TVkampen.com TVkampen.com
  • 29 tor
  • 30 idag
  • 1 lør
  • 2 søn
  • 3 man
  • 4 tir
  • 5 ons
  • 6 tor
  • 7 fre
  • 8 lør
  • 9 søn
  • 10 man
  • 11 tir

1. divisjon menn (Håndball) på TV og Live Stream

1 okt

i morgen, lørdag

16:00
2 okt

søndag

15:00

Fyllingen Håndball – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

15:00
16:00

Nordstrand Håndball – Ryger

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

Bergen Håndball – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Ros – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

19:00

Viking TIF – Melhus Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

4 okt

tirsdag

18:30

Oslo-Studentenes IK – Sandefjord

1. divisjon menn (Håndball)

5 okt

onsdag

18:00
18:00

Melhus Håndball – Ros

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Follo – Fyllingen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Nøtterøy – Bergen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:30

HK Herulf Moss – Nordstrand Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

9 okt

søndag

16:00

Charlottenlund SK – Falk

1. divisjon menn (Håndball)

22 okt

lørdag

16:00

Fyllingen Håndball – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Nordstrand Håndball – Follo

1. divisjon menn (Håndball)

23 okt

søndag

16:00

HK Herulf Moss – Ryger

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Falk – Melhus Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

17:00
18:00

Sandefjord – Nøtterøy

1. divisjon menn (Håndball)

19:00

Bergen Håndball – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

26 okt

onsdag

17:30

Melhus Håndball – Bergen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

28 okt

fredag

30 okt

søndag

16:00

Charlottenlund SK – Sandefjord

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Nøtterøy – Fyllingen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Oslo-Studentenes IK – Nordstrand Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

Follo – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

18:30
4 nov

fredag

19:00

Bergen Håndball – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

5 nov

lørdag

16:00

Nordstrand Håndball – Nøtterøy

1. divisjon menn (Håndball)

6 nov

søndag

15:30

Sandefjord – Melhus Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Fyllingen Håndball – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

HK Herulf Moss – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

17:00
12 nov

lørdag

15:15

Oslo-Studentenes IK – Follo

1. divisjon menn (Håndball)

13 nov

søndag

15:00

Melhus Håndball – Fyllingen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Nøtterøy – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

Ros – Bergen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Charlottenlund SK – Nordstrand Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

22 nov

tirsdag

18:30

Oslo-Studentenes IK – Ryger

1. divisjon menn (Håndball)

23 nov

onsdag

16:00

Nordstrand Håndball – Melhus Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

HK Herulf Moss – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Fyllingen Håndball – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

18:00
19:00
24 nov

torsdag

18:00

Bergen Håndball – Falk

1. divisjon menn (Håndball)

3 des

lørdag

16:00
4 des

søndag

15:00

Melhus Håndball – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Charlottenlund SK – Follo

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Nøtterøy – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)