TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 3 ons
  • 4 idag
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn
  • 8 man
  • 9 tir
  • 10 ons
  • 11 tor
  • 12 fre
  • 13 lør
  • 14 søn
  • 15 man

TV 2 Sumo på TV og Live Stream

TV 2 Sumo er en strømmetjeneste med innhold fra nyheter og sport, til filmer og serier. Det er et løpende abonnement der du selv velger pakken. Pris for TV 2 Sumo varierer utfra det du ønsker å se.

3 mar

i går, onsdag

19:00

Burnley – Leicester

1-1

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
19:00

Sheffield United – Aston Villa

1-0

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
20:00

Viborg – Team Esbjerg

Damehåndboldligaen

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
21:15

Crystal Palace – Manchester United

0-0

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
5 mar

i morgen, fredag

11:20

Utfor: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
6 mar

lørdag

11:00

Utfor: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
  • TV 2 Sumo
16:00
16:10

Skjern Håndball – KIF Kolding

Herre Håndboldligaen Danmark

  • TV 2 Sumo
18:30
7 mar

søndag

10:30

Super-G: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
15:30

Paris - Nice - Etappe 1

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
17:30

Manchester City – Manchester United

Premier League · NordicBet 1.60 | 4.20 | 6.25 NordicBet

  • TV 2 Sumo
8 mar

mandag

14:45

Paris - Nice - Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
20:30

Apeks – Oilers Esport

Telialigaen

  • TV 2 Sumo
9 mar

tirsdag

14:45

Paris - Nice - Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
21:00
21:00

Borussia Dortmund (3) – (2) Sevilla

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.10 | 3.70 | 3.35 NordicBet

10 mar

onsdag

14:45

Paris - Nice - Etappe 4

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
18:20

Norge – Latvia

Håndball-EM

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
19:00
21:00

Liverpool (2) – (0) Leipzig

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.00 | 3.55 | 3.55 NordicBet

21:00

Paris Saint-Germain (4) – (1) Barcelona

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.18 | 4.15 | 2.85 NordicBet

11 mar

torsdag

14:45

Paris - Nice - Etappe 5

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
18:55

Ajax – Young Boys

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.63 | 4.00 | 5.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

Dynamo Kiev – Villarreal

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 4.00 | 3.35 | 1.95 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

Manchester United – Milan

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.70 | 3.80 | 4.75 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

SK Slavia Praha – Rangers

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 2.35 | 3.50 | 2.85 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Roma – Shakhtar Donetsk

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.63 | 4.00 | 5.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Olympiakos – Arsenal

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 4.10 | 3.45 | 1.90 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Dinamo Zagreb – Tottenham

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 8.50 | 4.35 | 1.40 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Granada – Molde

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.40 | 4.50 | 8.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
12 mar

fredag

14:15

Paris - Nice - Etappe 6

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
13 mar

lørdag

18 mar

torsdag

18:55

Shakhtar Donetsk – Roma

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
18:55

Arsenal – Olympiakos

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
18:55

Tottenham – Dinamo Zagreb

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale) · NordicBet 7.00 | 4.80 | 1.41 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

Molde – Granada

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
21:00

Young Boys – Ajax

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
21:00

Villarreal – Dynamo Kiev

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
21:00

Milan – Manchester United

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
21:00

Rangers – SK Slavia Praha

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
24 mar

onsdag

20:45

Portugal – Aserbajdsjan

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe A)

  • TV 2 Sumo
20:45

Finland – Bosnia

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe D)

  • TV 2 Sumo
20:45

Frankrike – Ukraina

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe D)

  • TV 2 Sumo
20:45

Belgia – Wales

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe E)

  • TV 2 Sumo
20:45

Estland – Tsjekkia

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe E)

  • TV 2 Sumo
20:45

Gibraltar – Norge

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
20:45

Latvia – Montenegro

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2 Sumo
20:45

Tyrkia – Nederland

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2 Sumo
20:45

Kypros – Slovakia

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe H)

  • TV 2 Sumo
20:45

Malta – Russland

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe H)

  • TV 2 Sumo
20:45

Slovenia – Kroatia

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe H)

  • TV 2 Sumo
20:45

Qatar – Luxembourg

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe A)

  • TV 2 Sumo
20:45

Serbia – Irland

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe A)

  • TV 2 Sumo
25 mar

torsdag

20:45

Spania – Hellas

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe B)

  • TV 2 Sumo
20:45

Sverige – Georgia

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe B)

  • TV 2 Sumo
20:45

Israel – Danmark

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe F)

  • TV 2 Sumo
20:45

Italia – Nord-Irland

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe C)

  • TV 2 Sumo
20:45

Bulgaria – Sveits

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe C)

  • TV 2 Sumo
20:45

Moldova – Færøyene

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe F)

  • TV 2 Sumo
20:45

Skottland – Østerrike

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe F)

  • TV 2 Sumo
20:45

Andorra – Albania

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe I)

  • TV 2 Sumo
20:45

England – San Marino

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe I)

  • TV 2 Sumo
20:45

Tyskland – Island

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe J)

  • TV 2 Sumo
20:45

Ungarn – Polen

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe I)

  • TV 2 Sumo
20:45

Liechtenstein – Armenia

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe J)

  • TV 2 Sumo
20:45

Romania – Nord-Makedonia

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe J)

  • TV 2 Sumo
27 mar

lørdag

18:00

Norge – Tyrkia

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
30 mar

tirsdag

20:45

Montenegro – Norge

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11 jun

fredag

21:00

Tyrkia – Italia

Fotball-EM (Gruppe A)

  • TV 2 Sumo
12 jun

lørdag

15:00

Wales – Sveits

Fotball-EM (Gruppe A)

  • TV 2 Sumo
18:00

Danmark – Finland

Fotball-EM (Gruppe B)

  • TV 2 Sumo
21:00

Belgia – Russland

Fotball-EM (Gruppe B)

  • TV 2 Sumo
13 jun

søndag

15:00

England – Kroatia

Fotball-EM (Gruppe D)

  • TV 2 Sumo
18:00

Østerrike – Nord-Makedonia

Fotball-EM (Gruppe C)

  • TV 2 Sumo
21:00

Nederland – Ukraina

Fotball-EM (Gruppe C)

  • TV 2 Sumo
14 jun

mandag

15:00

Skottland – Tsjekkia

Fotball-EM (Gruppe D)

  • TV 2 Sumo
18:00

Polen – Slovakia

Fotball-EM (Gruppe E)

  • TV 2 Sumo
21:00

Spania – Sverige

Fotball-EM (Gruppe E)

  • TV 2 Sumo
15 jun

tirsdag

18:00

Ungarn – Portugal

Fotball-EM (Gruppe F)

  • TV 2 Sumo
21:00

Frankrike – Tyskland

Fotball-EM (Gruppe F)

  • TV 2 Sumo
16 jun

onsdag

15:00

Finland – Russland

Fotball-EM (Gruppe B)

  • TV 2 Sumo
18:00

Tyrkia – Wales

Fotball-EM (Gruppe A)

  • TV 2 Sumo
21:00

Italia – Sveits

Fotball-EM (Gruppe A)

  • TV 2 Sumo
17 jun

torsdag

15:00

Ukraina – Nord-Makedonia

Fotball-EM (Gruppe C)

  • TV 2 Sumo
18:00

Danmark – Belgia

Fotball-EM (Gruppe B)

  • TV 2 Sumo
21:00

Nederland – Østerrike

Fotball-EM (Gruppe C)

  • TV 2 Sumo
18 jun

fredag

15:00

Sverige – Slovakia

Fotball-EM (Gruppe E)

  • TV 2 Sumo
18:00

Kroatia – Tsjekkia

Fotball-EM (Gruppe D)

  • TV 2 Sumo
21:00

England – Skottland

Fotball-EM (Gruppe D)

  • TV 2 Sumo
19 jun

lørdag

15:00

Ungarn – Frankrike

Fotball-EM (Gruppe F)

  • TV 2 Sumo
18:00

Portugal – Tyskland

Fotball-EM (Gruppe F)

  • TV 2 Sumo
21:00

Spania – Polen

Fotball-EM (Gruppe E)

  • TV 2 Sumo
20 jun

søndag

18:00

Italia – Wales

Fotball-EM (Gruppe A)

  • TV 2 Sumo
18:00

Sveits – Tyrkia

Fotball-EM (Gruppe A)

  • TV 2 Sumo
21 jun

mandag

18:00

Nord-Makedonia – Nederland

Fotball-EM (Gruppe C)

  • TV 2 Sumo
18:00

Ukraina – Østerrike

Fotball-EM (Gruppe C)

  • TV 2 Sumo
21:00

Russland – Danmark

Fotball-EM (Gruppe B)

  • TV 2 Sumo
21:00

Finland – Belgia

Fotball-EM (Gruppe B)

  • TV 2 Sumo
22 jun

tirsdag

21:00

Kroatia – Skottland

Fotball-EM (Gruppe D)

  • TV 2 Sumo
21:00

Tsjekkia – England

Fotball-EM (Gruppe D)

  • TV 2 Sumo
23 jun

onsdag

18:00

Sverige – Polen

Fotball-EM (Gruppe E)

  • TV 2 Sumo
18:00

Slovakia – Spania

Fotball-EM (Gruppe E)

  • TV 2 Sumo
21:00

Portugal – Frankrike

Fotball-EM (Gruppe F)

  • TV 2 Sumo
21:00

Tyskland – Ungarn

Fotball-EM (Gruppe F)

  • TV 2 Sumo
26 jun

lørdag

18:00

Åttendedelsfinale 1

Fotball-EM (2A vs 2B)

  • TV 2 Sumo
21:00

Åttendedelsfinale 2

Fotball-EM (1A vs 2C)

  • TV 2 Sumo
21:00

Åttendedelsfinale 4

Fotball-EM (1B vs 3A/D/E/F)

  • TV 2 Sumo
27 jun

søndag

18:00

Åttendedelsfinale 3

Fotball-EM (1C vs 3D/E/F )

  • TV 2 Sumo
28 jun

mandag

18:00

Åttendedelsfinale 5

Fotball-EM (2D vs 2E)

  • TV 2 Sumo
21:00

Åttendedelsfinale 6

Fotball-EM (1F vs 3A/B/C)

  • TV 2 Sumo
29 jun

tirsdag

18:00

Åttendedelsfinale 7

Fotball-EM (1D vs 2F)

  • TV 2 Sumo
21:00

Åttendedelsfinale 8

Fotball-EM (1E vs 3A/B/C/D)

  • TV 2 Sumo
2 jul

fredag

18:00

Kvartfinale 1

Fotball-EM (8.-delsfinalevinnere i kamp 6 - 5)

  • TV 2 Sumo
21:00

Kvartfinale 2

Fotball-EM (8.-delsfinalevinnere i kamp 4 - 2)

  • TV 2 Sumo
3 jul

lørdag

18:00

Kvartfinale 3

Fotball-EM (8.-delsfinalevinnere i kamp 3 - 1)

  • TV 2 Sumo
21:00

Kvartfinale 4

Fotball-EM (8.-delsfinalevinnere i kamp 8 - 7)

  • TV 2 Sumo
6 jul

tirsdag

21:00

Semifinale 1

Fotball-EM (Kvartfinalevinner 2 - 1)

  • TV 2 Sumo
7 jul

onsdag

21:00

Semifinale 2

Fotball-EM (Kvartfinalevinner 4 - 3)

  • TV 2 Sumo
11 jul

søndag

21:00

Finale

Fotball-EM (Semifinalevinner 1 - 2)

  • TV 2 Sumo
1 sep

onsdag

20:45

Norge – Nederland

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
4 sep

lørdag

18:00

Latvia – Norge

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
7 sep

tirsdag

20:45

Norge – Gibraltar

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
8 okt

fredag

20:45

Tyrkia – Norge

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11 okt

mandag

20:45

Norge – Montenegro

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
13 nov

lørdag

18:00

Norge – Latvia

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
16 nov

tirsdag

20:45

Nederland – Norge

Fotball-VM (Kvalifisering - Gruppe G)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo

Med TV 2 Sumo sport kan du få tilgang til nyheter, serier, filmer, underholdning, sport og Premier League. For å se Premier League på TV 2 Sumo er Premier League og sport-pakken den riktige løsningen. Om du ønsker hele innholdet kan du velge TV 2 Sumo Total, og prisen varierer utifra hva du ønsker.

Pris TV 2 Sumo Sport

Sport, film og serier - 179 kr

Innhold: Deler av UEFA Champions League, UEFA Nations League, UEFA Europa League, håndball, alt av sykkel, GET-ligaen, Poker, Sjakk, motorsport og vintersport

Premier League og sport – 449 kr

Innhold: Samme som sport, film og serier, i tillegg til Premier League

Total – 479 kr

Innhold: Alt av innhold på opptil 4 skjermer. Merk at grunnet rettigheter vil ikke dette være gjeldende for Premier League og Champions League.