TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 24 søn
  • 25 idag
  • 26 tir
  • 27 ons
  • 28 tor
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • on 27
  • to 28
  • fr 29
  • lø 30
  • sø 31
  • ma 1
  • ti 2
  • on 3
  • to 4
  • fr 5
24 jan

i går, søndag

08:00

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour

08:30

Hopp: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
09:20

Stafett: Kvinner - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
09:30

Bobsled: Menn - Königssee

IBSF World Championships

10:08

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 13 - Briançonnet / Entrevaux | 14,31 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:20

Utfor: Herrer - Kitzbühl

Alpint Verdenscup

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
10:45

4x7,5km stafett: Menn - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
12:00

Super-G: Kvinner - Crans Montana

Alpint Verdenscup

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
12:15

Fortuna Sittard – Ajax

1-2

Eredivisie

12:18

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 15 (PS) - Briançonnet / Entrevaux | 14,31 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Juventus – Bologna

2-0

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
12:45

4x6km stafett: Kvinner - Antholz-Anterselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:45

Verdensmesterskap i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

13:00

Chelsea – Luton Town

3-1

FA-cupen

13:00

Bordeaux – Angers

2-1

Ligue 1

13:00

Europamesterskapet i kortbaneløp på skøyter

EM i kortbaneløp

13:00

World Ping Pong Masters - Dag 2

Bordtennis VM

13:00

Bobsled: Kvinner - Königssee

IBSF World Championships

13:00

Arsenal – West Ham

Women's Super League (13. runde)

13:00

Skicross: Idre

Skicross Verdenscup

  • SVT 2
13:30

Preston – Reading

0-0

Championship

13:30

10km: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
13:30

UTSATT: Tromsø Storm – Asker BC

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
13:30

Sykkelcross: Kvinner - Overijse

Verdenscup sykkelcross

  • TV 2 Sumo
13:45

Tata Steel Chess - Dag 8

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:00

Borussia Dortmund – Rk Podravka Vegeta

EHF Champions League, kvinner

14:00

Astrakhanochka – Baia Mare

EHF Cup, kvinner

14:00

Kastamonu Genglik – HC Lada

EHF Cup, kvinner

14:00

Osasuna – Granada

3-1

La Liga

14:00

Hopp: Kvinner - Ljubno

Skihopp Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
14:00

Snowboard Cross: Mixed - Chiesa i Valmalenco

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

UTSATT: Ulriken – Høybråten

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
15:00

Bourges Basket – Basket Landes

Euroleague, kvinner (Gruppe D | 5.runde)

15:00

Dijon FCO – Racing Strasbourg

1-1

Ligue 1

15:00

Genoa – Cagliari

1-0

Serie A

  • Strive
15:00

Verona – Napoli

3-1

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
15:00

Metz – Nantes

2-0

Ligue 1

15:00

Olympique Nimes – Lorient

Ligue 1

15:00

Stade Reims – Stade Brest

1-0

Ligue 1

15:00

Malmö Redhawks – Luleå HF

SHL

15:00

Sykkelcross: Menn - Overijse

Verdenscup sykkelcross

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:05

15km fellesstart: Menn - Antholz-Anterselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:30

Marokko – Chile

Håndball-VM (President's Cup - Group B)

15:30

UTSATT: Nidaros Jets – Centrum Tigers

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
15:30

UTSATT: Levanger – Ålgård

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
15:30

Fulham – Burnley

0-3

FA-cupen

15:30

Brentford – Leicester

1-3

FA-cupen

15:30

Tottenham – Everton

Women's Super League (13. runde)

15:30

UTSATT: Fredrikstad – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
15:30

Algerie – Sveits

Håndball-VM (Gruppe 3)

15:30

Hviterussland – Nord-Makedonia

Håndball-VM (Gruppe 4)

15:30

Schalke 04 – Bayern München

0-4

Bundesliga

15:45

Hopp: Menn - Lahti

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

Metz – FTC Rail Cargo hungaria

EHF Champions League, kvinner

16:00

SCM Râmnicu Vâlcea – CSKA

EHF Champions League, kvinner

16:00

Team Esbjerg – RK Krim Mercator

EHF Champions League, kvinner

16:00

UTSATT: Bærum Basket – Bergen Elite

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

Middlesbrough – Blackburn

0-1

Championship

16:00

UTSATT: Frøya – Bærum Basket

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Charlottenlund SK – Kristiansand

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Vikhammer HK – Stavanger Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
16:15

Elche – Barcelona

0-2

La Liga

16:15

Semifinale: Vitality – NaVi

BLAST Premier

  • TV 2 Sumo
16:30

UTSATT: Tromsø Storm – Asker Aliens

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Ammerud – Gimle

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
17:00

Rennes – Lille

0-1

Ligue 1

17:00

Livingston FC – St Mirren

1-0

Scottish Communities League Cup (Semifinale)

17:00

UTSATT: Larvik HK – Flint

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
17:00

UTSATT: Manglerud Star – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:30

UTSATT: Sola – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

Manchester United – Liverpool

3-2

FA-cupen

18:00

Slovenia – Egypt

Håndball-VM (Gruppe 4)

18:00

Sør-Korea – Østerrike

Håndball-VM (President's Cup - Group B)

18:00

Lazio – Sassuolo

2-1

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
18:00

UTSATT: Aker – Rælingen

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

World Ping Pong Masters - Semifinaler & Finale

Bordtennis VM

18:00

UTSATT: Fana – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

Hoffenheim – Köln

3-0

Bundesliga

18:00

Island – Norge

Håndball-VM (Gruppe 3)

18:30

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

NHL

18:30

Celta Vigo – Eibar

1-1

La Liga

20:00

Finale: Astralis – TBA

BLAST Premier

  • TV 2 Sumo
20:00

Blast Premier Global Final

BLAST Premier (Finale)

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
20:00

Diamond Resorts Tournament of Champions

LPGA

20:30

Portugal – Frankrike

Håndball-VM (Gruppe 3)

20:30

Russland – Sverige

Håndball-VM (Gruppe 4)

20:45

Parma – Sampdoria

0-2

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
21:00

Everton – Sheffield Wednesday

3-0

FA-cupen

21:00

Washington Capitals – Buffalo Sabres

NHL

21:00

Atlético Madrid – Valencia

3-1

La Liga

21:00

Saint Etienne – Lyon

0-5

Ligue 1

21:00

The American Express - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:05

Green Bay Packers – Tampa Bay Buccaneers

NFL (NFC Championship Game)

22:00

Arizona Coyotes – Vegas Golden Knights

NHL

22:00

Calgary Flames – Toronto Maple Leafs

NHL

00:40

Kansas City Chiefs – Buffalo Bills

NFL (AFC Championship Game)

01:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL

02:00

Anaheim Ducks – Colorado Avalanche

NHL

02:00

Dallas Stars – Nashville Predators

NHL

02:00

Minnesota Wild – San Jose Sharks

NHL

02:00

St. Louis Blues – Los Angeles Kings

NHL

03:00

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

NHL

25 jan

I dag, mandag

Tidligere kamper i dag
10:20

Super-G: Menn - Kitzbühl

Alpint Verdenscup

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Bahrain – Japan

Håndball-VM (Gruppe 2)

15:30

Brasil – Uruguay

Håndball-VM (Gruppe 1)

18:00

Tunisia – Angola

Håndball-VM (President's Cup - Group A)

18:00

Argentina – Qatar

Håndball-VM (Gruppe 2)

18:00

Spania – Ungarn

Håndball-VM (Gruppe 1)

19:00

777 Esports – Team Midgard

Telialigaen

19:30

Perfumerias Avenida – Izmit

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 1.runde)

20:30
20:30

Oilers Esport – Nordavind

Telialigaen (1. serierunde)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
20:45

FC Sochaux – Toulouse

Live 22' 0-0

Ligue 2 · NordicBet 3.10 | 3.00 | 2.40 NordicBet

20:45

Wycombe – Tottenham

Live 22' 0-0

FA-cupen · NordicBet 12.00 | 6.50 | 1.25 NordicBet

21:00

Athletic Bilbao – Getafe

Live 6' 0-1

La Liga · NordicBet 2.35 | 2.88 | 3.85 NordicBet

22:03

Vuelta a San Juan - Etappe 2

UCI World Tour (Pro Series)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL · NordicBet 2.06 | 4.10 | 3.10 NordicBet

26 jan

i morgen, tirsdag

10:30

Storslalåm: Kvinner - Kronplatz | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:30

Storslalåm: Kvinner - Kronplatz | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:45

Tata Steel Chess - Dag 9

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:45

Slalåm: Menn - Schladming | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
19:00
19:00

Växjö Lakers – Örebro Hockey

SHL · NordicBet 1.92 | 4.20 | 3.30 NordicBet

19:00

Real Valladolid – Levante

Copa del Rey (8.-delsfinale) · NordicBet 2.52 | 3.60 | 2.65 NordicBet

20:00
20:30

Fortuna Düsseldorf – Hamburger SV

Bundesliga 2 · NordicBet 3.00 | 3.30 | 2.33 NordicBet

20:45

Ipswich – Sunderland

League One

20:45

Slalåm: Menn - Schladming | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 2
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00
21:00

Real Betis – Real Sociedad

Copa del Rey (8.-delsfinale)

21:15
01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL · NordicBet 3.00 | 4.10 | 2.10 NordicBet

01:00

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

NHL · NordicBet 2.15 | 4.10 | 2.88 NordicBet

01:00

Buffalo Sabres – New York Rangers

NHL · NordicBet 2.35 | 4.00 | 2.65 NordicBet

01:00

Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning

NHL · NordicBet 2.55 | 4.00 | 2.40 NordicBet

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL · NordicBet 2.30 | 4.10 | 2.65 NordicBet

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL · NordicBet 3.05 | 4.10 | 2.08 NordicBet

02:00

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

NHL · NordicBet 2.55 | 4.00 | 2.43 NordicBet

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL · NordicBet 2.00 | 4.20 | 3.15 NordicBet

02:00

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

NHL · NordicBet 1.92 | 4.30 | 3.35 NordicBet

02:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL · NordicBet 1.70 | 4.40 | 4.20 NordicBet

03:00

Vegas Golden Knights – St. Louis Blues

NHL · NordicBet 2.15 | 4.00 | 2.95 NordicBet

03:00

Arizona Coyotes – Anaheim Ducks

NHL · NordicBet 2.15 | 4.10 | 2.90 NordicBet

03:00

Calgary Flames – Toronto Maple Leafs

NHL · NordicBet 2.50 | 4.00 | 2.50 NordicBet

03:00

Colorado Avalanche – San Jose Sharks

NHL · NordicBet 1.77 | 4.40 | 3.80 NordicBet

27 jan

onsdag

10:28

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:30

15km: Kvinner - Duszniki

EM skiskyting

  • Ubestemt kanal
13:45

Tata Steel Chess - Dag 10

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:15

20km: Menn - Duszniki

EM skiskyting

  • Ubestemt kanal
14:58

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

TBC – Chile

Håndball-VM (Kamp om 27.-plassen)

17:30

Dynamo Moskva – CSKA Moskva

KHL · NordicBet 2.82 | 4.00 | 2.18 NordicBet

17:30

TBC – Marokko

Håndball-VM (Kamp om 29.-plass)

17:30

TBC – Østerrike

Håndball-VM (Kamp om 25.-plass)

17:30

Danmark – Egypt

Håndball-VM (Kvartfinale)

18:45

UTSATT: Vipers – FTC Rail Cargo hungaria

EHF Champions League, kvinner

  • Ubestemt kanal
19:00

Sevilla – Valencia

Copa del Rey (8.-delsfinale) · NordicBet 1.62 | 4.00 | 5.25 NordicBet

19:58

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Sverige – TBC

Håndball-VM (Kvartfinale)

20:30

TBC – Norge

Håndball-VM (Kvartfinale)

20:30

Frankrike – TBC

Håndball-VM (Kvartfinale)

21:00
21:00

Rayo Vallecano – Barcelona

Copa del Rey (8.-delsfinale) · NordicBet 7.25 | 4.50 | 1.45 NordicBet

21:15

Manchester United – Sheffield United

Premier League · NordicBet 1.28 | 6.25 | 11.50 NordicBet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
22:03

Vuelta a San Juan - Etappe 4

UCI World Tour (Pro Series)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:30

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

NHL

02:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

28 jan

torsdag

05:00

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

10:28

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

14:58

German Masters - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Brynäs – Rögle BK

SHL

19:00

Djurgården – Färjestad BK

SHL

19:00

HV 71 – Växjö Lakers

SHL

19:00

Örebro Hockey – Luleå HF

SHL

19:00

IK Oskarshamn – Leksands IF

SHL

19:00

Skellefteå AIK – Linköpings HC

SHL

19:00

UTSATT: Ammerud – Kongsberg Miners

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
19:00

Navalcarnero – Granada

Copa del Rey (8.-delsfinale)

19:00

UTSATT: Storhamar – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
19:58

German Masters - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Olympiakos Pireus – Barcelona Lassa

Euroleague

21:00

Alcoyano – Athletic Bilbao

Copa del Rey (8.-delsfinale)

21:00

Farmers Insurance Open - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

01:00

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Buffalo Sabres – New York Rangers

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Calgary Flames

NHL

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL

02:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – St. Louis Blues

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Anaheim Ducks

NHL

03:00

Colorado Avalanche – San Jose Sharks

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

29 jan

fredag

08:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

10:00

Skeleton: Menn - Innsbruck

IBSF World Championships

10:30

7,5km sprint - Kvinner | Duszniki

EM skiskyting

  • Ubestemt kanal
11:15

15km fri: Menn - Falun

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:43

Aking Verdenscup: Sprint for menn | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

10km fri: Kvinner - Falun

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:30

Hopp: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
13:38

Aking Verdenscup: Sprint doubles | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

Tata Steel Chess - Dag 11

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:00

Skeleton: Kvinner - Innsbruck

IBSF World Championships

14:00

10km sprint: Menn - Duszniki

EM skiskyting

  • Ubestemt kanal
14:33

Aking Verdenscup: Sprint for kvinner | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:58

German Masters - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

5km: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
15:45

Kvalifisering: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:30

Semifinale 1

Håndball-VM

18:00

Zaglebie Lubin – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:58

German Masters - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Alba Berlin – Real Madrid

Euroleague

20:00

The Masters - Dag 1

The Masters

20:30

Raków Częstochowa – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Semifinale 2

Håndball-VM

21:00

Farmers Insurance Open - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00
02:00

Chicago Blackhawks – Columbus Blue Jackets

NHL

30 jan

lørdag

09:28

Aking Verdenscup: 1. runde doubles | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
09:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

10:28

Jaktstart: Kvinner - Duszniki

EM skiskyting

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
10:48

Aking Verdenscup: 2. runde doubles | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:00

Utfor: Kvinner - Garmisch

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
11:48

Skicross - Menn og kvinner: Feldberg

Skicross Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:10

Bobsled: Menn - Innsbruck

IBSF World Championships

12:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:00

Hamburger SV – Paderborn

Bundesliga 2

13:00

12,5km jaktstart: Menn - Duszniki

EM skiskyting

  • NRK 2
  • NRK TV
13:30

Sykkelcross: Menn U23 - Oostende

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
13:30

Hopp: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:30

15km fellesstart: Menn - Falun

Langrenn Verdenscup (Klassisk)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:45

Tata Steel Chess - Dag 12

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
13:45

The Masters - Dag 2

The Masters

14:10

Verdensmesterskap i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

14:58

German Masters - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Toulouse – Clermont Foot

Ligue 2

15:00

Troyes AC – Auxerre

Ligue 2

15:00

Warta Poznan – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

10km fellesstart: Kvinner - Falun

Langrenn Verdenscup (Klassisk)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:15

Frölunda – Brynäs

SHL

15:15

Leksands IF – Djurgården

SHL

15:15

Linköpings HC – Malmö Redhawks

SHL

15:15

Skellefteå AIK – Rögle BK

SHL

15:30
15:30
15:30

Eintracht Frankfurt – Hertha Berlin

Bundesliga · NordicBet 1.72 | 4.25 | 4.30 NordicBet

15:30

1. FC Union Berlin – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · NordicBet 3.10 | 3.50 | 2.25 NordicBet

15:30
15:30

10km: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
16:00

Sheffield Wednesday – Preston

Championship

16:00

Huddersfield – Stoke

Championship

16:00
16:00

Manchester City – Sheffield United

Premier League · NordicBet 1.16 | 8.50 | 21.00 NordicBet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
16:00

UTSATT: CSM Bucuresti – SG BBM Bietigheim

EHF Champions League, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Charlottenlund SK – Nordstrand

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Storhamar Håndball – Fana

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

Skihopp: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
17:30

Lechia Gdansk – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Luleå HF – HV 71

