TV-kamper
Presenteres av
4 mai
i dag, lørdag
12:00
Bayer Leverkusen Frauen – FC Bayern Frauen
Bundesliga kvinner
12:30
FK Fyllingsdalen – Fløya
Norsk Tipping-ligaen
13:00
Everton Women – Tottenham Hotspur Women
Women's Super League
13:00
Odd – AaFK Fortuna
1. divisjon kvinner (Fotball)
13:00
Greuther Fürth – Eintracht Braunschweig
Bundesliga 2
13:00
Hansa Rostock – Karlsruher SC
Bundesliga 2
13:00
Nardo – Lillestrøm 2
Norsk Tipping-ligaen
13:30
Arsenal – Bournemouth
Premier League
13:30
Ipswich – Huddersfield
Championship
13:30
Birmingham – Norwich
Championship
13:30
Leeds – Southampton
Championship
13:45
AGF Kvindefodbold – Fortuna Hjørring
Kvindeligaen
14:00
Lyn – Stabæk
Toppserien
14:00
Røa – Arna-Bjørnar
Toppserien
14:00
Åsane – Vålerenga
Toppserien
14:00
Vard Haugesund – Notodden FK
PostNord-ligaen
14:00
Grorud – Eidsvold Turn
PostNord-ligaen
14:00
Kjelsås Fotball – Follo FK
PostNord-ligaen
14:00
Real Sociedad – Las Palmas
La Liga
14:00
Hoffenheim Frauen – Eintracht Frankfurt Frauen
Bundesliga kvinner
14:00
Bjarg – Askøy IL
Norsk Tipping-ligaen
14:00
Sandviken – Førde
Norsk Tipping-ligaen
14:00
Vindbjart – Pors Grenland
Norsk Tipping-ligaen
14:00
Frøya – Stord
Norsk Tipping-ligaen
14:00
Oppsal – Nordstrand
Norsk Tipping-ligaen
14:00
Os Turn Fotball – Fana
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Paris Saint-Germain – Fleury | Finale
Coupe de France Féminine
15:00
Hønefoss BK Kvinner – Øvrevoll Hosle
1. divisjon kvinner (Fotball)
15:00
Lysekloster – Kvik Halden FK
PostNord-ligaen
15:00
Ørn Horten – Hødd
PostNord-ligaen
15:00
Skeid Fotball – Ullensaker/Kisa
PostNord-ligaen
15:00
Brøndby – KoldingQ
Kvindeligaen
15:00
Asker – Gamle Oslo
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Funnefoss/Vormsund – Gjelleråsen
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Mandalskameratene – Vidar
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Melhus – Orkla
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Skjetten – Lørenskog IF
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Byåsen – Trygg/Lade
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Tiller IL – Surnadal
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Vigør – Sola
Norsk Tipping-ligaen
15:30
Stuttgart – Bayern München
Bundesliga
15:30
Borussia Dortmund – Augsburg
Bundesliga
15:30
Werder Bremen – Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
15:30
Wolfsburg – Darmstadt
Bundesliga
16:00
Egersund – Lyn
OBOS-ligaen
16:00
Levanger – Sogndal
OBOS-ligaen
16:00
Mjøndalen – Aalesund
OBOS-ligaen
16:00
Raufoss – Åsane Fotball
OBOS-ligaen
16:00
Sandnes Ulf – Moss FK
OBOS-ligaen
16:00
Stabæk – Kongsvinger
OBOS-ligaen
16:00
Start – Ranheim
OBOS-ligaen
16:00
Vålerenga – Bryne
OBOS-ligaen
16:00
Brentford – Fulham
Premier League
16:00
Burnley – Newcastle
Premier League
16:00
Sheffield United – Nottingham Forest
Premier League
16:00
FK Fyllingsdalen Kvinner – Viking
1. divisjon kvinner (Fotball)
16:00
Odd 2 – Brodd
Norsk Tipping-ligaen
16:15
Real Madrid – CF Cadiz
La Liga
16:45
LSK Kvinner – Kolbotn
Toppserien
18:00
Brann – Rosenborg
Eliteserien
18:00
Monza – Lazio
Serie A
18:30
Köln – Freiburg
Bundesliga
18:30
Manchester City – Wolverhampton
Premier League
18:30
Girona – Barcelona
La Liga
19:00
Lokomotiv Oslo FK – Bjørkelangen
Norsk Tipping-ligaen
20:30
Stjørdals/Blink – Tromsdalen
PostNord-ligaen
20:30
Kaiserslautern – 1. FC Magdeburg
Bundesliga 2
20:45
Sassuolo – Inter
Serie A
20:45
Oxford United – Peterborough | Playoff semifinale 1:2
League One
20:45
Cercle Brugge – KRC Genk
Belgian Pro League
21:00
Mallorca – Atlético Madrid
La Liga
5 mai
i morgen, søndag
12:15
PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam
Eredivisie
12:30
Cagliari – Lecce
Serie A
13:00
KIL/Hemne – Bodø/Glimt
1. divisjon kvinner (Fotball)
13:00
TIL 2020 – Avaldsnes
1. divisjon kvinner (Fotball)
13:00
England J17 – Norge J17
Fotball-EM U17 kvinner
13:00
HB Køge Women – FC Nordsjælland Kvinder
Kvindeligaen
13:00
Skjervøy – Kongsvinger 2
Norsk Tipping-ligaen
13:00
Stabæk 2 – Rana FK
Norsk Tipping-ligaen
13:00
Bærum – Frigg
Norsk Tipping-ligaen
13:30
Wehen – Holstein Kiel
Bundesliga 2
13:30
SV Elversberg – Hertha Berlin
Bundesliga 2
13:30
Hannover 96 – Paderborn
Bundesliga 2
13:30
Royal Antwerp FC – Club Brugge
Belgian Pro League
14:00
Hvidovre IF – Viborg FF
Superligaen
14:00
Lyngby – Randers
Superligaen
14:00
Brattvåg – Arendal Fotball
PostNord-ligaen
14:00
Alta – Strømmen
PostNord-ligaen
14:00
Osasuna – Real Betis
La Liga
14:00
FC Helsingør – AC Horsens
Dansk 1. divisjon
14:00
Rangers – Kilmarnock FC
Scottish Premier League
14:00
Mjøndalen 2 – Flint
Norsk Tipping-ligaen
14:00
Fram Larvik – Start 2
Norsk Tipping-ligaen
14:00
Skeid 2 – Åskollen
Norsk Tipping-ligaen
14:00
Sprint/Jeløy – Mjølner
Norsk Tipping-ligaen
14:30
SK Brann Kvinner – Rosenborg
Toppserien
14:30
Hønefoss – Bodø/Glimt 2
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Brighton – Aston Villa
Premier League
15:00
Chelsea – West Ham
Premier League
15:00
Jerv – Brann 2
PostNord-ligaen
15:00
Empoli – Frosinone
Serie A
15:00
Verona – Fiorentina
Serie A
15:00
Aalborg BK – Hobro IK
Dansk 1. divisjon
15:00
Hødd 2 – Træff
Norsk Tipping-ligaen
15:00
Åsane 2 – Årdal
Norsk Tipping-ligaen
15:15
Manchester City WFC – Arsenal WFC
Women's Super League
15:30
1. FC Union Berlin – Bochum
Bundesliga
15:30
FK Eik Tønsberg – Sotra
PostNord-ligaen
15:30
Aalesund 2 – Ready
Norsk Tipping-ligaen
16:00
Silkeborg IF – FC København
Superligaen
16:00
Gjøvik-Lyn – Vålerenga 2
PostNord-ligaen
16:00
HB Køge – Hillerød
Dansk 1. divisjon
16:00
Harstad – Fredrikstad 2
Norsk Tipping-ligaen
16:00
Rosenborg 2 – Verdal
Norsk Tipping-ligaen
16:15
Celta Vigo – Villarreal
La Liga
17:00
Bodø/Glimt – Strømsgodset
Eliteserien
17:00
Haugesund – KFUM Oslo
Eliteserien
