TVkampen.com TVkampen.com

Sport

  • 21 tir
  • 22 idag
  • 23 tor
  • 24 fre
  • 25 lør
  • 26 søn
  • 27 man
  • 28 tir
  • 29 ons
  • 30 tor
  • 1 fre
  • 2 lør
  • 3 søn
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • fr 24
  • lø 25
  • sø 26
  • ma 27
  • ti 28
  • on 29
  • to 30
  • fr 1
  • lø 2
  • sø 3
21 sep

i går, tirsdag

10:30

Sykkel-VM 2021: Tempo Junior – Kvinner

Sykkel-VM

  • TV 2 Play
11:00

Gelleråsens Arena - Race 1

Porsche Carrera Cup

11:00

Norge U19 – Portugal U19

U19 damer

13:30

Grand Prix de Denain

UCI Europe Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

Golden Shoe 2021

Golden Shoe 2021

14:30

Gelleråsens Arena - Race 2

Porsche Carrera Cup

15:00

Sykkel-VM 2021: Tempo Junior – Menn

Sykkel-VM

  • TV 2 Play
16:30

G2 Esports – Ninjas in Pyjamas

BLAST Premier

  • TV 2 Play
17:45

FC Helsingør – Odense BK

0-3

DBU Pokal (3. runde)

18:00

Stavanger Oilers – Grüner

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Sparta Sarpsborg – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Ringerike – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Manglerud Star – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Lyngby – Aalborg BK

0-4

DBU Pokal (3. runde)

18:45

Fortuna Sittard – Ajax

0-5

Eredivisie (6. runde)

19:00

Lillehammer IK – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00

Kosovo – Norge

Fotball-VM kvinner (Kvalifisering)

  • NRK 2
  • NRK TV
19:00

Åkra – Madla

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 7)

19:30

BIG – G2 Esports

BLAST Premier

  • TV 2 Play
19:30

Getafe – Atlético Madrid

1-2

La Liga

19:30

MIBR – BIG

BLAST Premier

  • TV 2 Play
20:00

Lura – Sandnes Ulf 2

NM i fotball

20:00

Kvik Halden 2 – Tistedalen

Amedialigaen

20:45

Fulham – Leeds

5-6

League Cup (3. runde)

20:45

Queens Park Rangers – Everton

10-9

League Cup (3. runde)

20:45

Norwich – Liverpool

0-3

League Cup

20:45

Manchester City – Wycombe

6-1

League Cup (3. runde)

22:00

Athletic Bilbao – Rayo Vallecano

1-2

La Liga

22:00

Levante – Celta Vigo

0-2

La Liga

22 sep

I dag, onsdag

14:00

Sykkel-VM 2021: Mixed lagtempo

Sykkel-VM

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
16:30

G2 Esports – BIG

BLAST Premier

  • TV 2 Play
18:00

Kongsvinger – Flekkerøy

NM i fotball (3. runde) · Betsson 1.25 | 5.50 | 12.00 Betsson

18:00

Alta – Bodø/Glimt

NM i fotball

  • NRK TV
18:00

Sogndal – Åsane Fotball

NM i fotball (Runde 3) · Betsson 1.47 | 4.50 | 6.00 Betsson

18:00

Moss FK – Sandnes Ulf

NM i fotball (Runde 3)

