 |
2 | Express | – | Djerv 1919 | 15.08.2020 | lørdag | 13.00 |
2 | Vindbjart | – | Viking 2 | 15.08.2020 | lørdag | 15.00 |
2 | Staal Jørpeland | – | Hinna Fotball | 15.08.2020 | lørdag | 15.00 |
2 | Åkra | – | Sola | 15.08.2020 | lørdag | 16.00 |
2 | Start 2 | – | Donn | 15.08.2020 | lørdag | 16.00 |
2 | Vidar | – | Madla | 15.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Hinna Fotball | – | Express | 22.08.2020 | lørdag | 14.00 |
3 | Djerv 1919 | – | Vidar | 22.08.2020 | lørdag | 14.00 |
3 | Sola | – | Brodd | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Madla | – | Staal Jørpeland | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Mandalska.. | – | Vindbjart | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Viking 2 | – | Start 2 | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
3 | Donn | – | Åkra | 22.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Vidar | – | Donn | 29.08.2020 | lørdag | 14.00 |
4 | Vindbjart | – | Djerv 1919 | 29.08.2020 | lørdag | 14.00 |
4 | Åkra | – | Mandalska.. | 29.08.2020 | lørdag | 15.00 |
4 | Express | – | Sola | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Start 2 | – | Madla | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Staal Jørpeland | – | Viking 2 | 29.08.2020 | lørdag | 16.00 |
4 | Brodd | – | Hinna Fotball | 30.08.2020 | søndag | 14.00 |
5 | Hinna Fotball | – | Vindbjart | 05.09.2020 | lørdag | 14.00 |
5 | Mandalska.. | – | Madla | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Viking 2 | – | Djerv 1919 | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Sola | – | Donn | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Staal Jørpeland | – | Start 2 | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Åkra | – | Brodd | 05.09.2020 | lørdag | 16.00 |
5 | Express | – | Vidar | 06.09.2020 | søndag | 16.00 |
6 | Donn | – | Hinna Fotball | 12.09.2020 | lørdag | 14.00 |
6 | Vidar | – | Åkra | 12.09.2020 | lørdag | 14.00 |
6 | Vindbjart | – | Staal Jørpeland | 12.09.2020 | lørdag | 15.00 |
6 | Djerv 1919 | – | Sola | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
6 | Brodd | – | Express | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
6 | Madla | – | Viking 2 | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
6 | Start 2 | – | Mandalska.. | 12.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | Express | – | Viking 2 | 19.09.2020 | lørdag | 13.00 |
7 | Hinna Fotball | – | Sola | 19.09.2020 | lørdag | 14.00 |
7 | Staal Jørpeland | – | Vidar | 19.09.2020 | lørdag | 15.00 |
7 | Mandalska.. | – | Donn | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | Åkra | – | Madla | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | Brodd | – | Djerv 1919 | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
7 | Start 2 | – | Vindbjart | 19.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Donn | – | Express | 25.09.2020 | fredag | 19.00 |
8 | Djerv 1919 | – | Staal Jørpeland | 26.09.2020 | lørdag | 14.00 |
8 | Sola | – | Mandalska.. | 26.09.2020 | lørdag | 15.00 |
8 | Vindbjart | – | Åkra | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Vidar | – | Start 2 | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Madla | – | Brodd | 26.09.2020 | lørdag | 16.00 |
8 | Viking 2 | – | Hinna Fotball | 28.09.2020 | mandag | 19.00 |
9 | Express | – | Åkra | 03.10.2020 | lørdag | 13.00 |
9 | Djerv 1919 | – | Madla | 03.10.2020 | lørdag | 14.00 |
9 | Hinna Fotball | – | Mandalska.. | 03.10.2020 | lørdag | 14.00 |
9 | Vidar | – | Vindbjart | 03.10.2020 | lørdag | 15.00 |
9 | Staal Jørpeland | – | Donn | 03.10.2020 | lørdag | 15.00 |
9 | Start 2 | – | Sola | 03.10.2020 | lørdag | 16.00 |
9 | Brodd | – | Viking 2 | 03.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Donn | – | Djerv 1919 | 10.10.2020 | lørdag | 13.00 |
10 | Express | – | Madla | 10.10.2020 | lørdag | 15.00 |
10 | Sola | – | Vindbjart | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Brodd | – | Start 2 | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Hinna Fotball | – | Vidar | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Mandalska.. | – | Viking 2 | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
10 | Åkra | – | Staal Jørpeland | 10.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Vidar | – | Brodd | 17.10.2020 | lørdag | 14.00 |
11 | Djerv 1919 | – | Hinna Fotball | 17.10.2020 | lørdag | 14.00 |
11 | Vindbjart | – | Donn | 17.10.2020 | lørdag | 15.00 |
11 | Madla | – | Sola | 17.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Viking 2 | – | Åkra | 17.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Start 2 | – | Express | 17.10.2020 | lørdag | 16.00 |
11 | Staal Jørpeland | – | Mandalska.. | 18.10.2020 | søndag | 14.00 |
12 | Express | – | Vindbjart | 24.10.2020 | lørdag | 14.00 |
12 | Sola | – | Viking 2 | 24.10.2020 | lørdag | 15.00 |
12 | Donn | – | Madla | 24.10.2020 | lørdag | 15.00 |
12 | Brodd | – | Staal Jørpeland | 24.10.2020 | lørdag | 15.00 |
12 | Åkra | – | Djerv 1919 | 24.10.2020 | lørdag | 15.00 |
12 | Hinna Fotball | – | Start 2 | 24.10.2020 | lørdag | 15.00 |
12 | Mandalska.. | – | Vidar | 24.10.2020 | lørdag | 15.00 |
13 | Vindbjart | – | Brodd | 31.10.2020 | lørdag | 12.00 |
13 | Staal Jørpeland | – | Express | 31.10.2020 | lørdag | 12.00 |
13 | Vidar | – | Sola | 31.10.2020 | lørdag | 12.00 |
13 | Djerv 1919 | – | Mandalska.. | 31.10.2020 | lørdag | 12.00 |
13 | Viking 2 | – | Donn | 31.10.2020 | lørdag | 12.00 |
13 | Start 2 | – | Åkra | 31.10.2020 | lørdag | 12.00 |
13 | Madla | – | Hinna Fotball | 31.10.2020 | lørdag | 12.00 |