17:00
Kristiansund – HamKam
Eliteserien
17:00
Odd – Fredrikstad
Eliteserien
17:00
Sandefjord – Molde
Eliteserien
17:00
Sarpsborg 08 – Lillestrøm
Eliteserien
17:00
Strindheim – IK Junkeren
PostNord-ligaen
17:30
Liverpool – Tottenham
Premier League
17:30
Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen
Bundesliga
17:45
Ulfstind – Innstranda
Norsk Tipping-ligaen
18:00
FC Midtjylland – Brøndby IF
Superligaen
18:00
Milan – Genoa
Serie A
18:30
Valencia – Alaves
La Liga
18:30
Union Saint-Gilloise – Anderlecht
Belgian Pro League
19:15
Viking – Tromsø
Eliteserien
19:30
1. FC Heidenheim – Mainz
Bundesliga
19:45
Chelsea Women – Bristol City WFC
Women's Super League
20:45
Roma – Juventus
Serie A
21:00
Rayo Vallecano – Almería
La Liga
21:00
Sevilla – Granada
La Liga
6 mai
mandag
15:00
Strømsgodset 2 – Mosjøen
Norsk Tipping-ligaen
16:00
Crawley Town – Milton Keynes Dons | Playoff semifinale 1:2
League Two
18:00
Flekkerøy – Viking 2
PostNord-ligaen
18:00
Salernitana Calcio 1919 – Atalanta
Serie A
18:00
Skedsmo – Kristiansund 2
Norsk Tipping-ligaen
18:30
Crewe Alexandra – Doncaster Rovers | Playoff semifinale 1:2
League Two
19:00
Vejle BK – Odense BK
Superligaen
19:00
Molde 2 – Spjelkavik
Norsk Tipping-ligaen
19:00
Åssiden – KFUM 2
Norsk Tipping-ligaen
19:30
Nürnberg – Leipzig Frauen
Bundesliga kvinner
20:45
Udinese – Napoli
Serie A
21:00
Crystal Palace – Manchester United
Premier League
7 mai
tirsdag
18:30
Osnabrück – Schalke 04
Bundesliga 2
21:00
Paris Saint-Germain – Borussia Dortmund | Semifinale 2:2
Champions League
21:00
Bolton – Barnsley FC | Playoff semifinale 2:2
League One
8 mai
onsdag
15:30
Mjølner – Hønefoss BK Kvinner
NM fotball kvinner
18:00
Grei Kvinner Elite – KFUM
NM fotball kvinner
18:00
Kongsvinger – Frigg
NM fotball kvinner
18:00
Krokelvdalen – TIL 2020
NM fotball kvinner
18:00
Sola – Avaldsnes
NM fotball kvinner
18:00
Volda – Herd
NM fotball kvinner
18:45
Club Brugge – Fiorentina | Semifinale 2:2
UEFA Conference League
19:00
Sarpsborg 08 – Nanset
NM fotball kvinner
21:00
Real Madrid – Bayern München | Semifinale 2:2
Champions League
21:00
Peterborough – Oxford United | Playoff semifinale 2:2
League One
9 mai
torsdag
15:30
Union Saint-Gilloise – Royal Antwerp FC | Finale
Belgisk cup
17:00
Silkeborg IF – Aarhus GF | Finale
DBU Pokal
21:00
Atalanta – Olympique Marseille | Semifinale 2:2
Europa League
21:00
Bayer Leverkusen – Roma | Semifinale 2:2
Europa League
21:00
Olympiakos – Aston Villa | Semifinale 2:2
UEFA Conference League
21:00
Milton Keynes Dons – Crawley Town | Playoff semifinale 2:2
League Two
10 mai
fredag
18:00
Vålerenga – LSK Kvinner
Toppserien
19:00
Odense BK – Lyngby
Superligaen
20:30
Augsburg – Stuttgart
Bundesliga
20:45
Frosinone – Inter
Serie A
21:00
Doncaster Rovers – Crewe Alexandra | Playoff semifinale 2:2
League Two
21:00
Alaves – Girona
La Liga
Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.