18:00

Nykøbing FC – FC København

DBU Pokal (3. runde) · Betsson 13.00 | 6.05 | 1.21 Betsson

18:00
18:00
18:00
18:45

MOL-Pick Szeged – HC PPD Zagreb

EHF Champions League (Gruppe A | 2.runde) · Betsson 1.09 | 18.00 | 12.00 Betsson

19:00

Monaco – Saint Etienne

Ligue 1

19:00
19:00
19:30

NIP - MIBR

BLAST Premier

  • TV 2 Play
20:45

Wolverhampton – Tottenham

League Cup (3. runde) · Betsson 2.70 | 3.20 | 2.70 Betsson

20:45

Chelsea – Aston Villa

League Cup (3. runde) · Betsson 1.40 | 4.75 | 7.50 Betsson

20:45

HC Vardar – HC Meshkov Brest

EHF Champions League (Gruppe A | 2.runde) · Betsson 2.35 | 9.00 | 1.92 Betsson

20:45
20:45
21:00
21:00
21:00
21:10

Tampa Bay Rays – Toronto Blue Jays

Major League Baseball

01:00

Boston Red Sox – New York Mets

Major League Baseball

04:10

San Diego Padres – San Francisco Giants

Major League Baseball

23 sep

i morgen, torsdag

17:00

Fløya – Vålerenga 2

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00
18:00

Stjernen Hockey – Stavanger Oilers

Fjordkraft-ligaen · Betsson 2.55 | 4.10 | 2.27 Betsson

  • TV 2 Play
18:30
18:30
18:45
18:45

PGE Vive Kielce – Telekom Veszprém HC

EHF Champions League · Betsson 2.45 | 9.00 | 1.85 Betsson

19:00
19:00

Malmö Redhawks – Djurgården

SHL · Betsson 2.05 | 4.65 | 3.05 Betsson

19:00
19:00

Linköpings HC – Färjestad BK

SHL · Betsson 3.30 | 4.65 | 1.97 Betsson

19:00

Cleveland Indians – Chicago White Sox

Major League Baseball

19:00
19:30
20:45
20:45

Barcelona – HC Motor Zaporozhye

EHF Champions League (Gruppe B | 2.runde) · Betsson 1.06 | 22.00 | 15.00 Betsson

20:45

Paris Handball – Dinamo Bucuresti

EHF Champions League (Gruppe B | 2.runde) · Betsson 1.10 | 18.00 | 11.00 Betsson

23:00

2020 Ryder Cup

Ryder Cup

02:20

Houston Texans – Carolina Panthers

NFL

03:30

Los Angeles Angels – Houston Astros

Major League Baseball

24 sep

fredag

08:10

Sykkel-VM 2021: Landevei Junior – Menn

Sykkel-VM

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
10:30

Russland GP - Trening 1

Formel 1

14:00

Russland GP - Trening 2

Formel 1

14:00

2020 Ryder Cup

Ryder Cup

15:25

Russland GP - Kvalifisering

Formel 2

18:00

Gornik Leczna – Lechia Gdansk

Ekstraklasa · Betsson 3.40 | 3.30 | 2.10 Betsson

  • Ekstraklasa TV
19:00

Vestfossen – Stoppen

4. divisjon

19:03

Laver Cup - Dag 1

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:30

Lillehammer – Valdres FK

4. divisjon

20:30

Greuther Fürth – Bayern München

Bundesliga · Betsson 29.00 | 9.00 | 1.12 Betsson

20:30

Jagiellonia Bialystok – Lech Poznan

Ekstraklasa · Betsson 4.75 | 3.75 | 1.68 Betsson

  • Ekstraklasa TV
21:00

Queens Park Rangers – West Bromwich

Championship · Betsson 1.72 | 4.00 | 4.75 Betsson

21:00

Laver Cup - Dag 1

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:30

Trucks Series

Nascar

25 sep

lørdag

07:35

Russland GP - Race 1

Formel 3

09:30

Russland GP - Race 1

Formel 2

11:00

Russland GP - Trening 3

Formel 1

12:30

Everton – Birmingham

Women's Super League

12:40

Russland GP - Race 2

Formel 3

13:00

Frigg – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

13:00

Sykkel-VM 2021: Fellesstart for kvinner - Elite

Sykkel-VM

  • TV 2
  • TV 2 Play
13:00

Vindbjart – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

13:30
13:30

Manchester United – Aston Villa

Premier League · Betsson 1.42 | 5.00 | 7.90 Betsson

  • TV 2 Play
14:00

Hødd – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Russland GP - Kvalifisering

Formel 1

14:00

Lyn – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

14:00

Lysekloster – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

14:00

Arna-Bjørnar – Klepp

Toppserien (Runde 14)

14:00

Alta – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Djerv 1919 – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

14:00
14:00

2020 Ryder Cup

Ryder Cup

14:00

Ørn Horten – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

15:00

Sandnes Ulf – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen · Betsson 1.63 | 4.20 | 4.75 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00
15:00
15:00

Bærum – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00
15:00

Kongsvinger – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien (Runde 14)

15:00

Avaldsnes – Rosenborg

Toppserien (Runde 14)

15:00
15:00

Stabæk – Lyn

Toppserien (Runde 14)

15:00

Fredrikstad 2 – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

15:15
15:15

Leksands IF – Linköpings HC

SHL · Betsson 1.90 | 4.65 | 3.50 Betsson

15:15

Luleå HF – Örebro Hockey

SHL · Betsson 1.85 | 4.40 | 3.85 Betsson

15:30

1. FC Union Berlin – Arminia Bielefeld

Bundesliga · Betsson 1.78 | 3.75 | 4.75 Betsson

15:30
15:30
15:45

Russland GP - Race 2

Formel 2

16:00

Oppsal – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

16:00

Arendal – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Finnsnes – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Årdal – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

16:00

Volda – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

FK Fyllingsdalen – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

16:00

Orkla – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

HK Herulf Moss – Falk

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Melhus – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

Øvrevoll Hosle – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

16:00

Donn – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Manglerud Star – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Viking 2 – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Lillehammer IK – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Madla – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Elverum – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:15
17:00

Nordstrand – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

17:30

Malmö – Örebro

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Warta Poznan – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa · Betsson 2.80 | 3.30 | 2.45 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:00

Strømsgodset – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 20) · Betsson 2.10 | 3.50 | 3.60 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Lillestrøm – Tromsø

Eliteserien (Runde 20) · Betsson 1.83 | 3.75 | 4.50 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00
18:00
18:15

Stavanger Oilers – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
18:30

Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund

Bundesliga · Betsson 4.00 | 4.33 | 1.80 Betsson

18:45

Ajax – Groningen

Eredivisie

19:00
19:00

Laver Cup - Dag 2

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Legia Warszawa – Raków Częstochowa

Ekstraklasa · Betsson 2.15 | 3.10 | 3.60 Betsson

  • Ekstraklasa TV
21:00

Paris Saint-Germain – Montpellier

Ligue 1 · Betsson 1.15 | 7.85 | 16.50 Betsson

21:00
21:00

Laver Cup - Dag 2

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:30

Philadelphia Union – Atlanta United

Major League Soccer

01:00

Alsco Uniforms 302 - Xfinity Series

Nascar

26 sep

søndag

08:55

Russland GP - Race 3

Formel 3

09:00

Berlin Marathon 2021

Berlin Marathon

10:00

Sykkel-VM 2021: Fellesstart for menn - Elite

Sykkel-VM

  • TV 2
  • TV 2 Play
10:20

Russland GP - Race 3

Formel 2

12:00

Skjervøy – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

12:30

Termalica Nieciecza – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
12:30

KIL/Hemne – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

13:00

Mjølner – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

13:00

Ranheim 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

13:00

Medkila – Røa

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

13:00

Motocross: VM - Løp 1

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Ull/Kisa 2 – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

13:30

Manchester United – Chelsea

Women's Super League

14:00

Russland GP - Race

Formel 1

14:00

Sotra – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Brattvåg – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Molde 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

14:00

Fløya – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

14:00

Sola – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

14:00

Fart – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

15:00
15:00

Øygarden FK – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Egersund – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Notodden FK – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00
15:00
15:00

Sogndal 2 – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

15:00

Melbo – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

15:30

Reistad – Charlottenlund SK

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Raufoss 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00
16:00

Junkeren – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Kvik Halden FK – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Volda Håndball – TGS Arendal

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Fjellhammer – Gjerpen

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Fredrikstad – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00

Vålerenga – LSK Kvinner

Toppserien (Runde 14)

17:00

Stovner – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

17:00
17:00

Flint – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:30
17:30

Wisla Krakow – Pogon Szczecin

Ekstraklasa · Betsson 2.55 | 3.30 | 2.65 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:00

2020 Ryder Cup

Ryder Cup

18:00

Gjelleråsen – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

18:00
18:00

Sandefjord – Stabæk

Eliteserien (Runde 20) · Betsson 1.90 | 3.75 | 4.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Rosenborg – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 20) · Betsson 1.44 | 5.00 | 7.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00
18:00

Byåsen – Romerike Ravens

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Brann – Kristiansund

Eliteserien (Runde 20) · Betsson 2.55 | 3.75 | 2.65 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00
18:00

Laver Cup - Dag 3

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:30
19:00

Kansas City Chiefs – Los Angeles Chargers

NFL

19:45

Arsenal – Manchester City

Women's Super League

20:00

Bodø/Glimt – Vålerenga

Eliteserien (Runde 20) · Betsson 1.75 | 4.20 | 4.33 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:45
21:00

Acura GP - Race

Indycar

22:00

Laver Cup - Dag 3

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:07

Oakland Athletic – Houston Astros

Major League Baseball

  • Viasport 2