SHL

18:00

Växjö Lakers – IK Oskarshamn

SHL

18:00

UTSATT: Byåsen – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

Färjestad BK – Örebro Hockey

SHL

18:00

UTSATT: Molde HK – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Vipers – Metz

EHF Champions League, kvinner

  • Ubestemt kanal
18:00

UTSATT: Bærum Basket – Tromsø Storm

BLNO Kvinner

  • Ubestemt kanal
18:30
18:30

UTSATT: Asker Aliens – Centrum Tigers

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
18:30
19:00

Buffalo Sabres – New Jersey Devils

NHL

19:00

Farmers Insurance Open - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:58

German Masters - Semifinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Gornik Zabrze – Lech Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:00

The Masters - Dag 2

The Masters

21:00
21:00
01:00

Washington Capitals – Boston Bruins

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Dallas Stars

NHL

01:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL

01:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Calgary Flames

NHL

01:00

New York Rangers – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – New York Islanders

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Nashville Predators

NHL

02:00

Minnesota Wild – Colorado Avalanche

NHL

03:00

Anaheim Ducks – St. Louis Blues

NHL

04:00

Winnipeg Jets – Vancouver Canucks

NHL

31 jan

søndag

09:03

Adelaide - 1. runde | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
09:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

10:30

Single mixed stafett - Duszniki

EM skiskyting

  • Ubestemt kanal
11:00

Super-G: Kvinner - Garmisch-Partenkirchen

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
11:15

ISTAF Indoor Düsseldorf

ISTAF Indoor Düsseldorf

11:15

Klassisk sprint: Prolog - Falun

Langrenn Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
12:15

Hopp: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
12:30

Slalåm: Menn - Chamonix | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:30
12:45

Verdensmesterskap i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

13:03

Mix-stafett - Duszniki

EM skiskyting

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:15

Skihopp: Kvinner - Titisee-Neustadt

Skihopp Verdenscup (2:2)

  • NRK 2
  • NRK TV
13:30

Sykkelcross: Kvinner U23 - Oostende

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
13:30

Klassisk sprint: Finaler - Falun

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:45

Skihopp: Kvinner - Titisee-Neustadt

Skihopp Verdenscup (1:2)

  • NRK 2
  • NRK TV
13:45

Tata Steel Chess - Dag 13

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
13:45

The Masters - Dag 3

The Masters

14:00

CSKA – Rk Podravka Vegeta

EHF Champions League, kvinner (Gruppe B | 6.runde)

14:30

Bronsefinale

Håndball-VM

14:58

German Masters - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Wisla Krakow – Piast Gliwice

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00
15:00

Angers – Olympique Nimes

Ligue 1

15:00

Stade Brest – Metz

Ligue 1

15:00

Racing Strasbourg – Stade Reims

Ligue 1 · NordicBet 2.02 | 3.25 | 3.95 NordicBet

15:10

Sykkelcross: Menn - Oostende

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30

15km: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:30

UTSATT: Flint – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Tertnes – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • Ubestemt kanal
16:15

Finale: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:15
16:45

AZ Alkmaar – Ajax

Eredivisie

17:30

Luleå HF – Skellefteå AIK

SHL

17:30

Podbeskidzie Bielsko Biala – Legia Warszawa

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30
18:00

UTSATT: Gimle – Frøya

BLNO Menn

  • Ubestemt kanal
18:00

Napoli – Parma

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
19:00

Buffalo Sabres – New Jersey Devils

NHL

19:00

Farmers Insurance Open - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:58

German Masters - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

The Masters - Dag 3

The Masters

21:00
21:00

Pro Bowl

NFL

23:00

Carolina Hurricanes – Dallas Stars

NHL

23:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL

01:00

Chicago Blackhawks – Columbus Blue Jackets

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – New York Islanders

NHL

02:00

Anaheim Ducks – St. Louis Blues

NHL

02:00

Minnesota Wild – Colorado Avalanche

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

1 feb

mandag

09:03

Adelaide | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Stal Mielec – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
01:00

Washington Capitals – Boston Bruins

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Vancouver Canucks

NHL

01:00

New York Rangers – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Nashville Predators

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Calgary Flames

NHL

03:00

San Jose Sharks – Vegas Golden Knights

NHL

2 feb

tirsdag

09:03

Adelaide | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Leksands IF – Örebro Hockey

SHL

19:00

Linköpings HC – Växjö Lakers

SHL

19:00

IK Oskarshamn – Färjestad BK

SHL

19:00

Sheffield United – West Bromwich

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Wolverhampton – Arsenal

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
19:00

Rögle BK – Malmö Redhawks

SHL

19:00

Viking Håndball – Nærbø

REMA 1000-ligaen

21:15

Manchester United – Southampton

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:15

Newcastle – Crystal Palace

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
00:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Vancouver Canucks

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Calgary Flames

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Carolina Hurricanes

NHL

02:00

St. Louis Blues – Arizona Coyotes

NHL

02:30

Colorado Avalanche – Minnesota Wild

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Ottawa Senators

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks

NHL

3 feb

onsdag

09:03

Adelaide - Runde 2 | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:33

Vuelta a Valencia - Etappe 1

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:45

Czech Indoor Gala

Czech Indoor Gala

17:30

Nordstrand – Ålgård

1. divisjon kvinner (Håndball)

17:30

Kolstad – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

17:30

UTSATT: Charlottenlund SK – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00

Fyllingen – Asker Aliens

BLNO Menn

18:00
18:00

Fredrikstad – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00

Aker – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30
18:30

Larvik HK – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Rælingen – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30

Arendal – Fyllingen Håndball

REMA 1000-ligaen

18:30

UTSATT: HK Herulf Moss – St. Hallvard

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Runar – Haslum

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
19:00

Burnley – Manchester City

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
19:00

Fulham – Leicester

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Brynäs – Luleå HF

SHL

19:00

Racing Strasbourg – Stade Brest

Ligue 1

19:00

Centrum Tigers – Bærum Basket

BLNO Menn

21:00
21:00

Paris Saint-Germain – Olympique Nimes

Ligue 1

21:15

Aston Villa – West Ham

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:15

Liverpool – Brighton

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
23:30

Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings

NHL

02:00

Philadelphia Flyers – Boston Bruins

NHL

04:30

San Jose Sharks – Vegas Golden Knights

NHL

4 feb

torsdag

09:03

Adelaide - Kvartfinale | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:48

Shoot Out - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:33

Vuelta a Valencia - Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Fjellhammer – Bækkelaget

REMA 1000-ligaen

18:00
18:30

UTSATT: Elverum – Halden

REMA 1000-ligaen

  • Ubestemt kanal
19:00

Brynäs – Luleå HF

SHL

19:00

Färjestad BK – IK Oskarshamn

SHL

19:00

Malmö Redhawks – Linköpings HC

SHL

19:00

Rögle BK – HV 71

SHL

19:00

Skellefteå AIK – Djurgården

SHL

19:00

Växjö Lakers – Leksands IF

SHL

19:00

Örebro Hockey – Frölunda

SHL

19:48

Shoot Out - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00
21:00

Tottenham – Chelsea

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Waste Management Phoenix Open - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

01:00

Florida Panthers – Nashville Predators

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Ottawa Senators

NHL

01:00

New York Islanders – Buffalo Sabres

NHL

01:00

New York Rangers – Washington Capitals

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Vancouver Canucks

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Calgary Flames

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Carolina Hurricanes

NHL

02:00

St. Louis Blues – Arizona Coyotes

NHL

03:00

Colorado Avalanche – Minnesota Wild

NHL

5 feb

fredag

05:30

Adelaide - Semifinale | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:03

Adelaide - Semifinale | ATP 250

ATP

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:30

Super-G: Menn - Garmisch

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • SVT 1
12:00

Fredrikstad – Mjøndalen

Treningskamp

12:00

Vålerenga – Tromsø

Treningskamp

13:48

Shoot Out - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:33

Vuelta a Valencia - Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:20

ISTAF Indoor Berlin

ISTAF Indoor Berlin

18:00

Kvalifisering: Menn - Klingenthal

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Lechia Gdansk – Warta Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:23

Slopestyle - Mammoth Mountain

Freestyle

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:48

Shoot Out - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30
20:30

Lech Poznan – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Fiorentina – Inter

Serie A

  • Strive
20:45

Milan – Crotone

Serie A

  • Strive
21:00

Waste Management Phoenix Open - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00
01:00

Florida Panthers – Nashville Predators

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Boston Bruins

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings

NHL

04:00

Vegas Golden Knights – Los Angeles Kings

NHL

04:00

Anaheim Ducks – San Jose Sharks

NHL

Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonce