TVkampen.com TVkampen.com
  • 26 tir
  • 27 idag
  • 28 tor
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn

Serie A på TV og Live Stream

Tag: Serie A

26 okt

i går, tirsdag

14:00

Erste Bank Open | Dag 2 - Kamp 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Italia J19 – Norge J19

Treningslandskamp

16:00

Erste Bank Open | Dag 2 - Kamp 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Erste Bank Open | Dag 2 - Kamp 3

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

AC Horsens – Vejle BK

DBU Pokal (Åttendedelsfinale)

18:45

USAM Nimes – AEK Athen

EHF Cup (Gruppe D | 2.runde)

18:45

Kadetten Handball – HC Eurofarm Rabotnik

EHF Cup (Gruppe D | 2.runde)

18:45

Grundfos Tatabanya – Sporting CP

EHF Cup (Gruppe D | 2.runde)

18:45

Magdeburg – PAUC Handball

EHF Cup (Gruppe C | 2.runde)

18:45

Orlen Wisla Plock – Toulouse Handball

EHF Cup (Gruppe A | 2.runde)

18:45

GOG – Riihimäen Cocks

EHF Cup (Gruppe B | 2.runde)

18:45

Nasice Nexe – IK Sävehof

EHF Cup (Gruppe C | 2.runde)

19:00

IK Oskarshamn – Rögle BK

SHL

19:00

Malmö Redhawks – Skellefteå AIK

SHL

19:00

Norge – Belgia

Fotball-VM kvinner

  • NRK 1
  • NRK 2
19:00

Alaves – Elche

La Liga

20:00

Borussia Dortmund – Ingolstadt

DFB-Pokal (2)

20:00

Erste Bank Open | Dag 2 - Kamp 4

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:45

Chelsea – Southampton

League Cup (Åttendedelsfinale)

20:45

Queens Park Rangers – Sunderland

League Cup (Åttendedelsfinale)

20:45

Naturhouse La Rioja – Gorenje Velenje

EHF Cup (Gruppe C | 2.runde)

20:45

SL Benfica – Chekhovskie Medvedi

EHF Cup (Gruppe B | 2.runde)

20:45

HBC Nantes – Tbv Lemgo

EHF Cup (Gruppe B | 2.runde)

20:45

Füchse Berlin – TATRAN Presov

EHF Cup (Gruppe A | 2.runde)

20:45

Arsenal – Leeds

League Cup (4. runde)

21:00

Espanyol – Athletic Bilbao

La Liga

21:30

Villarreal – CF Cadiz

La Liga

01:00

Pittsburgh Penguins – Tampa Bay Lightning

NHL (Seriespill)

01:00

New Jersey Devils – Calgary Flames

NHL (Seriespill)

02:00

Colorado Avalanche – Vegas Golden Knights

NHL (Seriespill)

02:30

Nashville Predators – San Jose Sharks

NHL (Seriespill)

04:00

Vancouver Canucks – Minnesota Wild

NHL

04:00

Anaheim Ducks – Winnipeg Jets

NHL (Seriespill)

04:00

Seattle Kraken – Montreal Canadiens

NHL (Seriespill)

27 okt

I dag, onsdag

Tidligere kamper i dag
12:03

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:03

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Erste Bank Open | Dag 3 - Kamp 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:03

Motocross: VM - 2. runde av MX2

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Erste Bank Open | Dag 3 - Kamp 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:03

Motocross: VM - 2. runde av MXGP

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30
18:00

Haugesund – Rosenborg

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 2.70 | 3.60 | 2.55 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Lillestrøm – Stabæk

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 1.53 | 4.33 | 6.50 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
18:00

Erste Bank Open | Dag 3 - Kamp 3

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

St. Hallvard – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00
18:00

FC Nordsjælland – Odense BK

DBU Pokal (Åttendedelsfinale) · Betsson 2.75 | 3.60 | 2.36 Betsson

18:00

Sandefjord – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 2.15 | 3.75 | 3.30 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Mjøndalen – Kristiansund

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 3.50 | 3.75 | 2.05 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:30

HK Herulf Moss – Follo

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:30
18:45

PGE Vive Kielce – Paris Handball

EHF Champions League (Gruppe B | 6.runde) · Betsson 2.10 | 8.50 | 2.15 Betsson

19:00
19:45

Aarhus Gf – SønderjyskE

DBU Pokal (Åttendedelsfinale) · Betsson 1.65 | 4.00 | 4.75 Betsson

20:00

Erste Bank Open | Dag 3 - Kamp 4

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Molde – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 1.88 | 4.33 | 3.60 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:45
20:45

Borussia Mönchengladbach – Bayern München

DFB-Pokal · Betsson 7.00 | 5.50 | 1.35 Betsson

20:45

HC Vardar – THW Kiel

EHF Champions League (Gruppe A | 6.runde) · Betsson 4.80 | 11.00 | 1.32 Betsson

20:45

HC PPD Zagreb – Montpellier HB

EHF Champions League (Gruppe A | 6.runde) · Betsson 4.60 | 10.00 | 1.35 Betsson

21:00
01:00

Washington Capitals – Detroit Red Wings

NHL · Betsson 1.73 | 4.80 | 3.85 Betsson

01:00

Florida Panthers – Boston Bruins

NHL · Betsson 2.30 | 4.15 | 2.70 Betsson

01:30

Chicago Blackhawks – Toronto Maple Leafs

NHL

02:30

Dallas Stars – Vegas Golden Knights

NHL · Betsson 2.38 | 4.15 | 2.60 Betsson

04:00

Edmonton Oilers – Philadelphia Flyers

NHL · Betsson 1.99 | 4.60 | 3.05 Betsson

28 okt

i morgen, torsdag

14:00

Erste Bank Open | Dag 4 - Kamp 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Erste Bank Open | Dag 4 - Kamp 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Erste Bank Open | Dag 4 - Kamp 3

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Trekning: Fotball-EM 2022

Fotball-EM kvinner

  • SVT 2
18:00
18:45

Dinamo Bucuresti – Telekom Veszprém HC

EHF Champions League (Gruppe B | 6.runde) · Betsson 6.30 | 12.00 | 1.22 Betsson

19:00
19:00

Växjö Lakers – Malmö Redhawks

SHL · Betsson 1.81 | 4.50 | 3.90 Betsson

19:00

Rögle BK – Skellefteå AIK

SHL · Betsson 2.13 | 4.25 | 3.05 Betsson

19:00
19:00

European eTour

European eTour

19:00
19:00

Timrå IK – Örebro Hockey

SHL · Betsson 3.60 | 4.70 | 1.85 Betsson

19:00

IK Oskarshamn – Leksands IF

SHL · Betsson 2.85 | 4.55 | 2.18 Betsson

19:00
19:00
19:00
19:05

Rhein Neckar Löwen – Balingen-Weilstetten

Bundesliga (9. runde) · Betsson 1.08 | 18.00 | 12.00 Betsson

19:45
20:00

Erste Bank Open | Dag 4 - Kamp 4

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Bermuda Championship - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Sarpsborg 08 – Vålerenga

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 2.45 | 3.60 | 2.85 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
20:45

