TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 8 lør
  • 9 idag
  • 10 man
  • 11 tir
  • 12 ons
  • 13 tor
  • 14 fre
  • 15 lør
  • 16 søn
  • 17 man
  • 18 tir
  • 19 ons
  • 20 tor

Casper Ruud på TV og Live Stream

Tag: Casper Ruud

8 aug

i går, lørdag

09:55

Tsjekkia GP - Trening 3

MotoGP

10:00

Adeslas Open

World Padel Tour (Semifinaler)

10:25

70th Anniversary Grand Prix - Race 1

Formel 3

11:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

70th Anniversary Grand Prix - Trening 3

Formel 1

12:30

Moto3 - Tsjekkia GP - Kvalifisering

MotoGP

13:30

Tsjekkia GP - Trening 4

MotoGP

13:45

70th Anniversary Grand Prix - Kvalifisering

Porsche Supercup

14:00

Klepp – Lyn

1-0

Toppserien

14:00

Fløya – Kvik Halden FK

0-6

PostNord-ligaen

14:00

Skeid Fotball – Eidsvold

2-0

PostNord-ligaen

14:00

UTSATT: Flint – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:10

Tsjekkia GP - Kvalifisering

MotoGP

14:30

English Championship

European Tour

14:30

Sykkel: Tour de lAin

UCI World Tour (Etappe 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:30

Superbike: VM - Race 1

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Sandviken – Rosenborg

1-3

Toppserien

15:00

Florø – Alta

1-2

PostNord-ligaen

15:00

70th Anniversary Grand Prix - Kvalifisering

Formel 1

15:10

Moto2 - Tsjekkia GP - Kvalifisering

MotoGP

16:00

Flekkerøy – Arendal

1-0

PostNord-ligaen

16:00

Fredrikstad – Kjelsås

3-2

PostNord-ligaen

16:00

FK Senja – Hødd

1-0

PostNord-ligaen

16:00

Bryne – Egersund

2-1

PostNord-ligaen

16:00

Levanger – Nardo

0-0

PostNord-ligaen

16:00

UTSATT: Molde 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Nordstrand – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: NTNUI – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

Fram Larvik – Vard Haugesund

0-1

PostNord-ligaen

16:00

UTSATT: Ranheim 2 – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Sarpsborg 08 2 – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Skjervøy – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Træff – Orkla

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Volda – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Lillestrøm 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Nybergsund – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Rommen – Toten

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Ull/Kisa 2 – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Mjølner – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

Sykkel: Milan-San Remo

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

UTSATT: Oppsal – Follo

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Bodø/Glimt 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:45

70th Anniversary Grand Prix - Race 1

Formel 2 (Feature race)

17:00

Palermo Open

WTA

17:15

15 km langrenn

Blinkfestivalen (Menn | Rulleski)

  • NRK 1
  • NRK TV
17:30

Xfinity Series

Nascar (Road America)

18:00

Vålerenga – Bodø/Glimt

2-2

Eliteserien

19:00

Formel E: FIA Championship

Formel E (Runde 8)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:30

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:35

10 km langrenn & fellesstart skiskyting

Blinkfestivalen (Kvinner | Rulleski)

  • NRK 1
  • NRK TV
20:10

Chicago White Sox – Cleveland Indians

Major League Baseball

21:00

Barcelona – Napoli

3-1

Champions League (Åttendelsfinale)

21:00

Marathon Classic

LPGA (3. runde)

21:00

Bayern München – Chelsea

4-1

Champions League (Åttendelsfinale)

21:30

Firkeepers Casino 400

Nascar

22:00

US PGA Championship

PGA

00:05

Philadelphia Phillies – Atlanta Braves

Major League Baseball

03:00

Lewis vs Oleinik

UFC (Fight Night)

03:10

Seattle Mariners – Colorado Rockies

Major League Baseball

9 aug

I dag, søndag

Tidligere kamper i dag
09:00

12 timers stafett

Blinkfestivalen (Rulleski)

  • NRK 2
  • NRK TV
09:45

70th Anniversary Grand Prix - Race 2

Formel 3

10:00

Adeslas Open

World Padel Tour (Finale)

11:00

Moto3 - Tsjekkia GP - Race

MotoGP

11:10

70th Anniversary Grand Prix - Race 2

Formel 2

12:00

Superbike: VM - Superpole

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:20

70th Anniversary Grand Prix - Race

Porsche Supercup

12:20

Moto2 - Tsjekkia GP - Race

MotoGP

13:00

Brattvåg – Moss FK

PostNord-ligaen

13:00

Motocross: VM - MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Tsjekkia GP - Race

MotoGP

14:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Motocross: VM - MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:30

English Championship

European Tour (Siste runde)

15:00

Superbike: VM - Race 2

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

UTSATT: Fredrikstad 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
15:00

UTSATT: Melbo – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
15:10

70th Anniversary Grand Prix - Race

Formel 1

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
16:00

Asker – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

UTSATT: Skeid 2 – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

LSK Kvinner – Arna-Bjørnar

Toppserien

16:30

Vålerenga 2 – Tromsdalen

PostNord-ligaen

18:00

Stabæk – Odd

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Start

Eliteserien

18:00

Sykkel: Tour de Pologne

UCI World Tour (Etappe 5)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Aalesund – Viking

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Haugesund

Eliteserien

19:00

Formel E: FIA Championship

Formel E (Runde 9)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:05

Philadelphia Phillies – Atlanta Braves

Major League Baseball

19:30

Palermo Open - Finale

WTA

20:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Rosenborg – Sarpsborg 08

Eliteserien

21:00

Marathon Classic

LPGA (Siste runde)

21:00

US PGA Championship

PGA (Siste runde)

22:00

Consumers Energy 400

Nascar (All Star Race)

22:10

Oakland Athletic – Houston Astros

Major League Baseball

23:30

Sykkel: Tour de Lain

UCI World Tour (Etappe 3)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10 aug

i morgen, mandag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Rosenborg 2 – Sotra

PostNord-ligaen

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
18:00

Jerv – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Sogndal – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Odd 2 – Bærum

PostNord-ligaen

18:30

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00

UTSATT: Strømsgodset 2 – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
20:10

Milwaukee Brewers – Chicago Cubs

Major League Baseball

20:30

Molde – Brann

Eliteserien

20:30

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Manchester United – FC København

Europa League (Kvartfinale 2)

  • TV 2
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Inter – Bayer Leverkusen

Europa League (Kvartfinale 3)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
23:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11 aug

tirsdag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

KFUM Oslo – Lillestrøm

OBOS-ligaen

19:05

Philadelphia Phillies – San Francisco Giants

Major League Baseball

21:00

Shakhtar Donetsk – Basel

Europa League (Kvartfinale 1)

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Wolves – Sevilla

Europa League (Kvartfinale 4)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
23:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:05

New York Yankees – Atlanta Braves

Major League Baseball

02:30

Portland Timbers – Orlando City SC

Major League Soccer (Finale)

12 aug

onsdag

11:00

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:15

Critérium du Dauphiné - 1. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:00

SC Rheindorf Altach – Borussia Dortmund

Treningskamp

17:00

Gran Piemonte

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Røa – Vålerenga

Toppserien

19:00

FIA Championship - 10. runde

Formel E

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:10

Detroit Tigers – Chicago White Sox

Major League Baseball

20:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Atalanta – Paris Saint-Germain

Champions League (Kvartfinale)

21:00

Motocross: VM - 2. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:30

Motocross: VM - 2. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:10

Boston Red Sox – Minnesota Twins

Major League Baseball

13 aug

torsdag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:00

J&T Banka Prague Open

WTA

13:00

Celtic Classic

European Tour

14:00

Ladies Scottish Open

LPGA (1. runde)

15:15

Critérium du Dauphiné - 2. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Celtic Classic

European Tour

17:00

Top Seed Open

WTA

18:00

Skytternes mestermøte

Skytternes mestermøte

  • NRK 2
  • NRK TV
19:00

Formel E: FIA Championship - 11. runde

Formel E

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:10

New York Mets – Washington Nationals

Major League Baseball

20:00

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Leipzig – Atlético Madrid

Champions League (Kvartfinale)

01:15

Chicago White Sox – St. Louis Cardinals

Major League Baseball

14 aug

fredag

08:45

Spania GP - Kvalifisering

Formel 3

10:00

Østerrike GP - Trening 1

MotoGP

11:00

Spania GP - Trening 1

Formel 1

11:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

NM 2020 - Semifinaler

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Celtic Classic

European Tour

13:30

NM 2020 - Kvinnenes finale

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:05

Østerrike GP - Trening 2

MotoGP

15:00

Spania GP - Trening 2

Formel 1

15:15

Critérium du Dauphiné - 3. etappe

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

NM 2020 - Herrenes finale

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Celtic Classic

European Tour

17:00

Olympique Marseille – Stuttgart

Treningskamp

17:00

Spania GP - Kvalifisering

Formel 2

18:00

Grorud – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – HamKam

OBOS-ligaen

19:00

Elverum – Drammen

Treningskamp

20:00

Diamond League | Monaco

Diamond League

  • NRK 1
  • NRK TV
20:00

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:15

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Lillestrøm – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

21:00

Napoli/Barcelona - Bayern München/Chelsea

Champions League (Kvartfinale)

15 aug

lørdag

10:00

Østerrike GP - Trening 3

MotoGP

12:00

Spania GP - Trening 3

Formel 1

12:30

Moto3 - Østerrike GP - Kvalifisering

MotoGP

13:00

Arna-Bjørnar – Lyn

Toppserien

13:00

Moss FK – Florø

PostNord-ligaen

13:15

Circuit de Spa - Francorchamps

FIA WEC

13:30

Spania GP - Kvalifisering

Porsche Supercup

13:30

Østerrike GP - Moto3 - Kvalifisering

MotoGP

14:00

Borussia Mönchengladbach – MSV Duisburg

Treningskamp

14:00

UTSATT: Orkla – Volda

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

Alta – FK Senja

PostNord-ligaen

14:00

UTSATT: Ørn Horten – Flint

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

UTSATT: Junkeren – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

Nardo – Fram Larvik

PostNord-ligaen

14:00

UTSATT: Lokomotiv Oslo FK – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:30

Snooker: VM

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Klepp – Røa

Toppserien

15:00

Spania GP - Kvalifisering

Formel 1

15:00

Østerrike GP - Moto2 - Kvalifisering

MotoGP

15:15

Critérium du Dauphiné - 4. etappe

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Celtic Classic

European Tour

16:00

Notodden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen

16:00

Kvik Halden FK – Fredrikstad

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Bryne

PostNord-ligaen

16:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien

16:00

UTSATT: Skånland – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Spjelkavik – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Stabæk 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Tromsø 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

Sarpsborg 08 – Molde

Eliteserien

16:00

UTSATT: Byåsen – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Gjelleråsen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Brumunddal – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Toten – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Lørenskog – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Follo – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Kråkerøy – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Melhus – Træff

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Mjøndalen 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:30

Vard Haugesund – Asker

PostNord-ligaen

16:45

Spania GP - Race 1

Formel 2 (Feature race)

17:00

Avaldsnes – LSK Kvinner

Toppserien

17:20

Spania GP - Race 1

Formel 3

17:30

Drammen – Fyllingen Håndball

Treningskamp

20:15

Snooker: VM

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

NASCAR Xfinity series

Nascar (Daytona International Speedway)

20:30

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Real Madrid/Manchester City – Juventus/Lyon

Champions League (Kvartfinale)

00:00

Rally: ERC - Dag 1

ERC Rally

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16 aug

søndag

09:25

Spania GP - Race 2

Formel 3

10:45

Østerrike GP - Moto3 - Race

MotoGP

11:00

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:10

Spania GP - Race 2

Formel 2 (Sprint Race)

12:00

Porsche Super Cup: Barcelona

Porsche Supercup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:05

Østerrike GP - Moto2 - Race

MotoGP

12:20

Spania GP - Race 2

Porsche Supercup

13:00

Tromsdalen – Brattvåg

PostNord-ligaen

13:30

Østerrike GP - Race

MotoGP

13:30

Praque Open - Finale

WTA

14:00

Egersund – Levanger

PostNord-ligaen

14:00

Motocross: VM - 2. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Kjelsås – Fløya

PostNord-ligaen

15:00

Inter U19 – Rennes U19

UEFA Youth League

15:10

Spania GP - Race

Formel 1

15:30

Celtic Classic

European Tour

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:45

Critérium du Dauphiné - 5. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
16:00

Borussia Dortmund – FK Austria Wien

Treningskamp

16:00

UTSATT: Ullern – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:00

Hødd – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

17:00

Top Seed Open - Finale

WTA

17:00

Rosenborg – Vålerenga

Toppserien

17:30

Fyllingen Håndball – Elverum

Treningskamp

17:30

NASCAR Xfinity series

Nascar (Daytona International Speedway)

18:00

Sandefjord – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Brann – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

UTSATT: Hønefoss – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

Haugesund – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Odd – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Juventus U19 – Real Madrid U19

UEFA Youth League

18:00

Viking – Stabæk

Eliteserien

18:30

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:10

Detroit Tigers – Cleveland Indians

Major League Baseball

20:30

Rosenborg – Aalesund

Eliteserien

20:30

Nascar Cup Series

Nascar (Daytona International Speedway)

21:00

Vinner QF 4 – Vinner QF 2

Europa League (Semifinale 1)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
22:05

San Francisco Giants – Oakland Athletic

Major League Baseball

17 aug

mandag

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Vallonia rundt | Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – Ranheim

OBOS-ligaen

18:00

HamKam – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Jerv – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Lillestrøm – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Sotra – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Bærum – Rosenborg 2

PostNord-ligaen

20:30

Start – Vålerenga

Eliteserien

21:00

Vinner QF 3 – Vinner QF 1

Europa League (Semifinale 2)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18 aug

tirsdag

14:00

Tour de lAvenir | Etappe 5

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Vallonia rundt | Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Ajax – Wolfsberger AC

Treningskamp

18:55

Champions League - 1. kvalifiseringsrunde

Champions League (Mer info kommer)

19:00

Eidsvold – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

19:00

KFUM Oslo – Kongsvinger

OBOS-ligaen

21:00

Atalanta/PSG - Leipzig/Atlético Madrid

Champions League

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19 aug

onsdag

14:00

Tour de lAvenir | Etappe 6

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Vallonia rundt | Etappe 4

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:55

Champions League - 1. kvalifiseringsrunde

Champions League (Mer info kommer)

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20 aug

torsdag

11:30

AIG Women's Open

LPGA

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
16:00

AIG Women's Open

LPGA

18:30

20 km intervallstart

Toppidrettsveka

  • NRK 2
  • NRK TV
21:00

The Northern Trust | Dag 1

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce