TVkampen.com TVkampen.com

Sport

  • 29 tor
  • 30 idag
  • 1 lør
  • 2 søn
  • 3 man
  • 4 tir
  • 5 ons
  • 6 tor
  • 7 fre
  • 8 lør
  • 9 søn
  • 10 man
  • 11 tir
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • sø 2
  • ma 3
  • ti 4
  • on 5
  • to 6
  • fr 7
  • lø 8
  • sø 9
  • ma 10
  • ti 11
29 sep

i går, torsdag

07:00

WRC: Rally New Zealand

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
09:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Runde 1 og 2)

12:00

Casper Ruud - Nicolas Jarry

ATP

  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

Alfred Dunhill Links Championship

European Tour

14:03

British Open

Snooker

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Coppa Agostoni

UCI World Tour

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:03

CRO Race

UCI Europe Tour (3. etappe)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball

17:00

G19: Lillestrøm – Sandnes/Ulf

NM i fotball

18:00

Norge – Sveits

Golden League, kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Play
18:00

G19: Sarpsborg 08 - Grorud

NM i fotball

18:30

Manglerud Star – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Volunteers of America Classic

LPGA (1. runde)

18:30

Ringerike – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Sparta Sarpsborg – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

18:45

Orlen Wisla Plock – GOG

EHF Champions League

18:45

THW Kiel – MOL-Pick Szeged

EHF Champions League

19:00

Hobro IK – Fremad Amager

1-0

Dansk 1. divisjon

19:00

Centrum Tigers – Ammerud

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
19:00

Grüner – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00

Rögle BK – Malmö Redhawks

SHL

19:05

Bergischer HC – Rhein Neckar Löwen

Bundesliga

19:10

Minnesota Twins – Chicago White Sox

Major League Baseball

19:30

Varegg - Sund

4. divisjon

20:03

British Open

Snooker

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:30

Danmark – Nederland

Golden League, kvinner

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
  • TV2 Danmark
20:45

HBC Nantes – Elverum

EHF Champions League

20:45

Barcelona – RK Celje Pivovarna Lasko

EHF Champions League

21:33

Sanderson Farms Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
00:10

Cleveland Guardians – Tampa Bay Rays

Major League Baseball

01:00

New York Rangers – New Jersey Devils

NHL (Pre-season)

03:40

San Diego Padres – Los Angeles Dodgers

Major League Baseball

30 sep

I dag, fredag

05:45

Thailand GP

MotoGP (Trening 1)

07:30

Thailand GP

MotoGP (Trening 2)

08:00

Casper Ruud - Yoshihito Nishioka

ATP

  • discovery+
  • Eurosport Player
09:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Runde 3)

10:00

Amsterdam Open

World Padel Tour (Kvartfinaler)

12:00

Formel 1 Singapore GP

Formel 1 (Trening 1)

13:00

Alfred Dunhill Links Championship

European Tour

14:03

British Open

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Formel 1 Singapore GP

Formel 1 (Trening 2)

15:03

CRO Race

UCI Europe Tour (4. etappe)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
17:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Runde 4)

18:00

IL Koll – TIF Viking

Mizunoligaen menn

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
18:30
18:30

Volunteers of America Classic

LPGA

19:00

Jevnaker – Eiker/Kvikk

4. divisjon

19:16
19:30

Kristiansund 2 – Åndalsnes

4. divisjon

20:03

British Open

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:20

Chicago Cubs – Cincinnati Reds

Major League Baseball

20:30

Bayern München – Bayer Leverkusen

Bundesliga · LeoVegas 1.33 | 5.75 | 7.50 LeoVegas

20:30

Koll – Ballklubb Tromsø

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
20:45

Newcastle Falcons - Bristol Bears

Premiership Rugby

21:00
21:00
21:00
21:00

WRC: Rally New Zealand

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
22:00

Sanderson Farms Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
01:00

New Jersey Devils – New York Rangers

NHL (Preseason)

01:20

Atlanta Braves – New York Mets

Major League Baseball

04:10

Los Angeles Dodgers – Colorado Rockies

Major League Baseball

1 okt

i morgen, lørdag

05:45

Thailand GP

MotoGP (Trening 3)

07:30

Thailand GP - Moto3

MotoGP (Kvalifisering)

08:30

Thailand GP

MotoGP (Trening 4)

09:15

Thailand GP

MotoGP (Kvalifisering)

10:00

Thailand GP - Moto2

MotoGP (Kvalifisering)

10:30

W-Series Singapore GP

W-Series (Kvalifisering/Race)

11:50

Orientering Davos | Stafett

Orientering

  • NRK 1
  • NRK TV
12:00

Formel 1 Singapore GP

Formel 1 (Trening 3)

12:00

Amsterdam Open

World Padel Tour (Semifinaler)

13:00

Ullern – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

13:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Kvartfinaler)

13:00

Ready – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Alfred Dunhill Links Championship

European Tour

13:00

Fortuna Düsseldorf – Arminia Bielefeld

Bundesliga 2 · LeoVegas 1.75 | 3.70 | 4.20 LeoVegas

13:00
13:00
13:01
13:30

Os Turn Fotball – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

13:30

Nederland – Norge

Golden League, kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Play
13:30

Førde – NTNUI

Mizunoligaen menn

  • TV 2 Play
13:33

CRO Race

UCI Europe Tour (5. etappe)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Notodden FK – Egersund

PostNord-ligaen

14:00

Randesund – Halsen

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Ørn Horten – Sotra

PostNord-ligaen

14:00

Vindbjart – Urædd

Norsk Tipping-ligaen

14:00
14:00
14:00

Vendsyssel FF – FC Helsingør

Dansk 1. divisjon (11. runde) · LeoVegas 3.05 | 3.30 | 2.18 LeoVegas

14:00

Kjelsås – Levanger

PostNord-ligaen

14:00

Steinkjer – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Tiller IL – Trygg/Lade

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Nardo – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

14:00
14:00
14:00

Nordstrand – Grei

Norsk Tipping-ligaen

14:00

FK Senja – Fløya

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Vålerenga – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
14:00

ToppVolley Norge – Ballklubb Tromsø

Mizunoligaen menn

  • TV 2 Play
14:00

Fram Larvik – Follo

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Pors Grenland – Sprint/Jeløy

Norsk Tipping-ligaen

14:03

British Open

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:30

Milan – Sampdoria

Serie A (kvinner)

14:30
14:45

Formel 1 Singapore GP

Formel 1 (Kvalifisering)

15:00

Fredrikstad 2 – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Brann 2 – Viking 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Bremnes – Åkra

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Lørenskog – Gjelleråsen

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Moss FK – Staal Jørpeland

PostNord-ligaen

15:15

HV 71 – IK Oskarshamn

SHL

15:30

Førde – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

15:30
15:30

Eintracht Frankfurt – 1. FC Union Berlin

Bundesliga · LeoVegas 2.23 | 3.45 | 3.10 LeoVegas

16:00

Førde Volleyballklubb – NTNUI Volleyball

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
16:00

Lillehammer – Volda

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Arendal – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

16:00

Aalesund 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Elverum – Toten

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Bærum – Frigg

PostNord-ligaen

16:00

Saracens - Leicester Tigers

Premiership Rugby

16:00
16:00

Djerv 1919 – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Summer Grand Prix Hopp

Skihopp Verdenscup (Klingenthal | Mixed team)

16:00
16:00

Danmark – Sveits

Golden League, kvinner

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
  • TV2 Danmark
16:00

Furuset – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Lørenskog – Narvik

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Hasle/Løren – Nidaros

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Centrum Tigers – Nidaros Jets

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
16:15
16:30

ToppVolley Norge – Lierne

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
17:00

Gjøvik-Lyn – Alta

PostNord-ligaen

17:00
17:00

IL Koll – Randaberg Allianse IL

Mizunoligaen menn

  • TV 2 Play
17:00

Kjelsås 2 – Frøya

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Gimle – Tromsø Storm

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
17:00

Asker Aliens – Frøya

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
18:00

Kristiansand – Halden

REMA 1000-ligaen

  • TV 2 Play
18:00

Kolstad – Arendal

REMA 1000-ligaen

18:00
18:00

Camping World Truck Series - Talladega 250

Nascar

18:00
18:00
18:00

Stavanger Oilers – Manglerud Star

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30
18:30

Werder Bremen – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · LeoVegas 2.50 | 3.85 | 2.48 LeoVegas

18:30

SG Flensburg-Handewitt – Magdeburg

Bundesliga

18:30

Frisk Asker – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

19:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Semifinaler)

19:00

Boston Bruins – Philadelphia Flyers

NHL (Preseason)

19:00

Volunteers of America Classic

LPGA

19:05

New York Yankees – Baltimore Orioles

Major League Baseball

20:03

British Open

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:30
21:00
21:00

Xfinity Series - Sparks 300

Nascar

21:00

NRX Minneapolis - Dag 1

Rallycross

22:03

Sanderson Farms Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
23:00

Dern vs Yan

UFC (UFC Fight Night)

23:30

Charlotte Eagles – Philadelphia Union

Major League Soccer · LeoVegas 2.70 | 3.35 | 2.43 LeoVegas

00:10

Detroit Tigers – Minnesota Twins

Major League Baseball

01:00

WRC: Rally New Zealand

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
03:10

Los Angeles Dodgers – Colorado Rockies

Major League Baseball

04:00

WRC: Rally New Zealand

FIA WRC

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
2 okt

søndag

05:35

Thailand GP

MotoGP (Warm-up)

06:45

Thailand GP - Moto3

MotoGP (Race)

08:05

Thailand GP - Moto2

MotoGP (Race)

08:30

ATP 250 Seoul | Finale

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
09:30

Thailand GP

MotoGP (Race)

09:48

London Maraton

Maraton

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
11:35

Orientering Davos | Mellomdistanse

Orientering

  • NRK 2
  • NRK TV
12:00

Funnefoss/Vormsund – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

12:10

Orientering Davos | Mellomdistanse

Orientering

  • NRK 1
  • NRK TV
12:20

Summer Grand Prix Hopp

Skihopp Verdenscup (Klingenthal | Kvinner)

12:30

KFUM Volda Volleyball – Ballklubb Tromsø

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
12:30

Juventus – Pomigliano

Serie A (kvinner)

12:30

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Bronsefinaler)

12:30

Bergen – Storhamar

Bambusa-ligaen

  • TV 2 Play
12:30

Alfred Dunhill Links Championship

European Tour

13:00

Grand Bodø – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball)

13:00

Raufoss 2 – Hødd 2

Norsk Tipping-ligaen

13:00

TIF Viking – NTNUI

Mizunoligaen menn

  • TV 2 Play
13:00

Furuset – Bergen IK

1. divisjon menn (Ishockey)

13:03

Triatlon: Super League Toulouse

Triatlon

13:03

CRO Race

UCI Europe Tour (6. etappe)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:15

Qatar Prix de l’Arc de Triomphe

Hesteveddeløp

13:30

Kaiserslautern – Eintracht Braunschweig

Bundesliga 2 · LeoVegas 1.85 | 3.60 | 3.80 LeoVegas

13:30

1. FC Magdeburg – SSV Jahn Regensburg

Bundesliga 2 · LeoVegas 1.98 | 3.55 | 3.40 LeoVegas

14:00

Brann – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
14:00

Randaberg Allianse IL – Lierne

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
14:00
14:00
14:00

Træff – Eidsvold

PostNord-ligaen

14:00

Formel 1 Singapore GP

Formel 1 (Race)

14:00

Molde 2 – Florø

Norsk Tipping-ligaen

14:00

MT Melsungen – Füchse Berlin

Bundesliga

14:00

Lørenskog – Narvik

1. divisjon menn (Ishockey)

14:30

Mjølner – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen

14:30

Sveits – Nederland

Golden League, kvinner

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
15:00

Harstad – Skjetten

Norsk Tipping-ligaen

15:00

GIF Sundsvall – IFK Norrköping

Allsvenskan · LeoVegas 5.30 | 3.95 | 1.62 LeoVegas

  • discovery+
15:00

Elite16 Beachvolley Paris

Sandvolleyball (Finaler)

15:00
15:00

Fyllingen Håndball – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

15:00

Manchester City – Manchester United

Premier League · LeoVegas 1.33 | 5.75 | 7.50 LeoVegas

15:00
15:00
15:00

LSK Kvinner – Lyn

Toppserien

15:00

Åsane – Arna-Bjørnar

Toppserien

15:00

Røa – Kolbotn

Toppserien

15:00

Avaldsnes – TIL 2020

Toppserien

15:00

Hasle/Løren – Nidaros

1. divisjon menn (Ishockey)

15:00

Stabæk – SK Brann Kvinner

Toppserien

15:00

Fyllingen – Tromsø Storm

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
15:00

Torvastad – Ballklubb Tromsø

Mizunoligaen menn

  • TV 2 Play
15:30

TIF Viking – NTNUI Volleyball

Mizunoligaen kvinner

  • TV 2 Play
15:30

Minnesota Vikings – New Orleans Saints

NFL

15:30
15:30

ATP 250 Sofia | Finale

ATP

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:33

British Open

Snooker (Finale)

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
16:00

Nordstrand Håndball – Ryger

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Øvrevoll Hosle – Fortuna Aalesund

1. divisjon kvinner (Fotball)

16:00

Summer Grand Prix Hopp

Skihopp Verdenscup (Klingenthal | Menn)

16:00

Danmark – Norge

Golden League, kvinner

  • TV 2
  • TV 2 Play
  • TV2 Danmark
16:00

Amsterdam Open

World Padel Tour (Finaler)

16:00

OSI Volleyball – Randaberg Allianse IL

Mizunoligaen menn

  • TV 2 Play
16:00

Harlequins - Northampton Saints

Premiership Rugby

16:00

Vålerenga – Rosenborg

Toppserien

16:01

MSV Duisburg – Bayern München

Bundesliga kvinner

16:15
16:15

Orkla – Innstranda

Norsk Tipping-ligaen

16:30

Brattvåg – Asker

PostNord-ligaen

16:45
17:00

Ammerud – Nidaros Jets

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
17:00

Strindheim – Rana FK

Norsk Tipping-ligaen

17:00
17:00

Bergen Håndball – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

17:00
17:00
17:00

Lillehammer IK – Grüner

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
17:00

Kongsberg Miners – Oppsal Basket

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
17:30

Junkeren – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

17:30

ATP 250 Tel Aviv | Finale

ATP

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Ros – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Suijdam vs Etebar | LFL 6

MMA (Levels Fight League)

18:00

Bærum Basket – Frøya

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
18:00

Runar – Nærbø

REMA 1000-ligaen

  • TV 2 Play
18:00

Sandnes – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

  • TV 2 Play
18:00

Ullensaker/Kisa – Hødd

PostNord-ligaen

18:30
19:00

Viking TIF – Melhus Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

19:00

Baltimore Ravens – Buffalo Bills

NFL

19:00

Volunteers of America Classic

LPGA

19:00
19:30

Cup Series - YellaWood 500

Nascar

20:03

British Open

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
20:10

Houston Astros – Tampa Bay Rays

Major League Baseball

21:00
21:00

NRX Minneapolis - Dag 2

Rallycross

22:03

Sanderson Farms Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:25

Green Bay Packers – New England Patriots

NFL

03:05

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks

NHL (Preseason)

3 okt

mandag

11:30

Tyskland – Norge

Cricket (EM)

13:00

Orientering Davos | Langdistanse

Orientering

  • NRK 2
  • NRK TV
14:00

Orientering Davos | Langdistanse

Orientering

  • NRK 1
  • NRK TV
14:00

Strømsgodset 2 – Bossekop

Norsk Tipping-ligaen

14:03

Coppa Bernocchi

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:30

Norge – Italia

Cricket (EM)

15:33

Münsterland Giro

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
16:00

Tromsdalen – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

16:00

Bodø/Glimt 2 – Rosenborg 2

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Flekkerøy – Odd 2

PostNord-ligaen