TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 10 fre
  • 11 idag
  • 12 søn
  • 13 man
  • 14 tir
  • 15 ons
  • 16 tor
  • 17 fre
  • 18 lør
  • 19 søn
  • 20 man
  • 21 tir
  • 22 ons

VM friidrett på TV og Live Stream

Tag: VM friidrett

10 jul

i går, fredag

11:00

Østerrike GP - Trening 1

Formel 1

12:00

Trekning: Champions League

Champions League (+Eurosport Player & TV 2 Sumo)

13:00

Trekning: Europa League

Europa League

13:20

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Semifinale)

14:05

Østerrike GP Kvalifisering

Formel 3

15:00

Østerrike GP - Trening 2

Formel 1

17:00

Østerrike GP Kvalifisering

Formel 2

19:00

Fremad Amager – Viborg FF

2-2

Dansk 1. divisjon

19:00

Huddersfield – Luton Town

0-2

Championship

19:00

Vendsyssel FF – Vejle BK

0-2

Dansk 1. divisjon

19:00

FC Fredericia – Næstved BK

3-2

Dansk 1. divisjon

19:00

Kolbotn – Avaldsnes

2-2

Toppserien

19:30

Alta – Tromsdalen

1-0

PostNord-ligaen

19:30

Real Sociedad – Granada

2-3

La Liga (+TV 2 Sport 1 & TV 2 Sport Premium )

19:45

Vålerenga – Røa

2-0

Toppserien

20:00

Foster vs Beech

Boksing (Frank Warren Boxing)

21:00

PGA: Workday Charity Open

PGA

21:15

Fulham – Cardiff

2-0

Championship

22:00

Real Madrid – Alaves

2-0

La Liga (+TV 2 Sport Premium)

00:00

Poker: World Poker Tour

World Poker Tour

02:00

Alsco 300

Nascar (Kentucky Speedway)

03:00

Seattle Sounders – San Jose Earthquakes

0-0

Major League Soccer

11 jul

I dag, lørdag

Tidligere kamper i dag
10:25

Østerrike GP - Race 1

Formel 3 (Feature race)

11:30

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Bronsefinale)

12:00

Østerrike GP - Trening 3

Formel 1

13:30

Derby – Brentford

1-3

Championship

13:30

Norwich – West Ham

0-4

Premier League

13:30

Watford – Newcastle

2-1

Premier League

13:45

Østerrike GP - Kvalifisering

Porsche Supercup

14:00

Nykøbing FC – HB Køge

Dansk 1. divisjon

14:00

Lyn – Rosenborg

Toppserien

14:00

Arna-Bjørnar – Klepp

Toppserien

15:00

Casse-Pattes

Tour de France (Virtual) (3. etappe)

15:00

Østerrike GP - Kvalifisering

Formel 1

16:00

Eidsvold – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

16:00

Hødd – Moss FK

PostNord-ligaen

16:00

Liverpool – Burnley

Premier League

16:00

Fram Larvik – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Notodden FK – Bærum

PostNord-ligaen

16:00

Kolding IF – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon

16:45

Østerrike GP - Race 1

Formel 2 (Feature race)

17:00

Ultimate showdown - Dag 9

Ultimate Tennis Showdown

17:15

Lazio – Sassuolo

Serie A

17:30

Legia Warszawa – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

18:00

Haugesund – Molde

Eliteserien

18:00

Randers – Odense BK

Superliga

18:10

Ingolstadt – Nürnberg

Bundesliga 2 (Playoff | Kamp 2:2)

18:30

Sheffield United – Chelsea

Premier League

19:30

Brescia Calcio – Roma

Serie A

19:30

Real Valladolid – Barcelona

La Liga

20:05

PGA: Workday Charity Open

PGA

20:30

Rosenborg – Strømsgodset

Eliteserien

20:30

GMR GP - Kvalifisering

Indycar

21:00

Brighton – Manchester City

Premier League

21:45

Juventus – Atalanta

Serie A (+TV 2 Sport 1)

22:00

Atlético Madrid – Real Betis

La Liga

23:00

Rev Group Grand Prix - Race 1

Indycar

00:00

Poker: World Poker Tour

World Poker Tour

00:00

Buckle Up 225

Nascar (Kentucky Speedway)

02:00

UFC 251 - Prelims

UFC (Main event: Usman vs Masvidal)

04:00

Usman vs Masvidal

UFC (UFC 251)

