TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 25 man
  • 26 idag
  • 27 ons
  • 28 tor
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør

NRK TV på TV og Live Stream

26 jan

I dag, tirsdag

Tidligere kamper i dag
10:30

Storslalåm: Kvinner - Kronplatz | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:30

Storslalåm: Kvinner - Kronplatz | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
29 jan

fredag

11:15

15km fri: Menn - Falun

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:00

10km fri: Kvinner - Falun

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:30

Hopp: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
15:30

5km: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
15:45

Kvalifisering: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
30 jan

lørdag

09:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
10:28

Jaktstart: Kvinner - Duszniki

EM skiskyting

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

Utfor: Kvinner - Garmisch

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
12:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:00

12,5km jaktstart: Menn - Duszniki

EM skiskyting

  • NRK 2
  • NRK TV
13:30

15km fellesstart: Menn - Falun

Langrenn Verdenscup (Klassisk)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

10km fellesstart: Kvinner - Falun

Langrenn Verdenscup (Klassisk)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:30

10km: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
16:00

Skihopp: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
31 jan

søndag

09:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

Super-G: Kvinner - Garmisch-Partenkirchen

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:15

Klassisk sprint: Prolog - Falun

Langrenn Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
12:15

Hopp: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
12:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:15

Skihopp: Kvinner - Titisee-Neustadt

Skihopp Verdenscup (2:2)

  • NRK 2
  • NRK TV
13:30

Klassisk sprint: Finaler - Falun

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:45

Skihopp: Kvinner - Titisee-Neustadt

Skihopp Verdenscup (1:2)

  • NRK 2
  • NRK TV
15:30

15km: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:15

Finale: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
21 mar

søndag

17:00

Vålerenga – Avaldsnes

Toppserien

  • NRK 1
  • NRK TV
28 mar

søndag

17:00

LSK Kvinner – Arna-Bjørnar

Toppserien

  • NRK TV
18 apr

søndag

16:00

Stabæk – Sandviken

Toppserien

  • NRK TV
25 apr

søndag

16:00

Rosenborg – Avaldsnes

Toppserien

  • NRK TV
2 mai

søndag

16:00

Arna-Bjørnar – Sandviken

Toppserien

  • NRK TV
9 mai

søndag

16:00

Rosenborg – Klepp

Toppserien

  • NRK TV
15 mai

lørdag

17:00

Vålerenga – Rosenborg

Toppserien

  • NRK TV
22 mai

lørdag

15:00

Sandviken – Vålerenga

Toppserien

  • NRK TV
Annonse
Annonse
Annonce