TVkampen.com TVkampen.com

Sport

  • 24 man
  • 25 idag
  • 26 ons
  • 27 tor
  • 28 fre
  • 29 lør
  • 30 søn
  • 31 man
  • 1 tir
  • 2 ons
  • 3 tor
  • 4 fre
  • 5 lør
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • to 27
  • fr 28
  • lø 29
  • sø 30
  • ma 31
  • ti 1
  • on 2
  • to 3
  • fr 4
  • lø 5
24 jan

i går, mandag

05:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
06:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
07:02

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
09:02

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:02

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Island – Kroatia

Håndball-EM

18:00

Danmark – Nederland

Håndball-EM (Hovedrunden | Gruppe I)

19:00

Timrå IK – Linköpings HC

SHL

19:10

Vålerenga – Hasle/Løren

Bambusa-ligaen

  • TV 2 Play
20:00

Rally: VM

Rally-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Kamerun – Comoros

2-1

Afrikamesterskapet

20:30

Frankrike – Montenegro

Håndball-EM (Hovedrunden | Gruppe I)

20:45

Blackburn – Middlesbrough

1-0

Championship (28. runde)

00:57

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Washington Capitals – Vegas Golden Knights

NHL

01:00

New York Rangers – Los Angeles Kings

NHL (Seriespill)

01:05

Boston Bruins – Anaheim Ducks

NHL (Seriespill)

01:05

Philadelphia Flyers – Dallas Stars

NHL (Seriespill)

02:00

Minnesota Wild – Montreal Canadiens

NHL

03:05

Colorado Avalanche – Chicago Blackhawks

NHL (Seriespill)

03:05

Calgary Flames – St. Louis Blues

NHL (Seriespill)

04:37

Rally: VM

Rally-VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
25 jan

I dag, tirsdag

Tidligere kamper i dag
05:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:47

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:30

Alpint Verdenscup, Kronplatz | Storslalåm 1. omgang, kvinner

Alpint Verdenscup

10:30

Alpint (K) Storslalåm

Alpint Verdenscup (1. omgang | Kronplatz)

11:02

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Alpint Verdenscup, Kronplatz | Storslalåm 2. omgang, kvinner

Alpint Verdenscup

13:30

Alpint (K) Storslalåm

Alpint (2. omgang | Kronplatz)

15:30

Polen – Spania

Håndball-EM (Hovedrunden | Gruppe II) · Betsson 11.00 | 20.00 | 1.09 Betsson

17:00

Senegal – Kapp Verde

Afrikamesterskapet (Åttendedelsfinale) · Betsson 1.60 | 3.30 | 7.50 Betsson

17:45

Alpint Verdenscup, Schladming | Slalåm, herr, første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • SVT 1
18:00

Tyskland – Russland

Håndball-EM (Hovedrunden | Gruppe II) · Betsson 1.68 | 9.50 | 2.80 Betsson

18:00

Tappara-EHC Red Bull Muenchen

Champions Hockey League

  • Oddsen
18:30

Frisk Asker – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00

Växjö Lakers – Skellefteå AIK

SHL

19:00

Malmö Redhawks – Djurgården

SHL

19:00

Brynäs – Rögle BK

SHL

19:00

Färjestad BK – Örebro Hockey

SHL

19:00

Luleå HF – IK Oskarshamn

SHL

20:30

Sverige – Norge

Håndball-EM (Hovedrunden | Gruppe II) · Betsson 3.40 | 9.50 | 1.52 Betsson

20:45

Alpint Verdenscup, Schladming | Slalåm, herr, andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
20:45

Queens Park Rangers – Swansea

Championship (23. runde) · Betsson 2.30 | 3.50 | 3.10 Betsson

00:57

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Pittsburgh Penguins – Arizona Coyotes

NHL · Betsson 1.38 | 5.95 | 6.75 Betsson

01:00

New Jersey Devils – Dallas Stars

NHL (Seriespill) · Betsson 2.70 | 4.45 | 2.20 Betsson

01:05

Ottawa Senators – Buffalo Sabres

NHL (Seriespill) · Betsson 1.86 | 4.55 | 3.45 Betsson

01:05

Carolina Hurricanes – Vegas Golden Knights

NHL (Seriespill) · Betsson 1.88 | 4.70 | 3.30 Betsson

01:35

New York Islanders – Philadelphia Flyers

NHL (Seriespill) · Betsson 1.86 | 4.45 | 3.50 Betsson

02:05

Winnipeg Jets – Florida Panthers

NHL (Seriespill) · Betsson 3.00 | 4.50 | 2.03 Betsson

03:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:00

Seattle Kraken – Nashville Predators

NHL · Betsson 3.15 | 4.35 | 2.00 Betsson

04:05

Vancouver Canucks – Edmonton Oilers

NHL (Seriespill) · Betsson 2.70 | 4.55 | 2.20 Betsson

26 jan

i morgen, onsdag

05:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
09:17

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:05
12:30

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:08
15:00

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Montenegro – Island

Håndball-EM (Hovedrunden | Gruppe I) · Betsson 5.60 | 12.00 | 1.25 Betsson

16:15

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Elfenbenskysten – Egypt

Afrikamesterskapet

17:00

Fenerbahce – Arka Gdynia

Euroleague, kvinner (Gruppe B | 13.runde)

18:00

Tertnes – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

ZVVZ USK Praha – TTT Riga

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 13.runde)

18:00

Nederland – Kroatia

Håndball-EM (Hovedrunden | Gruppe I) · Betsson 7.60 | 12.00 | 1.18 Betsson

18:03

PGA Tour: The Farmers Insurance Open

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Angers – Saint Etienne

Ligue 1 (Uppskjuten) · Betsson 2.16 | 3.20 | 3.50 Betsson

20:00

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Mali – Ekvatorial Guinea

Afrikamesterskapet (Åttendedelsfinale) · Betsson 1.75 | 3.30 | 5.50 Betsson

20:00

Chelsea – West Ham

Women's Super League (10. runde)

20:30

Danmark – Frankrike

Håndball-EM (Hovedrunden | Gruppe I) · Betsson 1.72 | 9.00 | 2.70 Betsson

20:45

Heart of Midlothian – Celtic

Scottish Premier League (23. runde) · Betsson 4.50 | 4.00 | 1.70 Betsson

01:00

Washington Capitals – San Jose Sharks

NHL · Betsson 1.92 | 4.40 | 3.40 Betsson

01:02

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:05

Toronto Maple Leafs – Anaheim Ducks

NHL (Seriespill) · Betsson 1.52 | 5.10 | 5.30 Betsson

01:05

Columbus Blue Jackets – Calgary Flames

NHL (Seriespill) · Betsson 3.40 | 4.45 | 1.91 Betsson

01:35

Detroit Red Wings – Chicago Blackhawks

NHL (Seriespill) · Betsson 2.25 | 4.35 | 2.70 Betsson

03:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
04:00

Colorado Avalanche – Boston Bruins

NHL · Betsson 1.90 | 4.40 | 3.45 Betsson

27 jan

torsdag

05:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
06:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:30

Featured Groups

PGA (Slync.io Dubai Desert Classic)

09:02

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:32

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Viking – Jablonec

Treningskamp

15:00

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Gainbridge LPGA

LPGA (1. runde)

18:00

Stavanger Oilers – Ringerike

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Sparta Sarpsborg – Manglerud Star

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Stjernen Hockey – Grüner

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00

Skellefteå AIK – Leksands IF

SHL

19:00

Djurgården – Brynäs

SHL

19:00

Frisk Asker – Lillehammer IK

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00

Örebro Hockey – Rögle BK

SHL · Betsson 2.65 | 4.15 | 2.45 Betsson

19:00
19:00

Frölunda – Luleå HF

SHL

19:00

Linköpings HC – Malmö Redhawks

SHL

19:00

IK Oskarshamn – Växjö Lakers

SHL

19:00

Rally: VM

Rally-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Arsenal – Brighton

Women's Super League

21:00

Barcelona Lassa – ASVEL Lyon-Villeurbanne

Euroleague (Seriespill | 23. runde)

21:03

The Farmers Insurance Open

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:00
01:00

Pittsburgh Penguins – Seattle Kraken

NHL (Seriespill)

01:00

Tampa Bay Lightning – New Jersey Devils

NHL (Seriespill)

01:00

Columbus Blue Jackets – New York Rangers

NHL (Seriespill)

01:00

Montreal Canadiens – Anaheim Ducks

NHL (Seriespill)

01:00
01:00

Ottawa Senators – Carolina Hurricanes

NHL (Seriespill)

01:00

Florida Panthers – Vegas Golden Knights

NHL (Seriespill)

01:00

New York Islanders – Los Angeles Kings

NHL (Seriespill)

01:15
02:00

Winnipeg Jets – Vancouver Canucks

NHL (Seriespill)

02:00

St. Louis Blues – Calgary Flames

NHL (Seriespill)

02:03

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
03:00

Edmonton Oilers – Nashville Predators

NHL (Seriespill)

04:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
28 jan

fredag

06:00

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
08:30

Featured Groups

PGA (Slync.io Dubai Desert Classic)

09:02

Australian Open

Australian Open

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:20
11:00

Langrenn norgescup - 15km klassisk menn

Norgescup langrenn

  • NRK 1
12:00

Lillestrøm – Ullensaker/Kisa

Treningskamp

13:30

Kombinert Verdenscup, Seefeld | Hopp i normalbakke

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
13:53
14:00

Langrenn norgescup - 10km klassisk kvinner

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK 2
14:00

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Kombinert Verdenscup, Seefeld | 7,5 km langrenn

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
16:00

Hopp Verdenscup, Willingen | mixed lag

Skihopp Verdenscup

16:00

Haugesund – Åsane Fotball

Treningskamp

17:30

Gainbridge LPGA

LPGA (2. runde)

17:52

Formel E: VM

Formel E (Diriyah)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Semifinale

Håndball-EM

18:30

Hopp Verdenscup, Willingen | Kvalifisering, menn

Skihopp Verdenscup

19:01

Rally: VM

Rally-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

2022 The Masters

PDC (1. runde)

20:03

Rally: VM

Rally-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Semifinale

Håndball-EM

20:30

Bayern München – Alba Berlin

Euroleague (Seriespill | 23. runde)

20:45

Huddersfield – Stoke

Championship (29. runde) · Betsson 2.55 | 3.30 | 2.90 Betsson

20:45

Greenock Morton – Raith Rovers

Scottish Championship (24. runde) · Betsson 3.00 | 3.20 | 2.35 Betsson

21:03

The Farmers Insurance Open

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:00
01:00

Pittsburgh Penguins – Detroit Red Wings

NHL (Seriespill)

02:00

New York Rangers – Minnesota Wild

NHL

02:30

Chicago Blackhawks – Colorado Avalanche

NHL (Seriespill)

03:00

Arizona Coyotes – Boston Bruins

NHL (Seriespill)

03:00

Dallas Stars – Washington Capitals

NHL (Seriespill)

29 jan

lørdag

08:00

Featured Groups

PGA (Slync.io Dubai Desert Classic)

09:30

Australian Open, finale, kvinner

Australian Open

  • Eurosport Player
  • MAX
10:00

Rally: VM

Rally-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:20
11:00

Langrenn Norgescup - Fellesstart menn

Norgescup langrenn

  • NRK 1
11:00

Race of Champions Challenge

Porsche Carrera Cup (Piteå)

11:15

Rally: VM

Rally-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:30

Alpint Verdenscup, Garmisch-Partenkirchen | Utfor, kvinner

Alpint Verdenscup

12:00

Kastamonu Genglik – IK Sävehof

EHF Champions League, kvinner (Gruppe B | 10.runde)

13:00

Kombinert Verdenscup, Seefeld | Hopp i normalbakke

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
13:00

Hopp Verdenscup, Willinger | HS 147, kvinner

Skihopp Verdenscup

13:20
13:45

Langrenn Norgescup - Fellesstart kvinner

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK 2
13:45

2022 The Masters

PDC (2. runde)

14:00

Womens EHF European League

EHF Cup, kvinner

14:00

Sola – Zrk Lokomotiva Zagreb

EHF Cup, kvinner (Gruppe A | 1.runde)

14:20

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Kombinert Verdenscup, Seefeld | 10 km langrenn

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
15:00
15:00

Bryne – Vard Haugesund

Treningskamp

15:15

Frölunda – Färjestad BK

SHL

15:15

Brynäs – Växjö Lakers

SHL

15:15

Malmö Redhawks – Rögle BK

SHL · Betsson 2.95 | 4.20 | 2.22 Betsson

15:15

Örebro Hockey – Djurgården

SHL · Betsson 1.85 | 4.40 | 3.85 Betsson

15:30

Vålerenga – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Sparta Sarpsborg – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Ringerike – Grüner

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Stavanger Oilers – Manglerud Star

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Molde HK – Byåsen

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00

Skihopp Verdenscup, Willingen | HS 147

Skihopp Verdenscup

16:00
16:00

Romerike Ravens – Oppsal

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00

Storhamar Håndball – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Leksands IF – IK Oskarshamn

SHL

18:00

Storhamar – Lillehammer IK

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:00

Linköpings HC – Skellefteå AIK

SHL · Betsson 2.75 | 4.20 | 2.35 Betsson

18:00

Timrå IK – Luleå HF

SHL

18:00

Chambray Touraine – Vaci NK

EHF Cup, kvinner

  • Oddsen
18:00

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00
18:00
18:30
18:30

Peterborough – Sheffield United

Championship (29. runde) · Betsson 3.40 | 3.60 | 2.15 Betsson

20:00

Snooker: German Masters

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

St. Louis Blues – Winnipeg Jets

NHL

00:00

Florida Panthers – San Jose Sharks

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Buffalo Sabres

NHL

30 jan

søndag

07:55

Ski Classics Marcialonga

Ski Classics

  • NRK 1
10:00

Hopp Verdenscup, Willingen | HS 147, kvinner

Skihopp Verdenscup

11:30

Alpint Verdenscup, Garmisch-Partenkirchen | Super-G, kvinner

Alpint Verdenscup

12:00

Kombinert Verdenscup, Seefeld | Hopp i normalbakke

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
13:00

TGS Arendal – Volda Håndball

1. divisjon kvinner (Håndball)

13:18

EM Skiskyting - Single Mix Stafett

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:30

Kombinert Verdenscup, Seefeld | 12,5 km langrenn

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:15

Hopp Verdenscup, Willingen | HS 147, menn

Skihopp Verdenscup

15:30

Bronsefinale

Håndball-EM

15:30

Langrenn Norgescup - Sprint finaler

Norgescup langrenn

  • NRK 1
18:00

Leksands IF – Linköpings HC

SHL

18:00
18:00

Brynäs – Skellefteå AIK

SHL

18:00

Malmö Redhawks – Frölunda

SHL

19:00

Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers

NBA

21:00
21:30

Chicago Bulls – Portland Trail Blazers

NBA

1 feb

tirsdag

18:30

Stjernen Hockey – Ringerike

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00

Linköpings HC – Timrå IK

SHL

19:00

Växjö Lakers – Rögle BK

SHL

19:00

Frölunda – Djurgården

SHL

19:00

Storhamar – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
2 feb

onsdag

13:05

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
18:00
18:00

Fredrikstad – Sola

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Nordstrand – Ålgård

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00

Flint – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00

Oppsal – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:30

Follo – Romerike Ravens

REMA 1000-ligaen, kvinner

01:35

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
3 feb

torsdag

05:10

Tsjekkia – Kina

OL Ishockey, kvinner (Gruppe B)

  • discovery+
11:00

Freestyle, kulekjøring (kvinner)

OL Freestyle (kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
12:45

Freestyle, kulekjøring (menn)

OL Freestyle (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
18:00

Ringerike – Stavanger Oilers

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30
18:30

Manglerud Star – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Grüner – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
19:00

Skellefteå AIK – Linköpings HC

SHL

19:00

Djurgården – Rögle BK

SHL

19:00
19:00

IK Oskarshamn – Örebro Hockey

SHL

19:00

Växjö Lakers – Timrå IK

SHL

19:00

Lillehammer IK – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
01:35

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:55

Kunstløp

OL skøyter (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
4 feb

fredag

05:10

Russland – Sveits

OL Ishockey, kvinner (Gruppe A)

  • discovery+
05:10

Danmark – Kina

OL Ishockey, kvinner (Gruppe B)

  • discovery+
  • TV Norge
13:00

Åpningsseremoni

nasjonalstadion

  • discovery+
  • TV Norge
18:00

Arendal – Nøtterøy

REMA 1000-ligaen

21:00

Olympique Marseille – Angers

Ligue 1

02:00

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
03:45

Snowboard, slopestyle (kvinner)

OL Snowboard (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
5 feb

lørdag

05:10

Canada – Finland

OL Ishockey, kvinner (Gruppe A)

  • discovery+
07:20

Hopp, normalbakke (menn)

OL Hopp (Kvalifisering)

  • discovery+
  • TV Norge
08:45

Langrenn (kvinner)

OL Langrenn (Skiathlon kvinner)

  • discovery+
  • TV Norge
09:30

Skøyter (kvinner)

OL skøyter (3000 meter)

  • discovery+
  • TV Norge
09:40

Tsjekkia – Sverige

OL Ishockey, kvinner (Gruppe B)

  • discovery+
09:40

Japan – Danmark

OL Ishockey, kvinner (Gruppe B)

  • discovery+
10:00

Skiskyting (blandet)

OL Skiskyting (stafett)

  • discovery+
  • TV Norge
11:45

Hopp (kvinner)

OL Hopp (normalbakke)

  • discovery+
  • TV Norge
12:00

Kortbaneløp (blandet lag)

OL skøyter (stafett)

  • discovery+
  • TV Norge
12:10

Aking (menn)

OL Aking

  • discovery+
  • TV Norge
12:30

Freestyle, kulekjøring (menn)

OL Freestyle (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
14:10

USA – Russland

OL Ishockey, kvinner (Gruppe A)

  • discovery+
15:15

Linköpings HC – Rögle BK

SHL

15:15

IK Oskarshamn – Leksands IF

SHL

15:30

Stuttgart – Eintracht Frankfurt

Bundesliga · Betsson 2.70 | 3.75 | 2.50 Betsson

15:30

Vålerenga – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
15:30

Arminia Bielefeld – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga · Betsson 3.60 | 3.50 | 2.10 Betsson

15:30
16:00

RK Krim Mercator – Kastamonu Genglik

EHF Champions League, kvinner

  • Oddsen
16:00

Brest Bretagne Handball – Borussia Dortmund

EHF Champions League, kvinner

  • Oddsen
16:00

Elverum – Kolstad

REMA 1000-ligaen

16:00

Falk – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Frisk Asker – Manglerud Star

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Herning-Ikast – Storhamar Håndball

EHF Cup, kvinner

  • Oddsen
16:00

SCM Râmnicu Vâlcea – Chambray Touraine

EHF Cup, kvinner

  • Oddsen
16:00

FTC Rail Cargo hungaria – Rostov Don

EHF Champions League, kvinner

  • Oddsen
17:00

Saint Etienne – Montpellier

Ligue 1

18:00

Zrk Lokomotiva Zagreb – Besancon

EHF Cup, kvinner

  • Oddsen
18:00

Luleå HF – Djurgården

SHL

18:00

Brynäs – Frölunda

SHL

18:00

Grüner – Lillehammer IK

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
18:00

Buducnost – Team Esbjerg

EHF Champions League, kvinner

  • Oddsen
18:00
18:30
20:00

Viborg – Vaci NK

EHF Cup, kvinner

  • Oddsen
21:00

Monaco – Lyon

Ligue 1

02:00

Curling (blandet lag)

OL Curling (innledende runder)

  • discovery+
  • TV Norge
02:30

Kunstløp

OL skøyter (lagkonkurranse)

  • discovery+
  • TV Norge
02:45

Snowboard, slopestyle (kvinner)

OL Snowboard (finale)

  • discovery+
  • TV Norge
04:00

Alpint, utfor (menn)

OL Alpint

  • discovery+
  • TV Norge
Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.