Porto – Barcelona

EHF Champions League (Gruppe A | 6.runde) · Betsson 7.30 | 14.00 | 1.18 Betsson

20:45

SG Flensburg-Handewitt – HC Motor Zaporozhye

EHF Champions League · Betsson 1.25 | 12.00 | 5.60 Betsson

21:30
01:00

Tampa Bay Lightning – Arizona Coyotes

NHL · Betsson 1.62 | 5.10 | 4.35 Betsson

01:00

Pittsburgh Penguins – Calgary Flames

NHL (Seriespill) · Betsson 2.21 | 4.50 | 2.70 Betsson

01:00

Carolina Hurricanes – Boston Bruins

NHL (Seriespill) · Betsson 2.36 | 4.50 | 2.50 Betsson

02:00

St. Louis Blues – Colorado Avalanche

NHL · Betsson 2.40 | 4.60 | 2.40 Betsson

02:20

Arizona Cardinals – Green Bay Packers

NFL

04:00

Seattle Kraken – Minnesota Wild

NHL · Betsson 2.70 | 4.55 | 2.21 Betsson

04:00

Vancouver Canucks – Philadelphia Flyers

NHL (Seriespill) · Betsson 2.40 | 4.60 | 2.40 Betsson

04:00

Anaheim Ducks – Buffalo Sabres

NHL (Seriespill) · Betsson 2.28 | 4.65 | 2.55 Betsson

04:30

San Jose Sharks – Montreal Canadiens

NHL (Seriespill) · Betsson 2.10 | 4.50 | 2.90 Betsson

04:30

Los Angeles Kings – Winnipeg Jets

NHL · Betsson 2.40 | 4.60 | 2.40 Betsson

29 okt

fredag

14:00

Erste Bank Open | Kvartfinale 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Erste Bank Open | Kvartfinale 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00
18:00

Cracovia Krakow – Radomiak Radom

Ekstraklasa · Betsson 2.15 | 3.20 | 3.40 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:00

Erste Bank Open | Kvartfinale 3

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00
18:30

Darmstadt – Nürnberg

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.25 | 3.30 | 3.10 Betsson

18:30

1. FC Heidenheim – Schalke 04

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.80 | 3.40 | 2.40 Betsson

19:00
20:00
20:00

Erste Bank Open | Kvartfinale 4

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30
20:30

Stal Mielec – Lech Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Queens Park Rangers – Nottingham Forest

Championship · Betsson 2.10 | 3.50 | 3.60 Betsson

22:30

Bermuda Championship - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

New York Rangers – Columbus Blue Jackets

NHL

01:00

Washington Capitals – Arizona Coyotes

NHL (Seriespill)

01:00

Carolina Hurricanes – Chicago Blackhawks

NHL (Seriespill)

01:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL (Seriespill)

02:00

Vegas Golden Knights – Anaheim Ducks

NHL

02:00

Atlanta Braves – Houston Astros

Major League Baseball

02:30

Dallas Stars – Ottawa Senators

NHL (Seriespill)

30 okt

lørdag

10:45

Endurance Car Racing: VM

FIA Blancpain Endurance Series

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

Termalica Nieciecza – Slask Wroclaw

Ekstraklasa · Betsson 3.30 | 3.20 | 2.20 Betsson

  • Ekstraklasa TV
13:00

Sogndal 2 – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Sarpsborg 08 2 – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Fana – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Mjøndalen 2 – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Lysekloster – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Halsen – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Lyn – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Ørn Horten – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Brann 2 – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Årdal – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Ranheim 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Byåsen – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Raufoss 2 – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Funnefoss/Vormsund – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Volda – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Ull/Kisa 2 – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Melhus – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Toten – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Træff – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Tromsø 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Elverum – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Mjølner – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Gjøvik-Lyn – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Lokomotiv Oslo FK – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Gjelleråsen – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Finnsnes – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Melbo – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Junkeren – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Kvik Halden FK – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Vidar – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Vindbjart – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Flint – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

13:00

Djerv 1919 – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Staal Jørpeland – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Start 2 – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Madla – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Viking 2 – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Sandviken – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:30

Dynamo Dresden – SV Sandhausen

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 1.80 | 3.50 | 4.33 Betsson

13:30

Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 1.75 | 3.60 | 4.50 Betsson

13:30

Werder Bremen – FC St Pauli

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.35 | 3.60 | 2.75 Betsson

14:00

Sotra – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Fram Larvik – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Erste Bank Open | Semifinale 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Kjelsås – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Arendal – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kongsvinger – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00
15:15

Malmö Redhawks – Linköpings HC

SHL · Betsson 1.85 | 4.40 | 3.85 Betsson

15:15
15:15
15:30
15:30

1. FC Union Berlin – Bayern München

Bundesliga · Betsson 8.50 | 5.50 | 1.35 Betsson

15:30
15:30
15:30
16:00

Erste Bank Open | Semifinale 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Kristiansund – Tromsø

Eliteserien (Runde 25) · Betsson 1.87 | 4.00 | 4.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
16:00

Manchester City – Crystal Palace

Premier League · Betsson 1.16 | 8.90 | 17.50 Betsson

  • TV 2 Play
16:00
16:00

TGS Arendal – Gjerpen

1. divisjon kvinner (Håndball)