12 jul

i morgen, søndag

09:45

Østerrike GP - Race 2

Formel 3 (Sprint Race)

11:10

Østerrike GP - Race 2

Formel 2 (Sprint Race)

12:20

Østerrike GP - Race

Porsche Supercup

13:00

Wolverhampton – Everton

Premier League

13:00

FK Senja – Kjelsås

PostNord-ligaen

13:00

Skeid Fotball – Brattvåg

PostNord-ligaen

13:30

Nardo – Arendal

PostNord-ligaen

14:00

Espanyol – Eibar

La Liga

14:30

FC Roskilde – Skive IK

Dansk 1. divisjon

14:30

Stoke – Birmingham

Championship

15:00

Vard Haugesund – Egersund

PostNord-ligaen

15:00

Levanger – Rosenborg 2

PostNord-ligaen

15:00

Casse-Pattes

Tour de France (Virtual) (4. etappe)

15:00

Florø – Fredrikstad

PostNord-ligaen

15:00

Toronto FC – D.C. United

Major League Soccer

15:10

Østerrike GP - Race

Formel 1

15:15

Aston Villa – Crystal Palace

Premier League

15:30

LSK Kvinner – Sandviken

Toppserien

16:00

B36 Torshavn – KI Klaksvik

Færøysk Premier League

16:30

Asker – Bryne

PostNord-ligaen

16:30

REV Group Grand Prix - Kvalifisering

Indycar

17:00

Ultimate showdown - Dag 10

Ultimate Tennis Showdown

17:00

Levante – Athletic Bilbao

La Liga

17:15

Genoa – SPAL

Serie A

17:30

Tottenham – Arsenal

Premier League

18:00

Sarpsborg 08 – Start

Eliteserien

18:00

Aalesund – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Viking – Odd

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Stabæk

Eliteserien

18:00

FC København – Brøndby IF

Superliga

18:00

Mjøndalen – Vålerenga

Eliteserien

18:30

REV Group Grand Prix - Race 2

Indycar

19:00

Ac Le Havre – Paris Saint-Germain

Treningskamp (Vennskapskamp)

19:30

Leganes – Valencia

La Liga

19:30

PGA: Workday Charity Open

PGA

19:30

Cagliari – Lecce

Serie A

19:30

Fiorentina – Verona

Serie A

19:30

Parma – Bologna

Serie A

19:30

Udinese – Sampdoria

Serie A

20:00

Bournemouth – Leicester

Premier League

20:00

Denizlispor – Trabzonspor

Tyrkisk Süper Lig

20:30

Brann – Sandefjord

Eliteserien

20:30

Quaker State 400

Nascar (Kentucky Speedway)

21:00

EM-finale utsatt til 2021

Fotball-EM

21:45

Napoli – Milan

Serie A

22:00

Sevilla – Mallorca

La Liga

00:00

Poker: World Poker Tour

World Poker Tour

02:00

Sporting Kansas City – Minnesota United

Major League Soccer

04:30

Real Salt Lake – Colorado Rapids

Major League Soccer

13 jul

mandag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på gress)

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på gress)

16:00

Vålerenga 2 – Fløya

PostNord-ligaen

17:30

Flekkerøy – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Grorud – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

HamKam – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

KFUM Oslo – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Ranheim

OBOS-ligaen

19:00

Hobro IK – Lyngby

Superliga (Playoff | Studio)

19:30

Villarreal – Real Sociedad

La Liga

19:30

Alaves – Getafe

La Liga

20:30

Oxford United – Wycombe

League One

21:00

Manchester United – Southampton

Premier League

21:45

Inter – Torino

Serie A

22:00

Granada – Real Madrid

La Liga

00:00
02:00

Los Angeles FC – Houston Dynamo

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Galaxy – Portland Timbers

Major League Soccer

14 jul

tirsdag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på gress)

15:00

Chicago Fire – Seattle Sounders

Major League Soccer

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på gress)

18:00

West Bromwich – Fulham

Championship

19:00

Viborg FF – Vendsyssel FF

OBOS-ligaen

19:00

Sandnes Ulf – Lillestrøm

OBOS-ligaen

19:00

FC Fredericia – Kolding IF

Dansk 1. divisjon

19:00

Vejle BK – Nykøbing FC

Dansk 1. divisjon

21:15

Chelsea – Norwich

Premier League

21:45

Atalanta – Brescia Calcio

Serie A

00:00
02:00

Philadelphia Union – Inter Miami CF

Major League Soccer

02:00

New York City FC – Orlando City SC

Major League Soccer

15 jul

onsdag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Tredjeplass på gress)

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Finale på gress)

18:00

Brentford – Preston

Championship

18:00

Vålerenga – Haugesund

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Kristiansund

Eliteserien

19:00

HB Køge – Fremad Amager

Dansk 1. divisjon

19:00

Manchester City – Bournemouth

Premier League

19:00

Newcastle – Tottenham

Premier League

19:00

Burnley – Wolverhampton

Premier League

19:30

Bologna – Napoli

Serie A

19:30

Milan – Parma

Serie A

19:30

Sampdoria – Cagliari

Serie A

20:00

Speedway: EM

Fim Speedway

20:30

Odd – Brann

Eliteserien

21:15

Arsenal – Liverpool

Premier League

21:45

Lecce – Fiorentina

Serie A

21:45

Roma – Verona

Serie A

21:45

Sassuolo – Juventus

Serie A

21:45

Udinese – Lazio

Serie A

00:00
01:00

All Star Open

Nascar (Charlotte Motor Speedway)

02:00

Montreal Impact – Toronto FC

Major League Soccer

02:30

All Star Race

Nascar (Charlotte Motor Speedway)

04:00

Kattar vs Ige

UFC (UFC Fight Night)

16 jul

torsdag

18:00

Leeds – Barnsley FC

Championship

18:00

Stabæk – Sarpsborg 08

Eliteserien

19:00

Everton – Aston Villa

Premier League

19:00

Leicester – Sheffield United

Premier League

19:30

Torino – Genoa

Serie A

20:30

Start – Rosenborg

Eliteserien

20:30

The Memorial Tournament - Dag 1

PGA

21:15

Crystal Palace – Manchester United

Premier League

21:15

Southampton – Brighton

Premier League

21:45

SPAL – Inter

Serie A

00:00
02:00

D.C. United – New England Revolution

Major League Soccer

17 jul

fredag

08:45

Ungarn GP - Kvalifisering

Formel 3

10:00

Spania GP - Trening 1

MotoGP

11:00

Ungarn GP - Trening 1

Formel 1

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på hardcourt)

14:05

Spania GP - Trening 2

MotoGP

15:00

Ungarn GP - Trening 2

Formel 1

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på hardcourt)

17:00

Ungarn GP - Kvalifisering

Formel 2

19:00

FC Midtjylland – FC Nordsjælland

Superliga

19:45

Røa – LSK Kvinner

Toppserien

20:30

The Memorial Tournament - Dag 2

PGA

21:00

West Ham – Watford

Premier League

23:30

Iowa 250s - Kvalifisering

Indycar

00:00
03:00

Iowa IndyCar 250s - Race 1

Indycar (Iowa Speedway)

18 jul

lørdag

07:30
09:00

Kombiløp Krabyskogen

Kombiløp

10:00

Spania GP - Trening 3

MotoGP

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på hardcourt)

12:30

Spania GP - Moto3 - Kvalifisering

MotoGP

13:00

Kvik Halden FK – Florø

PostNord-ligaen

13:30

Østerrike GP - Kvalifisering

Porsche Supercup

13:30

Spania GP - Trening 4

MotoGP

14:00

Klepp – Vålerenga

Toppserien

14:00

Sandviken – Lyn

Toppserien

14:00

Tromsdalen – FK Senja

PostNord-ligaen

14:00

Bærum – Levanger

PostNord-ligaen

14:05

Spania GP - Kvalifisering

MotoGP

15:00

Ungarn GP - Kvalifisering

Formel 1

15:00

Spania GP - Moto2 kvalifisering

MotoGP

15:00

La Reine

Tour de France (Virtual) (5. etappe)

15:00

Ungarn GP - Kvalifisering

Formel 1

15:00

Avaldsnes – Arna-Bjørnar

Toppserien

16:00

Fredrikstad – Hødd

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås – Alta

PostNord-ligaen

16:00

Moss FK – Eidsvold

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Fram Larvik

PostNord-ligaen

16:00

Egersund – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

Bryne – Flekkerøy

PostNord-ligaen

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på hardcourt)

16:45

Ungarn GP - Race 1

Formel 2 (Feature race)

17:15

Verona – Atalanta

Serie A

17:20

Ungarn GP - Race 1

Formel 3

18:00

Strømsgodset – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Aalesund

Eliteserien

18:00

Molde – Viking

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Vålerenga – Haugesund

Eliteserien

18:00

Sotra – Nardo

PostNord-ligaen

18:30

Norwich – Burnley

Premier League

19:00

2020 World Match Play Darts - Dag 1

2020 World Match Play Darts

19:30

Cagliari – Sassuolo

Serie A

20:00

Trabzonspor – Konyaspor

Tyrkisk Süper Lig

20:05

The Memorial Tournament - Dag 3

PGA

20:45

Arsenal – Manchester City

FA-cupen (Semifinale 1)

21:45

Milan – Bologna

Serie A

22:00

Iowa 250s - Kvalifisering

Indycar

00:00
02:00

Gander RV & Outdoor Trucks Series

Nascar (Texas Motor Speedway)

02:30

Iowa IndyCar 250s - Race 2

Indycar (Iowa Speedway)

04:00
19 jul

søndag

09:25

Ungarn GP - Race 2

Formel 3

10:45

Spania GP - Moto3 - Race

MotoGP

11:10

Ungarn GP - Race 2

Formel 2 (Sprint Race)

12:10

Spania GP - Moto2 - Race

MotoGP

12:20
13:15

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Tredjeplass på hardcourt)

13:30

Spania GP - Race

MotoGP

15:00

Bournemouth – Southampton

Premier League

15:00

La Reine

Tour de France (Virtual) (6. etappe)

15:10

Ungarn GP - Race

Formel 1

15:10

Ungarn GP - Race

Formel 1

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Finale på hardcourt)

16:00

Rosenborg – Kolbotn

Toppserien

16:30

Fløya – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

17:00

Tottenham – Leicester

Premier League

17:00

Alaves – Barcelona

La Liga

17:00

Atlético Madrid – Real Sociedad

La Liga

17:00

Espanyol – Celta Vigo

La Liga

17:00

Granada – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Leganes – Real Madrid

La Liga

17:00

Levante – Getafe

La Liga

17:00

Osasuna – Mallorca

La Liga

17:00

Villarreal – Eibar

La Liga

17:00

Real Valladolid – Real Betis

La Liga

17:00

Sevilla – Valencia

La Liga

17:15

Parma – Sampdoria

Serie A

18:00

Sarpsborg 08 – Odd

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Molde

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Vålerenga

Eliteserien

19:00

Manchester United – Chelsea

FA-cupen (Semifinale 2)

19:00

2020 World Match Play Darts - Dag 2

2020 World Match Play Darts

19:00

The Memorial Tournament - Dag 4

PGA

19:30

Brescia Calcio – SPAL

Serie A

19:30

Fiorentina – Torino

Serie A

19:30

Genoa – Lecce

Serie A

19:30

Napoli – Udinese

Serie A

20:00

FC København – Aarhus Gf

Superliga

20:30

Brann – Start

Eliteserien

20:30

OReilly Auto Parts 500

Nascar

21:45

Roma – Inter

Serie A

02:00

Chicago Fire – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

20 jul

mandag

13:00

Rosenborg 2 – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

18:00

Jerv – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Lillestrøm – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Brattvåg – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

18:00

Sogndal – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Odd 2 – Asker

PostNord-ligaen

19:00

Brighton – Newcastle

Premier League

19:00

Sheffield United – Everton

Premier League

21:15

Wolverhampton – Crystal Palace

Premier League

21:45

Juventus – Lazio

Serie A

00:00
02:00

Philadelphia Union – Orlando City SC

Major League Soccer

03:00

Inter Miami CF – New York City FC

Major League Soccer

04:30

Seattle Sounders – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

21 jul

tirsdag

14:30

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

15:30

Legends of Chess - Gruppespill – Dag 1

Sjakk

19:00

Watford – Manchester City

Premier League

19:00

Ranheim – Tromsø

OBOS-ligaen

19:30

Atalanta – Bologna

Serie A

20:00

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

21:15

Aston Villa – Arsenal

Premier League

21:45

Sassuolo – Milan

Serie A

00:00
22 jul

onsdag

14:30

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

19:00

Manchester United – West Ham

Premier League

19:00

Speedway: EM

Fim Speedway

19:30

Parma – Napoli

Serie A

20:00

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

21:15

Liverpool – Chelsea

Premier League

21:45

Inter – Fiorentina

Serie A

21:45

Lecce – Brescia Calcio

Serie A

21:45

Sampdoria – Genoa

Serie A

21:45

SPAL – Roma

Serie A

21:45

Torino – Verona

Serie A

00:00
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce