TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 7 søn
  • 8 idag
  • 9 tir
  • 10 ons
  • 11 tor
  • 12 fre
  • 13 lør
  • 14 søn
  • 15 man
  • 16 tir
  • 17 ons
  • 18 tor
  • 19 fre

Charles Leclerc på TV og Live Stream

Tag: Charles Leclerc

7 mar

i går, søndag

07:45

Vasaloppet

Ski Classics

  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
09:10

Coppa Shell

Ferrari Challenge (Final Race)

09:30

Slalåm: Kvinner - Jasna | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
10:30

Super-G: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11:10

Trofeo Pirelli

Ferrari Challenge (Final Race)

12:00

Ural – FC Ufa

0-0

Russisk Premier League

12:00

10km jaktstart: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:15

Ajax – Groningen

3-1

Eredivisie

12:30

Roma – Genoa

1-0

Serie A

  • Strive
12:30

Juventus – Milan

Serie A (kvinner) (15. runde)

12:30

Piast Gliwice – Stal Mielec

2-1

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
12:30

Slalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 2
13:00

Hammarby – AIK

3-2

Svensk cup

13:00

Dundee United – Celtic

0-0

Scottish Premier League

13:00

50km klassisk fellesstart: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:00

West Bromwich – Newcastle

0-0

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
13:00

Manchester United – Aston Villa

3-0

Women's Super League (16. runde)

13:30

Tsv Gwd Minden – SG Flensburg-Handewitt

Bundesliga (20. runde)

13:38

Grote Prijs Jean-Pierre Monseré

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

2021 UK Open - Dag 3

UK Open

14:00

SG BBM Bietigheim – Györi Audi ETO KC

EHF Champions League, kvinner

14:00

Brøndby IF – FC København

2-1

Superliga

14:00

SD Huesca – Celta Vigo

3-4

La Liga

14:00

Freiburg – Bayern München

Bundesliga kvinner

14:00

VM i kortbaneløp på skøyter

VM skøyter (Dordrecht)

14:30

AVLYST: Bærum Basket – Høybråten

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
15:00

Crotone – Torino

4-2

Serie A

  • Strive
15:00

Fiorentina – Parma

3-3

Serie A

  • Strive
15:00

Silkeborg IF – HB Køge

2-0

Dansk 1. divisjon

15:00

Vendsyssel FF – FC Helsingør

1-2

Dansk 1. divisjon

15:00

Verona – Milan

0-2

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:00

Häcken – Helsingborg

1-1

Svensk cup

15:00

Manchester City – Everton

1-0

Women's Super League

15:00

Liverpool – Fulham

0-1

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
15:00

Pogon Szczecin – Lech Poznan

0-1

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

UTSATT: Nordstrand – Randesund

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
15:00

UTSATT: Fredrikstad – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
15:30

Köln – Werder Bremen

1-1

Bundesliga

15:30

Paris - Nice - Etappe 1

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
15:30

World Tennis Tournament - Finale

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Buducnost – FTC Rail Cargo hungaria

EHF Champions League, kvinner

16:00

Team Esbjerg – Brest Bretagne Handball

EHF Champions League, kvinner

16:00

12,5km jaktstart: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

AVLYST: Frøya – Tromsø Storm

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Tertnes – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:15

Atlético Madrid – Real Madrid

1-1

La Liga

17:00

IFK Norrköping – IFK Göteborg

1-1

Svensk cup

17:00

EM Friidrett - Innendørs

EM i friidrett

  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

UTSATT: Fjellhammer – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:00

AVLYST: Kongsberg Miners – Ammerud

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Sola – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:00

AVLYST: Bærum Basket – Nidaros Jets

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Viking Håndball – Haslum

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:30

Manchester City – Manchester United

0-2

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
17:30

Brynäs – Leksands IF

SHL

17:30

Slask Wroclaw – Legia Warszawa

0-1

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30

Gibraltar Open - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

18:00

FC Nordsjælland – AC Horsens

2-2

Superliga

18:00

Sampdoria – Cagliari

2-2

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
18:00

UTSATT: Flint – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00
18:00

UTSATT: Halden – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Kolstad – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

Arminia Bielefeld – 1. FC Union Berlin

0-0

Bundesliga

18:00

UTSATT: Charlottenlund SK – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Runar – Drammen

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

Arnold Palmer Invitational - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:30

Real Sociedad – Levante

1-0

La Liga

19:00

Argentina Open - Finale

ATP (ATP 250 - Buenos Aires)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:58

Gibraltar Open - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Vejle BK – Odense BK

2-0

Superliga

20:00

UK Open - Finale

UK Open

20:15

Tottenham – Crystal Palace

4-1

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
20:30

Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

NHL

20:30

Drive On Championship - Dag 4

LPGA

20:45

Napoli – Bologna

3-1

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
21:00

Pennzoil 400

Nascar (Cup Series)

21:00

Athletic Bilbao – Granada

2-1

La Liga

23:00

Boston Bruins – New Jersey Devils

NHL

23:00

Carolina Hurricanes – Florida Panthers

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Washington Capitals

NHL

01:30

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL

02:00

Dallas Stars – Nashville Predators

NHL

03:30

Calgary Flames – Ottawa Senators

NHL

04:30

Kulekjøring: Kvinner - Kvalifisering - Almati

Freeski Verdenscup

8 mar

I dag, mandag

Tidligere kamper i dag
07:10

Kulekjøring: Menn - Kvalifisering - Almati

Freeski Verdenscup

10:00

Kulekjøring: Finale - Almaty

Freeski Verdenscup

14:30

Paris - Nice - Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
18:00

Warta Poznan – Wisla Plock

2-0

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:00
19:00

Aalborg BK – SønderjyskE

Live 62' 0-0

Superliga · NordicBet 2.14 | 3.25 | 3.60 NordicBet

19:00

Team Midgard – Bifrost

Telialigaen

20:30
20:30

Apeks – Oilers Esport

Telialigaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:15

Bristol City – Reading

Women's Super League

02:00

Minnesota Wild – Vegas Golden Knights

NHL · NordicBet 2.63 | 4.10 | 2.33 NordicBet

03:00

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL · NordicBet 1.83 | 4.25 | 3.70 NordicBet

03:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL · NordicBet 1.66 | 4.90 | 4.10 NordicBet

03:00

San Jose Sharks – St. Louis Blues

NHL · NordicBet 3.15 | 4.25 | 1.98 NordicBet

04:00

Anaheim Ducks – Los Angeles Kings

NHL · NordicBet 2.70 | 3.95 | 2.30 NordicBet

04:00

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL · NordicBet 3.05 | 4.20 | 2.05 NordicBet

9 mar

i morgen, tirsdag

07:45

Parallellkulekjøring: Kvalifisering - Almaty

Freeski Verdenscup

10:00

Parallellkulekjøring: Finale - Almaty

Freeski Verdenscup

14:30

Paris - Nice - Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:30

Jokerit Helsinki – Lokomotiv Yaroslavl

KHL · NordicBet 3.40 | 3.75 | 2.00 NordicBet

18:00
18:00
18:00

Färjestad BK – Växjö Lakers

SHL · NordicBet 2.40 | 4.10 | 2.48 NordicBet

18:00

UTSATT: Örebro Hockey – Malmö Redhawks

SHL · NordicBet 1.87 | 4.30 | 3.35 NordicBet

  • Ubestemt kanal
18:00
18:00
21:00
21:00

Borussia Dortmund (3) – (2) Sevilla

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.22 | 3.70 | 3.25 NordicBet

00:00

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL · NordicBet 2.14 | 4.10 | 2.90 NordicBet

01:00

Carolina Hurricanes – Nashville Predators

NHL · NordicBet 1.86 | 4.25 | 3.55 NordicBet

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL · NordicBet 2.75 | 4.20 | 2.25 NordicBet

01:00

New York Islanders – Boston Bruins

NHL · NordicBet 2.48 | 4.00 | 2.48 NordicBet

01:00

Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres

NHL · NordicBet 1.72 | 4.40 | 4.10 NordicBet

01:00

Toronto Maple Leafs – Winnipeg Jets

NHL · NordicBet 1.87 | 4.30 | 3.50 NordicBet

01:00

Washington Capitals – New Jersey Devils

NHL · NordicBet 1.75 | 4.35 | 4.00 NordicBet

01:30

Detroit Red Wings – Tampa Bay Lightning

NHL · NordicBet 4.70 | 4.70 | 1.60 NordicBet

02:30

Dallas Stars – Chicago Blackhawks

NHL · NordicBet 2.30 | 4.10 | 2.70 NordicBet

04:35

Aerials: Kvinner - Kvalifisering - Almati

Freeski Verdenscup

10 mar

onsdag

07:20

Aerials: Menn - Kvalifisering - Almati

Freeski Verdenscup

10:00

Aerials: Finaler - Almati

Freeski Verdenscup

13:30

Tirreno Adriatico - Etappe 1

UCI World Tour

  • Eurosport Player
13:55

Brøndby – Lyon

Womens Champions League (Åttendedelsfinale 2:2)

14:00

LSK Kvinner (0) – (2) VfL Wolfsburg

Womens Champions League (Åttendedelsfinale | Kamp 2)

14:30

Paris - Nice - Etappe 4

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:55

Fortuna Hjørring – Barcelona

Womens Champions League

16:30
18:00

UTSATT: Molde HK – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Nordstrand – Gjerpen

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Rælingen – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Storhamar Håndball – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:30

Arminia Bielefeld – Werder Bremen

Bundesliga · NordicBet 3.30 | 3.15 | 2.30 NordicBet

19:00

Bergen Elite – Ulriken

BLNO Kvinner

19:00
19:00

Atlético Madrid – Athletic Bilbao

La Liga · NordicBet 1.85 | 3.25 | 5.40 NordicBet

19:00
21:00

Liverpool (2) – (0) Leipzig

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.40 | 3.65 | 3.00 NordicBet

21:00

Paris Saint-Germain (4) – (1) Barcelona

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.15 | 4.30 | 3.05 NordicBet

01:00

Minnesota Wild – Vegas Golden Knights

NHL

02:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

03:00

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL

03:30

Anaheim Ducks – Los Angeles Kings

NHL

11 mar

torsdag

05:00

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL

09:30

Qatar Masters - Dag 1

European Tour

10:00

Aerials: Lagfinale - Almati

Freeski Verdenscup

13:30

Tirreno Adriatico - Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport Player
14:45

Paris - Nice - Etappe 5

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
16:30
17:30

10km sprint: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

THE PLAYERS Championship - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

IK Oskarshamn – Djurgården

SHL

18:00

Växjö Lakers – HV 71

SHL

18:00

CSKA Moskva – EA7 Emporio Armani Milano

Euroleague (Seriespill | 29. runde) · NordicBet 1.53 | 15.00 | 2.85 NordicBet

18:00

UTSATT: Färjestad BK – Malmö Redhawks

SHL

  • Ubestemt kanal
18:00

Frölunda – Skellefteå AIK

SHL

18:00

Leksands IF – Brynäs

SHL

18:00

Linköpings HC – Rögle BK

SHL

18:00

Luleå HF – Örebro Hockey

SHL

18:45
18:55

Ajax – Young Boys

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.63 | 4.00 | 5.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

Dynamo Kiev – Villarreal

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 4.00 | 3.35 | 1.95 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

Manchester United – Milan

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.65 | 3.90 | 5.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

SK Slavia Praha – Rangers

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 2.30 | 3.40 | 3.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00
21:00

Roma – Shakhtar Donetsk

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.63 | 4.00 | 5.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Olympiakos – Arsenal

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 4.10 | 3.45 | 1.90 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Dinamo Zagreb – Tottenham

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 8.50 | 4.35 | 1.40 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Granada – Molde

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.41 | 4.55 | 7.50 NordicBet

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
01:00

Boston Bruins – New York Rangers

NHL

01:00

Buffalo Sabres – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Nashville Predators

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

New York Islanders – New Jersey Devils

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Washington Capitals

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Winnipeg Jets

NHL

01:30

Detroit Red Wings – Tampa Bay Lightning

NHL

02:30

Dallas Stars – Chicago Blackhawks

NHL

03:00

Calgary Flames – Montreal Canadiens

NHL

12 mar

fredag

09:30

Qatar Masters - Dag 2

European Tour

13:30

Slalåm: Kvinner - Åre | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
14:15

Paris - Nice - Etappe 6

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:15

Tyskland – Sverige

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
16:00

Tirreno Adriatico - Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30

Slalåm: Kvinner - Åre | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
17:00

Borussia Dortmund – Metz

EHF Champions League, kvinner

17:30

Snowboard: Slopestyle - Aspen

Snowboard Verdenscup (World Championships)

17:30

Chile – Sør-Korea

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
17:30

7,5km sprint: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:45

Slovenia – Algerie

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
18:00

THE PLAYERS Championship - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Cracovia Krakow – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:30

Tunisia – Portugal

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
19:00
19:00

FC Helsingør – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon

19:15

1. FFC Frankfurt – Meppen

Bundesliga kvinner (15. runde)

20:00

Norge – Brasil

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
20:30

Augsburg – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · NordicBet 3.95 | 3.70 | 1.89 NordicBet

20:30

Jagiellonia Bialystok – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Blackburn – Brentford

Championship

20:45

Inverness – Raith Rovers

Championship

20:45
21:00

Freeski: Halfpipe - Aspen

Freeski Verdenscup (World Championships)

21:00

Frankrike – Kroatia

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
02:00

Minnesota Wild – Arizona Coyotes

NHL

02:00

St. Louis Blues – Vegas Golden Knights

NHL

03:00

Colorado Avalanche – Los Angeles Kings

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

04:00

Anaheim Ducks – San Jose Sharks

NHL

13 mar

lørdag

08:00

Aerials: Menn og kvinner - Almaty

Freeski Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Storslalåm: Menn - Kransjka Gora | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
10:00

Qatar Masters - Dag 3

European Tour

10:30

Slalåm: Kvinner - Åre | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
12:30

Storslalåm: Menn - Kransjka Gora | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
13:00

Viborg FF – Esbjerg

Dansk 1. divisjon

13:30

Paris - Nice - Etappe 7

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
13:45

Slalåm: Kvinner - Åre | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
14:45

12,5km jaktstart: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

Bergen Elite – Bærum Basket

BLNO Kvinner

15:00

Wisla Plock – Raków Częstochowa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Tirreno Adriatico - Etappe 4

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:15

Brynäs – Frölunda

SHL

15:15

Linköpings HC – Luleå HF

SHL

15:15

Skellefteå AIK – Malmö Redhawks

SHL

15:15

Örebro Hockey – IK Oskarshamn

SHL

15:15

Rögle BK – Växjö Lakers

SHL

15:30
15:30
15:35

Tyskland – Slovenia

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
16:00

Høybråten – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

16:00

CSM Bucuresti – SCM Râmnicu Vâlcea

EHF Champions League, kvinner

16:00
16:00

Portsmouth – Salford City

EFL Trophy

16:00

UTSATT: HK Herulf Moss – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
16:00

Györi Audi ETO KC – SG BBM Bietigheim

EHF Champions League, kvinner (Åttendedelsfinale)

17:00

Olympique Marseille – Stade Brest

Ligue 1

17:30

Lechia Gdansk – Wisla Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30

Freeski: Slopestyle - Aspen

Freeski Verdenscup (World Championships)

17:30

Brasil – Sør-Korea

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
17:30

10km jaktstart: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:45

England – Frankrike

Six Nations

18:00
18:00

Djurgården – Färjestad BK

SHL

18:00

HV 71 – Leksands IF

SHL

18:00

UTSATT: Aker – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

FTC Rail Cargo hungaria – Buducnost

EHF Champions League, kvinner (Åttendedelsfinale)

18:00

Sverige – Algerie

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
18:30

Borussia Dortmund – Hertha Berlin

Bundesliga · NordicBet 1.48 | 4.60 | 6.40 NordicBet

18:30
18:30

Kroatia – Portugal

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
19:00

Boston Bruins – New York Rangers

NHL

19:00

THE PLAYERS Championship - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Legia Warszawa – Warta Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:00

Norge – Chile

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
21:00

Lyon – Paris Saint-Germain

Fransk Division 1, kvinner

21:00

Snowboard: Halfpipe - Aspen

Snowboard Verdenscup (World Championships)

21:00
21:00

Frankrike – Tunisia

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
23:00

Call 811 Before you Dig 200

Nascar (Xfinity Series)

23:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

01:00

Buffalo Sabres – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Calgary Flames – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Florida Panthers – Chicago Blackhawks

NHL

01:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Washington Capitals

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Nashville Predators

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Winnipeg Jets

NHL

01:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

02:00

St. Louis Blues – Vegas Golden Knights

NHL

03:00

Anaheim Ducks – San Jose Sharks

NHL

03:00

Vancouver Canucks – Edmonton Oilers

NHL

14 mar

søndag

08:00

Kulekjøring: Menn og kvinner - Almaty

Freeski Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Slalåm: Menn - Kransjka Gora | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
10:00

Qatar Masters - Dag 4

European Tour

10:25

4x6km Mix-stafett - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
12:30

Slalåm: Menn - Kransjka Gora | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
13:00

Olympique Nimes – Montpellier

Ligue 1

13:15

Sheffield Wednesday – Norwich

Championship

13:30

Bayer Leverkusen – Arminia Bielefeld

Bundesliga · NordicBet 1.37 | 4.90 | 8.50 NordicBet

13:45

Single mixed stafett - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
14:00

Brest Bretagne Handball – Team Esbjerg

EHF Champions League, kvinner

14:00

Rostov Don – Rk Podravka Vegeta

EHF Champions League, kvinner

14:00
14:30

PSV Eindhoven – Feyenoord

Eredivisie

15:00
15:00

Parma – Roma

Serie A

  • Strive
15:00

Gornik Zabrze – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00
15:15

Paris - Nice - Siste etappe

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
15:30
15:45

Algerie – Tyskland

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
16:00

Ullern – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

16:00

Ulriken – Bærum Basket

BLNO Kvinner

16:00

Tranmere Rovers – Sunderland

EFL Trophy (Finale)

16:00
16:00

UTSATT: Fana – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

Metz – Borussia Dortmund

EHF Champions League, kvinner (Åttendedelsfinale)

16:00

UTSATT: Molde HK – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:00

Big Air: Kvinner - Kvalifisering - Aspen

Freeski Verdenscup

17:00

UTSATT: Flint – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Dag 1

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

IK Oskarshamn – Örebro Hockey

SHL · NordicBet 2.88 | 4.20 | 2.08 NordicBet

17:30

Lech Poznan – Piast Gliwice

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30

Brasil – Chile

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
18:00
18:00

THE PLAYERS Championship - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Dag 1

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:15

Sverige – Slovenia

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
18:30

Kroatia – Tunisia

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
19:00

Minnesota Wild – Arizona Coyotes

NHL

19:05

Big Air: Menn - Kvalifisering - Aspen

Freeski Verdenscup (Heat 1)

20:00

Cup series

Nascar

20:00

Sør-Korea – Norge

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
  • MAX
20:15
21:00

Portugal – Frankrike

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
21:00
21:00

Portugal – Frankrike

OL-håndball menn (Kvalifisering)

  • discovery+
21:20

Big Air: Menn - Kvalifisering - Aspen

Freeski Verdenscup (Heat 2)

22:00

Detroit Red Wings – Carolina Hurricanes

NHL

22:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

22:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

00:00

Colorado Avalanche – Los Angeles Kings

NHL

00:00

Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs

NHL

15 mar

mandag

11:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Runde 1

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Tirreno Adriatico - Etappe 6

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Runde 1

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko Biala

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

HV 71 – Luleå HF

SHL

18:00

Leksands IF – Malmö Redhawks

SHL

19:00

Team Midgard – Apeks

Telialigaen

00:00

Buffalo Sabres – Washington Capitals

NHL

00:00

Florida Panthers – Chicago Blackhawks

NHL

00:00

New York Rangers – Philadelphia Flyers

NHL

00:00

Ottawa Senators – Vancouver Canucks

NHL

00:00

Pittsburgh Penguins – Boston Bruins

NHL

01:00

Winnipeg Jets – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Abierto Mexicano Telcel - Runde 1

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Calgary Flames – Edmonton Oilers

NHL

03:00

Los Angeles Kings – St. Louis Blues

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – San Jose Sharks

NHL

16 mar

tirsdag

05:00

Abierto Mexicano Telcel - Runde 1

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Runde 2

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Tirreno Adriatico - Etappe 7

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Runde 2

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Freeski: Big Air - Aspen

Freeski Verdenscup (World Championships)

18:00

Frölunda – IK Oskarshamn

SHL

18:00
20:30

Snowboard: Big Air - Aspen

Snowboard Verdenscup (World Championships)

21:00

Manchester City (2) – (0) Borussia Mönchengladbach

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 1.22 | 6.50 | 13.00 NordicBet

21:00
21:00

Tampa Bay Lightning – Nashville Predators

NHL

00:00

New Jersey Devils – Buffalo Sabres

NHL

00:00

Pittsburgh Penguins – Boston Bruins

NHL

00:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

00:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

00:30

Detroit Red Wings – Carolina Hurricanes

NHL

01:00

Minnesota Wild – Arizona Coyotes

NHL

01:00

Abierto Mexicano Telcel - Runde 1

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:30

Dallas Stars – Tampa Bay Lightning

NHL · NordicBet 3.00 | 4.10 | 2.10 NordicBet

02:00

Colorado Avalanche – Anaheim Ducks

NHL

17 mar

onsdag

05:00

Abierto Mexicano Telcel - Runde 1

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Utfor: Menn - Lenzerheide

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
11:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Runde 2

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Utfor: Kvinner - Lenzerheide

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
15:00

Nokere Koerse

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Runde 3

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00
18:45

Juventus – Napoli

Serie A

  • Strive
19:00

Fjellhammer – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

21:00
21:00
00:00

Ottawa Senators – Vancouver Canucks

NHL

00:30

New York Rangers – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

Abierto Mexicano Telcel - Runde 2

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Winnipeg Jets – Montreal Canadiens

NHL

03:00

Calgary Flames – Edmonton Oilers

NHL

03:00

Los Angeles Kings – St. Louis Blues

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – San Jose Sharks

NHL

18 mar

torsdag

05:00

Abierto Mexicano Telcel - Runde 2

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Super-G: Kvinner - Lenzerheide

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
11:00

Magical Kenya Open - Dag 1

European Tour

11:00

Super-G: Menn - Lenzerheide

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
12:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Kvartfinale 1

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Kvartfinale 2

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Kvartfinale 3

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Kvartfinale 4

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Djurgården – Brynäs

SHL

18:00

Leksands IF – IK Oskarshamn

SHL

18:00

Malmö Redhawks – Växjö Lakers

SHL · NordicBet 2.95 | 4.20 | 2.06 NordicBet

18:55

Shakhtar Donetsk – Roma

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
18:55

Arsenal – Olympiakos

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
18:55

Tottenham – Dinamo Zagreb

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale) · NordicBet 7.00 | 4.80 | 1.41 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

Molde – Granada

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
19:03

Honda Classic - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Young Boys – Ajax

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
21:00

Villarreal – Dynamo Kiev

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
21:00

Milan – Manchester United

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
21:00

Rangers – SK Slavia Praha

Europa League (Kamp 2 | 8.-delsfinale)

  • TV 2 Sumo
00:00

Buffalo Sabres – Boston Bruins

NHL

00:00

Carolina Hurricanes – Columbus Blue Jackets

NHL

00:00

Florida Panthers – Nashville Predators

NHL

00:00

New York Islanders – Philadelphia Flyers

NHL

00:00

Tampa Bay Lightning – Chicago Blackhawks

NHL

00:00

Tampa Bay Lightning – Chicago Blackhawks

NHL

00:00

New Jersey Devils – Pittsburgh Penguins

NHL

00:30

Detroit Red Wings – Dallas Stars

NHL

01:00

Abierto Mexicano Telcel - Kvartfinale 1

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Colorado Avalanche – Minnesota Wild

NHL

02:00

Edmonton Oilers – Winnipeg Jets

NHL

03:00

Anaheim Ducks – Arizona Coyotes

NHL

03:00

Abierto Mexicano Telcel - Kvartfinale 2

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
03:00

Anaheim Ducks – Arizona Coyotes

NHL

19 mar

fredag

05:00

Abierto Mexicano Telcel - Kvartfinale 3

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Magical Kenya Open - Dag 2

European Tour

12:00

Trekning: Kvart- og semifinaler

Champions League

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Vålerenga – KFUM Oslo

Treningskamp

13:00

Trekning: Kvart- og semifinaler

Europa League

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Semifinale 1

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Bredene Koksijde Classic - Menn

UCI Europe Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Mjøndalen – Ullensaker/Kisa

Treningskamp

16:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Semifinale 2

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Aalesund – Molde

Treningskamp

18:00

Piast Gliwice – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:03

Honda Classic - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30
20:30

Pogon Szczecin – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Parma – Genoa

Serie A

  • Strive
21:00
00:00

Montreal Canadiens – Vancouver Canucks

NHL

00:00

Toronto Maple Leafs – Calgary Flames

NHL

00:00

Washington Capitals – New York Rangers

NHL

02:00

San Jose Sharks – St. Louis Blues

NHL

03:00

Los Angeles Kings – Vegas Golden Knights

NHL

03:00

Abierto Mexicano Telcel - Semifinale 1

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player