TVkampen.com TVkampen.com

OL-logo-lys

Sport

  • 23 fre
  • 24 idag
  • 25 søn
  • 26 man
  • 27 tir
  • 28 ons
  • 29 tor
  • 30 fre
  • 31 lør
  • 1 søn
  • 2 man
  • 3 tir
  • 4 ons
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • ma 26
  • ti 27
  • on 28
  • to 29
  • fr 30
  • lø 31
  • sø 1
  • ma 2
  • ti 3
  • on 4
23 jul

i går, fredag

09:30

Las Rozas Open - Kvartfinale

World Padel Tour (Damer & Herrer)

11:00

The Amundi Evian Championship - Dag 2

LPGA (1:2)

12:30

OL 2020 - Åpningssermoni

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
13:00

Senior Open | 2. runde

Legends Tour (1:2)

14:00

Freiburg – Bayer Leverkusen

0-0

Treningskamp

15:30

The Amundi Evian Championship - Dag 2

LPGA (2:2)

16:30

Cazoo Open - Dag 2

European Tour

17:30

Senior Open | 2. runde

Legends Tour (2:2)

18:00

Championship League Snooker - Dag 6

Snooker

18:15

Mainz – Liverpool

0-1

Treningskamp

18:30

FC Fredericia – Hobro IK

2-0

Dansk 1. divisjon (1. runde)

18:30

AC Horsens – HB Køge

0-2

Dansk 1. divisjon (1. runde)

19:00

FC Helsingør – Fremad Amager

1-0

Dansk 1. divisjon (1. runde)

20:00

World Darts Matchplay - Dag 7 | Kvartfinaler

World Matchplay Darts

20:20

Chicago Cubs – Arizona Diamondbacks

Major League Baseball

20:30

Schalke 04 – Hamburger SV

3-1

Bundesliga 2 (1. runde)

01:10

Boston Red Sox – New York Yankees

Major League Baseball

01:30

Skyting - Kvalifisering i 10m luftgevær for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Fekting - Épée for kvinner og Sabre for menn | Individuell - Finaler fra 12:50

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Norge – Brasil

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020 (Session 1)

  • discovery+
02:00

Bordtennis - Innledende for kvinner og 8.-delsfinaler mixed

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Badminton - Session 1 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:00

2021 NHL Draft - 1. runde

NHL

02:30

Landhockey - Dag 1 | Del 1 - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Bueskyting - Mixed team | 8.-delsfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:50

Vektløfting - 49kg kvinner | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Turn - Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
03:00

Taekwondo - Kvinner -49kg & Menn -58kg | Åttendedels-, kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Australia – Canada

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
03:15

3x3 Basketball - Session 1

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
04:00

Judo - Kvinner -48kg & Menn -60kg | Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Boksing - Innledende runder 1-13

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Skyting - Finale i 10m luftgevær for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Frankrike – Argentina

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 1)

  • discovery+
04:00

Landeveisritt - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
24 jul

I dag, lørdag

06:00

Skyting - Kvalifisering i 10m luftpistol for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Boksing - Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:50

Vektløfting - 49kg kvinner | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Gruppespill for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:00

3x3 Basketball - Session 2

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
07:15

Sverige – Bahrain

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
07:15

Bordtennis - Runde 1 singles for menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:15

Bueskyting - Mixed team | Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:30

Turn - Dag 1 for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:30

USA – Mexico

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
08:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020 (Session 2)

  • discovery+
08:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
08:30

Skyting - Finale i 10m luftpistol for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:00

Offroad Finnmark 150

Offroad Finnmark 150

09:15

Tyskland – Spania

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 1) · Betsson 2.70 | 9.50 | 1.70 Betsson

  • discovery+
09:25

Bueskyting - Mixed team | Bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:30

Chile – Canada

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe E - Kamp 2) · Betsson 15.00 | 5.50 | 1.22 Betsson

  • discovery+
10:00

Judo - Kvinner -48kg & Menn -60kg | Session 2 med finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Boksing - Innledende runder 14-27

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

NM i Rallycross - Gardermoen

Rallycross

10:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

Hest - Dressur | Lag og individuell kvalifisering dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Las Rozas Open - Semifinale

World Padel Tour (Damer & Herrer)

10:00

Kina – Zambia

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe F - Kamp 2) · Betsson 1.08 | 10.00 | 23.00 Betsson

  • discovery+
10:30

Lausitzring - Kvalifisering

DTM

10:30

3x3 Basketball - Session 3

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
10:30

Sverige – Australia

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe G - Kamp 2) · Betsson 1.47 | 4.50 | 6.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Badminton - Session 2 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

The Amundi Evian Championship - Dag 3

LPGA

11:30

Landhockey - Dag 1 | Del 2 - Menn & Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Taekwondo - Kvinner -49kg & Menn -58kg | Repechage, bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Svømming - Innledende heat | Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Borussia Dortmund – Atlético Madrid

Treningskamp

12:30

Portugal – Egypt

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
12:30

FishOMania

Fisking

12:30

Bordtennis - Runde 1 singles for menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Japan – Storbritannia

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe E - Kamp 2) · Betsson 3.10 | 3.25 | 2.25 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00
13:00
13:00
13:00

Japan – Italia

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
13:00

Turn - Kvalifisering for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Nederland – Brasil

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe F - Kamp 2) · Betsson 2.25 | 3.75 | 2.80 Betsson

  • discovery+
13:15

Lausitzring - Race

DTM

13:30

New Zealand – USA

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe G - Kamp 2) · Betsson 56.00 | 12.00 | 1.04 Betsson

  • discovery+
14:00

3x3 Basketball - Session 4

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
14:00
14:00
14:00
14:00

MMA Battle arena

MMA

14:00

Senior Open | 3. runde

Legends Tour

14:30

Danmark – Japan

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV Norge
14:30

King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Hesteveddeløp

15:00

Sandvolleyball | Norge - Australia

Sommer-OL 2020 (Anders Mol og Christian Sørum)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

NTNUI – Stjørdals/Blink

NM i fotball (1. runde) · Betsson 14.50 | 9.00 | 1.10 Betsson

15:00

Elverum – Kongsvinger

NM i fotball (1. runde) · Betsson 4.80 | 4.25 | 1.55 Betsson

15:00
15:00
15:00

Funnefoss/Vormsund – Lillestrøm

NM i fotball (1. runde) · Betsson 25.00 | 15.00 | 1.02 Betsson

15:15

Lausitzring - Race

DTM (DTM Trophy)

15:30
15:45

Arctic Circle Midnight Cup

ACR ( GT+ - GT1 – GT3 og raske klasser i Norsk ClubSport)

16:00
16:00

Queens Park Rangers – Manchester United

Treningskamp · Betsson 4.00 | 4.00 | 1.80 Betsson

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
16:00
16:00
16:00
16:00

Gjelleråsen – Eidsvold

NM i fotball (1. runde) · Betsson 5.00 | 4.50 | 1.53 Betsson

16:00
16:00
16:30

Bayern München – Ajax

Treningskamp

16:30

Cazoo Open - Dag 3

European Tour

17:00

2021 NHL Draft - Runde 2-7

NHL

17:30

Jagiellonia Bialystok – Lechia Gdansk

Ekstraklasa · Betsson 2.65 | 3.25 | 2.60 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:00

Lokomotiv Oslo FK – Kjelsås

NM i fotball (1. runde) · Betsson 8.50 | 5.00 | 1.30 Betsson

18:00

South Africa - British & Irish Lions

Lions Tour

18:00
19:00
20:00

NHL Gaming World Championship

NHL Gaming World Championship (Club Championship | Championship Day)

20:00

World Darts Matchplay - Dag 8 | Semifinaler

World Matchplay Darts

20:00
20:15

Joyce vs Takam

Boksing (Frank Warren Boxing)

20:20

Chicago Cubs – Arizona Diamondbacks

Major League Baseball

20:30
22:00

Washougal National

Motocross-VM

01:00

Sandhagen vs Dillashaw

UFC (UFC Fight Night)

01:10

Milwaukee Brewers – Chicago White Sox

Major League Baseball

01:10

Cleveland Indians – Tampa Bay Rays

Major League Baseball

01:30

Skateboard - Street prelims for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:00

Fekting - Foil for kvinner og Épée for menn | Individuell - Finaler fra 12:50

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Surfing - Dag 1 | Menn og kvinner

Sommer-OL 2020 (Runde 1 - Heat 1-5 & Runde 2 - Heat 1-2)

  • discovery+
02:00

Bordtennis - Kvart- og semifinale doubles & Runde 2 singles for menn og kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Roing - Tredje dag | Menn & kvinner single sculls semifinale, lettvekt dobble sculls og quadruple sculls repechage

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Skyting - Kvalifisering i 10m luftpistol for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering i skeet for kvinner og menn | Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Nederland – Japan

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Volleyball - Innledende runder for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Bueskyting - Kvinner lag | 8.-delsfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 2 | Del 1 - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Vannpolo - Gruppespill for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 03:00, 04:30, 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
03:00

Taekwondo - Kvinner -57kg & Menn -68kg | Åttendedels-, kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Badminton - Session 3 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Australia – USA

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
03:00

Iran – Tsjekkia (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
03:15

3x3 Basketball - Session 5

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
03:36

Svømming - Finaler menn 400m medley, 400m freestyle & kvinner 400m medley og 100m stafett

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Judo - Kvinner -52kg & Menn -66kg | Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Boksing - Innledende runder 28-42

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Russland – Brasil

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
04:00

Skyting - Finale i 10m luftpistol for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:50

Vektløfting - 61kg og 67kg menn | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
25 jul

i morgen, søndag

05:05

Seiling - Dag 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
05:25

Skateboard - Street finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Landeveisritt - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Skyting - Kvalifisering i 10m luftgevær for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Padling slalåm - Heat

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:40

Tyskland – Italia (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
06:45

Bueskyting - Kvinner lag | Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

3x3 Basketball - Session 6

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
07:15

Montenegro – Angola

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 1)

  • discovery+
07:30

Canada – Japan

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
08:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
08:00

Stup – Finale i 3 meter synkronstup springbrett for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Skyting - Finale i 10m luftgevær for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:50

Vektløfting - 61kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:00

NM i Rallycross - Gardermoen

Rallycross

09:15

Bueskyting - Kvinner lag | Bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Norge – Sør-Korea

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
09:30

Egypt – Argentina

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe C - Kamp 2) · Betsson 5.00 | 3.50 | 1.75 Betsson

  • discovery+
10:00

Judo - Kvinner -52kg & Menn -66kg | Session 2 med finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Boksing - Innledende runder 43-57

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Frankrike – Sør-Afrika

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2) · Betsson 1.20 | 6.50 | 13.00 Betsson

  • discovery+
10:00

New Zealand – Honduras

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2) · Betsson 3.00 | 2.90 | 2.60 Betsson

  • discovery+
10:00

Første runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:00

Hest - Dressur | Lag og individuell kvalifisering dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Las Rozas Open - Finale

World Padel Tour (Damer & Herrer)

10:05

Lausitzring - Kvalifisering

DTM

10:20

Australia – Nigeria (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
10:30

Brasil – Elfenbenskysten

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe D - Kamp 2) · Betsson 1.28 | 5.50 | 11.00 Betsson

  • discovery+
10:30

3x3 Basketball - Session 7

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
11:00

Badminton - Session 4 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

The Amundi Evian Championship - Siste dag

LPGA

11:30

Landhockey - Dag 2 | Del 2 - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Svømming - Innledende heat | Dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Taekwondo - Kvinner -57kg & Menn -68kg | Repechage, bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Australia – Spania

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe C - Kamp 2) · Betsson 10.00 | 4.75 | 1.33 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Spania – Sverige

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
12:50

Vektløfting - 67kg menn | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Romania – Sør-Korea

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2) · Betsson 3.75 | 3.25 | 2.05 Betsson

  • discovery+
13:00

Japan – Mexico

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2) · Betsson 2.65 | 3.40 | 2.60 Betsson

  • discovery+
13:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Italia – Mexico

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
13:15

Lausitzring - Race

DTM

13:30

Saudi-Arabia – Tyskland

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe D - Kamp 2) · Betsson 8.50 | 5.00 | 1.35 Betsson

  • discovery+
14:00

Flint – Fram Larvik

NM i fotball (1. runde)

14:00

3x3 Basketball - Session 8

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
14:00
14:00

Frankrike – USA (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
14:00

Senior Open | Siste runde

Legends Tour

14:00
14:30

Ungarn – Frankrike

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

Stovner – Grorud

NM i fotball (1. runde)

15:00

Spjelkavik – Molde

NM i fotball (1. runde)

15:00
15:00

Harstad – Melbo

NM i fotball

15:00

Piast Gliwice – Raków Częstochowa

Ekstraklasa · Betsson 2.45 | 3.20 | 2.90 Betsson

  • Ekstraklasa TV
15:05

Lausitzring - Race

DTM (DTM Trophy)

16:00

Nybergsund – Raufoss

NM i fotball (1. runde)

16:00

Verdal – Nardo

NM i fotball (1. runde)

16:00

Strindheim – Orkla

NM i fotball (1. runde)

16:00

Hønefoss – Strømsgodset

NM i fotball (1. runde)

16:00

Lysekloster – Åsane

NM i fotball (1. runde)

16:00

Lørenskog – Strømmen

NM i fotball (1. runde)

16:00

Ullern – Asker

NM i fotball (1. runde)

16:00

Oppsal – Skeid Fotball

NM i fotball (1. runde)

16:00

Træff – Aalesund

NM i fotball (1. runde)

16:00

Ørn Horten – Ullensaker/Kisa

NM i fotball (1. runde)

16:15

Lyn – Vålerenga

NM i fotball

  • NRK 1
  • NRK TV
16:30

Cazoo Open - Siste dag

European Tour

17:00

Kråkerøy – Fredrikstad

NM i fotball (1. runde)

17:30
17:30
18:00

Halsen – Notodden FK

NM i fotball

18:00

Staal Jørpeland – Viking

NM i fotball

18:00

Pors Grenland – Sandefjord

NM i fotball (1. runde)

18:00

Byåsen – Ranheim

NM i fotball (1. runde)

18:00

Brumunddal – HamKam

NM i fotball (1. runde)

18:00

Åkra – Vard Haugesund

NM i fotball (1. runde)

18:00

Ready – Grei

NM i fotball (1. runde)

18:15

Heart of Midlothian – Inverness

Scottish Communities League Cup (Gruppespill | Gruppe A) · Betsson 1.50 | 4.50 | 5.50 Betsson

20:00

Pogon Szczecin – Gornik Zabrze

Ekstraklasa · Betsson 2.00 | 3.30 | 3.75 Betsson

  • Ekstraklasa TV
20:10

Houston Astros – Texas Rangers

Major League Baseball

20:30
21:30

World Darts Matchplay - Dag 9 | Finale

World Matchplay Darts

23:30

Friidrett - Triatlon for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
00:00

Arsenal – Inter

Florida Cup (Semifinale)

01:08

Milwaukee Brewers – Chicago White Sox

Major League Baseball

01:30

Skateboard - Street prelims for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Fekting - Sabre for kvinner og Foil for menn | Individuell - Finaler fra 12:50

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Surfing - Dag 2 | Menn og kvinner

Sommer-OL 2020 (Runde 3 - Heat 1-8)

  • discovery+
02:00

Brasil – Frankrike

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2) · Betsson 15.00 | 22.00 | 1.06 Betsson

  • discovery+
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering i skeet for kvinner og menn | Dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Rugby Sevens - Gruppespillkamper for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Everton – Millonarios

Florida Cup (Semifinale)

02:30

Bueskyting - Menn lag | 8.-delsfinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 3 | Del 1 - Menn & Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Taekwondo - Kvinner -67kg & Menn -80kg | Åttendedels-, kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020 (06:15 - Richard Andre Ordemann)

  • discovery+
03:00

Sør-Korea – Spania (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
03:00

Badminton - Session 5 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Japan – USA

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
03:15

3x3 Basketball - Session 9

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
03:30

Svømming - Finaler kvinner 100m butterfly og 400m freestyle & menn 100m bryst og 100m stafett

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Judo - Kvinner -57kg & Menn -73kg | Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Andre runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Argentina – Tyskland

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2)

  • discovery+
04:00

Boksing - Dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
26 jul

mandag

05:05

Seiling - Dag 2

Sommer-OL 2020

  • discovery+
05:30

Skateboard - Street finale for kvinnene

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
06:00

Andre runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Boksing - Dag 3

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Bronsefinale

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
06:45

Bueskyting - Menn lag | Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:50

Vektløfting - 55kg kvinner | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:00

Vannpolo - Gruppespill for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
07:00

3x3 Basketball - Session 10

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
07:00

Padling slalåm - Semi- og finale | Menn kano

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:15

Egypt – Danmark

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
07:30

Rugby Sevens - Gruppespillkamper for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:30

Canada – Italia

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
08:00

Skyting - Finale i skeet for kvinner og menn

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
08:00

Terrengsykkel - Finale for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
08:00

Stup – Finale i 10 meter synkronstup plattform for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Bueskyting - Menn lag | Bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
09:15

Spania – Norge

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe A - Kamp 2)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
09:29

Villarreal – Dynamo Kiev

Treningskamp

10:00

Judo - Kvinner -57kg & Menn -73kg | Session 2 med finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Boksing - Innledende runder 72-86

Sommer-OL 2020

  • discovery+
10:00

Andre runde - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:20

Serbia – Canada (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1) · Betsson 1.72 | 12.00 | 2.50 Betsson

  • discovery+
10:30

3x3 Basketball - Session 11

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
11:00

Badminton - Session 6 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
11:30

Landhockey - Dag 3 | Del 2 - Kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:00

Svømming - Innledende heat | Dag 3

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
12:00

Turn - Finale i lag

Sommer-OL 2020 (Menn)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Taekwondo - Kvinner -67kg & Menn -80kg | Repechage, bronsefinale og finale

Sommer-OL 2020

  • discovery+
12:30

Bahrain – Portugal

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
12:50

Vektløfting - 55kg kvinner | Gruppe A

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
13:00

Mexico – Australia

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
13:00

Finale

Sommer-OL 2020 (Softball)

  • discovery+
13:00

Championship League Snooker - Dag 7

Snooker

14:00

3x3 Basketball - Session 12

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
14:00

Japan – Spania (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
14:30

Japan – Sverige

Sommer-OL 2020 (Menn | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV Norge
15:00

Sandvolleyball | Norge - Spania

Sommer-OL 2020 (Anders Mol og Christian Sørum)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
16:40

Argentina – Slovenia (M)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
18:00

Championship League Snooker - Dag 7

Snooker

18:00

Wisla Krakow – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa · Betsson 2.30 | 3.30 | 3.00 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:01

Rally Estonia: Dag 1 - Etappe 1

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00
19:02

Rally Estonia: Dag 2 - Etappe 2

Rally-VM

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
23:30

Friidrett - Triatlon for kvinner

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
01:10

Boston Red Sox – Toronto Blue Jays

Major League Baseball

02:00

Surfing - Dag 3 | Menn og kvinner - Kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Roing - Menn og kvinner single sculls semifinaler & quadruple sculls finaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
02:00

Sandvolleyball - Innledende runder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Skyting - Kvalifisering og finale i 10m luftpistol mixed lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Japan – Montenegro

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe A - Kamp 2)

  • discovery+
02:00

Rugby Sevens - Gruppespillkamper for menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:00

Volleyball - Innledende runder for kvinner

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 02:00, 04:05, 07:20, 09:25, 12:40 & 14:45)

  • discovery+
02:30

Bueskyting - Kvinner & Menn Individuell | Elimineringsrunder

Sommer-OL 2020

  • discovery+
02:30

Landhockey - Dag 4 | Del 1 - Menn

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Vannpolo - Gruppespill for menn

Sommer-OL 2020 (Kamper kl. 03:00, 04:30, 07:00, 08:30, 11:20 og 12:50)

  • discovery+
03:00

Taekwondo - Kvinner +67kg & Menn +80kg | Åttendedels-, kvart- og semifinaler

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:00

Japan – Frankrike (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1) · Betsson 4.80 | 15.00 | 1.28 Betsson

  • discovery+
03:00

Badminton - Session 7 | Gruppespill

Sommer-OL 2020

  • discovery+
03:32

Svømming - Finaler menn 200m freestyle og 100m rygg & kvinner 100m rygg og 100m bryst

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
04:00

Andre runde & kvartfinale - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Judo - Kvinner -63kg & Menn -81kg | Session 1

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Boksing - Innledende runder 87-101

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:00

Brasil – Ungarn

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+
04:25

Fekting - Épée kvinner kvart-, semi og finale | Lag - Finaler fra 11:30

Sommer-OL 2020

  • discovery+
04:50

Vektløfting - 59kg og 64kg kvinner | Gruppe B

Sommer-OL 2020

  • discovery+
27 jul

tirsdag

05:05

Seiling - Dag 3

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:00

Andre runde, tredje runde & kvartfinale - Singel og dobbel

Sommer-OL 2020

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:15

Skyting - Kvalifisering i 10m luftgevær mixed lag

Sommer-OL 2020

  • discovery+
06:30

3x3 Basketball - Session 13

Sommer-OL 2020 (Kvinner og menn)

  • discovery+
06:40

Nigeria – USA (K)

Sommer-OL 2020 (Gruppespill - Kamp 1)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
07:00

Padling slalåm - Semi- og finale | kvinner kajakk

Sommer-OL 2020

  • discovery+
07:15

Sverige – Russland

Sommer-OL 2020 (Kvinner | Gruppe B - Kamp 2)

  • discovery+