17:00

Nøtterøy – Kristiansand

REMA 1000-ligaen

17:30

Gornik Zabrze – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa · Betsson 2.00 | 3.40 | 3.60 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:00

Fyllingen Håndball – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Rosenborg – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 25) · Betsson 1.65 | 4.33 | 5.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

RK Krim Mercator – Vipers

EHF Champions League, kvinner

18:00
18:00

Örebro Hockey – Växjö Lakers

SHL · Betsson 2.35 | 4.15 | 2.75 Betsson

18:00
18:00
18:30
18:30
19:03

Bermuda Championship - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:30

Nashville Predators – New York Islanders

NHL

20:00

Jagiellonia Bialystok – Piast Gliwice

Ekstraklasa · Betsson 2.30 | 3.20 | 3.10 Betsson

  • Ekstraklasa TV
20:30
22:00

Los Angeles Kings – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Detroit Red Wings

NHL

01:00

San Jose Sharks – Winnipeg Jets

NHL (Seriespill)

01:00

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL (Seriespill)

01:00

Boston Bruins – Florida Panthers

NHL (Seriespill)

02:00

Atlanta Braves – Houston Astros

Major League Baseball

02:00

Colorado Avalanche – Minnesota Wild

NHL

02:00

St. Louis Blues – Chicago Blackhawks

NHL (Seriespill)

03:00

Vancouver Canucks – Edmonton Oilers

NHL

03:00

Calgary Flames – Philadelphia Flyers

NHL (Seriespill)

31 okt

søndag

12:03

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:15
12:30
13:00

FK Senja – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Florø – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:03

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Karlsruher SC – Paderborn

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.55 | 3.60 | 2.50 Betsson

13:30

Ingolstadt – SSV Jahn Regensburg

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.95 | 3.25 | 2.35 Betsson

13:30

Hansa Rostock – Fortuna Düsseldorf

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.85 | 3.50 | 2.30 Betsson

13:30

Kvinner, elite, Overijse

UCI Cyclo-cross

  • TV 2 Play
14:00

Erste Bank Open | Finale

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

FRISCH AUF Göppingen – SG Flensburg-Handewitt

Bundesliga · Betsson 2.70 | 8.50 | 1.75 Betsson

14:00

SG Flensburg-Handewitt – FRISCH AUF Göppingen

Bundesliga (9. runde) · Betsson 2.70 | 8.50 | 1.75 Betsson

14:30

Notodden FK – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:30

Rosenborg 2 – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:45
15:00
15:00

Menn, elite, Overijse

UCI Cyclo-cross

  • TV 2 Play
15:00

Gornik Leczna – Raków Częstochowa

Ekstraklasa · Betsson 5.50 | 3.75 | 1.63 Betsson

  • Ekstraklasa TV
15:00
15:30

Fjellhammer – Ålgård

1. divisjon kvinner (Håndball)

15:45

Byåsen – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00
16:00

Asker – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Eidsvold – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Nærbø – Runar

REMA 1000-ligaen

16:00
16:00

Molde HK – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

Sandnes – St. Hallvard

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Viking Håndball – Falk

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Tbv Lemgo – Füchse Berlin

Bundesliga (9. runde) · Betsson 3.30 | 9.00 | 1.55 Betsson

16:03

Motocross: VM - 2. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:15

Atlético Madrid – Real Betis

La Liga · Betsson 1.52 | 4.33 | 6.50 Betsson

17:00

Bækkelaget – Arendal

REMA 1000-ligaen

17:30

Borussia Mönchengladbach – Bochum

Bundesliga · Betsson 1.38 | 5.00 | 8.50 Betsson

17:30

Örebro – Djurgården

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Legia Warszawa – Pogon Szczecin

Ekstraklasa · Betsson 2.50 | 3.25 | 2.75 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:00

Viking – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 25) · Betsson 1.75 | 4.20 | 4.33 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Strømsgodset – Molde

Eliteserien (Runde 25) · Betsson 4.00 | 4.20 | 1.83 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Stabæk – Haugesund

Eliteserien (Runde 25) · Betsson 3.40 | 3.40 | 2.20 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Bodø/Glimt – Sandefjord

Eliteserien (Runde 25) · Betsson 1.30 | 6.00 | 9.50 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers

NFL

18:00

Carolina Hurricanes – Arizona Coyotes

NHL

18:00
18:00

Chicago Bears – San Francisco 49ers

NFL (Uke 8)

18:00

Volda Håndball – Bærum

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00

Oppsal – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Fjellhammer – Elverum

REMA 1000-ligaen

18:00

Kolstad – Haslum

REMA 1000-ligaen

18:00

Halden – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:03

Bermuda Championship - Dag 4

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00

Follo – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

20:00

Vålerenga – Brann

Eliteserien (Runde 25) · Betsson 1.83 | 4.00 | 4.20 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00
20:45

Clermont Foot – Olympique Marseille

Ligue 1 · Betsson 2.90 | 3.70 | 2.27 Betsson

21:00

Real Sociedad – Athletic Bilbao

La Liga · Betsson 2.15 | 3.30 | 3.75 Betsson

21:00

Anaheim Ducks – Montreal Canadiens

NHL

21:00

Los Angeles Kings – Buffalo Sabres

NHL (Seriespill)

21:05

Los Angeles Chargers – New England Patriots

NFL (Uke 8)

21:25

New Orleans Saints – Tampa Bay Buccaneers

NFL

22:00

New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets

NHL (Seriespill)

01:20

Minnesota Vikings – Dallas Cowboys

NFL

02:00

Seattle Kraken – New York Rangers

NHL (Seriespill)

02:00

World Series - Game 5

Major League Baseball

1 nov

mandag

11:00

Paris Masters - Dag 1

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Paris Masters - Dag 1

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:48

English Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Strømmen – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Vålerenga 2 – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Paris Masters - Dag 1

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Nardo – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Paris Masters - Dag 1

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

HamKam – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Ranheim – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Sandnes Ulf – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
18:00

Åsane Fotball – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:30
19:00

KoldingQ – Aarhus Gf

Kvindeligaen (11. runde)

19:00
19:00

Malmö Redhawks – Leksands IF

SHL · Betsson 2.33 | 4.20 | 2.75 Betsson

19:48

English Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Aalesund – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:00

Tampa Bay Lightning – Washington Capitals

NHL (Seriespill)

01:00

Chicago Blackhawks – Ottawa Senators

NHL (Seriespill)

01:15

Kansas City Chiefs – New York Giants

NFL (Uke 8)

02:30

Edmonton Oilers – Seattle Kraken

NHL (Seriespill)

2 nov

tirsdag

11:00

Paris Masters - Dag 2

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Paris Masters - Dag 2

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:48

English Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Paris Masters - Dag 2

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Paris Masters - Dag 2

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:45
19:00

Brynäs – IK Oskarshamn

SHL

19:00

Skellefteå AIK – Luleå HF

SHL

19:00

Djurgården – Färjestad BK

SHL

19:00

Rögle BK – Växjö Lakers

SHL

19:00

Linköpings HC – Örebro Hockey

SHL

19:00

Timrå IK – Frölunda

SHL

19:30

Paris Masters - Dag 2

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:48

English Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:45

Luton Town – Middlesbrough

Championship (16. runde) · Betsson 2.45 | 3.40 | 3.00 Betsson

21:00
21:30

Paris Masters - Dag 2

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:00

Toronto Maple Leafs – Vegas Golden Knights

NHL (Seriespill)

00:00

Philadelphia Flyers – Arizona Coyotes

NHL (Seriespill)

00:00

Montreal Canadiens – Detroit Red Wings

NHL (Seriespill)

01:00

Winnipeg Jets – Dallas Stars

NHL (Seriespill)

01:00

Minnesota Wild – Ottawa Senators

NHL (Seriespill)

02:00

Calgary Flames – Nashville Predators

NHL (Seriespill)

03:00

Vancouver Canucks – New York Rangers

NHL (Seriespill)

03:00

Anaheim Ducks – New Jersey Devils

NHL (Seriespill)

03:30

San Jose Sharks – Buffalo Sabres

NHL (Seriespill)

3 nov

onsdag

11:00

Paris Masters - Dag 3

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Paris Masters - Dag 3

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:48

English Open - 2. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Paris Masters - Dag 3

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Paris Masters - Dag 3

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00
18:00

Flint – Romerike Ravens

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:45
19:15

Vipers – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

19:30

Paris Masters - Dag 3

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:48

English Open - 2. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00
21:00
21:00
21:30

Paris Masters - Dag 3

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
4 nov

torsdag

11:00

Paris Masters - Dag 4

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Paris Masters - Dag 4

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:48

English Open - 3. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Paris Masters - Dag 4

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30

FC Flora Tallinn – Anorthosis Famagusta

UEFA Conference League · Betsson 2.40 | 3.60 | 2.75 Betsson

17:00

Paris Masters - Dag 4

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:15

Norge – Danmark

Golden League

  • TV 2
  • TV 2 Play
18:45

Lincoln Red Imps FC – Sk Slovan Bratislava

UEFA Conference League · Betsson 6.00 | 4.33 | 1.50 Betsson

18:45

Real Sociedad – Sk Sturm Graz

Europa League

18:45

Olympiakos – Eintracht Frankfurt

Europa League · Betsson 2.45 | 3.75 | 2.75 Betsson

18:45
19:00

Färjestad BK – Linköpings HC

SHL

19:00

Luleå HF – Timrå IK

SHL

19:00

Växjö Lakers – Brynäs

SHL

19:00

Örebro Hockey – Skellefteå AIK

SHL

19:00

Leksands IF – Djurgården

SHL

19:00

Rögle BK – IK Oskarshamn

SHL

19:00

Frölunda – Malmö Redhawks

SHL

19:30

Paris Masters - Dag 4

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:03

Mayakoba Classic - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Olympique Marseille – Lazio

Europa League

21:00
21:00
21:00
21:00

Dinamo Zagreb – Rapid Wien

Europa League

21:00
21:00
21:00
21:30

Paris Masters - Dag 4

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
5 nov

fredag

12:48

English Open - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Paris Masters - Kvartfinale

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Paris Masters - Kvartfinale

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Wisla Plock – Termalica Nieciecza

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:00

Viborg FF – FC Nordsjælland

Superligaen

19:30

Paris Masters - Kvartfinale

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:03

Mayakoba Classic - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Mainz – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · Betsson 2.50 | 3.40 | 2.90 Betsson

20:30

Slask Wroclaw – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
21:00
21:00

Athletic Bilbao – CF Cadiz

La Liga

21:00

Lens – Troyes AC

Ligue 1

21:30

Paris Masters - Kvartfinale

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
6 nov

lørdag

12:30

Piast Gliwice – Warta Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
13:00

Brattvåg – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Grorud – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

Tromsdalen – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

KFUM Oslo – Sogndal

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

Egersund – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Øygarden FK – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Bærum – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Odd 2 – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Flekkerøy – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Levanger – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Eidsvold – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Vard Haugesund – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Fløya – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Moss FK – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Skeid Fotball – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Asker – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:30

Manchester United – Manchester City

Premier League · Betsson 5.20 | 4.30 | 1.64 Betsson

  • TV 2 Play
14:00

Paris Masters - Semifinale

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Bryne – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Fredrikstad – Aalesund

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
15:00

Raufoss – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Stjørdals/Blink – HamKam

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Radomiak Radom – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Elfsborg – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
15:15

Rögle BK – Linköpings HC

SHL

15:15

Malmö Redhawks – IK Oskarshamn

SHL

15:15

Frölunda – Skellefteå AIK

SHL

15:15

Timrå IK – Brynäs

SHL

15:30
15:30
16:00
16:30

Paris Masters - Semifinale

ATP (ATP Tour Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:45

Norge – Nederland

Golden League

  • TV 2
  • TV 2 Play
17:00

Lille – Angers

Ligue 1

17:30

Mjällby – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Djurgården – Halmstad

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Lechia Gdansk – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Växjö Lakers – Leksands IF

SHL

18:00

Örebro Hockey – Färjestad BK

SHL

18:00

Luleå HF – Djurgården

SHL

18:00

Sarpsborg 08 – Stabæk

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Brann – Rosenborg

Eliteserien (Runde 26)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:30