TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 13 man
  • 14 idag
  • 15 ons
  • 16 tor
  • 17 fre
  • 18 lør
  • 19 søn
  • 20 man
  • 21 tir
  • 22 ons
  • 23 tor
  • 24 fre
  • 25 lør
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • to 16
  • fr 17
  • lø 18
  • sø 19
  • ma 20
  • ti 21
  • on 22
  • to 23
  • fr 24
  • lø 25
13 jul

i går, mandag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på gress)

15:00

Toronto FC – D.C. United

2-2

Major League Soccer

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på gress)

16:00

Vålerenga 2 – Fløya

1-0

PostNord-ligaen

17:30

Flekkerøy – Odd 2

4-0

PostNord-ligaen

18:00

Grorud – Sogndal

3-1

OBOS-ligaen

18:00

HamKam – Øygarden FK

3-4

OBOS-ligaen

18:00

KFUM Oslo – Raufoss

2-1

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Kongsvinger

5-2

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Strømmen

1-0

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Jerv

2-2

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Ranheim

0-3

OBOS-ligaen

19:00

Hobro IK – Lyngby

1-2

Superliga (Playoff | Studio)

19:30

Villarreal – Real Sociedad

1-2

La Liga

19:30

Alaves – Getafe

0-0

La Liga

20:30

Oxford United – Wycombe

1-2

League One

21:00

Manchester United – Southampton

2-2

Premier League

21:45

Inter – Torino

3-1

Serie A

22:00

Granada – Real Madrid

1-2

La Liga

00:00
02:00

Los Angeles FC – Houston Dynamo

3-3

Major League Soccer

04:30

Los Angeles Galaxy – Portland Timbers

1-2

Major League Soccer

14 jul

I dag, tirsdag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på gress)

15:00
16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på gress)

19:00
19:00

Sandnes Ulf – Lillestrøm

OBOS-ligaen

19:00

FC Fredericia – Kolding IF

Dansk 1. divisjon

21:45

Atalanta – Brescia Calcio

Serie A

00:00
02:00

Philadelphia Union – Inter Miami CF

Major League Soccer

02:00
15 jul

i morgen, onsdag

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Tredjeplass på gress)

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Finale på gress)

18:00

Vålerenga – Haugesund

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Mjøndalen

Eliteserien

18:00

Sandefjord – Aalesund

Eliteserien

18:00

Molde – Viking

Eliteserien

18:00

Bodø/Glimt – Kristiansund

Eliteserien

19:00

HB Køge – Fremad Amager

Dansk 1. divisjon

19:00
20:00

Speedway: EM

Fim Speedway

20:30

Odd – Brann

Eliteserien

21:45

Lecce – Fiorentina

Serie A

00:00
01:00

All Star Open

Nascar (Charlotte Motor Speedway)

02:30

All Star Race

Nascar (Charlotte Motor Speedway)

03:00

Vancouver Whitecaps FC – San Jose Earthquakes

Major League Soccer · Unibet 3.80 | 3.90 | 1.83

04:00

Kattar vs Ige

UFC (UFC Fight Night)

16 jul

torsdag

18:00

Næstved BK – FC Roskilde

Dansk 1. divisjon (31. runde)

18:00

Stabæk – Sarpsborg 08

Eliteserien

18:30
18:30

Hvidovre IF – Skive IK

Dansk 1. divisjon (31. runde)

19:00
20:30

Start – Rosenborg

Eliteserien

20:30

The Memorial Tournament - Dag 1

PGA

21:00
21:00
21:00

Mallorca – Granada

La Liga

21:00
21:00
21:15

Crystal Palace – Manchester United

Premier League · Unibet 10.50 | 5.00 | 1.37

00:00
04:30
17 jul

fredag

08:45

Ungarn GP - Kvalifisering

Formel 3

10:00

Spania GP - Trening 1

MotoGP

11:00

Ungarn GP - Trening 1

Formel 1

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på hardcourt)

14:05

Spania GP - Trening 2

MotoGP

15:00

Ungarn GP - Trening 2

Formel 1

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Kvartfinale på hardcourt)

17:00

Ungarn GP - Kvalifisering

Formel 2

18:30

Huddersfield – West Bromwich

Championship

18:45

Pescara – Frosinone

Serie B

19:00

FC Midtjylland – FC Nordsjælland

Superliga · Unibet 1.57 | 4.40 | 5.30

19:45

Røa – LSK Kvinner

Toppserien

20:00

Galatasaray – Goztepe

Tyrkisk Süper Lig

20:30

The Memorial Tournament - Dag 2

PGA

21:00

Benevento – Livorno

Serie B

21:00

Cittadella – Ascoli Calcio 1898

Serie B

21:00

Crotone – Salernitana Calcio 1919

Serie B

21:00

Empoli – Virtus Entella

Serie B

21:00

Juve Stabia – Chievo

Serie B

21:00

Perugia Calcio Spa – Cremonese

Serie B

21:00

Sc Pisa – Trapani

Serie B

21:00

Spezia Calcio – AC Venezia

Serie B

23:30

Iowa 250s - Kvalifisering

Indycar

00:00
02:00

Sporting Kansas City – Colorado Rapids

Major League Soccer · Unibet 2.10 | 3.70 | 3.15

02:00

D.C. United – New England Revolution

Major League Soccer

03:00

Iowa IndyCar 250s - Race 1

Indycar (Iowa Speedway)

04:30
18 jul

lørdag

07:30
09:00

Kombiløp Krabyskogen

Kombiløp

10:00

Spania GP - Trening 3

MotoGP

12:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på hardcourt)

12:30

Spania GP - Moto3 - Kvalifisering

MotoGP

13:00

Kvik Halden FK – Florø

PostNord-ligaen

13:30

Østerrike GP - Kvalifisering

Porsche Supercup

13:30

Spania GP - Trening 4

MotoGP

14:00

Klepp – Vålerenga

Toppserien

14:00

Sandviken – Lyn

Toppserien

14:00

Tromsdalen – FK Senja

PostNord-ligaen

14:00

Bærum – Levanger

PostNord-ligaen

14:05

Spania GP - Kvalifisering

MotoGP

15:00
15:00

Ungarn GP - Kvalifisering

Formel 1

15:00

Spania GP - Moto2 kvalifisering

MotoGP

15:00

La Reine

Tour de France (Virtual) (5. etappe)

15:00

Ungarn GP - Kvalifisering

Formel 1

15:00

Avaldsnes – Arna-Bjørnar

Toppserien

16:00

Fredrikstad – Hødd

PostNord-ligaen

16:00

Kjelsås – Alta

PostNord-ligaen

16:00

Moss FK – Eidsvold

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Fram Larvik

PostNord-ligaen

16:00

Egersund – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

Bryne – Flekkerøy

PostNord-ligaen

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Semifinale på hardcourt)

16:45

Ungarn GP - Race 1

Formel 2 (Feature race)

17:20

Ungarn GP - Race 1

Formel 3

17:30
17:30

Gais – Umeå FC

Superettan

17:30

Gornik Zabrze – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

17:30

Korona Kielce – Lks Lodz

Ekstraklasa

17:30
17:30

Raków Częstochowa – Wisla Plock

Ekstraklasa

17:30

Wisla Krakow – Arka Gdynia

Ekstraklasa

18:00

Mjøndalen – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Vålerenga – Haugesund

Eliteserien

18:00

Sotra – Nardo

PostNord-ligaen

18:30

Norwich – Burnley

Premier League

19:00

2020 World Match Play Darts - Dag 1

2020 World Match Play Darts

20:00

Alanyaspor – Denizlispor

Tyrkisk Süper Lig

20:00

İstanbul Başakşehir – Kayserispor

Tyrkisk Süper Lig

20:00

Trabzonspor – Konyaspor

Tyrkisk Süper Lig

20:05

The Memorial Tournament - Dag 3

PGA

20:45

Arsenal – Manchester City

FA-cupen (Semifinale 1) · Unibet 8.00 | 5.40 | 1.35

22:00

Iowa 250s - Kvalifisering

Indycar

00:00

Figueiredo vs Benavidez 2

UFC (Hermansson vs Gastelum)

00:00
02:00
02:00

Gander RV & Outdoor Trucks Series

Nascar (Texas Motor Speedway)

02:30

Iowa IndyCar 250s - Race 2

Indycar (Iowa Speedway)

04:00
04:30
19 jul

søndag

06:35
09:25

Ungarn GP - Race 2

Formel 3

10:00

MotoE Race

MotoGP

10:45

Spania GP - Moto3 - Race

MotoGP

11:10

Ungarn GP - Race 2

Formel 2 (Sprint Race)

12:10

Spania GP - Moto2 - Race

MotoGP

12:20
13:15

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Tredjeplass på hardcourt)

13:30

Spania GP - Race

MotoGP

14:30

Sirius – IFK Norrköping

Allsvenskan

14:30

Malmö – Kalmar

Allsvenskan

14:30

Varberg – AIK

Allsvenskan

15:00

Bournemouth – Southampton

Premier League

15:00

La Reine

Tour de France (Virtual) (6. etappe)

15:10

Ungarn GP - Race

Formel 1

15:10

Ungarn GP - Race

Formel 1

16:00

Exhibition Champions

Exhibition Champions (Finale på hardcourt)

16:00

Rosenborg – Kolbotn

Toppserien

16:30

Fløya – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

17:00

Tottenham – Leicester

Premier League

17:15

Parma – Sampdoria

Serie A

17:30

Ankaragücü – Antalyaspor As

Tyrkisk Süper Lig

17:30

Caykur Rizespor – Malatyaspor

Tyrkisk Süper Lig

17:30

Falkenberg – Helsingborg

Allsvenskan

17:30
17:30

Elfsborg – Djurgården

Allsvenskan

17:30

Lech Poznan – Jagiellonia Bialystok

Ekstraklasa

17:30

Legia Warszawa – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

17:30

Östersund – Häcken

Allsvenskan

17:30

Piast Gliwice – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

18:00

Brøndby IF – Aalborg BK

Superliga

18:00

Aalesund – Stabæk

Eliteserien

18:00

Rosenborg – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Sarpsborg 08 – Odd

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Molde

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Vålerenga

Eliteserien

19:00

Manchester United – Chelsea

FA-cupen (Semifinale 2) · Unibet 2.32 | 3.45 | 3.05

19:00

2020 World Match Play Darts - Dag 2

2020 World Match Play Darts

19:00

The Memorial Tournament - Dag 4

PGA

19:30

Genoa – Lecce

Serie A

20:00

Besiktas – Fenerbahce

Tyrkisk Süper Lig

20:00

Gaziantepspor – Kasimpasa

Tyrkisk Süper Lig

20:00
20:30

Brann – Start

Eliteserien

20:30

OReilly Auto Parts 500

Nascar

21:00

Alaves – Barcelona

La Liga

21:00

Atlético Madrid – Real Sociedad

La Liga

21:00

Espanyol – Celta Vigo

La Liga

21:00

Granada – Athletic Bilbao

La Liga

21:00

Leganes – Real Madrid

La Liga

21:00

Levante – Getafe

La Liga

21:00

Osasuna – Mallorca

La Liga

21:00

Villarreal – Eibar

La Liga

21:00

Real Valladolid – Real Betis

La Liga

21:00

Sevilla – Valencia

La Liga

02:00

Chicago Fire – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

04:30

Seattle Sounders – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

20 jul

mandag

13:00

Rosenborg 2 – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

15:00

Inter Miami CF – New York City FC

Major League Soccer

18:00

Jerv – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Lillestrøm – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Brattvåg – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

18:00

Sogndal – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Odd 2 – Asker

PostNord-ligaen

19:00

Brighton – Newcastle

Premier League

19:00

Sheffield United – Everton

Premier League

19:00

Hammarby – IFK Göteborg

Allsvenskan

19:00

Örebro – Mjällby

Allsvenskan

19:00
20:00

Sivasspor – Genclerbirligi

Tyrkisk Süper Lig

21:15

Wolverhampton – Crystal Palace

Premier League

00:00
02:00

Philadelphia Union – Orlando City SC

Major League Soccer

21 jul

tirsdag

14:30

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

15:30

Legends of Chess - Gruppespill – Dag 1

Sjakk

19:00

Watford – Manchester City

Premier League

19:00

Ranheim – Tromsø

OBOS-ligaen

19:30

Atalanta – Bologna

Serie A

20:00

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

21:15

Aston Villa – Arsenal

Premier League

21:45

Sassuolo – Milan

Serie A

00:00
03:00

Toronto FC – New England Revolution

Major League Soccer

22 jul

onsdag

14:30

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

18:00

FC Nordsjælland – Aarhus Gf

Superliga

19:00

Manchester United – West Ham

Premier League

19:00

Speedway: EM

Fim Speedway

19:30

Parma – Napoli

Serie A

20:00

Brøndby IF – FC Midtjylland

Superliga

20:00

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

21:15

Liverpool – Chelsea

Premier League

21:45

Inter – Fiorentina

Serie A

21:45

Lecce – Brescia Calcio

Serie A

21:45

Sampdoria – Genoa

Serie A

21:45

SPAL – Roma

Serie A

21:45

Torino – Verona

Serie A

00:00
23 jul

torsdag

14:30

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

15:00

Chicago Fire – Vancouver Whitecaps FC

Major League Soccer

19:30

Udinese – Juventus

Serie A

20:00

Aalborg BK – FC København

Superliga

20:00

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

20:30

3M Open - Dag 1

PGA

21:45

Lazio – Cagliari

Serie A

00:00
24 jul

fredag

14:30

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

19:45

Vålerenga – Avaldsnes

Toppserien

20:00

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

20:30

3M Open - Dag 2

PGA

00:00
25 jul

lørdag

11:30

Røa – Sandviken

Toppserien

14:00

Lyn – Kolbotn

Toppserien

14:00

Skeid Fotball – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

14:30

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

15:00

LSK Kvinner – Klepp

Toppserien

15:00

Arna-Bjørnar – Rosenborg

Toppserien

15:00

Vard Haugesund – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Alta – Brattvåg

PostNord-ligaen

16:00

FK Senja – Moss FK

PostNord-ligaen

16:00

Eidsvold – Fløya

PostNord-ligaen

16:00

Asker – Bærum

PostNord-ligaen

16:00

Fram Larvik – Egersund

PostNord-ligaen

18:00

Haugesund – Viking

Eliteserien

18:00

Bologna – Lecce

Serie A

18:00

Brescia Calcio – Parma

Serie A

18:00

Cagliari – Udinese

Serie A

18:00

Genoa – Inter

Serie A

18:00

Juventus – Sampdoria

Serie A

18:00

Milan – Atalanta

Serie A

18:00

Napoli – Sassuolo

Serie A

18:00

Roma – Fiorentina

Serie A

18:00

SPAL – Torino

Serie A

18:00

Verona – Lazio

Serie A

18:00

Mjøndalen – Bodø/Glimt

Eliteserien

18:00

Nardo – Bryne

PostNord-ligaen

20:00

Snooker: VM

Snooker (Kvalifisering)

20:05

3M Open - Dag 3

PGA

20:30

Brann – Kristiansund

Eliteserien

00:00
Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce