TVkampen.com TVkampen.com
  • 27 man
  • 28 idag
  • 29 ons
  • 30 tor
  • 1 fre
  • 2 lør
  • 3 søn
  • 4 man
  • 5 tir
  • 6 ons
  • 7 tor
  • 8 fre
  • 9 lør

Mjøndalen på TV og Live Stream

Tag: Mjøndalen

27 jun

i går, mandag

12:00

Casper Ruud - Albert Ramos

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
12:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Vålerenga 2 – Træff

PostNord-ligaen

14:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Sarpsborg 08 2 – Fram Larvik

Norsk Tipping-ligaen

17:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30

Førde – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen

17:30

England J19 – Norge J19

EM J19

  • NRK 2
18:00

Halsen – Start 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Bryne – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Grorud – Brann

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
  • TV 2 Play
18:00

Ranheim – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Sogndal – Mjøndalen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Åsane Fotball – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:30

Volda – Hødd 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Odd 2 – Flekkerøy

PostNord-ligaen

19:00

Stabæk 2 – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Fredrikstad 2 – FK Eik Tønsberg

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Bjarg – Haugesund 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Malmö – Helsingborg

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Kalmar – IFK Värnamo

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Sirius – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • discovery+
19:00

Elfsborg – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
19:30

Strømsgodset 2 – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen

20:00

Kongsvinger 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

20:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:10

Cleveland Guardians – Minnesota Twins

Major League Baseball

04:00

Seattle Mariners – Baltimore Orioles

Major League Baseball

28 jun

I dag, tirsdag

Tidligere kamper i dag
12:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 1)

14:00

Mjøndalen 2 – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

14:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30

Montenegro U20 – Norge U20

U20-VM kvinner

17:45

V75

Trav

17:45

Orientering

VM - knockoutsprint

  • NRK 1
18:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 1)

18:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Grorud 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Orientering

VM - knockoutsprint

  • NRK 2
19:00

Cleveland Guardians – Minnesota Twins

Major League Baseball

20:00

1. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Åsane 2 – Fana 2

4. divisjon

20:15

Kolbotn – Nesodden

4. divisjon

01:00

Toronto Blue Jays – Boston Red Sox

Major League Baseball

04:00

Seattle Mariners – Baltimore Orioles

Major League Baseball

29 jun

i morgen, onsdag

12:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Casper Ruud - Ugo Humbert

Wimbledon (2. runde)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
13:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 2)

14:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Jerv – Odd

NM i fotball

  • NRK TV
18:00

V86

Trav

18:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Danmark – Norge

Privatlandskamp kvinner (1. omgang) · LeoVegas 2.55 | 3.15 | 2.43 LeoVegas

  • NRK 1
18:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 2)

18:00

Tampa Bay Rays – Milwaukee Brewers

Major League Baseball

18:30

Tour de France - lagpresentasjon

Tour de France

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sport 2
19:00

Danmark – Norge

Privatlandskamp kvinner (2. omgang)

  • NRK 2
20:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:30

San Francisco Giants – Detroit Tigers

Major League Baseball

03:30

Los Angeles Angels – Chicago White Sox

Major League Baseball

30 jun

torsdag

12:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 3)

13:00

Tampere Padel Exhibition

World Padel Tour (Kvartfinale)

14:00

Irish Open

DP World Tour

14:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Norge J19 – Tyskland J19

EM J19

  • NRK 1
16:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:50

Orientering

VM - sprint

  • NRK 1
18:00

Sandnes Ulf – Rosenborg

NM i fotball

  • NRK TV
18:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Brann – Fredrikstad

NM i fotball

18:00

Ullensaker/Kisa – Ranheim

NM i fotball

18:00

Melhus – Rosenborg 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00

KFUM Oslo – Sogndal

NM i fotball

18:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 3)

19:00

Cleveland Guardians – Minnesota Twins

Major League Baseball

19:00

Ålgård - Eiger

4. divisjon

19:00

Orientering

VM - sprint

  • NRK 2
20:00

2. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Rosseland – Klepp

4. divisjon

20:00

Diamond League Stockholm

Friidrett

  • NRK 1
21:00

John Deere Classic

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:00

LIV Invitational Series

Golf

00:00

Houston Astros – New York Yankees

Major League Baseball

04:00

Los Angeles Dodgers – San Diego Padres

Major League Baseball

1 jul

fredag

10:35

Formel 3 Silverstone

Formel 3 (Trening)

11:00

Trekning gruppespill

EHF Champions League

11:00

Treknning gruppespill 2022/23

EHF Champions League (Menn & Kvinner)

11:45

Formel 2 Silverstone

Formel 2 (Trening)

12:00

Danmark J16 – Færøyene J16

Nordisk mesterskap J16

12:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 4)

13:00

Tampere Padel Exhibition

World Padel Tour (Semifinale)

14:00

Irish Open

DP World Tour

14:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Formel 1 Silverstone

Formel 1 (Trening 1)

14:00

Giro d'Italia Donne

Sykling (2. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Nederland J16 – India J16

Nordisk mesterskap J16

15:30

Tour de France

Tour de France (1. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
16:00

Finland J16 – Sverige J16

Nordisk mesterskap J16

16:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Formel 3 Silverstone

Formel 3 (Kvalifisering)

17:00

Formel 1 Silverstone

Formel 1 (Trening 2)

18:00

Norge J16 – Island J16

Nordisk mesterskap J16

18:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 4)

18:30

Formel 2 Silverstone

Formel 2 (Kvalifisering)

19:00

Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

GIF Sundsvall – Malmö

Allsvenskan

  • discovery+
19:10

W-Series Silverstone

W-Series (Kvalifisering)

19:30

W-Series Silverstone

W-Series (Kvalifisering)

20:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Djerv 1919 – Vidar

Norsk Tipping-ligaen

21:00

John Deere Classic

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Chicago Cubs – Boston Red Sox

Major League Baseball

22:00

LIV Invitational Series

Golf

23:30

Harrison vs Budd

PFL 6

01:00

Cleveland Guardians – New York Yankees

Major League Baseball

04:00

Los Angeles Dodgers – San Diego Padres

Major League Baseball

2 jul

lørdag

09:35

Norisring

DTM (Kvalifisering)

11:00

Formel 3 Silverstone

Formel 3 (Sprint race)

12:00

Tour de France

Tour de France (2. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
12:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Tampere Padel Exhibition

World Padel Tour (Bronsefinale & finale)

13:00

Formel 1 Silverstone

Formel 1 (Trening 3)

13:00

Toten – Florø

Norsk Tipping-ligaen

13:00

FK Fyllingsdalen – Ready

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Brann 2 – Sola

Norsk Tipping-ligaen

13:15

Norisring

DTM (Race 1)

14:00

V75

Trav

14:00

Irish Open

DP World Tour

14:00

Flekkerøy – Arendal

PostNord-ligaen

14:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Skeid 2 – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Oppsal – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

14:00
14:00

Grorud 2 – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen

14:20

W-Series Silverstone

W-Series (Race)

15:00

Lyn – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

15:00
15:00

AIK – Mjällby

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Tomrefjord - Surnadal

4. divisjon

15:05

Norisring - DTM Trophy

DTM (Race 1)

15:30

Mid-Ohio

Indycar (Trening)

16:00

Formel 1 Silverstone

Formel 1 (Kvalifisering)

16:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Spjelkavik – Førde

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Stabæk 2 – Frøya

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Grei – Kjelsås 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Sandnes Ulf 2 – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Trekning gruppespill VM 2023

Håndball-VM (Menn)

17:30

Helsingborg – Kalmar

Allsvenskan

  • discovery+
17:45

Formel 2 Silverstone

Formel 2 (Sprint race)

18:00

Tampa Bay Rays – Toronto Blue Jays

Major League Baseball

18:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Porsche Supercup Silverstone

Porsche Supercup (Kvalifisering)

19:30

John Deere Classic

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

3. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Henry 180

Nascar (Xfinity Series)

20:00

Joyce vs Hammer

Boksing

20:45

Mid-Ohio

Indycar (Kvalifisering)

22:00

San Francisco Giants – Chicago White Sox

Major League Baseball

22:00

LIV Invitational Series

Golf

03:00

Colorado Rockies – Arizona Diamondbacks

Major League Baseball

04:00

Adesanya vs Cannonier

UFC (UFC 276)

3 jul

søndag

09:30

Formel 3 Silverstone

Formel 3 (Featured race)

09:45

Norisring

DTM (Kvalifisering)

10:00

WTCR: VM

FIA WTCR (Løp 1 | Vila Real, Portugal)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Formel 2 Silverstone

Formel 2 (Feature race)

12:00

4. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:45

Sotra – Ørn Horten

PostNord-ligaen

12:55

Tour de France

Tour de France (3. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
13:00

Brumunddal – Volda

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Porsche Supercup Silverstone

Porsche Supercup (Race)

13:15

Norisring

DTM (Race 2)

14:00

Vard Haugesund – Ullern

PostNord-ligaen

14:00

Irish Open

DP World Tour

14:00

4. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Djurgården – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Varberg – IFK Värnamo

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Haugesund 2 – Bremnes

Norsk Tipping-ligaen

15:05

Norisring - DTM Trophy

DTM (Race 2)

16:00

Egersund – Strømmen

PostNord-ligaen

16:00

Formel 1 Silverstone

Formel 1 (Race)

16:00

4. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Lillehammer – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Staal Jørpeland – Moss FK

PostNord-ligaen

17:30

Häcken – Elfsborg

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

IFK Norrköping – Sirius

Allsvenskan

  • discovery+
18:00
18:00
18:00

Kvik Halden FK – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Detroit Tigers – Kansas City Royals

Major League Baseball

18:00
18:30

Mid-Ohio

Indycar (Race)

19:00

John Deere Classic

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Norge J19 – Sverige J19

EM J19

  • NRK 3
  • NRK TV
20:30

Kwik Trip 250

Nascar

21:00

Chevrolet Grand Prix

IMSA Sportscar Championship

22:00

Seattle Mariners – Oakland Athletic

Major League Baseball

01:00

Philadelphia Phillies – St. Louis Cardinals

Major League Baseball

4 jul

mandag

12:00

4. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 5)

14:00

Giro d'Italia Donne

Sykling (4. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

4. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

JP McManus Pro-Am

DP World Tour

16:00

4. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Miami Marlins – Washington Nationals

Major League Baseball

17:30

Hønefoss – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

18:00
18:00

4. runde

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Championship League Snooker

Snooker (Ranking Event | Dag 5)

18:00

Viking 2 – Brodd

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Brann – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00
18:30

Hødd 2 – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen

19:00

IFK Göteborg – Degerfors

Allsvenskan

  • discovery+
22:00

Milwaukee Brewers – Chicago Cubs

Major League Baseball

02:00

Chicago White Sox – Minnesota Twins

Major League Baseball

5 jul

tirsdag

12:00

Kvartfinale | Kvinner

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:05

Tour de France

Tour de France (4. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
14:00

Kvartfinale | Menn

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

JP McManus Pro-Am

DP World Tour

16:00

Kvartfinale | Kvinner

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:45

V75

Trav

19:30

Kvartfinale | Menn

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:00

San Diego Padres – Seattle Mariners

Major League Baseball

6 jul

onsdag

09:00

Beachvolleyball Gstaad

Swatch Beach Pro Gstaad (Dag 1)

12:00

Kvartfinale | Kvinner

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:20

Tour de France

Tour de France (5. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
14:00

Kvartfinale | Menn

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Kvartfinale | Kvinner

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Bodø/Glimt – KI Klaksvik

Champions League (1. kvalrunde) · LeoVegas 1.04 | 9.00 | 21.00 LeoVegas

17:45

V86

Trav

19:30

Kvartfinale | Menn

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Chicago White Sox – Minnesota Twins

Major League Baseball

7 jul

torsdag

09:00

Beachvolleyball Gstaad

Swatch Beach Pro Gstaad (Dag 2)

11:50

Tour de France

Tour de France (6. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
13:30

Scottish Open

DP World Tour

14:30

Semifinale kvinner

Wimbledon (1. semifinale kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
17:00

Semifinale kvinner

Wimbledon (2. semifinale kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
18:00

Bryne – Kongsvinger

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Kristiansund – Tromsø

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Grorud – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Ranheim – Skeid Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Raufoss – Mjøndalen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Sogndal – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Spania U20 – Norge U20

U20-EM Menn

18:00

Stabæk – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Start – Brann

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
  • TV Norge
18:00

Åsane Fotball – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
20:00

Cincinnati Reds – Pittsburgh Pirates

Major League Baseball

22:00

Barbasol Championship

PGA (Dag 1)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
8 jul

fredag

10:00

Beachvolleyball Gstaad

Swatch Beach Pro Gstaad (Dag 3)

10:00

Formel 3 Østerrike GP

Formel 3 (Trening)

12:55

Tour de France

Tour de France (7. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
13:30

Scottish Open

DP World Tour

13:30

Formel1 Østerrike GP

Formel 1 (Trening 1)

14:30

Semifinale herrer

Wimbledon (1. semifinale herrer)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
15:00

Formel 3 Østerrike GP

Formel 3 (Kvalifisering)

17:00

Formel 1 Østerrike GP

Formel 1 (Trening 2)

18:00

Spania – Finland

Fotball-EM kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Play
19:30

Semifinale herrer

Wimbledon (2. semifinale herrer)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
20:30

Portugal U20 – Norge U20

U20-EM Menn

22:00

Barbasol Championship

PGA (Dag 2)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Atlanta Braves – Washington Nationals

Major League Baseball

9 jul

lørdag

09:30

Beachvolleyball Gstaad

Swatch Beach Pro Gstaad (Kvartfinaler 1 & 2 Kvinner)

10:30

Formel 3 Østerrike GP

Formel 3 (Sprint race)

12:30

Os Turn Fotball – Grei

Norsk Tipping-ligaen

12:30

Formel 1 Østerrike GP

Formel 1 (Trening 3)

12:55

Tour de France

Tour de France (8. etappe)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
13:00

V75

Trav

13:00

Beachvolleyball Gstaad

Swatch Beach Pro Gstaad (Semifinaler Menn)

14:00
14:00

Vidar – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Florø – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Porsche Supercup Østerrike GP

Porsche Supercup (Kvalifisering)

15:00

Finale kvinner

Wimbledon

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
15:00

Strømmen – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

15:00

Ørn Horten – Flekkerøy

PostNord-ligaen

15:00

Ready – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00
15:30

Scottish Open

DP World Tour

15:30

Beachvolleyball Gstaad

Swatch Beach Pro Gstaad (Kvartfinaler 3 & 4 Kvinner)

16:00

Bodø/Glimt – Sarpsborg 08

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
16:00

Lokomotiv Oslo FK – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Førde – Toten

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Arendal – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

17:30
17:30

Formel 2 Østerrike GP

Formel 2 (Sprint race)

18:00

Beachvolleyball Gstaad

Swatch Beach Pro Gstaad (Bronsefinale & Finale Menn)

18:00

Strømsgodset – Odd

Eliteserien

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
19:00

OReilly Autoparts 150

Nascar

20:00

St. Louis Cardinals – Philadelphia Phillies

Major League Baseball

21:00

Sportsklatring: Verdenscup

VC Chamonix (Finale i speed for kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:00

Barbasol Championship

PGA (Dag 3)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:30

Alsco Uniforms 250

Nascar