TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 21 ons
  • 22 idag
  • 23 fre
  • 24 lør
  • 25 søn
  • 26 man
  • 27 tir
  • 28 ons
  • 29 tor
  • 30 fre
  • 31 lør
  • 1 søn
  • 2 man

Eurosport Player på TV og Live Stream

TVkampen gir deg full programoversikt for fotball og mange andre sporter tilgjengelig på Eurosport Player. Med Eurosport Player har du muligheten til å se stort utvalg av sportbegivenheter direkte, eller i opptak når det passer deg. Med Eurosport Player får du blant annet tilgang til alle Eliteserien og OBOS-ligaen kamper.
21 okt

i går, onsdag

12:30

Sykkel: Giro dItalia - 17. etappe

Giro d'Italia

12:30

ATP European Open - Dag 3

ATP (ATP 250 - Antwerp)

18:00

Tredagers i De Panne - Menn

UCI World Tour (Brugge - De Panne)

20:30

ATP European Open - Dag 3

ATP (ATP 250 - Antwerp)

22 okt

I dag, torsdag

Tidligere kamper i dag
12:30

Sykkel: Giro dItalia - 18. etappe

Giro d'Italia

12:30

ATP European Open - Dag 4

ATP (ATP 250 - Antwerp)

20:30

ATP European Open - Dag 4

ATP (ATP 250 - Antwerp)

23:00

The ZOZO Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
23 okt

i morgen, fredag

12:30

Sykkel: Giro dItalia - 19. etappe

Giro d'Italia

14:00

ATP European Open - Kvartfinale

ATP (ATP 250 - Antwerp)

18:30

ATP European Open - Kvartfinale

ATP (ATP 250 - Antwerp)

23:00

The ZOZO Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
24 okt

lørdag

12:30

Sykkel: Giro dItalia - 20. etappe

Giro d'Italia

14:00

Strømmen – Raufoss

OBOS-ligaen

14:00

Åsane Fotball – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:30

Kongsvinger – Ranheim

OBOS-ligaen

15:30

Ullensaker/Kisa – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Jerv – Øygarden FK

OBOS-ligaen

15:30

Stjørdals/blink – Tromsø

OBOS-ligaen

15:30

HamKam – Sogndal

OBOS-ligaen

17:45

ATP European Open - Semifinale

ATP (ATP 250 - Antwerp)

18:00

Start – Sandefjord

Eliteserien

20:30

Brann – Stabæk

Eliteserien

23:00

The ZOZO Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
25 okt

søndag

11:00

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:15

Sykkel: Giro dItalia - 21. etappe

Giro d'Italia

15:00

Lillestrøm – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

17:30

ATP European Open - Finale

ATP (ATP 250 - Antwerp)

18:00

Aalesund – Odd

Eliteserien

18:00

Molde – Strømsgodset

Eliteserien

18:00

Sarpsborg 08 – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Vålerenga – Kristiansund

Eliteserien

20:30

Viking – Haugesund

Eliteserien

22:00

The ZOZO Championship

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
26 okt

mandag

14:00

Vienna Open - Dag 1

ATP (ATP 500)

27 okt

tirsdag

14:00

Vienna Open - Dag 2

ATP (ATP 500)

28 okt

onsdag

14:00

KFUM Oslo – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

14:00

Grorud – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

14:00

Vienna Open - Dag 3

ATP (ATP 500)

17:30

Vienna Open - Dag 3

ATP (ATP 500 - Forts.)

18:00

Sogndal – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Lillestrøm

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Strømmen

OBOS-ligaen

20:00

Ranheim – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

29 okt

torsdag

14:00

Vienna Open - Dag 4

ATP (ATP 500)

30 okt

fredag

14:00

Vienna Open - Kvartfinaler

ATP (ATP 500)

31 okt

lørdag

13:15

Touring Car: Verdenscup

FIA WTCR (Kvalifisering)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:15

Vienna Open - Semifinaler

ATP (ATP 500)

18:00

Odd – Sarpsborg 08

Eliteserien

20:30

Haugesund – Aalesund

Eliteserien

1 nov

søndag

09:00

Touring Car: Verdenscup

FIA WTCR (Løp 1)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Motocross: VM

Motocross-VM (Løp 1 i MX2)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Touring Car: Verdenscup

FIA WTCR (Løp 2)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Strømmen – Sogndal

OBOS-ligaen

15:00

Stjørdals/blink – Grorud

OBOS-ligaen

15:00

HamKam – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:00

Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – Tromsø

OBOS-ligaen

15:00

Jerv – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:00

Øygarden FK – Ranheim

OBOS-ligaen

15:00

Kongsvinger – Raufoss

OBOS-ligaen

15:00

Mjøndalen – Molde

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Rosenborg – Start

Eliteserien

18:00

Stabæk – Viking

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Brann

Eliteserien

20:30

Strømsgodset – Vålerenga

Eliteserien

2 nov

mandag

11:00

ATP Paris Masters - Dag 1

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Vienna Open - Finale

ATP (ATP 500)

17:00

ATP Paris Masters - Dag 1

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Judo: Grand Slam

Judo

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
3 nov

tirsdag

11:00

ATP Paris Masters - Dag 2

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:45

Vuelta a España - 13. etappe

Vuelta a Espana (Muros > Mirador de Ézaro)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

ATP Paris Masters - Dag 2

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
4 nov

onsdag

11:00

ATP Paris Masters - Dag 3

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Motocross: VM- 1. runde av MX2

Motocross-VM (Pietramurata)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM (Pietramurata)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Åsane Fotball – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

13:00

Grorud – Strømmen

OBOS-ligaen

13:00

KFUM Oslo – HamKam

OBOS-ligaen

14:45

Vuelta a España - 14. etappe

Vuelta a Espana (Lugo > Ourense)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

ATP Paris Masters - Dag 3

ATP

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Tromsø – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Øygarden FK

OBOS-ligaen

20:00

Sogndal – Lillestrøm

OBOS-ligaen

5 nov

torsdag

11:00

ATP Paris Masters - Åttendelsfinale

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:45

Vuelta a España - 15. etappe

Vuelta a Espana (Mos > Puebla de Sanabria)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

ATP Paris Masters - Åttendelsfinale

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30

Omega Dubai Moonlight Classic - Dag 2

European Tour (Ladies)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Vivint Houston Open

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
6 nov

fredag

14:00

ATP Paris Masters - Kvartfinale

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:45

Vuelta a España - 16. etappe

Vuelta a Espana (Salamanca > Ciudad Rodrigo)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Omega Dubai Moonlight Classic - Siste dag

European Tour (Ladies)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:30

ATP Paris Masters - Kvartfinale

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Vivint Houston Open

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
7 nov

lørdag

12:00

Vuelta a España - 17. etappe

Vuelta a Espana (Sequeros > Alto de La Covatilla)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:00

Padling: Verdenscupen

Padling

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Strømmen – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

14:00

ATP Paris Masters - Semifinale

ATP

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Sogndal – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

15:30

HamKam – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15:30

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Øygarden FK – Tromsø

OBOS-ligaen

15:30

Raufoss – Ranheim

OBOS-ligaen

16:30

ATP Paris Masters - Semifinale

ATP

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Mjøndalen – Strømsgodset

Eliteserien

19:00

Vivint Houston Open

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Brann – Haugesund

Eliteserien

00:00

Rally: ERC

ERC Rally

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
8 nov

søndag

11:00

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM (Garda Trentino)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:30

Madrid Challenge - 3. etappe for kvinner

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM (Garda Trentino)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Kongsvinger – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:00

ATP Paris Masters - Finale

ATP

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Start – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:00

Viking – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Aalesund

Eliteserien

18:00

Molde – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Stabæk

Eliteserien

19:00

Vivint Houston Open

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Vålerenga – Odd

Eliteserien

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Vålerenga – Odd

Eliteserien

15 nov

søndag

13:00

Åsane Fotball – Kongsvinger

OBOS-ligaen

13:00

Grorud – Raufoss

OBOS-ligaen

13:00

KFUM Oslo – Ranheim

OBOS-ligaen

15:30

HamKam – Strømmen

OBOS-ligaen

15:30

Sandnes Ulf – Sogndal

OBOS-ligaen

15:30

Tromsø – Jerv

OBOS-ligaen

15:30

Stjørdals/Blink – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Lillestrøm

OBOS-ligaen

18 nov

onsdag

18:00

Lillestrøm – Jerv

OBOS-ligaen

21 nov

lørdag

13:00

Strømmen – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15:30

Jerv – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:30

Øygarden FK – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:30

Ranheim – HamKam

OBOS-ligaen

15:30

Sogndal – Grorud

OBOS-ligaen

15:30

Kongsvinger – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

16:00

Stabæk – Molde

Eliteserien

18:00

Aalesund – Vålerenga

Eliteserien

22 nov

søndag

15:00

Raufoss – Tromsø

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Haugesund – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Sarpsborg 08 – Viking

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Bodø/Glimt

Eliteserien

20:00

Rosenborg – Brann

Eliteserien

28 nov

lørdag

15:00

Sandnes Ulf – Jerv

OBOS-ligaen

15:00

Grorud – Kongsvinger

OBOS-ligaen

15:00

KFUM Oslo – Øygarden FK

OBOS-ligaen

15:00

Ullensaker/Kisa – Sogndal

OBOS-ligaen

15:00

Stjørdals/Blink – Raufoss

OBOS-ligaen

15:00

Tromsø – Ranheim

OBOS-ligaen

15:00

Åsane Fotball – Strømmen

OBOS-ligaen

15:00

HamKam – Lillestrøm

OBOS-ligaen

16:00

Viking – Start

Eliteserien

18:00

Brann – Aalesund

Eliteserien

29 nov

søndag

18:00

Bodø/Glimt – Rosenborg

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Stabæk

Eliteserien

18:00

Molde – Haugesund

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Strømsgodset

Eliteserien

20:00

Vålerenga – Sarpsborg 08

Eliteserien

5 des

lørdag

15:00

Kongsvinger – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

15:00

Lillestrøm – Grorud

OBOS-ligaen

15:00

Ranheim – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

15:00

Jerv – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

15:00

Sogndal – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

15:00

Strømmen – Tromsø

OBOS-ligaen

15:00

Øygarden FK – HamKam

OBOS-ligaen

15:00

Raufoss – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

16:00

Sarpsborg 08 – Kristiansund

Eliteserien

18:00

Viking – Brann

Eliteserien

    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce