TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 18 søn
  • 19 idag
  • 20 tir
  • 21 ons
  • 22 tor
  • 23 fre
  • 24 lør
  • 25 søn
  • 26 man
  • 27 tir
  • 28 ons
  • 29 tor
  • 30 fre

Premier League på TV og Live Stream

Tag: Premier League

18 apr

i går, søndag

05:35

Tasmania SuperSprint - Race 2

V8 Supercars

08:30

Tasmania SuperSprint - Race 1

V8 Supercars

10:30

MotoGP: Portugal GP - Oppvarming

MotoGP

11:10

Amstel Gold Race

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
12:00

Bodø/Glimt – Tromsø

1-1

Treningskamp

12:00

Rolex Monte-Carlo Masters - Dobbel finale

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Tyrkia Rundt - 8. etappe

UCI World Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:20

Moto3: Portugal GP - Race

MotoGP

12:30

Stal Mielec – Zaglebie Lubin

0-2

Ekstraklasa · NordicBet 2.70 | 3.30 | 2.55 NordicBet

  • Ekstraklasa TV
12:30

Sassuolo – Juventus

Serie A (kvinner) (18. runde)

13:00

Paris Saint-Germain – Saint Etienne

3-2

Ligue 1 · NordicBet 1.30 | 5.60 | 9.20 NordicBet

13:00

Sarpsborg 08 – Stabæk

2-2

Treningskamp

13:00

Åsane – Sandviken

Treningskamp

13:30

Magdeburg – MT Melsungen

Bundesliga (26. runde) · NordicBet 1.35 | 9.50 | 4.60 NordicBet

13:30

Austrian Golf Open - Siste dag

European Tour

14:00

Strømsgodset – Lillestrøm

2-3

Treningskamp

14:00

FC Fredericia – FC Helsingør

2-0

Dansk 1. divisjon

14:00

MotoGP: Portugal GP - Race

MotoGP

14:00

VfL Wolfsburg – Freiburg

Bundesliga kvinner (17. runde)

14:00

Amstel Gold Race

UCI Women's World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
14:00

SLT Arena Games

Super League Triathlon

14:00
14:30

Rolex Monte-Carlo Masters - Finale

ATP (ATP Masters 1000)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Wisla Plock – Jagiellonia Bialystok

2-2

Ekstraklasa · NordicBet 2.20 | 3.40 | 3.10 NordicBet

  • Ekstraklasa TV
15:00

Emilia Romagna GP - Race

Formel 1

15:00
15:00
15:00

Olympique Nimes – Racing Strasbourg

1-1

Ligue 1 · NordicBet 3.55 | 3.70 | 1.98 NordicBet

15:00

Fredrikstad – Ullensaker/Kisa

Treningskamp

15:15

Finale - Bracket A

BLAST Premier (Spring Showdown 2021)

  • TV 2 Sumo
15:30

Borussia Dortmund – Werder Bremen

4-1

Bundesliga · NordicBet 1.40 | 5.00 | 8.00 NordicBet

15:30

Moto2: Portugal GP - Race

MotoGP

16:00

SG Flensburg-Handewitt – Bergischer HC

Bundesliga (21. runde)

16:00

Gruppespillkamp - Menn

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
16:15
16:30

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00
17:15

Vuelta a Valencia - Etappe 5

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Legia Warszawa – Cracovia Krakow

0-0

Ekstraklasa · NordicBet 1.55 | 3.75 | 6.50 NordicBet

  • Ekstraklasa TV
17:30

Djurgården – IFK Norrköping

1-0

Allsvenskan · NordicBet 2.10 | 3.55 | 3.45 NordicBet

  • discovery+
18:00
18:00
18:00
18:00

Boston Bruins – Washington Capitals

NHL

18:00

Gruppespillkamp - Menn

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
18:30
18:30
18:30

Finale - Bracket B

BLAST Premier (Spring Showdown 2021)

  • TV 2 Sumo
19:30

Leicester – Southampton

1-0

FA-cupen (Semifinale) · NordicBet 1.94 | 3.75 | 4.20 NordicBet

19:45

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Toyota Owners 400

Nascar (Cup Series)

21:00

Buffalo Sabres – Pittsburgh Penguins

NHL

21:00

New Jersey Devils – New York Rangers

NHL

21:00

RBC Heritage - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Sluttspillkamp - Kvinner

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
21:00

Honda Indy GP of Alabama - Race

Indycar

21:00
21:00
22:00

Anaheim Ducks – Vegas Golden Knights

NHL

23:00

Sluttspillkamp - Menn

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
00:30

Philadelphia Flyers – New York Islanders

NHL

01:00

Sluttspillkamp - Kvinner

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
01:00

Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs

NHL

01:08

Chicago Cubs – Atlanta Braves

Major League Baseball

03:00

Sluttspillkamp - Menn

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
03:00

UTSATT: Colorado Avalanche – Los Angeles Kings

NHL

  • Ubestemt kanal
19 apr

I dag, mandag

Tidligere kamper i dag
11:00

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Player
11:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Tour of the alps - 1. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:45

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Kvartfinale - Kvinner

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:10

Boston Red Sox – Chicago White Sox

Major League Baseball

18:00

Kvartfinale - Kvinner

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
18:00

AVLYST: Raufoss – Grorud

Treningskamp

  • Ubestemt kanal
19:45

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Luleå HF – Skellefteå AIK

SHL (Kvartfinale)

20:00

Kvartfinale - Menn

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
20:00

Premier League Darts - Dag 6

Premier League (Darts)

22:00

Kvartfinale - Menn

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
01:00

Florida Panthers – Columbus Blue Jackets

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Carolina Hurricanes

NHL

01:00

Semifinale - Kvinner

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
01:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL

02:00

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Minnesota Wild

NHL

03:00

Calgary Flames – Ottawa Senators

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Montreal Canadiens

NHL

03:00

Semifinale - Menn

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
04:00

Vegas Golden Knights – San Jose Sharks

NHL

04:10

San Diego Padres – Milwaukee Brewers

Major League Baseball

20 apr

i morgen, tirsdag

11:00

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Tour of the alps - 2. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:45

Barcelona Open - Runde 1

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Vålerenga – Røa

Treningskamp

17:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

eSuperliga - 7. runde

eSuperliga (FIFA 21)

18:00

Pogon Szczecin – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Warta Poznan – Raków Częstochowa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:45

Rhein Neckar Löwen – Chekhovskie Medvedi

EHF Cup

18:45

Magdeburg – IFK Kristianstad

EHF Cup

19:00

Norwich – Watford

Championship

19:00

Skellefteå AIK – Luleå HF

SHL (Kvartfinale)

19:00

Bronsefinale - Kvinner

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Anadolu Efes – Real Madrid

Euroleague (Kvartfinale 1:5)

19:00

West Ham – Aston Villa

Women's Super League

19:45

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Chamois Niort FC – Troyes AC

Ligue 2

20:00

Grenoble Foot 38 – FC Sochaux

Ligue 2

20:00

Bronsefinale - Menn

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
20:00

Premier League Darts - Dag 7

Premier League (Darts)

20:05

Greenock Morton – Heart of Midlothian

Scottish Championship

20:30
20:30

Bayern München – Bayer Leverkusen

Bundesliga · NordicBet 1.44 | 5.00 | 7.00 NordicBet

20:30
20:30

Lech Poznan – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Slask Wroclaw – Podbeskidzie Bielsko Biala

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Füchse Berlin – Montpellier HB

EHF Cup

20:45

Orlen Wisla Plock – GOG

EHF Cup

20:45

EA7 Emporio Armani Milano – Bayern München

Euroleague (Kvartfinale | Kamp 1:5)

21:30

Finale - Kvinner

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
23:00

Finale - Menn

Sandvolleyball (Beach Volleyball World Tour)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
00:30

Buffalo Sabres – Boston Bruins

NHL

01:00

Florida Panthers – Columbus Blue Jackets

NHL

01:00

New York Islanders – New York Rangers

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Carolina Hurricanes

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL

01:40

Chicago Cubs – New York Mets

Major League Baseball

02:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL

03:00

Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs

NHL

03:00

UTSATT: St. Louis Blues – Colorado Avalanche

NHL

  • Ubestemt kanal
04:00

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks

NHL

21 apr

onsdag

11:00

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:00

La Flèche Wallonne

UCI Women's World Tour

  • Eurosport Player
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
12:30

Tour of the alps - 3. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Mjøndalen – Sandefjord

Treningskamp

14:00

La Flèche Wallonne

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:00

Aalesund – Sogndal

Treningskamp

15:00

Vålerenga – Sarpsborg 08

Treningskamp

15:30

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker (Mark Selby v Kurt Maflin)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

1. FFC Turbine Potsdam – Bayern München

Bundesliga kvinner

16:45

eSuperliga - 5. runde

eSuperliga (FIFA 21)

17:00

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Jagiellonia Bialystok – Stal Mielec

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Zaglebie Lubin – Wisla Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Aalborg BK – Odense BK

Superliga

18:10

Sverige – Ukraina

Håndball-VM kvinner (VM-playoff)

  • SVT 2
18:30

Milan – Sassuolo

Serie A

  • Strive
18:30

UTSATT: Hertha Berlin – Freiburg

Bundesliga

  • Ubestemt kanal
18:45

Paris Saint-Germain – Angers

Coupe de France

19:00

Hibernian FC – Livingston FC

Scottish Premier League

19:00

Rotherham – Middlesbrough

Championship

19:00

Tottenham – Southampton

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Manchester City – Chelsea

Women's Super League

19:00

CSKA Moskva – Fenerbahce

Euroleague (Kvartfinale 1:5)

19:05

Philadelphia Phillies – San Francisco Giants

Major League Baseball

20:00

Barcelona Open - Runde 2

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Real Betis – Athletic Bilbao

La Liga

20:00

Premier League Darts - Dag 8

Premier League (Darts)

20:30

Borussia Dortmund – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

20:30

Cracovia Krakow – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Hoffenheim – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

20:30

Piast Gliwice – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Stuttgart – Wolfsburg

Bundesliga

20:30

Werder Bremen – Mainz

Bundesliga

20:45

Bologna – Torino

Serie A

  • Strive
20:45

Crotone – Sampdoria

Serie A

  • Strive
20:45

Genoa – Benevento

Serie A

  • Strive
20:45

Spezia Calcio – Inter

Serie A

  • Strive
20:45

Udinese – Cagliari

Serie A

  • Strive
20:45

Juventus – Parma

Serie A

  • Strive
  • TV 2 Sumo
21:00

Elche – Real Valladolid

La Liga

21:00

Barcelona Lassa – BC Zenit

Euroleague (Kvartfinale 1:5)

21:10

Lyon – Monaco

Coupe de France

21:15
00:00

LA Open - Dag 1

LPGA

00:35

New York Yankees – Atlanta Braves

Major League Baseball

01:00

Chicago Blackhawks – Nashville Predators

NHL

01:00

Winnipeg Jets – Toronto Maple Leafs

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Minnesota Wild

NHL

03:30

Vegas Golden Knights – San Jose Sharks

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Calgary Flames

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Montreal Canadiens

NHL

22 apr

torsdag

11:00

Barcelona Open - Runde 3

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Barcelona Open - Runde 3

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:15

Tour of the alps - 4. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Gran Canaria Open - Dag 1

European Tour

16:00

Barcelona Open - Runde 3

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:45

Aarhus Gf – Randers

Superliga

18:00

Barcelona Open - Runde 3

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Vejle BK – AC Horsens

Superliga

18:30

Roma – Atalanta

Serie A

  • Strive
19:00

MT Melsungen – THW Kiel

Bundesliga

19:00

Atlético Madrid – SD Huesca

La Liga

19:00

Anadolu Efes – Real Madrid

Euroleague (Kvartfinale 2:5)

19:10

Detroit Tigers – Pittsburgh Pirates

Major League Baseball

19:45

VM i snooker 2021 - Runde 1

Snooker (Mark Selby v Kurt Maflin)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Ajax – FC Utrecht

Eredivisie

20:00

Växjö Lakers – Örebro Hockey

SHL (Semifinale 1:5)

20:00

Premier League Darts - Siste dag

Premier League (Darts)

20:15

FC Midtjylland – FC København

Superliga

20:30

Rally Kroatia - Dag 1

FIA WRC

  • Eurosport Player
20:45

Napoli – Lazio

Serie A

  • Strive
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Real Sociedad – Celta Vigo

La Liga

21:30

Classic of New Orleans - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:00

LA Open - Dag 2

LPGA

01:00

Buffalo Sabres – Boston Bruins

NHL

01:00

Florida Panthers – Carolina Hurricanes

NHL

01:00

New York Islanders – Washington Capitals

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Columbus Blue Jackets

NHL

01:00

New York Rangers – Philadelphia Flyers

NHL

01:30

Detroit Red Wings – Dallas Stars

NHL

02:00

St. Louis Blues – Colorado Avalanche

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

04:10

Los Angeles Dodgers – San Diego Padres

Major League Baseball

23 apr

fredag

09:30

Alicante Open - Kvartfinaler

World Padel Tour

11:00

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Barcelona Open - Kvartfinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:15

Tour of the alps - 5. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Gran Canaria Open - Dag 2

European Tour

15:30

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:45

Barcelona Open - Kvartfinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Apeks – Nordavind

Telialigaen (Semifinale)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
16:30

Barcelona Open - Kvartfinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Raufoss – HamKam

Treningskamp

18:00

Raków Częstochowa – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:30

Barcelona Open - Kvartfinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

FC Helsingør – Esbjerg

Dansk 1. divisjon

19:00

Kolding IF – Vendsyssel FF

Dansk 1. divisjon

19:00

Silkeborg IF – Viborg FF

Dansk 1. divisjon

19:00

777 Esports – Oilers Esport

Telialigaen (Semifinale)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
19:00

Växjö Lakers – Örebro Hockey

SHL (Semifinale 2:5)

19:00

Rögle BK – Skellefteå/Luleå

SHL (Semifinale 1:5)

19:15

Bayer Leverkusen – SGS Essen

Bundesliga kvinner

19:45

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Podbeskidzie Bielsko Biala – Lech Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Augsburg – Köln

Bundesliga

21:00

Arsenal – Everton

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Stade Reims – Olympique Marseille

Ligue 1

21:30

Classic of New Orleans - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
23:30

Professional Fighters League - Pettis vs Collard

MMA

00:00

LA Open - Dag 3

LPGA

01:00

New York Rangers – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

Buffalo Sabres – Boston Bruins

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Nashville Predators

NHL

02:10

Houston Astros – Los Angeles Angels

Major League Baseball

03:00

Calgary Flames – Montreal Canadiens

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Minnesota Wild

NHL

24 apr

lørdag

11:00

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:00

Rally Kroatia - Dag 3

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Milan – Inter

Coppa Italia kvinner (Semifinale)

13:00

Saint Etienne – Stade Brest

Ligue 1

13:00

Ural – FK Akhmat

Russisk Premier League

13:30

Liverpool – Newcastle

Premier League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
13:30

HB Køge – FC Fredericia

Dansk 1. divisjon

13:30

Bournemouth – Brentford

Championship

13:30

Barcelona Open - Semifinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Hobro IK – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon

14:00

Elche – Levante

La Liga

14:30

Gran Canaria Open - Dag 3

European Tour

15:00

Troyes AC – Grenoble Foot 38

Ligue 2

15:00

Genoa – Spezia Calcio

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
15:00

Häcken – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Gornik Zabrze – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:15

Rögle BK – Skellefteå/Luleå

SHL (Semifinale 2:5)

15:30

Mainz – Bayern München

Bundesliga

15:30

1. FC Union Berlin – Werder Bremen

Bundesliga

15:30

Wolfsburg – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Freiburg – Hoffenheim

Bundesliga

15:30

UTSATT: Schalke 04 – Hertha Berlin

Bundesliga

  • Ubestemt kanal
15:30

Formel E: VM

Formel E (Valencia)

  • Eurosport Player
16:00

Watford – Millwall FC

Championship

16:00

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Barcelona Open - Semifinale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:15

Real Valladolid – CF Cadiz

La Liga

17:00

Metz – Paris Saint-Germain

Ligue 1

17:00

Rally Kroatia - Dag 3

FIA WRC

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Zaglebie Lubin – Piast Gliwice

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Parma – Crotone

Serie A

  • Strive
18:00

Finale - CS:GO

Telialigaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
18:30

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL

18:30

Valencia – Alaves

La Liga

18:30

Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

19:00

Classic of New Orleans - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Meltwater Champions Chess Tour - Dag 1

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
19:45

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:45

Streets of St. Petersburg - Kvalifisering

Indycar

20:00

Wisla Krakow – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:15

St. Louis Cardinals – Cincinnati Reds

Major League Baseball

20:30

TVB 1898 Stuttgart – FRISCH AUF Göppingen

Bundesliga (27. runde)

20:45

Sassuolo – Sampdoria

Serie A

  • Strive
21:00

St. Louis Blues – Colorado Avalanche

NHL

21:00

Sheffield United – Brighton

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Real Madrid – Real Betis

La Liga

22:00

Ag-Pro 300

Nascar (Xfinity Series)

00:00

LA Open - Siste dag

LPGA

00:00

USA Track & Field i Oregon

USATF

01:00

Calgary Flames – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Detroit Red Wings – Dallas Stars

NHL

01:00

Florida Panthers – Carolina Hurricanes

NHL

01:00

New York Islanders – Washington Capitals

NHL

01:00

Winnipeg Jets – Toronto Maple Leafs

NHL

03:00

San Jose Sharks – Minnesota Wild

NHL

03:00

Anaheim Ducks – Vegas Golden Knights

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Arizona Coyotes

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

04:00

Usman vs Masvidal 2

UFC (UFC 261)

25 apr

søndag

08:30

Rally Kroatia - Dag 4

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Bodø/Glimt – Brann

Treningskamp

11:00

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:20

Liège–Bastogne–Liège

UCI Women's World Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
12:30

Benevento – Udinese

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
12:30

Juventus – Roma

Coppa Italia kvinner (Semifinale)

12:30

Warta Poznan – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
13:00

Wolverhampton – Burnley

Premier League

  • TV 2 Sumo
13:00

Nice – Montpellier

Ligue 1

13:00

Reading – Swansea

Championship

13:00

Aalesund – Stjørdals/Blink

Treningskamp

13:00

Rally Kroatia - Dag 4

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Manchester United – Tottenham

Women's Super League

13:30

MT Melsungen – SG Flensburg-Handewitt

Bundesliga (22. runde)

13:30

SSV Jahn Regensburg – Hamburger SV

Bundesliga 2

13:30

Liège–Bastogne–Liège

UCI World Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:00

Strømsgodset – Sandefjord

Treningskamp

14:00

AC Horsens – Aalborg BK

Superliga

14:00

SD Huesca – Getafe

La Liga

14:00

Örebro Hockey – Växjö Lakers

SHL (Semifinale 3:5)

14:00

Mjøndalen – Fredrikstad

Treningskamp

14:00

Gran Canaria Open - Siste dag

European Tour

14:30

Ajax – AZ Alkmaar

Eredivisie

15:00

Fiorentina – Juventus

Serie A

  • Strive
15:00

Inter – Verona

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
15:00

Lens – Olympique Nimes

Ligue 1

15:00

Lorient – Bordeaux

Ligue 1

15:00

Rennes – Dijon FCO

Ligue 1

15:00

Racing Strasbourg – Nantes

Ligue 1

15:00

Stal Mielec – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

IFK Norrköping – Halmstad

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Kalmar – Örebro

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Varberg – Djurgården

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Viking – Start

Treningskamp

15:30

Spartak Moskva – CSKA Moskva

Russisk Premier League

15:30

Leipzig – Stuttgart

Bundesliga

15:30

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Player
16:00

Barcelona Open - Finale

ATP (ATP World Tour 500)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Villarreal – Barcelona

La Liga

17:00

Sluttspill - Rocket League

Telialigaen

  • TV 2 Sumo
17:00

Bayern München – Chelsea

Womens Champions League (Semifinale 1:2)

17:05

Angers – Monaco

Ligue 1

17:30

Lechia Gdansk – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30

Malmö – Östersund

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

AIK – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Manchester City – Tottenham

League Cup (Finale) · NordicBet 1.56 | 4.40 | 6.60 NordicBet

17:30

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Odense BK – Lyngby

Superliga

18:00

Cagliari – Roma

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
18:00

Borussia Mönchengladbach – Arminia Bielefeld

Bundesliga

18:00

Streets of St. Petersburg - Race

Indycar

18:30

Celta Vigo – Osasuna

La Liga

18:30

Sevilla – Granada

La Liga

19:00

Meltwater Champions Chess Tour - Dag 2

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Classic of New Orleans - Siste dag

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:30

Parma – Crotone

Serie A

  • Strive
19:30

Geico 500

Nascar (Cup Series)

19:45

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Aston Villa – West Bromwich

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
20:00

Aarhus Gf – FC København

Superliga

20:45

Atalanta – Bologna

Serie A

  • Strive
21:00

Pittsburgh Penguins – Boston Bruins

NHL

21:00

Athletic Bilbao – Atlético Madrid

La Liga

21:00

Lyon – Lille

Ligue 1

00:00

New York Rangers – Buffalo Sabres

NHL

00:00

Philadelphia Flyers – New Jersey Devils

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Columbus Blue Jackets

NHL

26 apr

mandag

14:00

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:30

Torino – Napoli

Serie A

  • Strive
19:00

FC Nordsjælland – FC Midtjylland

Superliga

19:00

Elfsborg – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

IFK Göteborg – Degerfors

Allsvenskan

  • discovery+
19:45

VM i snooker 2021 - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Skellefteå/Luleå – Rögle BK

SHL (Semifinale 3:5)

20:45

Lazio – Milan

Serie A

  • Strive
  • TV 2 Sumo
21:00

Leicester – Crystal Palace

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Eibar – Real Sociedad

La Liga

00:30

Calgary Flames – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Ottawa Senators – Vancouver Canucks

NHL

01:30

Dallas Stars – Carolina Hurricanes

NHL

02:00

Minnesota Wild – St. Louis Blues

NHL

02:00

Nashville Predators – Florida Panthers

NHL

03:00

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks

NHL

04:00

Vegas Golden Knights – Colorado Avalanche

NHL

04:30

San Jose Sharks – Arizona Coyotes

NHL

27 apr

tirsdag

11:00

VM i snooker 2021 - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Romandie Rundt

UCI World Tour (Prolog for menn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

VM i snooker 2021 - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:45

VM i snooker 2021 - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Örebro Hockey – Växjö Lakers

SHL (Semifinale 4:5)

20:00

Skellefteå/Luleå – Rögle BK

SHL (Semifinale 4:5)

21:00

Paris Saint-Germain – Manchester City

Champions League (Semifinale 1:2)

01:00

Columbus Blue Jackets – Detroit Red Wings

NHL

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

New York Rangers – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Boston Bruins

NHL

01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

NHL

02:00

Nashville Predators – Florida Panthers

NHL

02:30

Dallas Stars – Carolina Hurricanes

NHL

28 apr

onsdag

11:03

VM i snooker 2021 - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Vålerenga – Raufoss

Treningskamp

15:28

VM i snooker 2021 - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Romandie Rundt - Etappe 1

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Romania – Sverige

Håndball-EM (Kvalifisering 2022)

18:40

Latvia – Norge

Håndball-EM (Kvalifisering)

19:00

Athletic Bilbao – Real Valladolid

La Liga

19:00

Jagiellonia Bialystok – Raków Częstochowa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:40

Milwaukee Brewers – Miami Marlins

Major League Baseball

19:48

VM i snooker 2021 - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Real Madrid – Chelsea

Champions League (Semifinale 1:2)

23:30

Ottawa Senators – Vancouver Canucks

NHL

01:00

Minnesota Wild – St. Louis Blues

NHL

02:00

Montreal Canadiens – Toronto Maple Leafs

NHL

03:00

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

NHL

03:30

Vegas Golden Knights – Colorado Avalanche

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks

NHL

04:30

San Jose Sharks – Arizona Coyotes

NHL

29 apr

torsdag

13:45

VM i snooker 2021 - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Tenerife Open - Dag 1

European Tour

15:30

Romandie Rundt - Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:20

Norge – Latvia

Håndball-EM (Kvalifisering)

18:30

Hamburger SV – Karlsruher SC

Bundesliga 2

19:00

Barcelona – Granada

La Liga

19:15

St. Louis Cardinals – Philadelphia Phillies

Major League Baseball

19:45

VM i snooker 2021 - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Valspar Championship - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Växjö Lakers – Örebro Hockey

SHL (Semifinale 5:5)

20:00

Rögle BK – Skellefteå/Luleå

SHL (Semifinale 5:5)

21:00

Manchester United – Roma

Europa League (Semifinale 1:2)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
21:00

Villarreal – Arsenal

Europa League (Semifinale 1:2)

  • TV 2 Sumo
01:00

Tampa Bay Lightning – Dallas Stars

NHL

01:00

Boston Bruins – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Detroit Red Wings

NHL

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

New York Rangers – New York Islanders

NHL

01:00

Washington Capitals – Pittsburgh Penguins

NHL

01:30

Toronto Maple Leafs – Vancouver Canucks

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Florida Panthers

NHL

02:00

NHL Draft - Day 1

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Calgary Flames

NHL

04:30

HSBC Women's World Championship - Dag 1

LPGA

30 apr

fredag

09:55

MotoGP: SpaniaGP - Trening 1

MotoGP

11:00

VM i snooker 2021 - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

Portugal GP - Trening 1

Formel 1

14:10

MotoGP: SpaniaGP - Trening 2

MotoGP

15:00

Tenerife Open - Dag 2

European Tour

15:30

Romandie Rundt - Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

VM i snooker 2021 - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

AC Horsens – Vejle BK

Superliga

16:00

Portugal GP - Trening 2

Formel 1

18:00

Aalborg BK – Lyngby

Superliga

18:00

Montenegro – Sverige

Håndball-EM (Kvalifisering 2022)

18:00

Wisla Plock – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:45

VM i snooker 2021 - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Valspar Championship - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Werder Bremen – Leipzig

DFB-Pokal

20:30

Slask Wroclaw – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
21:00

Celta Vigo – Levante

La Liga

21:00

Olympique Marseille – Racing Strasbourg

Ligue 1

01:00

Montreal Canadiens – Winnipeg Jets

NHL

01:00

NHL Draft - Day 2

NHL

02:00

St. Louis Blues – Minnesota Wild

NHL

03:00

Colorado Avalanche – San Jose Sharks

NHL

04:00

Anaheim Ducks – Los Angeles Kings

NHL

04:00

Arizona Coyotes – Vegas Golden Knights

NHL

04:30

HSBC Women's World Championship - Dag 2

LPGA