TVkampen.com TVkampen.com

Sport

  • 3 man
  • 4 idag
  • 5 ons
  • 6 tor
  • 7 fre
  • 8 lør
  • 9 søn
  • 10 man
  • 11 tir
  • 12 ons
  • 13 tor
  • 14 fre
  • 15 lør
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • to 6
  • fr 7
  • lø 8
  • sø 9
  • ma 10
  • ti 11
  • on 12
  • to 13
  • fr 14
  • lø 15
3 okt

i går, mandag

11:00

ATP 500 Tokyo

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
11:30

Tyskland – Norge

Cricket (EM)

13:00

Orientering Davos | Langdistanse

Orientering

  • NRK 2
  • NRK TV
14:00

Orientering Davos | Langdistanse

Orientering

  • NRK 1
  • NRK TV
14:00

Strømsgodset 2 – Bossekop

0-0

Norsk Tipping-ligaen

14:03

Coppa Bernocchi

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

ATP 500 Astana

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:30

Norge – Italia

Cricket (EM)

15:33

Münsterland Giro

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
16:00

Tromsdalen – Vålerenga 2

0-0

PostNord-ligaen

16:00

Bodø/Glimt 2 – Rosenborg 2

0-0

Norsk Tipping-ligaen

17:00

Flekkerøy – Odd 2

2-0

PostNord-ligaen

18:00

Ranheim – Sandnes Ulf

1-2

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 3
  • TV 2 Play
18:00

Grorud – Raufoss

1-1

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 4
  • TV 2 Play
18:00

Kongsvinger – Sogndal

0-0

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
18:00

Stabæk – Åsane Fotball

4-0

OBOS-ligaen

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00

Start – KFUM Oslo

3-2

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 2
  • TV 2 Play
18:30

Stjernen Hockey – Ringerike

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
19:00

Sarpsborg 08 2 – FK Eik Tønsberg

0-0

Norsk Tipping-ligaen

19:00

FC Nordsjælland – Randers

3-1

Superligaen

19:00

IFK Värnamo – Mjällby

2-1

Allsvenskan

  • discovery+
19:10

IFK Göteborg – Elfsborg

1-3

Allsvenskan

  • discovery+
19:15

Elverum – Drammen

REMA 1000-ligaen

20:00

Grand Prix of Darts

World GP of Darts (Dag 1)

20:00

Sc Bern – Nashville Predators

NHL (NHL Global Challenge)

21:00

Rayo Vallecano – Elche

2-1

La Liga

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
21:00

Leicester – Nottingham Forest

4-0

Premier League

02:10

Houston Astros – Philadelphia Phillies

Major League Baseball

4 okt

I dag, tirsdag

Tidligere kamper i dag
07:30

Casper Ruud - Jaume Munar

ATP

  • discovery+
  • Eurosport Player
11:00

ATP 500 Tokyo

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

ATP 500 Tokyo

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:45

Binche Chimay Binche pour Dames

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Marseille U18 - Sporting U18

UEFA Youth League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
15:00

Tromsø 2 – Mjøndalen 2

0-0

Norsk Tipping-ligaen

15:00

ATP 500 Astana

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf 2 – Haugesund 2

0-0

Norsk Tipping-ligaen

15:03

Sykkel: Binche–Chimay–Binche

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:30

Norge – Sveits

Cricket (EM)

16:00

Inter U18 - Barcelona U18

UEFA Youth League

  • TV 2 Play
16:30

Express – Start 2

0-0

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Grorud 2 – Lyn

0-0

Norsk Tipping-ligaen

18:00

Sandviken – Stabæk 2

0-0

Norsk Tipping-ligaen

18:30

Oppsal – Skeid 2

0-0

Norsk Tipping-ligaen

18:30

Oslo-Studentenes IK – Sandefjord

1. divisjon menn (Håndball)

18:45

Bayern München – FC Viktoria Plzen

Champions League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
18:45

Olympique Marseille – Sporting CP

4-1

Champions League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
19:30

Italia – Norge

Cricket (EM)

20:00

Grand Prix of Darts

World GP of Darts (Dag 2)

20:00

Eisbären Berlin – San Jose Sharks

NHL (NHL Global Challenge)

20:00

Belfast Giants – Skellefteå AIK

Champions Hockey League

20:00

Kongsvinger 2 – Brumunddal

0-0

Norsk Tipping-ligaen

20:05

Texas Rangers – New York Yankees

Major League Baseball

21:00

Cardiff – Blackburn

1-0

Championship

21:00

Liverpool – Rangers

2-0

Champions League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
21:00

Ajax – Napoli

1-6

Champions League

  • TV 2 Play
21:00

Club Brugge – Atlético Madrid

2-0

Champions League

  • TV 2 Play
21:00

Porto – Bayer Leverkusen

2-0

Champions League

  • TV 2 Play
21:00

Inter – Barcelona

1-0

Champions League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
21:00

Eintracht Frankfurt – Tottenham

0-0

Champions League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
01:05

Baltimore Orioles – Toronto Blue Jays

Major League Baseball

04:10

Los Angeles Dodgers – Colorado Rockies

Major League Baseball

5 okt

i morgen, onsdag

11:00

ATP 500 Tokyo

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

Poker-NM

Poker-NM

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
13:30

Sveits – Norge

Cricket

14:00

Real Madrid U18 - Shakhtar Donetsk U18

UEFA Youth League

  • TV 2 Play
15:00

ATP 500 Astana

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
16:00

Chelsea U18 - Milan U18

UEFA Youth League

  • TV 2 Play
17:30
18:00

Norge - Serbia

Futsal (VM-kvalifisering)

18:00

Oppsal Basket – Ammerud

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
18:00

Nøtterøy – Bergen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:00
18:00
18:00

Sola – Volda Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • TV 2 Play
18:00
18:00

Larvik HK – Molde HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

  • TV 2 Play
18:00

Melhus Håndball – Ros

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Follo – Fyllingen Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

18:00

Fjellhammer – Fyllingen

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:30

Haslum – Fjellhammer

REMA 1000-ligaen

  • TV 2 Play
18:30
18:30

HK Herulf Moss – Nordstrand Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

  • TV 2 Play
18:45

Red Bull Salzburg – Dinamo Zagreb

Champions League · Betsafe 1.70 | 4.10 | 4.90 Betsafe

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
18:45

Vipers – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:45

RK Celje Pivovarna Lasko – HBC Nantes

EHF Champions League

18:45

Dinamo Bucuresti – Porto

EHF Champions League

19:00
19:30

Norge – Romania

Cricket (EM)

20:00

Grand Prix of Darts

World GP of Darts (Dag 3)

20:45

GOG – Telekom Veszprém HC

EHF Champions League

21:00
21:00
21:00
21:00
22:10

Houston Astros – Philadelphia Phillies

Major League Baseball

01:00

New York Rangers – Boston Bruins

NHL (Pre-season)

6 okt

torsdag

07:33

Hong Kong Masters

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
11:00

ATP 500 Tokyo

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

ATP 500 Tokyo

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

Poker-NM

Poker-NM

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
13:03

Hong Kong Masters

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Acciona Open de España

European Tour (1. runde)

15:00

ATP 500 Astana

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
15:30

Romania – Norge

Cricket (EM)

18:00

Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks

NBA Preseason

18:00

Vålerenga 2 – Bærum

PostNord-ligaen

18:00

Storhamar Håndball 2 – Levanger

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:45
18:45
18:45

FC Pyunik Yerevan – FK Zalgiris Vilnius

UEFA Conference League · Betsafe 2.45 | 3.25 | 2.90 Betsafe

18:45
18:45

Omonia Nicosia – Manchester United

Europa League · Betsafe 13.00 | 7.00 | 1.22 Betsafe

18:45

MOL-Pick Szeged – Aalborg

EHF Champions League

18:45

Magdeburg – Orlen Wisla Plock

EHF Champions League

19:00

Centrum Tigers – Kongsberg Miners

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
19:00

Sparta Sarpsborg – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

19:00
19:05

TSV Hannover Burgdorf – HSV Hamburg

Bundesliga

19:30

Norge – Tyskland

Cricket (EM)

20:00

Panathinaikos – Real Madrid

Euroleague

20:00

Grand Prix of Darts

World GP of Darts (Dag 4)

20:45

PGE Vive Kielce – THW Kiel

EHF Champions League

20:45

Paris Handball – HC PPD Zagreb

EHF Champions League

21:00
21:00

Sporting Braga – Union Saint-Gilloise

Europa League · Betsafe 1.82 | 3.75 | 4.50 Betsafe

21:00
21:00
23:03

Shriners Children’s Open

PGA

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
23:30

Mediheal Championship

LPGA (1. runde)

01:00

New York Islanders – New Jersey Devils

NHL (Pre-season)

7 okt

fredag

05:00

LIV Golf Invitational Series

LIV Golf

05:00

Formel 1 Japan GP

Formel 1 (Trening 1)

07:33

Hong Kong Masters

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
08:00

Formel 1 Japan GP

Formel 1 (Trening 2)

09:30

Santander Open

World Padel Tour (Kvartfinaler)

11:00

ATP 500 Tokyo

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

Poker-NM

Poker-NM

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
13:03

Hong Kong Masters

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Acciona Open de España

European Tour (2. runde)

15:00

ATP 500 Astana

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00

Norway Round Robin

Boksing (Dag 1)

18:00

Nærbø – Sandnes

REMA 1000-ligaen

  • TV 2 Play
18:30

Arminia Bielefeld – Karlsruher SC

Bundesliga 2 · Betsafe 2.30 | 3.30 | 3.00 Betsafe

18:30

Fremad Amager – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon

18:30

FC Fredericia – Nykøbing FC

Dansk 1. divisjon

18:30

SSV Jahn Regensburg – Greuther Fürth

Bundesliga 2

19:00
19:00

Bærum Basket – Ulriken

Firi-ligaen Kvinner

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
20:00

Nashville Predators – San Jose Sharks

NHL · Betsafe 1.98 | 4.20 | 3.20 Betsafe

20:00

Grand Prix of Darts

World GP of Darts (Dag 5)

20:30
20:45

Bristol Bears - Exeter Chiefs

Premiership Rugby

20:45

Inverness – Partick Thistle

Scottish Championship

21:00

Queens Park Rangers – Reading

Championship

21:00

Wooding vs Martignoni

MMA (CW 144)

21:00

Sporting Gijon – CF Villarreal B

Segunda Division

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
23:03

Shriners Children’s Open

PGA

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
23:30

Mediheal Championship

LPGA (2. runde)

01:00

Pittsburgh Penguins – Buffalo Sabres

NHL (Pre-season)

8 okt

lørdag

05:00

Formel 1 Japan GP

Formel 1 (Trening 3)

05:00

LIV Golf Invitational Series

LIV Golf

07:33

Hong Kong Masters

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
07:45

Formel 1 Japan GP

Formel 1 (Kvalifisering)

10:00

Santander Open

World Padel Tour (Semifinaler)

10:00

DTM Hockenheim | Kvalik 1

DTM

11:03

Il Lombardia

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
12:00

Skeid 2 – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen

12:00

ATP 500 Astana

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:00

Skjervøy – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Frøya – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

13:00

SønderjyskE – Hobro IK

Dansk 1. divisjon

13:00

Hødd – Gjøvik-Lyn

PostNord-ligaen

13:00

Spjelkavik – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Staal Jørpeland – Ørn Horten

PostNord-ligaen

13:00

Brumunddal – Førde

Norsk Tipping-ligaen

13:00

Darmstadt – Fortuna Düsseldorf

Bundesliga 2

13:00

Eintracht Braunschweig – FC St Pauli

Bundesliga 2

13:00

Poker-NM

Poker-NM

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
13:00

Hansa Rostock – Paderborn

Bundesliga 2

13:15

DTM Hockenheim | Race 1

DTM

13:30

St. Johnstone – Celtic

Scottish Premier League

13:30

Acciona Open de España

European Tour (3. runde)

14:00

Lokomotiv Oslo FK – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen

14:00
14:00
14:00

Stord – Djerv 1919

Norsk Tipping-ligaen

14:00

ATP 500 Astana

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
14:00

Hillerød – Vendsyssel FF

Dansk 1. divisjon

14:00

Trygg/Lade – Steinkjer

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Strindheim – Tiller IL

Norsk Tipping-ligaen

14:00
14:00

Follo – Vindbjart

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Urædd – Express

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Egersund – Moss FK

PostNord-ligaen

14:00

Vard Haugesund – Arendal

PostNord-ligaen

14:00

Sotra – Notodden FK

PostNord-ligaen

14:30

Asker Aliens – Ulriken

Firi-ligaen Kvinner

  • TV 2 Play
14:30

Nidaros Jets – Bærum Basket

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
15:00

Fløya – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen

15:00

FK Fyllingsdalen – Kjelsås 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00
15:00

Sandnes Ulf 2 – Bremnes

Norsk Tipping-ligaen

15:00
15:00
15:00

Mandalskameratene – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Elverum – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Sprint/Jeløy – Randesund

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Ullern – Strømmen

PostNord-ligaen

15:15

DTM Hockenheim | Trophy Race 1

DTM

15:30

Kvik Halden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen

15:30
15:30

Vålerenga – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

15:30
16:00

Bath Rugby - Gloucester Rugby

Premiership Rugby

16:00

Ullern – Bergen Elite

Firi-ligaen Kvinner

  • TV 2 Play
16:00

Mjøndalen – Brann

OBOS-ligaen

  • MAX
  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
16:00
16:00

Stoke – Sheffield United

Championship

16:00
16:00

Lysekloster – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Frankrike – Norge

Futsal (VM-kvalifisering)

16:00

Rosenborg 2 – Junkeren

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melhus – Orkla

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Narvik – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Bergen IK – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

16:00

Volda – Florø

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Toten – Lillehammer

Norsk Tipping-ligaen

16:15

Atlético Madrid – Girona Cf

La Liga · Betsafe 1.48 | 4.50 | 7.00 Betsafe

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
17:00

Asker Aliens – Fyllingen

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
17:00

Olympique Marseille – Ajaccio

Ligue 1 · Betsafe 1.39 | 4.90 | 7.80 Betsafe

18:00

HV 71 – Linköpings HC

SHL

18:00
18:00

Norway Round Robin

Boksing (Dag 2)

18:00

Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks

NBA Preseason

18:00

Storhamar Håndball – Kastamonu Genglik

EHF Champions League, kvinner

18:15

Drammen – Kolstad

REMA 1000-ligaen

18:30
18:30

Borussia Dortmund – Bayern München

Bundesliga · Betsafe 4.00 | 4.50 | 1.75 Betsafe

20:00

San Jose Sharks – Nashville Predators

NHL · Betsafe 3.20 | 4.20 | 1.98 Betsafe

20:30
21:00

Grand Prix of Darts

World GP of Darts (Dag 6)

21:00

Stade Reims – Paris Saint-Germain

Ligue 1

23:03

Shriners Children’s Open

PGA

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
23:30

LPGA Mediheal Championship

LPGA (3. runde)

00:00

Minnesota Wild – Dallas Stars

NHL (Pre-season)

02:30

V8 Supercars | Bathurst

V8 Supercars

9 okt

søndag

05:00

LIV Golf Invitational Series

LIV Golf

07:00

Formel 1 Japan GP

Formel 1 (Race)

09:30

ATP 500 Tokyo | Finale

ATP

  • Eurosport Norge
  • discovery+
  • Eurosport Player
10:00

Santander Open

World Padel Tour (Finaler)

10:05

DTM Hockenheim | Kvalik 2

DTM

12:00

Norway Round Robin

Boksing (Dag 3)

12:00

Trekning kvalifiseringsgrupper EM 2024

Fotball-EM

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
12:30

Bergen IK – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

13:00

Næstved BK – HB Køge

Dansk 1. divisjon

13:00

Huddersfield – Hull

Championship

13:00

Poker-NM | Finale main event

Poker-NM

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
13:03

Hong Kong Masters

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • discovery+
  • Eurosport Player
13:15

DTM Hockenheim | Race 2

DTM

13:30

NM terrengløp

NM i terrengløp

  • NRK 1
  • NRK TV
13:30

Tromsø Storm – Bergen Elite

Firi-ligaen Kvinner

  • TV 2 Play
13:30

SV Sandhausen – 1. FC Magdeburg

Bundesliga 2

13:30

Nürnberg – Holstein Kiel

Bundesliga 2

13:30

1. FC Heidenheim – Hannover 96

Bundesliga 2

13:30

Acciona Open de España

European Tour (Siste runde)

14:00

Aarhus Gf – FC Midtjylland

Superligaen

14:00

Bossekop – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

14:00

Sogndal – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 2
  • TV 2 Play
14:00

Skeid Fotball – Start

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Pluss 1
  • TV 2 Play
14:00

Real Valladolid – Real Betis

La Liga · Betsafe 3.10 | 3.50 | 2.30 Betsafe

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
14:00

Rapid Bucuresti – Team Esbjerg

EHF Champions League, kvinner

14:00

RK Krim Mercator – FTC Rail Cargo hungaria

EHF Champions League, kvinner

14:00

Füchse Berlin – THW Kiel

Bundesliga

14:00

Narvik – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

14:30

Nidaros Jets – Bærum Basket

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
15:00
15:00

Lyn – Ready