TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 30 man
  • 1 idag
  • 2 ons
  • 3 tor
  • 4 fre
  • 5 lør
  • 6 søn
  • 7 man
  • 8 tir
  • 9 ons
  • 10 tor
  • 11 fre
  • 12 lør

Premier League på TV og Live Stream

Tag: Premier League

30 nov

i går, mandag

13:45

Betway UK Championship - Runde 3

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

SKA St Petersburg – Jokerit Helsinki

KHL

17:30

Magnus Carlsen - Wesley So | Finale

Champions Chess Tour (Dag 9)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
18:00

Lechia Gdansk – Lech Poznan

0-1

Ekstraklasa

18:00

Wisla Plock – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

18:00

Serbia – Finland

FIBA EuroBasket

18:30

Leicester – Fulham

1-2

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
18:30

Torino – Sampdoria

2-2

Serie A

18:45

FC Tatabanya – Rhein Neckar Löwen

EHF Cup

19:00

Brøndby IF – Lyngby

4-1

Superliga

19:45

Betway UK Championship - Runde 3

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Trekning - 3. runde

FA-cupen

20:45

Genoa – Parma

1-2

Serie A

20:45

Canvey Island – Boreham Wood

0-3

FA-cupen (2. runde)

21:00

West Ham – Aston Villa

2-1

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Real Betis – Eibar

0-2

La Liga

02:15

Philadelphia Eagles – Seattle Seahawks

NFL

1 des

I dag, tirsdag

Tidligere kamper i dag
14:00

Kurt Maflin - Kyren Wilson | UK Championship

Snooker (Runde 3)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Fenerbahce – ZVVZ USK Praha

Euroleague, kvinner (1. runde | Gruppe B)

16:45

eSuperliga

eSuperliga (9. runde)

17:00

WBC Dynamo Kursk – Nadezhda Orenburg

Euroleague, kvinner (1. runde | Gruppe A)

17:00

UMMC Ekaterinburg – Famila Schio

Euroleague, kvinner (1. runde | Gruppe C)

17:00

Altibox Eserien 2020: 12-14. serierunde

eSerien

18:00

Bourges Basket – Sopron Basket

Euroleague, kvinner (1. runde | Gruppe D)

18:00

LDLC ASVEL Feminin – Arka Gdynia

Euroleague, kvinner (1. runde | Gruppe B)

18:45

Toulouse Handball – Orlen Wisla Plock

EHF Cup

18:45

Füchse Berlin – Dinamo Bucuresti

EHF Cup

18:45

CSKA Moskva – Besiktas Mogaz

EHF Cup

18:45

IFK Kristianstad – TATRAN Presov

EHF Cup

18:55

Shakhtar Donetsk – Real Madrid

2-0

Champions League (Gruppe B)

18:55

Lokomotiv Moskva – Red Bull Salzburg

1-3

Champions League (Gruppe A)

19:00

Ac Le Havre – Auxerre

1-1

Ligue 2

19:00

Paris FC – FC Sochaux

0-0

Ligue 2

19:00

Djurgården – Leksands IF

SHL

19:00

Malmö Redhawks – Linköpings HC

SHL

19:00

Rögle BK – HV 71

SHL

19:00

Skellefteå AIK – Luleå HF

SHL

19:00

Växjö Lakers – Frölunda

SHL

19:00

Frisk Asker – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Brynäs – Örebro Hockey

SHL

19:30

2020 Mosconi Cup - Dag 1

Biljard

19:45

Betway UK Championship - Runde 3

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

TTT Riga – Spar Girona

Euroleague, kvinner (1. runde | Gruppe C)

20:45

HC Fivers Margareten – Abanca Ademar Leon

EHF Cup

20:45

Montpellier HB – Alingsås HK

EHF Cup

20:45

Nasice Nexe – Magdeburg

EHF Cup

20:45

Sporting CP – USAM Nimes

EHF Cup

20:45

Trimo Trebnje – HC Eurofarm Rabotnik

EHF Cup (Gruppe D | 5. runde)

21:00

Borussia Mönchengladbach – Inter

2-3

Champions League (Gruppe B)

21:00

Olympique Marseille – Olympiakos

2-1

Champions League (Gruppe C)

21:00

Atlético Madrid – Bayern München

1-1

Champions League (Gruppe A)

21:00

Liverpool – Ajax

1-0

Champions League (Gruppe D)

21:00

Atalanta – FC Midtjylland

1-1

Champions League (Gruppe D)

21:00

Porto – Manchester City

0-0

Champions League (Gruppe C)

21:00

Rotherham – Brentford

0-2

Championship

2 des

i morgen, onsdag

09:00

Golf in Dubai Championship - 1. runde

European Tour

13:45

Betway UK Championship - 8-delsfinale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:45

eSuperliga

eSuperliga (10. runde)

17:00

Vikhammer HK – Nøtterøy

1. divisjon menn (Håndball)

17:00

Nadezhda Orenburg – Perfumerias Avenida

Euroleague, kvinner (2. runde | Gruppe A)

18:00

Gimle – Bærum Basket

BLNO Menn

18:00

Lillestrøm – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Sarpsborg 08 – Kristiansund

Eliteserien

18:30

Rælingen – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:45
18:55

İstanbul Başakşehir – Leipzig

Champions League (Gruppe H) · Unibet 7.75 | 5.10 | 1.43 Unibet

18:55
19:30

2020 Mosconi Cup - Dag 2

Biljard

19:45

Betway UK Championship - 8-delsfinale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:45
20:45

UTSATT: HC PPD Zagreb – HBC Nantes

EHF Champions League

  • Ubestemt kanal
21:00

Manchester United – Paris Saint-Germain

Champions League (Gruppe H) · Unibet 2.95 | 3.60 | 2.45 Unibet

21:00

Borussia Dortmund – Lazio

Champions League (Gruppe F) · Unibet 1.62 | 4.55 | 5.35 Unibet

21:00

Ferencvarosi TC – Barcelona

Champions League (Gruppe G) · Unibet 6.25 | 4.65 | 1.54 Unibet

21:00
21:00
21:00
21:40

Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens

NFL · Unibet 1.23 | 0.00 | 4.60 Unibet

3 des

torsdag

08:00

Golf in Dubai Championship - 2. runde

European Tour (1:2)

10:00

South African Open - Dag 1

European Tour

11:00

Golf in Dubai Championship - 2. runde

European Tour (2:2)

13:30

10km sprint: Menn - Kontiolahti

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
14:00

WRC 2020: Rally Monza

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

South African Open - Dag 1

European Tour

15:00

Arka Gdynia – Fenerbahce

Euroleague, kvinner (2. runde | Gruppe B)

15:00

Betway UK Championship - 8-delsfinale

Snooker

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30

7,5km sprint: Kvinner - Kontiolahti

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

Famila Schio – TTT Riga

Euroleague, kvinner (2. runde | Gruppe C)

18:00

CSKA Moskva – Olympiakos Pireus

Euroleague · Unibet 1.22 | 19.00 | 4.90 Unibet

18:00

Romania – Tyskland

Håndball-EM kvinner (Innledende D - Dag 1) · Unibet 3.30 | 10.00 | 1.49 Unibet

18:00

ZVVZ USK Praha – LDLC ASVEL Feminin

Euroleague, kvinner (2. runde | Gruppe B)

18:00

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

18:15

Russland – Spania

Håndball-EM kvinner (Innledende B - Dag 1) · Unibet 1.61 | 9.00 | 2.95 Unibet

18:30

Stjernen Hockey – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
18:30

UTSATT: Lillehammer IK – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:45

SG Flensburg-Handewitt – MOL-Pick Szeged

EHF Champions League · Unibet 1.47 | 9.50 | 3.35 Unibet

18:45

HC Motor Zaporozhye – RK Celje Pivovarna Lasko

EHF Champions League

18:45
18:55
18:55

CSKA Moskva – Wolfsberger AC

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55
18:55
18:55
18:55
18:55

Royal Antwerp FC – Ludogorets

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Sivasspor – Villarreal

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55
19:00

Esbjerg – Kolding IF

Dansk 1. divisjon

19:00

Manglerud Star – Stavanger Oilers

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
19:00

Färjestad BK – Skellefteå AIK

SHL · Unibet 2.06 | 4.20 | 2.95 Unibet

19:00
19:00
19:00

Linköpings HC – Rögle BK

SHL · Unibet 3.00 | 4.30 | 2.02 Unibet

19:00

Luleå HF – Malmö Redhawks

SHL · Unibet 1.50 | 5.30 | 4.80 Unibet

19:00

IK Oskarshamn – Växjö Lakers

SHL

19:00

Örebro Hockey – Frölunda

SHL

19:30

2020 Mosconi Cup - Dag 3

Biljard

19:45

Betway UK Championship - 8-delsfinale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Spar Girona – UMMC Ekaterinburg

Euroleague, kvinner (2. runde | Gruppe C)

20:05

Mayakoba Golf Classic

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30
20:30

Sverige – Tsjekkia

Håndball-EM kvinner (Innledende B - Dag 1) · Unibet 1.11 | 15.00 | 9.00 Unibet

21:00

Benfica – Lech Poznan

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

CFR Cluj – PFC CSKA-Sofia

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Omonia Nicosia – PAOK Thessaloniki

Europa League · Unibet 6.50 | 3.95 | 1.55 Unibet

  • TV 2 Sumo
21:00
21:00
21:00

SK Slavia Praha – Hapoel Beer Sheva

Europa League · Unibet 1.24 | 6.15 | 11.00 Unibet

  • TV 2 Sumo
21:00

Basket Landes – Bourges Basket

Euroleague, kvinner (2. runde | Gruppe D)

21:00

Volunteers of America Classic - Dag 1

LPGA

02:30

Sporting Kansas City – Minnesota United

Major League Soccer · Unibet 1.65 | 3.90 | 5.00 Unibet

4 des

fredag

07:30

Golf in Dubai Championship - 3. runde

European Tour

09:00

Sprint - Fristil: Prolog - Lillehammer

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
09:40

UTSATT: Klassisk sprint: Prolog - Lillehammer

Langrenn Verdenscup

  • Ubestemt kanal
11:10

Sprint - Fristil: Finaler - Lillehammer

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
12:00

South African Open - Dag 2

European Tour

12:15

UTSATT: Klassisk sprint: Finaler - Lillehammer

Langrenn Verdenscup

  • Ubestemt kanal
12:30

WRC 2020: Rally Monza

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:45

Betway UK Championship - Kvartfinale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:10

5km: Kvinner - Lillehammer

NM kombinert

  • NRK 1
  • NRK TV
14:30

Sakhir GP - Trening 1

Formel 1

14:40

10km: Menn - Lillehammer

NM kombinert

  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

WRC 2020: Rally Monza

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Fenerbahce – LDLC ASVEL Feminin

Euroleague, kvinner (3. runde | Gruppe B)

15:30

Hopp: Menn - Nizhny Tagil | Kvalifisering

Skihopp Verdenscup (HS134)

  • NRK 1
  • NRK TV
16:30

Basket Landes – Sopron Basket

Euroleague, kvinner (3. runde | Gruppe D)

16:45

Sakhir GP - Kvalifisering

Formel 2

16:55

Hopp: Kvinner - Lillehammer

NM Hopp

  • NRK 2
  • NRK TV
17:00

WBC Dynamo Kursk – Perfumerias Avenida

Euroleague, kvinner (3. runde | Gruppe B)

17:00

UMMC Ekaterinburg – TTT Riga

Euroleague, kvinner (3. runde | Gruppe C)

18:00

Arka Gdynia – ZVVZ USK Praha

Euroleague, kvinner (3. runde | Gruppe B)

18:15

Ungarn – Kroatia

Håndball-EM kvinner (Innledende C - Dag 1) · Unibet 1.12 | 14.00 | 9.00 Unibet

18:15

Frankrike – Montenegro

Håndball-EM kvinner (Innledende A - Dag 1) · Unibet 1.22 | 12.00 | 6.00 Unibet

18:30

Sakhir GP - Trening 2

Formel 1

19:00

HB Køge – FC Helsingør

Dansk 1. divisjon

19:00

Skive IK – Hobro IK

Dansk 1. divisjon

19:30

2020 Mosconi Cup - Dag 4

Biljard

19:45

Betway UK Championship - Kvartfinale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Spar Girona – Famila Schio

Euroleague, kvinner (3. runde | Gruppe C)

20:00

Mayakoba Golf Classic

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Sandefjord – Runar

REMA 1000-ligaen

20:30

Hertha Berlin – 1. FC Union Berlin

Bundesliga · Unibet 2.33 | 3.40 | 3.00 Unibet

20:30
20:30

Nederland – Serbia

Håndball-EM kvinner (Innledende C - Dag 1) · Unibet 1.44 | 10.00 | 3.60 Unibet

20:30

Cracovia Krakow – Wisla Krakow

Ekstraklasa

20:30

Danmark – Slovenia

Håndball-EM kvinner (Innledende A - Dag 1) · Unibet 1.25 | 12.00 | 5.40 Unibet

20:45

Queen Of The South – Inverness

Scottish Championship (6. runde)

21:00

Olympique Nimes – Olympique Marseille

Ligue 1

21:00

Volunteers of America Classic - Dag 2

LPGA

21:00
5 des

lørdag

07:30

Golf in Dubai Championship - Siste runde

European Tour

08:55

15km klassisk: Menn - Lillehammer

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
09:00

WRC 2020: Rally Monza

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:20

Aking Verdenscup - Runde 1 i dobbel

Aking Verdenscup (Altenberg, Tyskland)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:20

UTSATT: Skiathlon: Kvinner - Lillehammer

Langrenn Verdenscup (7,5km/7,5km)

  • Ubestemt kanal
10:30

Storslalåm: Menn - Santa Caterina Valfurva | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
11:15

10km klassisk: Kvinner - Lillehammer

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
11:30

Super-G: Kvinner - St. Moritz

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11:45

UTSATT: Skiathlon: Menn - Lillehammer

Langrenn Verdenscup (15km/15km)

  • Ubestemt kanal
12:00

777 Esports – Bifrost

Telialigaen (Semifinale 1)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
12:00

South African Open - Dag 3

European Tour

12:35

Hopp: Kvinner - Lillehammer

NM Hopp

  • NRK 1
  • NRK TV
13:00
13:00

UTSATT: Skeid Fotball – Asker

OBOS-ligaen (Kvalifisering til OBOS-ligaen 2:2)

  • Ubestemt kanal
13:10

Sakhir GP - Race 1

Formel 2

13:20

12,5km jaktstart: Menn - Kontiolahti

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:30

Reading – Nottingham Forest

Championship

13:30

Storslalåm: Menn - Santa Caterina Valfurva | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 2
14:00

Fremad Amager – Viborg FF

Dansk 1. divisjon

14:00

5km: Kvinner - Lillehammer

NM kombinert

  • NRK 2
  • NRK TV
14:30

10km: Menn - Lillehammer

NM kombinert

  • NRK 1
  • NRK TV
14:30

WRC 2020: Rally Monza

FIA WRC

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Troyes AC – Paris FC

Ligue 2

15:00

Fyllingen – Nidaros Jets

BLNO Menn

15:00

UTSATT: Hopp: Menn - Lillehammer

Skihopp Verdenscup (HS98)

  • Ubestemt kanal
15:00

Jagiellonia Bialystok – Warta Poznan

Ekstraklasa

15:00

Sakhir GP - Trening 3

Formel 1

15:15

Frölunda – Rögle BK

SHL

15:15

Skellefteå AIK – Brynäs

SHL

15:15

4x6km stafett: Kvinner - Kontiolahti

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:15

Växjö Lakers – Linköpings HC

SHL

15:30
15:30

Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

Bundesliga · Unibet 4.40 | 4.10 | 1.73 Unibet

15:30

Freiburg – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · Unibet 4.10 | 3.90 | 1.81 Unibet

15:30

Apeks – Oilers Esport

Telialigaen (Semifinale 2)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
16:00

Coventry – Rotherham

Championship

16:00

St Mirren – Aberdeen

Scottish Premier League

16:00

Stavanger Oilers – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
16:00

Vålerenga – Manglerud Star

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
16:00

Polen – Romania

Håndball-EM kvinner (Innledende D - Dag 2)

17:00

Hopp: Menn - Nizhny Tagil

Skihopp Verdenscup (HS134)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

Nøtterøy – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

17:30

Asker Aliens – Tromsø Storm

BLNO Menn

17:30

Slask Wroclaw – Raków Częstochowa

Ekstraklasa

18:00

Leksands IF – Luleå HF

SHL

18:00

Malmö Redhawks – Djurgården

SHL

18:00

Örebro Hockey – Färjestad BK

SHL

18:00

IK Oskarshamn – HV 71

SHL

18:00

Lillehammer IK – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
18:00

Narvik – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
18:00

Sakhir GP - Kvalifisering

Formel 1

18:15

Tsjekkia – Russland

Håndball-EM kvinner (Innledende B - Dag 2)

18:15

Tyskland – Norge

Håndball-EM kvinner (Innledende D - Dag 2)

18:30
18:30
18:30

Atlético Madrid – Real Valladolid

La Liga · Unibet 1.40 | 4.60 | 9.50 Unibet

19:00
19:00

Volunteers of America Classic - Dag 3

LPGA

19:30

Asker BC – Høybråten

BLNO Kvinner

20:00

Ajax – Twente

Eredivisie

20:00

Legia Warszawa – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

20:00

Betway UK Championship - Semifinale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Mayakoba Golf Classic

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Spania – Sverige

Håndball-EM kvinner (Innledende B - Dag 2)

20:45
20:45

HC Erlangen – Leipzig

Bundesliga

21:00

Montpellier – Paris Saint-Germain

Ligue 1 · Unibet 7.25 | 4.30 | 1.47 Unibet

6 des

søndag

08:55

10km fri: Kvinner - Lillehammer

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
10:00

WRC 2020: Rally Monza

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Storslalåm: Menn - Santa Caterina Valfurva | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
10:30

UTSATT: Stafett: Menn - Lillehammer

Langrenn Verdenscup (4x7,5km)

  • Ubestemt kanal
10:55

15km fri: Menn - Lillehammer

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

South African Open - Siste dag

European Tour

11:30

Super-G: Kvinner - St. Moritz

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
12:00

WRC 2020: Rally Monza

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:45

4x7,5km stafett: Menn - Kontiolahti

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:00

LSK Kvinner – Lyn

Toppserien

13:00
13:00

Sandviken – Avaldsnes

Toppserien

13:00

Asker – Skeid Fotball

Kvalifisering OBOS-ligaen

13:00

Storslalåm: Menn - Santa Caterina Valfurva | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK TV
  • SVT 1
13:00

Vålerenga – Arna-Bjørnar

Toppserien

13:00

Klepp – Rosenborg

Toppserien

13:20

Sakhir GP - Race 2

Formel 2

13:30

SG Flensburg-Handewitt – FRISCH AUF Göppingen

Bundesliga

13:30

Chelsea – West Ham

Women's Super League

14:00

FC Fredericia – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon

14:00

Narvik – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
14:00

Betway UK Championship - Semifinale

Snooker

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:05

UTSATT: Stafett: Kvinner - Lillehammer

Langrenn Verdenscup (4x5km)

  • Ubestemt kanal
14:30

Bærum Basket – Ullern

BLNO Kvinner

14:45

Paris Saint-Germain – Paris FC

Fransk Division 1, kvinner (10. runde)

15:00

Parma – Benevento

Serie A

15:00

Vendsyssel FF – Silkeborg IF

Dansk 1. divisjon

15:00

Rögle BK – Växjö Lakers

SHL

15:00

UTSATT: Hopp: Menn - Lillehammer

Skihopp Verdenscup (HS140)

  • Ubestemt kanal
15:00

HamKam – Lillestrøm

OBOS-ligaen

15:00

Piast Gliwice – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

15:00

Bærum Basket – Fyllingen

BLNO Menn

15:00

Bordeaux – Stade Brest

Ligue 1

15:00
15:00
15:15
15:15

10km jaktstart: Kvinner - Kontiolahti

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:30
15:30

Ammerud – Tromsø Storm

BLNO Menn

15:30

Everton – Manchester City

Women's Super League (8. runde)

16:00

Frøya – Nidaros Jets

BLNO Menn

16:00

Serbia – Ungarn

Håndball-EM kvinner (Innledende C - Dag 2)

16:00

Hopp: Menn - Nizhny Tagil

Skihopp Verdenscup (HS134)

  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

HSG Wetzlar – TVB 1898 Stuttgart

Bundesliga (11. runde)

16:00

Elverum – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

16:00

Grüner – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
17:00

Brann – Sarpsborg 08

Eliteserien

17:00

Strømsgodset – Haugesund

Eliteserien

17:00

Mjøndalen – Start

Eliteserien

17:00

Sandefjord – Viking

Eliteserien

17:00

Bodø/Glimt – Stabæk

Eliteserien

17:30

Lech Poznan – Podbeskidzie Bielsko Biala

Ekstraklasa

18:00
18:00

Bækkelaget – Drammen

REMA 1000-ligaen

18:00

Halden – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

18:00

Haslum – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:00

Nærbø – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:10

Sakhir GP - Race

Formel 1

18:15

Ulriken – Bergen Elite

BLNO Kvinner

18:15

Kroatia – Nederland

Håndball-EM kvinner (Innledende C - Dag 2)

18:15

Slovenia – Frankrike

Håndball-EM kvinner (Innledende A - Dag 2)

19:00

Molde – Aalesund

Eliteserien

19:00

Volunteers of America Classic - Siste dag

LPGA

19:45

Betway UK Championship - Finale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:15
20:30

Montenegro – Danmark

Håndball-EM kvinner (Innledende A - Dag 2)

21:00

Columbus Crew – New England Revolution

Major League Soccer

22:00

Mayakoba Golf Classic

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:25

Green Bay Packers – Philadelphia Eagles

NFL · Unibet 1.25 | 0.00 | 4.35 Unibet

22:25

Los Angeles Chargers – New England Patriots

NFL · Unibet 1.94 | 0.00 | 1.94 Unibet

02:20

Kansas City Chiefs – Denver Broncos

NFL · Unibet 1.12 | 0.00 | 7.00 Unibet

7 des

mandag

13:00

Sandnes Ulf – Jerv

OBOS-ligaen

13:00

Grorud – Kongsvinger

OBOS-ligaen

13:00

KFUM Oslo – Øygarden FK

OBOS-ligaen

13:00

Ullensaker/Kisa – Sogndal

OBOS-ligaen

13:00

Stjørdals/Blink – Raufoss

OBOS-ligaen

13:00

Åsane Fotball – Strømmen

OBOS-ligaen

13:45

Scottish Open - 1. runde

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Pogon Szczecin – Stal Mielec

Ekstraklasa

18:00

Vålerenga – Rosenborg

Eliteserien

18:15

Spania – Tsjekkia

Håndball-EM kvinner (Innledende B - Dag 3)

18:15

Tyskland – Polen

Håndball-EM kvinner (Innledende D - Dag 3)

19:45

Scottish Open - 1. runde

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Russland – Sverige

Håndball-EM kvinner (Innledende B - Dag 3)

20:30

Romania – Norge

Håndball-EM kvinner (Innledende D - Dag 3)

20:30

Wisla Plock – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

8 des

tirsdag

13:45

Scottish Open - 1. runde

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Altibox Eserien 2020: 15-17. serierunde

eSerien

18:15

Serbia – Kroatia

Håndball-EM kvinner (Innledende C - Dag 3)

18:15

Montenegro – Slovenia

Håndball-EM kvinner (Innledende A - Dag 3)

18:30

Manglerud Star – Lillehammer IK

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
18:55

Zenit – Borussia Dortmund

Champions League (Gruppe F)

18:55

Lazio – Club Brugge

Champions League (Gruppe F)

19:00

Örebro Hockey – Leksands IF

SHL · Unibet 1.92 | 4.20 | 3.25 Unibet

19:00

Växjö Lakers – IK Oskarshamn

SHL

19:00

Luleå HF – Rögle BK

SHL

19:00

Brynäs – Djurgården

SHL

19:00

Storhamar – Stavanger Oilers

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sumo
19:00

Malmö Redhawks – Skellefteå AIK

SHL

19:45

Scottish Open - 1. runde

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Nederland – Ungarn

Håndball-EM kvinner (Innledende C - Dag 3)

20:30

Frankrike – Danmark

Håndball-EM kvinner (Innledende A - Dag 3)

21:00

Barcelona – Juventus

Champions League (Gruppe G)

21:00

Chelsea – FC Krasnodar

Champions League (Gruppe E)

21:00

Leipzig – Manchester United

Champions League (Gruppe H)

21:00

Dynamo Kiev – Ferencvarosi TC

Champions League (Gruppe G)

21:00

Paris Saint-Germain – İstanbul Başakşehir

Champions League (Gruppe H)

21:00

Rennes – Sevilla

Champions League (Gruppe E)

02:05

Baltimore Ravens – Dallas Cowboys

NFL

9 des

onsdag

12:00

FC Minsk – LSK Kvinner

Womens Champions League (16.-delsfinale | Kamp 1)

  • Ubestemt kanal
13:45

Scottish Open - 2. runde

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Kvalifisering til OBOS-ligaen

OBOS-ligaen (2. plass PostNord - 14. plass OBOS)

17:00

Vålerenga – Brøndby

Womens Champions League (16.-delsfinale | Kamp 1)

  • Ubestemt kanal
18:00

Nøtterøy – Sandnes

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Kristiansund – Odd

Eliteserien

18:00

Start – Brann

Eliteserien

18:00

Sarpsborg 08 – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Aalesund – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Haugesund – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:30

HK Herulf Moss – Vikhammer HK

1. divisjon menn (Håndball)

18:55

FC Midtjylland – Liverpool

Champions League (Gruppe D)

18:55

Ajax – Atalanta

Champions League (Gruppe D)

19:45

Scottish Open - 2. runde

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Bayern München – Lokomotiv Moskva

Champions League (Gruppe A)

21:00

Real Madrid – Borussia Mönchengladbach

Champions League (Gruppe B)

21:00

Red Bull Salzburg – Atlético Madrid

Champions League (Gruppe A)

21:00

Manchester City – Olympique Marseille

Champions League (Gruppe C)

21:00

Inter – Shakhtar Donetsk

Champions League (Gruppe B)

21:00

Olympiakos – Porto

Champions League (Gruppe C)

10 des

torsdag

08:00

DP World Tour Championship - Dag 1

European Tour

13:00

Jerv – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

13:00

Strømmen – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

13:45

Scottish Open - 3. runde

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

VM Skiflygning: Menn - Kvalifisering | Planica

Hopp - VM (HS240)

  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

Rosenborg – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Viking – Vålerenga

Eliteserien

18:55

Bayer Leverkusen – SK Slavia Praha

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

FC Dundalk – Arsenal

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Hapoel Beer Sheva – Nice

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Lech Poznan – Rangers

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

PAOK Thessaloniki – Granada

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

PFC CSKA-Sofia – Roma

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

PSV Eindhoven – Omonia Nicosia

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

HNK Rijeka – AZ Alkmaar

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Napoli – Real Sociedad

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Standard Liege – Benfica

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Young Boys – CFR Cluj

Europa League

  • TV 2 Sumo
18:55

Rapid Wien – Molde

Europa League

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
19:00

Brynäs – Luleå HF

SHL

19:00

Djurgården – Örebro Hockey

SHL

19:00

HV 71 – Frölunda

SHL

19:00

Linköpings HC – Färjestad BK

SHL

19:00

Malmö Redhawks – IK Oskarshamn

SHL

19:00

Rögle BK – Skellefteå AIK

SHL

19:00

Växjö Lakers – Leksands IF

SHL

19:00

U.S. Women's Open - Dag 1

LPGA

19:30

Asker Aliens – Ammerud

BLNO Menn

19:45

Scottish Open - 4. runde

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:45

Elverum – SG Flensburg-Handewitt

EHF Champions League

21:00

Sporting Braga – Zorya Luhansk

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Celtic – Lille

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Dinamo Zagreb – CSKA Moskva

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Hoffenheim – Gent

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Leicester – AEK Athen

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Ludogorets – LASK Linz

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Maccabi Tel Aviv – Sivasspor

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

FC Slovan Liberec – Røde Stjerne

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Sparta Praha – Milan

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Tottenham – Royal Antwerp FC

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Villarreal – Qarabağ

Europa League

  • TV 2 Sumo
21:00

Wolfsberger AC – Feyenoord

Europa League

  • TV 2 Sumo
11 des

fredag

08:00

DP World Tour Championship - Dag 2

European Tour

11:30

7,5km sprint: Kvinner - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:45

Scottish Open - Kvartfinale

Snooker

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:20

10km sprint: Menn - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

VM Skiflygning: Menn - Individuell | Planica

Hopp - VM (HS240 - 1.-2. runde)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:45

QBE Shootout

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Podbeskidzie Bielsko Biala – Piast Gliwice

Ekstraklasa

19:00

Randers – Vejle BK

Superliga

19:00

QBE Shootout

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

U.S. Women's Open - Dag 2

LPGA

19:45

Scottish Open - Kvartfinale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Wolfsburg – Eintracht Frankfurt

Bundesliga · Unibet 2.25 | 3.40 | 3.20 Unibet

20:30

Zaglebie Lubin – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

20:45

Sassuolo – Benevento

Serie A

21:00
21:00
12 des

lørdag

08:00

DP World Tour Championship - Dag 3

European Tour

09:00

Aking Verdenscup: 1. runde doubles | Oberhof

Aking Verdenscup (Menn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Storslalåm: Kvinner - Courchevel | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
10:15

Aking Verdenscup: 2. runde doubles | Oberhof

Aking Verdenscup (Menn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:30

Utfor: Menn - Val d'Isere

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 2
11:00

Sprint: Prolog - Davos

Langrenn Verdenscup

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11:45

4x6km stafett: Kvinner - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
12:20

Verdenscupen Freestyle: Kulekjøring | Idre

Freestyle

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Storslalåm: Kvinner - Courchevel | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 2
13:00

Skeid Fotball – Asker

Kvalifisering OBOS-ligaen

13:30
13:30

Sprint: Finaler - Davos

Langrenn Verdenscup

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
14:00

Nidaros Jets – Ammerud

BLNO Menn

14:00

Scottish Open - Semifinale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00
14:00

Abu Dhabi GP - Kvalifisering

Formel 1

14:45

12,5km jaktstart: Menn - Hochfilzen

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

Crotone – Spezia Calcio

Serie A

15:00

TGS Arendal – Ålgård

1. divisjon kvinner (Håndball)

15:00

Warta Poznan – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

15:15

Brynäs – Linköpings HC

SHL

15:15

Färjestad BK – Växjö Lakers

SHL

15:15

Frölunda – Malmö Redhawks

SHL

15:15

HV 71 – Örebro Hockey

SHL

15:30
15:30

Borussia Mönchengladbach – Hertha Berlin

Bundesliga · Unibet 1.80 | 4.00 | 4.10 Unibet

15:30
16:00

Centrum Tigers – Frøya

BLNO Menn

16:00
16:00

Blast Premier Finaler

BLAST Premier

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
16:00

Asker BC – Ulriken

BLNO Kvinner

16:00

VM Skiflygning: Menn - Individuell | Planica

Hopp - VM (HS240 - 3. og siste runde)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

Olympique Marseille – Monaco

Ligue 1 · Unibet 2.40 | 3.50 | 2.85 Unibet

17:30

Gornik Zabrze – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

18:00

Luleå HF – Djurgården

SHL

18:00

Rögle BK – IK Oskarshamn

SHL

18:00

Skellefteå AIK – Leksands IF

SHL

18:00

Torino – Udinese

Serie A

18:30

Manchester United – Manchester City

Premier League · Unibet 4.10 | 3.90 | 1.85 Unibet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
18:30

1. FC Union Berlin – Bayern München

Bundesliga · Unibet 7.50 | 5.50 | 1.35 Unibet

19:00

QBE Shootout

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00

QBE Shootout

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

U.S. Women's Open - Dag 3

LPGA

19:45

Scottish Open - Semifinale

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Wisla Krakow – Legia Warszawa

Ekstraklasa

20:45

Lazio – Verona

Serie A

21:00

Real Madrid – Atlético Madrid

La Liga · Unibet 2.35 | 3.30 | 3.10 Unibet

    Annonse
    Annonse
    Annonce