TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 12 ons
  • 13 idag
  • 14 fre
  • 15 lør
  • 16 søn
  • 17 man
  • 18 tir
  • 19 ons
  • 20 tor
  • 21 fre
  • 22 lør
  • 23 søn
  • 24 man
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • lø 15
  • sø 16
  • ma 17
  • ti 18
  • on 19
  • to 20
  • fr 21
  • lø 22
  • sø 23
  • ma 24
12 aug

i går, onsdag

11:00

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:15

Critérium du Dauphiné - 1. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:00

SC Rheindorf Altach – Borussia Dortmund

0-6

Treningskamp

17:00

Gran Piemonte

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Røa – Vålerenga

1-2

Toppserien

19:00

FIA Championship - 10. runde

Formel E

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:10

Detroit Tigers – Chicago White Sox

Major League Baseball

20:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

21:00

Atalanta – Paris Saint-Germain

1-2

Champions League (Kvartfinale)

21:00

Motocross: VM - 2. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:30

Motocross: VM - 2. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:00

Houston Rockets – Indiana Pacers

NBA

23:30

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL

00:00

US Mens Amateur Championship 2020

U.S. Amateur Championship (1. runde)

01:10

Boston Red Sox – Minnesota Twins

Major League Baseball

02:00

Oklahoma City Thunder – Miami Heat

NBA

02:00

Philadelphia Flyers – Montreal Canadiens

NHL

03:00

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers

NBA

04:30

St. Louis Blues – Vancouver Canucks

NHL

13 aug

I dag, torsdag

Tidligere kamper i dag
11:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:00

J&T Banka Prague Open

WTA

13:00

Celtic Classic

European Tour

15:15

Critérium du Dauphiné - 2. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
15:30

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Celtic Classic

European Tour

17:00

Top Seed Open

WTA

18:00

Boston Celtics – Washington Wizards

NBA

18:00

Skytternes mestermøte

Skytternes mestermøte

  • NRK 2
  • NRK TV
18:30

Ringerike – Storhamar

Treningskamp

19:00

Formel E: FIA Championship - 11. runde

Formel E

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:10

New York Mets – Washington Nationals

Major League Baseball

19:30

Los Angeles Lakers – Sacramento Kings

NBA

20:00

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Leipzig – Atlético Madrid

Champions League (Kvartfinale) · Unibet 3.60 | 3.20 | 2.30 Unibet

21:00

Tampa Bay Lightning – Columbus Blue Jackets

NHL · Unibet 1.94 | 4.10 | 3.45 Unibet

22:00

Memphis Grizzlies – Milwaukee Bucks

NBA

22:00

Phoenix Suns – Dallas Mavericks

NBA

22:05

Philadelphia Phillies – Baltimore Orioles

Major League Baseball

23:30

Vegas Golden Knights – Chicago Blackhawks

NHL · Unibet 1.79 | 4.30 | 3.85 Unibet

00:00

US Mens Amateur Championship 2020

U.S. Amateur Championship (2. runde)

01:15

Chicago Cubs – Milwaukee Brewers

Major League Baseball

02:00

Boston Bruins – Carolina Hurricanes

NHL · Unibet 2.12 | 3.95 | 3.05 Unibet

03:00

Brooklyn Nets – Portland Trail Blazers

NBA

03:00

Orlando Magic – New Orleans Pelicans

NBA

04:30

Dallas Stars – Calgary Flames

NHL · Unibet 2.55 | 3.85 | 2.50 Unibet

14 aug

i morgen, fredag

10:00

Østerrike GP - Trening 1

MotoGP

11:00

Spania GP - Trening 1

Formel 1

11:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

NM 2020 - Semifinaler

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Celtic Classic

European Tour

13:30

J&T Banka Prague Open

WTA

13:30

NM 2020 - Kvinnenes finale

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:05

Spania GP - Kvalifisering

Formel 3

14:05

Østerrike GP - Trening 2

MotoGP

15:00

Spania GP - Trening 2

Formel 1

15:15

Critérium du Dauphiné - 3. etappe

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

NM 2020 - Herrenes finale

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Celtic Classic

European Tour

17:00

Olympique Marseille – Stuttgart

Treningskamp

17:00

Spania GP - Kvalifisering

Formel 2

17:00

Top Seed Open

WTA

18:00

Grorud – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – HamKam

OBOS-ligaen

19:00

Elverum – Drammen

Treningskamp

20:00

Diamond League | Monaco

Diamond League

  • NRK 1
  • NRK TV
20:00

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL · Unibet 1.74 | 4.40 | 4.00 Unibet

