TVkampen.com TVkampen.com
  • 4 ons
  • 5 idag
  • 6 fre
  • 7 lør
  • 8 søn
  • 9 man
  • 10 tir
  • 11 ons
  • 12 tor
  • 13 fre
  • 14 lør
  • 15 søn
  • 16 man

Bundesliga på TV og Live Stream

Tag: Bundesliga

4 aug

i går, onsdag

05:00

Runde 2 - Repechage

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:30

Skateboard - Park finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
05:40

Basketball - Kvartfinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Golf - Første dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:15

Norge – Ungarn

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale 2 - Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:50

Vektløfting - +109kg menn | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Boksing - Semifinaler + Finale lett tungvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Kvartfinaler for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:33

Seiling - Finaler i dobbel dinghy menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:30

Banesykling - Keirin for kvinner, sprint for menn og finale i lagforfølgelse for menn

Sommer-OL 2020

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
08:30

Vannpolo - Kvartfinale for menn | Hellas - Montenegro

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:00

Klatring - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Speed & Buldring kvalifisering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Serbia – Italia

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale for kvinner)

  • discovery+
10:00

Sverige – Sør-Korea

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale 3 - Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:20

Japan – Belgia

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale for kvinner)

  • discovery+
11:15

Bryting - Dag 4 | Del 2 - Finale gresk-romersk 67/87kg menn & freestyle 62kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Friidrett - Finaler på 200 og 800 meter for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Korea – Japan

Sommer-OL 2020 (Semifinale)

  • discovery+
12:00

Hest: Finale i sprangridning individuell

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:00

Landhockey - Dag 12 | Semifinale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Synkronsvømming - Duett fri | Finale

Sommer-OL 2020 (Medaljeøvelse)

  • discovery+
12:50

Vektløfting - +109kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Championship League Snooker - Dag 14

Snooker

13:45

Frankrike – Nederland

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale 4 - Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Brattvåg – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Spania – Frankrike

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale for kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Tyskland - ROC

Sommer-OL 2020 (Kvartfinaler for menn)

  • discovery+
14:10

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Leed kvalifisering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:30

Brasil – ROC

Sommer-OL 2020 (Kvartfinale for kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

Tromsdalen – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Qatar - Italia

Sommer-OL 2020 (Kvartfinaler for menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Sotra – Arendal

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Nardo – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Levanger – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Champions Chess Tour - Dag 5

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
18:00

Raufoss – Kongsvinger

NM Kvinner

18:00

Championship League Snooker - Dag 14

Snooker

18:00

Bryne – Staal Jørpeland

NM Kvinner

18:00

Kongsvinger – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

AB Tårnby – Tårnby FF

DBU Pokal (1. runde)

18:00

Stathelle – Snøgg

NM Kvinner

18:00

Viking – Haugar

NM Kvinner

18:00

Bærum – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Hallingdal – Hønefoss

NM Kvinner

18:35

Cincinnati Reds – Minnesota Twins

Major League Baseball

19:00

Fløya – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

19:00

Sarpsborg 08 – Ull/Kisa

NM Kvinner

19:00

Molde – Herd

NM Kvinner

19:00

Mjølner – Medkila

NM Kvinner

19:00

Tromsdalen – Fløya

NM Kvinner

19:00

Porsanger – Bossekop

NM Kvinner

19:00

Øygarden FK – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Eidsvold – Alta

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

20:00

U.S. Womens Amateur - Round of 64

U.S. Womens Amateur (Dag 1 | USGA)

20:00

U.S. Senior Open

Legends Tour

20:00

ATP 500 Washington - Dag 3

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:37

Oakland Athletic – San Diego Padres

Major League Baseball

23:30

Maratonsvømming - 10km for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
00:30

Golf - Andre dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Skateboard - Park prelims for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Friidrett - Finaler og sermonier

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Sveits - USA

Sommer-OL 2020 (Semifinale for kvinner)

  • discovery+
02:15

St. Louis Cardinals – Atlanta Braves

Major League Baseball

02:30

Padling sprint - Semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
03:00

Australia - Latvia

Sommer-OL 2020 (Semifinale for kvinner)

  • discovery+
03:00

Karate - Kata for kvinner og Kumite for menn -67kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Stup – Semifinale i 10 meter plattform for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:30

Landhockey - Dag 13 | Bronsefinale menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Bryting - Dag 5 | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:27

Padling sprint - Finaler | 200m single M & K, 500m single K, 1000m dobbel M

Sommer-OL 2020

  • discovery+
5 aug

I dag, torsdag

Tidligere kamper i dag
05:30

Skateboard - Park finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:00

Brasil – ROC

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
06:00

Moderne femkamp - Individuell fekting for kvinner | Ranking Round

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Golf - Andre dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:15

USA – Australia

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
07:00

Boksing - Semifinaler + Finale fjærvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Vannpolo - Plasseringskamper og semifinaler for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
08:30

Banesykling - Finaler i Keirin kvinner og Omnium menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:30

Stup - Finale 10 meter stup for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Moderne femkamp - Individuell fekting for menn | Ranking Round

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Friidrett - 20km kappgang

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Australia – USA

Sommer-OL 2020 (Kvinner - Bronsefinale)

  • discovery+
10:00

Sportsklatring - Kombinert menn | Speed & Buldring finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Karate - Kumite for kvinner -55kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Frankrike – Egypt

Sommer-OL 2020 (Semifinale - Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:30

Klatring - Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:15

Bryting - Dag 5 | Del 2 - Finale freestyle 57/86kg menn & freestyle 57kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Landhockey: Australia - Belgia | Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Korea – USA

Sommer-OL 2020 (Semifinale)

  • discovery+
12:00

Friidrett - 400 og 1500 meter for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:30

Karate - Finale i kata for kvinner + semi- og finale i Kumite for menn -67kg og kvinner -55kg

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Championship League Snooker - Dag 15

Snooker

13:00

Frankrike – Slovenia

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:30

Hero Open - Dag 1

European Tour

14:00

Frankrike – Argentina

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
14:00

Spania – Danmark

Sommer-OL 2020 (Semifinale - Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Norge | Mol/Sørum - Latvia | Plavins/Tocs

Sommer-OL 2020 (Semifinale for menn)

  • discovery+
14:10

Sportsklatring - Kombinert menn | Leed finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
15:00

Bordtennis finale i lag for kvinner | Kina - Japan

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Sandvolleyball - Semifinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
15:00

Trekning - 3. runde

NM i fotball

16:00

Arctic Race of Norway 2021 - 1. etappe

Arctic Race of Norway

  • TV 2
  • TV 2 Play
17:00

Champions Chess Tour - Semifinale

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
18:00

Championship League Snooker - Dag 15

Snooker

18:00

WGC - FedEx St. Jude Invitational - 1. runde

PGA

18:10

Miami Marlins – New York Mets

Major League Baseball

19:00

Rosenborg – Nk Domzale

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 1) · Betsson 1.36 | 4.50 | 8.50 Betsson

19:40

Blinkfestivalen - Supersprint skiskyting og jaktstarter langrenn

Rulleski

  • NRK 1
  • NRK TV
20:00

ATP 500 Washington - Dag 4

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

FC Prishtina – Bodø/Glimt

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 1) · Betsson 7.50 | 5.00 | 1.36 Betsson

21:00

U.S. Womens Amateur - Round of 32 and 16

U.S. Womens Amateur (Dag 2 | USGA)

21:40

Arizona Diamondbacks – San Francisco Giants

Major League Baseball

22:00

Rulleski - Lysebotn opp

Rulleski

  • NRK 1
  • NRK TV
22:30

Friidrett - 50km kappgang for herrer

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
00:30

Golf - Tredje dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:00

Pittsburgh Steelers – Dallas Cowboys

NFL (Hall of Fame Game)

02:15

St. Louis Cardinals – Atlanta Braves

Major League Baseball

02:30

Padling sprint - Heat

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Karate - Kata for menn og Kumite for kvinner -61kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Latvia | Graudina/Kravcenoka - Sveits | Verge-Depre/Heidrich

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale for kvinner)

  • discovery+
03:20

Rytmisk Gymnastikk - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
03:30

Landhockey: Storbritannia - India | Bronsefinale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Bryting - Dag 6 | Del 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Sør-Korea - Japan

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale i lag for menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:07

Padling sprint - Kvartfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:30

Australia | Artacho Del Solar/Clancy - USA | April/Alix

Sommer-OL 2020 (Finale for kvinner)

  • discovery+
6 aug

i morgen, fredag

06:00

Volleyball - Semifinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Golf - Tredje dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:40

USA – Serbia

Sommer-OL 2020 (Semifinale for kvinner) · Betsson 1.06 | 35.00 | 15.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
07:00

Boksing - Semifinaler + Finale tungvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Vannpolo - Plasseringskamper og semifinaler for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:30

Moderne femkamp - Individuell svømming for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup – Innledende i 10 meter plattform for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:15

Rytmisk Gymnastikk: All Around preliminary for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:30

Banesykling - Finaler i Madison kvinner og tempo menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Malaga Open - Kvartfinale | Damer & Herrer

World Padel Tour

09:30

Friidrett - 20km kappgang for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:55

MotoGP Steiermark - Trening 1

MotoGP

10:00

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Speed & Buldring finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Karate - Kumite for menn -75kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Frankrike – Sverige

OL-håndball kvinner (Semifinale for kvinner) · Betsson 1.68 | 9.50 | 2.80 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:15

Moderne femkamp - Individuell sprangridning for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:00

Mexico – Japan

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale - Menn) · Betsson 2.50 | 3.40 | 2.65 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:15

Bryting - Dag 6 | Del 2 - Finale freestyle 74/125kg menn & freestyle 53kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Landhockey: Nederland - Argentina | Finale kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Hest: Kvalifisering i sprangridning lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Karate - Bronse- og finale Kata for menn + Finale Kumite for kvinner -61kg og menn -75kg

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Synkronsvømming - Lag | Teknisk rutine

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Moderne femkamp - Individuell Laser Round for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Kina - Tyskland

Sommer-OL 2020 (Finale i lag for menn)

  • discovery+
13:00

Basketball - Semifinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
13:00

Championship League Snooker - Dag 16

Snooker

13:00

Friidrett - Finaler spydkast (K), 5000m (M), 400m (K), stafett (M+K)

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Arctic Race of Norway 2021 - 2. etappe

Arctic Race of Norway

  • TV 2
  • TV 2 Play
13:30

Hero Open - Dag 2

European Tour

14:00

Canada – Sverige

Sommer-OL 2020 (Kvinner - Finale)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Volleyball - Semifinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:00

Norge – Russland

OL-håndball kvinner (Semifinale for kvinner) · Betsson 1.48 | 10.00 | 3.60 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
14:00

Trekning - 2. runde

DBU Pokal

14:10

Sportsklatring - Kombinert kvinner | Leed finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:10

Klarting - Finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:10

MotoGP Steiermark - Trening 2

MotoGP

17:00

Blinkfestivalen - Supersprint skiskyting junior

Rulleski

  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

Champions Chess Tour - Semifinale

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
18:00

Summer Grand Prix - Dag 1

Skihopp Verdenscup (Courchevel, Frankrike)

18:00

Championship League Snooker - Dag 16

Snooker

18:00

WGC - FedEx St. Jude Invitational - 2. runde

PGA (2. runde)

18:30
18:30

Hvidovre IF – Fremad Amager

Dansk 1. divisjon (3. runde) · Betsson 1.94 | 3.70 | 3.55 Betsson

18:30
18:45

Orlen Lublin FIM Speedway GP - Polen | Runde 5

FIM Speedway

19:00

Stoppen – Konnerud

4. divisjon (Buskerud)

19:00

AC Horsens – FC Helsingør

Dansk 1. divisjon (3. runde) · Betsson 2.34 | 3.35 | 2.90 Betsson

19:00

FK Fyllingsdalen – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

19:00

Hero Open - Dag 2

European Tour

20:00

ATP 500 Washington - Kvartfinale

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Skjervøy – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

20:00

U.S. Womens Amateur - Kvartfinaler

U.S. Womens Amateur (Dag 3 | USGA)

20:20

Chicago Cubs – Chicago White Sox

Major League Baseball

20:30

Lech Poznan – Cracovia Krakow

Ekstraklasa · Betsson 1.75 | 3.60 | 4.50 Betsson

  • Ekstraklasa TV
20:30

FC Midtjylland – Vejle BK

Superliga (4. runde) · Betsson 1.58 | 4.25 | 5.40 Betsson

20:45

Bournemouth – West Bromwich

Championship (1. runde) · Betsson 2.35 | 3.40 | 3.10 Betsson

20:45

Werder Bremen – Bayern München

DFB-Pokal (1. runde)

20:45
00:00

Friidrett - Maraton for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
00:30

Golf - Fjerde dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:05

Philadelphia Phillies – New York Mets

Major League Baseball

02:30

Vannpolo - Plasseringskamper og bronsefinale for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:30, 04:00 og 06:40)

  • discovery+
02:30

Padling sprint - Semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
03:00

Qatar | Cherif/Ahmed - Latvia | Plavins/Tocs

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale for menn)

  • discovery+
03:00

Stup – Semifinale i 10 meter plattform for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:22

Padling sprint - Finaler | 500m dobbel K, 1000m single M, 500m kajakk K & M

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:30

Frankrike – USA

Sommer-OL 2020 (Finale for menn) · Betsson 6.00 | 20.00 | 1.19 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:30

Norge | Mol/Sørum - ROC | Krasilnikov/Stoyanovskiy

Sommer-OL 2020 (Finale for menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
7 aug

lørdag

05:00

TBC – Den dominikanske republikk

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale)

  • discovery+
06:00

Golf - Fjerde dag | Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:30

Volleyball - Bronsefinale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Boksing - Finaler fluevekt menn & kvinner, mellomvekt menn og weltervekt kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Karate - Kumite for kvinner +61kg og menn +75kg | Eliminering

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:30

Moderne femkamp - Individuell svømming for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup - Finale i 10 meter plattform for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
08:30

Banesykling - Kvinnenes sprint heats og mennenes madison-finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
09:00

Rytmisk Gymnastikk - Individuell All-Around finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:00

Talentracet

2021 Talentracet (Grenland motorsportsenter)

09:00

Basketball - Bronsefinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Vannpolo - Finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:55

MotoGP Steiermark - Trening 3

MotoGP

10:00

Zolder - Kvalifisering

DTM

10:00

Malaga Open - Semifinale | Damer & Herrer

World Padel Tour

10:00

Bronsefinale

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
10:15

Moderne femkamp - Individuell sprangridning for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:45

Bryting - Dag 7 | Finale freestyle 65/97kg menn & freestyle 50kg kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00
12:00

Hest: Finale i sprangridning lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:20

Karate - Finale i kumite for kvinner +61kg og menn +75kg

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Synkronsvømming - Lag fri

Sommer-OL 2020 (Medaljeøvelse)

  • discovery+
12:30

Moderne femkamp - Individuell Laser Round for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

VSK Aarhus – Fortuna Hjørring

Kvindeligaen (1. runde)

12:35

Moto3 Steiermark - Kvalifisering

MotoGP (Kval 2 kl. 13:00)

13:00

Melbo – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

13:00

Stord – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

13:00

Grorud 2 – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

13:00

Arctic Race of Norway 2021 - 3. etappe

Arctic Race of Norway

  • TV 2
  • TV 2 Play
13:00

Slovenia – Australia

Sommer-OL 2020 (Bronsefinale for menn) · Betsson 1.85 | 14.00 | 2.25 Betsson

  • discovery+
13:15

Zolder - Race 1

DTM

13:30

Spania – Brasil

Sommer-OL 2020 (Finale - Menn) · Betsson 2.70 | 2.90 | 3.10 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:30
13:30

MotoGP Steiermark - Trening 4

MotoGP

13:30

NTNUI – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

13:45

Manchester United – Everton

Treningskamp

  • TV 2 Play
  • MUTV
14:00

FK Tønsberg – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

Hinna FK – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

14:00

Donn – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

14:00

Frigg – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

14:00

Os Turn Fotball – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

14:00

Finale

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Hero Open - Dag 3

European Tour

14:00

Jammerbugt – FC Fredericia

Dansk 1. divisjon (3. runde) · Betsson 3.95 | 3.70 | 1.84 Betsson

14:00

Strømsgodset 2 – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

Flint – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:00

Kolstad – Tynset

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

14:00

Åssiden – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

14:10

MotoGP Steiermark - Kvalifisering

MotoGP (Kval 2 kl. 14:35)

14:15

Volleyball - Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
14:30

HB Køge – Thisted FC

Kvindeligaen (1. runde) · Betsson 1.22 | 5.20 | 10.00 Betsson

14:35

Blinkfestivalen - Fellesstart skiskyting junior

Rulleski

  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

Arna-Bjørnar – LSK Kvinner

Toppserien (Runde 10) · Betsson 6.10 | 4.75 | 1.40 Betsson

15:00

Vålerenga – Kolbotn

Toppserien (Runde 10) · Betsson 1.17 | 6.55 | 12.50 Betsson

15:00
15:00
15:00

Madla – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

15:00

Mandalskameratene – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

15:00

Rana FK – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

15:00

Førde – Jølster

4. divisjon

15:00

Hønefoss – Fart

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

15:05

Zolder - Trophy Race

DTM

15:10

Moto2 Steiermark - Kvalifisering

MotoGP (Kval 2 kl. 15:35)

15:30

SV Sandhausen – Leipzig

DFB-Pokal (1. runde) · Betsson 11.00 | 6.50 | 1.22 Betsson

16:00

Ranheim 2 – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

16:00
16:00

Sola – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

16:00

West Ham – Atalanta

Treningskamp

16:00

Djerv 1919 – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

16:00

Sogndal 2 – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

16:00

Brann 2 – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

16:00

Stovner – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Elverum

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Nybergsund – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Lillestrøm 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

16:00

Træff – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

16:00

Aalesund 2 – Tiller IL

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

16:00

Oppsal – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

16:00

Volda – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

17:00

Champions Chess Tour - Finale

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
17:00

Bodø/Glimt 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

17:30
18:00

Summer Grand Prix - Dag 2

Skihopp Verdenscup (Courchevel, Frankrike)

18:00

South Africa - British & Irish Lions

Lions Tour

18:00

WGC - FedEx St. Jude Invitational - 3. runde

PGA (3. runde)

18:00

Blinkfestivalen - Skyteduell skiskyting og sprint langrenn

Rulleski

  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

United Rentals 176 - Truck Series

Nascar

18:30

Brentford – Valencia

Treningskamp

18:30

Charlton Athletic – Sheffield Wednesday

League One (1. runde) · Betsson 2.50 | 3.20 | 2.85 Betsson

18:30

Hero Open - Dag 3

European Tour

19:00

Orlen Lublin FIM Speedway GP - Polen | Runde 6

FIM Speedway

19:00

Music City Grand Prix - Trening

Indycar

20:00

Legia Warszawa – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:00

U.S. Womens Amateur - Semifinaler

U.S. Womens Amateur (Dag 4 | USGA)

20:45
21:00

Sheffield United – Birmingham

Championship (1. runde) · Betsson 1.85 | 3.50 | 4.75 Betsson

21:00

Troyes AC – Paris Saint-Germain

Ligue 1 · Betsson 12.50 | 5.90 | 1.24 Betsson

22:00

ATP 500 Washington - Semifinale

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:00

Real Betis – Roma

Treningskamp

22:00

Skrewball Peanut Butter Whiskey 200 - Xfinity Series

Nascar

22:05

Philadelphia Phillies – New York Mets

Major League Baseball

22:30

Music City Grand Prix - Kvalifisering

Indycar

00:00

Friidrett - Maraton for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
01:20

Atlanta Braves – Washington Nationals

Major League Baseball

02:30

Vannpolo - Plasseringskamper og bronsefinale for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:30, 04:00 og 06:40)

  • discovery+
02:30

Volleyball - Bronsefinale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
03:00

Banesykling - Finaler i omnium, tempo og keirin

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:00

Rytmisk Gymnastikk - Finale for lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Bronsefinale

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Lewis vs Gane

UFC (UFC 265)

04:30

Basketball - Finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
8 aug

søndag

06:30

Volleyball - Finale for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
07:00

Boksing - Finaler lettvekt menn & kvinner, mellomvekt kvinner & Supertungvekt menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:00

Finale

Sommer-OL 2020 (Kvinner)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
09:00

Talentracet

2021 Talentracet (Grenland motorsportsenter)

09:30

Vannpolo - Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:40

MotoGP Steiermark - Oppvarming

MotoGP

10:00

Malaga Open - Finale | Damer & Herrer

World Padel Tour

10:05

Zolder - Kvalifisering

DTM

11:00

Moto3 Steiermark - Race

MotoGP

12:00

Åsane – Fløya

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

12:20

Moto2 Steiermark - Race

MotoGP

12:45

Blinkfestivalen - Langløp

Rulleski

  • NRK 1
  • NRK TV
13:00

OL 2020 - Avslutningssermoni

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
13:15

Zolder - Race 2

DTM

13:30

Arctic Race of Norway 2021 - 4. etappe

Arctic Race of Norway

  • TV 2
  • TV 2 Play
13:30
14:00

FC Nordsjælland – Aalborg BK

Kvindeligaen (1. runde)

14:00

Hero Open - Siste dag

European Tour

14:00

Skeid 2 – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

14:00

MotoGP Steiermark - Race

MotoGP

14:30

Øvrevoll Hosle – KIL/Hemne

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

15:00

Pogon Szczecin – Piast Gliwice

Ekstraklasa · Betsson 2.20 | 3.10 | 3.40 Betsson

  • Ekstraklasa TV
15:00

Mjølner – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

15:00

Grei Kvinner Elite – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

15:00
15:00
15:00
15:00

Vendsyssel FF – Nykøbing FC

Dansk 1. divisjon (3. runde) · Betsson 2.04 | 3.55 | 3.35 Betsson

15:15

Zolder - Trophy Race 2

DTM

16:00
16:00

Lyn – Årdal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 1)

16:30

Røa – Medkila

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 8)

16:30

Egersund – Rosenborg 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Champions Chess Tour - Finale

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
17:30

Wisla Krakow – Raków Częstochowa

Ekstraklasa · Betsson 2.85 | 3.20 | 2.45 Betsson

  • Ekstraklasa TV
17:30
17:30
18:00

WGC - FedEx St. Jude Invitational - Siste runde

PGA (Siste runde)

18:00

Raufoss 2 – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

18:00

Viking – Kristiansund

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.05 | 4.00 | 3.40 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Sandefjord – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.75 | 3.50 | 2.55 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
18:00

Mjøndalen – Tromsø

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.50 | 3.25 | 3.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00
18:30

Hero Open - Siste dag

European Tour

18:30

Real Madrid – Milan

Treningskamp

20:00

Slask Wroclaw – Lechia Gdansk

Ekstraklasa · Betsson 2.15 | 3.30 | 3.30 Betsson

  • Ekstraklasa TV
20:00

U.S. Womens Amateur - Championship match

U.S. Womens Amateur (Dag 5 | USGA)

20:00

Stabæk – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 14) · Betsson 2.60 | 3.40 | 2.80 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:10

Milwaukee Brewers – San Francisco Giants

Major League Baseball

20:20

Chicago Cubs – Chicago White Sox

Major League Baseball

20:30

IMSA Sportscar Weekend - Road America | Del 1

IMSA Sportscar

20:30

Go Bowling at The Glen - Cup Series

Nascar

20:45

Montpellier – Olympique Marseille

Ligue 1 · Betsson 2.95 | 3.50 | 2.31 Betsson

23:00

ATP 500 Washington - Finale

ATP

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
23:30

Music City GP - Race

Indycar

9 aug

mandag

13:00

Championship League Snooker - Dag 17

Snooker

18:00

Championship League Snooker - Dag 17

Snooker

18:00

Sarpsborg 08 2 – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

18:30

Molde 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 1)

19:00

Fredrikstad 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 1)

19:00

Viking 2 – Vidar

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 1)

19:00

Nordstrand – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 1)

19:00
19:00
20:00

Ull/Kisa 2 – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 1)

02:10

Minnesota Twins – Chicago White Sox

Major League Baseball

10 aug

tirsdag

13:00

Championship League Snooker - Dag 18

Snooker

15:53

Danmark rundt - 1. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Championship League Snooker - Dag 18

Snooker

20:00

Nk Domzale – Rosenborg

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 2)

20:45

Derby – Salford City

League Cup (1. runde)

21:00

Bolton – Barnsley FC

League Cup (1. runde) · Betsson 3.30 | 3.50 | 2.10 Betsson

01:10

Cleveland Indians – Oakland Athletic

Major League Baseball

04:10

San Diego Padres – Miami Marlins

Major League Baseball

11 aug

onsdag

13:00

Championship League Snooker - Dag 19

Snooker

15:53

Danmark rundt - 2. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Championship League Snooker - Dag 19

Snooker

18:00

HB Køge – Brøndby

Kvindeligaen (3. runde)

20:10

Kansas City Royals – New York Yankees

Major League Baseball

20:45

Leyton Orient – Queens Park Rangers

League Cup (1. runde) · Betsson 3.40 | 3.60 | 2.00 Betsson

21:00

U.S. Senior Open

Legends Tour

01:05

Philadelphia Phillies – Los Angeles Dodgers

Major League Baseball

12 aug

torsdag

13:30

Cazoo Classic - Dag 1

European Tour

15:30

Ladies Tour of Norway - 1. etappe

UCI Women's World Tour

  • TV 2
  • TV 2 Play
15:53

Danmark rundt - 3. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Bodø/Glimt – FC Prishtina

UEFA Conference League (3. kvalifiseringsrunde - Kamp 2)

  • Ubestemt kanal
19:00

Staal Jørpeland – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

19:00

Vuelta a España - Lagpresentasjon

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:03

Wyndham Championship - Dag 1

PGA

  • discovery+
21:30

Trekning: Gruppespill

Håndball-VM kvinner

  • Ubestemt kanal
13 aug

fredag

13:30

Cazoo Classic - Dag 2

European Tour

15:30

Ladies Tour of Norway - 2. etappe

UCI Women's World Tour

  • TV 2
  • TV 2 Play
15:53

Danmark rundt - 4. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Vard Haugesund – Odd 2

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

Bærum – Brattvåg

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:30

SønderjyskE – FC Midtjylland

Superliga

19:00

Vidar – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

19:00

Konnerud – Solberg

4. divisjon

19:15

Viborg FF – Randers

Superliga

20:30

Stal Mielec – Wisla Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Borussia Mönchengladbach – Bayern München

Bundesliga · Betsson 5.50 | 4.75 | 1.55 Betsson

21:00

Lorient – Monaco

Ligue 1

21:03

Wyndham Championship - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14 aug

lørdag

10:00

Rally-VM: Dag 2 fra Belgia

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Arendal – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

12:30

Cazoo Classic - Dag 3

European Tour

12:30

Fløya – Øvrevoll Hosle

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

12:30

Tromsø 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

13:00

Lyn – Arna-Bjørnar

Toppserien (Runde 11)

13:00

Express – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

13:00

Junkeren – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

13:30
14:00

Orkla – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

14:00

Kjelsås – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Skeid Fotball – Egersund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

KIL/Hemne – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

14:00

Brodd – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

14:00

Ørn Horten – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

14:00

Lokomotiv Oslo FK – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

14:00

Fart – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

14:03

Berlin ePrix - Race 1

Formel E

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Rally-VM: Dag 2 fra Belgia

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Avaldsnes – Vålerenga

Toppserien (Runde 11)

15:00

Strindheim – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

15:00

LSK Kvinner – Klepp

Toppserien (Runde 11)

15:00

Piast Gliwice – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Lørenskog – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

15:00

Ladies Tour of Norway - 3. etappe

UCI Women's World Tour

  • TV 2
  • TV 2 Play
15:00

Fana – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

15:00

Fram Larvik – Sotra

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Nardo – Notodden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Høyang – Førde

4. divisjon

15:13

Danmark rundt - 5. etappe

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30
15:30

1. FC Union Berlin – Bayer Leverkusen

Bundesliga · Betsson 2.95 | 3.30 | 2.50 Betsson

15:30
15:30

Lysekloster – Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:00

Sandviken – Rosenborg

Toppserien (Runde 11)

16:00

Spjelkavik – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

16:00

Inter – Dynamo Kiev

Treningskamp

16:00

Byåsen – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

16:00

Melhus – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 2)

16:00

Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Gjelleråsen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Brumunddal – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00

Toten – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

16:00
16:00

Vindbjart – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

16:00

Åkra – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 2)

16:00

Moss FK – Kongsvinger

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Kråkerøy – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

16:00

Ready – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:00

Bjarg – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:00

Skånland – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

17:00

Lille – Nice

Ligue 1

17:30

Lechia Gdansk – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Kristiansund – Stabæk

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 1.72 | 4.00 | 4.75 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Vuelta a España - 1. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Hønefoss – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

18:30

Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt

Bundesliga · Betsson 1.47 | 5.00 | 6.50 Betsson

19:30

Hødd – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

20:00

Lillestrøm – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 2.65 | 3.50 | 2.65 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
20:00

Warta Poznan – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:15

Milan – Panathinaikos

Treningskamp

21:00

U.S. Senior Open

Legends Tour

21:00

Paris Saint-Germain – Racing Strasbourg

Ligue 1

21:03

Wyndham Championship - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
23:00

Fury vs Joshua

Boksing

  • Ubestemt kanal
15 aug

søndag

09:00

Rally-VM: Dag 3 fra Belgia

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Rally-VM: Dag 3 fra Belgia

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Cazoo Classic - Siste dag

European Tour

13:00

Medkila – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

13:00

Ladies Tour of Norway - 4. etappe

UCI Women's World Tour

  • TV 2
  • TV 2 Play
14:00

Stabæk – Kolbotn

Toppserien

14:00

FK Senja – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Alta – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:15

Amazon Grimstad – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 9)

15:00

Vuelta a España - 2. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Kongsvinger 2 – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

15:00

Gjøvik-Lyn – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 2)

15:00

Stade Brest – Rennes

Ligue 1

15:00

Clermont Foot – Troyes AC

Ligue 1

15:00

Nantes – Metz

Ligue 1

15:00

Stade Reims – Montpellier

Ligue 1

15:33

Berlin ePrix - Race 2

Formel E

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
16:00

Årdal – Sogndal 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

16:03

Terrengsykkel EM - Finale for menn

Terrengsykkel

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

Asker – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

17:00

Stabæk 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

17:00

Ullern – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 2)

17:30

Celta Vigo – Atlético Madrid

La Liga · Betsson 4.50 | 3.60 | 1.85 Betsson

17:30
17:30
18:00
18:00

Brann – Sandefjord

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 2.55 | 3.40 | 2.85 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Tromsø – Vålerenga

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 3.00 | 3.60 | 2.35 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Mjøndalen – Rosenborg

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 3.25 | 3.50 | 2.25 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Aarhus Gf – FC København

Superliga

18:00
19:00

Sandviken – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

20:00
20:00

Zaglebie Lubin – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:00

Angers – Lyon

Ligue 1

20:00

Lens – Saint Etienne

Ligue 1

20:00

Olympique Marseille – Bordeaux

Ligue 1

20:00

Sarpsborg 08 – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 15) · Betsson 2.60 | 3.40 | 2.80 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

U.S. Senior Open

Legends Tour

21:03

Wyndham Championship - Siste dag

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:15
16 aug

mandag

06:00

Rally Estonia: Dag 1 - Etappe 1

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:03

British Open - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Vuelta a España - 3. etappe

Vuelta a Espana

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Rosenborg 2 – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

17:00

2021 Western & Southern Open - Dag 1

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Fjøra – Brann 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 2)

18:00

Vålerenga 2 – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Jagiellonia Bialystok – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Follo – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

19:00

Vejle BK – Aalborg BK

Superliga

20:00

Mjøndalen 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 2)

20:03

British Open - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

2021 Western & Southern Open - Dag 1

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:00
01:00

2021 Western & Southern Open - Dag 1

ATP (ATP 1000 - Cincinnati)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player