TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 3 ons
  • 4 idag
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn
  • 8 man
  • 9 tir
  • 10 ons
  • 11 tor
  • 12 fre
  • 13 lør
  • 14 søn
  • 15 man
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • lø 6
  • sø 7
  • ma 8
  • ti 9
  • on 10
  • to 11
  • fr 12
  • lø 13
  • sø 14
  • ma 15
3 mar

i går, onsdag

09:58

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:45

Haugesund – Haugesund Rekrutt

Treningskamp (Internkamp)

11:00

10km jaktstart: Kvinner - Obertilliach

Skiskyting Verdenscup (Junior-VM)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:15

15km fri: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

12,5km jaktstart: Menn - Obertilliach

Skiskyting Verdenscup (Junior-VM)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
16:45

Barcelona – Fortuna Hjørring

4-0

Womens Champions League (Åttendedelsfinale 1:2)

17:00

UTSATT: Sola – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:15

Stor bakke: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:30

Lokomotiv Yaroslavl – Jokerit Helsinki

KHL

18:00

AC Horsens – Aalborg BK

2-1

Superliga

18:00

UTSATT: Follo – TGS Arendal

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

AVLYST: Nidaros Jets – Kongsberg Miners

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Fredrikstad – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

Aarhus Gf – FC Nordsjælland

0-1

Superliga

18:00

UTSATT: Nærbø – Kolstad

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Vikhammer HK – Sandnes

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:15

VfL Wolfsburg – LSK Kvinner

2-0

Womens Champions League (Åttendedelsfinale)

18:18

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:30

Rot Weiss Essen – Holstein Kiel

0-3

DFB-Pokal

18:30

Sassuolo – Napoli

3-3

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
18:45

Telekom Veszprém HC – HBC Nantes

EHF Champions League

18:45

Barcelona – HC Motor Zaporozhye

EHF Champions League

19:00

Livingston FC – Rangers

0-1

Scottish Premier League

19:00

Saint Etienne – Lens

2-3

Ligue 1

19:00

Stade Brest – Dijon FCO

3-1

Ligue 1

19:00

AVLYST: Centrum Tigers – Ammerud

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:00

Burnley – Leicester

1-1

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
19:00

AVLYST: Fyllingen – Gimle

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:00

Lyon – Rennes

1-0

Ligue 1

19:00

Metz – Angers

0-1

Ligue 1

19:00

Sheffield United – Aston Villa

1-0

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Nice – Olympique Nimes

2-1

Ligue 1

19:15

UTSATT: Vipers – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
19:30

World Tennis Tournament - Dag 3

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Viborg – Team Esbjerg

Damehåndboldligaen

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
20:45

Leipzig – Wolfsburg

2-0

DFB-Pokal

20:45

EA7 Emporio Armani Milano – Fenerbahce

Euroleague

20:45

Milan – Udinese

1-1

Serie A

  • Strive
20:45

Atalanta – Crotone

5-1

Serie A

  • Strive
20:45

Benevento – Verona

0-3

Serie A

  • Strive
20:45

Cagliari – Bologna

1-0

Serie A

  • Strive
20:45

Fiorentina – Roma

1-2

Serie A

  • Strive
20:45

Genoa – Sampdoria

1-1

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
21:00

Heerenveen – Ajax

0-3

KNVB Cup

21:00

Barcelona – Sevilla

2-0

Copa del Rey (Semifinale 2:2 | Sammenlagt: 0-2)

21:00

Bordeaux – Paris Saint-Germain

0-1

Ligue 1

21:00

Lille – Olympique Marseille

2-0

Ligue 1

21:00

Montpellier – Lorient

1-1

Ligue 1

21:00

Nantes – Stade Reims

1-2

Ligue 1

21:00

Racing Strasbourg – Monaco

1-0

Ligue 1

21:15

Stoke – Swansea

1-2

Championship

21:15

Crystal Palace – Manchester United

0-0

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:30

World Tennis Tournament - Dag 3

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Boston Bruins – Washington Capitals

NHL

02:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

03:30

Anaheim Ducks – St. Louis Blues

NHL

04:00

Vegas Golden Knights – Minnesota Wild

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Arizona Coyotes

NHL

04:30

San Jose Sharks – Colorado Avalanche

NHL

4 mar

I dag, torsdag

Tidligere kamper i dag
08:00

Snowboard cross: Menn og kvinner - Bakuriani

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:58

Gibraltar Open - 1. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Stor bakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:03

Gibraltar Open - 2. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:15

Stafett: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:15

10km: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

Drive On Championship - Dag 1

LPGA

16:00

Lyon – Brøndby

2-0

Womens Champions League (Åttendedelsfinale 1:2)

16:05

4x6km stafett: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

THW Kiel – HC PPD Zagreb

EHF Champions League

17:30

Kvalifisering stor bakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

Lyngby – FC Midtjylland

2-0

Superliga

18:00

Färjestad BK – Linköpings HC

SHL

18:00

UTSATT: Larvik HK – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:30

Anadolu Efes – CSKA Moskva

Euroleague

18:30
18:45
18:45

PGE Vive Kielce – SG Flensburg-Handewitt

EHF Champions League · NordicBet 1.79 | 9.00 | 2.50 NordicBet

18:45

HC Vardar – HC Meshkov Brest

EHF Champions League

19:00
19:00

West Bromwich – Everton

Live 66' 0-1

Premier League · NordicBet 4.10 | 3.50 | 2.02 NordicBet

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
19:00

MT Melsungen – HC Erlangen

Bundesliga (20. runde) · NordicBet 1.43 | 10.00 | 3.65 NordicBet

19:30

AVLYST: Asker Aliens – Bærum Basket

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:30

World Tennis Tournament - Dag 4

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Arnold Palmer Invitational - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Brøndby IF – Randers

Live 22' 0-0

Superliga · NordicBet 1.79 | 3.70 | 4.50 NordicBet

20:30

Stal Mielec – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Elverum – Porto

EHF Champions League

21:00

Levante – Athletic Bilbao

Copa del Rey (Semifinale 2:2 | Sammenlagt: 1-1) · NordicBet 3.65 | 3.50 | 2.04 NordicBet

21:30

World Tennis Tournament - Dag 4

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Carolina Hurricanes – Detroit Red Wings

NHL · NordicBet 1.54 | 5.20 | 4.75 NordicBet

01:00

Montreal Canadiens – Winnipeg Jets

NHL · NordicBet 2.04 | 4.35 | 3.00 NordicBet

01:00

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

NHL · NordicBet 2.65 | 4.20 | 2.28 NordicBet

01:00

New Jersey Devils – New York Rangers

NHL · NordicBet 2.55 | 3.95 | 2.43 NordicBet

01:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL · NordicBet 1.85 | 4.25 | 3.60 NordicBet

02:00

Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

NHL · NordicBet 3.85 | 4.40 | 1.77 NordicBet

02:00

Nashville Predators – Florida Panthers

NHL · NordicBet 2.85 | 4.25 | 2.14 NordicBet

02:30

Dallas Stars – Columbus Blue Jackets

NHL · NordicBet 2.04 | 4.10 | 3.15 NordicBet

03:00

Calgary Flames – Ottawa Senators

NHL · NordicBet 1.80 | 4.60 | 3.60 NordicBet

04:00

Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs

NHL · NordicBet 3.05 | 4.50 | 1.98 NordicBet

5 mar

i morgen, fredag

08:00

Snowboard cross: Menn og kvinner - Bakuriani

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:53

Gibraltar Open - 2. runde

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:35

VM i kortbaneløp på skøyter - Kvalifisering

VM skøyter (Dordrecht)

11:20

Utfor: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
13:00

2021 UK Open - Dag 1

UK Open

13:15

Stafett: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:20

4x7,5km stafett: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

Drive On Championship - Dag 2

LPGA

17:00

Bodø/Glimt – Europa FC

Treningskamp

17:00

Aalesund – Stjørdals/Blink

Treningskamp

17:00

Stor bakke: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
18:00
19:00

AVLYST: Frøya – Centrum Tigers

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:00

Zalgiris Kaunas – EA7 Emporio Armani Milano

Euroleague (Seriespill | 28. runde) · NordicBet 2.23 | 16.00 | 1.77 NordicBet

19:15

Bayer Leverkusen – 1. FFC Turbine Potsdam

Bundesliga kvinner

20:00

Arnold Palmer Invitational - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

2021 UK Open - Dag 1

UK Open

20:30

Wisla Krakow – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

UTSATT: Raith Rovers – Dunfermline

Scottish Championship

  • Ubestemt kanal
21:30

World Tennis Tournament - Kvartfinale 4

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Boston Bruins – Washington Capitals

NHL · NordicBet 2.04 | 4.10 | 3.10 NordicBet

02:00

Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

NHL · NordicBet 3.70 | 4.50 | 1.78 NordicBet

02:30

Silver State 200

Nascar (Truck Series)

03:00

Arizona Coyotes – Minnesota Wild

NHL · NordicBet 2.95 | 4.20 | 2.12 NordicBet

03:00

Colorado Avalanche – Anaheim Ducks

NHL · NordicBet 1.60 | 4.70 | 4.70 NordicBet

03:00

Los Angeles Kings – St. Louis Blues

NHL · NordicBet 2.65 | 4.00 | 2.35 NordicBet

04:30

San Jose Sharks – Vegas Golden Knights

NHL · NordicBet 3.85 | 4.40 | 1.76 NordicBet

6 mar

lørdag

09:30

Storslalåm: Kvinner - Jasna | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
10:00

Laghopp: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:00

Utfor: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
  • TV 2 Sumo
11:00

7,5km sprint: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:30

30km klassisk fellesstart: Kvinner - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:30

Strade Bianche

UCI World Tour (Kvinner)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

Storslalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • SVT 2
13:30
13:30

2021 UK Open - Dag 2

UK Open

13:45

VM i kortbaneløp på skøyter

VM skøyter (Dordrecht)

14:00
14:30

AVLYST: Asker BC – Ullern

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
15:00

Hvidovre IF – Kolding IF

Dansk 1. divisjon

15:00
15:00

Santa Teresa – Barcelona

Primera Division Kvinner (21. runde)

15:00

Mjøndalen – Start

Treningskamp

15:00

2x7,5km stafett: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Kombinert)

  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

AVLYST: Fyllingen – Centrum Tigers

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
15:00

Podbeskidzie Bielsko Biala – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

World Tennis Tournament - Semifinale 1

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:15

Malmö Redhawks – Färjestad BK

SHL · NordicBet 2.60 | 4.10 | 2.30 NordicBet

15:30

Borussia Mönchengladbach – Bayer Leverkusen

Bundesliga · NordicBet 2.35 | 3.55 | 2.88 NordicBet

15:30
15:40

10km sprint: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
16:00

RK Krim Mercator – CSKA

EHF Champions League, kvinner

16:00

SCM Râmnicu Vâlcea – CSM Bucuresti

EHF Champions League, kvinner

16:00

Viking – Brann

Treningskamp

16:00
16:10

Skjern Håndball – KIF Kolding

Herre Håndboldligaen Danmark

  • TV 2 Sumo
17:00

Laghopp: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Skihopp)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

AVLYST: Asker Aliens – Nidaros Jets

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

AVLYST: Gimle – Tromsø Storm

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:30

Zaglebie Lubin – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Rk Podravka Vegeta – Rostov Don

EHF Champions League, kvinner

18:00
18:30

Arnold Palmer Invitational - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:30
18:30

Bayern München – Borussia Dortmund

Bundesliga · NordicBet 1.58 | 4.50 | 5.00 NordicBet

19:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

19:00

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

NHL

19:00

New Jersey Devils – New York Rangers

NHL

19:30

World Tennis Tournament - Semifinale 2

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Nashville Predators – Florida Panthers

NHL

20:00

Raków Częstochowa – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:00

2021 UK Open - Dag 2

UK Open

20:30

Rhein Neckar Löwen – FRISCH AUF Göppingen

Bundesliga (20. runde) · NordicBet 1.16 | 13.00 | 7.50 NordicBet

20:30

Drive On Championship - Dag 3

LPGA

21:10

Stade Brest – Paris Saint-Germain

Coupe de France

22:00

Alsco 300

Nascar (Xfinity Series)

01:00

Montreal Canadiens – Winnipeg Jets

NHL

01:00

Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs

NHL

01:00

Arizona Coyotes – Minnesota Wild

NHL

02:00

Colorado Avalanche – Anaheim Ducks

NHL

02:00

Dallas Stars – Columbus Blue Jackets

NHL

03:00

Los Angeles Kings – St. Louis Blues

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Calgary Flames

NHL

04:00

Blachowicz vs Adesanya

UFC (UFC 259)

04:30

San Jose Sharks – Vegas Golden Knights

NHL

7 mar

søndag

07:45

Vasaloppet

Ski Classics

  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
09:30

Slalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
10:30

Super-G: Menn - Saalbach

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
12:00

10km jaktstart: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:30

Piast Gliwice – Stal Mielec

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
12:30

Slalåm: Kvinner - Jasna | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
13:00

Dundee United – Celtic

Scottish Premier League

13:00

50km klassisk fellesstart: Menn - Oberstdorf

Ski-VM (Langrenn)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:00

Manchester United – Aston Villa

Women's Super League (16. runde)

13:30

Tsv Gwd Minden – SG Flensburg-Handewitt

Bundesliga (20. runde) · NordicBet 5.75 | 12.00 | 1.22 NordicBet

13:38

Grote Prijs Jean-Pierre Monseré

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

2021 UK Open - Dag 3

UK Open

14:00

Borussia Dortmund – Metz

EHF Champions League, kvinner

14:00
14:00

Freiburg – Bayern München

Bundesliga kvinner

14:00

VM i kortbaneløp på skøyter

VM skøyter (Dordrecht)

14:30

AVLYST: Bærum Basket – Høybråten

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
15:00

Fiorentina – Parma

Serie A

  • Strive
15:00

Silkeborg IF – HB Køge

Dansk 1. divisjon

15:00

Manchester City – Everton

Women's Super League

15:00

Pogon Szczecin – Lech Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

UTSATT: Nordstrand – Randesund

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
15:00

UTSATT: Fredrikstad – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
15:30

Paris - Nice - Etappe 1

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
15:30

World Tennis Tournament - Finale

ATP (ATP 500 - Rotterdam)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Buducnost – FTC Rail Cargo hungaria

EHF Champions League, kvinner

16:00

Team Esbjerg – Brest Bretagne Handball

EHF Champions League, kvinner

16:00

12,5km jaktstart: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

AVLYST: Frøya – Tromsø Storm

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Tertnes – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:15

Atlético Madrid – Real Madrid

La Liga · NordicBet 2.70 | 3.30 | 2.80 NordicBet

17:00
17:00

UTSATT: Fjellhammer – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:00

AVLYST: Kongsberg Miners – Ammerud

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Sola – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:00

AVLYST: Bærum Basket – Nidaros Jets

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Viking Håndball – Haslum

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:30

Manchester City – Manchester United

Premier League · NordicBet 1.54 | 4.40 | 6.70 NordicBet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
17:30
17:30

Slask Wroclaw – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30

Gibraltar Open - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

18:00
18:00

Vipers – Odense HC

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

UTSATT: Flint – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Halden – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Kolstad – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00

Arminia Bielefeld – 1. FC Union Berlin

Bundesliga · NordicBet 3.70 | 3.35 | 2.06 NordicBet

18:00

UTSATT: Charlottenlund SK – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Runar – Drammen

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

Arnold Palmer Invitational - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Argentina Open - Finale

ATP (ATP 250 - Buenos Aires)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:58

Gibraltar Open - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

UK Open - Finale

UK Open

20:30

Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

NHL

20:30

Drive On Championship - Dag 4

LPGA

21:00

Pennzoil 400

Nascar (Cup Series)

21:00
23:00

Boston Bruins – New Jersey Devils

NHL

23:00

Carolina Hurricanes – Florida Panthers

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Washington Capitals

NHL

01:30

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL

02:00

Dallas Stars – Nashville Predators

NHL · NordicBet 2.04 | 4.20 | 3.10 NordicBet

03:30

Calgary Flames – Ottawa Senators

NHL

04:00

Kulekjøring: Kvinner - Kvalifisering - Almati

Freeski Verdenscup

8 mar

mandag

07:10

Kulekjøring: Menn - Kvalifisering - Almati

Freeski Verdenscup

10:00

Kulekjøring: Finale - Almaty

Freeski Verdenscup

14:45

Paris - Nice - Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
18:00

Warta Poznan – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:00
19:00

Team Midgard – Bifrost

Telialigaen

20:30
20:30

Apeks – Oilers Esport

Telialigaen

  • TV 2 Sumo
21:15

Bristol City – Reading

Women's Super League

02:00

Minnesota Wild – Vegas Golden Knights

NHL

03:00

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

04:00

Anaheim Ducks – Los Angeles Kings

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL

04:30

San Jose Sharks – St. Louis Blues

NHL

9 mar

tirsdag

07:45

Parallellkulekjøring: Kvalifisering - Almaty

Freeski Verdenscup

10:00

Parallellkulekjøring: Finale - Almaty

Freeski Verdenscup

14:00

Vålerenga – Sarpsborg 08

Treningskamp

14:45

Paris - Nice - Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
17:30

Jokerit Helsinki – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

18:00
18:00
18:00

Färjestad BK – Växjö Lakers

SHL · NordicBet 2.40 | 4.10 | 2.48 NordicBet

18:00

Örebro Hockey – Malmö Redhawks

SHL · NordicBet 1.87 | 4.30 | 3.35 NordicBet

18:00

Rögle BK – IK Oskarshamn

SHL

18:00
21:00
21:00

Borussia Dortmund (3) – (2) Sevilla

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.10 | 3.70 | 3.35 NordicBet

00:00

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Nashville Predators

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

New York Islanders – Boston Bruins

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Winnipeg Jets

NHL

01:00

Washington Capitals – New Jersey Devils

NHL

01:00

Washington Capitals – New Jersey Devils

NHL

01:30

Detroit Red Wings – Tampa Bay Lightning

NHL

02:30

Dallas Stars – Chicago Blackhawks

NHL

04:05

Aerials: Kvinner - Kvalifisering - Almati

Freeski Verdenscup

10 mar

onsdag

07:05

Aerials: Menn - Kvalifisering - Almati

Freeski Verdenscup

10:00

Aerials: Finaler - Almati

Freeski Verdenscup

13:30

Tirreno Adriatico - Etappe 1

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:55

Brøndby – Lyon

Womens Champions League (Åttendedelsfinale 2:2)

14:45

Paris - Nice - Etappe 4

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
15:55

Fortuna Hjørring – Barcelona

Womens Champions League

16:30
18:00

Randers – Vejle BK

DBU Pokal

18:00

UTSATT: Molde HK – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Nordstrand – Gjerpen

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Rælingen – Vipers

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Storhamar Håndball – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:20

Norge – Latvia

Håndball-EM

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
18:30

Arminia Bielefeld – Werder Bremen

Bundesliga · NordicBet 2.95 | 3.30 | 2.45 NordicBet

19:00

Bergen Elite – Ulriken

BLNO Kvinner

19:00
19:00

Atlético Madrid – Athletic Bilbao

La Liga · NordicBet 1.75 | 3.25 | 5.50 NordicBet

19:00
19:00

Raufoss – Nybergsund

Treningskamp

21:00

Liverpool (2) – (0) Leipzig

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.10 | 3.55 | 3.40 NordicBet

21:00

Paris Saint-Germain (4) – (1) Barcelona

Champions League (Kamp 2) · NordicBet 2.18 | 4.15 | 2.85 NordicBet

01:00

Minnesota Wild – Vegas Golden Knights

NHL

02:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

03:00

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL

03:30

Anaheim Ducks – Los Angeles Kings

NHL

11 mar

torsdag

05:00

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL

09:30

Qatar Masters - Dag 1

European Tour

10:00

Aerials: Lagfinale - Almati

Freeski Verdenscup

13:30

Tirreno Adriatico - Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:45

Paris - Nice - Etappe 5

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
17:30

10km sprint: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

THE PLAYERS Championship - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

IK Oskarshamn – Djurgården

SHL

18:00

Växjö Lakers – HV 71

SHL

18:00

Färjestad BK – Malmö Redhawks

SHL

18:00

Frölunda – Skellefteå AIK

SHL

18:00

Leksands IF – Brynäs

SHL

18:00

Linköpings HC – Rögle BK

SHL

18:00

Luleå HF – Örebro Hockey

SHL

18:55

Ajax – Young Boys

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.63 | 4.00 | 5.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

Dynamo Kiev – Villarreal

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 4.00 | 3.35 | 1.95 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

Manchester United – Milan

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.70 | 3.80 | 4.75 NordicBet

  • TV 2 Sumo
18:55

SK Slavia Praha – Rangers

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 2.35 | 3.50 | 2.85 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Roma – Shakhtar Donetsk

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.63 | 4.00 | 5.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Olympiakos – Arsenal

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 4.10 | 3.45 | 1.90 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Dinamo Zagreb – Tottenham

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 8.50 | 4.35 | 1.40 NordicBet

  • TV 2 Sumo
21:00

Granada – Molde

Europa League (Kamp 1 | 8.-delsfinale) · NordicBet 1.40 | 4.50 | 8.00 NordicBet

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
01:00

Boston Bruins – New York Rangers

NHL

01:00

Buffalo Sabres – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Nashville Predators

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

New York Islanders – New Jersey Devils

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Washington Capitals

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Winnipeg Jets

NHL

01:30

Detroit Red Wings – Tampa Bay Lightning

NHL

02:30

Dallas Stars – Chicago Blackhawks

NHL

03:00

Calgary Flames – Montreal Canadiens

NHL

12 mar

fredag

09:30

Qatar Masters - Dag 2

European Tour

12:00

Bodø/Glimt – Rosenborg

Treningskamp

13:00

Vålerenga – Raufoss

Treningskamp

13:30

Slalåm: Kvinner - Åre | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
14:15

Paris - Nice - Etappe 6

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2 Sumo
14:30

Viking – Tromsø

Treningskamp

15:00

Lazio – Crotone

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
16:00

Start – Bryne

Treningskamp

16:00

Brann – Kristiansund

Treningskamp

16:00

Tirreno Adriatico - Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30

Slalåm: Kvinner - Åre | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
17:00

Grorud – Skeid Fotball

Treningskamp

17:30

Snowboard: Slopestyle - Aspen

Snowboard Verdenscup (World Championships)

17:30

7,5km sprint: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
18:00

THE PLAYERS Championship - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Cracovia Krakow – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:30

Bochum – Hamburger SV

Bundesliga 2

19:00

Lyngby – FC Nordsjælland

Superliga

20:30

Augsburg – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · NordicBet 3.60 | 3.60 | 2.00 NordicBet

20:30

Jagiellonia Bialystok – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Blackburn – Brentford

Championship

20:45

Inverness – Raith Rovers

Championship

20:45

Atalanta – Spezia Calcio

Serie A

  • Strive
21:00

Freeski: Halfpipe - Aspen

Freeski Verdenscup (World Championships)

02:00

Minnesota Wild – Arizona Coyotes

NHL

02:00

St. Louis Blues – Vegas Golden Knights

NHL

03:00

Colorado Avalanche – Los Angeles Kings

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

04:00

Anaheim Ducks – San Jose Sharks

NHL

13 mar

lørdag

08:00

Aerials: Menn og kvinner - Almaty

Freeski Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Storslalåm: Menn - Kransjka Gora | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 2
10:00

Qatar Masters - Dag 3

European Tour

10:30

Slalåm: Kvinner - Åre | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
12:30

Storslalåm: Menn - Kransjka Gora | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
13:15

Luton Town – Swansea

Championship

13:30

Paris - Nice - Etappe 7

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
13:45

Slalåm: Kvinner - Åre | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
14:00

Odd – Strømsgodset

Treningskamp

14:45

12,5km jaktstart: Menn - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

Sassuolo – Verona

Serie A

  • Strive
15:00

Bergen Elite – Bærum Basket

BLNO Kvinner

15:00

Haugesund – Ranheim

Treningskamp

15:00

Wisla Plock – Raków Częstochowa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Mjøndalen – Sarpsborg 08

Treningskamp

15:00

Tirreno Adriatico - Etappe 4

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:15

Brynäs – Frölunda

SHL

15:15

Linköpings HC – Luleå HF

SHL

15:15

Skellefteå AIK – Malmö Redhawks

SHL

15:15

Örebro Hockey – IK Oskarshamn

SHL

15:15

Rögle BK – Växjö Lakers

SHL

15:30
15:30
16:00

Høybråten – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

16:00
16:00

Portsmouth – Salford City

EFL Trophy

16:00

UTSATT: HK Herulf Moss – Viking TIF

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
17:00

Olympique Marseille – Stade Brest

Ligue 1

17:30

Lechia Gdansk – Wisla Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30

Freeski: Slopestyle - Aspen

Freeski Verdenscup (World Championships)

17:30

10km jaktstart: Kvinner - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:45

England – Frankrike

Six Nations

18:00

Benevento – Fiorentina

Serie A

  • Strive
18:00

Djurgården – Färjestad BK

SHL

18:00

HV 71 – Leksands IF

SHL

18:00

UTSATT: Aker – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:30

Borussia Dortmund – Hertha Berlin

Bundesliga · NordicBet 1.45 | 4.70 | 6.75 NordicBet

18:30
19:00

Boston Bruins – New York Rangers

NHL

19:00

THE PLAYERS Championship - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Legia Warszawa – Warta Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Genoa – Udinese

Serie A

  • Strive
21:00

Lyon – Paris Saint-Germain

Fransk Division 1, kvinner

21:00

Snowboard: Halfpipe - Aspen

Snowboard Verdenscup (World Championships)

21:00
23:00

Call 811 Before you Dig 200

Nascar (Xfinity Series)

23:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

01:00

Buffalo Sabres – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Calgary Flames – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Florida Panthers – Chicago Blackhawks

NHL

01:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Washington Capitals

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Nashville Predators

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Winnipeg Jets

NHL

01:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

02:00

St. Louis Blues – Vegas Golden Knights

NHL

04:00

Anaheim Ducks – San Jose Sharks

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Edmonton Oilers

NHL

14 mar

søndag

08:00

Kulekjøring: Menn og kvinner - Almaty

Freeski Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Slalåm: Menn - Kransjka Gora | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
10:00

Qatar Masters - Dag 4

European Tour

10:25

4x6km Mix-stafett - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
12:30

Slalåm: Menn - Kransjka Gora | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
12:30

Bologna – Sampdoria

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
13:00

Olympique Nimes – Montpellier

Ligue 1

13:15

Sheffield Wednesday – Norwich

Championship

13:30

Bayer Leverkusen – Arminia Bielefeld

Bundesliga · NordicBet 1.40 | 4.70 | 7.50 NordicBet

13:45

Single mixed stafett - Nove Mesto

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
14:00

Vejle BK – Aalborg BK

Superliga

14:00
14:30

PSV Eindhoven – Feyenoord

Eredivisie

15:00

Parma – Roma

Serie A

  • Strive
15:00

Gornik Zabrze – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00
15:00

Torino – Inter

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
15:15

Paris - Nice - Siste etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30
16:00

Ullern – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

16:00

Ulriken – Bærum Basket

BLNO Kvinner

16:00

Tranmere Rovers – Sunderland

EFL Trophy (Finale)

16:00
16:00

UTSATT: Fana – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Molde HK – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:00

Big Air: Kvinner - Kvalifisering - Aspen

Freeski Verdenscup

17:00

UTSATT: Flint – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:30

IK Oskarshamn – Örebro Hockey

SHL · NordicBet 2.88 | 4.20 | 2.08 NordicBet

17:30

Lech Poznan – Piast Gliwice

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

FC København – FC Midtjylland

Superliga

18:00

THE PLAYERS Championship - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Cagliari – Juventus

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
19:00

Minnesota Wild – Arizona Coyotes

NHL

19:05

Big Air: Menn - Kvalifisering - Aspen

Freeski Verdenscup (Heat 1)

20:00

Cup series

Nascar

20:45

Milan – Napoli

Serie A

  • Strive
21:00
21:20

Big Air: Menn - Kvalifisering - Aspen

Freeski Verdenscup (Heat 2)

22:00

Detroit Red Wings – Carolina Hurricanes

NHL

22:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

22:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

00:00

Colorado Avalanche – Los Angeles Kings

NHL

00:00

Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs

NHL

15 mar

mandag

11:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Runde 1

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Tirreno Adriatico - Etappe 6

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Dubai Duty Free Tennis Championships - Runde 1

ATP (ATP 500 - Dubai)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko Biala

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

HV 71 – Luleå HF

SHL

18:00

Leksands IF – Malmö Redhawks

SHL

19:00

Aarhus Gf – Randers

Superliga

19:00

Team Midgard – Apeks

Telialigaen

00:00

Buffalo Sabres – Washington Capitals

NHL

00:00

Florida Panthers – Chicago Blackhawks

NHL

00:00

New York Rangers – Philadelphia Flyers

NHL

00:00

Ottawa Senators – Vancouver Canucks

NHL

00:00

Pittsburgh Penguins – Boston Bruins

NHL

01:00

Winnipeg Jets – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Abierto Mexicano Telcel - Runde 1

ATP (ATP 500 - Acapulco)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
02:00

Calgary Flames – Edmonton Oilers

NHL

03:00

Los Angeles Kings – St. Louis Blues

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – San Jose Sharks

NHL

Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.