TVkampen.com TVkampen.com
  • 28 fre
  • 29 idag
  • 30 søn
  • 31 man
  • 1 tir
  • 2 ons
  • 3 tor
  • 4 fre
  • 5 lør
  • 6 søn
  • 7 man
  • 8 tir
  • 9 ons

TV Norge på TV og Live Stream

TVNorge er en tv-kanal som eies av Discovery. Program TV Norge viser enkelte kamper av live sport med fotball fra Eliteserien. Se program TV Norge i dag, i morgen og ut sesongen.

2 feb

onsdag

01:35

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
3 feb

torsdag

11:00

Freestyle, kulekjøring (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
12:45

Freestyle, kulekjøring (menn)

OL Freestyle (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
01:35

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:55

Kunstløp

OL skøyter (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
4 feb

fredag

05:10

Danmark – Kina

OL Ishockey, kvinner (Gruppe B)

  • discovery+
  • TV Norge
13:00

Åpningsseremoni

nasjonalstadion

  • discovery+
  • TV Norge
02:00

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
03:45

Snowboard, slopestyle (kvinner)

OL Snowboard (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
5 feb

lørdag

07:20

Hopp, normalbakke (menn)

OL Hopp (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
08:45

Langrenn (kvinner)

OL Langrenn (Skiathlon kvinner)

  • discovery+
  • TV Norge
09:30

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (3000 meter)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
11:45

Hopp (kvinner)

OL Hopp (normalbakke)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kortbaneløp (blandet lag)

OL skøyter (stafett)

  • discovery+
  • TV Norge
12:10

Aking (menn)

OL Aking

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
12:30

Freestyle, kulekjøring (menn)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
02:00

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
02:30

Kunstløp

OL skøyter (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
02:45

Snowboard, slopestyle (kvinner)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Alpint, utfor (menn)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
6 feb

søndag

05:00

Snowboard, slopestyle (menn)

OL Snowboard (Kvalifisering)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
08:00

Langrenn (menn)

OL Langrenn (Skiathlon menn)

  • discovery+
  • TV Norge
09:30

Skøyter (menn)

OL skøyter (5000 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Hopp (menn)

OL Hopp (normal bakke)

  • discovery+
  • TV Norge
12:30

Freestyle, kulekjøring (kvinner)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
02:00

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
03:15

Alpint, storslalåm (kvinner)

OL Alpint (1. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
7 feb

mandag

05:00

Snowboard, slopestyle (menn)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
06:45

Alpint, storslalåm (kvinner)

OL Alpint (2. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
09:30

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (1500 meter)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (kvinner)

OL Skiskyting (15 kilometer)

  • discovery+
  • TV Norge
12:30

Kortbaneløp

OL skøyter (diverse øvelser)

  • discovery+
  • TV Norge
12:45

Hopp (blandet)

OL Hopp (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
12:50

Aking (kvinner)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
02:15

Kunstløp (menn)

OL skøyter (kortprogram)

  • discovery+
  • TV Norge
03:00

Freestyle, Big Air (kvinner)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
04:00

Alpint, super-G (menn)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
8 feb

tirsdag

07:30

Snowboard, parallellstorslalåm (kvinner)

OL Snowboard

  • discovery+
  • TV Norge
07:50

Snowboard, parallellstorslalåm (menn)

OL Snowboard

  • discovery+
  • TV Norge
09:00

Langrenn (kvinner og menn)

OL Langrenn (sprint, fri teknikk)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
09:30

Skiskyting (menn)

OL Skiskyting (20 kilometer)

  • discovery+
  • TV Norge
11:30

Skøyter (menn)

OL skøyter (1500 meter)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
12:50

Aking (kvinner)

OL Aking (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
14:05

Curling (blandet lag)

OL Curling (finale)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
02:30

Snowboard, halfpipe (kvinner)

OL Snowboard (kvalifisering)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
03:15

Alpint, slalåm (kvinner)

OL Alpint (1. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Freestyle, Big Air (menn)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
9 feb

onsdag

06:45

Alpint, slalåm (kvinner)

OL Alpint (2. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
07:30

Snowboard, snowboardcross (kvinner)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
09:00

Kombinert (menn)

OL Hopp (hopp, normalbakke)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kombinert (menn)

OL Hopp (langrenn, 10 km)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kortbaneløp

OL skøyter (diverse øvelser)

  • discovery+
  • TV Norge
13:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
13:20

Aking (menn)

OL Aking (dobbel)

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Kunstløp (menn)

OL skøyter (friløp)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Skeleton (menn)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
03:30

Alpint, kombinasjon utfor (menn)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
04:15

Snowboard, snowboardcross (menn)

OL Snowboard (kvalifisering)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
10 feb

torsdag

05:10
07:00

Snowboard, snowboardcross (menn)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
07:15

Alpint, kombinasjon slalåm (menn)

OL Alpint

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
08:00

Langrenn (kvinner)

OL Langrenn (10 kilometer klassisk)

  • discovery+
  • TV Norge
09:40

Finland – Slovakia

OL Ishockey (Gruppe C) · Betsson 1.38 | 5.30 | 6.40 Betsson

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Freestyle, hopp (blandet lag)

OL Freestyle

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
13:00

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (5000 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
14:10

Aking

OL Aking (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
02:30

Skeleton (kvinner)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Alpint, super-G (kvinner)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
11 feb

fredag

08:00

Langrenn (menn)

OL Langrenn (15 kilometer klassisk)

  • discovery+
  • TV Norge
09:00

Skøyter (menn)

OL skøyter (10.000 meter)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (kvinner)

OL Skiskyting (sprint)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Hopp, stor bakke (menn)

OL Hopp (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kortbaneløp

OL skøyter (diverse øvelser)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
13:20

Skeleton (menn)

OL skøyter

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
03:00

Snowboard, snowboardcross (blandet lag)

OL Snowboard

  • discovery+
  • TV Norge
12 feb

lørdag

05:10

Canada – USA

OL Ishockey (Gruppe A)

  • discovery+
  • TV Norge
08:30

Langrenn (kvinner)

OL Langrenn (stafett)

  • discovery+
  • TV Norge
09:00

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (lagtempo | kvartfinale)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
09:50

Skøyter (menn)

OL skøyter (500 meter)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (menn)

OL Skiskyting (sprint)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Hopp, stor bakke (menn)

OL Hopp

  • discovery+
  • TV Norge
13:20

Skeleton (kvinner)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
14:10

Sveits – Danmark

OL Ishockey (Gruppe B)

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
03:00

Freestyle, slopestyle (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
03:15

Alpint, storslalåm (menn)

OL Alpint (1. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
13 feb

søndag

06:45

Alpint, storslalåm (menn)

OL Alpint (2. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
08:00

Langrenn (menn)

OL Langrenn (stafett)

  • discovery+
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (kvinner)

OL Skiskyting (jaktstart)

  • discovery+
  • TV Norge
11:45

Skiskyting (menn)

OL Skiskyting (jaktstart)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Freestyle, hopp (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • TV Norge
12:00

Kortbaneløp

OL skøyter (diverse øvelser)

  • discovery+
  • TV Norge
14:00

Skøyter (menn)

OL skøyter (lagtempo | kvartfinale)

  • discovery+
  • TV Norge
15:00

Skøyter (kvinner)

ATP (500 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (kvinner og menn)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:15

Kunstløp

OL skøyter (isdans)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Freestyle, slopestyle (kvinner)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
14 feb

mandag

05:30

Freestyle, slopestyle (menn)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
06:30

Snowboard, Big Air (menn)

OL Snowboard (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Hopp, laghopp stor bakke (menn)

OL Hopp (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (kvinner og menn)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Snowboard, Big Air (kvinner)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Freestyle, slopestyle (menn)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Alpint, utfor (kvinner)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
15 feb

tirsdag

06:00

Snowboard, Big Air (menn)

OL Snowboard (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
07:30

Skøyter (kvinner og menn)

OL skøyter (lagtempo finaler)

  • discovery+
  • TV Norge
09:00

Kombinert (menn)

OL Hopp (hopp, stor bakke)

  • discovery+
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (menn)

OL Skiskyting (stafett)

  • discovery+
  • TV Norge
11:00

Kunstløp (kvinner)

OL skøyter (kortprogram)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kombinert (menn)

OL Hopp (langrenn, 10 km)

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (menn og kvinner)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
03:15

Alpint, slalåm (menn)

OL Alpint (1. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
16 feb

onsdag

05:10

Kvartfinale

OL Ishockey

  • discovery+
  • TV Norge
06:45

Alpint, slalåm (menn)

OL Alpint (2. omgang)

  • discovery+
  • TV Norge
08:45

Skiskyting (kvinner)

OL Skiskyting (stafett)

  • discovery+
  • TV Norge
10:00

Langrenn, lagsprint klassisk (kvinner og menn)

OL Langrenn (semifinaler)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Langrenn, lagsprint klassisk (kvinner og menn)

OL Langrenn (finaler)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Freestyle, hopp (menn)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
12:30

Kortbaneløp

OL skøyter (diverse øvelser)

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (kvinner og menn)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Freestyle, halfpipe (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
03:30

Alpint, kombinasjon utfor (kvinner)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
04:30

Freestyle, skicross (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
17 feb

torsdag

07:00

Alpint, kombinasjon slalåm (kvinner)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
09:00

Kombinert (lagkonkurranse)

OL Hopp (hopp stor bakke)

  • discovery+
  • TV Norge
09:30

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (1000 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
11:00

Kunstløp (kvinner)

OL skøyter (friløp)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kombinert (lagkonkurranse)

OL Hopp (langrenn, 10 km)

  • discovery+
  • TV Norge
18 feb

fredag

05:10

Semifinaler

OL Ishockey

  • discovery+
  • TV Norge
07:05

Curling (menn)

OL Curling (bronsekamp)

  • discovery+
  • TV Norge
07:45

Freestyle, skicross (menn)

OL Freestyle (finaler)

  • discovery+
  • TV Norge
09:30

Skøyter (menn)

OL skøyter (1000 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (menn)

OL Skiskyting (fellesstart)

  • discovery+
  • TV Norge
11:30

Kunstløp (parløp)

OL skøyter (kortprogram)

  • discovery+
  • TV Norge
14:10

Semifinaler

OL Ishockey

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Alpint, lagkonkurranse

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
19 feb

lørdag

07:00

Langrenn (menn)

OL Langrenn (50 kilometer fri teknikk)

  • discovery+
  • TV Norge
07:05

Curling (menn)

OL Curling (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
08:00

Skøyter (kvinner og menn)

OL skøyter (fellesstart)

  • discovery+
  • TV Norge
10:00

Skiskyting (kvinner)

OL Skiskyting (fellesstart)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kunstløp (parløp)

OL skøyter (friløp)

  • discovery+
  • TV Norge
13:05

Curling (kvinner)

OL Curling (bronsekamp)

  • discovery+
  • TV Norge
14:10

Bronsekamp

OL Ishockey

  • discovery+
  • TV Norge
02:05

Curling (kvinner)

OL Curling (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
20 feb

søndag

05:10
07:30

Langrenn (kvinner)

OL Langrenn (30 kilometer fri teknikk)

  • discovery+
  • TV Norge
13:00

Avslutningsseremoni

nasjonalstadion

  • discovery+
  • TV Norge

TV Norge i kanalliste

Allente: 6
Telia: 5
RiksTV: 4
NextGenTel: 5