TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 26 fre
  • 27 idag
  • 28 søn
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn
  • 8 man
  • 9 tir
  • 10 ons

Nations League grupper på TV og Live Stream

Tag: Nations League grupper

26 feb

i går, fredag

10:15

Hopp: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

Lillestrøm – Lillestrøm

Treningskamp (Internkamp)

11:00

Odd – Odd

Treningskamp (Internkamp)

11:45

Utfor: Kvinner - Val di Fassa

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
12:33

UAE Tour - Etappe 6

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Trekning | Åttedelsfinaler

Europa League

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
13:58

The Players Championship - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

WRC Arctic Rally - 1. etappe

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

10km: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

WGC at The Concession - Dag 2

European Tour (Featured Groups | 1. runde)

17:15

Laghopp: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:30

WRC Arctic Rally - 2. etappe

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Viborg FF – Hvidovre IF

1-0

Dansk 1. divisjon

18:00

Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko Biala

1-0

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:30

Formel E: VM - 1. runde

Formel E

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:45

Fenerbahce – Anadolu Efes

Euroleague

19:00

Vejle BK – AC Horsens

0-0

Superliga

19:00

FC Helsingør – FC Fredericia

1-0

Dansk 1. divisjon

19:00

WGC at The Concession - Dag 2

European Tour

19:58

The Players Championship - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Werder Bremen – Eintracht Frankfurt

2-1

Bundesliga

20:30

Gainbridge LPGA - 2. runde

LPGA

20:30

Warta Poznan – Lech Poznan

1-2

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Kvalifisering: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
20:45

Derby – Nottingham Forest

1-1

Championship

20:45

Sporting CP – Dinamo Bucuresti

EHF Cup

20:45

Inverness – Heart of Midlothian

1-1

Scottish Championship

21:00

Levante – Athletic Bilbao

1-1

La Liga

21:00

Rennes – Nice

1-2

Ligue 1

21:33

The Players Championship - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:30

Puerto Rico Open - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

New York Rangers – Boston Bruins

NHL

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Colorado Avalanche

NHL

04:45

Mt Panorama 500 - Race 1

Supercars Championship

27 feb

I dag, lørdag

08:45

TjejVasan

TjejVasan

  • SVT 1
10:00

Hopp: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
10:00

Storslalåm: Menn - Bansko | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
11:00

Utfor: Kvinner - Val di Fassa

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 2
11:30

Marbella Ud – Bodø/Glimt

Treningskamp

11:45

Skiathlon: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:48

UAE Tour - Etappe 7

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Storslalåm: Menn - Bankso | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 2
13:30

Skiathlon: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
14:00

Kolding IF – Skive IK

Dansk 1. divisjon

14:00

UTSATT: Nidaros Jets – Frøya

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
14:00

WGC at The Concession - Dag 3

European Tour (Featured Groups | 3. runde)

14:03

Omloop Het Nieuwsblad

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:45

IEM Katowice - Semifinale 1

IEM Global Challenge

  • TV 2 Sumo
15:00

Toulouse – Amiens

Ligue 2

15:00

Troyes AC – Ajaccio

Ligue 2

15:00

Spezia Calcio – Parma

Serie A

  • Strive
15:00

IK Gauthiod – Häcken

Svensk cup

15:00

Stal Mielec – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:15

Linköpings HC – Örebro Hockey

SHL · NordicBet 2.70 | 4.35 | 2.16 NordicBet

15:15
15:15

Italia – Irland

Six Nations (3. runde)

15:15

ASJ Soyaux – Lyon

Fransk Division 1, kvinner (15. runde)

15:15
15:15
15:30

Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld

Bundesliga · NordicBet 1.20 | 6.50 | 15.00 NordicBet

15:30

5km: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

UTSATT: Tromsø Storm – Ammerud

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
16:00

WRC Arctic Rally - 4. etappe

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30

Normalbakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:38

Omloop Het Nieuwsblad - Kvinner

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Chekhovskie Medvedi – Abanca Ademar Leon

EHF Cup

17:00

Dijon FCO – Paris Saint-Germain

Ligue 1 · NordicBet 13.00 | 7.00 | 1.20 NordicBet

17:30

Jagiellonia Bialystok – Piast Gliwice

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:45

Wales – England

Six Nations (3. runde)

18:00
18:00

Rögle BK – Skellefteå AIK

SHL · NordicBet 2.02 | 4.20 | 3.05 NordicBet

18:00

Gainbridge LPGA - 3. runde

LPGA

18:00

UTSATT: Aker – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

WGC at The Concession - Dag 3

European Tour

18:00

Formel E: VM - 2. runde

Formel E

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:18

Perche Elite Tour

Perche Elite Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:30

Leipzig – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · NordicBet 1.61 | 4.10 | 5.25 NordicBet

18:45

IEM Katowice – Semifinale 2

IEM Global Challenge

  • TV 2 Sumo
19:00

New Jersey Devils – Washington Capitals

NHL · NordicBet 2.88 | 4.00 | 2.20 NordicBet

19:00

Ottawa Senators – Calgary Flames

NHL · NordicBet 3.05 | 4.20 | 2.05 NordicBet

19:00

Buffalo Sabres – Philadelphia Flyers

NHL · NordicBet 2.90 | 4.10 | 2.14 NordicBet

20:03

The Players Championship - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Gornik Zabrze – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Khademi vs Ahmed

Boksing (Tommy Fury vs Scott Williams)

20:33

Puerto Rico Open - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Nashville Predators – Columbus Blue Jackets

NHL · NordicBet 2.25 | 4.10 | 2.75 NordicBet

22:00

Contender Boats 300

Nascar (Xfinity Series)

01:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL · NordicBet 2.55 | 3.95 | 2.43 NordicBet

01:00

Florida Panthers – Carolina Hurricanes

NHL · NordicBet 2.63 | 4.10 | 2.33 NordicBet

01:00

New York Islanders – Pittsburgh Penguins

NHL · NordicBet 2.33 | 4.00 | 2.65 NordicBet

01:00

Tampa Bay Lightning – Dallas Stars

NHL · NordicBet 1.87 | 4.20 | 3.60 NordicBet

02:00

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

NHL · NordicBet 1.96 | 4.20 | 3.30 NordicBet

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL · NordicBet 1.94 | 4.10 | 3.40 NordicBet

02:00

Rozenstruik vs Gane

UFC (UFC Fight Night)

03:00

Arizona Coyotes – Colorado Avalanche

NHL · NordicBet 3.40 | 4.10 | 1.94 NordicBet

04:00

Winnipeg Jets – Montreal Canadiens

NHL · NordicBet 2.60 | 4.00 | 2.38 NordicBet

04:00

Anaheim Ducks – Vegas Golden Knights

NHL · NordicBet 3.70 | 4.20 | 1.84 NordicBet

04:30

San Jose Sharks – St. Louis Blues

NHL · NordicBet 3.10 | 4.10 | 2.05 NordicBet

04:45

Mt Panorama 500 - Race 2

Supercars Championship

28 feb

i morgen, søndag

09:00

WRC Arctic Rally - 5. etappe

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Storslalåm: Menn - Bankso | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 1
10:00

Laghopp: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

Super-G: Kvinner - Val di Fassa

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 2
11:00

Lagsprint: Semifinaler - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:00

WRC Arctic Rally - 6. etappe

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Monaco – Stade Brest

Ligue 1

13:00

Lagsprint: Finaler - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:00
13:00

Storslalåm: Menn - Bankso | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 2
13:30
13:30

HB Køge – Vendsyssel FF

Dansk 1. divisjon

14:00
14:00
14:00

UTSATT: Tromsø Storm – Fyllingen

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
14:00

WGC at The Concession - Dag 4

European Tour (Featured Groups | Siste runde)

14:45

Kuurne – Brussel – Kuurne

UCI Europe Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Livingston FC – St. Johnstone

Scottish Communities League Cup

15:00

4x5km lagstafett: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

Olympique Nimes – Nantes

Ligue 1

15:00

Oskarshamns AIK – Hammarby

Svensk cup

15:00
15:00

IEM Katowice - Finale

IEM Global Challenge

  • TV 2 Sumo
15:00

UTSATT: Ammerud – Frøya

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
15:00

Cracovia Krakow – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
16:00

UTSATT: Sandefjord – Nærbø

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Frankrike – Skottland

Six Nations (3. runde)

  • Ubestemt kanal
16:00

MT Melsungen – Magdeburg

Bundesliga (8. runde) · NordicBet 2.30 | 8.00 | 1.90 NordicBet

17:00
17:00

Laghopp blandet: Finalerunde - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

Utsiktens BK – Elfsborg

Svensk cup

17:00

Umeå FC – Djurgården

Svensk cup

17:30
17:30

Malmö Redhawks – Luleå HF

SHL · NordicBet 3.20 | 4.30 | 1.92 NordicBet

17:30

Slask Wroclaw – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00
18:00

New York Rangers – Boston Bruins

NHL · NordicBet 3.20 | 4.10 | 2.00 NordicBet

18:00
18:00

Gainbridge LPGA - Siste runde

LPGA

18:00

WGC at The Concession - Dag 4

European Tour

18:00

UTSATT: Bækkelaget – Viking Håndball

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Drammen – Arendal

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

MOL-Pick Szeged – SG Flensburg-Handewitt

EHF Champions League · NordicBet 1.95 | 8.00 | 2.23 NordicBet

18:00

UTSATT: Fyllingen Håndball – Runar

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Haslum – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Rælingen – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Bærum Basket – Kongsberg Miners

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Molde HK – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Sola – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
19:58

The Players Championship - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:15
20:30

Puerto Rico Open - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Buffalo Sabres – Philadelphia Flyers

NHL · NordicBet 2.95 | 4.10 | 2.15 NordicBet

21:00
21:00

Nashville Predators – Columbus Blue Jackets

NHL · NordicBet 2.25 | 4.10 | 2.75 NordicBet

21:00
21:00

New Jersey Devils – Washington Capitals

NHL · NordicBet 2.88 | 4.00 | 2.20 NordicBet

21:00

Dixie Vodka 400

Nascar (Cup Series)

23:00

New York Islanders – Pittsburgh Penguins

NHL · NordicBet 2.35 | 4.00 | 2.65 NordicBet

01:00

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

NHL · NordicBet 1.95 | 4.20 | 3.30 NordicBet

1 mar

mandag

10:00

Parallellstorslalåm: Kvalifisering - Rogla

Snowboard Verdenscup

14:00

Parallellstorslalåm: Finaler - Rogla

Snowboard Verdenscup

15:23

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Wisla Plock – Wisla Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:00

Team Midgard – Fact Revolution

Telialigaen

19:15

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:30

World Tennis Tournament - Dag 1

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Apeks – 777 Esports

Telialigaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00
21:30

World Tennis Tournament - Dag 1

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Florida Panthers – Carolina Hurricanes

NHL

01:00

Ottawa Senators – Calgary Flames

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Vancouver Canucks

NHL

04:00

Anaheim Ducks – St. Louis Blues

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

04:00

Vegas Golden Knights – Minnesota Wild

NHL

04:30

San Jose Sharks – Colorado Avalanche

NHL

2 mar

tirsdag

09:58

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Player
10:30

Parallellslalåm: Kvalifisering - Rogla

Snowboard Verdenscup

11:00

7,5km sprint: Kvinner - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

7,5km sprint: Kvinner - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:15

10km fri: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
14:00
14:15

10km sprint: Menn - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • NRK 2
  • NRK TV
14:15

10km sprint: Menn - Obertilliach

Skiskyting Verdenscup (Junior-VM)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:45

Parallellslalåm: Finaler - Rogla

Snowboard Verdenscup

17:00

Altibox Eserien: 32-34. serierunde

eSerien

18:00

IK Oskarshamn – Örebro Hockey

SHL · NordicBet 2.25 | 4.20 | 2.63 NordicBet

18:00
18:00

Kvalifisering: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

Malmö Redhawks – Frölunda

SHL

18:30

SSV Jahn Regensburg – Werder Bremen

DFB-Pokal · NordicBet 3.35 | 3.40 | 2.14 NordicBet

18:45

CSKA Moskva – Magdeburg

EHF Cup

18:45

HC Metalurg – Abanca Ademar Leon

EHF Cup

18:45

IFK Kristianstad – USAM Nimes

EHF Cup

18:45

Rhein Neckar Löwen – GOG

EHF Cup

18:45

Trimo Trebnje – Grundfos Tatabanya

EHF Cup

18:45

Elverum – Paris Handball

EHF Champions League (Gruppe A | 11.runde)

19:18

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:30

World Tennis Tournament - Dag 2

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:05

Maccabi FOX Tel Aviv – CSKA Moskva

Euroleague (Seriespill | 27. runde)

20:45

Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund

DFB-Pokal · NordicBet 2.90 | 3.65 | 2.23 NordicBet

20:45

Alingsås HK – Besiktas Mogaz

EHF Cup

20:45

Toulouse Handball – HC Fivers Margareten

EHF Cup

20:45

Füchse Berlin – Sporting CP

EHF Cup

20:45

Kadetten Handball – HC Eurofarm Rabotnik

EHF Cup

20:45

Montpellier HB – Nasice Nexe

EHF Cup

20:45

Orlen Wisla Plock – Chekhovskie Medvedi

EHF Cup

20:45

TATRAN Presov – Dinamo Bucuresti

EHF Cup

20:45

THW Kiel – RK Celje Pivovarna Lasko

EHF Champions League

20:45
21:00

Reading – Blackburn

Championship

21:00

Vitesse Arnhem – VVV Venlo

KNVB Cup (Semifinale) · NordicBet 1.45 | 4.40 | 7.00 NordicBet

21:00
21:30

World Tennis Tournament - Dag 2

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Columbus Blue Jackets – Detroit Red Wings

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Ottawa Senators

NHL

01:00

New York Rangers – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

02:00

Nashville Predators – Carolina Hurricanes

NHL · NordicBet 2.50 | 4.00 | 2.45 NordicBet

02:00

Winnipeg Jets – Vancouver Canucks

NHL

02:30

Tampa Bay Lightning – Dallas Stars

NHL

3 mar

onsdag

09:58

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

10km jaktstart: Kvinner - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

10km jaktstart: Kvinner - Obertilliach

Skiskyting Verdenscup (Junior-VM)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:15

15km fri: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

12,5km jaktstart: Menn - Obertilliach

VM skiskyting (Junior-VM)

  • NRK 2
  • NRK TV
15:00

12,5km jaktstart: Menn - Obertilliach

Skiskyting Verdenscup (Junior-VM)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

UTSATT: Sola – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:15

Stor bakke: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

AC Horsens – Aalborg BK

Superliga

18:00

UTSATT: Follo – TGS Arendal

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Levanger – Fjellhammer

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Nidaros Jets – Kongsberg Miners

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Fredrikstad – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

Aarhus Gf – FC Nordsjælland

Superliga

18:00

UTSATT: Nærbø – Kolstad

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Vikhammer HK – Sandnes

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:15

VfL Wolfsburg – LSK Kvinner

Womens Champions League (Åttendedelsfinale)

18:18

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:30

Rot Weiss Essen – Holstein Kiel

DFB-Pokal

18:45

Telekom Veszprém HC – HBC Nantes

EHF Champions League

18:45

Aalborg – RK Celje Pivovarna Lasko

EHF Champions League

18:45

Barcelona – HC Motor Zaporozhye

EHF Champions League

19:00

Livingston FC – Rangers

Scottish Premier League

19:00

Raufoss – Skeid Fotball

Treningskamp

19:00

Stade Brest – Dijon FCO

Ligue 1

19:00

UTSATT: Centrum Tigers – Ammerud

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:00

UTSATT: Fyllingen – Gimle

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:00
19:00

Nice – Olympique Nimes

Ligue 1

19:15

UTSATT: Vipers – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
19:30

World Tennis Tournament - Dag 3

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Viborg – Team Esbjerg

Damehåndboldligaen

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
20:45

EA7 Emporio Armani Milano – Fenerbahce

Euroleague

21:00

Barcelona – Sevilla

Copa del Rey (Semifinale 2:2 | Sammenlagt: 0-2) · NordicBet 1.55 | 4.25 | 5.50 NordicBet

21:00

Bordeaux – Paris Saint-Germain

Ligue 1 · NordicBet 6.75 | 4.50 | 1.47 NordicBet

21:00
21:00
21:15

Crystal Palace – Manchester United

Premier League · NordicBet 7.00 | 4.50 | 1.50 NordicBet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:30

World Tennis Tournament - Dag 3

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Boston Bruins – Washington Capitals

NHL

02:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

03:30

Anaheim Ducks – St. Louis Blues

NHL

04:00

Vegas Golden Knights – Minnesota Wild

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Arizona Coyotes

NHL

04:30

San Jose Sharks – Colorado Avalanche

NHL

4 mar

torsdag

08:00

Snowboard cross: Menn og kvinner - Bakuriani

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:58

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Stor bakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:03

Gibraltar Open - 2. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:15

Stafett: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:15

10km: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

Drive On Championship - Dag 1

LPGA

16:05

4x6km stafett: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

THW Kiel – HC PPD Zagreb

EHF Champions League

17:30

Kvalifisering stor bakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

Lyngby – FC Midtjylland

Superliga

18:00

Färjestad BK – Linköpings HC

SHL

18:00

Malmö Redhawks – IK Oskarshamn

SHL

18:00

Brynäs – HV 71

SHL

18:00

UTSATT: Larvik HK – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:30

Anadolu Efes – CSKA Moskva

Euroleague

18:30

Bjerringbro-Silkeborg – Ribe-Esbjerg HH

Herre Håndboldligaen Danmark

  • TV 2 Sumo
18:45

PGE Vive Kielce – SG Flensburg-Handewitt

EHF Champions League

18:45

HC Vardar – HC Meshkov Brest

EHF Champions League

19:00

MT Melsungen – HC Erlangen

Bundesliga (20. runde)

19:30

UTSATT: Asker Aliens – Bærum Basket

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:30

World Tennis Tournament - Dag 4

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Arnold Palmer Invitational - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Brøndby IF – Randers

Superliga

20:30

Silkeborg-Voel – Nykøbing

Damehåndboldligaen

  • TV 2 Sumo
20:30

Stal Mielec – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Elverum – Porto

EHF Champions League

20:45

Paris Handball – MOL-Pick Szeged

EHF Champions League

20:45

Parma – Inter

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
  • TV 2 Sumo
21:00

Levante – Athletic Bilbao

Copa del Rey (Semifinale 2:2 | Sammenlagt: 1-1) · NordicBet 3.05 | 3.40 | 2.32 NordicBet

21:30

World Tennis Tournament - Dag 4

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Carolina Hurricanes – Detroit Red Wings

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Winnipeg Jets

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

New Jersey Devils – New York Rangers

NHL

01:00

New Jersey Devils – New York Rangers

NHL

01:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

NHL

02:00

Nashville Predators – Florida Panthers

NHL

02:30

Dallas Stars – Columbus Blue Jackets

NHL

03:00

Calgary Flames – Ottawa Senators

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs

NHL

5 mar

fredag

08:00

Snowboard cross: Menn og kvinner - Bakuriani

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:53

Gibraltar Open - 2. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:20

Utfor: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
13:15

Stafett: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:20

4x7,5km stafett: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Drive On Championship - Dag 2

LPGA

16:00

Bodø/Glimt – Vålerenga

Treningskamp

17:00

Bodø/Glimt – Europa FC

Treningskamp

17:00

Aalesund – Stjørdals/Blink

Treningskamp

17:00

Stor bakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
19:00

Frøya – Centrum Tigers

BLNO Menn

19:15

Bayer Leverkusen – 1. FFC Turbine Potsdam

Bundesliga kvinner

20:00

Arnold Palmer Invitational - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Wisla Krakow – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Raith Rovers – Dunfermline

Championship

20:45

Huddersfield – Cardiff

Championship

21:30

World Tennis Tournament - Kvartfinale 4

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Boston Bruins – Washington Capitals

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

NHL

02:30

Silver State 200

Nascar (Truck Series)

03:00

Arizona Coyotes – Minnesota Wild

NHL

03:00

Colorado Avalanche – Anaheim Ducks

NHL

03:00

Los Angeles Kings – St. Louis Blues

NHL

04:30

San Jose Sharks – Vegas Golden Knights

NHL

6 mar

lørdag

09:30

Storslalåm: Kvinner - Jasna | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
10:00

Laghopp: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

Utfor: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
  • TV 2 Sumo
11:00

7,5km sprint: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

30km klassisk fellesstart: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:30

Strade Bianche

UCI World Tour (Kvinner)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

Storslalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 2
13:00

Malmö – Halmstad

Svensk cup

13:30

Watford – Nottingham Forest

Championship

14:00
14:30

Asker BC – Ullern

BLNO Kvinner

15:00

Hvidovre IF – Kolding IF

Nations League

  • TV 2 Sumo
15:00

Fyllingen – Centrum Tigers

BLNO Menn

15:00

Spezia Calcio – Benevento

Serie A

  • Strive
15:00

Elfsborg – Falkenberg

Svensk cup

15:00

Mjøndalen – Start

Treningskamp

15:00

2x7,5km stafett: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

Podbeskidzie Bielsko Biala – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

World Tennis Tournament - Semifinale 1

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:15

Örebro Hockey – Brynäs

SHL

15:15

Frölunda – IK Oskarshamn

SHL

15:15

Malmö Redhawks – Färjestad BK

SHL

15:30

Borussia Mönchengladbach – Bayer Leverkusen

Bundesliga · NordicBet 2.55 | 3.65 | 2.60 NordicBet

15:30
15:30

Haugesund – Åsane Fotball

Treningskamp

16:00
16:00

Norwich – Luton Town

Championship

16:00

Viking – Brann

Treningskamp

17:00

Asker Aliens – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Gimle – Tromsø Storm

BLNO Menn

17:00

Djurgården – Kalmar

Svensk cup

17:00

Laghopp: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:30

Zaglebie Lubin – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Udinese – Sassuolo

Serie A

  • Strive
18:00
18:30
18:30

Arnold Palmer Invitational - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:30

Bayern München – Borussia Dortmund

Bundesliga · NordicBet 1.67 | 4.25 | 4.60 NordicBet

19:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

19:00

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

NHL

19:00

New Jersey Devils – New York Rangers

NHL

19:30

World Tennis Tournament - Semifinale 2

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Nashville Predators – Florida Panthers

NHL

20:00

Raków Częstochowa – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Drive On Championship - Dag 3

LPGA

20:45

Juventus – Lazio

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
21:10

Stade Brest – Paris Saint-Germain

Coupe de France

22:00

Alsco 300

Nascar (Xfinity Series)

01:00

Montreal Canadiens – Winnipeg Jets

NHL

01:00

Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs

NHL

01:00

Arizona Coyotes – Minnesota Wild

NHL

02:00

Colorado Avalanche – Anaheim Ducks

NHL

02:00

Dallas Stars – Columbus Blue Jackets

NHL

03:00

Los Angeles Kings – St. Louis Blues

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Calgary Flames

NHL

04:30

San Jose Sharks – Vegas Golden Knights

NHL

7 mar

søndag

07:45

Vasaloppet

Ski Classics

  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
09:30

Slalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:30

Super-G: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
12:00

10km jaktstart: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:15

Ajax – Groningen

Eredivisie

12:30

Roma – Genoa

Serie A

  • Strive
12:30

Piast Gliwice – Stal Mielec

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
12:30

Slalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
13:00

West Bromwich – Newcastle

Premier League

  • TV 2 Sumo
13:00

Hammarby – AIK

Svensk cup

13:00

Dundee United – Celtic

Scottish Premier League

13:00

50km klassisk fellesstart: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:38

Grote Prijs Jean-Pierre Monseré

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Brøndby IF – FC København

Superliga

14:00

Freiburg – Bayern München

Bundesliga kvinner

14:30

Bærum Basket – Høybråten

BLNO Kvinner

15:00

Crotone – Torino

Serie A

  • Strive
15:00

Fiorentina – Parma

Serie A

  • Strive
15:00

Liverpool – Fulham

Premier League

  • TV 2 Sumo
15:00

Verona – Milan

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
  • TV 2 Sumo
15:00

Häcken – Helsingborg

Svensk cup

15:00

Manchester City – Everton

Women's Super League

15:00

Pogon Szczecin – Lech Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

UTSATT: Nordstrand – Randesund

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
15:00

UTSATT: Fredrikstad – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
15:30

Paris - Nice - Etappe 1

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
15:30

World Tennis Tournament - Finale

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Frøya – Tromsø Storm

BLNO Menn

16:00

UTSATT: Tertnes – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:15

Atlético Madrid – Real Madrid

La Liga · NordicBet 2.75 | 3.30 | 2.55 NordicBet

17:00

Kongsberg Miners – Ammerud

BLNO Menn

17:00

IFK Norrköping – IFK Göteborg

Svensk cup

17:00

UTSATT: Fjellhammer – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Sola – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:00

Bærum Basket – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

UTSATT: Viking Håndball – Haslum

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:03

Gibraltar Open - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Manchester City – Manchester United

Premier League

  • TV 2 Sumo
17:30

Slask Wroclaw – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

18:00

FC Nordsjælland – AC Horsens

Superliga

18:00

Sampdoria – Cagliari

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
18:00

UTSATT: Fana – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Flint – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Halden – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Kolstad – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

Arminia Bielefeld – 1. FC Union Berlin

Bundesliga · NordicBet 3.85 | 3.40 | 2.01 NordicBet

18:00

UTSATT: Charlottenlund SK – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Runar – Drammen

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

Arnold Palmer Invitational - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Argentina Open - Finale

ATP (ATP 250 - Buenos Aires)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:58

Gibraltar Open - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Vejle BK – Odense BK

Superliga

20:00

UK Open - Finale

UK Open

20:30

Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

NHL

20:30

Drive On Championship - Dag 4

LPGA

20:45

Napoli – Bologna

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
21:00

Pennzoil 400

Nascar (Cup Series)

21:00
23:00

Boston Bruins – New Jersey Devils

NHL

23:00

Carolina Hurricanes – Florida Panthers

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Washington Capitals

NHL

01:30

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL

02:00

Dallas Stars – Nashville Predators

NHL · NordicBet 2.04 | 4.20 | 3.10 NordicBet

03:30

Calgary Flames – Ottawa Senators

NHL

8 mar

mandag

14:45

Paris - Nice - Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Warta Poznan – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:00

Aalborg BK – SønderjyskE

Superliga

19:00

Team Midgard – Bifrost

Telialigaen

20:45

Inter – Atalanta

Serie A

  • Strive
02:00

Minnesota Wild – Vegas Golden Knights

NHL

03:00

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

04:00

Anaheim Ducks – Los Angeles Kings

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL

04:30

San Jose Sharks – St. Louis Blues

NHL

9 mar

tirsdag

14:00

Vålerenga – Sarpsborg 08

Treningskamp

14:45

Paris - Nice - Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Brynäs – Linköpings HC

SHL

18:00

Djurgården – Leksands IF

SHL

18:00

Färjestad BK – Växjö Lakers

SHL

18:00

HV 71 – Frölunda

SHL

18:00

Örebro Hockey – Malmö Redhawks

SHL

18:00

Rögle BK – IK Oskarshamn

SHL

18:00

Skellefteå AIK – Luleå HF

SHL

21:00
21:00

Borussia Dortmund (3) – (2) Sevilla

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.00 | 3.70 | 3.55 NordicBet

00:00

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Nashville Predators

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

New York Islanders – Boston Bruins

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Winnipeg Jets

NHL

01:00

Washington Capitals – New Jersey Devils

NHL

01:00

Washington Capitals – New Jersey Devils

NHL

01:30

Detroit Red Wings – Tampa Bay Lightning

NHL

02:30

Dallas Stars – Chicago Blackhawks

NHL

10 mar

onsdag

13:30

Tirreno Adriatico - Etappe 1

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:45

Paris - Nice - Etappe 4

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00
18:00

Storhamar Håndball – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

UTSATT: Nordstrand – Gjerpen

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

Rælingen – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:20

Norge – Latvia

Håndball-EM

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
18:30

Arminia Bielefeld – Werder Bremen

Bundesliga · NordicBet 3.25 | 3.10 | 2.35 NordicBet

19:00

Bergen Elite – Ulriken

BLNO Kvinner

19:00

Atlético Madrid – Athletic Bilbao

La Liga · NordicBet 1.60 | 3.70 | 7.00 NordicBet

19:00
19:00

Raufoss – Nybergsund

Treningskamp

21:00

Liverpool (2) – (0) Leipzig

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.00 | 3.55 | 3.55 NordicBet

21:00

Paris Saint-Germain (4) – (1) Barcelona

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.20 | 3.90 | 2.90 NordicBet

01:00

Minnesota Wild – Vegas Golden Knights

NHL

02:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

03:00

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL

03:30

Anaheim Ducks – Los Angeles Kings

NHL