TVkampen.com TVkampen.com

Sport

  • 25 lør
  • 26 idag
  • 27 man
  • 28 tir
  • 29 ons
  • 30 tor
  • 1 fre
  • 2 lør
  • 3 søn
  • 4 man
  • 5 tir
  • 6 ons
  • 7 tor
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • ti 28
  • on 29
  • to 30
  • fr 1
  • lø 2
  • sø 3
  • ma 4
  • ti 5
  • on 6
  • to 7
25 sep

i går, lørdag

07:35

Russland GP - Race 1

Formel 3

08:00

NM Crosskart

NM Crosskart

08:10

Sykkel-VM 2021: Fellesstart junior - Kvinner

Sykkel-VM

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
09:00

Årsklassemesterskap i Svømming

Svømming

09:00

Rye Terrengsykkelfestival

Terrengsykkel

09:30

Russland GP - Race 1

Formel 2

10:00

Lugo Open - Semifinale

World Padel Tour (Menn & Kvinner)

11:00

Russland GP - Trening 3

Formel 1

12:00

Sykkel-VM 2021: Fellesstart for kvinner - Elite

Sykkel-VM

  • TV 2
  • TV 2 Play
12:00

Barcelona – Valencia

Primera Division Kvinner

12:00

NM TeamGym

NM TeamGym

12:30

Everton – Birmingham

Women's Super League

12:40

Russland GP - Race 2

Formel 3

12:45

Fortuna Hjørring – HB Køge

Kvindeligaen (7. runde)

13:00

Frigg – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

13:00

Vindbjart – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

13:00

NM i saueklipping

NM i saueklipping

13:00

Dameserien

Bordtennis

13:30

Chelsea – Manchester City

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
13:30

Manchester United – Aston Villa

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
13:30

Reading – Middlesbrough

Championship

14:00

Russland GP - Kvalifisering

Formel 1

14:00

Superbike: VM

Superbike VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Lyn – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

14:00

Lysekloster – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

14:00

Lyngby – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon (10. runde)

14:00

Arna-Bjørnar – Klepp

Toppserien (Runde 14)

14:00

Alta – FK Senja

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Djerv 1919 – Staal Jørpeland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

14:00

Kolstad – Tiller IL

0-0

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5)

14:00

Flint – Åssiden

0-0

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5)

14:00

Alaves – Atlético Madrid

La Liga

14:00

2020 Ryder Cup - Featured Groups

Ryder Cup

14:00

Ørn Horten – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

14:15

EM ryttersport: Feltritt

EM ryttersport

  • NRK 1
  • NRK TV
14:30

Nidaros Jets – Gimle

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
14:30

Milan – Sassuolo

Serie A (kvinner) (4. runde)

15:00

ÅM Svømming - Bryst

Svømming

15:00

Aalesund – Strømmen

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

KFUM Oslo – Grorud

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sandnes Ulf – Stjørdals/Blink

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Ranheim – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Sogndal – Bryne

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
15:00

Ullensaker/Kisa – Raufoss

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
15:00

Bærum – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Stal Mielec – Radomiak Radom

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Superbike: VM

Superbike VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Kongsvinger – Eidsvold

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00

Gjøvik – Lørenskog

1. divisjon menn (Ishockey)

  • TV 2 Play
15:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien (Runde 14)

15:00

Avaldsnes – Rosenborg

Toppserien (Runde 14)

15:00
15:00

Stabæk – Lyn

Toppserien (Runde 14)

15:00

Fremad Amager – Vendsyssel FF

Dansk 1. divisjon (10. runde)

15:00

Bremanger – Førde

4. divisjon

15:00

Nidaros – Haugesund

1. divisjon menn (Ishockey)

  • TV 2 Play
15:00

Fredrikstad 2 – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

15:15

Brynäs – Skellefteå AIK

SHL

15:15

Leksands IF – Linköpings HC

SHL

15:15

Luleå HF – Örebro Hockey

SHL

15:30

Hoffenheim – Wolfsburg

Bundesliga

15:30

1. FC Union Berlin – Arminia Bielefeld

Bundesliga

15:30

Bayer Leverkusen – Mainz

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Köln

Bundesliga

15:30

Leipzig – Hertha Berlin

Bundesliga

15:45

Russland GP - Race 2

Formel 2

16:00

Oppsal – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

16:00
16:00

Arendal – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:00

Finnsnes – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Everton – Norwich

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
16:00

Leeds – West Ham

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
16:00

Leicester – Burnley

Premier League

  • TV 2 Play
16:00

Watford – Newcastle

Premier League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
16:00

Årdal – Sandviken

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

16:00

Volda – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

FK Fyllingsdalen – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

16:00

Orkla – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

HK Herulf Moss – Falk

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Melhus – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

16:00

Bournemouth – Luton Town

Championship

16:00

Øvrevoll Hosle – Amazon Grimstad

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

16:00

FC Nordsjælland – VSK Aarhus

3-1

Kvindeligaen (7. runde)

16:00

Donn – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Rostov Don – FTC Rail Cargo hungaria

EHF Champions League, kvinner (Gruppe A | 3.runde)

16:00

Manglerud Star – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Kastamonu Genglik – RK Krim Mercator

EHF Champions League, kvinner (Gruppe B | 3.runde)

16:00

Lillehammer IK – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
16:00

Madla – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

16:00

Træff – Tynset

0-0

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5)

16:00

Elverum – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00

Funnefoss/Vormsund – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00

Hasle-Løren – Vålerenga

Kvinner Elite

  • TV 2 Play
16:15

Natus Vincere/OG – FaZe/Complexity Gaming

BLAST Premier

  • TV 2 Play
16:15

Valencia – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Centrum Tigers – Asker Aliens

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
17:00

Nordstrand – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

17:00

Meltwater Champions Chess Tour Finals - Dag 1

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
17:00

Saint Etienne – Nice

0-3

Ligue 1

17:30

Malmö – Örebro

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Warta Poznan – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

Hødd – Asker

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Elverum – Kristiansand

NM Cup

18:00

Acura GP - Trening

Indycar

18:00

Wing - Storhamar

Kvinner Elite

  • TV 2 Play
18:00

Strømsgodset – Sarpsborg 08

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Lillestrøm – Tromsø

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Rk Podravka Vegeta – CSM Bucuresti

EHF Champions League, kvinner (Gruppe A | 3.runde)

18:00

IK Oskarshamn – Frölunda

SHL

18:00

Borussia Dortmund – Brest Bretagne Handball

EHF Champions League, kvinner (Gruppe A | 3.runde)

18:00

Växjö Lakers – Rögle BK

SHL

18:15

Stavanger Oilers – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
18:30

Brentford – Liverpool

3-3

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
18:30

Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund

Bundesliga

18:30

Sevilla – Espanyol

2-0

La Liga

18:45

Ajax – Groningen

3-0

Eredivisie

19:00

Walmart NW Arkansas Championship - Runde 2

LPGA (2. runde)

19:00

Bergh vs Macedo

MMA (Superior Challenge 23)

19:00

Racing Strasbourg – Lille

1-2

Ligue 1

19:00

Laver Cup - Dag 2

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:15

FaZe Clan – OG Esports

BLAST Premier

  • TV 2 Play
19:15

Natus Vincere/OG – FaZe/Complexity Gaming

BLAST Premier

  • TV 2 Play
20:00

Legia Warszawa – Raków Częstochowa

2-3

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Hansa Rostock – Schalke 04

0-2

Bundesliga 2 (8. runde)

21:00

Lyon – Lorient

1-1

Ligue 1

21:00

Acura GP - Kvalifisering

Indycar

21:00

Paris Saint-Germain – Montpellier

2-0

Ligue 1

21:00

Real Madrid – Villarreal

0-0

La Liga

21:00

Laver Cup - Dag 2

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:03

Sykkelcross - USCX Series for kvinner

UCI Cyclo-cross

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:30

Philadelphia Union – Atlanta United

1-0

Major League Soccer

22:13

Sykkelcross - USCX Series for menn

UCI Cyclo-cross

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:30

Super League Triathlon - Malibu

Triatlon

01:00

Laver Cup - Dag 2

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Alsco Uniforms 302 - Xfinity Series

Nascar

03:00

Laver Cup - Dag 2

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Volkanovski vs Ortega

UFC (UFC 266)

26 sep

I dag, søndag

Tidligere kamper i dag
08:55

Russland GP - Race 3

Formel 3

09:00

ÅM Svømming - Butterfly

Svømming

09:00

Gjøvik Cup 2021

Gjøvik Cup 2021

09:00

Sudirman Cup 2021

Badminton

09:00

Årsklassemesterskap i svømming - Butterfly

Svømming

09:00

Rye Terrengsykkelfestival

Terrengsykkel

09:00

Berlin Marathon 2021

Berlin Marathon

10:00

Lugo Open - Finale

World Padel Tour (Menn & Kvinner)

10:00

Stavanger Oilers – Grüner

Kvinner Elite

  • TV 2 Play
10:00

Sykkel-VM 2021: Fellesstart for menn - Elite

Sykkel-VM

  • TV 2
  • TV 2 Play
10:00

Rekordløpet

Rekordløpet

10:20

Russland GP - Race 3

Formel 2

12:00

Skjervøy – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

12:30

Termalica Nieciecza – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
12:30

KIL/Hemne – Åsane

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

12:45

Nidaros – Haugesund

1. divisjon menn (Ishockey)

  • TV 2 Play
13:00

Aalborg BK – KoldingQ

Kvindeligaen (7. runde)

13:00

Dinamo Moskva – Rubin Kazan

2-0

Russisk Premier League

13:00

Mjølner – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

13:00

Motocross: VM

Motocross-VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Ranheim 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

13:00

Bordeaux – Rennes

Ligue 1

13:00

Medkila – Røa

0-0

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

13:00

St Mirren – Aberdeen

Scottish Premier League

13:00

Ull/Kisa 2 – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

13:30

Team Esbjerg – Buducnost

EHF Champions League, kvinner (Gruppe A | 3.runde)

13:30

Hamburger SV – Nürnberg

Bundesliga 2

13:30

Manchester United – Chelsea

Women's Super League

13:55

EM ryttersport: Sprangridning

EM ryttersport

  • NRK 1
  • NRK TV
14:00

Russland GP - Race

Formel 1

14:00

Magdeburg – Leipzig

Bundesliga (5. runde)

14:00

Jammerbugt – Esbjerg

1-0

Dansk 1. divisjon (10. runde)

14:00

ÅM Svømming - Individuell medley

Svømming

14:00

Sotra – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Tromsø Storm – Ammerud

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
14:00

Brattvåg – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

14:00

Molde 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 8)

14:00

Fløya – Hønefoss

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

14:00

Sola – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

14:00

FC Midtjylland – Randers

Superligaen

14:00

FK Eik Tønsberg – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Mallorca – Osasuna

La Liga

14:00

Årsklassemesterskap i svømming - Individuell medley

Svømming

14:00

Fart – Grei Kvinner Elite

1. divisjon kvinner (Fotball) (Runde 13)

14:30

Motocross: VM

Motocross-VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:30

Sampdoria – Pomigliano

Serie A (kvinner) (4. runde)

15:00

Troyes AC – Angers

Ligue 1

15:00

Mjällby – Elfsborg

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Östersund – Djurgården

Allsvenskan

  • discovery+
15:00

Øygarden FK – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Egersund – Kjelsås

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Start – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Notodden FK – Nardo

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Stade Brest – Metz

Ligue 1

15:00

Sudirman Cup 2021

Badminton

15:00

Stade Reims – Nantes

Ligue 1

15:00

Storhamar – Grüner

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
15:00

Southampton – Wolverhampton

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
15:00

Slask Wroclaw – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
15:00

Sogndal 2 – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

15:00

Thisted FC – Brøndby

3-1

Kvindeligaen (7. runde)

15:00

AC Horsens – Nykøbing FC

2-1

Dansk 1. divisjon (10. runde)

15:00

Frøya – Fyllingen

Firi-ligaen Menn

  • TV 2 Play
15:30

Bochum – Stuttgart

Bundesliga

15:30
15:30

Reistad – Charlottenlund SK

1. divisjon kvinner (Håndball)

  • Ubestemt kanal
15:30

Melbo – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Raufoss 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

16:00

Motocross: VM

Motocross-VM

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Junkeren – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 8)

16:00

Kvik Halden FK – Fløya

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

16:00

Volda Håndball – TGS Arendal

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Fjellhammer – Gjerpen

1. divisjon kvinner (Håndball)

16:00

Fredrikstad – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

16:00

Vålerenga – LSK Kvinner

Toppserien (Runde 14)

16:00
16:00

IK Sävehof – Odense HC

EHF Champions League, kvinner (Gruppe B | 3.runde)

16:00

Györi Audi ETO KC – CSKA

EHF Champions League, kvinner (Gruppe B | 3.runde)

16:00

Rhein Neckar Löwen – FRISCH AUF Göppingen

Bundesliga (4. runde)

16:00

Wing – Storhamar

Kvinner Elite

  • TV 2 Play
16:15

Complexity Gaming – FaZe Clan

BLAST Premier (Trøstefinale)

  • TV 2 Play
16:15

Barcelona – Levante

La Liga

17:00

Stovner – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

17:00

Meltwater Champions Chess Tour Finals - Dag 2

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
17:00

Clermont Foot – Monaco

Ligue 1

17:00

Comet – Hasle/Løren

1. divisjon menn (Ishockey)

  • TV 2 Play
17:00

Ringerike – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • TV 2 Play
17:00
17:30

IFK Norrköping – Varberg

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Häcken – Hammarby

Allsvenskan

  • discovery+
17:30

Freiburg – Augsburg

Bundesliga

17:30

Arsenal – Tottenham

3-1

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
17:30

Wisla Krakow – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
18:00

2020 Ryder Cup - Featured Groups

Ryder Cup

18:00

Gjelleråsen – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

18:00

Walmart NW Arkansas Championship - Siste runde

LPGA

18:00

HamKam – Jerv

OBOS-ligaen

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00
18:00

Sandefjord – Stabæk

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Rosenborg – Mjøndalen

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Haugesund – Odd

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Byåsen – Romerike Ravens

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Brann – Kristiansund

Eliteserien (Runde 20)

18:00

Molde – Viking

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

Laver Cup - Dag 3

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Brøndby IF – Aalborg BK

2-1

Superligaen

18:30

Rayo Vallecano – CF Cadiz

3-1

La Liga

18:30

Real Sociedad – Elche

1-0

La Liga

19:00

Kansas City Chiefs – Los Angeles Chargers

NFL

19:00

New England Patriots – New Orleans Saints

NFL (Uke 3)

19:15
19:45

Arsenal – Manchester City

5-0

Women's Super League

20:00

Bodø/Glimt – Vålerenga

1-0

Eliteserien (Runde 20)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Laver Cup - Dag 3

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Vejle BK – Silkeborg IF

2-4

Superligaen

20:45

Olympique Marseille – Lens

2-3

Ligue 1

21:00

Acura GP - Race

Indycar

21:00

Real Betis – Getafe

2-0

La Liga

22:00

Laver Cup - Dag 3

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:07

Oakland Athletic – Houston Astros

Major League Baseball

22:25

Los Angeles Rams – Tampa Bay Buccaneers

NFL

22:25

Minnesota Vikings – Seattle Seahawks

NFL (Uke 3)

00:00

Laver Cup - Dag 3

Laver Cup

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
00:30

South Point 400 - Cup Series

Nascar

02:20

San Francisco 49ers – Green Bay Packers

NFL

27 sep

i morgen, mandag

09:00

Sudirman Cup 2021

Badminton

10:00

San Diego Open

ATP (ATP 250)

15:00

Rosenborg 2 – Fram Larvik

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Sudirman Cup 2021

Badminton

16:00

Odd 2 – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

16:30

Rana FK – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6)

17:00

Meltwater Champions Chess Tour Finals - Dag 3

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
17:30

Vidar – Start 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

18:00

Lillestrøm 2 – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 8)

18:00

Vålerenga 2 – Florø

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

18:00

Brann 2 – Fana

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 8)

18:00

Piast Gliwice – Cracovia Krakow

Ekstraklasa · Betsson 2.15 | 3.10 | 3.50 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:30

Viking 2 – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 8)

19:00

Hønefoss – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

19:00

Sarpsborg 08 2 – Halsen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 8)

19:45

Foxed Gaming Power – Apeks

Telialigaen

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
21:00
02:15

Dallas Cowboys – Philadelphia Eagles

NFL

28 sep

tirsdag

10:00

San Diego Open

ATP (ATP 250)

13:33

Giro di Sicilia - 1. etappe

UCI Europe Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:03

CRO Race - Etappe 1

UCI Europe Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Meltwater Champions Chess Tour Finals - Dag 4

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
20:45

Middlesbrough – Sheffield United

Championship · Betsson 3.00 | 3.20 | 2.55 Betsson

21:00

Paris Saint-Germain – Manchester City

Champions League · Betsson 2.95 | 3.60 | 2.34 Betsson

  • TV 2 Play
21:00
01:07

Toronto Blue Jays – New York Yankees

Major League Baseball

04:10

Los Angeles Dodgers – San Diego Padres

Major League Baseball

29 sep

onsdag

10:00

San Diego Open

ATP (ATP 250)

13:33

Giro di Sicilia - 2. etappe

UCI Europe Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Manchester United U18 – Villarreal U18

UEFA Youth League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
15:03

CRO Race - Etappe 2

UCI World Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Tour de l'Eurométropole

UCI Europe Tour

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Meltwater Champions Chess Tour Finals - Dag 5

Champions Chess Tour (Sjakk)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Play
17:00

Raków Częstochowa – Radomiak Radom

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
17:30

Sandnes – Vikhammer HK

1. divisjon menn (Håndball)

17:30

Viking Håndball – HK Herulf Moss

1. divisjon menn (Håndball)

18:00
18:00

Stjørdals/Blink – Fredrikstad

OBOS-ligaen · Betsson 3.30 | 4.00 | 2.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
18:00
18:00

Notodden FK – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Falk – Charlottenlund SK

1. divisjon menn (Håndball)

18:30

Kristiansand – Runar

REMA 1000-ligaen

18:30

Fjellhammer – Nøtterøy

REMA 1000-ligaen

18:45

HC Motor Zaporozhye – PGE Vive Kielce

EHF Champions League (Gruppe B | 3.runde) · Betsson 6.60 | 12.00 | 1.22 Betsson

18:45

Telekom Veszprém HC – Barcelona

EHF Champions League (Gruppe B | 3.runde) · Betsson 2.90 | 9.00 | 1.65 Betsson

19:00

Stabæk – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 19)

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
20:05

Raith Rovers – Dunfermline

Scottish Championship (3. runde)

20:45

SG Flensburg-Handewitt – Paris Handball

EHF Champions League (Gruppe B | 3.runde) · Betsson 5.00 | 11.00 | 1.30 Betsson

20:45

HC PPD Zagreb – Elverum

EHF Champions League (Gruppe A | 3.runde) · Betsson 1.58 | 9.00 | 3.20 Betsson

21:00
21:00
21:00

Red Bull Salzburg – Lille