TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 21 tor
  • 22 idag
  • 23 lør
  • 24 søn
  • 25 man
  • 26 tir
  • 27 ons
  • 28 tor
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tir

Magnus Carlsen på TV og Live Stream

Tag: Magnus Carlsen

21 jan

i går, torsdag

12:00

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour (1. runde 2:2)

13:30

Complexity Gaming – Natus Vincere

BLAST Premier (Lower Bracket)

  • TV 2 Sumo
13:45

Tata Steel Chess - Dag 5

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:08

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 1 - Saint-Disdier / Corps | 20,58 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:15

15km: Kvinner - Antholz-Anderselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:30

Japan – Argentina

Håndball-VM (Gruppe 2)

15:30

Uruguay – Polen

Håndball-VM (Gruppe 1)

16:00

Fenerbahce – Arka Gdynia

Euroleague, kvinner (Gruppe B | 5.runde)

16:30

Izmit – WBC Dynamo Kursk

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 2.runde)

16:30

Vålerenga – Røa

Treningskamp

17:00

UMMC Ekaterinburg – Spar Girona

Euroleague, kvinner (Gruppe C | 5.runde)

18:00

Diamond Resorts Tournament of Champions

LPGA

18:00

Angola – Kongo

Håndball-VM (President's Cup - Group A)

18:00

Kroatia – Bahrain

Håndball-VM (Gruppe 2)

18:00

Ungarn – Brasil

Håndball-VM (Gruppe 1)

18:30

UTSATT: Lillehammer IK – Grüner

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Vålerenga – Narvik

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Manglerud Star – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Sparta Sarpsborg – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
19:00

Djurgården – Rögle BK

SHL

19:00

Brynäs – IK Oskarshamn

SHL

19:00

Frölunda – Leksands IF

SHL

19:00

Luleå HF – Växjö Lakers

SHL

19:00

Skellefteå AIK – HV 71

SHL

19:00

ASVEL Lyon-Villeurbanne – ZVVZ USK Praha

Euroleague, kvinner (Gruppe B | 5.runde)

19:00

Valencia – Osasuna

1-1

La Liga

19:00

UTSATT: Kongsberg Miners – Asker Aliens

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:00

UTSATT: Stavanger Oilers – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
19:30

Perfumerias Avenida – Nadezhda Orenburg

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 5.runde)

19:30

Team Vitality – Team Liquid

BLAST Premier (Upper Bracket)

  • TV 2 Sumo
20:00

TTT Riga – Famila Schio

Euroleague, kvinner (Gruppe C | 5.runde)

20:00

Bourges Basket – Galatasaray

Euroleague, kvinner (Gruppe D | 3.runde)

20:05

Maccabi FOX Tel Aviv – Real Madrid

Euroleague

20:30

Danmark – Qatar

Håndball-VM (Gruppe 2)

20:30

Spania – Tyskland

Håndball-VM (Gruppe 1)

21:00

Liverpool – Burnley

0-1

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:00

The American Express - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

UD Cornellà – Barcelona

0-0

Copa del Rey

21:30

Eibar – Atlético Madrid

1-2

La Liga

01:00

Boston Bruins – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning

NHL

01:00

New York Islanders – New Jersey Devils

NHL

01:00

Ottawa Senators – Winnipeg Jets

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Florida Panthers

NHL

03:30

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Colorado Avalanche

NHL

22 jan

I dag, fredag

Tidligere kamper i dag
09:00

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour (2. runde)

10:00

Skeleton: Kvinner - Königssee

IBSF World Championships

11:30

Utfor: Herrer - Kitzbühl

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
13:10

Slopestyle - Laax

Snowboard Verdenscup

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
13:15

20km: Menn - Antholz-Anderselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:15

Utfor: Kvinner - Crans Montana

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
13:30

Skeleton: Menn - Königssee

IBSF World Championships

13:38

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 7 - Chalancon / Gumiane | 21,62 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:45

Tata Steel Chess - Dag 6

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Marokko – Sør-Korea

Håndball-VM (President's Cup - Group B)

15:30

Sveits – Portugal

Håndball-VM (Gruppe 4)

15:30

Nord-Makedonia – Russland

Håndball-VM (Gruppe 4)

16:00

LDLC ASVEL Feminin – Fenerbahce

Euroleague, kvinner

16:30

Izmit – WBC Dynamo Kursk

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 3.runde)

17:00

Sopron Basket – Basket Landes

Euroleague, kvinner (Gruppe D | 6.runde)

17:00

TTT Riga – UMMC Ekaterinburg

Euroleague, kvinner (Gruppe C | 6.runde)

18:00

Diamond Resorts Tournament of Champions

LPGA

18:00

Kvalifisering: Menn - Lahti

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
18:00

Østerrike – Chile

Håndball-VM (President's Cup - Group B) · NordicBet 1.41 | 10.50 | 3.80 NordicBet

18:00
18:00
19:00

ZVVZ USK Praha – Arka Gdynia

Euroleague, kvinner (Gruppe B | 6.runde)

19:30

Natus Vincere – G2 Esports

BLAST Premier (Lower Bracket)

  • TV 2 Sumo
19:30

Perfumerias Avenida – WBC Dynamo Kursk

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 6.runde)

20:00

Galatasaray – Bourges Basket

Euroleague, kvinner (Gruppe D | 6.runde)

20:00

Famila Schio – Spar Girona

Euroleague, kvinner (Gruppe C | 6.runde)

20:30
20:30

Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund

Bundesliga · NordicBet 3.30 | 3.70 | 2.08 NordicBet

20:45

Chorley – Wolverhampton

FA-cupen

20:45

Arbroath FC – Dundee FC

Scottish Championship

21:00
21:00

The American Express - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Paris Saint-Germain – Montpellier

Ligue 1 · NordicBet 1.14 | 8.50 | 18.00 NordicBet

01:00

Washington Capitals – Buffalo Sabres

NHL · NordicBet 2.70 | 3.90 | 2.33 NordicBet

01:00

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL · NordicBet 2.04 | 4.25 | 3.05 NordicBet

01:00

Toronto Maple Leafs – Edmonton Oilers

NHL · NordicBet 2.18 | 4.00 | 2.88 NordicBet

02:00

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

NHL · NordicBet 2.14 | 4.20 | 2.90 NordicBet

02:00

Minnesota Wild – San Jose Sharks

NHL · NordicBet 1.97 | 4.10 | 3.35 NordicBet

02:30

Dallas Stars – Nashville Predators

NHL · NordicBet 2.48 | 3.85 | 2.60 NordicBet

03:00

Arizona Coyotes – Vegas Golden Knights

NHL · NordicBet 3.30 | 4.20 | 1.96 NordicBet

04:00

Anaheim Ducks – Colorado Avalanche

NHL · NordicBet 3.55 | 4.30 | 1.85 NordicBet

23 jan

i morgen, lørdag

08:30

Toblach - Cortina - 42km

Ski Classics (Start: Kvinner 08:30 - Menn 09:00)

  • NRK 1
  • NRK TV
09:00

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour

09:03

Aking verdenscup: 1. runde doubles | Innsbruck

Aking Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Utfor: Kvinner - Crans Montana

Alpint Verdenscup

  • SVT 2
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
10:30

Skiathlon: Kvinner - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
11:30

Utfor: Herrer - Kitzbühl

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11:30

Hopp: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
12:08

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 10 - Saint-Clément / Freissinières | 20,48 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:15

Bobsled: Menn - Königssee

IBSF World Championships

13:00

Skiathlon: Menn - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:00

Europamesterskapet i kortbaneløp på skøyter

EM i kortbaneløp

13:00

World Ping Pong Masters - Dag 1

Bordtennis VM

13:00

Eintracht Braunschweig – Hamburger SV

Bundesliga 2 · NordicBet 5.50 | 4.20 | 1.55 NordicBet

13:00

Real Madrid Femenino – Logroño

Primera Division Kvinner (16. runde)

13:10

12,5km fellesstart: Kvinner - Antholz-Anderselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
13:45

Tata Steel Chess - Dag 7

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:00

HC Dunarea Braila – Siofok KC

EHF Cup, kvinner

14:00

UTSATT: Nidaros Jets – Gimle

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
14:00

Laghopp: Kvinner - Ljubno

Skihopp Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
14:10

Verdensmesterskap i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

15:00

UTSATT: Fyllingen – Bærum Basket

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
15:05

4x7,5km stafett: Menn - Antholz-Anderselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:15
15:15

Leksands IF – Färjestad BK

SHL · NordicBet 2.02 | 4.30 | 3.00 NordicBet

15:15
15:15

Malmö Redhawks – IK Oskarshamn

SHL · NordicBet 2.02 | 4.30 | 3.00 NordicBet

15:20

Lagsprint: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
15:30

Arminia Bielefeld – Eintracht Frankfurt

Bundesliga · NordicBet 4.60 | 3.70 | 1.76 NordicBet

15:30
15:30
15:30

Qatar – Bahrain

Håndball-VM (Gruppe 2)

15:30

Uruguay – Spania

Håndball-VM (Gruppe 1)

16:00

Millwall FC – Bristol City

FA-cupen

16:00

MKS Lublin – Nantes Loire Atlantique Handball

EHF Cup, kvinner

16:00
16:00

Vaci NK – Herning-Ikast

EHF Cup, kvinner

16:00

Queens Park Rangers – Derby

Championship

16:00
16:00

Brighton – Blackpool

FA-cupen

16:00
16:00

UTSATT: Rostov Don – CSM Bucuresti

EHF Champions League, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

Astralis – Team Vitality

BLAST Premier (Upper Bracket finale)

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
16:00

UTSATT: Høybråten – Bergen Elite

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

Monobob: Kvinner - Königssee

IBSF World Championships

16:00

UTSATT: Grüner – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Lillehammer IK – Narvik

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Stavanger Oilers – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Storhamar – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:15

Laghopp: Menn - Lahti

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:45

Halfpipe - Laax

Snowboard Verdenscup

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
18:00

Buducnost – Odense HC

EHF Champions League, kvinner

18:00
18:00

Djurgården – Skellefteå AIK

SHL · NordicBet 2.28 | 4.20 | 2.55 NordicBet

18:00
18:00

Tunisia – Kongo

Håndball-VM (President's Cup - Group A)

18:00
18:00

UTSATT: Vipers – SG BBM Bietigheim

EHF Champions League, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00
18:00

UTSATT: Fleury Loiret – Kuban Krasnodar

EHF Cup, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:30

Cheltenham Town – Manchester City

FA-cupen · NordicBet 25.00 | 10.00 | 1.11 NordicBet

18:30

Guingamp – Paris Saint-Germain

Fransk Division 1, kvinner (13. runde)

18:30
18:30

World Ping Pong Masters - Dag 1

Bordtennis VM (Dag 1)

18:30
19:00

UTSATT: Carolina Hurricanes – Florida Panthers

NHL

  • Ubestemt kanal
19:30

Diamond Resorts Tournament of Champions

LPGA

20:00

Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning

NHL · NordicBet 3.10 | 4.10 | 2.05 NordicBet

20:30
21:00
21:00

The American Express - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:15

UFC 257 - Early Prelims

UFC (Kamper før hovedkortet)

01:00

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL · NordicBet 2.95 | 4.25 | 2.10 NordicBet

01:00

Boston Bruins – Philadelphia Flyers

NHL · NordicBet 2.15 | 4.10 | 2.95 NordicBet

02:00

St. Louis Blues – Los Angeles Kings

NHL · NordicBet 1.82 | 4.20 | 3.80 NordicBet

02:00

UFC 257 - Prelims

UFC (Kamper før hovedkortet)

04:00

Winnipeg Jets – Ottawa Senators

NHL · NordicBet 2.05 | 4.00 | 3.15 NordicBet

04:00

Poirier vs McGregor (PPV)

UFC

24 jan

søndag

08:00

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour

08:30

Hopp: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
09:30

Bobsled: Menn - Königssee

IBSF World Championships

09:35

Stafett: Kvinner - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
10:08

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 13 - Briançonnet / Entrevaux | 14,31 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:20

Super-G: Menn - Kitzbühl

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
10:45

4x7,5km stafett: Menn - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
12:00

Super-G: Kvinner - Crans Montana

Alpint Verdenscup

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
12:00

Skicross: Idre

Skicross Verdenscup

  • SVT 2
12:15

Fortuna Sittard – Ajax

Eredivisie

12:18

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 15 (PS) - Briançonnet / Entrevaux | 14,31 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:45

4x6km stafett: Kvinner - Antholz-Anterselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:45

Verdensmesterskap i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

13:00

Europamesterskapet i kortbaneløp på skøyter

EM i kortbaneløp

13:00

World Ping Pong Masters - Dag 2

Bordtennis VM

13:00

Bobsled: Kvinner - Königssee

IBSF World Championships

13:00

Arsenal – West Ham

Women's Super League (13. runde)

13:30

Preston – Reading

Championship

13:30

UTSATT: Tromsø Storm – Asker BC

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
13:30

Sykkelcross: Kvinner - Overijse

Verdenscup sykkelcross

  • TV 2 Sumo
13:40

10km: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
13:45

Tata Steel Chess - Dag 8

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:00

Borussia Dortmund – Rk Podravka Vegeta

EHF Champions League, kvinner

14:00

Astrakhanochka – Baia Mare

EHF Cup, kvinner

14:00

Kastamonu Genglik – HC Lada

EHF Cup, kvinner

14:00

Hopp: Kvinner - Ljubno

Skihopp Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
14:00

Snowboard Cross: Mixed - Chiesa i Valmalenco

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

UTSATT: Ulriken – Høybråten

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
15:00

Bourges Basket – Basket Landes

Euroleague, kvinner (Gruppe D | 5.runde)

15:00
15:00

Olympique Nimes – Lorient

Ligue 1

15:00

Stade Reims – Stade Brest

Ligue 1

15:00

Malmö Redhawks – Luleå HF

SHL

15:00

Sykkelcross: Menn - Overijse

Verdenscup sykkelcross

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:05

15km fellesstart: Menn - Antholz-Anterselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:30

Marokko – Chile

Håndball-VM (President's Cup - Group B)

15:30

UTSATT: Nidaros Jets – Centrum Tigers

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
15:30

UTSATT: Levanger – Ålgård

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
15:30

Tottenham – Everton

Women's Super League (13. runde)

15:30

UTSATT: Fredrikstad – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
15:30

Algerie – Sveits

Håndball-VM (Gruppe 3)

15:30

Hviterussland – Nord-Makedonia

Håndball-VM (Gruppe 4)

15:30
15:45

Hopp: Menn - Lahti

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

Metz – FTC Rail Cargo hungaria

EHF Champions League, kvinner

16:00

SCM Râmnicu Vâlcea – CSKA

EHF Champions League, kvinner

16:00

Team Esbjerg – RK Krim Mercator

EHF Champions League, kvinner

16:00

UTSATT: Bærum Basket – Bergen Elite

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

Middlesbrough – Blackburn

Championship

16:00

UTSATT: Frøya – Bærum Basket

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Charlottenlund SK – Kristiansand

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Vikhammer HK – Stavanger Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
16:30

UTSATT: Tromsø Storm – Asker Aliens

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Ammerud – Gimle

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

Livingston FC – St Mirren

Scottish Communities League Cup (Semifinale)

17:00

UTSATT: Larvik HK – Flint

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Manglerud Star – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:30

UTSATT: Sola – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00
18:00

Slovenia – Egypt

Håndball-VM (Gruppe 4)

18:00

Sør-Korea – Østerrike

Håndball-VM (President's Cup - Group B)

18:00

UTSATT: Aker – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

World Ping Pong Masters - Semifinaler & Finale

Bordtennis VM

18:00

UTSATT: Fana – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

Island – Norge

Håndball-VM (Gruppe 3)

18:30

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

NHL

20:00

Blast Premier Global Final

BLAST Premier (Finale)

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
20:00

Diamond Resorts Tournament of Champions

LPGA

20:30

Portugal – Frankrike

Håndball-VM (Gruppe 3)

20:30

Russland – Sverige

Håndball-VM (Gruppe 4)

20:45

Parma – Sampdoria

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
21:00
21:00

Washington Capitals – Buffalo Sabres

NHL

21:00
21:00

The American Express - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:05

Green Bay Packers – Tampa Bay Buccaneers

NFL (NFC Championship Game) · NordicBet 1.54 | 0.00 | 2.50 NordicBet

22:00

Arizona Coyotes – Vegas Golden Knights

NHL

22:00

Calgary Flames – Toronto Maple Leafs

NHL

00:40

Kansas City Chiefs – Buffalo Bills

NFL (AFC Championship Game) · NordicBet 1.58 | 0.00 | 2.43 NordicBet

01:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL

02:00

Anaheim Ducks – Colorado Avalanche

NHL

02:00

Dallas Stars – Nashville Predators

NHL

02:00

Minnesota Wild – San Jose Sharks

NHL

02:00

St. Louis Blues – Los Angeles Kings

NHL

03:00

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

NHL

25 jan

mandag

15:30

Bahrain – Japan

Håndball-VM (Gruppe 2)

15:30

Brasil – Uruguay

Håndball-VM (Gruppe 1)

16:30

Vålerenga – Øvrevoll Hosle

Treningskamp

18:00

Tunisia – Angola

Håndball-VM (President's Cup - Group A)

18:00

Argentina – Qatar

Håndball-VM (Gruppe 2)

18:00

Spania – Ungarn

Håndball-VM (Gruppe 1)

19:30

Perfumerias Avenida – Izmit

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 1.runde)

20:30

Danmark – Kroatia

Håndball-VM (Gruppe 2)

20:30

Polen – Tyskland

Håndball-VM (Gruppe 1)

20:30

Oilers Esport – Nordavind

Telialigaen (1. serierunde)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00
22:03

Vuelta a San Juan - Etappe 2

UCI World Tour (Pro Series)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

26 jan

tirsdag

10:30

Storslalåm: Kvinner - Kronplatz | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:30

Storslalåm: Kvinner - Kronplatz | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:45

Tata Steel Chess - Dag 9

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:00

Malmö Redhawks – Färjestad BK

SHL

17:45

Slalåm: Menn - Schladming | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
19:00

Brynäs – Linköpings HC

SHL

19:00

Växjö Lakers – Örebro Hockey

SHL

19:00

Djurgården – HV 71

SHL

20:00
20:30

Fortuna Düsseldorf – Hamburger SV

Bundesliga 2

20:45

Ipswich – Sunderland

League One

20:45

Slalåm: Menn - Schladming | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 2
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Barcelona Lassa – BC Zenit

Euroleague

21:15
01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

01:00

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Buffalo Sabres – New York Rangers

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

NHL

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL

02:00

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

NHL

02:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – St. Louis Blues

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Anaheim Ducks

NHL

03:00

Calgary Flames – Toronto Maple Leafs

NHL

03:00

Colorado Avalanche – San Jose Sharks

NHL

27 jan

onsdag

10:28

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

Tata Steel Chess - Dag 10

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:58

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Kvartfinaler

Håndball-VM

17:30

Dynamo Moskva – CSKA Moskva

KHL

18:45

Vipers – FTC Rail Cargo hungaria

EHF Champions League, kvinner

19:58

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:45

Hibernian FC – Rangers

Scottish Premier League

21:00

Real Madrid – Panathinaikos

Euroleague

21:15

Manchester United – Sheffield United

Premier League · NordicBet 1.25 | 6.00 | 12.00 NordicBet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
22:03

Vuelta a San Juan - Etappe 4

UCI World Tour (Pro Series)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:30

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

NHL

02:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

28 jan

torsdag

05:00

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

10:28

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

14:58

German Masters - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00

Brynäs – Rögle BK

SHL

19:00

Djurgården – Färjestad BK

SHL

19:00

HV 71 – Växjö Lakers

SHL

19:00

Örebro Hockey – Luleå HF

SHL

19:00

IK Oskarshamn – Leksands IF

SHL

19:00

Skellefteå AIK – Linköpings HC

SHL

19:00

UTSATT: Ammerud – Kongsberg Miners

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:00

UTSATT: Storhamar – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
19:00

Malmö Redhawks – Frölunda

SHL

19:58

German Masters - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Olympiakos Pireus – Barcelona Lassa

Euroleague

21:00

Farmers Insurance Open - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

01:00

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Buffalo Sabres – New York Rangers

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Calgary Flames

NHL

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL

02:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – St. Louis Blues

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Anaheim Ducks

NHL

03:00

Colorado Avalanche – San Jose Sharks

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

29 jan

fredag

08:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

12:43

Aking Verdenscup: Sprint for menn | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:30

Hopp: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:38

Aking Verdenscup: Sprint doubles | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

Tata Steel Chess - Dag 11

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:33

Aking Verdenscup: Sprint for kvinner | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:58

German Masters - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:45

Kvalifisering: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Semifinale 1

Håndball-VM

18:00

Zaglebie Lubin – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:58

German Masters - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Raków Częstochowa – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Semifinale 2

Håndball-VM

21:00

Reading – Bournemouth

Championship

21:00

Farmers Insurance Open - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00
02:00

Chicago Blackhawks – Columbus Blue Jackets

NHL

30 jan

lørdag

09:28

Aking Verdenscup: 1. runde doubles | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
09:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

10:48

Aking Verdenscup: 2. runde doubles | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Utfor: Kvinner - Garmisch

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
12:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
13:00

Hamburger SV – Paderborn

Bundesliga 2

13:25

15km fellesstart: Menn - Falun

Langrenn Verdenscup (Klassisk)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Sykkelcross: Menn U23 - Oostende

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
13:30

Hopp: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

Tata Steel Chess - Dag 12

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
13:45

The Masters - Dag 2

The Masters

14:10

Verdensmesterskap i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

14:58

German Masters - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Warta Poznan – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

10km fellesstart: Kvinner - Falun

Langrenn Verdenscup (Klassisk)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:15

Frölunda – Brynäs

SHL

15:15

Leksands IF – Djurgården

SHL

15:15

Linköpings HC – Malmö Redhawks

SHL

15:15

Skellefteå AIK – Rögle BK

SHL

15:30
15:30
15:30

Eintracht Frankfurt – Hertha Berlin

Bundesliga · NordicBet 1.85 | 4.00 | 3.85 NordicBet

15:30

1. FC Union Berlin – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · NordicBet 2.85 | 3.65 | 2.35 NordicBet

15:30
16:00

Huddersfield – Stoke

Championship

16:00
16:00

Manchester City – Sheffield United

Premier League · NordicBet 1.16 | 8.00 | 16.00 NordicBet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
16:00

UTSATT: Charlottenlund SK – Nordstrand

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Storhamar Håndball – Fana

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

Skihopp: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Lechia Gdansk – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Luleå HF – HV 71

SHL

18:00

Växjö Lakers – IK Oskarshamn

SHL

18:00

UTSATT: Byåsen – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

Färjestad BK – Örebro Hockey

SHL

18:00

UTSATT: Molde HK – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Bærum Basket – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
18:30
18:30

UTSATT: Asker Aliens – Centrum Tigers

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
18:30
19:00

Buffalo Sabres – New Jersey Devils

NHL

19:00

Farmers Insurance Open - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:58

German Masters - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Gornik Zabrze – Lech Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:00

The Masters - Dag 2

The Masters

21:00
21:00
01:00

Washington Capitals – Boston Bruins

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Dallas Stars

NHL

01:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL

01:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Calgary Flames

NHL

01:00

New York Rangers – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – New York Islanders

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Nashville Predators

NHL

02:00

Minnesota Wild – Colorado Avalanche

NHL

03:00

Anaheim Ducks – St. Louis Blues

NHL

04:00

Winnipeg Jets – Vancouver Canucks

NHL

31 jan

søndag

09:03

Adelaide - 1. runde | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
09:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

11:00

Super-B: Kvinner - Garmisch-Partenkirchen

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:15

ISTAF Indoor Düsseldorf

ISTAF Indoor Düsseldorf

12:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30
12:45

Verdensmesterskap i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

13:00

Chelsea – Burnley

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
13:30

Sykkelcross: Kvinner U23 - Oostende

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
13:30

Klassisk sprint: Finaler - Falun

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

Tata Steel Chess - Dag 13

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
13:45

The Masters - Dag 3

The Masters

14:30

Feyenoord – PSV Eindhoven

Eredivisie

14:30

Bronsefinale

Håndball-VM

14:58

German Masters - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Wisla Krakow – Piast Gliwice

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00
15:00

Angers – Olympique Nimes

Ligue 1

15:00

Stade Brest – Metz

Ligue 1

15:00

Racing Strasbourg – Stade Reims

Ligue 1 · NordicBet 2.07 | 3.15 | 4.00 NordicBet

15:10

Sykkelcross: Menn - Oostende

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30

15km: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

UTSATT: Flint – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Tertnes – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:15

Finale: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:15
16:45

AZ Alkmaar – Ajax

Eredivisie

17:30

Luleå HF – Skellefteå AIK

SHL

17:30

Podbeskidzie Bielsko Biala – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30
18:00

UTSATT: Gimle – Frøya

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
18:00

Napoli – Parma

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
19:00

Buffalo Sabres – New Jersey Devils

NHL

19:00

Farmers Insurance Open - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:58

German Masters - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

The Masters - Dag 3

The Masters

21:00
21:00

Pro Bowl

NFL

23:00

Carolina Hurricanes – Dallas Stars

NHL

23:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL

01:00

Chicago Blackhawks – Columbus Blue Jackets

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – New York Islanders

NHL

02:00

Anaheim Ducks – St. Louis Blues

NHL

02:00

Minnesota Wild – Colorado Avalanche

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

1 feb

mandag

09:03

Adelaide | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Stal Mielec – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
01:00

Washington Capitals – Boston Bruins

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Vancouver Canucks

NHL

01:00

New York Rangers – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Nashville Predators

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Calgary Flames

NHL

04:30

San Jose Sharks – Vegas Golden Knights

NHL

2 feb

tirsdag

09:03

Adelaide | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Vålerenga – Stabæk

Treningskamp

19:00

Leksands IF – Örebro Hockey

SHL

19:00

Linköpings HC – Växjö Lakers

SHL

19:00

IK Oskarshamn – Färjestad BK

SHL

19:00

Rögle BK – Malmö Redhawks

SHL

19:00

Viking Håndball – Nærbø

REMA 1000-ligaen

00:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Vancouver Canucks

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Calgary Flames

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Carolina Hurricanes

NHL

02:00

St. Louis Blues – Arizona Coyotes

NHL

02:30

Colorado Avalanche – Minnesota Wild

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks

NHL

    Annonse
    Annonce