20:00

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Lillestrøm – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

21:00

Barcelona – Bayern München

Champions League (Kvartfinale) · Unibet 3.60 | 4.05 | 2.00 Unibet

21:00

Philadelphia Flyers – Montreal Canadiens

NHL · Unibet 2.04 | 4.00 | 3.20 Unibet

00:00

US Mens Amateur Championship 2020

U.S. Amateur Championship (3. runde)

00:30

St. Louis Blues – Vancouver Canucks

NHL · Unibet 2.23 | 4.00 | 2.80 Unibet

00:37

Toronto Blue Jays – Tampa Bay Rays

Major League Baseball

03:40

Los Angeles Angels – Los Angeles Dodgers

Major League Baseball

04:30

Calgary Flames – Dallas Stars

NHL

15 aug

lørdag

07:45

Darwin Triple Crown - Race 1

Supercars Championship

10:00

Østerrike GP - Trening 3

MotoGP

10:25

Spania GP - Race 1

Formel 3

11:00

Gelleråsen Arena | Scandinavia

Porsche Carrera Cup (Race 1)

12:00

Spania GP - Trening 3

Formel 1

12:30

Moto3 - Østerrike GP - Kvalifisering

MotoGP

13:00

Arna-Bjørnar – Lyn

Toppserien

13:00

Moss FK – Florø

PostNord-ligaen

13:15

6 Hours of Spa-Francorchamps

FIA WEC

13:30

Østerrike GP - Trening 4

MotoGP

13:30

Spania GP - Kvalifisering

Porsche Supercup

14:00

Borussia Mönchengladbach – MSV Duisburg

Treningskamp

14:00

UTSATT: Orkla – Volda

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

Alta – FK Senja

PostNord-ligaen

14:00

UTSATT: Ørn Horten – Flint

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

UTSATT: Junkeren – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

Nardo – Fram Larvik

PostNord-ligaen

14:00

UTSATT: Lokomotiv Oslo FK – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:10

Østerrike GP - Kvalifisering

MotoGP

14:30

Gelleråsen Arena | Scandinavia

Porsche Carrera Cup (Race 2)

14:30

Indy 500 - Trening

Fim Speedway

14:30

Snooker: VM

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Klepp – Røa

Toppserien

15:00

Spania GP - Kvalifisering

Formel 1

15:00

Østerrike GP - Moto2 - Kvalifisering

MotoGP

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Celtic Classic

European Tour

15:45

Critérium du Dauphiné - 4. etappe

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
16:00

Notodden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen

16:00

Kvik Halden FK – Fredrikstad

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Bryne

PostNord-ligaen

16:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien

16:00

UTSATT: Skånland – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Spjelkavik – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Stabæk 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Tromsø 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Byåsen – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Gjelleråsen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Brumunddal – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Toten – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Lørenskog – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Follo – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Kråkerøy – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Melhus – Træff

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Mjøndalen 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:30

Vard Haugesund – Asker

PostNord-ligaen

16:45

Spania GP - Race 1

Formel 2 (Feature race)

17:00

Avaldsnes – LSK Kvinner

Toppserien

17:30

Drammen – Fyllingen Håndball

Treningskamp

20:15

Snooker: VM

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

UNOH 188 | NASCAR Xfinity series

Nascar (Daytona International Speedway)

20:30

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Arizona Coyotes – Colorado Avalanche

NHL

21:00

Manchester City – Lyon

Champions League (Kvartfinale) · Unibet 1.24 | 6.60 | 12.00 Unibet

21:00

Indy 500 - Kvalifisering

Fim Speedway

00:00

Rally: ERC - Dag 1

ERC Rally

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

US Mens Amateur Championship 2020

U.S. Amateur Championship (4. runde)

01:07

New York Yankees – Boston Red Sox

Major League Baseball

01:30

Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Vegas Golden Knights

NHL

02:00

Brækhus vs McCaskill

Boksing (Matchroom Boxing)

04:00

Miocic vs Cormier 3

UFC (UFC 252)

16 aug

søndag

05:35

Darwin Triple Crown - Race 2

Supercars Championship

07:45

Darwin Triple Crown - Race 3

Supercars Championship

09:45

Spania GP - Race 2

Formel 3

10:45

Østerrike GP - Moto3 - Race

MotoGP

11:00

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:10

Spania GP - Race 2

Formel 2 (Sprint Race)

12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:05

Østerrike GP - Moto2 - Race

MotoGP

12:20

Spania GP - Race

Porsche Supercup

13:00

Tromsdalen – Brattvåg

PostNord-ligaen

13:30

Østerrike GP - Race

MotoGP

13:30

Praque Open - Finale

WTA

14:00

Egersund – Levanger

PostNord-ligaen

14:00

Motocross: VM - 2. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Kjelsås – Fløya

PostNord-ligaen

15:00

Inter U19 – Rennes U19

UEFA Youth League

15:10

Spania GP - Race

Formel 1

15:30

Celtic Classic

European Tour

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:45

Critérium du Dauphiné - 5. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
16:00

Borussia Dortmund – FK Austria Wien

Treningskamp

16:00

UTSATT: Ullern – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:00

Hødd – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

17:00

Indy 500 - Trening

Fim Speedway

17:00

Top Seed Open - Finale

WTA

17:00

Rosenborg – Vålerenga

Toppserien

17:30

Fyllingen Håndball – Elverum

Treningskamp

17:30

Sunoco 159

Nascar (Daytona International Speedway)

18:00

New York Islanders – Washington Capitals

NHL

18:00
18:00

UTSATT: Hønefoss – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00
18:00

Juventus U19 – Real Madrid U19

UEFA Youth League

18:30

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00

Indy 500 - Fast 9

Fim Speedway (Indianapolis Motor Speedway)

19:10

Detroit Tigers – Cleveland Indians

Major League Baseball

20:00

Calgary Flames – Dallas Stars

NHL

20:30

GoBowling 235

Nascar (Daytona International Speedway)

21:00

Sevilla – Manchester United

Europa League (Semifinale 1) · Unibet 3.10 | 3.15 | 2.50 Unibet

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
22:05

San Francisco Giants – Oakland Athletic

Major League Baseball

00:30

Chicago Blackhawks – Vegas Golden Knights

NHL

01:00

US Mens Amateur Championship 2020

U.S. Amateur Championship (Siste runde)

01:08

New York Yankees – Boston Red Sox

Major League Baseball

02:00

Montreal Canadiens – Philadelphia Flyers

NHL

02:30

Dallas – Nashville SC

Major League Soccer

04:30

Vancouver Canucks – St. Louis Blues

NHL

17 aug

mandag

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Vallonia rundt | Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – Ranheim

OBOS-ligaen

18:00

HamKam – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Jerv – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Lillestrøm – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Sotra – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Bærum – Rosenborg 2

PostNord-ligaen

21:00

Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning

NHL

21:00

Inter – Shakhtar Donetsk

Europa League (Semifinale 2) · Unibet 1.77 | 3.85 | 4.65 Unibet

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
23:30

Arizona Coyotes – Colorado Avalanche

NHL

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:05

New York Yankees – Boston Red Sox

Major League Baseball

02:00

Carolina Hurricanes – Boston Bruins

NHL

04:30

Vancouver Canucks – St. Louis Blues

NHL

18 aug

tirsdag

14:00

Tour de lAvenir | Etappe 5

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

FC Midtjylland U19 – Ajax U19

UEFA Youth League

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Vallonia rundt | Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Molde – Kuopio PS

Champions League (1. kvalifiseringsrunde)

18:00

Ajax – Wolfsberger AC

Treningskamp

18:00

Lincoln Red Imps FC – FC Prishtina

Europa League (Innledende runde 2020/21)

  • TV 2 Sumo
18:00

Dinamo Zagreb U19 – Benfica U19

UEFA Youth League

19:00

Örgryte IS – Jönköpings Södra

Superettan · Unibet 2.80 | 3.35 | 2.40 Unibet

19:00

Eidsvold – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

19:00

KFUM Oslo – Kongsvinger

OBOS-ligaen

20:00

UE Engordany – FK Zeta

Europa League (Innledende runde 2020/21)

  • TV 2 Sumo
21:00

Montreal Canadiens – Philadelphia Flyers

NHL

21:00

Paris Saint-Germain – Atlético Madrid/Leipzig

Champions League (Semifinale 1)

22:10

Los Angeles Angels – San Francisco Giants

Major League Baseball

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:05

New York Yankees – Tampa Bay Rays

Major League Baseball

02:00

New York Islanders – Washington Capitals

NHL

19 aug

onsdag

14:00

Tour de lAvenir | Etappe 6

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Salzburg U19 – Lyon U19

UEFA Youth League

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Vallonia rundt | Etappe 4

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:35

Boston Red Sox – Philadelphia Phillies

Major League Baseball

21:00

Bayern München/Barcelona – Manchester City/Lyon

Champions League (Semifinale 2)

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:10

Atlanta Braves – Washington Nationals

Major League Baseball

03:45

San Francisco Giants – Los Angeles Angels

Major League Baseball

20 aug

torsdag

11:30

AIG Women's Open

LPGA

14:30
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
16:00

AIG Women's Open

LPGA

17:30

St Josephs – B36 Torshavn

Europa League (Innledende runde 2020/21)

  • TV 2 Sumo
17:30
18:30

20 km intervallstart

Toppidrettsveka

  • NRK 2
  • NRK TV
18:30

Stjernen Hockey – Frisk/Asker

Treningskamp

19:00

NSÍ Runavík – Barry Town

Europa League (Innledende runde 2020/21)

  • TV 2 Sumo
19:30

FC Santa Coloma – FK Iskra

Europa League (Innledende runde 2020/21)

  • TV 2 Sumo
20:00

Glentoran FC – HB Torshavn

Europa League (Innledende runde 2020/21)

  • TV 2 Sumo
20:10

Chicago White Sox – Detroit Tigers

Major League Baseball

20:30

Coleraine FC – La Fiorita Montegiardino

Europa League (Innledende runde 2020/21)

  • TV 2 Sumo
21:00

Tre Penne Galazzano – Gjilani

Europa League (Innledende runde 2020/21)

  • TV 2 Sumo
21:00

The Northern Trust | Dag 1

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:30

Columbus Crew – Chicago Fire

Major League Soccer

21 aug

fredag

09:55

Steiermarks GP - Trening 1

MotoGP

11:30

AIG Women's Open

LPGA

13:00

French Championship

UCI World Tour (Tempoløp for kvinner)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:10

MotoGP - Steiermark GP - Trening 2

MotoGP

14:15

French Championship

UCI World Tour (Tempoløp for menn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:30
16:00

AIG Women's Open

LPGA

18:00

Atletico Madrid – Barcelona

Womens Champions League (Kvartfinale)

18:00
19:00

Olympique Marseille – Saint Etienne

Ligue 1

20:00

Bernard Torres vs Alexander Cazares

Boksing (Main: Sergio Martinez vs Jose Miguel Fandino)

21:00

The Northern Trust | Dag 2

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Finale

Europa League (Hjemmelag = Vinner av Semifinale 1)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
22:30

Dover International Raceway

Nascar

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:30

Minnesota United – Sporting Kansas City

Major League Soccer

01:30

FC Cincinnati – D.C. United

Major League Soccer

02:00

New England Revolution – Philadelphia Union

Major League Soccer

22 aug

lørdag

12:00

Kolbotn – Arna-Bjørnar

Toppserien

12:30
13:00

Levanger – Notodden FK

PostNord-ligaen

14:00

Lyn – Røa

Toppserien

14:00

Bærum – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

14:15

French Championship

UCI World Tour (Landeveissykling for kvinner)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Nordstrand – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

15:00

Avaldsnes – Rosenborg

Toppserien

15:00

Sandviken – Klepp

Toppserien

15:00

AIG Women's Open

LPGA

15:00

LSK Kvinner – Vålerenga

Toppserien

16:00

Ranheim 2 – Melhus

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Skeid 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Træff – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Volda – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Kolstad – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Funnefoss/Vormsund – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Sarpsborg 08 2 – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Nybergsund – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Lillestrøm 2 – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Rommen – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Bryne – Sotra

PostNord-ligaen

16:00

Egersund – Arendal

PostNord-ligaen

16:00

Oppsal – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Flint – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Melbo – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Red Bull Salzburg – Ajax

Treningskamp

16:00

Ipswich – Tottenham

Treningskamp

17:00

Bordeaux – Nantes

Ligue 1

17:00
17:30

Hopp: Summer Grand Prix

Skihopp Verdenscup (Laghopp i stor bakke)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00
19:15

The Northern Trust | Dag 3

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Lyon – Bayern München

Womens Champions League (Kvartfinale)

21:00

Lille – Rennes

Ligue 1

21:30

NASCAR Truck Series Series

Nascar (Dover International Raceway)

22:10

Oakland Athletic – Los Angeles Angels

Major League Baseball

23:00

World Thriathlon Series | Grand Final

World Thriathlon Series (Canada)

00:00

Los Angeles FC – Los Angeles Galaxy

Major League Soccer

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Atlanta United – Nashville SC

Major League Soccer

23 aug

søndag

10:15

Sykkel: NM landevei, kvinner

NM landevei

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11:00

Moto3 - Steiermarks GP - Race

MotoGP

12:20

Moto2 - Steiermarks GP - Race

MotoGP

12:30
13:00

Monaco – Stade Reims

Ligue 1

14:00

Brattvåg – Kjelsås

PostNord-ligaen

14:00

Florø – Eidsvold

PostNord-ligaen

14:00

Moss FK – Tromsdalen

PostNord-ligaen

14:00

AIG Women's Open

LPGA

14:00

MotoGP - Steiermarks GP - Race

MotoGP

14:15

French Championship

UCI World Tour (Landeveissykling for menn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:30

British Championship - Race 1

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Flekkerøy – Asker

PostNord-ligaen

15:00

Montpellier – Lyon

Ligue 1

15:00

Dijon FCO – Angers

Ligue 1

15:00

Lorient – Racing Strasbourg

Ligue 1

15:00

Olympique Nimes – Stade Brest

Ligue 1

15:30

Fredrikstad – FK Senja

PostNord-ligaen

15:30

Sykkel: NM landevei, menn

NM landevei

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Odd 2 – Nardo

PostNord-ligaen

16:00

Mjølner – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

16:00

Rosenborg 2 – Fram Larvik

PostNord-ligaen

16:00

Kvik Halden FK – Hødd

PostNord-ligaen

16:00

Diamond League | Stockholm

Diamond League

  • NRK 1
  • NRK TV
17:00

Nice – Lens

Ligue 1

17:30

British Championship | Race 2

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30

Hopp: Summer Grand Prix

Skihopp Verdenscup (Stor bakke)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:30

Fløya – Alta

PostNord-ligaen

18:30

NASCAR Xfinity Series

Nascar (Dover International Raceway)

19:00

Paris Saint-Germain – Metz

Ligue 1

19:00

Indanapolis 500

Indycar

19:10

Cleveland Indians – Detroit Tigers

Major League Baseball

19:15

The Northern Trust | Dag 4

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:10

San Diego Padres – Washington Nationals

Major League Baseball

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Portland Timbers – Seattle Sounders

Major League Soccer

24 aug

mandag

14:30

European Championship - Kvinner

UCI Europe Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Western & Southern Open - Sekstendelsfinaler

ATP (ATP Masters 1000)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Grorud – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Jerv

OBOS-ligaen

19:00

Fredrikstad 2 – Halsen

Norsk Tipping-ligaen

19:00

Vålerenga 2 – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

21:00

Western & Southern Open - Sekstendelsfinaler

ATP (ATP Masters 1000)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Western & Southern Open - Sekstendelsfinaler

ATP (ATP Masters 1000)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce