TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 6 man
  • 7 idag
  • 8 ons
  • 9 tor
  • 10 fre
  • 11 lør
  • 12 søn
  • 13 man
  • 14 tir
  • 15 ons
  • 16 tor
  • 17 fre
  • 18 lør
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • to 9
  • fr 10
  • lø 11
  • sø 12
  • ma 13
  • ti 14
  • on 15
  • to 16
  • fr 17
  • lø 18
6 jul

i går, mandag

18:00

Oxford United – Portsmouth

League One

18:00

Jerv – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Vejle BK – FC Roskilde

Dansk 1. divisjon (29. runde)

18:00

Ranheim – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Sogndal – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:30

Viborg FF – Nykøbing FC

Dansk 1. divisjon (29. runde)

19:30

Levante – Real Sociedad

La Liga

20:30

Wycombe – Fleetwood Town

League One

20:30

1. FC Heidenheim – Werder Bremen

Bundesliga (Playoff | Kamp 2)

21:00

Tottenham – Everton

Premier League

22:00

Sevilla – Eibar

La Liga

7 jul

I dag, tirsdag

13:00

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Runde 1)

16:00

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Runde 1)

18:00
18:10

Nürnberg – Ingolstadt

Bundesliga 2 (Playoff | Kamp 1:2)

19:00

Lillestrøm – HamKam

OBOS-ligaen

19:30
19:30

Lecce – Lazio

Serie A

22:00

Celta Vigo – Atlético Madrid

La Liga · Unibet 4.10 | 3.30 | 2.00

8 jul

i morgen, onsdag

13:00

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Runde 2)

16:00

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Runde 2)

19:00
19:00

Sheffield United – Wolverhampton

Premier League · Unibet 4.20 | 3.20 | 2.12

19:00

Speedway 2020

Fim Speedway (EM)

20:15

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Runde 2)

21:45

Roma – Parma

Serie A

21:45

Torino – Brescia Calcio

Serie A

22:00

Barcelona – Espanyol

La Liga

9 jul

torsdag

13:00

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Runde 3)

16:00

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Runde 3)

19:30

Eibar – Leganes

La Liga

19:30

Mallorca – Levante

La Liga

20:00
20:00

Friidrett: Inspiration Games

Inspiration Games

21:00

PGA: Workday Charity Open

PGA

21:15

Aston Villa – Manchester United

Premier League · Unibet 9.70 | 5.35 | 1.36

22:00

Athletic Bilbao – Sevilla

La Liga

02:00

Xfinity Series

Nascar (Kentucky Speedway)

10 jul

fredag

08:45

Østerrike GP Kvalifisering

Formel 3

11:00

Østerrike GP - Trening 1

Formel 1

12:00

Trekning: Champions League

Champions League (+Eurosport Player & TV 2 Sumo)

13:00

Trekning: Europa League

Europa League (+Eurosport Player & TV 2 Sumo)

13:20

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Semifinale)

15:00

Østerrike GP - Trening 2

Formel 1

17:00

Østerrike GP Kvalifisering

Formel 2

19:00
19:00

Kolbotn – Avaldsnes

Toppserien

19:30

Alta – Tromsdalen

PostNord-ligaen

19:30

Real Sociedad – Granada

La Liga (+TV 2 Sport 1 & TV 2 Sport Premium )

19:45

Vålerenga – Røa

Toppserien

21:00

PGA: Workday Charity Open

PGA

22:00

Real Madrid – Alaves

La Liga (+TV 2 Sport Premium) · Unibet 1.20 | 6.65 | 16.00

02:00

Toronto FC – D.C. United

Major League Soccer

02:00

Alsco 300

Nascar (Kentucky Speedway)

11 jul

lørdag

11:30

Thiems 7 Exhibition

Thiems 7 Exhibition (Bronsefinale)

12:00

Østerrike GP - Trening 3

Formel 1

13:30

Østerrike GP - Kvalifisering

Porsche Supercup

14:00

Lyn – Rosenborg

Toppserien

14:00

Arna-Bjørnar – Klepp

Toppserien

15:00

Østerrike GP - Kvalifisering

Formel 1

16:00

Eidsvold – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

16:00

Hødd – Moss FK

PostNord-ligaen

16:00

Vålerenga 2 – Fløya

PostNord-ligaen

16:00

Fram Larvik – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Notodden FK – Bærum

PostNord-ligaen

17:00

Ultimate showdown - Dag 9

Ultimate Tennis Showdown

17:20

Østerrike GP - Race 1

Formel 3 (Feature race)

18:30
18:45

Østerrike GP - Race 1

Formel 2 (Feature race)

19:00

Buckle Up 225

Nascar (Kentucky Speedway)

19:30

Brescia Calcio – Roma

Serie A

19:30
20:05

PGA: Workday Charity Open

PGA

20:30
20:30

GMR GP - Kvalifisering

Indycar

21:00
21:45

Juventus – Atalanta

Serie A (+TV 2 Sport 1) · Unibet 2.00 | 3.50 | 3.70

22:00

Atlético Madrid – Real Betis

La Liga · Unibet 1.40 | 4.50 | 8.50

23:00

Rev Group Grand Prix - Race 1

Indycar

02:00

UFC 251 - Prelims

UFC (Main event: Usman vs Masvidal)

04:00

Usman vs Masvidal

UFC (UFC 251)

12 jul

søndag

09:25

Østerrike GP - Race 2

Formel 3 (Sprint Race)

11:10

Østerrike GP - Race 2

Formel 2 (Sprint Race)

12:20
13:00

FK Senja – Kjelsås

PostNord-ligaen

13:00

Skeid Fotball – Brattvåg

PostNord-ligaen

13:30

Nardo – Arendal

PostNord-ligaen

15:00

Vard Haugesund – Egersund

PostNord-ligaen

15:00

Levanger – Rosenborg 2

PostNord-ligaen

15:00

Florø – Fredrikstad

PostNord-ligaen

15:10

Østerrike GP - Race

Formel 1

15:15
15:30

LSK Kvinner – Sandviken

Toppserien

16:30

Asker – Bryne

PostNord-ligaen

16:30

REV Group Grand Prix - Kvalifisering

Indycar

17:00

Ultimate showdown - Dag 10

Ultimate Tennis Showdown

17:00

Levante – Athletic Bilbao

La Liga

18:30

REV Group Grand Prix - Race 2

Indycar

19:30

Cagliari – Lecce

Serie A

19:30

Parma – Bologna

Serie A

20:00

PGA: Workday Charity Open

PGA

20:00

Denizlispor – Trabzonspor

Tyrkisk Süper Lig

20:30

Quaker State 400

Nascar (Kentucky Speedway)

21:00

EM-finale utsatt til 2021

Fotball-EM

02:00

Sporting Kansas City – Minnesota United

Major League Soccer · Unibet 2.70 | 3.80 | 2.40

13 jul

mandag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på gress)

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på gress)

17:30

Flekkerøy – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Grorud – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

HamKam – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

KFUM Oslo – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Ranheim

OBOS-ligaen

21:00

Manchester United – Southampton

Premier League · Unibet 1.29 | 5.70 | 11.50

00:00
14 jul

tirsdag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på gress)

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på gress)

19:00

Sandnes Ulf – Lillestrøm

OBOS-ligaen

21:45

Atalanta – Brescia Calcio

Serie A

00:00
15 jul

onsdag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Tredjeplass på gress)

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Finale på gress)

17:00

Athletic Bilbao – Leganes

La Liga

17:00

Barcelona – Osasuna

La Liga

17:00

Real Betis – Alaves

La Liga

17:00

Celta Vigo – Levante

La Liga

17:00

Eibar – Real Valladolid

La Liga

17:00

Getafe – Atlético Madrid

La Liga

17:00

Mallorca – Granada

La Liga

17:00

Real Madrid – Villarreal

La Liga

17:00

Real Sociedad – Sevilla

La Liga

17:00

Valencia – Espanyol

La Liga

18:00

Vålerenga – Haugesund

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Kristiansund

Eliteserien

19:30

Bologna – Napoli

Serie A

19:30

Milan – Parma

Serie A

19:30

Sampdoria – Cagliari

Serie A

20:00

Speedway: EM

Fim Speedway

20:30

Odd – Brann

Eliteserien

21:45

Lecce – Fiorentina

Serie A

21:45

Roma – Verona

Serie A

21:45

Sassuolo – Juventus

Serie A

21:45

Udinese – Lazio

Serie A

00:00
16 jul

torsdag

18:00

Stabæk – Sarpsborg 08

Eliteserien

19:30

Torino – Genoa

Serie A

20:30

Start – Rosenborg

Eliteserien

20:30

The Memorial Tournament - Dag 1

PGA

21:45

SPAL – Inter

Serie A

00:00
17 jul

fredag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på hardcourt)

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på hardcourt)

19:45

Røa – LSK Kvinner

Toppserien

20:30

The Memorial Tournament - Dag 2

PGA

00:00
18 jul

lørdag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på hardcourt)

13:00

Kvik Halden FK – Florø

PostNord-ligaen

14:00

Klepp – Vålerenga

Toppserien

14:00

Sandviken – Lyn

Toppserien

14:00

Tromsdalen – FK Senja

PostNord-ligaen

14:00

Bærum – Levanger

PostNord-ligaen

15:00

Ungarn GP - Kvalifisering

Formel 1

15:00

Avaldsnes – Arna-Bjørnar

Toppserien

16:00

Fredrikstad – Hødd

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås – Alta

PostNord-ligaen

16:00

Moss FK – Eidsvold

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Fram Larvik

PostNord-ligaen

16:00

Egersund – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

Bryne – Flekkerøy

PostNord-ligaen

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på hardcourt)

17:15

Verona – Atalanta

Serie A

18:00

Strømsgodset – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Aalesund

Eliteserien

18:00

Molde – Viking

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Vålerenga – Haugesund

Eliteserien

18:00

Sotra – Nardo

PostNord-ligaen

19:30

Cagliari – Sassuolo

Serie A

20:00

Trabzonspor – Konyaspor

Tyrkisk Süper Lig

20:05

The Memorial Tournament - Dag 3

PGA

20:45

Arsenal – Manchester City

FA-cupen

21:45

Milan – Bologna

Serie A

00:00
Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce